Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 21:21   #4111
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, ja nie Vanth, ale wiem, że jej makijązy nigdzie nie zobaczymy, ponieważ problemem jest brak sprzętu - nie ma czym ich po prostu zrobić, nad czym boleję od dawna, bowiem potrafi naprawde piękne makijaże wyczarować
To rozumiem, że "na żywo" miałaś okazję podziwiać makijaże Vanth i stąd pochwały .

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja dopiero teraz ze swoją opinią, ale cóż...
Przybyłam w środę, zobaczyłam i się rozczarowałam

Lip Eraser ciekawy, ale nie na tyle, żeby mnie skusić, chociaż Ola wyżej pisała, że jednak warto było, więc może jednak po niego wrócę Na razie jednak używam do takich celów podkładu i też całkiem dobrze się sprawdza.
A byłaś w środę we Wro ? . Kurczę, poza Brand nikogo z Wizażu nie skojarzyłam, a może trzeba było popytać cichaczem .
Co do Lip Erase - jeśli fluid nie wysusza Ci ust, to możesz pominąć ten produkt. Mnie niestety czasem fluid wysusza wargi i tylko dlatego zdecydowałam się na Lip Erase.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to się obkupiłam, i znów na przekór wszystkim - mi się ta kolekcja podoba jedna i druga
No zdradź choć trochę, co kupiłaś, bo ciekawość zżera .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testowałam również Lip Erase i efekt był identyczny, jakbym nałożyła podkład lub korektor. Dla mnie absolutnie zbędny gadżet.
Co do Lip Erase, to początkowo pomyślałam tak samo jak Ty, ale przekonałam się, że MAC'ówki miały rację mówiąc o wyższości Lip Erase nad korektorem czy fluidem stosowanym na usta -mimo wizualnego efektu podobnego do zwykłego fluidu czy korektora, istotna różnica jest taka, że Lip Erase nie wysusza tak ust, a wręcz je pielęgnuje.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obydwa MSF-y takie se. Porcelain Pink - żadna rewelacja, już o niebo lepiej wygląda na kościach policzkowych CCL z Cham Pale.
Ja w ogóle nie wiem, co w nim niby takiego fajnego. Mnie się wręcz nie spodobał.
A mnie nie spodobał się CCL, a w Porcelain Pink się zakochałam, choć w ścisłych planach go nie było i jako ostatni wylądował na kupce przy kasie - i taka główna uroda MACzków, że każdy znajdzie coś dla siebie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:26   #4112
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Corii, czy Deliciously Forbidden to ciemna czerwień czy raczej jagoda, jak u Kryśki?
Deliciously to cieżki do zdefiniowania kolor, na moich ustach wyglądał jak ciemno malinowy albo też malinowy z domieszką czerwieni takiej nietypowej.
Generalnie mniej borówkowo u mnie wyszedł niż na Kryśce,a wiecej malinowo

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To rozumiem, że "na żywo" miałaś okazję podziwiać makijaże Vanth i stąd pochwały .

Co do Lip Erase, to początkowo pomyślałam tak samo jak Ty, ale przekonałam się, że MAC'ówki miały rację mówiąc o wyższości Lip Erase nad korektorem czy fluidem stosowanym na usta -mimo wizualnego efektu podobnego do zwykłego fluidu czy korektora, istotna różnica jest taka, że Lip Erase nie wysusza tak ust, a wręcz je pielęgnuje.
Istotnie, miałam to szczęście, że popodziwiałam na zywo

Możliwe, iż jest jak mówią macówki, ja go sprawdzałąm tylko dlatego, że od testowania mnogości szminek moje usta zatraciły swój koloryt i musiałam je czymś zneutralizować - padło z ciekawości na Lip Erase Bo tak na co dzień nigdy nie nakładam podkładu na usta. Jeśli już to tylko transparentną baze pod szminkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-01 o 21:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:34   #4113
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Istotnie, miałam to szczęście, że popodziwiałam na zywo

Możliwe, iż jest jak mówią macówki, ja go sprawdzałąm tylko dlatego, że od testowania mnogości szminek moje usta zatraciły swój koloryt i musiałam je czymś zneutralizować - padło z ciekawości na Lip Erase Bo tak na co dzień nigdy nie nakładam podkładu na usta. Jeśli już to tylko transparentną baze pod szminkę
To masz fajnie, jak nie musisz neutralizować koloru ust - wtedy Lip Erase to faktycznie zbędny gadżet. Ja niestety obowiązkowo muszę nadać ustom neutralny odcień, bo inaczej każda szminka wygląda nieciekawie. Może dlatego tak do końca nie umiem znaleźć zastosowania dla niedawnego zakupu bazy Prep Prime Lip.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 21:39   #4114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To masz fajnie, jak nie musisz neutralizować koloru ust - wtedy Lip Erase to faktycznie zbędny gadżet. Ja niestety obowiązkowo muszę nadać ustom neutralny odcień, bo inaczej każda szminka wygląda nieciekawie. Może dlatego tak do końca nie umiem znaleźć zastosowania dla niedawnego zakupu bazy Prep Prime Lip.
Ta baza Pre+Prime Lip mi sluzy po prostu do nadania poslizgu ustom zeby sie szminka lepiej nakladala i zeby dluzej sie trzymala, ale w przypadku uzycia wczesniej Lip Erase, to fakt - baza jest zbędna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:27   #4115
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A byłaś w środę we Wro ? . Kurczę, poza Brand nikogo z Wizażu nie skojarzyłam, a może trzeba było popytać cichaczem .
Co do Lip Erase - jeśli fluid nie wysusza Ci ust, to możesz pominąć ten produkt. Mnie niestety czasem fluid wysusza wargi i tylko dlatego zdecydowałam się na Lip Erase.
Byłam Nie mam problemów z wysuszaniem warg, Carmex zawsze daje radę, więc 80 zł zostało w mojej kieszeni
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:42   #4116
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Byłam Nie mam problemów z wysuszaniem warg, Carmex zawsze daje radę, więc 80 zł zostało w mojej kieszeni
To siłą rzeczy musiałyśmy się widzieć (ja byłam od 18h chyba przez godzinę), następnym razem może jednak zrobimy wizażowe plakietki .
Ja Carmex tylko przed snem stosuję .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 23:14   #4117
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Rain of Flowers wygląda na paznokciach dokładnie tak, jak w słoiczku dopiero pod silne światło. W słońcu jest wręcz obłędny, w cieniu nie widać tych jasnych, jagodowych drobinek. Ele nie jest supertrwały - noszę go drugi dzień i już mam przetarte końcówki.
Słuchajcie, czy któraś z posiadaczek Idyllic ma może Big Bounce Reward Yourself i może porównać odcień? Nie chciałabym mieć dwóch podobnych kremowych cieni, które i tak głównie będą bazą pod prasowane. A tak w ogóle dumam, czy zamiast Idyllic nie nabyć chanelowego Ebloui, też nie robiłam dokładnych testów naręcznych, ale chyba podobne są?
Corii, czy Deliciously Forbidden to ciemna czerwień czy raczej jagoda, jak u Kryśki?
Ebloui a Idyllic to zupełnie inne wykończenie ) Idyllic ma pigmentację oszłamiającą ))

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No zdradź choć trochę, co kupiłaś, bo ciekawość zżera .
kupiłam tego Lip Erase, jestem ciekawa jak się będzie sprawdzał. często mam tak, że np po jedzeniu kolor szminki mi sie delikatnie jakby rozmywa. czasem nie wystarczy poprawić szminkę i myślę, że wtedy lip erase może się sprawdzić
z cieni pojedynczych wzięłam tylko Three Ring Yellow (co ja poradzę, że uwielbiam taki kolor) i Shock-o-holic który nawiasem mówiąc całkiem ładnie mi się w testerze rozprowadził )
Oba MSFy przyciągnęły moją uwagę a także obydwa quady, rozpędziłam się po tym quadzie z MMO, jestem ciekawa ich pigmentacji.
Ze szminek skusiłam sie na Show Orchid (wiem, że jest w pro, ale jak nałożyłam ją na usta to po prostu wiedziałam, że bez niej nie wyjdę) i Plum Bright bardzo mi się spodobał błyszczyk Orange Tempera, ładny żywy cielak
Zupełnie nieplanowane były natomiast chromagraphic pencils, wzięłam niebieską i fioletową, niebieska przetestowana w salonie na linii wodnej około 14.30 trzyma się do teraz
Z paint potów nie wzięłam tylko niebieskiego (nie moja brocha) i Genuine Treasure (potwierdziły się moje przypuszczenia co do chunkiness tego paint pota (chropowatości to złe słowo, nie wiem jak to opisać). Cała reszta mnie zauroczyła. Jedno co trochę mnie martwi Hyperviolet, ale zobaczymy jak się będzie sprawował Jeśli chodzi o mattene, oryginalnie miałam na liście oba jasne kolorki ale się z nich wycofałam, bo niestety tak jak przypuszczałam, jeden zbyt pomarańczowy a drugi zrobil mi piękny efekt trupa... przekleństwo jakieś czy co...tyle jest pieknych nudasów i nie dla mnie one... :/ ostatecznie skończyłam z Deliciously Forbidden (malinowa róża), Eden Rouge (czyli odważna czerwień) i Rare Exotic
Więcej wrażeń, opinii i informacji jutro
a żeby uspokoić sumienie wielkimi zakupami w macu dokupiłam jeszcze paletkę Shady Lady vol.2 z TheBalm (tak! są u nas!! w Marionnaud jakby ktoś był zainteresowany) oraz trochę ciuchów ) tez tak macie? udowadniacie sobie że jeszcze jakies inne zakupy mogą Wam taką przyjemność sprawić jak te MACowe?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To siłą rzeczy musiałyśmy się widzieć (ja byłam od 18h chyba przez godzinę), następnym razem może jednak zrobimy wizażowe plakietki .
Ja Carmex tylko przed snem stosuję .
mi tak dzisiaj trochę smutno było, ani tradycyjnej kawki przed, ani wymieniania wrażeń w trakcie... żadnych znajomych twarzy poza naszymi MACówkami... ( w sumie załatwiłam co miałam, trochę pomarudziłam nad standami i nawet mój mąż się zdziwił, że tak szybko załatwione
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 23:42   #4118
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ebloui a Idyllic to zupełnie inne wykończenie ) Idyllic ma pigmentację oszłamiającą ))


kupiłam tego Lip Erase, jestem ciekawa jak się będzie sprawdzał. często mam tak, że np po jedzeniu kolor szminki mi sie delikatnie jakby rozmywa. czasem nie wystarczy poprawić szminkę i myślę, że wtedy lip erase może się sprawdzić
z cieni pojedynczych wzięłam tylko Three Ring Yellow (co ja poradzę, że uwielbiam taki kolor) i Shock-o-holic który nawiasem mówiąc całkiem ładnie mi się w testerze rozprowadził )
Oba MSFy przyciągnęły moją uwagę a także obydwa quady, rozpędziłam się po tym quadzie z MMO, jestem ciekawa ich pigmentacji.
Ze szminek skusiłam sie na Show Orchid (wiem, że jest w pro, ale jak nałożyłam ją na usta to po prostu wiedziałam, że bez niej nie wyjdę) i Plum Bright bardzo mi się spodobał błyszczyk Orange Tempera, ładny żywy cielak
Zupełnie nieplanowane były natomiast chromagraphic pencils, wzięłam niebieską i fioletową, niebieska przetestowana w salonie na linii wodnej około 14.30 trzyma się do teraz
Z paint potów nie wzięłam tylko niebieskiego (nie moja brocha) i Genuine Treasure (potwierdziły się moje przypuszczenia co do chunkiness tego paint pota (chropowatości to złe słowo, nie wiem jak to opisać). Cała reszta mnie zauroczyła. Jedno co trochę mnie martwi Hyperviolet, ale zobaczymy jak się będzie sprawował Jeśli chodzi o mattene, oryginalnie miałam na liście oba jasne kolorki ale się z nich wycofałam, bo niestety tak jak przypuszczałam, jeden zbyt pomarańczowy a drugi zrobil mi piękny efekt trupa... przekleństwo jakieś czy co...tyle jest pieknych nudasów i nie dla mnie one... :/ ostatecznie skończyłam z Deliciously Forbidden (malinowa róża), Eden Rouge (czyli odważna czerwień) i Rare Exotic
Więcej wrażeń, opinii i informacji jutro
Piękne zakupy .
Mimo wszystko zazdroszczę czwórki Angel i chyba Rare Exotic też, choć świadomie ją pominęłam, mając już Girl About Town i Show Orchid właśnie (piękna jest, nie ma szans, żeby pozostała niezauważona ). Gdybym mogła sobie częściej pozwolić na takie kolory, pewnie bym kupiła i Rare Exotic.
Czekam na recenzję Chromagraphic i quadów, zwłaszcza Angel. Ciekawa też bardzo jestem, jak ocenisz Lip Erase i Porcelain Pink .


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a żeby uspokoić sumienie wielkimi zakupami w macu dokupiłam jeszcze paletkę Shady Lady vol.2 z TheBalm (tak! są u nas!! w Marionnaud jakby ktoś był zainteresowany) oraz trochę ciuchów ) tez tak macie? udowadniacie sobie że jeszcze jakies inne zakupy mogą Wam taką przyjemność sprawić jak te MACowe?

Nie ukrywam, że chyba jednak najbardziej cieszą mnie zakupy MAC'owe, ale to już choroba . Owszem, przy okazji wizyty we Wro i MAC'u lubię też i robię inne zakupy, ale nimi raczej sumienia nie uspokojam, bo portfel cierpi jeszcze bardziej i wyrzuty bywają jeszcze większe .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi tak dzisiaj trochę smutno było, ani tradycyjnej kawki przed, ani wymieniania wrażeń w trakcie... żadnych znajomych twarzy poza naszymi MACówkami... ( w sumie załatwiłam co miałam, trochę pomarudziłam nad standami i nawet mój mąż się zdziwił, że tak szybko załatwione
Na pewno w gronie wizażowych współuzależnionych raźniej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 23:56   #4119
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ebloui a Idyllic to zupełnie inne wykończenie ) Idyllic ma pigmentację oszłamiającą ))


kupiłam tego Lip Erase, jestem ciekawa jak się będzie sprawdzał. często mam tak, że np po jedzeniu kolor szminki mi sie delikatnie jakby rozmywa. czasem nie wystarczy poprawić szminkę i myślę, że wtedy lip erase może się sprawdzić
z cieni pojedynczych wzięłam tylko Three Ring Yellow (co ja poradzę, że uwielbiam taki kolor) i Shock-o-holic który nawiasem mówiąc całkiem ładnie mi się w testerze rozprowadził )
Oba MSFy przyciągnęły moją uwagę a także obydwa quady, rozpędziłam się po tym quadzie z MMO, jestem ciekawa ich pigmentacji.
Ze szminek skusiłam sie na Show Orchid (wiem, że jest w pro, ale jak nałożyłam ją na usta to po prostu wiedziałam, że bez niej nie wyjdę) i Plum Bright bardzo mi się spodobał błyszczyk Orange Tempera, ładny żywy cielak
Zupełnie nieplanowane były natomiast chromagraphic pencils, wzięłam niebieską i fioletową, niebieska przetestowana w salonie na linii wodnej około 14.30 trzyma się do teraz
Z paint potów nie wzięłam tylko niebieskiego (nie moja brocha) i Genuine Treasure (potwierdziły się moje przypuszczenia co do chunkiness tego paint pota (chropowatości to złe słowo, nie wiem jak to opisać). Cała reszta mnie zauroczyła. Jedno co trochę mnie martwi Hyperviolet, ale zobaczymy jak się będzie sprawował Jeśli chodzi o mattene, oryginalnie miałam na liście oba jasne kolorki ale się z nich wycofałam, bo niestety tak jak przypuszczałam, jeden zbyt pomarańczowy a drugi zrobil mi piękny efekt trupa... przekleństwo jakieś czy co...tyle jest pieknych nudasów i nie dla mnie one... :/ ostatecznie skończyłam z Deliciously Forbidden (malinowa róża), Eden Rouge (czyli odważna czerwień) i Rare Exotic
Więcej wrażeń, opinii i informacji jutro
a żeby uspokoić sumienie wielkimi zakupami w macu dokupiłam jeszcze paletkę Shady Lady vol.2 z TheBalm (tak! są u nas!! w Marionnaud jakby ktoś był zainteresowany) oraz trochę ciuchów ) tez tak macie? udowadniacie sobie że jeszcze jakies inne zakupy mogą Wam taką przyjemność sprawić jak te MACowe?



mi tak dzisiaj trochę smutno było, ani tradycyjnej kawki przed, ani wymieniania wrażeń w trakcie... żadnych znajomych twarzy poza naszymi MACówkami... ( w sumie załatwiłam co miałam, trochę pomarudziłam nad standami i nawet mój mąż się zdziwił, że tak szybko załatwione
Piękne zakupy Kasiu
Ja mam w planach Rare Exotic i Eden Rouge. Paint Poty chyba odpuszczę, bo zaczynam przygodę z cieniami Chanel Epatant
MSF kuszą, ale ostatnio kupiłam z Narsa Albatross, teraz ja i mój portfel musimy to przemyśleć
Testowałyście lub Ty, Kamilu, może P+P Skin Enhancer? Muszę sobie zapisać chyba, by pamiętać o próbce.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 01:18   #4120
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już nie wytrzymam z tą paletką Angel - Vanth kusi, Corii kusi, jeszcze jak Kasiajka się dołączy, to zwariuję . Chyba za bardzo ulegam wątkowym sugestiom . Ale stop, będę twarda, powstrzymam się z zakupem ... dopóki nie ujrzę następnych swatchy .
Vanth - do Ciebie też nieśmiała prośba o wrzucenie makijażu paletką Angel . Corii chwaliła Twoje make up'y, ale gdzie je można obejrzeć?
Kuszę, kuszę, bo Angelowy quad jest piękny i mimo pozornie słabej pigmentacji i - również jedynie złudnego wrażenie ciężkiego sie nakładania podczas swatchy na oczach prezentuje się rewelacyjnie! Jasne cienie niesamowicie rozświetlają spojrzenie, odmładzają wręcz 9a jako żem nie nastolatka już - to mi wielce odpowiada).

Niestety makijaży swych nie opublikuje - tak, jak pisała Corii - nie mam jak ich uwiecznić - ani cyfrówki, ani nawet komórki z aparatem (w ogóle żadnej komórki - istny ostatni Mohikanin ze mnie). Opisywać je jeno moge w górnolotnych słowach .

Dziś - wraz z Corii szalałyśmy w krakowskim MAC - u. Moim łupem padł Paint Pot Nubile - niesamowicie piękny, delikatny "nudziak", choć sporo ciemniejszy od mojej skóry - jakoś podczas środowych testów wydawał mi sie bardziej w jej tonacje wpadający, dziś w salonie podobnie, natomiast przyniesiony do domu - mocna to, a nie delikatna zaróżowiona brzoskwinka. czyli światło w MAC - u zdecydowanie przekłamuje kolory - o czym przekonałam sie nie po raz pierwszy.

I Imaginary - za Twoją OluM sprawą (a dziś przepiękny z jego udziałem makijaż wstawiłaś ) - kiedy tylko napisałaś, że kapitalnie podbija fiolety - Stars n'Rockets i Parfait Amoure stwierdziłam, że musze go mieć - choć wydawał sie bardzo ciemny. I nie żałuje - co prawda na razie jedynie próbowałam na niego nakładać rozmaite cienie w wersji "nadgarstkowej" - ale to, co robi z Crystal przekształcając go w chłodny, srebrzysty fiolet, tudzież z Phloof, który staje się głębokim szafirem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. A Cranberry na niego nałożony wpada w głęboki, aksamitny fiolet z mocno purpurowym podbiciem - juz sobie wyobrażam makijaż - Imaginary, wklepany w ruchomą powiekę - na niego Cranberry roztarty powyżej już bez Paint Potowej bazy!

Swoją drogą - powinnam chyba wystąpić o sądowy zakaz zbliżania sie do MAC - a - bo zbankrutuję...
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 02:24   #4121
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Po 3 dniach testow, jestem w stanie opisac moje pierwsze wrazenia z nowych kolekcji.

Paint poty:
-Pure Creation : przepiekny kolor, bardzo dobrze sie naklada, slicznie wyglada nawet sam na oczach .Pasuje mi, mimo iz mam niebieskie oczy.
-Idyllic : takiego koloru mi brakowalo! Przepieknie wydobywa niebieska teczowke, rowniez dobrze sie naklada i rozprowadza.
-Nubile: jak dla mnie, nic specjalnego.. Taki zwykly lekko brzoskwiniowy kolorek.
-Treasure hunt: na poczatku, wydawal mi sie sredni, ale po blizszym przyjzeniu sie uwazam ,ze jest sliczny , bedzie swietny pod wszelakie zlota, mysle, ze i pod zielenie i zlote brazy Nalozylam go dzis delikatnie jako rozswietlacz na kosci policzkowe i spisal sie rewelacyjnie.
-Imaginary :jeszcze nie probowalam go na oczach, tylko na dloni, i nalozylam na niego pigment Blue Storm i efekt łał!
Half-wild: no sama niewiem .. ladny, ale cos mi w nim nie pasuje..i srednio sie naklada, robi przeswity, szczegolnie przy 2 warstwach.

Lakiery:
-Niebieski: CUDO!! ale raczej we flakoniku.., na moich pazurkach, przy 2 warstwach jakos strasznie ciemno wychodzi.. Nie widac tego niebiesko-fioletowego podlasku..Sredni jest.
-Zloty: to jest moj lakierowy faworyt!, narazie nalozylam go jedynie na chwilke, potem zmylam, ale na jesien bedzie to moj niezbednik

Fluidline Ash violet: bosze , ja niewiem co robie zle, ale oprocz Blacktracka i Blue peep z zadnego nie jestem zadowolona!, ciezko mi sie nakladaja, robia przeswity, odpadaja mi kawalkami, krusza sie..tragedia.Wiecej juz nie kupie!

MSF :
-Lightscapade : piekny jest! daje delikatna poswiate,taka mleczna, nie jest bardzo nachalny, idealny na dzien
-Porcelain Pink: Jako rozswietlacz ,to on dla mnie sie nie nadaje.. niewyobrazam sobie nalozyc go na szczyt kosci policzkowych..Dla mnie ,on moze robic za roz ,przy jasnej karnacji, albo jako rozswietlacz rozu matowego.

Cienie pojedyncze:
Jeszcze ich nie nakladalam na powieki, ale po narecznych probach stwierdzam, ze sa dobre, ladnie napigmentowane, dobrze sie nakladaly, czy to palcem, czy pedzelkiem. Jak dla mnie Royale jest w tej samej gamie kolorystycznej co Atlantic blue, ale jest od niego ciemniejszy, i bardziej zgaszony.
Zato ten drugi jasny niebieski, jest identyko jak Clarity, wiec go nie bralam.

Paletki:
To sa pierwsze paletki z limitowanek, ktore sa naprawde swietne!, nie tylko kolory, ale tez pigmentacja, to jak sie nakladaja na powieki , lacza i wygladaja na oczach
Robilam sobie makijaz z Angel flame na cala powieke ruchoma, Chamomile jako rozswietlacz, Cross cultural w zalamanie, przyciemniony Steel. Makijaz wyszedl sliczny, ale efekt zepsulam sobie nakladajac fluidline Ash Violet, musialam przykryc go pigmentem Blue storm i to go uratowalo

Pigment Blue Storm: jest przepiekny! Idealny odcien granatu. Slicznie wyglada nalozony jako eyeliner.

Szminki Mattene:
Ja niewiem jakie Wy Dziewczyny macie usta, ale te pomadki na moich nie trzymaja sie wcale dlugo..Nie sa matowe, tak jak Makowki zapewnialy, tylko raczej satynowe.. Moich ulubionych Satin, nie pobily. Tamte ,dla mnie to jak skaly, nic ich nie ruszy
Kolory przy dluzszej obserwacji wcale nie powalaja.. Jedynie Deliciously Forbidden jest naprawde godna uwagi.Troszke czerwona, trosze malinowa, ale zgaszona. Na zimowe dni sprawdzi sie idealnie

Bluszczyk C-Thru lubie, mam go juz dlugo, napisy sie juz zdarly. Bardzo ladny nude.

Pomadka Fleshpot : mam ja dzieki Kamilkowi. Uwielbiam ta pomadke! Moje ulubione wykonczenie, dluuugo sie trzyma, jest matowa, lekko brzoskwinkowa. Czesto ja uzywam.
Pomadka Neon Orange: rowniez posiadam dzieki Kamilowi. Jest sliczna, ale jeszcze nie odwazylam sie w niej wyjsc z domu Taka prawdziwa neonowa pomarancza.

Kredki Chromagraphic: uwielbiam, kolor Hi-def cyan, i Marine ultra (pro) bardzo czesto goszcza na moich powiekach jako kreseczki przy lini rzes. Musze sie kiedys przelamac i pomalowac nimi linie wodna, bo kolory i to jak dlugo sie trzymaja mnie zachwyca!

Noi oczywiscie pigmen Tan, ale jego to nie musze opisywac, kazdy go zna

Ale sie rozpisalam
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 12:08   #4122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dziś - wraz z Corii szalałyśmy w krakowskim MAC - u. Moim łupem padł Paint Pot Nubile - niesamowicie piękny, delikatny "nudziak", choć sporo ciemniejszy od mojej skóry - jakoś podczas środowych testów wydawał mi sie bardziej w jej tonacje wpadający, dziś w salonie podobnie, natomiast przyniesiony do domu - mocna to, a nie delikatna zaróżowiona brzoskwinka. czyli światło w MAC - u zdecydowanie przekłamuje kolory - o czym przekonałam sie nie po raz pierwszy.

Swoją drogą - powinnam chyba wystąpić o sądowy zakaz zbliżania sie do MAC - a - bo zbankrutuję...
Istotnie poszalałyśmy razem z Vanth i było wielce miło
Co do światła w salonie to po raz kolejny stwierdzam, że mnie rozbraja. Cienie w nim wyglądają na dużo bardziej intensywniejsze kolorem niźli w domu, czy na dworze. No i kolorki nieco wypaczone są w tych żarówach.
Wkurzające to o tyle, że można dobrać szminkę, a potem sie okaże, ze wcale nam w niej nie jest dobrze.
Podsumowując natomiast wczorajsze zakupy, to uważam zakup Treasure Hunt za mega udany - ten PP wymiata i kolorem i delikatnością w wyglądzie na oku i super nakładaniem go na oko. Po prostu bajka.

Vanth - mając jednak taki nakaz w łapce dopiero byś przeżywała katusze, gdybyś widziała coś, co Ci sie bardzo podoba i nie mogła tego kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 12:08   #4123
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Kuszę, kuszę, bo Angelowy quad jest piękny i mimo pozornie słabej pigmentacji i - również jedynie złudnego wrażenie ciężkiego sie nakładania podczas swatchy na oczach prezentuje się rewelacyjnie! Jasne cienie niesamowicie rozświetlają spojrzenie, odmładzają wręcz 9a jako żem nie nastolatka już - to mi wielce odpowiada).
Czuję się już prawie przekonana - jam też nie najmłodsza , więc Twoja rekomendacja to dla mnie bardzo dobry argument .

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Niestety makijaży swych nie opublikuje - tak, jak pisała Corii - nie mam jak ich uwiecznić - ani cyfrówki, ani nawet komórki z aparatem (w ogóle żadnej komórki - istny ostatni Mohikanin ze mnie). Opisywać je jeno moge w górnolotnych słowach .
To pozostaje mi czytać Twoje opisy, przyznam - dość obrazowe , niemniej chętnie zobaczyłabym "na żywo", bo jestem wzrokowcem .

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dziś - wraz z Corii szalałyśmy w krakowskim MAC - u. Moim łupem padł Paint Pot Nubile - niesamowicie piękny, delikatny "nudziak", choć sporo ciemniejszy od mojej skóry - jakoś podczas środowych testów wydawał mi sie bardziej w jej tonacje wpadający, dziś w salonie podobnie, natomiast przyniesiony do domu - mocna to, a nie delikatna zaróżowiona brzoskwinka. czyli światło w MAC - u zdecydowanie przekłamuje kolory - o czym przekonałam sie nie po raz pierwszy.

I Imaginary - za Twoją OluM sprawą (a dziś przepiękny z jego udziałem makijaż wstawiłaś ) - kiedy tylko napisałaś, że kapitalnie podbija fiolety - Stars n'Rockets i Parfait Amoure stwierdziłam, że musze go mieć - choć wydawał sie bardzo ciemny. I nie żałuje - co prawda na razie jedynie próbowałam na niego nakładać rozmaite cienie w wersji "nadgarstkowej" - ale to, co robi z Crystal przekształcając go w chłodny, srebrzysty fiolet, tudzież z Phloof, który staje się głębokim szafirem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. A Cranberry na niego nałożony wpada w głęboki, aksamitny fiolet z mocno purpurowym podbiciem - juz sobie wyobrażam makijaż - Imaginary, wklepany w ruchomą powiekę - na niego Cranberry roztarty powyżej już bez Paint Potowej bazy!

Swoją drogą - powinnam chyba wystąpić o sądowy zakaz zbliżania sie do MAC - a - bo zbankrutuję...
Vanth, dziękuję .
Gratuluję nabytków .
Cieszę się, że przyczyniłam się troszkę do zakupu Imaginary . Mam nadzieję, że po testach "naocznych" Twój zachwyt nie zniknie .

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Po 3 dniach testow, jestem w stanie opisac moje pierwsze wrazenia z nowych kolekcji.

Fluidline Ash violet: bosze , ja niewiem co robie zle, ale oprocz Blacktracka i Blue peep z zadnego nie jestem zadowolona!, ciezko mi sie nakladaja, robia przeswity, odpadaja mi kawalkami, krusza sie..tragedia.Wiecej juz nie kupie!
Z przykrością muszę powiedzieć, że mam takie same odczycia co do Ash Violet . Trzeba uważnie nakładać, żeby uzyskać równą, intensywaną linię i niestety pod koniec dnia kreska w zewnętrznym kąciku potrafi się wykruszyć, co w czarnym Fluidline raczej się nie zdarza.

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
MSF :
-Lightscapade : piekny jest! daje delikatna poswiate,taka mleczna, nie jest bardzo nachalny, idealny na dzien
-Porcelain Pink: Jako rozswietlacz ,to on dla mnie sie nie nadaje.. niewyobrazam sobie nalozyc go na szczyt kosci policzkowych..Dla mnie ,on moze robic za roz ,przy jasnej karnacji, albo jako rozswietlacz rozu matowego.
A na mojej karnacji Porcelain Pink sprawdza się i jako rozświetlacz matowych róży i jako nałożony na szczyty kości . Lightscapade nawet bardziej mnie początkowo pociągał, ale po nałożeniu na jeden policzek Porcelain, a na drugi Lightscapade - bez dwóch zdań zwyciężył Porcelain Pink.

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Paletki:
To sa pierwsze paletki z limitowanek, ktore sa naprawde swietne!, nie tylko kolory, ale tez pigmentacja, to jak sie nakladaja na powieki , lacza i wygladaja na oczach
Robilam sobie makijaz z Angel flame na cala powieke ruchoma, Chamomile jako rozswietlacz, Cross cultural w zalamanie, przyciemniony Steel. Makijaz wyszedl sliczny, ale efekt zepsulam sobie nakladajac fluidline Ash Violet, musialam przykryc go pigmentem Blue storm i to go uratowalo
Ach ten Angel, naprawdę zaczynam żałować, że go nie wzięłam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 18:23   #4124
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Fluidline Ash violet: bosze , ja niewiem co robie zle, ale oprocz Blacktracka i Blue peep z zadnego nie jestem zadowolona!, ciezko mi sie nakladaja, robia przeswity, odpadaja mi kawalkami, krusza sie..tragedia.Wiecej juz nie kupie!
Dorciu, w przypadku fluidline'ów z MMO m.in. to nie wiem czemu źle Ci się aplikuje, bo ja jestem z nich zadowolona, ale w przypadku Ash Violet musze potwierdzić, iż jesli chodzi o aplikację to jeden z gorszych linerów MAC-a, z jakimi przyszło mi pracować. Przez te jego brokatowe srebrne drobinki robi prześwity i trzeba sie napracować, jak dziki osioł, aby efekt był zadowalający.
I kurde mole - pierwszy raz zarejestrowałam, ze fluidline mi się ... kruszy i osypuje na buzię!!!!!! No zgroza!

Na zdjęciu krecha Ash Violet.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ash v..jpg (31,1 KB, 47 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-02 o 19:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:20   #4125
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja skromie - tylko nubile nabyłam
Paletki ani lakiery mnie nie interesowały. Pomadki - nic dla mnie. Czaiłam się nad rozświetlaczem - ale efekt mnie nie powalił. Lightscapade zbyt dorbinkowy a PinkPorcelain zbyt różowy jak na moją bladą cerę.
PP idyllic jeszcze mnie trochę kusił, ale zwyciężył zdrowy rozsądek.

Mam pytanie - cienie z kolekcji Style driven mają wejść do stałej kolekcji, prawda?
Jeśli tak to myślicie że będzie je można kupić w formie wkładu?

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-10-02 o 19:21
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:35   #4126
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja skromie - tylko nubile nabyłam
Paletki ani lakiery mnie nie interesowały. Pomadki - nic dla mnie. Czaiłam się nad rozświetlaczem - ale efekt mnie nie powalił. Lightscapade zbyt dorbinkowy a PinkPorcelain zbyt różowy jak na moją bladą cerę.
PP idyllic jeszcze mnie trochę kusił, ale zwyciężył zdrowy rozsądek.

Mam pytanie - cienie z kolekcji Style driven mają wejść do stałej kolekcji, prawda?
Jeśli tak to myślicie że będzie je można kupić w formie wkładu?
Ale one są większej pojemności (3,4 g), czyli na zdrowy rozsądek nie zmieszczą się do standardowej palety.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:41   #4127
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Eee, zmieszczą się - tylko trzeba je wydepotować i wyjąć z paletki separator. Dzięki temu, że Dorcia mi przypomniała o tej opcji moje Mega Metale i Style Driveny ładnie mieszczą się w paletce obok standardowych cieni. A opakowania poszły w B2M
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:47   #4128
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ale one są większej pojemności (3,4 g), czyli na zdrowy rozsądek nie zmieszczą się do standardowej palety.
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Eee, zmieszczą się - tylko trzeba je wydepotować i wyjąć z paletki separator. Dzięki temu, że Dorcia mi przypomniała o tej opcji moje Mega Metale i Style Driveny ładnie mieszczą się w paletce obok standardowych cieni. A opakowania poszły w B2M
Czyli nie będzie wkładów lipa.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 19:51   #4129
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Eee, zmieszczą się - tylko trzeba je wydepotować i wyjąć z paletki separator. Dzięki temu, że Dorcia mi przypomniała o tej opcji moje Mega Metale i Style Driveny ładnie mieszczą się w paletce obok standardowych cieni. A opakowania poszły w B2M
To ,że się zmieszczą to ja wiem od dawna. A wyobrażasz sobie sytuację kiedy w salonie MACa ekspedientki będą tłumaczyć klientkom w jaki sposób wyjmuje się separatory, żeby nietypowe cienie zmieściły się w palecie ???
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 20:16   #4130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Eee, zmieszczą się - tylko trzeba je wydepotować i wyjąć z paletki separator. Dzięki temu, że Dorcia mi przypomniała o tej opcji moje Mega Metale i Style Driveny ładnie mieszczą się w paletce obok standardowych cieni. A opakowania poszły w B2M
Ja gdybym miała więcej niż jeden to powkładałabym sobie cienie ze Style Driven do paletki na róże
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:41   #4131
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Można też kupić np Glam Boxa i powkladać wszystko niewymiarowe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 21:56   #4132
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Piękne zakupy Kasiu
Ja mam w planach Rare Exotic i Eden Rouge. Paint Poty chyba odpuszczę, bo zaczynam przygodę z cieniami Chanel Epatant
MSF kuszą, ale ostatnio kupiłam z Narsa Albatross, teraz ja i mój portfel musimy to przemyśleć
Testowałyście lub Ty, Kamilu, może P+P Skin Enhancer? Muszę sobie zapisać chyba, by pamiętać o próbce.
Mam Epatanta do oddania może ktoś chetny ? w dobrej promocji go upolowałem

Chodzi o te kolorowe bazy, sa fajne ale bazrdzo transparentne, wolałbym zeby miały wiecej krycia i mógłbym je stopniowac. ale same koolory uważam za bardzo udane nie wiem jak z trwałością.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:07   #4133
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Mam Epatanta do oddania może ktoś chetny ? w dobrej promocji go upolowałem

Chodzi o te kolorowe bazy, sa fajne ale bazrdzo transparentne, wolałbym zeby miały wiecej krycia i mógłbym je stopniowac. ale same koolory uważam za bardzo udane nie wiem jak z trwałością.
Dziękuję, ale już do mnie idzie. Zamówiłam online. Nie wiem czy pisałeś wcześniej o nim, pewnie przeoczyłam, ale trudno Jeszcze w planach mam ten brzoskwiniowy i szaro-fioletowy. Ale to nie teraz, bo we czwartek macowe zakupy

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-10-02 o 22:08
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:12   #4134
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale już do mnie idzie. Zamówiłam online. Nie wiem czy pisałeś wcześniej o nim, pewnie przeoczyłam, ale trudno Jeszcze w planach mam ten brzoskwiniowy i szaro-fioletowy. Ale to nie teraz, bo we czwartek macowe zakupy
szaro-fioletowy jest piękny )) bardzo fajnie się nadaje żeby nadać makijazowi takiego sparkla
a brzoskwiniowy... chyba do mnie leci... ;P
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:51   #4135
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
szaro-fioletowy jest piękny )) bardzo fajnie się nadaje żeby nadać makijazowi takiego sparkla
a brzoskwiniowy... chyba do mnie leci... ;P
Oj tak, już się nie mogę doczekać, aż trafią wszystkie trzy w moje łapki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 23:24   #4136
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja wczoraj byłam świadkiem szybkiego makijażu tym rudym i fioletowym, no bajka - oko jak marzenie, metaliczne i rozświetlone.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 01:05   #4137
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czuję się już prawie przekonana - jam też nie najmłodsza , więc Twoja rekomendacja to dla mnie bardzo dobry argument .


To pozostaje mi czytać Twoje opisy, przyznam - dość obrazowe , niemniej chętnie zobaczyłabym "na żywo", bo jestem wzrokowcem .


Vanth, dziękuję .
Gratuluję nabytków .
Cieszę się, że przyczyniłam się troszkę do zakupu Imaginary . Mam nadzieję, że po testach "naocznych" Twój zachwyt nie zniknie .
Nie myśl więc dłużej - tylko kupuj Angela!

Na oglądanie moich na - ocznych szaleństw zapraszam do Krakowa !

Dzis jeszcze nie miałam okazji Imaginary testować in vivo na powiekach - bo wzięłam sie za Nubile i Idyllic nałożone na zasadzie ciemniejszy od zewnątrz i brzoskwinia od środka, w centrum powieki roztarte tak, by sie płynnie przenikały. I juz same Paint Poty dały piękny efekt, a kiedy nałożyłam na nie cienie (Mythical, Creamy Bisque i w załamanie Carbonized roztarty ku górze do formy mgiełki przenikającej się z położonym pod brwią Orb) to był on piorunujący wręcz!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth - mając jednak taki nakaz w łapce dopiero byś przeżywała katusze, gdybyś widziała coś, co Ci sie bardzo podoba i nie mogła tego kupić
Pewnie tak - ale jakąż ulga dla portfela
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:16   #4138
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tiniaczku moja mama ma Enhancera żółtego (na rumień) i jest szalenie zadowolona - łatwo się rozprowadza cienką warstwą, nie wąży się, lepiej kryje niż kolowe bazy Smashboxa ale zarazem nie jest tak ciężki jak korektor i podkład się na nim bardzo dobrze trzyma.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:17   #4139
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Rain of Flowers wygląda na paznokciach dokładnie tak, jak w słoiczku dopiero pod silne światło. W słońcu jest wręcz obłędny, w cieniu nie widać tych jasnych, jagodowych drobinek. Ele nie jest supertrwały - noszę go drugi dzień i już mam przetarte końcówki.
Corii, czy Deliciously Forbidden to ciemna czerwień czy raczej jagoda, jak u Kryśki?
Szkoda. Ale mam nadzieję, że z dobrym topem będzie sprawował się trochę lepiej
Ja nie Corii, ale u mnie to taka malina, nasycona, lekko przyciemniona.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To siłą rzeczy musiałyśmy się widzieć (ja byłam od 18h chyba przez godzinę), następnym razem może jednak zrobimy wizażowe plakietki .
Ja Carmex tylko przed snem stosuję .
Widziałyśmy się A przynamniej tak mi się wydaje Mam nadzieję, że następnym razem wpadnie większe wizażowe grono i wtedy poznamy się na pewno

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tiniaczku moja mama ma Enhancera żółtego (na rumień) i jest szalenie zadowolona - łatwo się rozprowadza cienką warstwą, nie wąży się, lepiej kryje niż kolowe bazy Smashboxa ale zarazem nie jest tak ciężki jak korektor i podkład się na nim bardzo dobrze trzyma.
Niedobrze, trzeba będzie obadać Brand, a ile takie cudo kosztuje? Bo szukam jakiegoś zastępcy zielonego Smashboxa.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 10:33   #4140
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Widziałyśmy się A przynamniej tak mi się wydaje Mam nadzieję, że następnym razem wpadnie większe wizażowe grono i wtedy poznamy się na pewno
Też mam nadzieję, że przy najbliższej okazji ujawnimy się już oficjalnie , bo póki co, poza kilkoma Dziewczynami, mam tylko podejrzenia "who is who" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.