Prace pseudostylistek. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 13:10   #4141
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
szczerze mowiac z takimi "prosbami" spotkalam sie juz wiele razy i to na profesjonalnych blogach .. moze nie bylo tam takich sformulowane dosc bezposrednich, ale mozna wyczuc, ze dziewczyny nie sa zadowolone z faktu, ze klientka nawet nie zadzwoni i nie przeprosi.. ja je doskonale rozumiem, ostatnio jednej dziewczynie delikatnie powiedzialam, ze nastepnym razem, jak nie bedzie mogla przyjsc to niech da jakis znak - sms, telefon, mail,telegram, telepatia itd)
Ja nie widzę problemu w prośbie o uprzedzenie, ani w upomnieniu. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od sposobu. Ta Pani robi to w sposób chamski. Rozumiem, że jest wkurzona, ale bez przesady! Wystarczy w trakcie umawiania, np. przez telefon, powiedzieć 'w razie rezygnacji bardzo proszę o kontakt telefoniczny'. W 99% przypadków skutkuje

A co do prostego frencha... Znam przypadek, kiedy do stylistki zgłosiła się klientka i uparła się na prosty i nisko osadzony french bez covera. Stylistka się ostatecznie zgodziła. Później okazało się, że to psiapsiółka jej konkurencji... i rozsiała po mieście (małym), że owa stylistka jest pseudo, robi koszmarne paznokcie... no i miała dowód na własnych rękach! Sytuacja niezbyt miła. Dlatego też ja bym nie wykonała ani prostego frencha ani bardzo nisko osadzonego. Raz, że to wbrew moim zasadom (paznokcie, które robię mają zdobić a nie szpecić), a dwa - po co dawać satysfakcję konkurencji
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:59   #4142
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
A co do prostego frencha... Znam przypadek, kiedy do stylistki zgłosiła się klientka i uparła się na prosty i nisko osadzony french bez covera. Stylistka się ostatecznie zgodziła. Później okazało się, że to psiapsiółka jej konkurencji... i rozsiała po mieście (małym), że owa stylistka jest pseudo, robi koszmarne paznokcie... no i miała dowód na własnych rękach! Sytuacja niezbyt miła. Dlatego też ja bym nie wykonała ani prostego frencha ani bardzo nisko osadzonego. Raz, że to wbrew moim zasadom (paznokcie, które robię mają zdobić a nie szpecić), a dwa - po co dawać satysfakcję konkurencji

no bo przeciez paznokcie ktore wykonasz klientce sa takze Twoja wizytowka i reklama.
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:00   #4143
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek.

No tak racja z natury naiwna nawet nie pomyślałam o podstępnej konkurencji...
Też nie zrobię!!!!!!!o...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 23:46   #4144
heta16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 6
Dot.: Prace pseudostylistek.

wiecie co kiedy czytam to wszystko i ogladam mam mieszane uczucia . Zgadzam sie ze wiekszośc paznokci tutaj zamieszczonych jest koszmarnych, niedopracowanych i bez gustu. zauwazylam ze kazde zdjecie tutaj zamieszczone musi byc skrytykowane ( taki cel ma to forum miedzy innymi.) dziwi mnie jednak to ze niektore dziewczyny, ktore krytykuja te zdjecia sama robia koszmarne paznokcie ( troche poszperalam) co wiecej kiedy wystawiaja na innym temacie swoje pazury dostaja zaskakujaco miłe komentarze. i cos jest chyba nie tak albo jestescie dziewczyny falszywe albo sama nie wiem...
dla wiadomosci - nie zajmuje sie przedluzaniem paznokci
heta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:25   #4145
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez heta16 Pokaż wiadomość
wiecie co kiedy czytam to wszystko i ogladam mam mieszane uczucia . Zgadzam sie ze wiekszośc paznokci tutaj zamieszczonych jest koszmarnych, niedopracowanych i bez gustu. zauwazylam ze kazde zdjecie tutaj zamieszczone musi byc skrytykowane ( taki cel ma to forum miedzy innymi.) dziwi mnie jednak to ze niektore dziewczyny, ktore krytykuja te zdjecia sama robia koszmarne paznokcie ( troche poszperalam) co wiecej kiedy wystawiaja na innym temacie swoje pazury dostaja zaskakujaco miłe komentarze. i cos jest chyba nie tak albo jestescie dziewczyny falszywe albo sama nie wiem...
dla wiadomosci - nie zajmuje sie przedluzaniem paznokci

Ja nie robie rewelacji, ale nie robie też takich koszmarów... Są pewne normy, które powinno się zachować, a nie zachwycać wykonanymi przez siebie koszmarkami...

Ja mam 3 kursy, na któe trochę wydałam... Cene mam nie wysoką, a kliientek brakuje bo idą do "konkurencji" po koszmarki za 40 zł, a u mnie mówią, że drogo...

Takie paniusie robią krzywdę, bo jest to zabieg jak każdy inny... a chwalą sie tym na lewo i prawo. Wszystko jest kwestią gustu, ale nie w momencie kiedy nie są zachowane zasady poprawnego budowania paznokcia...

Wczoraj klientka, która chodziła do salonu przyszła z popękanym żelem i zapowietrzeniami na pół paznokcia... I baaardzo zdziwiła się kiedy zdezynfekowąłam jej ręce...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:34   #4146
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Wczoraj klientka, która chodziła do salonu przyszła z popękanym żelem i zapowietrzeniami na pół paznokcia... I baaardzo zdziwiła się kiedy zdezynfekowąłam jej ręce...[/QUOTE]
Też tak miałam..Normalnie zdziwiła się baaaardzo....
Czasem komentarze są faktycznie niewybredne, ale co zrobić jak widzi się "coś" co odstaje od wszelkich norm?I nie chodzi tu o dziewczyny które zwyczajnie się uczą, ale o te które już" potrafią "..niby...Wystarczy przejrzeć ten bogaty w posty i fotografie wątek...włos na głowie się jeży..Naprawdę..Chci ałoby się
Poza tym ja rzadko tu zaglądam bo inspiracji szukam na innych wątkach..i innych galeriach..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 06:44   #4147
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Prace pseudostylistek.

Jetem a raczej byłam kiljentką - regularanie co 3 - 4 tygonie przez około 2 - 3 lat robione miałam french (żel na naturalnych paznokciach). Byłam zadowolona bardzo - paznokcie pięknie zrobione, pani Kasia zawsze maseczka i wyjmowane przy mnie świeże rękawiczki i oczywiście każda klijentak swój zestaw pilników !!! Niestety (dla mnie) Kasia zaszła w ciąże i tak do dzisiaj jestem "bezpańska" jeśli chodzi o paznocie a dlaczego - bo już miała serdecznie dość tej całej masakry - i wielkiego zdziwienia że "jak to każda kiljenta swój zestaw - to nie możliwe" - a musiałam się umawiać z miesięcznym wyprzedzeniem i to odrazu na kolejne trzy terminy- więc ludzi Kasia miała naprawdę sporo. I jak słyszałam od zdziwionych pań, że u nich tak nie ma i to one mają za dużo klijentek to poprostu wychodziłam z salonu.
Czy to naprawdę taki problem?? Sory jestem przyzwyczajona do pewnego standardu- oczywiść płacę za to (za odnowę płaciłam 70-80 PLN) ale wydaje mi się że to nie dużo - bo słyszałm różene ceny jak szukalam następczyni Kasi - 180 PLN za odnowe i pani mi mowi że ona to tak ze wzorkami to nie bardzo i wogóle... Dramat.
Pozdrawiam - Szczecin
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 07:14   #4148
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek.

I każdej STYLISTCE życze takich klientek jak Ty Wymagasz, ale też jesteś w stanie za spełnienie tych wymagań odpowiednio zapłacić - a z tego wynika szacunek w obie strony (klient - stylista)
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:52   #4149
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
I każdej STYLISTCE życze takich klientek jak Ty Wymagasz, ale też jesteś w stanie za spełnienie tych wymagań odpowiednio zapłacić - a z tego wynika szacunek w obie strony (klient - stylista)
Magali..dotknęłaś sedna sprawy..Po prostu Szanujmy się wzajemnie<<
Wszystkim stylistkom życzę baaardzo wymagających klientek, bo tylko takie zmuszają do działania..I dzięki takim klientkom pseudostylistki zginą śmiercią naturalną..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:32   #4150
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

To teraz ja dodam coś od siebie. Znalezione w sieci.









__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik




Edytowane przez Alexandraa
Czas edycji: 2009-11-06 o 09:36
Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:00   #4151
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
To teraz ja dodam coś od siebie. Znalezione w sieci.









były juz tu ze 3 razy
co nie zmienia faktu ze koszmarki
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 11:01   #4152
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
były juz tu ze 3 razy
co nie zmienia faktu ze koszmarki
Bardzo przepraszam ale nie udało mi się przeskanować wszystkich 100 stron.

Mój pierwszy akryl jest dużo lepszy.

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:11   #4153
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Prace pseudostylistek.

no ja nie rozmniem, NIEROZUMIEM jak kilentak mogła wyjść z takim paznokciami co ona tego nie widzi że są koszmarne.
P.S.
nie wiedziałam że ta druga strona (stylistki) doceniają, że kijentki są trochę wymagające (miłe) - ja jestem - ale nie jestem też taką zołzą jak mi się wzore nie podobał to juz przy pierwszym paznokciu mówiłam - a nie po zrobieniu 10.
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:53   #4154
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Marta1205 Pokaż wiadomość
nie wiedziałam że ta druga strona (stylistki) doceniają, że kijentki są trochę wymagające (miłe) - ja jestem - ale nie jestem też taką zołzą jak mi się wzore nie podobał to juz przy pierwszym paznokciu mówiłam - a nie po zrobieniu 10.
Ja doceniam, powiem więcej WOLĘ wymagające klientki, wszelkie trudne przypadki, wyrafinowane gusta, specjalne stylizacje, które mają pasować do sukienki albo wystroju sali weselnej
Klientce mało wymagającej wszystko się podoba. Zrobię równy french, wtopię jakieś holo, coś namaluję akrylem i jest zachwycona. To bardzo miłe, ale mnie nie rozwija, bo ten sam wzorek robiłam już dziesięciu innym.
A dla wymagającej muszę niejednokrotnie "wynaleźć" jakąś nową technikę, pokombinować jak uzyskać efekt, o który jej chodzi. I to się nazywa rozwój. A jaka satysfakcja, jak się sztuka uda!!! I z taką klientką mam zupełnie inne relacje. Ona nie traktuje mnie jak rzemieślnika tylko jak alchemiczkę, która nadaje jej ideom formę. Ona szanuje moją pracę, wie że nie tylko materiały i prąd mają swój koszt. Wie, ze płaci za mój talent i uwagę jaką jej poświęcam.
Dla takiej klientki jestem gotowa znaleźć termin nawet w niedzielę o północy
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:53   #4155
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
To teraz ja dodam coś od siebie. Znalezione w sieci.








a ta fotka jest chyba z blogu Kamilki.. Szczerze mowiac to naprawde nie moge uwierzyc wto, ze po zrobieniu takich paznokci klientka zaplacila - ja bym prosila , baa, rzadalabym o natychmiastowe usuniecie tego czegos zmoich paznokci.. Ja tak sobie mysle, ze klientka zakupila sobie jakis zestaw w hipermarkecie i sama je sobie zrobila
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:58   #4156
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Prace pseudostylistek.

prostemu frenczowi mówimy zdecydowanie NIE ba tutaj nawet ten prosty jest krzywy
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:17   #4157
Rose Peri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Prace pseudostylistek.

Witam,
Jestem dopiero początkującą stylistką paznokci ale zdjęcia które tu wklejacie mnie zszokowały. Jestem przerażona tym co zobaczyłam. Jak można robić takie pazokcie? I skąd się biorą klientki na takie koszmarki... ahh szkoda słów.
Rose Peri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 21:09   #4158
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Prace pseudostylistek.

Oooo.. boziu :O co za masakra!
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 21:59   #4159
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
nie wiem czy tego już nie było, ale nie mogłam sobie darować - i bynajmniej nie chodzi mi o pazurki robione przez tą dziewczynę, ale o jej super profesjonalne podejście do klienta - nie wiem jak można takie coś napisać i wystawić na widok publiczny... http://www.photoblog.pl/sweetpazurki/50786362
oh maj gad... co za laska...
napisałam jej kilka ciepłych słów. ciekawe czy opublikuje a jesli tak to co odpisze

Cytat:
Napisane przez Marta1205 Pokaż wiadomość
Jetem a raczej byłam kiljentką - regularanie co 3 - 4 tygonie przez około 2 - 3 lat robione miałam french (żel na naturalnych paznokciach). Byłam zadowolona bardzo - paznokcie pięknie zrobione, pani Kasia zawsze maseczka i wyjmowane przy mnie świeże rękawiczki i oczywiście każda klijentak swój zestaw pilników !!! Niestety (dla mnie) Kasia zaszła w ciąże i tak do dzisiaj jestem "bezpańska" jeśli chodzi o paznocie a dlaczego - bo już miała serdecznie dość tej całej masakry - i wielkiego zdziwienia że "jak to każda kiljenta swój zestaw - to nie możliwe" - a musiałam się umawiać z miesięcznym wyprzedzeniem i to odrazu na kolejne trzy terminy- więc ludzi Kasia miała naprawdę sporo. I jak słyszałam od zdziwionych pań, że u nich tak nie ma i to one mają za dużo klijentek to poprostu wychodziłam z salonu.
Czy to naprawdę taki problem?? Sory jestem przyzwyczajona do pewnego standardu- oczywiść płacę za to (za odnowę płaciłam 70-80 PLN) ale wydaje mi się że to nie dużo - bo słyszałm różene ceny jak szukalam następczyni Kasi - 180 PLN za odnowe i pani mi mowi że ona to tak ze wzorkami to nie bardzo i wogóle... Dramat.
Pozdrawiam - Szczecin
polecam frutę ze szczecina
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 19:58   #4160
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ooo tak Frucia jest THE BEST o higiene nie masz się co martwić, a zawsze wyczarowuje cuda na pazurkach
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:10   #4161
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.wzorki.pl/fotkimaxi/5580.jpg

http://www.wzorki.pl/fotkimaxi/5450.jpg
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:22   #4162
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.wzorki.pl/fotkimaxi/5580.jpg czy ta laska która robiła te paznokcie we że trzeba je opracować przed nabłyszczeniem
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:44   #4163
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Prace pseudostylistek.

dzięki - będę szukać namiarów
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:18   #4164
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
nie wiem czy tego już nie było, ale nie mogłam sobie darować - i bynajmniej nie chodzi mi o pazurki robione przez tą dziewczynę, ale o jej super profesjonalne podejście do klienta - nie wiem jak można takie coś napisać i wystawić na widok publiczny... http://www.photoblog.pl/sweetpazurki/50786362



Pięknie to skomentowała.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:19   #4165
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Van ja odmówię. Nigdy w życiu nie zrobiła bym czegoś takiego, jeśli się upiera- niech idzie gdzie indziej.
a co takiego jest złego w prostym frenchu ? ja robiłam i wcale nie było złe acz kolwiek wole smile ;p
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:26   #4166
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.patka26.wzorki.pl/zdjecia...y-chewron.html
Albo mi się wydaje, albo musi ją to baaardzo boleć.
Paznokcie krwią naznaczone...

http://www.jagodka16.wzorki.pl/zdjec...ej-plytce.html
A tu chyba lakier. Ale najlepszy jest i tak pierwszy z komentarzy... bo czasem tak bywa
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:29   #4167
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Bunny pokaż mi ładnego PROSTEGO frencza, błagam, bo nie widziałam jak żyję.
Nie mówię o odpowiednim do długości gdzie frencz jest minimalnie widoczny, bo nawet wtedy robi się mini mini smajla.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:49   #4168
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez zanecicha Pokaż wiadomość
Ale najlepszy jest i tak pierwszy z komentarzy... bo czasem tak bywa


No tak. Czasami tak bywa.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:58   #4169
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bunny pokaż mi ładnego PROSTEGO frencza, błagam, bo nie widziałam jak żyję.
Nie mówię o odpowiednim do długości gdzie frencz jest minimalnie widoczny, bo nawet wtedy robi się mini mini smajla.
słuchaj rzecz gustu mi osobiscie sie nie podoba
smile to smile , acz kolwiek jak nie namowie jest jedna taka osoba ktora uwielbia prostego frencha to juz dla swietego spokoju robie niech jej bedzie ale no kurde staram sie poprostu zeby to jakos wygladalo trudno rzecz gustu

o gustach sie nie dyskutuje gusta sie ma : chyba :p

terazz chce sobie zrobic "sztylety" ale nie chciałam długich je sie wogole jakos przycina? czy cos? i nie chce robic na formie ;p bo nie idzie mi tzn idzie ale ja tego nie lubie xD :P
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:24   #4170
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek.

Są tipsy do szpiców jednak o wiele ładniejszy efekt jest na formie. Jak każdego tipsa przytniesz, a na formie to do odpowiadającej Ci długości dajesz i ładnie opiłowujesz.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.