Rossmann - część XV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 12:43   #4141
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Dziewczyny u was też kosmetyki stojące w szafach są ciepłe od tych lamp, które je podświetlają od dołu? Boję się, że przez te podgrzewanie się psują :/ Lakiery były normalnie gorące, dlatego żadnego nie wzięłam.
U mnie nie ma tego problemu, bo nie ma tych światełek od dołu.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 12:56   #4142
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Rossmann - część XV

Też popędziłam w czwartek rano do rossmanna, choć nie było łatwo się przemóc by wstać, ponieważ mojej dziecinie akurat w ten dzień zamyśliło się pospać dłużej... Tak czy inaczej wybrałyśmy się, choć mając wspomnienia po podobnie "sensacyjnych" promocjach np. w Lidlu, gdzie kobity ładowały wózki bez opamiętania i biły się o prodkuty zastanawiałam się nad zostawieniem dziecka u mamy (i najlepiej pożyczenim jakiejś maczety...). Tymczasem mile się zaskoczyłam, przy kolorówce grzebała smętnie zaledwie jedna pani...
Szybko więc chwyciłam po co przyszłam i wyszłam z:
-podkładem Bourjois 123 Perfect, jedyny podkład który dosyć się u mnie sprawdzał, ale jest strasznie niewydajny, więc w regularnej cenie go nie kupuję...
-tym dużym bronzerem Lovely, ale jakoś się nie polubiliśmy
-błyszczykiem w kulce Wibo (mega nietrwały)

Jako, że promocja jest naprawdę korzystna to chętnie przygarnęłabym "na zapas" jakiś podkład, ale tańszy niż Bourjois (niestety naprawdę krucho u mnie z pieniędzmi... ) i widzę, że zachwalacie tutaj Affinitone 24 h, czy może któraś z Was ma porównanie między tym Affinitonem a 123 Perfect Bourjois?
Niestety mam mega tłustą strefę T, a do tego jeszcze nosze okulary i większość podkładów po kilku godzinach nie dość, że sprawia, że mogę śmiało konkurować z kanapką z masłem, taka jestem tłusta to jeszcze nosek w okularach mam cały brudny, a do tego na nosie plamy w miejscu styku okularów z twarzą... brrrr... Doradzicie coś dziewczyny?
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:00   #4143
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
w Kozienicach szafy prawie pełne, jedynie w Wibo i Lovely są braki, kupiłam dziś:
-Lovely konturówkę do oczu z gąbeczką - porażka, kolor szary za miast czarnego
-pomadkę w kremie z Manhattana 54L
-Lovely błyszczykowa pomadka w kolorze 6 - zapach trochę mydlany, kolor bardzo mi się podoba chłodna czerwień z różem, troszkę nierównomiernie rozprowadza się, ogólnie chyba polubimy się

chciałam kupić jeszcze cienie Lovely terracotta ale nie było tych co chciałam
polecam tą bez gabeczki-śliczna czerń
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:07   #4144
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Rossmann - część XV

Pewnie się powtarzam, ale w jakiej cenie jest Max Factor 3 w 1?
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:09   #4145
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
polecam tą bez gabeczki-śliczna czerń
mogłabyś jakieś zdjęcie podesłać ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:18   #4146
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann - część XV

Wczoraj skromnie, a dzisiaj kupiłam
- pomadkę Maybelline Hydra Extreme kolor That's Mauvie
- tusz MF 2000 Calorie
- szarą kredkę Miss Sporty
- żel do brwi Wibo

Chciałam jeszcze różowy tusz Miss Sporty, ale był tylko jeden i macany.

Widziałam dzisiaj dziewczynę, która otworzyła kilka cieni i testowała kolory na ręce, podeszłam do niej i zapytałam czy to jest tester czy pełnowartościowy produkt i czy zamierza go kupić, bo widzę, że odłożyła na półkę. Zaczęła się tłumaczyć, że te cienie były już otwarte, więc tylko sprawdziła kolor, bo nie ma testera, że i tak były otwarte a ona nie otwiera nowych kosmetyków itd. Taaaa... Zapytałam czy chciałaby kupić taki macany kosmetyk, znowu zaczęła gadać, że był już otwarty (ciekawe po czym to poznała, skoro cienie nie są ofoliowane czy w żaden sposób zabezpieczone przed otwarciem ) i szybko się zmyła.
Jak mnie coś takiego wkurza
Zwłaszcza, że obsługa w ogóle na to nie reaguje. Tuż obok pani z obsługi jakieś baby malowały sobie paznokcie i zero reakcji
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:19   #4147
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
polecam tą bez gabeczki-śliczna czerń
yhy, miałam, podobała mi się
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 13:20   #4148
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez dobra_wróżka Pokaż wiadomość
Pewnie się powtarzam, ale w jakiej cenie jest Max Factor 3 w 1?
35,99 zł bodajże
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:21   #4149
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Widziałam dzisiaj dziewczynę, która otworzyła kilka cieni i testowała kolory na ręce, podeszłam do niej i zapytałam czy to jest tester czy pełnowartościowy produkt i czy zamierza go kupić, bo widzę, że odłożyła na półkę. Zaczęła się tłumaczyć, że te cienie były już otwarte, więc tylko sprawdziła kolor, bo nie ma testera, że i tak były otwarte a ona nie otwiera nowych kosmetyków itd. Taaaa... Zapytałam czy chciałaby kupić taki macany kosmetyk, znowu zaczęła gadać, że był już otwarty (ciekawe po czym to poznała, skoro cienie nie są ofoliowane czy w żaden sposób zabezpieczone przed otwarciem ) i szybko się zmyła.
Jak mnie coś takiego wkurza
Zwłaszcza, że obsługa w ogóle na to nie reaguje. Tuż obok pani z obsługi jakieś baby malowały sobie paznokcie i zero reakcji
To i tak Ci grzecznie wytrwale odpowiadała. Ja jak kiedys zwróciłam w Biedronce uwagę starszej pani, jak psiukała sobie odświeżaczami powietrza i wąchała, to mi odparowała "Nie wpier..alaj się dziecko" "Kultura" jest wszędzie
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:30   #4150
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Rossmann - część XV

ja jestem ciekawa gdzie jest obsluga sklepu, gdzie ochroniarz kiedy ktos sobie tak maca, otwiera itp. ? I to nie chodzi juz nawet tylko o kolorówke ale o wszystko. Przeciez takie produkty macane ida na straty bo nikt ich nie kupi


nie polecam odzywki z wibo efekt sztucznych paznokci. Schodzi platkami. Mylam naczynia, a pozniej patrze a tu nie ma lakieru schodzi z paznokci jak taka cieniutka folijka.

I po 2 razie z próbką od MF 3 in1 jednak jestem na nie. W kazdej "porze" go widze . Jednak fajnie sie rozprowadza, to trzeba mu przyznac
loverek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:32   #4151
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa gdzie jest obsluga sklepu, gdzie ochroniarz kiedy ktos sobie tak maca, otwiera itp. ? I to nie chodzi juz nawet tylko o kolorówke ale o wszystko. Przeciez takie produkty macane ida na straty bo nikt ich nie kupi


nie polecam odzywki z wibo efekt sztucznych paznokci. Schodzi platkami. Mylam naczynia, a pozniej patrze a tu nie ma lakieru schodzi z paznokci jak taka cieniutka folijka.

I po 2 razie z próbką od MF 3 in1 jednak jestem na nie. W kazdej "porze" go widze . Jednak fajnie sie rozprowadza, to trzeba mu przyznac
Czasami stoją 2 metry od macanta i na niego patrzą
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 13:34   #4152
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa gdzie jest obsluga sklepu, gdzie ochroniarz kiedy ktos sobie tak maca, otwiera itp. ? I to nie chodzi juz nawet tylko o kolorówke ale o wszystko. Przeciez takie produkty macane ida na straty bo nikt ich nie kupi
też mam podobne przemyślenia - ochrona w Rossie mnie rozbraja jak spokojnie wybieram np. lakier czy puder, to pan ochroniarz stoi i zasłania i tak marne światło. ale jak metr ode mnie pani maluje sobie paznokcie na kilka kolorów a potem odstawia lakiery na półkę albo bazgroli po ręku konturówkami, albo to ostatnio widziałam - maluje usta szminką a potem odstawia - bo jak powiedziała koleżance "brzydzi się testerów- to nikt jej na to uwagi nie zwraca

Edytowane przez _cup of tea_
Czas edycji: 2012-11-24 o 13:35
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:37   #4153
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
To i tak Ci grzecznie wytrwale odpowiadała. Ja jak kiedys zwróciłam w Biedronce uwagę starszej pani, jak psiukała sobie odświeżaczami powietrza i wąchała, to mi odparowała "Nie wpier..alaj się dziecko" "Kultura" jest wszędzie
Poważnie??
Ja już czasami nie wiem czy mam zwracać im uwagę, skoro nawet obsługa tego nie robi to i tak zleją i będą macać dalej


Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa gdzie jest obsluga sklepu, gdzie ochroniarz kiedy ktos sobie tak maca, otwiera itp. ? I to nie chodzi juz nawet tylko o kolorówke ale o wszystko. Przeciez takie produkty macane ida na straty bo nikt ich nie kupi
Zapytałam pani z obsługi czy są może jeszcze różowe tusze Miss Sporty, zanim otworzyła szufladę i zaczęła szukać (niestety nie było) powiedziała, że przecież w szafie jest jeden, dlaczego tego nie wezmę. Była bardzo zdziwiona kiedy powiedziałam, że widzę, że był otwierany i nie kupię takiego tuszu

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Czasami stoją 2 metry od macanta i na niego patrzą
Potrafią tylko chodzić za człowiekiem i patrzeć czy przypadkiem nie kradnie, ale zwrócić uwagę to już nie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:38   #4154
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość

nie polecam odzywki z wibo efekt sztucznych paznokci. Schodzi platkami. Mylam naczynia, a pozniej patrze a tu nie ma lakieru schodzi z paznokci jak taka cieniutka folijka.
A szkoda bo też ją kupiłam
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:44   #4155
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Rossmann - część XV

skoro swit udalam sie do rossa. dzis przy kasie,klientka przede mna placila za zakupy cos 12zl i dostala niebieski zegarek. pyta sie kasjerki: co to? a kasjerka: gratis za zakupy powyzej 10zl. nadeszla moja kolej i pytam sie pani kasjerki z usmiechem: a za zakupy powyzej 80zl tez sie cos dostaje?bo robilam wczoraj a nic nie dostalam a ona ze to dzis juz raczej nie dostane. skasowala moje zakupy,wyszlo ok 12 zl ale zegarka nie dostalam -.- stajac w dlugiej kolejce zauwazylam ze kazdy dostaje ten zegarek nawet jak kupi zwirek dla kota -.- nie wiem,moze zapomniala ale to bylo nie mile a mialam paragon z wczorajszych zakupow przy sobie szkoda
kupilam zel OS pomarancza i lukrecja pachnie mi on jak czekoladowe mikolaje z nadzieniem irysowym wzielam tez lakier wibo nude 693 i maly zmywacz do paznokci z isany bez acetonu

mam juz wszystkiego pod dostatkiem,niedlugo zbankrutuje dziewczyny nie kuscie juz :P
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:45   #4156
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Rossmann - część XV

Mazianie kredkami po rece to normalka starsze osoby tak robia zwlaszcza i mlode dziewczyny. najgorzej to jednak te tusze...Ja na szczescie nakupowalam w Biedroce z Eveline i sobie chwale. Potrafie nimi wyczarowac firanki No i zamkniete opakowanie to duzy duzy plus, przynajmniej wiem ze nikt mi tam powietrza nie wpompował

Niestety takie macanie sie nie zmieni i musimy z tym zyc
loverek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 13:53   #4157
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
Mazianie kredkami po rece to normalka starsze osoby tak robia zwlaszcza i mlode dziewczyny. najgorzej to jednak te tusze...Ja na szczescie nakupowalam w Biedroce z Eveline i sobie chwale. Potrafie nimi wyczarowac firanki No i zamkniete opakowanie to duzy duzy plus, przynajmniej wiem ze nikt mi tam powietrza nie wpompował

Niestety takie macanie sie nie zmieni i musimy z tym zyc
W czwartek laska obok mnie malowała sobie nietesterem kredki z Maybelline linię wodną.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:07   #4158
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W czwartek laska obok mnie malowała sobie nietesterem kredki z Maybelline linię wodną.

masakra, co takie dziewuchy mają w glowie o ile cos mają
oj ale jestem niedobra co
loverek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:08   #4159
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość

I po 2 razie z próbką od MF 3 in1 jednak jestem na nie. W kazdej "porze" go widze . Jednak fajnie sie rozprowadza, to trzeba mu przyznac

Ja dziś miałam pierwszy test MF 3in1 z próbki i też jestem na nie...
Za bardzo widoczny jest i ciężki od razu widać że ma się podkład na twarzy.
Zmyłam go niedawno i teraz mam już nałożony swój ukochany Healthy Mix i różnica jest! przede wszystkim tego nie widać na twarzy i cera taka promienniejsza Kusi mnie tylko żeby dokupić Bourjois 123 Perfect i mieszać go z HM tylko nie wiem jak się sprawuje...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 14:10   #4160
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W czwartek laska obok mnie malowała sobie nietesterem kredki z Maybelline linię wodną.
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:12   #4161
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Rossmann - część XV

Piszecie o tym, że klientki otwierają kosmetyki i malują się nimi, a obsługa nie zwraca im uwagi. Ja byłam wczoraj świadkiem jak pracownica Rossmanna sama otwierała tusze na sprzedaż i pokazywała klientce szczoteczki.
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:14   #4162
Marta a
Raczkowanie
 
Avatar Marta a
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 265
Dot.: Rossmann - część XV

wczoraj przy mnie pani kierownik odkręcała i pokazywała różne błyszczyki, kazała próbowac, malować się... za chwilę to samo robiła z kredkami
Marta a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:14   #4163
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Piszecie o tym, że klientki otwierają kosmetyki i malują się nimi, a obsługa nie zwraca im uwagi. Ja byłam wczoraj świadkiem jak pracownica Rossmanna sama otwierała tusze na sprzedaż i pokazywała klientce szczoteczki.
Przydałoby się, żeby ktoś zrobił zdjęcie i do netu wrzucił (no na fejsie) - bez twarzy oczywiście. I napisał, w którym konkretnie sklepie takie akcje mają miejsce. Podejrzewam, że zaraz rozpętałaby się burza.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:19   #4164
Marta a
Raczkowanie
 
Avatar Marta a
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 265
Dot.: Rossmann - część XV

Czy dostanę w R obecnie jakiś pędzel do pudru w dobrej cenie? E.L.F, hakuro, ecotools ???

czy lepiej z allegro zamówić?



to chyba jakies podróbki takie tanie?
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...804068117.html
Marta a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:23   #4165
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Marta a Pokaż wiadomość
Czy dostanę w R obecnie jakiś pędzel do pudru w dobrej cenie? E.L.F, hakuro, ecotools ???

czy lepiej z allegro zamówić?



to chyba jakies podróbki takie tanie?
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...804068117.html
W Rossmannie dostaniesz pędzle Ecotools i Elite, Elf i Hakuro można kupić tylko w sklepach internetowych.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:27   #4166
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann - część XV

Chce ktoś moją pomadkę Rimmel Kate Moss nr. 102? Źle mi w tym kolorze.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:35   #4167
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Rossmann - część XV

Dziewczyny, pracowałam w ross do czasu aż się mnie w paskudny i wyrafinowany sposób pozbyto (niestety mam nadal słabość do kosmetyków no i nie ma w mojej miejscowości zbyt wielu drgerii, więc czasem nadal tam bywam) i sama kierowniczka uważała za normę, a nawet za ukłon w stronę klientki (!) otwieranie tuszy czy testowanie kredek, pomadek na rękach. Na porządku dziennym było też otwieranie perfum, do których nie bylo testerów (najcześciej z najwyższej półki) by klient mógł powąchac, bo przecież w ciemno nie kupi perfum za 200 zł... Oczywiście perfumy były potem ładnie pakowane spowrotem a folia na pudełku klejona ociupińką kleju... Sama byłam świadkiem otwierania i testowania tego samego zapachu 3-4 razy, nie chciałabym go potem kupić. Oczywiście klienci byli z tego zadowoleni, bo tu nie ma testera, a pani taka dobra, tak na rękę poszła i nam dała powąchać... Nie chcę tu wylewać żali dotyczących pracy w tej firmie, bo nie o tym jest wątek no i do wiweczora by mi zeszło... Co do ochrony to oni mają tylko pilnować by nikt niczego nie ukradł, w większości przypadków z marnym skutkiem, a testowanie to nie kradzież przecież... Ehhh, żal.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:45   #4168
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Rossmann - część XV

Kosmetyki rozumiem, że nie powinno się wąchać, maziać, smarować. Ale nie czaje dlaczego pryśnięcie odświeżaczem powietrza to problem?
Przecież to się nie popsuje tak jak krem do którego dochodzi powietrze po otwarciu. A wole poznać zapach zanim kupię nawet taki odświeżacz.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:52   #4169
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Rossmann - część XV

Bo jak kazdy by sobie tak psikal to by pol produktu nie bylo i to jest nie w porzadku w stosunku do kogos kto to kupi
loverek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:56   #4170
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
Bo jak kazdy by sobie tak psikal to by pol produktu nie bylo i to jest nie w porzadku w stosunku do kogos kto to kupi
Dokładnie tak. Nienawidzę jak baby pchają paluchy w coś co nie jest ich
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.