Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-16, 19:58   #4141
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Zazbko nie patrz na wafe patrz na cm

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
nie zmierzyłam się na początku, ale właśnie zrobiłam to jakieś 15 min temu wiec to też będe śledzić, chociaż nie ukrywam, że cieszę się z tych lecących kg.

Edit: właśnie musze chyba taką alternatywę wypróbować na tą pizze może być równie pysznie
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-02-16 o 19:59
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 19:58   #4142
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Nio u mnie ubylo malo kg za to w cm to byl szok )

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 20:22   #4143
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Mogg narobiłaś mi smaka!!
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 20:25   #4144
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Hyhy no sama sobie tez oka ja na insta mam w wiekszosci samo jedzenie ;p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mogg
Czas edycji: 2016-02-16 o 20:27
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 20:35   #4145
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Kasia dokładnie wybierz się jeszcze do kiary.
Mogg ale cuda! A te truskawki!
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 20:36   #4146
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Lubie gotowac ostatnio wlaczyla mi sie opcja zdrowo no i aparat w telefonie dobry

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:02   #4147
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

A tortilla gotowa czy własny wypiek?
Podaj przepis jak masz
Ja już zaczęłam 5 tydzień ćwiczeń,ale efekty marne Coś niby ruszyło,ale malutko. Jutro idę w końcu do endokrynologa z usg tarczycy. Zobaczymy co powie...
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś

Edytowane przez antena22
Czas edycji: 2016-02-16 o 21:04
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 21:03   #4148
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
Kasia dokładnie wybierz się jeszcze do kiary.
Mogg ale cuda! A te truskawki!
Pójdę jutro Chciałabym mieć to już za sobą ...

Mogg przestań bo ja też się odchudzam
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:06   #4149
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

A moje ćwiczenie i odchudzanie skończyło się po 2 dniach jak się rozchorowałam a potem miałam okres a potem mi się juz nie chciało. A dzisiaj na kolacje zjadłam pizze razem z tż i tyle by było w tym temacie.
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:10   #4150
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dziewczyny to wszystko dania dietetyczne ....

Tortila kupna niestety
2 to z truskawkami to od spodu taki chlebek pieczony w tosterze opiekaczu z otrebow na gore jogurt naturalny i truskawy

Makaron ryzowy z krewetmi tez dietetyczny
Picca z maki ryzowej +ziembiaczanej ja tam jem co lubie tylko w zdrowszej postaci )

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 21:25   #4151
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

ja też ostatnio zaczęłam zdrowo gotować i powiem Wam, że naprawdę mi to smakuje poprostu trzeba odpowiednie menu sobie dobrać kiedyś szybko rezygnowałam z diety bo takie jedzenie było dla mnie katorgą:/ teraz jest fajnie i obym jak najdłużej wytrzymała
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 21:27   #4152
xyzzxy
Przyczajenie
 
Avatar xyzzxy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Koty cudowne, do zacałowania
Na spotkanie nie przybędę, szkoda jadę do teściów - zaczynamy prosić Kamila rodzinę
Byłam dzisiaj w MS Moda, Paryżanka, Secret Angel ... pierwsze kroki za mną, przymierzyłam 8 sukni, wszystkie mi się podobają ... przedział cenowy 3-4 tysiące.
Proszę powiedzcie mi bo nie dopytałam, każdą suknie z salonu zamiast kupić mogę wypożyczyć za mniejszą kasę?
Gdzie jeszcze warto się wybrać bo w czwartek jadę ponownie ? a może już nie iść i nie oglądać więcej ?
I najważniejsze pytanie : czy dobra krawcowa da rade odwzorować suknie salonową ?
Póki co nie jestem w stanie podjąć decyzji, wszystko mi się pomieszało, to co nie podobało mi się na zdjęciach po przymierzeniu jest ok... jest to dla mnie najtrudniejszy element wesela, najcięższy wybór, bo za dużo wszystkiego.

poleam kiare mają duży wybór sukni,white lady na biskupa Kaczmarka i contessa na okrzei.Byłam też w promariage,ale jak dla mnie to nic fajnego tam nie ma poza tym trzeba się umawiać na przymiarkę
xyzzxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 23:28   #4153
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ttunia Pokaż wiadomość
A moje ćwiczenie i odchudzanie skończyło się po 2 dniach jak się rozchorowałam a potem miałam okres a potem mi się juz nie chciało. A dzisiaj na kolacje zjadłam pizze razem z tż i tyle by było w tym temacie.
ale Ty jesteś szczuplutka jak szczypiorek, jedz te pizzy bez skrupułów
Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Dziewczyny to wszystko dania dietetyczne ....

Tortila kupna niestety
2 to z truskawkami to od spodu taki chlebek pieczony w tosterze opiekaczu z otrebow na gore jogurt naturalny i truskawy

Makaron ryzowy z krewetmi tez dietetyczny
Picca z maki ryzowej +ziembiaczanej ja tam jem co lubie tylko w zdrowszej postaci )

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
a wygląda jakby miało tysiące kalorii
Cytat:
Napisane przez xyzzxy Pokaż wiadomość
poleam kiare mają duży wybór sukni,white lady na biskupa Kaczmarka i contessa na okrzei.Byłam też w promariage,ale jak dla mnie to nic fajnego tam nie ma poza tym trzeba się umawiać na przymiarkę
wybrałaś już suknie ? mogę wiedzieć gdzie ?
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 23:39   #4154
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
U mnie też nikt nie zwrócił uwagi, a ja płakałam, bo nie bylo serduszka...
Oooo przypomniały mi się te Twoje serduszka… Jej to z rok temu było…

Cytat:
Napisane przez Marteczkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ważne pytanie czy macie może wesele w lutym , marcu lub kwietniu tego roku ???WAżNE
W kwietniu jest, ale u mojej koleżanki

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Fajne koty, ja bardzo żałuję, że nie mogę mieć u siebie żadnego ;(
Laski, przypominam, że w tę sobotę kolejne spotkanie na szczycie!
Kto chce, niech się dopisuje!
http://doodle.com/poll/t47x8imq4vt5u9ch
Przy okazji będzie degustacja roślinnego smalczyku Smakowita Pajda, bo dostałam paczkę na testy Zjadłam własnie kanapkę i powiem Wam, że pyszka!
A zdrowe to to?

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Mogg narobiłaś mi smaka!!
Mnie też, a już późna godzina… Muszę się wodą zadowolić

Dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego dermatologa na NFZ? Bo skierowanie mam, tylko nie wiem gdzie się wybrać
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 08:11   #4155
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

a Wy znowu o dietach to ja tez sie chwale :0 w sumie juz prawie 9 kg

i tez ciągle żarcie wrzucam wszędzie
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 09:09   #4156
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Koty cudowne, do zacałowania
Na spotkanie nie przybędę, szkoda jadę do teściów - zaczynamy prosić Kamila rodzinę
Byłam dzisiaj w MS Moda, Paryżanka, Secret Angel ... pierwsze kroki za mną, przymierzyłam 8 sukni, wszystkie mi się podobają ... przedział cenowy 3-4 tysiące.
Proszę powiedzcie mi bo nie dopytałam, każdą suknie z salonu zamiast kupić mogę wypożyczyć za mniejszą kasę?
Gdzie jeszcze warto się wybrać bo w czwartek jadę ponownie ? a może już nie iść i nie oglądać więcej ?
I najważniejsze pytanie : czy dobra krawcowa da rade odwzorować suknie salonową ?
Póki co nie jestem w stanie podjąć decyzji, wszystko mi się pomieszało, to co nie podobało mi się na zdjęciach po przymierzeniu jest ok... jest to dla mnie najtrudniejszy element wesela, najcięższy wybór, bo za dużo wszystkiego.
Byłam dokładnie w tych samych salonach i w każdym mam po 1 sukni która mi się podoba choć w MS Moda jest chyba "MOJA" suknia, ale dla pewności mam zamiar jeszcze się wybrać do pasażu zielonego, kiary, i do salonu zaraz koło rynku (chyba na dużej) bo tam widziałam kiedyś przechodząc suknie w moim stylu (zwiewne lekkie) i pewnie jeszcze jakieś salony odwiedzę, bo chciała bym mieć pewność że ta wybrana jest najlepszą
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 10:10   #4157
0504Marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cześć dziewczyny Z racji, że już 9 rok leci postanowiłam w końcu zgodzić się na zaślubiny tyle, że postanowiłam wyjechać za granicę dorobić sobie trochę, żeby nie naciągać mamy na żadne kredyty, bo w końcu mam dwie ręce i dam sobie radę . Nooo i tu się pojawił problem bo muszę teraz wszystko na gwałtu rety załatwiać tudzież drogą internetową/ telefoniczną jak wyjadę. I mam pewien problem, duet dj wodzirejski który mi polecono (brosart) zażyczył sobie ponad 5 tys zł za muzykę plus światło, jakbym chciała ciężki dym to już w ogóle koło 6 mi wyjdzie Także raczej muszę szukać kogoś innego i dlatego proszę was o pomoc moje drogie, gdyż od tego wszystkiego żyję na granicy zawału serca. Zastanawiam się pomiędzy duetami od Dj Salamon oraz grupy Helion, kojarzy ich ktoś z wesel? Tudzież macie jakieś sprawdzone duety? Baaardzo proszę o pomoc
0504Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 10:16   #4158
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez 0504Marta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Z racji, że już 9 rok leci postanowiłam w końcu zgodzić się na zaślubiny tyle, że postanowiłam wyjechać za granicę dorobić sobie trochę, żeby nie naciągać mamy na żadne kredyty, bo w końcu mam dwie ręce i dam sobie radę . Nooo i tu się pojawił problem bo muszę teraz wszystko na gwałtu rety załatwiać tudzież drogą internetową/ telefoniczną jak wyjadę. I mam pewien problem, duet dj wodzirejski który mi polecono (brosart) zażyczył sobie ponad 5 tys zł za muzykę plus światło, jakbym chciała ciężki dym to już w ogóle koło 6 mi wyjdzie Także raczej muszę szukać kogoś innego i dlatego proszę was o pomoc moje drogie, gdyż od tego wszystkiego żyję na granicy zawału serca. Zastanawiam się pomiędzy duetami od Dj Salamon oraz grupy Helion, kojarzy ich ktoś z wesel? Tudzież macie jakieś sprawdzone duety? Baaardzo proszę o pomoc
Ja mam duet (DJ plus wodzirej) z Krakowa, Magiczna Noc. Bardzo sympatyczny facet. W cenie 2800 mam dwoch facetow (DJ i Wodzirej) razem z dojazdem do Kielc (nie chca noclegu), rampa swietlna z ruchomami glowicami, wytwornica baniek i wytwornica niskiego dymu i wszelakie akcesoria do zabaw animacyjnych. Polecam Jeszcze jedno, znaja angielski
https://www.facebook.com/magicznanoc/
http://djnawesele.magicznanoc.pl/
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile

Edytowane przez lyoness
Czas edycji: 2016-02-17 o 10:19
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 10:54   #4159
MiLena27Ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Ja mam duet (DJ plus wodzirej) z Krakowa, Magiczna Noc. Bardzo sympatyczny facet. W cenie 2800 mam dwoch facetow (DJ i Wodzirej) razem z dojazdem do Kielc (nie chca noclegu), rampa swietlna z ruchomami glowicami, wytwornica baniek i wytwornica niskiego dymu i wszelakie akcesoria do zabaw animacyjnych. Polecam Jeszcze jedno, znaja angielski
https://www.facebook.com/magicznanoc/
http://djnawesele.magicznanoc.pl/
Też mam chłopaków z Magicznej Nocy i wzięliśmy tę samą ofertę, tyle, że za 2600, bo moja sala ma już w standardzie całkiem fajne kolorowe światło. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy
MiLena27Ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 12:04   #4160
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Koty cudowne, do zacałowania
Na spotkanie nie przybędę, szkoda jadę do teściów - zaczynamy prosić Kamila rodzinę
Byłam dzisiaj w MS Moda, Paryżanka, Secret Angel ... pierwsze kroki za mną, przymierzyłam 8 sukni, wszystkie mi się podobają ... przedział cenowy 3-4 tysiące.
Proszę powiedzcie mi bo nie dopytałam, każdą suknie z salonu zamiast kupić mogę wypożyczyć za mniejszą kasę?
Gdzie jeszcze warto się wybrać bo w czwartek jadę ponownie ? a może już nie iść i nie oglądać więcej ?
I najważniejsze pytanie : czy dobra krawcowa da rade odwzorować suknie salonową ?
Póki co nie jestem w stanie podjąć decyzji, wszystko mi się pomieszało, to co nie podobało mi się na zdjęciach po przymierzeniu jest ok... jest to dla mnie najtrudniejszy element wesela, najcięższy wybór, bo za dużo wszystkiego.
Moja krawcowa odwzorowuje mi salonową i zapłacę za suknię ponad połowę mniej niż w salonie nie martw się, ja zupełnie zmieniłam koncepcję swojej sukni i myślę, że nie ja jedna. Poza tym dobra krawcowa dopasuje suknie do Twojej figury- ja np. w salonach słyszałam, że nie mogą zrobić mi sukni z niższym stanem, bo ona po prostu jest z wyższym. A krawcowa bez problemu uszyje tak, żebyś wyglądała ślicznie

Niestety znów spotkanie mnie ominie, zapraszamy już gości

Edytowane przez majowa_burza
Czas edycji: 2016-02-17 o 12:09
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 12:12   #4161
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
ja też ostatnio zaczęłam zdrowo gotować i powiem Wam, że naprawdę mi to smakuje poprostu trzeba odpowiednie menu sobie dobrać kiedyś szybko rezygnowałam z diety bo takie jedzenie było dla mnie katorgą:/ teraz jest fajnie i obym jak najdłużej wytrzymała
Ja jestem zdania, że trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe, a nie stosować diety-cud. Wtedy, tak jak Mogg, robi się "zdrowe wersje" fast foodów, albo rozsądnie ograniczać cukier, tłuszcz zwierzęcy itd. Dieta ma się stać stylem życia, a nie wyzwaniem na miesiąc czy rok..

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Oooo przypomniały mi się te Twoje serduszka… Jej to z rok temu było…



W kwietniu jest, ale u mojej koleżanki



A zdrowe to to?



Mnie też, a już późna godzina… Muszę się wodą zadowolić

Dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego dermatologa na NFZ? Bo skierowanie mam, tylko nie wiem gdzie się wybrać
Nooo tyle było płaczu, w sumie do dziś mnie szlag trafia, jak pomyślę o tych zaproszeniach, ale wydaje mi się, że nikt nie zwrócił na nie uwagi. Może gdyby były te serduszka, tak jak powinny być, to by ktoś powiedział, że ładne...
Co do smalcu, to jest 95% tłuszczu, więc nie wiem, czy można mówić o zdrowiu :P ale na pewno jest to zdrowsze niż dżem ze świni..
Dermatolog podobno jest super na Artwińskiego. Albo był. Nazywa się chyba Kupis. ..
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 13:39   #4162
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

też słyszałam o Kupisie i jeszcze na przeczniczej (na przeciwko korony) słyszałam o dobrych. tam są chyba 3 panie : Sielska, Sobańska i Heciak.

co do diety to faktycznie fajnie byłoby odżywiać się zdrowo przez całe życie i od święta pozwalać sobie na niezdrowe rzeczy chciałabym tak i zobaczymy co z tego wyjdzie
dziewczyny które już zaczynacie prosić gdzie w końcu zamawiałyście zaproszenia? zamawiałyście próbki czy nie?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 13:48   #4163
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Hej dziewczyny!
Co do zaproszeń polecam zamówić próbki. Tak robiłam i przez to jedna firma od razu odpadła a druga była strzałem w 10 ☺ u nas większość zaproszeń rozdana. Musimy się zmobilizować do pozostałych
Wczoraj zamówiłam sukienkę u krawcowej na podkarczowce. Mierzylam każdy element z innej sukienki ale jestem dobrej myśli. Pomysły tez poskladane z kilku salonowych. Jedyne co mnie martwi to ze następne spotkanie w maju a ja już bym chciała mieć w szafie ☺
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 14:49   #4164
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Co do zaproszeń polecam zamówić próbki. Tak robiłam i przez to jedna firma od razu odpadła a druga była strzałem w 10 ☺ u nas większość zaproszeń rozdana. Musimy się zmobilizować do pozostałych
Wczoraj zamówiłam sukienkę u krawcowej na podkarczowce. Mierzylam każdy element z innej sukienki ale jestem dobrej myśli. Pomysły tez poskladane z kilku salonowych. Jedyne co mnie martwi to ze następne spotkanie w maju a ja już bym chciała mieć w szafie ☺
powiedz w takim razie którą polecasz a którą nie
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 15:36   #4165
xyzzxy
Przyczajenie
 
Avatar xyzzxy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
ale Ty jesteś szczuplutka jak szczypiorek, jedz te pizzy bez skrupułów

a wygląda jakby miało tysiące kalorii

wybrałaś już suknie ? mogę wiedzieć gdzie ?
n
xyzzxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 15:55   #4166
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania, że trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe, a nie stosować diety-cud. Wtedy, tak jak Mogg, robi się "zdrowe wersje" fast foodów, albo rozsądnie ograniczać cukier, tłuszcz zwierzęcy itd. Dieta ma się stać stylem życia, a nie wyzwaniem na miesiąc czy rok..
ooo dizękuję za pochwałę ja podeszlam do tego tak - eliminuje cukier ( ale bez przesady) jadam 5 posiłków dziennie, jeśli raz w tygodniu/miesiącu zjem cos słodkiego - swiat się nie zawali
jem więcej kasz, makarony pełnoziarnistego, warzyw, nie jem smażonego. Staram się rozsądnie wybierać ale jeśli mam ochotę na "coś" nizdrowego raz na jakiś czas to zjadam ;0)
Dodaje do dań płatki jaglane, otręby , chia itp. no i rozważm na przejście na wegetarianizm.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 16:28   #4167
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Co do zaproszeń polecam zamówić próbki. Tak robiłam i przez to jedna firma od razu odpadła a druga była strzałem w 10 ☺ u nas większość zaproszeń rozdana. Musimy się zmobilizować do pozostałych
Wczoraj zamówiłam sukienkę u krawcowej na podkarczowce. Mierzylam każdy element z innej sukienki ale jestem dobrej myśli. Pomysły tez poskladane z kilku salonowych. Jedyne co mnie martwi to ze następne spotkanie w maju a ja już bym chciała mieć w szafie ☺
Aga a kiedy masz slub? Mierzylas jakies suknie u krawcowej ?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:11   #4168
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
ooo dizękuję za pochwałę ja podeszlam do tego tak - eliminuje cukier ( ale bez przesady) jadam 5 posiłków dziennie, jeśli raz w tygodniu/miesiącu zjem cos słodkiego - swiat się nie zawali

jem więcej kasz, makarony pełnoziarnistego, warzyw, nie jem smażonego. Staram się rozsądnie wybierać ale jeśli mam ochotę na "coś" nizdrowego raz na jakiś czas to zjadam ;0)
Dodaje do dań płatki jaglane, otręby , chia itp. no i rozważm na przejście na wegetarianizm.
Kurde Mogg ja jem podobnie jak Ty,ale efekty marne cwiczysz silowo czy bardziej aerobowo?
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:38   #4169
aga_fe
Raczkowanie
 
Avatar aga_fe
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 348
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
powiedz w takim razie którą polecasz a którą nie
Polecam użytkownika olka1109 ale patrzyłam na allegro i w tym momencie nie ma wystawionych aukcji
Kasia88 - ślub mam 23 lipca. U krawcowej mierzylam różne sukienki - bo w jednej taka góra w drugiej materiał itd itp ☺ ale cieszę się że już po wyborze

Dla odchudzających /zdrowo się odzywiajacych/ mających mało czasu polecam sport blender - miksuje się od razu w butelce która się bierze do pracy czy gdzie się tylko chce. Ja robie koktajle owocowe plus jarmuz białko takie dla sportowców, nasiona Chía, otręby, zarodki pszenne itd w różnych konfiguracjach
aga_fe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:49   #4170
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Kurde Mogg ja jem podobnie jak Ty,ale efekty marne cwiczysz silowo czy bardziej aerobowo?
ćwiczyłam najpierw siłowo ale nie dawałam rady ze względu na kark - nie mogę zwiększać obciążenia ani ilosci powtórzeń - robie się zielona niestety :/
System miałam - 3 x siłowy, 2 x aeroby

Teraz ćwicze w domu z melb bo tylko to mi zostało i bede chodzila na basen teraz.
powiem ci tak jeśli ćwiczysz to powinnaś jeść calkiem spore posilki,a jesli ci nic waga nie spadła to oznacza że albo tarczyca albo coś ne tak jest z dietą - ale zcy ty się mierzysz cm czy ważysz.
Bo wagowo mogło pojść niewiele a za to w obwodach.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Dla odchudzających /zdrowo się odzywiajacych/ mających mało czasu polecam sport blender - miksuje się od razu w butelce która się bierze do pracy czy gdzie się tylko chce. Ja robie koktajle owocowe plus jarmuz białko takie dla sportowców, nasiona Chía, otręby, zarodki pszenne itd w różnych konfiguracjach
to świetna opcja ale jako dodatek, jednak nie powinniśmy jeść tak kilu posiłków dziennie , rozleniwia się perystaltyka bo jemy papkę . jest to fajna forma ale nie zamiast obiadu codziennie
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 16:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.