Mamy styczniowe 2017 - część III ! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-14, 18:35   #4141
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Tylko między wejściem, polezeniem i powrotem, nie zapomnij urodzić.


Cytat:
Napisane przez KPZ Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wydrukowałam plan porodu właśnie i będę uzupełniać. Przyszły dziś koszule i szlafrok no no wyglądam e nich mega sexi :-D
Jakie masz kolorki? Wzięłaś te co ja? Chyba się nie zdublujemy, bo ja mam plan rodzić w innym szpitalu, więc nie będzie krępująco, że mamy to samo wdzianko

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Nie no myślę, ze o tym Tz bedzie pamiętał a w ogóle to musimy się jakoś poumawiac na wspolne kolejki porodowe. Tak poczytalam wczoraj grudniowki i widzę, ze one rodzą parami i trójkami xD
Kurcze, no właśnie! Ja myślałam, że na tego 13.01 z furjatką się ustawię, ale po wczorajszej wizycie sama nie wiem... Chyba się nastawiam na nieco wcześniejszą datę
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 18:42   #4142
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość


Jakie masz kolorki? Wzięłaś te co ja? Chyba się nie zdublujemy, bo ja mam plan rodzić w innym szpitalu, więc nie będzie krępująco, że mamy to samo wdzianko

Kurcze, no właśnie! Ja myślałam, że na tego 13.01 z furjatką się ustawię, ale po wczorajszej wizycie sama nie wiem... Chyba się nastawiam na nieco wcześniejszą datę
Jak to to tak, to z kim ja rodzę trzynastego?!
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 18:44   #4143
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Ja chce moj 31.01 zachowac, ale...
NiEBiE jak coś, to do akcji nastawiam się najwczesniej po 23 stycznia ale zobaczę jutro ile mlody przykoksil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Moniczi
Czas edycji: 2016-12-14 o 18:48 Powód: Dopisek
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 18:47   #4144
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Jak to to tak, to z kim ja rodzę trzynastego?!
Możesz ze mną, chociaż ja mam termin na 12 Tylko nie wiem jeszcze czy 10 nie podjadę na kontrolę bo akurat moja lekarka będzie miała dyżur to powiedziała że jak coś się zacznie dziać to może nas wtedy urodzić
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 18:55   #4145
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Orlica może promotor dziś sprawdzi pracę i jutro o niej porozmawiacie.

A skąd u furjatki 13.01? Raz nawet mówiłaś o lutym chyba.

Ja wybieram 20.01, ktoś jest ze mną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 18:58   #4146
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Ależ dzisiaj intensywnie na wątku! Tak trzymać dziewczyny
Ja postanowiłam dzisiaj być dzielną panią domu, zrobiłam krokiety z kapustą i grzybami, kupiłam i poporcjowałam różne mięsa na czarne godziny, ogólnie wysiadam.
Tż dzisiaj jest kochany i bardzo mi pomógł we wszystkim A już myślałam, że będzie
Kupiłam gazetkę, zostawiłam w domowej czytadelni, wiem że się zapozna i trochę jestem spokojniejsza

Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii i moczu, bo jutro wizytuję. Byłam sfrustrowana bo masa niedoborów, ale jak sprawdziłam na naszą 1 stronę to widzę, że w normach się mieszczę Ale jakim cudem przy braniu Tardyferonu HGB i tak spadła? Codziennie prawie wcinam buraki bo lubię, dużo jajek a i tak lipa

Odnośnie planu porodu - tam gdzie ja się wybieram, plan jest do ściągnięcia na stronie internetowej i tylko zaznaczamy a/b/c/d. Musimy się tam wybrać z Tż obejrzeć co i jak, jutro też spróbuję dopytać mojej gin jak to technicznie wygląda. Chociaż, ja nie mam co się spieszyć - do końca stycznia jeszcze kupa czasu

P.S. Donka to ja jestem walcząca ze zgagą. Pomimo moich wczorajszych przygotowań i tak mnie dopadła, znów z odruchami wymiotnymi
Kciuki za wizytę!

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, dostałam maila od promotora, że za pracę weźmie się dzisiaj wieczorem, ale jutro rano mam do niego dzwonić... Boję się, że ma jakieś złe wieści niezależne od obecnego stanu pracy
Będzie dobrze mocne kciuki

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Orlica może promotor dziś sprawdzi pracę i jutro o niej porozmawiacie.

A skąd u furjatki 13.01? Raz nawet mówiłaś o lutym chyba.

Ja wybieram 20.01, ktoś jest ze mną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mogę być
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:00   #4147
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Możesz ze mną, chociaż ja mam termin na 12 Tylko nie wiem jeszcze czy 10 nie podjadę na kontrolę bo akurat moja lekarka będzie miała dyżur to powiedziała że jak coś się zacznie dziać to może nas wtedy urodzić
No nawet jak się zacznie 12 to jest opcja ze się 13 skończy ale oczywiście życzę porodu w godzinę

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 19:00   #4148
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Moniczi jak dasz rade 27.01 urodzic to wtedy ze mna ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:01   #4149
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Orlica może promotor dziś sprawdzi pracę i jutro o niej porozmawiacie.

A skąd u furjatki 13.01? Raz nawet mówiłaś o lutym chyba.

Ja wybieram 20.01, ktoś jest ze mną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z usg niektóre terminy pokazywały nawet luty ale teoretycznie 6.01 ciąża donoszona. Data mi się podoba 13.01 i tyle

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Kciuki za wizytę!



Będzie dobrze mocne kciuki



Ja mogę być
To już jesteśmy we 3

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:09   #4150
pequenina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 525
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Moniczi ja mogę z Tobą jako ostatnie wypadałoby w styczniu ale na luty się wcale nie obrazę
A wizytę mam za 2 dni to też zapytam jak tam mały

Edytowane przez pequenina_
Czas edycji: 2016-12-14 o 19:10
pequenina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:10   #4151
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Niby u mnie termin na 13.01, możemy się tak ustawić
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 19:11   #4152
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
No nawet jak się zacznie 12 to jest opcja ze się 13 skończy ale oczywiście życzę porodu w godzinę
W godzinę to może niekoniecznie bo jeszcze potrzebuję chociaż z 15 minut żeby do szpitala dojechać A nie wiadomo jak szybko się skurcze będą rozkręcać i czy od razu zdecyduje się jechać czy może najpierw będę w domu próbowała jakoś złagodzić ból
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:17   #4153
KPZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Haha Moniczi wybrałam jednak inne razem ze szlafrokiem od innego sprzedawcy także nawet możemy razem rodzic ale chyba nie dotrwam aż tak długo :-P
A ten 13 ty to mi się podoba nawet. Mogę rodzic z wami :-D

Sent from my E5603 using Wizaz Forum mobile app
KPZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:18   #4154
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Moniczi jak dasz rade 27.01 urodzic to wtedy ze mna ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ha bardzo chętnie! Skoro już zgagą się dzielimy, to terminem też możemy

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Moniczi ja mogę z Tobą jako ostatnie wypadałoby w styczniu ale na luty się wcale nie obrazę
A wizytę mam za 2 dni to też zapytam jak tam mały
Też możemy tak zrobić W sumie nie spieszy mi się jakoś za bardzo xD
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:32   #4155
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Wczoraj też pytałam lekarza o zzo i nie odmówił ale i nie zachęcał. I powiedział że trafiła do niego pacjentka do "naprawy" (...)
Nie ma związku bezpośredniego. Znam przypadki dziewczyn, które popękały w ogromnym stopniu, a nie miały zzo. Zzo może wpłynąć na odczuwanie parcia (będzie nieefektywne), często trzeba przy nim być podpiętą pod ktg (ograniczony wybór pozycji porodowych), niekiedy spowalnia poród - wtedy oksytocyna i gwałtowniejszy przebieg. Do tego należy zadać pytanie, czy używano próżnociagu lub kleszczy.
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
2-3, zależy czy za drugim razem uda się trafić w chłopca
Czy dodałam, że poród w kapsule jest zupełnie bezbolesny?
Kupuję kapsułę za każde pieniądze
Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
to udam sie w poniedziałek do szpitala i poproszę o ktg, ale wezmę ze soba tatę, bo on jest konkretny i ma twarde podejscie do spraw, w porównaniu do mojej matki...
Dla mnie to straszne, że tak Cię traktują. Wiem, że wiek - ale jesteś pacjentką i zasługujesz na pełną informację medyczna.
Tata to dobry pomysł.
Z kim będziesz rodzic?
Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Opracowujecie już swoje plany porodów? Właśnie przeglądam różne wzory + to co powinno się w nich znaleźć. I jest podpunkt: "W momencie wyłaniania się główki dziecka, chciałabym jej dotknąć."
Będę robić dwa plany - jeden dla SN, drugi dla CC. Ograniczę się do tego, że mam być informowana o procedurach.
Przejrzałam plan pierwszego porodu i , jedynie kontakt skóra do skóry.
Zrobię tez kartonik do mydelniczki juniora, że nie ma dokarmiania bez pisemnej zgody rodzica, podobnie brak zgody o szczepieniach (te odraczam).
Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Orlica zazdroszczę Ci utraty wagi. Ja już mam na plusie 22,5 kg. Ale nie widać po mnie przytycia na całym ciele tylko poszło mi w brzuch i cycki. A też startowałam z nadwagą i to sporą mam nadzieję że schudnę po porodzie...

Donka mam nadzieję że i w pl nie nacinają z automatu tylko obserwują sytuację i tną jak widać że bez nacięcia się bardzo pęknie
Trzymam kciuki za utratę wagi
Nie chcę Cię straszyć, ale mało która położna stara się chronić krocze. W bardzo polecanym szpitalu wg gdzierodzic.info ten odsetek wynosił 35%, a położna oprowadzajaca po oddziale stwierdziła, że nacinają 80% pierworodek. Szpital w mieście wojewódzkim, a nie gdzieś w pipidowce.
Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Kurczaki, a ja to nawet jeszcze nie wybrałam szpitala, w którym chcę / będę rodzić. Mam 3 opcje i żadna mnie nie przekonuje:
1. wojewódzki, z którego często odsyłają, nie ma w nim miejsc, trzeba czekać kilka godzin na przyjęcie, a wczoraj dziewczyny na mlekotece opowiadały, jak rodziły w miniaturowych salkach do usg i dopiero z pełnym rozwarciem wieźli je na trakt. ;/ Ale jeśli dostanę insulinę, to moja jedyna opcja. Nie można tu mieć prywatnej położnej
2. miejski,gdzie jest mega nacisk na poród naturalny, nawet przy dużych dzieciach, nie dają zzo, ale można mieć położną,można rodzić w wodzie, z insuliną jednak mnie tam nie wezmą
3. prywatna klinika z kontraktem na nfz, pojedyncze sale, luksus, ale jak z dzieckiem się coś dzieje, to wiozą do wojewódzkiego, jesli będę miała insulinę, to też oczywiście odpada.
A z racji insuliny nie dostaniesz skierowania do konkretnego szpitala na poród? Koleżanka takowe mogła dostać.
Co do własnej położnej - dobrze mieć taką, ale nikt nie zagwarantuje Ci, że w dzień Twojego porodu będzie mogła w nim uczestniczyć. Są szpitale z bardzo dobra kadra, niezależnie na kogo trafisz.
Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Mnie brzuch ciągnie mocno po jednej stronie, bo mały mi się tam od kilku dni wypycha... Az mnie tam skóra boli
O, to. Tez mam taki dyskomfort
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii i moczu, bo jutro wizytuję. Byłam sfrustrowana bo masa niedoborów, ale jak sprawdziłam na naszą 1 stronę to widzę, że w normach się mieszczę Ale jakim cudem przy braniu Tardyferonu HGB i tak spadła? Codziennie prawie wcinam buraki bo lubię, dużo jajek a i tak lipa
U mnie też tak jest - źle wchłaniam żelazo i tyle. Wcina witaminę C, kwas foliowy, B6 i B12.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, dostałam maila od promotora, że za pracę weźmie się dzisiaj wieczorem, ale jutro rano mam do niego dzwonić... Boję się, że ma jakieś złe wieści niezależne od obecnego stanu pracy
Trzymam kciuki, oby tylko dobre wieści
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość


Jakie masz kolorki? Wzięłaś te co ja? Chyba się nie zdublujemy, bo ja mam plan rodzić w innym szpitalu, więc nie będzie krępująco, że mamy to samo wdzianko

Kurcze, no właśnie! Ja myślałam, że na tego 13.01 z furjatką się ustawię, ale po wczorajszej wizycie sama nie wiem... Chyba się nastawiam na nieco wcześniejszą datę
U mnie pierwotny tp był na 13.01, potem korygowany na 11.01. Na bank będzie wcześniej, tyle że niestety Twój szpital odpadł
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:35   #4156
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Lidka, to jesteśmy umówione.

Cornflower_girl jeśli będę miała insulinę, to nie mam wyboru szpitala i tylko wojewódzki, gdzie kadra podobno jest dobra, ale często są braki miejsc i tak jak pisałam, rodzi się na jakichś nieprzystosowanych do tego salach. Jeśli będę miała wybór tych 3 szpitali, to nie wiem na który się zdecyduję. Musimy iść obejrzeć porodówki, może nam to coś rozjaśni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:41   #4157
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Lidka, to jesteśmy umówione.

Cornflower_girl jeśli będę miała insulinę, to nie mam wyboru szpitala i tylko wojewódzki, gdzie kadra podobno jest dobra, ale często są braki miejsc i tak jak pisałam, rodzi się na jakichś nieprzystosowanych do tego salach. Jeśli będę miała wybór tych 3 szpitali, to nie wiem na który się zdecyduję. Musimy iść obejrzeć porodówki, może nam to coś rozjaśni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle, ze Cię nie odesla. Na pewno dobrze jest, żeby wyczuć idealny moment na pojechanie do szpitala - nie za wcześnie, nie za późno.
Moj boks porodowy zostawial wiele do życzenia, bardziej liczył się personel.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 19:55   #4158
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
U mnie też tak jest - źle wchłaniam żelazo i tyle. Wcina witaminę C, kwas foliowy, B6 i B12.[COLOR="Silver"]
A powiedz mi proszę, jakie są tego ewentualne konsekwencje?
Zawsze byłam na granicy anemii, ale w sumie nie orientuję się, jakie to może powodować komplikacje przy porodzie?
Zażywam też te witaminy co Ty - żelazo dodatkowo zajadam mandarynką/pomarańczem by się lepiej wchłonęło, no ale widzę, że to nie działa...
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 20:00   #4159
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Wyslalam TZta do sklepu "po cos na bekanie". Rennie dalo rade na zgage, ale teraz mi sie nie moze odbic. Eh. Czemu, Boze, czemu xD

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 20:26   #4160
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
A powiedz mi proszę, jakie są tego ewentualne konsekwencje?
Zawsze byłam na granicy anemii, ale w sumie nie orientuję się, jakie to może powodować komplikacje przy porodzie?
Zażywam też te witaminy co Ty - żelazo dodatkowo zajadam mandarynką/pomarańczem by się lepiej wchłonęło, no ale widzę, że to nie działa...
Zerknij tutaj - https://parenting.pl/portal/anemia-w-ciazy
Nie wiem, jaki masz poziom wyników, ale należy odróżnić anemię od fizjologicznego stanu. Dodam tylko, ze w pierwszej ciąży starszak urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale nic mu nie dolegało. Jak na tamten wiek ciąży, to waga przyzwoita. Teraz nie mam zagrożenia porodem przedwczesnym, junior jest koksem.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 20:32   #4161
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Zerknij tutaj - https://parenting.pl/portal/anemia-w-ciazy
Nie wiem, jaki masz poziom wyników, ale należy odróżnić anemię od fizjologicznego stanu. Dodam tylko, ze w pierwszej ciąży starszak urodził się 3 tygodnie za wcześnie, ale nic mu nie dolegało. Jak na tamten wiek ciąży, to waga przyzwoita. Teraz nie mam zagrożenia porodem przedwczesnym, junior jest koksem.
Dzięki za ten artykuł-rozjasnil mi w glowie To u mnie bedzie raczej stam fizjologiczny-no ale zobaczymy co jutro powie ginekolog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 20:36   #4162
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Nie wiem, jak przy nacięciu, ale ja popękałam, byłam zszywana i nie miałam żadnych problemów z siadaniem czy poruszaniem się.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 20:44   #4163
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Takie podsumowanie na koniec kiepskiego dnia.. bardzo bardzo się ciesze ze to forum istnieje i ze się tu razem trzymamy.. to tak dużo daje kiedy ktoś rozumie co przeżywasz i gdy po prostu nie trzeba się czuć samemu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 20:59   #4164
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Takie podsumowanie na koniec kiepskiego dnia.. bardzo bardzo się ciesze ze to forum istnieje i ze się tu razem trzymamy.. to tak dużo daje kiedy ktoś rozumie co przeżywasz i gdy po prostu nie trzeba się czuć samemu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Dokładnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 21:36   #4165
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Takie podsumowanie na koniec kiepskiego dnia.. bardzo bardzo się ciesze ze to forum istnieje i ze się tu razem trzymamy.. to tak dużo daje kiedy ktoś rozumie co przeżywasz i gdy po prostu nie trzeba się czuć samemu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Ojej, chodz skarbie podziele sie z Tobą Nesquikem na sucho na poprawe humoru; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 21:46   #4166
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Takie podsumowanie na koniec kiepskiego dnia.. bardzo bardzo się ciesze ze to forum istnieje i ze się tu razem trzymamy.. to tak dużo daje kiedy ktoś rozumie co przeżywasz i gdy po prostu nie trzeba się czuć samemu.
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 22:27   #4167
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Takie podsumowanie na koniec kiepskiego dnia.. bardzo bardzo się ciesze ze to forum istnieje i ze się tu razem trzymamy.. to tak dużo daje kiedy ktoś rozumie co przeżywasz i gdy po prostu nie trzeba się czuć samemu.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Nie jesteś sama, masz kilkanaście popieprzonych styczniówek!

Proszę o kciuki jutro rano - mam ktg i telefon do promotora
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 23:14   #4168
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Orlica w takim razie podwójne kciuki na jutro
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 23:39   #4169
camilla21
Rozeznanie
 
Avatar camilla21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 785
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Jestem w szpitalu. Przyjechaliśmy wieczorem z tym głupim swedzeniem i mnie zostawili. Poki co mam zostać 3 dni, aż przyjdą wyniki prób wątrobowych i wtedy zobaczymy co dalej. Mimo kroplowki i lekow nasennych nadal nie śpię i nadal nogi swędzą, chociaż mniej
Jestem meega głodna bo ostatni posiłek zjadłam po 16.. byle do rana..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
VICTORIA 21-12-16

Drugie szczęście Tp. 19.05.2019
camilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 04:42   #4170
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część III !

Cytat:
Napisane przez camilla21 Pokaż wiadomość
Jestem w szpitalu. Przyjechaliśmy wieczorem z tym głupim swedzeniem i mnie zostawili. Poki co mam zostać 3 dni, aż przyjdą wyniki prób wątrobowych i wtedy zobaczymy co dalej. Mimo kroplowki i lekow nasennych nadal nie śpię i nadal nogi swędzą, chociaż mniej
Jestem meega głodna bo ostatni posiłek zjadłam po 16.. byle do rana..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Trzymajcie się !! Wszystkie kciuki zaciśnięte ! informuj nas na bieżąco. I mam nadzieję ze udało się zasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-23 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.