Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 15:50   #391
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Bry U nas nie za wesoło - Szymek ma antybiotyk Od wczoraj lekko pokasływał, dzisiaj kaszel się rozchulał i tak dziwnie mu rzęzi gdzieś w gardle przy oddychaniu, na szczęście nie ma gorączki. Lekarz długo go słuchał i nawet chciał dać skierowanie na obserwację szpitalną bo stwierdził, że niby płuca czyste a coś tam jednak słychać. Jutro idziemy do kontroli także proszę o mocne kciuki

D
Natko współczuję, dużo zdrówka dla Szymka
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No W Smyku za 50 zł ze 100 zł. Chyba Asia ma taką samą.
super kurteczka

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
hahah taakkk , dziś nawet filmik nafrałam jak Stasiek fika

Archi mam i dla ciebie zaginiony filmik
wrzuce dziś w picasse
bo nakręciłam też jak sobie sam Stasiek pije z butelki soczek


Natko kciuki zaciśnięte dla Szymka!
brawo brawo dla Stasia

Archi nic nie upolowałam bo nie byłam jednak na shoppingu
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 15:52   #392
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Trzeba dawać pół żółtka chyba co 2 dzień, albo całe, zapomniałam, poszukam.
Chrupki rządzą .
A czemu króla nie będziesz gotować? Maż ma mi kupić dzisiaj cielęcinę, to może zwykłej zupinki z mięskiem bym skleiła.

Moja koleżanka mi podpowiedziała, że ona mieli mięsko, dzieli na porcje wielkości kotleta mielonego i mrozi. (chyba to pisałam ). Potem to się szybko gotuje i nie musi już tego siekać.A to porcja do zupki na 2 dni.
No bo i tak mięsko gotuje się oddzielnie i warzywka oddzielnie. I podobno dobrze dodawać koperek, ja mam mrożony od mamy z działki.
a po co żółteczko się daje wiesz moze, wiem że trzeba ale po co ?
A dajesz swoje gotowane ?

A króla nie będę gotować bo jak mu mój nie posmakuje to będzie kicha
Z tym dzieleniem mięska to słyszałam że tak najlepiej,
z gotowaniem też wiem że trzeba osobno mięso i warzywa, dopiero chyba po 8mc można z wywarem ?
Koperek też mam swój , mamusia mi na siekała
Kure też się zatnie swoją, podzieli na porcję i będzie super

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Martusiu dziękujemy to pierwszy raz kiedy Stasiek tak chętnie ciumkał butelke
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:00   #393
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Bry U nas nie za wesoło - Szymek ma antybiotyk Od wczoraj lekko pokasływał, dzisiaj kaszel się rozchulał i tak dziwnie mu rzęzi gdzieś w gardle przy oddychaniu, na szczęście nie ma gorączki. Lekarz długo go słuchał i nawet chciał dać skierowanie na obserwację szpitalną bo stwierdził, że niby płuca czyste a coś tam jednak słychać. Jutro idziemy do kontroli także proszę o mocne kciuki
Ojeje, to duzo zdrowka zyczymy i mocne kciuki

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Danika wcześniej chodziłam z Frankiem w bluzach dresowych - jak było cieplej jesienią. I nic się nie podwijało , więc chyba w kurtkach też nic się nie będzie działo. Nie strasz mnie.

Dzięki dziewczyny, pokombinuję przy dojeniu.

Czy jakieś mamy same gotują już mięsko? Czy tylko ja się boję tych słoiczków z mięsem? Bo Franek jada mięsko w sumie dopiero 3 dzień czy 4.
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Trzeba dawać pół żółtka chyba co 2 dzień, albo całe, zapomniałam, poszukam.
Chrupki rządzą .
A czemu króla nie będziesz gotować? Maż ma mi kupić dzisiaj cielęcinę, to może zwykłej zupinki z mięskiem bym skleiła.

Moja koleżanka mi podpowiedziała, że ona mieli mięsko, dzieli na porcje wielkości kotleta mielonego i mrozi. (chyba to pisałam ). Potem to się szybko gotuje i nie musi już tego siekać.A to porcja do zupki na 2 dni.
No bo i tak mięsko gotuje się oddzielnie i warzywka oddzielnie. I podobno dobrze dodawać koperek, ja mam mrożony od mamy z działki.

No wlasnie skorzystalam z Twojej rady, tzn z rady kolezanki tylko ze ja zmielilam piers z indyka, zrobilam male kuleczki i ugotowalam i wystudzone pomrozilam. Zamierzam zaczac dodawac do zupek moze od jutra. Chociaz nie wiem, bo chce tez zaczac gluten podawac, a boje sie dwie takie roznosci na raz wprowadzac. Moze poczekam jeszcze ze 3 dni.


Nadia zjadla prawie caly sloiczek owockow i poszla spac, a ja wyskrobalam lyzeczka resztki i tak mi zasmakowalo, ze teraz mam chcice na taki sloiczek ale dziecku nie bede wyjadac zreszta tego miksu (jablo, gruszka, banan, pomarancza) juz tez nie mam.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:19   #394
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:23   #395
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy wątek upada??? Jakby co, to mnie oświećcie, co bym się nie produkowała bez potrzeby. Ale szkoda by było.
NO mam nadzieje,ze nie- ja tu bede for ewer
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No W Smyku za 50 zł ze 100 zł. Chyba Asia ma taką samą.

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Archi nic nie upolowałam bo nie byłam jednak na shoppingu
a jak to sie stało,zę nie byłaś
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
oj--
Jesteśmy z wami Wracajcie szybko zdrowi

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Nie mam mocy na nadrabianie- łeb mi trzaska, dziecko marudne. Przyroda po prostu.
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:36   #396
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Anciu no strasznie się wierci moje dziecię skarpetki nawet 5 min sie nie utrzymają, chyba, ze na spodnie założę


Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Danika Kamil tez straszna wiercipięta. Wczoraj nawet pielęgniarka i dr mówiły, ze jest strasznie ruchliwy. Namęczyły się żeby go zmierzyć i zbadać
tez mamy kłopoty, nawet pieluche zmienić niełatwo, zwłaszcza teraz jak na brzuszek sie umie przekręcać


Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I jeszcze mam pytanie - czy Wasze dzieci też takie szalone jak moje Zuza codziennie się budzi w poprzek łóżeczka i się wścieka bo się w nim nie mieści i albo mi wystawia poza łóżeczko nóżkę albo rączkę
mhm...i to podnosi sobie zgrabnie ochraniacz


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Moja koleżanka mi podpowiedziała, że ona mieli mięsko, dzieli na porcje wielkości kotleta mielonego i mrozi. (chyba to pisałam ). Potem to się szybko gotuje i nie musi już tego siekać.A to porcja do zupki na 2 dni.
No bo i tak mięsko gotuje się oddzielnie i warzywka oddzielnie. I podobno dobrze dodawać koperek, ja mam mrożony od mamy z działki.
to jest bardzo dobry pomysł

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
ojejku Natuś trzymamy mocno zebyscie szybko wrócili zdrowi


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Nie mam mocy na nadrabianie- łeb mi trzaska, dziecko marudne. Przyroda po prostu.
trzymaj sie kochana
moja też maruda, spać jej sie chce, oczy trze, stęka, ale spać nie pójdzie i koniec. I jakoś tak sucho pokaszluje...ale nie wiem czy sie nie wygłupia bo sie smieje przy tym
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:40   #397
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natuś za Was!!! Trzymajcie się dzielnie i wracajcie do nas szybko!!!
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:50   #398
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Wsiąkłam w odgruzowywanie pokoju.

Na szybko :

Natuś, kciuki żeby było ok .
Ancia, fajna ta kurta. Już u aa zauważyłam. Lubię takie z uszkami
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:12   #399
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
wow, fajnie mialyscie
jedyna z ladna pogoda









chyba juz pisalam, swietne. ale ta cena









u nas sie nic nie podwija, ale moje dziecko w wozku nie ma miejsca na wedrowki


moje sie nie budzi w lozeczku, ale jak go wsadze na chwilke bo cos mam do zrobienia, to zaraz ryk, bo nogi miedzy szczeblami, a glowa probuje sie przecisnac na zewnatrz
U nas to samo, głowa między szczebelkami by była na pewno gdyby nie ochraniacz a do tego nogi i rączki poza łóżeczkiem górą wychodzą

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
Trzymajcie się dzielnie i oby Was tam nie trzymali nie wiadomo ile i żeby szybko puściło Szymka to choróbsko

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Anciu no strasznie się wierci moje dziecię skarpetki nawet 5 min sie nie utrzymają, chyba, ze na spodnie założę




tez mamy kłopoty, nawet pieluche zmienić niełatwo, zwłaszcza teraz jak na brzuszek sie umie przekręcać




mhm...i to podnosi sobie zgrabnie ochraniacz




to jest bardzo dobry pomysł

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------


ojejku Natuś trzymamy mocno zebyscie szybko wrócili zdrowi




trzymaj sie kochana
moja też maruda, spać jej sie chce, oczy trze, stęka, ale spać nie pójdzie i koniec. I jakoś tak sucho pokaszluje...ale nie wiem czy sie nie wygłupia bo sie smieje przy tym
O tak ochraniacz od razu rozwiązany i nogi pomiędzy nim
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:45   #400
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
oj biedny Szymuś...

dużo zdrówka i żebyście szybko wrócili do domu

trzymaj się!
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:54   #401
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natko oby jak najszybciej Szymus wrócił do zdrowia . Strasznie mi przykro, że maluszek musi cierpieć i Ty wraz z nim.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 18:58   #402
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
jej zdrówka dużo dużo dużo
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:24   #403
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Na sam początek:

Natka trzymam kciuki za Szytmcia i Ciebie, zeby was szybciutko ze szpitala odesłali w pełni zdrowia

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No właśnie jakoś tracę zaufanie do nivea. A to mam - próbkę w tubce małej, ale jakoś ciężko mi się po tym talku przełamać.

U nas też nie było problemu do teraz. Zawsze smarowałam linomagiem lub sudocremem - czasami nie smarowałam w ogóle a teraz pupka taka nieładna
ja tez nivea za bardzo nie lubię, kupiłam ten płyn do kapieli ale mi nie leżał, ale kremik się sprawdził.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
NIe wiem, czy mi cytatów nie urwało.
Na początek jeszcze raz dziękujemy z Franiem za życzonka .


Minio Franek dostaje kaszkę o 18.30, godzinę przed kąpielą. Po kąpieli poprawia cycem.Pierwsza pobudka z reguły między 0-1 w nocy. Je łyżeczką, bo mi to dość gęste wychodzi.


A co ma pomóc na lepsze spanie? Nasza pedi też była sceptyczna, ale co tam.

zawsze warto próbować, można robić nieco rzadszy kleik

Cotka a może to jednak te pieluchy?
no właśnie Cotka, może Filippo woli pampersiory


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Archi pokażę pokażę

Co jest dziewczyny,nie mogę się udoić, max 30ml ściągam wieczorem i to po 4h przerwie w karmieniu. Nie mam jak udoić mleka na sobotę, bo jadę do szkoły.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

O matko Natka współczuję, co się dzieje z naszymi dzieciaczkami . Ucałuj Szymusia od cioci ani i Frania.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Aha i dzięki za kaszkę - u nas chyba takich nie widziałam.
moja nie polubiła tej kaszki

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No W Smyku za 50 zł ze 100 zł. Chyba Asia ma taką samą.
a w smyku jeszcze przeceny?

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
super tygrysek

dziewczyny a nie podwijają się dzieciom na plecy te kurteczki?
ja raz Olge ubrałam w kurtke, ale tak sie zwyrtała w foteliku, że jej sie podwinęła, całe plecy miała odkryte...juz nie mówie jak ją biorę na ręce to juz wogóle i kurtka i bluza pod pachami a w plecki wieje. Musiałabym mieć spodnie na szelkach do tego

Irmith odnośnie smoka, Olga też właśnie jęczy do skutku, aż dostanie smoka...a potrafi tak nie kiedy 10 razy w nocy, albo i więcej. Musze opracować plan
Agacia ma kurteczkę taką nieco sztywniejszą i dzięki temu się nie podwija, a malej nie jest w niej sztywno.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Danika wcześniej chodziłam z Frankiem w bluzach dresowych - jak było cieplej jesienią. I nic się nie podwijało , więc chyba w kurtkach też nic się nie będzie działo. Nie strasz mnie.

Dzięki dziewczyny, pokombinuję przy dojeniu.

Czy jakieś mamy same gotują już mięsko? Czy tylko ja się boję tych słoiczków z mięsem? Bo Franek jada mięsko w sumie dopiero 3 dzień czy 4.
ja mam zamiar sama gotować, mam nawet swojskie króliki ale muszą do mnie dotrzeć w formie nieżywej

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
dzisiaj już niestety pochmurno i brzydko



dla Szymka żeby nic się nie rozwinęło z tego kaszlu

A ja dzisiaj poszalałam, umyłam okna, zmieniłam firanki, pościel - także w domu wiosną zapachniało



I jeszcze mam pytanie - czy Wasze dzieci też takie szalone jak moje Zuza codziennie się budzi w poprzek łóżeczka i się wścieka bo się w nim nie mieści i albo mi wystawia poza łóżeczko nóżkę albo rączkę
taaaaaaaa, forumowaa siostra tez szaleje w łóżeczku, tak jak na zdjęciu ponizej obserwuje mnie rano

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
jeszcze raz czekamy na wieści
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01022012598.jpg (42,4 KB, 51 załadowań)
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:32   #404
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natka wlasnie przeczytalam... trzymam mocno zeby Szymus byl zdrowiutki... mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.... kurcze no musi byc dobrze kochana
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:32   #405
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
Natuś kochana trzymam mocno kciuki za Szymka
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:51   #406
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natka

Indygo Agatka jest niesamowita! Nic tylko kochać
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:03   #407
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natka .. Wracajcie szybko!
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:03   #408
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ja chwilowo.. tak na szybciutko, bo coś w lesie dziś z codzienną robotą a jeszcze zębolog mnie czeka...
Małgosiu łosoś taki
http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...cy/OBIADEK/473
o, dzięki i mnie się przyda dzisiaj patrzałam na słoiczki i jedyne z rybką znalazłam po 8 miesiącu, za dużo tego na tych półkach a że łeb mi pękała to sobie stamtąd poszłam

w ogóle to dzisiaj mnie dopiero kuzynka oświeciła że bobovita ma fajnie oznakowane te słoiczki, z rybą niebieskie zakretki, z mięskiem czerwone, warzywka pomarańczowe
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No właśnie jakoś tracę zaufanie do nivea. A to mam - próbkę w tubce małej, ale jakoś ciężko mi się po tym talku przełamać.

U nas też nie było problemu do teraz. Zawsze smarowałam linomagiem lub sudocremem - czasami nie smarowałam w ogóle a teraz pupka taka nieładna
dużo zależy od pupci, własnie dziś mi bratowa mówiła że druga bratowa do dupety Oleńki używa tylko talu z Nivei i pupcia jak brzoskwinka śliczna.
Mi poradziła na te podrażnieneia Nivea SOS, kupiłam, posmarowałam i zobaczymy rano

ja to smaruje alantanem albo bepanthenem, albo w ogóle a jak jest jakieś zacerwienienie to sudocremem, ale teraż nic a nic nie pomaga. Zastanawiał sie też czy to może nie pieluszki bo kupiła ostatnio bella happy, ale chyba nie bo wróciłyśmy do Daddy i pampersów i dalej to samo
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
U nas poza mięskiem do menu weszło już żółtko. Chrupki je metodą BLW - wszystko jest wtedy równo upierdzielone, Franek idzie cały do mycia i przebrania.

Acelinko i Taleczko - wszystkiego naj naj naj dla półroczniaczki!!! Zdróweńka, misiaków, owocków, mleczusia, mięska i czego tam jeszcze !!!
dziękujemy!

nooo, jedzenie a raczej pochłanianie chrupków jest najlepsze nati tez zawsze do mycia i przebrania, a jak sie to trudno zmywa!
i tez mi sie to z ta metodą skojarzyło
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Jak nic się nie działo to supcio, ja mam próbkę, konsystencja bardzo fajna taka pudrowa, no i rzeczywiście zapach przyjemny więc chyba poużywamy Pytałam o to bo mówi się że J&J często uczulają i byłam ciekawa czy ktoś to sprawdzał


Załapałam doła normalnie biuścik jakiś taki flaczek się robi
pewnie Cie to nei pocieszy, ale mój też

też jakoś miałam uprzedzenia do J&J ale kupiłam kiedyś płyn do kąpieli "na dobranoc" i bardzo Talce spasował

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Stooo lat dla naszego kolejnego półrocznego dzieciątka
Talka to dla Ciebie:




Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No W Smyku za 50 zł ze 100 zł. Chyba Asia ma taką samą.
śliiiiczna
natalce nawet bym taką zapodała
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
super tygrysek

dziewczyny a nie podwijają się dzieciom na plecy te kurteczki?
ja raz Olge ubrałam w kurtke, ale tak sie zwyrtała w foteliku, że jej sie podwinęła, całe plecy miała odkryte...juz nie mówie jak ją biorę na ręce to juz wogóle i kurtka i bluza pod pachami a w plecki wieje. Musiałabym mieć spodnie na szelkach do tego
nam się nie podwija
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy jakieś mamy same gotują już mięsko? Czy tylko ja się boję tych słoiczków z mięsem? Bo Franek jada mięsko w sumie dopiero 3 dzień czy 4.
ja się zbieram do ugotowania ale się zebrac nie umiem

a widzialaś ze są słoiczki z samym mięskiem? Bo ja sie dzisiaj mocno w sklepie zdziwiłam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:11   #409
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybko: byliśmy drugi raz u lekarza bo jak Szymek obudził się po drzemce to oddychał jak 80 letni astmatyk. Lekarz stwierdził, że najlepiej będzie jak pójdziemy do szpitala na obserwację Torbę mam już spakowaną, czekam na mamę i pojedziemy
oby Szymek szybko wyzdrowial, zebyscie mogli szybko wrocic do domu.

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

taaaaaaaa, forumowaa siostra tez szaleje w łóżeczku, tak jak na zdjęciu ponizej obserwuje mnie rano
Ale mala spryciula


Moje dziecko strajkuje od wczoraj i nie bardzo chce mleko pic Ale dzisiaj to juz wybitnie bije rekordy - zjadla porcje mleka o 13, sloiczek owocow kolo 14:30, a potem od 17 do 18 po trochu z wielka laska wypila porcje mleka. Kaszki na noc juz nie chciala. Czekam az sie obudzi, moze zje jednak troche, zeby mama byla spokojniejsza.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 20:20   #410
mmmarina
Przyczajenie
 
Avatar mmmarina
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Trochę Was ponadrabiałam ale wciąż nie do końca...

Natka: trzymam kciuki żebyście szybko wrócli do domu zdrowi

Indygo: a to mała Cffaniarra

Ancia: kurteczka cudna

Co do odparzeń, mojemy Leosiowi porobiły się aż takie dziurki w szparze pośladkowej, które krwawią. Smaruję zakupioną w przyszpitalnej aptece maścią pośladkową i od tyg nic się nie polepsza...
Nie sądzę żeby było to od pampersów, ale koopska młody różne ma więc obstawiam że to od tego

Rownież potwierdzam że dzieci w tym wieku są "okropnie" marudne, ja czasami ledwo co wytrzymuję psychicznie, jestem w domu sama z młodym, od 15tej mam do opieki jeszczę Zosię...
mąż pracuje na 2 etaty, wraca do domu ok 23 a ja już wtedy śpię...

i jeszcze do tego... od miesiąca nie mam @, mąż zakupił mi dzisiaj rano 3 testy ciązowe
jutro wieeelki dzień
mmmarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:29   #411
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natka duże za zdrówko Szymka, wracajcie szybko i zdrowi.
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:38   #412
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Natka Trzymam mocno kciukasy!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:42   #413
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mmmarina Pokaż wiadomość

Co do odparzeń, mojemy Leosiowi porobiły się aż takie dziurki w szparze pośladkowej, które krwawią. Smaruję zakupioną w przyszpitalnej aptece maścią pośladkową i od tyg nic się nie polepsza...
Nie sądzę żeby było to od pampersów, ale koopska młody różne ma więc obstawiam że to od tego

Rownież potwierdzam że dzieci w tym wieku są "okropnie" marudne, ja czasami ledwo co wytrzymuję psychicznie, jestem w domu sama z młodym, od 15tej mam do opieki jeszczę Zosię...
mąż pracuje na 2 etaty, wraca do domu ok 23 a ja już wtedy śpię...

i jeszcze do tego... od miesiąca nie mam @, mąż zakupił mi dzisiaj rano 3 testy ciązowe
jutro wieeelki dzień
ojjjej, to kciuki
daj znać oczywiście co wyszło
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:09   #414
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Wieczorową porą sie witamnadrobilam ale nie zacytuję wybaczcie. Acelinko z powodu pół roczku Natalki i dużo zdróweczka dla małejA danie z rybką - łososiem - ma też Gerber i Hipp i są one od 5 miesiąca
Natko oby Szymek szybko wyzdrowiał trzymajcie się tam w tym szpitalu
Indygo Agatka fajna łobuziara
A Michasia dziękuje za miłe słowa co do jej ząbków i oczek

Dziewczyny, powiedzcie czy macie jakieś maty na materacach w łóżeczkach? będę teraz przenosić młodą z kołyski do łóżeczka i tak pytam z ciekawości

Moje dziecię dziś zaczęło dzień o 6 rano, zaliczyłysmy zakupy w realu, spacerek, potem ćwiczonka na macie..i tak nam dzień zleciał.Teraz mnie zadziwiła, bo po kąpieli zasnęla, obudziła się, wypiła kaszkę i śpi dalej....jak nie moje dziecko hihi
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:12   #415
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
Na sam początek:

Natka trzymam kciuki za Szytmcia i Ciebie, zeby was szybciutko ze szpitala odesłali w pełni zdrowia



ja tez nivea za bardzo nie lubię, kupiłam ten płyn do kapieli ale mi nie leżał, ale kremik się sprawdził.



no właśnie Cotka, może Filippo woli pampersiory




moja nie polubiła tej kaszki



a w smyku jeszcze przeceny?



Agacia ma kurteczkę taką nieco sztywniejszą i dzięki temu się nie podwija, a malej nie jest w niej sztywno.



ja mam zamiar sama gotować, mam nawet swojskie króliki ale muszą do mnie dotrzeć w formie nieżywej



taaaaaaaa, forumowaa siostra tez szaleje w łóżeczku, tak jak na zdjęciu ponizej obserwuje mnie rano



jeszcze raz czekamy na wieści
Hehe no to niezła agentka z tej naszej bliźniaczki Agatka chyba bawi się z mamusią w akuku

U nas ranki wyglądają tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ccc.jpg (68,9 KB, 49 załadowań)
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:13   #416
mmmarina
Przyczajenie
 
Avatar mmmarina
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ojjjej, to kciuki
daj znać oczywiście co wyszło
dziękować

wrzucam jeszcze focię mojego Leonarda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d8f2e63eb.jpg (39,8 KB, 62 załadowań)
mmmarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:15   #417
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No bo ten kleik niby za bardzo kaloryczny. No sama nie wiem.
Jakby Piotrek nie był takim kluskiem to bym dała
To nie miałam pojęcia, że to tak kaloryczne. A te kaszki też?
Powiem Ci, że dla mnie najważniejszy jest sen, chociaż teraz się popsuł. Ale zwykle pierwsze spanie ma od godz ok 20 do godziny mniej więcej 12-1 w nocy, a więc 4-5 godzin ciurkiem. Może by i dłużej spał, jakby go smokiem próbować przetrzymać, ale jestem tak nieprzytomna, że nie wiem, nie próbuję, daję cyca i odkładam.
No bo na logikę - albo dziecko ma być najedzone, albo nie. A poza tym, jakby miał taką przerwę długą, to wtedy by nie przyjmował innych pokarmów i ta kalorzcyność ma chyba sens - w sensie, że musi wystarczac na dłużej, co?
Ja się nie znam, tak po chłopsku rozumuję .
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
mala sie obudziila wiec napisz tylko ze laktatora nie wystarzy do piersi podlaczyc, ja masuje przy sciaganiu piers, tak jakby wyciskam mleko, dol piersi podnosze na rowni z koncowka ssaca bo tam tez pokarm zostaje i boki dociskam moze to pomoze cos udoic
Spróbuję i tak, dziękuję .
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
a po co żółteczko się daje wiesz moze, wiem że trzeba ale po co ?
A dajesz swoje gotowane ?

A króla nie będę gotować bo jak mu mój nie posmakuje to będzie kicha
Z tym dzieleniem mięska to słyszałam że tak najlepiej,
z gotowaniem też wiem że trzeba osobno mięso i warzywa, dopiero chyba po 8mc można z wywarem ?
Koperek też mam swój , mamusia mi na siekała
Kure też się zatnie swoją, podzieli na porcję i będzie super
Króle podobno najlepsze na pierwszy raz. Bo takie słodkie mięsko. Ja nie mam dostępu, niestety, cielęcinki dzisiaj też nie było. A swojskich kurek zazdroszczę.
Nie wiem od kiedy można razem i nie wiem, po co żółtko. Pewnie tak jak z glutenem trzeba oswajać.
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
No wlasnie skorzystalam z Twojej rady, tzn z rady kolezanki tylko ze ja zmielilam piers z indyka, zrobilam male kuleczki i ugotowalam i wystudzone pomrozilam. Zamierzam zaczac dodawac do zupek moze od jutra. Chociaz nie wiem, bo chce tez zaczac gluten podawac, a boje sie dwie takie roznosci na raz wprowadzac. Moze poczekam jeszcze ze 3 dni.
Tzn. ona mrozi surowe. Chyba Małgosia tutaj pisała, że między glutenem a mięskiem ma być jakiś odstęp, ale nie pamiętam jaki. U nas był miesięczny, bo chciałam wprowadzać mięsko dopiero wtedy, gdy Franio skończy 6 miesięcy, więc nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a w smyku jeszcze przeceny?
Akurat kurteczek i kombinezonów było sporo, reszty raczej nie. Podobał mi się jeszcze taki grubszy polarkowy kombinezonik, chyba już z nowej kolekcji, ale doszłam do wniosku, że mam już dorosłego syna i będzie jak na dorosłego faceta przystało nosił kurteczkę .
A króle wyłącznie nieżywe muszą dotrzeć. Szukam dojścia póki co. A zacznę od cielęcinki raczej.

W ogole w którymś rozszerzaniu diety było napisane, że cielęcina od 8 cma, chyba to pisałam, a faktycznie na słoiczkach jest od 5, więc się nie martwię.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja się zbieram do ugotowania ale się zebrac nie umiem

a widzialaś ze są słoiczki z samym mięskiem? Bo ja sie dzisiaj mocno w sklepie zdziwiłam
Ja też z tym zbieraniem jakoś opornie mam. Gdzieś mi mięsko mignęło. Miałam straszne opory przed słoiczkami z mięskiem, ale skoro wszystkie mamusie dają to sobie odpuściłam chwilowo. Ale jak tylko mięsko dostanę, to gotowanie ruszy. Ty zresztą chyba coś tam gotowałaś? Brokuły, tak?
Czaję się na brokuły, cukinię, coś z rybką. Dzisiaj mu łososia z bobovity kupiłam. Na kolory nakrętek nie zwróciłam uwagi .

Franek dzisiaj zasnął w 3 minuty, no jakiś cud normalnie. Aż się boję normalnie napisać.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:15   #418
mmmarina
Przyczajenie
 
Avatar mmmarina
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, powiedzcie czy macie jakieś maty na materacach w łóżeczkach? będę teraz przenosić młodą z kołyski do łóżeczka i tak pytam z ciekawości
my śpimy na materacu, ceratce i przescieradełku . Bez maty.
mmmarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:17   #419
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Martusia, Indygo - rozwaliły mnie te zdjęcia .

Aha Cotka dzisiaj oglądałam te słoiczki z glutenem i hipp ma sporo - owoce i zboża się nazywają.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmarina Pokaż wiadomość
my śpimy na materacu, ceratce i przescieradełku . Bez maty.
A o jakiej macie mowa?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:17   #420
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Wieczorową porą sie witamnadrobilam ale nie zacytuję wybaczcie. Acelinko z powodu pół roczku Natalki i dużo zdróweczka dla małejA danie z rybką - łososiem - ma też Gerber i Hipp i są one od 5 miesiąca

A Michasia dziękuje za miłe słowa co do jej ząbków i oczek

Dziewczyny, powiedzcie czy macie jakieś maty na materacach w łóżeczkach? będę teraz przenosić młodą z kołyski do łóżeczka i tak pytam z ciekawości

Moje dziecię dziś zaczęło dzień o 6 rano, zaliczyłysmy zakupy w realu, spacerek, potem ćwiczonka na macie..i tak nam dzień zleciał.Teraz mnie zadziwiła, bo po kąpieli zasnęla, obudziła się, wypiła kaszkę i śpi dalej....jak nie moje dziecko hihi
dizękuję oglądałam te słoiczki w realu ale za dużo tego, źle sie czułam i słoiczki mi normalnie skakały w oczach więc stamtąd uciekłam ale następnym razem dokładniem poszukam
Kupiłyście w realu jakieś śliczności? Ja kupiłam troche bodziaków, bluzeczki jakieś i chciałam butelki z canpola bo niby 8,99 a druga za grosz ale ich nie było

kochane dziecko

my mamy na materacu ceratke i prześcieradło
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
U nas ranki wyglądają tak

Cytat:
Napisane przez mmmarina Pokaż wiadomość
dziękować

wrzucam jeszcze focię mojego Leonarda
o jaaa, ale słodziutki!
dziewczyny będą za nim szaleć

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-02-23 o 21:19
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.