Warsaw shore - ekipa z Warszawy. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 22:04   #391
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

No Trybson to w ogóle jest uroczy tak siedział jakby transatlantyk odpływal z jego dziećmi na pokładzie

Przy bojce też ze śmiechu się podusiłam prawie
Ale Śmietana nie spał z nikim ale całował się z KAŻDĄ
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:12   #392
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

wgl one głupio się zachowały wobec dużej Ani.. nawet nie wysłuchały jej ani nic, a potem z dupy strzelały że się puściła z Pawłem... żenada jak dla mnie. i to że niby śpiewały piosenki Firmy xD hahaha żal
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:29   #393
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
wgl one głupio się zachowały wobec dużej Ani.. nawet nie wysłuchały jej ani nic, a potem z dupy strzelały że się puściła z Pawłem... żenada jak dla mnie. i to że niby śpiewały piosenki Firmy xD hahaha żal
Typowe, głupie laski z marginesu społecznego
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:31   #394
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

No ale mała Ania akurat trochę dla mnie się odróżnia od Elizy i Eweliny... na plus
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 22:32   #395
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
wgl one głupio się zachowały wobec dużej Ani.. nawet nie wysłuchały jej ani nic, a potem z dupy strzelały że się puściła z Pawłem... żenada jak dla mnie. i to że niby śpiewały piosenki Firmy xD hahaha żal
Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Typowe, głupie laski z marginesu społecznego
nie no pośmiać się z Elizki to tam mogę - bywa "zabawna" czasem czy coś :p ale to zachowanie z tą Eweliną... dno w ciuuul. i sądzę że to się od tego momentu zaczęło...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 23:13   #396
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
To prawda,myślałam,że przy jego poziomie to nic nie powie. Reszta nawet nie starała się rozmawiać po angielsku.
Ale najlepiej jak podszedł Trybson z nią do Pawła i mówi pokazując na Pawła "I love her"
Pewnie coś przeoczyłam, ale myślałam, że on pokazuje na niąi mówi, że kocha ją.
Jego angielski jest lepszy niż Śmietany. Ale szkoda mi go. To Śmietana zasłużył by bzyknąć, a nie ten palant Paweł.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
"Tutaj trzeba zweryfikować"
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.

Edytowane przez 2ystem1645
Czas edycji: 2013-12-16 o 23:18
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:32   #397
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Jeszcze w kwestii Trybsona, na początku próbował zgrywać kozaka, ale po kilku odcinkach widać, że to przesympatyczny gość. Fakt, przesadził uderzając Pawła w brzuch, ale ogólnie bywa słodki. To, jak czai się do Elizy, albo motyw żegnania dużej Ani w oknie- wyglądał tak słodko i smutno, że aż przytulić się go chciało.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 12:19   #398
KaSza999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 141
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Boże, przeraża mnie, kiedy piszecie, że któryś z tych facetów jest fajny. Przecież wyraźnie widać, że oni są delikatnie upośledzeni. Czy nie słyszycie jak oni się wypowiadają? Na poziomie szkoły specjalnej. O żeńskiej części nie wspomnę. Wszyscy są zaburzeni! Jedynie Ania prezentowała poziom nieco wyższy niż dno i szybko się zmyła. To straszne, że takie jednostki znajdują uznanie w czyichś oczach. Im należy współczuć, a nie podziwiać...
KaSza999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:29   #399
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez KaSza999 Pokaż wiadomość
Boże, przeraża mnie, kiedy piszecie, że któryś z tych facetów jest fajny. Przecież wyraźnie widać, że oni są delikatnie upośledzeni. Czy nie słyszycie jak oni się wypowiadają? Na poziomie szkoły specjalnej. O żeńskiej części nie wspomnę. Wszyscy są zaburzeni! Jedynie Ania prezentowała poziom nieco wyższy niż dno i szybko się zmyła. To straszne, że takie jednostki znajdują uznanie w czyichś oczach. Im należy współczuć, a nie podziwiać...

Uważam dokładnie tak samo. Jak przeczytałam ,że chciałyby trybsona przytulić to aż się załamałam
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:42   #400
Agaciak24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

... to jest wg mnie mega denne, ci, co tam "wystepują", to wawy chyba wcześniej na oczy nie widzieli ... a
Agaciak24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:16   #401
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Oj wyluzujcie trochę, nie każdy musi być "ą, ę"... Ja w tych ich wypowiedziach widzę taką szczerość i prostotę, a to jest pozytywne. O ile Eliza, Ewelina i Paweł mają okropne charaktery, to reszta jest pozytywna, a to że ich wypowiedzi nie są najwyższych lotów, często z błędami językowymi czy przekleństwami- cóż tam mówią ludzie.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 13:43   #402
KaSza999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 141
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Jakie ą, ę? Czy wypowiadanie się poprawnie w ojczystym języku to ą, ę? Wydaje mi się, że to podstawa obowiązująca średnio inteligentnego człowieka. Tu nie chodzi o błąd językowy raz na jakiś czas, bo to każdemu się zdarza, nawet profesorowi polonistyki. Tu chodzi o gnój i całkowitą pustkę, watę słowną, która wypada z ust tych ludzi. A najgorsze jest to, że inni uważają, że to nic takiego i wszystko jest w porządku. Tragedia...
KaSza999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:45   #403
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Czepiasz się
To co oni mówią, w większości nie odbiega od tego, co można usłyszeć na ulicy. I nagle wszyscy tacy święci i wymagają rozmów o wpływie chrześcijaństwa na egzystencjalizm.

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2013-12-17 o 13:49
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:05   #404
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Tyle że lwia część naszego społeczeństwa tak się zachowuje, mówi w ten sposób. Ba, raczej nie podejrzewam by wielu ludzi rozmawiało tylko na poważne tematy.

Uczestnicy zagranicznych edycji też nie byli pretendentami do nagród naukowych
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 15:05   #405
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Uważam dokładnie tak samo. Jak przeczytałam ,że chciałyby trybsona przytulić to aż się załamałam
Przytulić nie dlatego, że mi się podoba, ale dlatego, bo chociaż zgrywał twardziela, to akcja z żegnaniem Ani, gdy taki smutny siedział w oknie była słodka. I wyglądał tak słodko, że aż by się go przytuliło (po przyjacielsku, oczywiście!). Wolę jego prostotę i szczerość niż udawanie kogoś innego i zgrywanie perfekcji przez naszych celebrytów.


Cytat:
Napisane przez KaSza999 Pokaż wiadomość
Boże, przeraża mnie, kiedy piszecie, że któryś z tych facetów jest fajny. Przecież wyraźnie widać, że oni są delikatnie upośledzeni. Czy nie słyszycie jak oni się wypowiadają? Na poziomie szkoły specjalnej. O żeńskiej części nie wspomnę. Wszyscy są zaburzeni! Jedynie Ania prezentowała poziom nieco wyższy niż dno i szybko się zmyła. To straszne, że takie jednostki znajdują uznanie w czyichś oczach. Im należy współczuć, a nie podziwiać...
Ej, no Wojtek jest fajny i wcale nie głupi. Poza tym, nie zapominaj, że to reality show. My na to patrzymy z przymrużeniem oka. Gdyby kamery towarzyszyły młodym ludziom w trakcie imprez i po alkoholu, to byś się zdziwiła jak TV potrafi ukazać ludzi. To manipulacja, producent pokazuje to, co chce. A co pokazuje? To co najlepiej się sprzedaje: sex, rozmowy o sexie, nagość, głupotę. Na pewno osoby odpowiedzialne za składanie materiału nie były zainteresowane pokazywaniem scen, gdzie bohaterowie mieli "ludzką twarz", wycinali i podkręcali jedynie to, co najlepiej się sprzeda i zaszokuje.

Żeby nie było, też nie lubię facetów "ruchaczy", ale oprócz tego, że bohaterowie WarsawShore chcą ciągle "rwać gąski", to momentami widać, że to całkiem spoko ludzie. Śmietana, Wojtek i nawet Trybson. A Paweł jest porażką i pozerem, fakt.

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Oj wyluzujcie trochę, nie każdy musi być "ą, ę"... Ja w tych ich wypowiedziach widzę taką szczerość i prostotę, a to jest pozytywne. O ile Eliza, Ewelina i Paweł mają okropne charaktery, to reszta jest pozytywna, a to że ich wypowiedzi nie są najwyższych lotów, często z błędami językowymi czy przekleństwami- cóż tam mówią ludzie.
Dokładnie. Najczęściej tez mówią to po alkoholu, kiedy zapewne specjalnie są proszeni o wypowiedzi przez producentów WarsawShore, bo przeciez takie coś najlepiej się sprzeda.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

I gdyby tak posklejać kawałki z naszych imprez i naszych znajomych, gdzie się świetnie bawimy i jesteśmy pod wpływem, to też by można było ukazać nas w kiepskim świetle.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

A swoją drogą, w naszej edycji dziewczyny są całkiem...PORZĄDNE Jedynie Ewelina sprowadzała gości na bzykania, a reszta pod tym względem jest grzeczna.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 17:07   #406
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

To Paweł z dużą Anią się w końcu całowali czy nie? :P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 17:10   #407
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Ja nie widziałam, nie pamiętam... Myślałam, że to wymyślił Trybson, aby zdyskredytować Pawła i jeszcze pochwaliłam go spryt
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 17:11   #408
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Oj wyluzujcie trochę, nie każdy musi być "ą, ę"... Ja w tych ich wypowiedziach widzę taką szczerość i prostotę, a to jest pozytywne. O ile Eliza, Ewelina i Paweł mają okropne charaktery, to reszta jest pozytywna, a to że ich wypowiedzi nie są najwyższych lotów, często z błędami językowymi czy przekleństwami- cóż tam mówią ludzie.
Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez KaSza999 Pokaż wiadomość
Jakie ą, ę? Czy wypowiadanie się poprawnie w ojczystym języku to ą, ę? Wydaje mi się, że to podstawa obowiązująca średnio inteligentnego człowieka. Tu nie chodzi o błąd językowy raz na jakiś czas, bo to każdemu się zdarza, nawet profesorowi polonistyki. Tu chodzi o gnój i całkowitą pustkę, watę słowną, która wypada z ust tych ludzi. A najgorsze jest to, że inni uważają, że to nic takiego i wszystko jest w porządku. Tragedia...
Poza tym ktoś tutaj wspominał o mówieniu "mogOM" itp. Przecież w każdym regionie Polski ludzie mówią inaczej, inaczej akcentują wyrazy. "MogOM" to nie jest poprawna forma, ale jedźcie chociażby do Krakowa czy gdzieś indziej i posłuchajcie jak tam mówią, np. dżewo, szczała (zamiast strzała), czy (zamiast trzy). Czy chociażby w okolicach Kielc popularne zamienianie końcówek wyrazów, czyli np. zamiast kłamie mówią kłame. Więc czepianie się o takie pierdoły wg mnie wynika z braku obeznania, a nie świadczy o tym, że ludzie którzy tak mówią są debilami.

Co do przekleństw - ja też klnę i nie uważam tego za coś złego. Nie klnę nagminnie, ale jak się wkurzę owszem. Nie znam człowieka, który by nie klął.

Co do zachowania uczestników WS - to jest PROGRAM, który ma nakręcać oglądalność. Oni po części są prowokowani do pewnych zachowań. Wiele z nich mnie obrzydza, ale niestety to co widzimy w tym programie dzieje się codziennie w naszym kraju. Tam są ludzie specjalnie wybrani przez specjalistów, którzy wiedzieli, że te osoby nie będą się przed kamerami krępować i będą robić różne kontrowersyjne rzeczy. Nie nazywałabym tego zaburzeniem, bo wyszłoby że większość Polski jest zaburzona

Ogólnie nie jestem fanką takiego podejścia do życia jakie oni reprezentują, a program oglądam z czystej ciekawości. Wśród dalszych znajomych mam osoby, które z pewnością by się tam odnalazły Nie ziębi mnie to ani nie grzeje. Nie popieram tego ani nie neguję. Niech każdy robi co chce i wg swojego sumienia.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 18:35   #409
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Poza tym ktoś tutaj wspominał o mówieniu "mogOM" itp. Przecież w każdym regionie Polski ludzie mówią inaczej, inaczej akcentują wyrazy. "MogOM" to nie jest poprawna forma, ale jedźcie chociażby do Krakowa czy gdzieś indziej i posłuchajcie jak tam mówią, np. dżewo, szczała (zamiast strzała), czy (zamiast trzy). Czy chociażby w okolicach Kielc popularne zamienianie końcówek wyrazów, czyli np. zamiast kłamie mówią kłame. Więc czepianie się o takie pierdoły wg mnie wynika z braku obeznania, a nie świadczy o tym, że ludzie którzy tak mówią są debilami.
To ja napisałam o tym "mogOM", ale nie napisałam, że mówienie w ten sposób jest debilizmem. Uważam jednak, że puszczanie takiej wypowiedzi w czołówce przed każdym programem jest hmmm....nie wiem jak to nazwać, nie niestosowne, ale skoro ta zapowiedź to taka wypowiedź lektora, to moim zdaniem nie powinna być wypowiedziana w sposób błędny/niewłaściwy. Lektor to lektor, musi mieć dobrą dykcję, poprawny akcent, odpowiedni głos itp. A w programie niech sobie Eliza mówi te "mogOM".
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 20:05   #410
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

jak sie na to spojrzy z tej strony to masz rację, ale od początku programu te wstępy czytali uczestnicy, a nie lektor
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:57   #411
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jak sie na to spojrzy z tej strony to masz rację, ale od początku programu te wstępy czytali uczestnicy, a nie lektor
Tak wiem,ale akurat do czytania Trybsona i Dużej Ani nie ma się do czego przyczepić.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:01   #412
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

No nie ma, a Trybson bardzo fajnie akcentował wyrazy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:18   #413
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No nie ma, a Trybson bardzo fajnie akcentował wyrazy
W ogóle co by o nim nie mówić, muszę przyznać, że strasznie mi się głos i charakterystyczna "chrypka" Trybsona podoba.
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:25   #414
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez fendissime Pokaż wiadomość
W ogóle co by o nim nie mówić, muszę przyznać, że strasznie mi się głos i charakterystyczna "chrypka" Trybsona podoba.
Ojjj...mi też. Uwielbiam takie męskie głosy.

Nieemitowany fragment odcinka z Żanetą w roli głównej
http://www.mtv.pl/newsy/42231-warsaw-shore-odc-6
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:31   #415
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Maaatko ludzie, no owszem Eliza i Ewelina to lekka żenada, ale wiele z nas zna takich chlopaków jak Trybson - dziekanami nie zostaną ale fajne z nich chłopaki.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:42   #416
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Maaatko ludzie, no owszem Eliza i Ewelina to lekka żenada, ale wiele z nas zna takich chlopaków jak Trybson - dziekanami nie zostaną ale fajne z nich chłopaki.
Ja tam z chęcią bym się zakumplowała z Trybsonem:P Śmieszny chłopak, jako kolega fajny. A te jego rwanie gąsek? Cóż, jego sprawa:P
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:46   #417
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Nie ma ludzi idealnych! Jedni mają małe ptaszki a inni styl ala Trybson ale otoczenie musi nauczyć się jakoś z tym żyć.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:50   #418
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Po tym co tu przeczytałam stwierdzam, ze muszę to oglądać.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:58   #419
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Po tym co tu przeczytałam stwierdzam, ze muszę to oglądać.
no to zapraszamy na kinomaniaka do starych odcinków i na bieżąco co niedziele nowy odcinek
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:18   #420
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Warsaw shore - ekipa z Warszawy.

Trybsona bym przytuliła, taki misiaczek. Coraz bardziej mnie rozczula. Jako kolega do wygłupów idealny. Na mojego chłopaka by się nie nadawał. Piszcie co chcecie, póki co Trybsą jest moim mistrzem i czekam na jego płytę
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 19:21:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.