Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 10:11   #391
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Martucha i Kliwia - o co chodzi z tymi kolczykami??? musicie mnie wtajemniczyc bo nie wiem o co kaman
Kliwia czy Ty rozdajesz kolczyki ??? jesli tak to ja tez prosze
kliwia kupowała dziewczynom kolczyki na wesele
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:14   #392
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Lustereczko : Daysy , scio i ja jesteśmy z Kielce
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:18   #393
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:19   #394
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
hmmm ja to zbiore i podsuuje macie 3 opcje
1- wziać 2 dj i zostac pry swoim foto,
2 - wziąć 1 dj i jeo foto a zrezygnowac ze swojego
3- wziac 1 dj ale zostac przy swoim foto...
wiec najpierw zdecydjcie sie na dj.. wydaje mi sie ze lepszy bedzie ten ktory ma wieksze doswiadczenie, i bardiej wam sie spodobal, bo skoro ten 2 jest mniej reprezentacyjny to moze tez (ale nie usi) aczkolwiek ryzyko jest gorzej zabawiac gosci.. wiec ja bym brala 1 dj.. i tylko sie zastanawiala czy rezygnowac ze swojego foto.. porownajcie ceny sprawdzcie co wychodzi dla was lepiej i ktore fotki sa fajniejsze...

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Martucha i Kliwia - o co chodzi z tymi kolczykami??? musicie mnie wtajemniczyc bo nie wiem o co kaman
Kliwia
czy Ty rozdajesz kolczyki ??? jesli tak to ja tez prosze
kliwia kupila kiedys piekne kolczyki a ze mi i popscene sie spodobaly to kupilysmy takie same i kliwa nam je przyslala

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dobrze załączę, bo to mój pierwszy raz
sukienka jest szyta, więc się trochę boję jak to wyjdzie. No ale nie miałabym okazji nigdzie jej przymierzyć. Chodziłam po salonach i przymierzałam podobne, więc nadzieję że będzie dobrze
jest piekna.. bardzo bardzo bardzo mi sie podoba.. a po slubie ja bym ja obciela do kolana i miala na jakies fajne wyjscia.. bo jest cudowna
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:19   #395
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
a właśnie.. odebraliśmy dziś obrączki od jubilera... są śliczne, ale foto pokażę już po ślubie...
no i wypożyczyłam etolę ślubną...
zdecydowałam też, że maluję się sama, bo mam za mało czasu, by od fryzjera dojechać do miasta na makijaż... a malowałam się w sobotę na wieczór panieńsko-kawalerski, makijaż trzymał się długo, więc chyba dam radę się umalować w dzień ślubu
w piątek idę na paznokcie z moją sis... i modlę się, by już w Anglii nie padał śnieg i żeby moja siostrzyczka mogła bez problemu do mnie przylecieć w czwartek
jejku... to już za 3 dni
jejq 3 dni !! no szok !!
ale super

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość


bede trzymac kciuki


a teraz hit!!!!!! kto pamieta moja kochana iwonke.. i jej dredy.. wiec dzis te 9 letnie dlugie dredy za pupe obciela! katem bylam ja ja scinalam ona plakala... (ale spoko spoko sama chciala bo ja bardzo juz kregoslup i kark bolal, a do tego w szpitalu jej ciezko je myc itd...) poplakala troche ja ją przyytulalam i jest teraz dobrez.. obcielam je do ramion tak ze nadal je moze zwiazac itd.. wylada pieknie, a ja za sciecie dostalam jedneo na pamiatke z przepiekna kokardka

dzieki



pociesz Iwonke ze wlosy odrosna i bedzie znowu mogla miec dredy
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:21   #396
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Rosette no właśnie nie da się przekazać na piśmie tego co chce się przekazać... a bynajmniej każdy może to zrozumieć w inny sposób.
To weźcie tego sprawdzonego. Przynajmniej wiecie co i jak.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:26   #397
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

martucha84 cieszę się, że Ci się podoba. Jak ją znalazłam w necie to się zakochałam, a najbardziej w tej szarfie. Zastanawiałam się nad jej kolorem, ale chyba zostawię taką zieloną, może trochę bardzie wiosenną. A o tym obcięciu to nie pomyślałam. Dobry pomysł
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 10:27   #398
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:31   #399
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Lustereczko : Daysy , scio i ja jesteśmy z Kielce
A bo wybieramy sie w czwartek do Kielc , bo TŻ ma rozmowe kwalifikacyjną, i on będzie na niej z godzinę i tak sie zastanawiam gdzie by mnie mogl zawiezc na godzine zeby mi sie nie nudzilo? Jakies centrum handlowe moze mi polecicie?
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:35   #400
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
A teraz z innej beczki. Potrzebuję waszej rady, który styl bransoletki jest najładniejszy. Składam zamówienie na biżuterie z kryształków, chcę tylko kolczyki, bransoletkę i stroik na grzebyku. Mam 3 rodzaje bransoletek i nie wiem na którą się zdecydować. Wszystkie byłyby z przezroczystych kryształków. Błagam Was rade
Anuulaa mi się podoba pierwsza (ale ona by pasowała do nowoczesnej sukni, raczej prostej) ale 4 też jest super i będzie pasowała (moim zdaniem) do większości sukien

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
ach bo ciągle nie wybraliśmy tej restauracji...a TZ jakos nie umie mi pomóc w wyborze
Atomufka czyli macie jedną zarezerwowaną, ale myslicie zeby ją zmienić? Czemu TŻ tak nalega na tę pierwszą?


Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
ja bym zamawiała z takiej strony tylko z duzym wyprzedzeniem by w razie czego mieć czas na wybór i zakup innej sukni z salonu.

Poza tym- własnie listę gości do druku sporządziłam zaproszenia wybraliśmy takie:

http://classic-studio.pl/index.php?s...item&item=2066
Jupik -zaposzenia śliczne.
Ja tylko dlatego zaryzykowałam z zamawianem bo mam jeszcze 5 miesięcy i raczej standardowe wymiary (w większości salonów suknie tak indealnie pasowały, ze babeczki się śmiały ze mogę ,,po prostu" brać suknię i jechać prosto na ślub więc najwyżej jeszcze raz przejde się po salonach i coś kupię


Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
oj laseczki widze u Was tez coraz coś nie teges.... Heh... my ostatnio znów ciągle sie kłocimy z TZ-em.... Ale wiecie, doszłam do wniosku, że chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby przełożenie slubu... Jeżeli przez najbliższy rok byłoby tak jak teraz to przynajmniej się okaże czy to dobry pomysł... Zreszta nie chce mieć męża, któremu nie ufam, a on zamiast spóbowav odzyskac moje zaufanie to pogrąża sie coraz bardziej
MisQa a moze te kłótnie są spowodowane stresem? Wczesniej tez się tak kłóciliście? ale skoro piszesz o zaufaniu to musisz to szybko wyjaśnić... nie da się zbudować rodziny bez zaufania...


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny bylismy dzisiaj z TZetem zobaczyc na obraczki ...i szczerze myslalam ze pojdzie szybko i gladko wybierzemy jedne zobaczymy jaka cena i bedziemy zamawiac pod koniec miesiaca ... a tu zonk
mi sie podobaja inne a TZetowi inne ...
no i chyba bedzie ciezko isc na kompromis ...
Zaaaabciu u nas to samo a przecież chodzi o to, żeby się Wam obojgu podobały te obrączki.


dominda dzięki za wierszyk o świadkach super

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Wklejam obiecane zdjęcia fryzury jaka mi się podoba i bukietu (kwiatów)
Myślę, że takie niskie podpięcie welonu będzie mi pasowało
Azzis mi tez się podoba

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, dołączam się do grona PM'09. Ślub 08.08.09 i już nie mogę się doczekać
Cześć Molka

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Cześć Panny Młode. Mogę do Was dołączyć? Już Was podczytuję od "ho ho" i trochę... Nasz ślub 27 czerwca 2009 więc jeszcze tylko 4 miesiące i 23 dni
Cześć Celi25 , fajna suknia też będziesz mieć zieloną szarfę?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:36   #401
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

dzien doberek

ale mam super humor
Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A ja nawet nie zwróciłam na to uwagi-myslalam ze jak sie pisze date (jako date na końcu) to sie pisze 7 luty 2009 A w zdaniu-np zapraszamy 7 lutego 2009 Ale nie wiem...
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ausia ma racje.. juz mi to dziewczyny tlumaczyly bo myslalam tak jak ty. i nazwy miesiecy sie odmienia zawsze
Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
uff myślałam, ze coś gorszego, czego nie zauważyłam...
rzeczywiście... powinnam odmienić ;/
ale nie ma tego złego. .zawsze można przedrukować



my czekaliśmy 5 tygodni.. grawer gratis. a za obrączki zapłaciliśmy 790 zł (1g = 95zł)
mam nadzieje, ze nikt tu sie na mnie nie zlosci, ze tak poprawiam, ale to moj nawyk, zreszta pracuje w zawodzie pismienniczym i sama musze czesto na to zwracac uwage,

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa jak wyglada bez dredow



no to faktycznie roznica jest wielka
my chcemy z bialego zlota dla TZeta czyste a dla mnie z brylancikiem

pocieszylas mnie tym postem
ciesze sie bardzo niestety, nie mogge obejrzec obraczek, strona nie dziala
dacie rade!

dziewczyny, bylam u pani doktor stomatolog i bede miec wybielane zabki, pani doktorsie zgodzila, aby ewentualnie wymienic plomby, zrobila mi odcisk i bede placic za wszystko maxymalnie 450 zl aha i nie mam zadnego nowego ubytku

w piatek odbieram szyne i w tym miesiacu juz bede zaczynac wybielanie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 10:41   #402
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ja już nie wiem co dalej... Ślub za pół roku bez dwóch dni. Mamy nauki przedmałżeńskie, salę, suknie ślubną, welon, dj-a, fotografa i zaczynamy kurs tańca. To co teraz? Na co jest jeszcze czas a co trzeba zrobić jak najszybciej? A na jakim etapie Wy jesteście?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:47   #403
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
A bo wybieramy sie w czwartek do Kielc , bo TŻ ma rozmowe kwalifikacyjną, i on będzie na niej z godzinę i tak sie zastanawiam gdzie by mnie mogl zawiezc na godzine zeby mi sie nie nudzilo? Jakies centrum handlowe moze mi polecicie?
Myslę że do Tesco jest co tam oglądac no i kawki sie możesz napić
ewentualnie na sienkiewicza jest sporo sklepów, ewentualnie na Planty tam sobie obejrzysz ciuchy, no i jest salon Cymbeline. Na sienkiewicza w Puchatku i Tęczy sa salony z sukniami i mozesz sobie pooglądac.

Hej czy któras z koleżanek zauwazyła moje pytanie odnośnie odmiany nazwisk ????
Wiem że gdzies to pisaliście w poprzednim wątku ale tego jest tyle że hej a u mnie w pracy słabo internet działa i zanim mi sdię coś otworzy to juz z pracy wyjdę.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:50   #404
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Myslę że do Tesco jest co tam oglądac no i kawki sie możesz napić
ewentualnie na sienkiewicza jest sporo sklepów, ewentualnie na Planty tam sobie obejrzysz ciuchy, no i jest salon Cymbeline. Na sienkiewicza w Puchatku i Tęczy sa salony z sukniami i mozesz sobie pooglądac.
A galeria Echo? Do salonow z sukienkami wole nie zagladac, bo jeszcze by mi sie cos spodobalo, i co ja wtedy bym zrobila, jak moja suknia juz gotowa
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:50   #405
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem co dalej... Ślub za pół roku bez dwóch dni. Mamy nauki przedmałżeńskie, salę, suknie ślubną, welon, dj-a, fotografa i zaczynamy kurs tańca. To co teraz? Na co jest jeszcze czas a co trzeba zrobić jak najszybciej? A na jakim etapie Wy jesteście?
A kościół macie zaklepany?
Ja bym zaklepała jeszcze kamerzystę i w sumie nie czekałabym z niczym na później, bo jak się tak odkłada na potem, to nie jest to dobre. Za dużo sobie zostawicie na koniec i potem będziecie mieli za dużo stresów na sam koniec, zamiast się wyluzować i myśleć o najważniejszym

kasiaher ja zauważyłam Twoje pytanie, ale nie umiem pomóc, więc siedzę cicho
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2009-02-04 o 10:52
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:52   #406
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 10:57   #407
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
A galeria Echo? Do salonow z sukienkami wole nie zagladac, bo jeszcze by mi sie cos spodobalo, i co ja wtedy bym zrobila, jak moja suknia juz gotowa
No tak bo ty masz suknie zapomniałam

Tak Galeria Echo, no ja napsałam Tesco ale to to samo
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:03   #408
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

gold-fish tak, chyba zieloną. Krawcowa mówiła, że może jasny fiolet a jakoś mi się to średnio widzi. Teraz zastanawiam się na bukietem i fryzurą, bo nie chcę welonu tylko kwiatek we włosy. Podoba mi się lilia. Myślałam też o róży ale nie wiem czy będzie ją widać, chyba że jakąś dużą. Są takie róże z dużym "łebkiem"?
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:06   #409
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
No tak bo ty masz suknie zapomniałam

Tak Galeria Echo, no ja napsałam Tesco ale to to samo
Dziekuje za info

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
gold-fish tak, chyba zieloną. Krawcowa mówiła, że może jasny fiolet a jakoś mi się to średnio widzi. Teraz zastanawiam się na bukietem i fryzurą, bo nie chcę welonu tylko kwiatek we włosy. Podoba mi się lilia. Myślałam też o róży ale nie wiem czy będzie ją widać, chyba że jakąś dużą. Są takie róże z dużym "łebkiem"?
Są takie róże, ale ja do włosów bym polecała kantadeske jakos tak to sie pisze, jest bardzo trwala i ladnie sie prezentuje
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 11:09   #410
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
Myslę że do Tesco jest co tam oglądac no i kawki sie możesz napić
ewentualnie na sienkiewicza jest sporo sklepów, ewentualnie na Planty tam sobie obejrzysz ciuchy, no i jest salon Cymbeline. Na sienkiewicza w Puchatku i Tęczy sa salony z sukniami i mozesz sobie pooglądac.

Hej czy któras z koleżanek zauwazyła moje pytanie odnośnie odmiany nazwisk ????
Wiem że gdzies to pisaliście w poprzednim wątku ale tego jest tyle że hej a u mnie w pracy słabo internet działa i zanim mi sdię coś otworzy to juz z pracy wyjdę.
Odnośnie odmiany nazwisk:

http://www.proto.pl/PR/Pdf/porady_je...10_odcinek.pdf

Lustereczko --> Galeria echo to najwieksze centrum handlowe w Kielcach. Ja polecam tez spacer po Sienkiewicza, albo romantyczna randkę z TZ-tem po rozmowie na Kadzielnii
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:11   #411
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Odnośnie odmiany nazwisk:

http://www.proto.pl/PR/Pdf/porady_je...10_odcinek.pdf

Lustereczko --> Galeria echo to najwieksze centrum handlowe w Kielcach. Ja polecam tez spacer po Sienkiewicza, albo romantyczna randkę z TZ-tem po rozmowie na Kadzielnii
A co to ta kadzielnia?
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:18   #412
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Cześć Panny Młode. Mogę do Was dołączyć? Już Was podczytuję od "ho ho" i trochę... Nasz ślub 27 czerwca 2009 więc jeszcze tylko 4 miesiące i 23 dni
hey no to witam wsrod czerwcowych hihi, jak ty juz bedziesz odsypiala po weselu to ja bede sie stresowacD: hihi( mam slub 29 czerwca)
Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że dobrze załączę, bo to mój pierwszy raz
sukienka jest szyta, więc się trochę boję jak to wyjdzie. No ale nie miałabym okazji nigdzie jej przymierzyć. Chodziłam po salonach i przymierzałam podobne, więc nadzieję że będzie dobrze
sukienka bardzo prosta ale ten dol sliczniutki i elegancki

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
jest piekna.. bardzo bardzo bardzo mi sie podoba.. a po slubie ja bym ja obciela do kolana i miala na jakies fajne wyjscia.. bo jest cudowna
tez bym tak zrobiła hihi

A ja mam pytanko ile wczesniej mozna zrobic nauki przedmałżeńskie?? bo juz sie pogubilam w tych terminach co ile jest wazne <płacz>
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:18   #413
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dziekuje za info



Są takie róże, ale ja do włosów bym polecała kantadeske jakos tak to sie pisze, jest bardzo trwala i ladnie sie prezentuje

Moja bratowa miała z pomarańczowych kalii bukiet i bukiecik we włosach - bardzo ładnie wyglądała. Ja jeszcze parę miesięcy temu też tylko bukiet z tych kwiatów chciałam ale jakoś mi się odwidziało. Mam nadzieję że do czerwca sukienka nie przestanie mi się podobać
Jeszcze podobają mi się piwonie - chyba za dużo kwiatów mi się podoba...
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:20   #414
eliame
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 264
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dziewczyny ja już jestem po ostatniej sesji!!!

Z jednej strony się cieszę bo te studia za długo trwały, ale z drugiej ja nie jestem nauczona by siedzieć w domu i nic nie robić.

jaga_2001 przez pół roku będziemy obijać się razem :P
Od jutra zaczynam pisać 2 rozdział mgr, bo głupio mi przed promotorem uciekać
__________________

eliame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:24   #415
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko ile wczesniej mozna zrobic nauki przedmałżeńskie?? bo juz sie pogubilam w tych terminach co ile jest wazne <płacz>
Nauki są bezterminowe po prostu robisz i je masz już do końca życia.
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:27   #416
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

violisia Ty masz w poniedziałek? A mówią że to najgorszy dzień tygodnia a tu proszę...najszczęśliwszy dzień w życiu Fajnie. Ja już nie mogę się doczekać
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:28   #417
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
A co to ta kadzielnia?
To taki rezerwat geologiczny, wieczorem jest tam cudownie
http://www.nasze.kielce.pl/nasze_kie...kadzielnia.htm

Ale Wam fajnie, ze te nauki obebniacie, my niby mamy z TZ zaświadczenia ze szkół średnich, ale mamy jeszcze trzy spotkanka nie da rady wcześniej tylko jak już przjdziemy z dokumentami.

A w ogóle mam jakąś schize. Instynkt macierzyński mi się włączył straszliwy i ściągnęłam sobie taki film o pierwszy trymeście ciąży
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2009-02-04 o 11:31
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:29   #418
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Nauki są bezterminowe po prostu robisz i je masz już do końca życia.
dzieki Lustereczko, bo ja juz sie pogubiłam w tym wszystkim hehe tak wiec pojde sie zapytac kiedy sa i bede smigala z Tż by juz to miec z glowy zanim dostane prace

Celi 25 tak mam w poniedziałek i poprawiny we wtorek w dodatku moje urodzinki hehe tak sie zlozylo
a zareczny mialam 25 grudnia hihi tez 2007

Edytowane przez violisia
Czas edycji: 2009-02-04 o 11:31
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:38   #419
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
To taki rezerwat geologiczny, wieczorem jest tam cudownie
http://www.nasze.kielce.pl/nasze_kie...kadzielnia.htm

Ale Wam fajnie, ze te nauki obebniacie, my niby mamy z TZ zaświadczenia ze szkół średnich, ale mamy jeszcze trzy spotkanka nie da rady wcześniej tylko jak już przjdziemy z dokumentami.

A w ogóle mam jakąś schize. Instynkt macierzyński mi się włączył straszliwy i ściągnęłam sobie taki film o pierwszy trymeście ciąży
My dzisiaj mamy drugie spotkanie w poradni przemalzenskiej...glupia baba tam jest...ale musze sie gryzc w jezyk i nie wdawac sie z nia w dyskusje

Moj instynkt szaleje juz od dawna, tz tez, bardzo bysmy chcieli miec juz dziecko, chcielibysmy sie zaczac starac tak pod koniec roku, ale chyba nie bedziemy miec warunkow, i pewnie trzeba bedzie to odlozyc
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 11:41   #420
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX





lustereczko proszę
jest to amfiteatr, mozna iśc tam na fajny spacerek róznymi ściezkami, fajne widoki, najfajnie jest tam wiosna i latem
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.