Kieleckie Panny Młode - Część XIV - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-23, 19:07   #391
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Paulina1112T Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z serii Urząd stanu cywilnego. Czy te wszystkie papiery/ wnioski załatwię w dowolnym urzędzie czy muszę się wybrać do tego "mojego", a mój luby do "swojego"?
W dowolnym, oboje w jednym
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 21:06   #392
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
A gdzie dziewczyny można kupić spinki ślubne do włosów?
A może któraś z Was ma?
Ja kupowałam u pani modystki na Dużej (zaraz przy Leonarda). Pani robi spinki, welony, toczki, fascynatory, a na witrynie są ubranka do chrztu.
Cytat:
Napisane przez aga_fe Pokaż wiadomość
Na planach tez widziałam 😀 trzymajcie jutro za nas kciuki 😀
Teraz to już tylko mogę pogratulować i powitać Cię w gronie żon
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 13:30   #393
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Aga_fe wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
Niewa bylam wczoraj na Planatch chwile i cos mi mignelo blyszczacego do wlosow,ale nie wiem czy to byla spinka czy grzebien.Ja niemiennie zachwycam sie Novia Blanca,ale te ceny...Mozesz tez sobie wpisac w google mak bizuteria.Kuzynka kupowala tam kolczyki i byla zadowolona.Duzo podrobek Novia Blanca za mniejsza cene
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 17:01   #394
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Aga_fe wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
Niewa bylam wczoraj na Planatch chwile i cos mi mignelo blyszczacego do wlosow,ale nie wiem czy to byla spinka czy grzebien.Ja niemiennie zachwycam sie Novia Blanca,ale te ceny...Mozesz tez sobie wpisac w google mak bizuteria.Kuzynka kupowala tam kolczyki i byla zadowolona.Duzo podrobek Novia Blanca za mniejsza cene
Dzięki ;-) ja na pewno wpadnę na planty bo tam w miarę tanio. Wiem też że już za słowo ślubne płaci się dwa razy więcej... Ehhh.
Ali Express też coś kupiłam ale boję się że może to nie dotrzeć na czas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 18:47   #395
monicka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Czy wie ktoś gdzie w Kielcach można zamówić Topper na tort weselny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500_500_productGfx_db05d6f3da5426b87b75847a4a14d5ea.jpg (67,4 KB, 6 załadowań)
monicka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:22   #396
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

A myślicie że opaska na ślub to dobry pomysł? Martwię się że będzie mnie za bardzo uciskala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 22:34   #397
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

hej dziewczyny czy macie jakies sprawdzone źródło gdzie zamówić zaproszenia, pudełko na koperty, winietki, księge gości, tablice usadzenia gości itd wszystko w jednym stylu i z jednej firmy?

drugie pytanko czy polecacie krawcową, ktora tworzy cuda ? Mam upatrzoną wstępnie suknie ( jest piękna ale nadal się rozglądam) jednak cena powala i chcialabym ją uszyć, jednak pojawia się strach przed tym, że otrzymam całkiem inna suknie

i trzecie pytanko szukam makijażystki ktora dojedzie do mnie do hotelu na poprawiny i wykona mi makijaz polecacie kogos?

Edytowane przez JuStYsCk2
Czas edycji: 2016-07-24 o 22:36
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 07:28   #398
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Co do 1 rzeczy to polecam jurajskie wesele na fb 😉 pytanie nr 2: z calego serca polecam krawcowa Anne na kosciuszki. Sama u niej szyje i jestem mega zadowolona. Sama nie spodziewalam sie takiego efektu😉
A makijaz z tego co wiem to czarna kawa od nas z forum dojezdza😉 i dziewczyny ja chwala
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:03   #399
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy macie jakies sprawdzone źródło gdzie zamówić zaproszenia, pudełko na koperty, winietki, księge gości, tablice usadzenia gości itd wszystko w jednym stylu i z jednej firmy?

drugie pytanko czy polecacie krawcową, ktora tworzy cuda ? Mam upatrzoną wstępnie suknie ( jest piękna ale nadal się rozglądam) jednak cena powala i chcialabym ją uszyć, jednak pojawia się strach przed tym, że otrzymam całkiem inna suknie

i trzecie pytanko szukam makijażystki ktora dojedzie do mnie do hotelu na poprawiny i wykona mi makijaz polecacie kogos?
Ja też polecam Panią Anię z Kościuszki i Czarną Kawę

Żabko, wysłałam Ci maila, zerknij proszę
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:16   #400
Paulina1112T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy macie jakies sprawdzone źródło gdzie zamówić zaproszenia, pudełko na koperty, winietki, księge gości, tablice usadzenia gości itd wszystko w jednym stylu i z jednej firmy?

drugie pytanko czy polecacie krawcową, ktora tworzy cuda ? Mam upatrzoną wstępnie suknie ( jest piękna ale nadal się rozglądam) jednak cena powala i chcialabym ją uszyć, jednak pojawia się strach przed tym, że otrzymam całkiem inna suknie

i trzecie pytanko szukam makijażystki ktora dojedzie do mnie do hotelu na poprawiny i wykona mi makijaz polecacie kogos?
Sprawdź sobie też na fb pracownie krawiecką Margaret, też ładne szyją no i dużo dziewczyn polecało swego czasu Panią z Nowin która szyje.
Paulina1112T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:18   #401
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
A myślicie że opaska na ślub to dobry pomysł? Martwię się że będzie mnie za bardzo uciskala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się bała, że za bardzo będzie ściskać mi głowę. Chyba, że chcesz mieć ją tylko do kościoła.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 08:36   #402
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
A myślicie że opaska na ślub to dobry pomysł? Martwię się że będzie mnie za bardzo uciskala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zaraz boli głowa od opasek, ale jeśli Tobie nie przeszkadza, to czemu nie. Natomiast jeśli nie nosisz na co dzień nic podobnego to odradzam zakładanie na ślub.
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:39   #403
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez majowa_burza Pokaż wiadomość
Ja też polecam Panią Anię z Kościuszki i Czarną Kawę

Żabko, wysłałam Ci maila, zerknij proszę
Odczytałam, odpisałam
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:07   #404
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Nie noszę w ogóle opasek i wiem że może być problem...
Zazwyczaj ponosze chwilę i boli mnie zaraz glowa.
Nie wiem co tu wymyślić bo będę miała wysoko welon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:13   #405
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny jak myślicie, robiąc Panieńsko- kawalerski samemu u siebie na podwórku (grill, impreza na powietrzu), nietaktem byłoby poprosić każdą parę o przyniesienie ze sobą jakiejś przekąski, sałatki itp?
liczę około 27 osób i jeżeli byśmy mieli sami wszystko organizować to nieźle by to nas po kieszeni pociągnęło, a wiadomo jak przed weselem z kasą jest... Co myślicie o takim rozwiązaniu?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-07-25 o 14:56
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:53   #406
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Paulina1112T Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie też na fb pracownie krawiecką Margaret, też ładne szyją no i dużo dziewczyn polecało swego czasu Panią z Nowin która szyje.
Tylko nie Margaret !!!! boszzz .... moge podeslac jej projekty tzn. zdjecia.
Moja znajoma szyla u niej sukienke i porazka ....
a Pani z Nowin .... Jezu nie wiem co gorsze ....
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:57   #407
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, robiąc Panieńsko- kawalerski samemu u siebie na podwórku (grill, impreza na powietrzu), nietaktem byłoby poprosić każdą parę o przyniesienie ze sobą jakiejś przekąski, sałatki itp?
liczę około 27 osób i jeżeli byśmy mieli sami wszystko organizować to nieźle by to nas po kieszeni pociągnęło, a wiadomo jak przed weselem z kasą jest... Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Żabko panieńsko - kawalerski robią Wam świadkowie więc oni powinni to zorganizować także finansowo, Ty tylko udostępniasz miejsce i o nic się nie powinnaś martwić a tym bardziej dokładać do imprezy z już mocno nadszarpniętego budżetu pogadajcie ze świadkami
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 17:04   #408
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, robiąc Panieńsko- kawalerski samemu u siebie na podwórku (grill, impreza na powietrzu), nietaktem byłoby poprosić każdą parę o przyniesienie ze sobą jakiejś przekąski, sałatki itp?
liczę około 27 osób i jeżeli byśmy mieli sami wszystko organizować to nieźle by to nas po kieszeni pociągnęło, a wiadomo jak przed weselem z kasą jest... Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Powiem Ci tak - organizowanie sobie samemu Panieńskiego to swietny pomysł, a jeszcze lepszy na swoim podwórku Sama jak bym miała taką możliwość to bym zrobiła tak.
Ale ... skoro to Twoja impreza to raczej wypadało by samemu wszystko zrobić. To tak jakbyś organizowała swoje urodziny i poprosiła gości żeby przynieśli co mogą.
Jeżeli była by to tzw grill, posiadówka przy piwku bez specjalnej okazji to jak najbardziej można rzucić hasło " niech każdy coś z Was smacznego przyniesie". Jeszcze goście mogą przynosić jedzenie itp. jak impreza jest niespodzianką i Ty o tym nic nie wiesz.
Zazwyczaj panieński lub kawalerski świadkowie organizują i to oni za wszystko płacą.

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2016-07-25 o 17:05
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:07   #409
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Żabko panieńsko - kawalerski robią Wam świadkowie więc oni powinni to zorganizować także finansowo, Ty tylko udostępniasz miejsce i o nic się nie powinnaś martwić a tym bardziej dokładać do imprezy z już mocno nadszarpniętego budżetu pogadajcie ze świadkami
tylko, że moja świadkowa mało sie wszystkim interesuje... nawet nie wie jaką mam suknie... a miało być tak pięknie... świadek to samo
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 18:17   #410
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

hmm.. a jakaś inna zaufana koleżanka? Kurcze, nie może być wszystko na Waszej głowie, bo i tak już mnóstwo sami załatwiacie i jeszcze kolejna impreza Wam dojdzie na chwilę przed ślubem.. Według mnie panieński i kawalerski mają być przyjemnością i oddechem dla pary młodej, która niczym się nie powinna martwić
Myślę, że skoro świadkowie mało się interesują to to, co chcecie zaproponować gościom nie będzie wielkim nietaktem. Ja przynajmniej nie miałabym nic przeciwko, gdyby mi tak para młoda powiedziała, bo wiem że to koszta. Poza tym zawsze jak szłam na panieńskie to wcześniej się umawiałam z innymi zapraszanymi na coś do jedzenia, co trzeba było ze sobą zabrać i do tego zrzutka na alkohol i prezent, normalna sprawa
Urodziny a panieński to zdecydowana różnica wg mnie.
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:42   #411
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Nie noszę w ogóle opasek i wiem że może być problem...
Zazwyczaj ponosze chwilę i boli mnie zaraz glowa.
Nie wiem co tu wymyślić bo będę miała wysoko welon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem jak masz welon wysoko, to jest to juz tak strojne rozwiazanie, ze nic więcej nie trzeba. Ewentualnie coś na salę, jeżeli chcesz ściągnąć welon.
Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, robiąc Panieńsko- kawalerski samemu u siebie na podwórku (grill, impreza na powietrzu), nietaktem byłoby poprosić każdą parę o przyniesienie ze sobą jakiejś przekąski, sałatki itp?
liczę około 27 osób i jeżeli byśmy mieli sami wszystko organizować to nieźle by to nas po kieszeni pociągnęło, a wiadomo jak przed weselem z kasą jest... Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Ja na Waszym miejscu spotkałabym sie ze świadkami i powiedziała ze chcecie zorganizować wspólny wieczór. Dałabym im listę osob z którymi maja sie skontaktować w celu dogrania takich szczegółów jak wlasnie jedzenie, alkohol i prezenty. Wy udostępnianie miejsce i możecie ewentualnie zorganizować jakies drobiazgi w stylu zastawy, sztućców, balonów i takich innych dupereli. Ale na pewno nie organizowalabym wszystkiego bo to jak robienie drugiego wesela.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:43   #412
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Mahoń ja tak samo uważam, gdyby mnie ktoś poprosił żebym coś przyniosła to bym to z przyjemnością zrobiła i jeszcze bym sie ucieszyła... w przyszły weekend ide do koleżanki na panieńsko kawalerski i sama jej zaproponowałam, słuchaj ja Ci coś zrobie i Ty mi potem też i sie ucieszyła bo zawsze to mniej roboty. Ale powiem Ci, że gadałam właśnie z koleżanką, na którą liczyłam i myślałam że troche pomoże, ale sie przeliczyłam... uważa to za przesade. Wiem, że jak poprosze świadkową, żeby coś zrobiła jakąś sałatke czy coś to zrobi, tylko wkurza mnie to, że sie o wszystko musze prosić.
I na prezenty to bym nie liczyła...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016

Edytowane przez ZakochanaZabka
Czas edycji: 2016-07-25 o 20:21
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:55   #413
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Kochana jedną koleżanką się nie przejmuj trzeba pomyśleć o tym zdroworozsądkowo Może koleżanka lubi przychodzić na gotowe z torebeczką tylko i żeby jej usługiwano Nie ma co brać pod uwagę każdej opinii, bo nigdy się nie zadowoli wszystkich. Wasza impreza, Wasi goście i to Wy ustalacie na jakich zasadach to wszystko będzie zorganizowane. Dziwi mnie podejście tych, którzy uważają, że proszenie o przyniesienie czegoś na imprezę to faux pas. Ja uważam, że wręcz miłe dla osoby organizującej jest zapytanie gościa o pomoc i o przyniesienie czegoś A świadkowa i koleżanka się znają?
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 19:08   #414
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Kochana jedną koleżanką się nie przejmuj trzeba pomyśleć o tym zdroworozsądkowo Może koleżanka lubi przychodzić na gotowe z torebeczką tylko i żeby jej usługiwano Nie ma co brać pod uwagę każdej opinii, bo nigdy się nie zadowoli wszystkich. Wasza impreza, Wasi goście i to Wy ustalacie na jakich zasadach to wszystko będzie zorganizowane. Dziwi mnie podejście tych, którzy uważają, że proszenie o przyniesienie czegoś na imprezę to faux pas. Ja uważam, że wręcz miłe dla osoby organizującej jest zapytanie gościa o pomoc i o przyniesienie czegoś A świadkowa i koleżanka się znają?

nie znają sie. ale koleżanka chyba sie opamiętała bo mówi, że coś zrobi. jakoś to ogarne, jak nie to dam świadkowej liste osób i zrobimy liste jakichś mało budżetowych rzeczy do zrobienia i kto chce i ma ochote niech sie odznacza i już.... kurde myślałam, że chociaż to będzie przyjemnościa...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 19:53   #415
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

my zrobiliśmy w domkach w borkowie panieńsko kawalerski

było 12 osób - była składka na nocleg + jedzenie + każdy zrobił coś dobrego
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 20:48   #416
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Tez chciałam zrobić dokładnie takiego wspólnego grilla ale wyjdzie nam w takim wypadku ok 30kilku osób bo wiadomo ze koleżankę która przyszła by do mnie sama zaprosze z chłopakiem. I tak właśnie się zastanawiam gdzie to zorganizować. Macie jakieś propozycje?

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

I nie widzę problemu w przygotowaniu czegoś na imprezę. Ostatnio była na panieńskim i była składka na prezent i klub natomiast before był w domu młodej i każda z dziewczyn coś przyniosła do jedzenia. Było aż za dużo
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 21:08   #417
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny,gdzie lepiej wystawić suknie? Olx czy allegro ?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 02:01   #418
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Zabko ja tez mysle ze poproszenie kogos o przyniesienie czegos na taka impreze to zaden nietakt.oczywiscie idealnie by bylo gdyby swiadkowie to ogarneli i zarzadzili zrzutke wsrod gosci czy rozdzielili co kto ma przygotowac,ale skoro sa jacy to sa to trzeba sobie radzic samemu.a kolezanki tekst ze to przesada to rozwalil mnie zupelnie.nie dosc ze przyjdzie na wesele za przeproszeniem nazre i nachla sie zawsze to jeszcze na panienski chce przyjsc na gotowe.rany co za ludzie!u mnie na szczescie swiadkowa z dziewczynami ogarnela.nawet chcialam sie dorzucic bo glupio mi bylo ze wszystko z ich kieszeni idzie.
Czarne ja wystwailam kiecke na olx i niestety nie udalo sie sprzedac.jak wystawisz ponizej 1000 zl (im mniej tym lepiej)to mysle ze na kazdej z tych stron sprzedasz.Ja stwierdzilam ze za bezcen mojej nie sprzedam i wole zeby na strychu lezala.Zreszta najprawdopodbniej ja przerobie lub uzyje koronki do innej sukienki,wiec sie nie zmarnuje.
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 07:49   #419
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Trzy razy byłam świadkową i na wszystkich panieńskich, każda z dziewczyn coś przygotowywała na domówkę , a na klub, alkohol i prezent się zrzucałyśmy na mój panieński też dziewczyny zrobiły cuda do jedzenia i jeszcze ile zostało pogadajcie ze świadkami, jak to widzicie, może się zorientują, że ta impreza to akurat ich zadanie.
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:56   #420
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie, robiąc Panieńsko- kawalerski samemu u siebie na podwórku (grill, impreza na powietrzu), nietaktem byłoby poprosić każdą parę o przyniesienie ze sobą jakiejś przekąski, sałatki itp?
liczę około 27 osób i jeżeli byśmy mieli sami wszystko organizować to nieźle by to nas po kieszeni pociągnęło, a wiadomo jak przed weselem z kasą jest... Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Myślę, że spoko Spróbuj jednak zmotywować świadków do ogranięcia sprawy, bo to panieński i kawalerski to jest impreza z założenia DLA młodych. A nie bifor przed weselem!

Jestem tego samego zdania co Majowa Burza, Escorpio i Mahoń!
Ty, Żabko powinnaś być gościem na swoim panieńskim a nie latać z przekąskami jak kelnerka!
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-15 11:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.