Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 18:56   #391
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

spoko, z kartką się zgadzam i byłam na nią przygotowana

za to mam nadzieję, że koleżance wizażance da mój post cokolwiek do myślenia... w końcu tak się martwi o swoją reputację, to niech wie jak to z boku wygląda
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:58   #392
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tak się zastanawiałam co mi się ten wątek plącze po subskrypcjach...
przeczytałam... i mi ręce i piersi opadły


i tylko jedną rzecz napiszę, bo całej reszty nie ma sensu się wysilać:

głupich nie sieją. sami się rodzą


i możecie mi wlepić za to ile punktów sobie chcecie, ale Monishia, czas chyba żeby wreszcie ktoś Ci to napisał:

nie jesteś ślepa
nie jesteś naiwna
jesteś po prostu GŁUPIA

ślepota i naiwność mają jakieś granice, Ty już dawno masz je za sobą

dziewczyno obudź się!!!!!!!!

jesteś taka sama jak ten Twój chłoptaś, nie myślisz głową tylko jakimiś hormonami, które Cię opętały, to serduszko w avatarze mogłabyś sobie w tym samym miejscu wstawić co jemu

albo będziesz się szanować - JUŻ, TERAZ, ZARAZ i ZAWSZE - albo każdy kolejny facet będzie Cię traktował jak idiotkę, którą można zdradzać i ruchać gdzieś w lesie

zrób coś wreszcie ze sobą i ze swoim życiem, bo od wypisywania hasełek, których i tak się potem nie trzymasz lepiej Ci nie będzie, a i marnujesz czas ludzi, którzy chcą Ci pomóc...
Rozumiem i nie gniewam się.
Wiem, że wcześniej też byłam pewna, że to już definitywny koniec i znowu dałam się nabrać- masz rację jestem głupią idiotką, która daje sobą manipulować ile wlezie... A on byłby głupkiem gdyby nie skorzystał z darmowych pieszczot...tyle tylko, że ja to robiłam z miłości- jednostronnej, ale miłości!
W nocy do mnie wydzwaniał. Nie wiem po co , bo nie odebrałam. Nie chcę z nim rozmawiać, chcę w końcu być szczęśliwa...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:02   #393
iwasthinking
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

.
iwasthinking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:11   #394
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tak się zastanawiałam co mi się ten wątek plącze po subskrypcjach...
przeczytałam... i mi ręce i piersi opadły


i tylko jedną rzecz napiszę, bo całej reszty nie ma sensu się wysilać:

głupich nie sieją. sami się rodzą


i możecie mi wlepić za to ile punktów sobie chcecie, ale Monishia, czas chyba żeby wreszcie ktoś Ci to napisał:

nie jesteś ślepa
nie jesteś naiwna
jesteś po prostu GŁUPIA

ślepota i naiwność mają jakieś granice, Ty już dawno masz je za sobą

dziewczyno obudź się!!!!!!!!

jesteś taka sama jak ten Twój chłoptaś, nie myślisz głową tylko jakimiś hormonami, które Cię opętały, to serduszko w avatarze mogłabyś sobie w tym samym miejscu wstawić co jemu

albo będziesz się szanować - JUŻ, TERAZ, ZARAZ i ZAWSZE - albo każdy kolejny facet będzie Cię traktował jak idiotkę, którą można zdradzać i ruchać gdzieś w lesie

zrób coś wreszcie ze sobą i ze swoim życiem, bo od wypisywania hasełek, których i tak się potem nie trzymasz lepiej Ci nie będzie, a i marnujesz czas ludzi, którzy chcą Ci pomóc...
YES YES YES!

Benito, oficjalnie awansowałaś jako moja wizażowa bohaterka nr. 1, nie tylko w kategorii avatar goddess

oj, to jest właśnie na wizażu niesamowicie denerwujące - polityczna poprawność która osiąga poziom absurdu...

lekką ręką 80% tematów na intymnym polega na tym, że traci się swój cenny czas na pomaganie, tłumaczenie że jak misio-pysio mówi s********* k**** to wcale nie oznacza że on kocha tylko ma trudny charakter, wizażanki tłumaczą, dziewczyna niby rozumie a na koniec i tak kłóci się że jej misio taki nie jest, że ona nie była obiektywna jak to pisała... i później niestety jest to kolejna nieszczęśliwa osoba która żyje sobie w swoim małym piekiełku, które błędnie wyobraża sobie jako coś cudownego.

przecież ta dziewczyna jest tylko laską do bzykania, nawet ślepy by to zauważył. zgadzam się z wypowiedzią Doris i Benito. droga Moderatorko, jak to inaczej określić? tylko twarde postawienie sprawy może mieć przynajmniej cień szansy na to, że może ten wątek założony na forum internetowym będzie miał jakiś wpływ. uda jej się skończyć z tym i nauczyć szacunku... do siebie samej, a nie łudzić się że to, że on się z nią bzyka oznacza miłość i jest jedyną rzeczą, na jaką ją stać. tak, naiwnie wierzę w pracę u podstaw jaką można wykonać dzięki wizażowi

no ale lepiej jest udawać że wsztstko jest dobrze, cukierkowo i kolorowo. grr!
już czekam na interwencję na wątku o kochankach, w końcu to nagminne łamanie regulaminu. proszęęęę!
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:15   #395
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Rozumiem i nie gniewam się.
Wiem, że wcześniej też byłam pewna, że to już definitywny koniec i znowu dałam się nabrać- masz rację jestem głupią idiotką, która daje sobą manipulować ile wlezie... A on byłby głupkiem gdyby nie skorzystał z darmowych pieszczot...tyle tylko, że ja to robiłam z miłości- jednostronnej, ale miłości!
W nocy do mnie wydzwaniał. Nie wiem po co , bo nie odebrałam. Nie chcę z nim rozmawiać, chcę w końcu być szczęśliwa...
jeśli chcesz być szczęśliwa to bądź!!!

to Twoje życie i od Ciebie zależy, nie od jakiegoś patałacha...

z własnej woli się na nim (emocjonalnie) uwiesiłaś i sama musisz się od niego odkleić, nikt za Ciebie tego nie zrobi

szczęście trzeba samemu z siebie własną dobyć pracą - parafrazując Mickiewicza


więc nie plumkaj tylko go rzuć, wywal wszelkie numery, a od następnego faceta OD POCZĄTKU wymagaj szacunku, a jak nie to niech spada na drzewo
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:33   #396
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
jeśli chcesz być szczęśliwa to bądź!!!

to Twoje życie i od Ciebie zależy, nie od jakiegoś patałacha...

z własnej woli się na nim (emocjonalnie) uwiesiłaś i sama musisz się od niego odkleić, nikt za Ciebie tego nie zrobi

szczęście trzeba samemu z siebie własną dobyć pracą - parafrazując Mickiewicza


więc nie plumkaj tylko go rzuć, wywal wszelkie numery, a od następnego faceta OD POCZĄTKU wymagaj szacunku, a jak nie to niech spada na drzewo
Postaram się i dziękuję. Urwę kontakt. Tak będzie skuteczniejsze niż wysyłanie durnych smsów i czekanie na jego odpowiedź. Tylko tym razem muszę być konsekwetna!!!
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:51   #397
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
YES YES YES!

Benito, oficjalnie awansowałaś jako moja wizażowa bohaterka nr. 1, nie tylko w kategorii avatar goddess

oj, to jest właśnie na wizażu niesamowicie denerwujące - polityczna poprawność która osiąga poziom absurdu...

lekką ręką 80% tematów na intymnym polega na tym, że traci się swój cenny czas na pomaganie, tłumaczenie że jak misio-pysio mówi s********* k**** to wcale nie oznacza że on kocha tylko ma trudny charakter, wizażanki tłumaczą, dziewczyna niby rozumie a na koniec i tak kłóci się że jej misio taki nie jest, że ona nie była obiektywna jak to pisała... i później niestety jest to kolejna nieszczęśliwa osoba która żyje sobie w swoim małym piekiełku, które błędnie wyobraża sobie jako coś cudownego.

przecież ta dziewczyna jest tylko laską do bzykania, nawet ślepy by to zauważył. zgadzam się z wypowiedzią Doris i Benito. droga Moderatorko, jak to inaczej określić? tylko twarde postawienie sprawy może mieć przynajmniej cień szansy na to, że może ten wątek założony na forum internetowym będzie miał jakiś wpływ. uda jej się skończyć z tym i nauczyć szacunku... do siebie samej, a nie łudzić się że to, że on się z nią bzyka oznacza miłość i jest jedyną rzeczą, na jaką ją stać. tak, naiwnie wierzę w pracę u podstaw jaką można wykonać dzięki wizażowi

no ale lepiej jest udawać że wsztstko jest dobrze, cukierkowo i kolorowo. grr!
już czekam na interwencję na wątku o kochankach, w końcu to nagminne łamanie regulaminu. proszęęęę!
Ja to się nawet w pierwszym odruchu chciałam Benito oświadczyć (za tamtą wypowiedź), ale przypomniałam sobie, że nie jestem facetem . Poza tym pewnie by nie przyjęła .

Masz rację: polityczna poprawność, wiara w cuda, robienie z facetów idiotów bez mózgu (porady w stylu: Twój misiu coś mówi, ale myśli coś innego, a jeszcze coś innego czuje, Twój misiu Cię kocha, ale sam o tym nie wie, z niewiadomych powodów okazuje całkiem coś przeciwnego - zapewne dlatego, że jest nieśmiały wyzywa Cię od "k.." etc.). I jeszcze ta wiara, że facet pod wpływem jednej, słownie: JEDNEJ rozmowy, chwili, się zmieni o 180 stopni (z debila w bohatera). A świstak siedzi podobno gdzieś w Andach...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 19:54   #398
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Monishia jak zaczniesz sie łamać i czujesz,ze ulegniesz to wez sobie wydrukuj najlepsze fragmenty z tego watku i czytaj,zebys nie zapomniala jak to naprawde wyglada.A to słodzenie ,ktore wtedy dostaniesz od niego w smsach jest tylko chwilowe majace jeden cel
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:00   #399
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

O rany,jak dla mnei to za ostro pojechałyście.
Ale jeśli poskutkuje to ok.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:09   #400
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

bess właśnie kasowałam od niego wszystkie smsy i czytając je jeszcze raz stwierdziłam, że wszystko co tam pisał jest związane z buziakami, tuleniem, pieszczotami, no i w końcu seksem!
I nawet kiedy ja pisałam, że za nim tęsknie, on pisał, że też tęskni, ale za "buziakami i masażykami" :/ Nigdy, że za mną! Potrafił być czuły, ale to wszystko miało na celu to, abym nakręcała się na niego i pozwalała obmacywać :/ Byłam tylko sposobem na nudę, tam ma swoje życie, swoich znajomych , których podejrzewam, że nigdy bym nie poznała
I nawet ciężko mieć o to pretensje, bo ja na to wszystko sobie pozwalałam.
Dlaczego niby miałby się starać skoro nic nie musiał robić, a ja wpatrzona w niego jak w obrazem biegłam na każde skinienie palcem...
Dlatego też nie mam innego wyjścia- ja go nie zmienię, więc jedynym rozwiązaniem jest odejście...cicho, bez słowa.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:24   #401
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
bess właśnie kasowałam od niego wszystkie smsy i czytając je jeszcze raz stwierdziłam, że wszystko co tam pisał jest związane z buziakami, tuleniem, pieszczotami, no i w końcu seksem!
I nawet kiedy ja pisałam, że za nim tęsknie, on pisał, że też tęskni, ale za "buziakami i masażykami" :/ Nigdy, że za mną! Potrafił być czuły, ale to wszystko miało na celu to, abym nakręcała się na niego i pozwalała obmacywać :/ Byłam tylko sposobem na nudę, tam ma swoje życie, swoich znajomych , których podejrzewam, że nigdy bym nie poznała
I nawet ciężko mieć o to pretensje, bo ja na to wszystko sobie pozwalałam.
Dlaczego niby miałby się starać skoro nic nie musiał robić, a ja wpatrzona w niego jak w obrazem biegłam na każde skinienie palcem...
Dlatego też nie mam innego wyjścia- ja go nie zmienię, więc jedynym rozwiązaniem jest odejście...cicho, bez słowa.
tak będzie lepiej - dla Ciebie

jakbyś była bardzie tfartka a nie miętka to bym Ci poradziła jak się zostawia takich pacanów z hukiem i łzami w oczach, ale jeśli to by miało oznaczać Wasze kolejne pogodzenie (a na tym by się pewnie skończyło) to wolę nawet nie próbować

i nie użalaj się nad sobą tylko pracuj nad charakterem i silną wolą, co by na przyszłość nie dać się tak urabiać

no!!

powodzenia i wytrwałości
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 20:26   #402
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tak będzie lepiej - dla Ciebie

jakbyś była bardzie tfartka a nie miętka to bym Ci poradziła jak się zostawia takich pacanów z hukiem i łzami w oczach, ale jeśli to by miało oznaczać Wasze kolejne pogodzenie (a na tym by się pewnie skończyło) to wolę nawet nie próbować

A mnie możesz powiedzć.Na przyszłość się przyda





Serio mówie
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:29   #403
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
A mnie możesz powiedzć.Na przyszłość się przyda





Serio mówie
Też jestem ciekawa!
Napiiiiiiiiiiiiiiiiisz
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:32   #404
szyszka76
Przyczajenie
 
Avatar szyszka76
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

[quote=Monishia^^;6453423]Do tego, że ma wiele koleżanek jestem przyzwyczajona. Do jego studenckich imprez z nimi i jego kolegami , beze mnie- też.
Ale ostatnio to wszystko mnie przerasta. Ostatnio kiedy u niego byłam miał włączoną rozmowę na gg z jakąś koleżanką. Wyszedł na chwilę, a ja siedziałam i rzuciłam na to okiem(wiem, nie powinnam)
To co przeczytałam:
ONA: A mój piątkowy chłopak jak zwykle boski ) mmm...
ON: Na szczęśćie w piątki jesteś tylko moja! Uwielbiam ten nasz związek

W jednej sekundzie łzy naszły mi do oczu.. Kiedy wrócił udałam, ż o niczym nie wiem.
Dowiedziałam się, że tak koleżanka flirtuje z każdym, więc to chyba były takie żarty, ale ruszyło mnie to.
W dodatku ktoś doniósł mi, że on się tam puszcza (mieszkamy 25 km od siebie)
Co zrobić? Jak dać mu nauczkę? Zacząć go ignorować? Nie chcę robić scen zazdrości, bo robiłam to już kilka razy.
Doradźcie [/qC
Ceń swoją wartość i go zostaw. Nie warto życia marnować dla takiej osoby
szyszka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:47   #405
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Przeczytałam cały ten wątek i jestem w szoku
Nie wiedziałam, że są tak naiwne dziewczyny i takie gnojki
To jest przecież chore...

Jak czytałam Twoje posty to miałam takie wrażenie, jakbyś tu pisała o rozstaniu a za chwile leciała do niego, bo napisał, że ma na Ciebie chcice i to cię podkręciło.

Popełniłaś kiedyś wielki błąd pozwalając mu na takie traktowanie Ciebie. I to już się nie zmieni...! On wie, że masz słabość do niego i co by nie zrobił to Ty pokrzyczysz, pokrzyczysz i za chwile bedzie dobrze. I dlatego nic sobie nie robi Twoich "foch", bo wie co będzie dalej...

Szczerze...
On jest typem drania, ale największa wina tej chorej sytuacji tkwi w Tobie. Która dziewczyna pozwoliłaby sobie na takie traktowanie? Przecież jak to wygląda? Podjeżdża samochód-wsiadasz-jedziesz do lasu-po chwili wracasz-wysiadasz-i koniec

Jak wogóle możesz wmawiać sobie, że on Cię kiedykolwiek pokocha?!
Traktuje Cie jak zwykła K**** do jego zachcianek.

Wiesz co on robi ze swoimi znajomymi? A może ma tam dziewczyne, z którą sypia, spędza czas, mówi, że kocha. A kupmlom się chwali, że co weekend jezdzi do domu, gdzie czeka na niego naiwna panienka do zabawy.

Naprawde nie wiem jak mogłaś pozwolić na takie coś?
Czy aż tak kochasz tego człowieka, że zamykasz oczy na to co on z Tobą robi?

Piszesz (poraz 2), że z nim zerwiesz kontakt. Szczerze? Nie wierze w to.
Po góra tygodniu wrócisz do niego. I tak w kółko.

Jeśli nie, to bardzo dobrze! Dziewczyno może najwyższy czas znaleśc nową miłość?
Kogoś wartego Ciebie? Wtedy dopiero zobaczysz jaka byłaś naiwna.

Jesteś w ponoć najlepszym wieku w życiu człowieka, więc nie marnuj tego na kogoś takiego.

Powodzenia.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:51   #406
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
A mnie możesz powiedzć.Na przyszłość się przyda





Serio mówie
Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa!
Napiiiiiiiiiiiiiiiiisz

oj, żadnej wielkiej sztuki w tym nie ma, wystarczy wyrzygać tym gnomom co się o nich myśli, jakie to żałosne imitacje mężczyzny bez krzty testosteronu i szarych komórek, którzy zamiast zajmować się kobietami powinni wrócić do zabawek na swoim poziomie, takich klocków lego na przykład...

heh

+ jak jeszcze jestem perfidna to dzielę się tą opinią z ich kolegami
+ a jak jeszcze jestem bardziej perfidna to dzielę się z kolegami czymś innym
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:56   #407
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

haha to jest dobry sposob owszem ale nie jesli trafisz na masochiste ,ktory uwielbia jak go dreczysz wtedy to dla niego afrodyzjak i jeszcze bardziej sie lepi,mimo ze w 1 odruchu sie obrazi
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:04   #408
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
haha to jest dobry sposob owszem ale nie jesli trafisz na masochiste ,ktory uwielbia jak go dreczysz wtedy to dla niego afrodyzjak i jeszcze bardziej sie lepi,mimo ze w 1 odruchu sie obrazi
no niestety, zdarzają się tacy, którzy nawet jak się fochną to jak już przełkną zniewagę ubzdurowywują sobie, że mnie odzyskają (jakby mnie mieli ) i samoocena im wróci do równowagi...
a figa z makiem
ja tam długo mogę się z kimś użerać, kondycji w tym zakresie mi nie brak
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:07   #409
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
oj, żadnej wielkiej sztuki w tym nie ma, wystarczy wyrzygać tym gnomom co się o nich myśli, jakie to żałosne imitacje mężczyzny bez krzty testosteronu i szarych komórek, którzy zamiast zajmować się kobietami powinni wrócić do zabawek na swoim poziomie, takich klocków lego na przykład...
No,ale niestety w moim przypadku to sprawiało delikwentowi frajde,że się tak wkurzyłamże aż mu tak wygarniam...

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
+ jak jeszcze jestem perfidna to dzielę się tą opinią z ich kolegami
+ a jak jeszcze jestem bardziej perfidna to dzielę się z kolegami czymś innym
W pierwszym przypadku koleś może łatwo się "zemścić" bo to w końcu jego koledzy i nagadac niezłych bzdur.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 21:11   #410
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

No a poza tym sa tez tacy z wyjatkowa umiejetnoscia odwracania kota ogonem i jeszcze udowodnia Ci,ze to Ty jestes "gupia" bo zadna dama tak sie nie zachowujeI w ogole wlasnie teraz on zdal sobie sprawe z tego jak bardzo byl slepy,jak mogl byc z kim takim jak ty ponizej poziomu.
Najlepiej to chyba ochlodzic stosunki,nie miec czasu az w koncu przestac sie odzywac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:14   #411
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

tylko czy ona wytrzyma.... takie słomiane zapały oby tym razem odeszla...nie sorry urwała kontakt przeciez nie byli i nie sarazem.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:17   #412
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Znamy troche życie co?Do co starszych mówie.
Wiemy przecież jak to się skończy
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:20   #413
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
No,ale niestety w moim przypadku to sprawiało delikwentowi frajde,że się tak wkurzyłamże aż mu tak wygarniam...



W pierwszym przypadku koleś może łatwo się "zemścić" bo to w końcu jego koledzy i nagadac niezłych bzdur.
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
No a poza tym sa tez tacy z wyjatkowa umiejetnoscia odwracania kota ogonem i jeszcze udowodnia Ci,ze to Ty jestes "gupia" bo zadna dama tak sie nie zachowujeI w ogole wlasnie teraz on zdal sobie sprawe z tego jak bardzo byl slepy,jak mogl byc z kim takim jak ty ponizej poziomu.
Najlepiej to chyba ochlodzic stosunki,nie miec czasu az w koncu przestac sie odzywac

no ale przecież nigdzie nie napisałam, że sobie włosy z głowy wyrywam, wszystko spokojniutko, na zimno, z uśmiechem na twarzy jeszcze zazwyczaj jak to ja, pół żartem pół serio...
to raczej oni się wydzierają

a takiego faceta, który by mnie przegadał to jeszcze nie spotkałam

pomijając już moje gadulstwo, to w końcu nie po to tyle lat się bawię w techniki manipulacji, negocjacji, komunikację i retorykę, żeby jakiś obwieś mi podskakiwał
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:24   #414
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Znamy troche życie co?Do co starszych mówie.
Wiemy przecież jak to się skończy
no ja też nie ma jakichś pozytywnych przeczuć w tej kwestii

i to nie od wieku zależy chyba, a od charakteru...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:24   #415
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no ale przecież nigdzie nie napisałam, że sobie włosy z głowy wyrywam, wszystko spokojniutko, na zimno, z uśmiechem na twarzy jeszcze zazwyczaj jak to ja, pół żartem pół serio...
to raczej oni się wydzierają

a takiego faceta, który by mnie przegadał to jeszcze nie spotkałam

pomijając już moje gadulstwo, to w końcu nie po to tyle lat się bawię w techniki manipulacji, negocjacji, komunikację i retorykę, żeby jakiś obwieś mi podskakiwał
Podziwiam.I zazdroszczę
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:29   #416
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Podziwiam.I zazdroszczę
lata treningu + feminizm + wrodzone ukrywanie emocji (przypłacone 2 depresjami) + fakt, że nigdy nie byłam zakochana, więc co mi tam pojechać faceta, na którym mi w gruncie rzeczy nie zależy...


przyjaciele i rodzina wróżą mi, że kiedyś ktoś mi się odpłaci pięknym za nadobne...
póki co czekam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:29   #417
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Dziewczyny, umówiłam się z kumplem na piątek na impreze. "Mój" (hmmm sama nie wiem jak go nazwać- pan X niech będzie) zawsze był o niego zazdrosny, i nie pozwalał mi się z nim spotykać (hipokryta:/ )
I obejdę się bez niego! Mam tylu znajomych, którzy szanują mnie i nie traktują jak zabawkę, a uczepiłam się tego gnojka ... :/
Dzięki, że nazwałyście to po imieniu i pokazałyście jak to wygląda z boku
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:33   #418
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

3mam za Ciebie kciuki kochana, zebys byla silna i wytrwała :P Dasz radę
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:33   #419
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
lata treningu + feminizm + wrodzone ukrywanie emocji (przypłacone 2 depresjami) + fakt, że nigdy nie byłam zakochana, więc co mi tam pojechać faceta, na którym mi w gruncie rzeczy nie zależy...


przyjaciele i rodzina wróżą mi, że kiedyś ktoś mi się odpłaci pięknym za nadobne...
póki co czekam
haha widze wiele podobienstw,poza tym zdaje sie ,ze nosimy to samo imie
Ale poczekaj ,az Cie trafi,wtedy nawet takie jak my dostaja małpiego rozumu
ja juz dostalam za swoje heh
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:35   #420
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
lata treningu + feminizm + wrodzone ukrywanie emocji (przypłacone 2 depresjami) + fakt, że nigdy nie byłam zakochana, więc co mi tam pojechać faceta, na którym mi w gruncie rzeczy nie zależy...


przyjaciele i rodzina wróżą mi, że kiedyś ktoś mi się odpłaci pięknym za nadobne...
póki co czekam

Feminizm to me drugie imię.Ukrywanie emocji niestety nie przejdzie.Depresja jak najbardziej,znam ta panią.Zakochana byłam,raz tak mocno,że do dziś się wygrzebać nie moge...


Oj chyba za mało składników posiadam by być uwodzicielską zołzą.
Ale wredna tez być potrafie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.