Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 10:43   #4171
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
nice avatar ciekawe kto go wybierał
fusy podpowiadają że mało go przecenią oj mało
moze 30 % ?
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:47   #4172
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość
Kwiatowe wzory beda mega hot na wiosne
Do ramoneski
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
no ja się zastanawiam czy jest sens iść w pierwszy dzień bo pewnie taki tłum się przewali ... bierzecie urlopy na wyprzedaże ?
Urlopu nie biorę, ale już zobie w kalendarzu wpisałam żeby mi nikt w pracy podstępnie spotkania w tym terminie nie wrzucił
Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Odnosnie sukienki ,mam zamiar nosic ja bardziej wiosna , do tego baletki , ciemne rajstopy i skorzana kurtka
myślicie że baletki Tory Burch są warte tej kasy? planuję już twochę wiosenną szafę i nie wiem czy odkładać na nie kasę; czy rzucą coś fajnego klasycznego ze skóry w Zarce?

Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość
Ja pedze pierwszego dnia, na samo otwarcie sklepow, zeby upolowac wszystko co bym chciala, zanim sepy wszystko rozerwa
dokładnie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:50   #4173
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Gosia, super ta kiecka na Ciebei leży, musisz ją mieć
ja też nie pije kawy z fusami, więc cięzko wróżyć..

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Do ramoneski

Urlopu nie biorę, ale już zobie w kalendarzu wpisałam żeby mi nikt w pracy podstępnie spotkania w tym terminie nie wrzucił
myślicie że baletki Tory Burch są warte tej kasy? planuję już twochę wiosenną szafę i nie wiem czy odkładać na nie kasę; czy rzucą coś fajnego klasycznego ze skóry w Zarce?

dokładnie
Tory są piekne, pamiętasz jak Ola wrzucała zdjęcia z dubaju? warte każdych pieniedzy!
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:51   #4174
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Tory są piekne, pamiętasz jak Ola wrzucała zdjęcia z dubaju? warte każdych pieniedzy!
No to wszystko przez Olę aviatory też mi się zamarzyły a nie wyglądam dobrze w takich okularach
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:52   #4175
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Gosia, super ta kiecka na Ciebei leży, musisz ją mieć
ja też nie pije kawy z fusami, więc cięzko wróżyć..

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Tory są piekne, pamiętasz jak Ola wrzucała zdjęcia z dubaju? warte każdych pieniedzy!
Tory <3 mi najbardziej podobaja sie czarne!
ale wczesniej musze nabyć wisnie
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:53   #4176
Cortijo_Blanco
Raczkowanie
 
Avatar Cortijo_Blanco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 489
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Do ramoneski

Urlopu nie biorę, ale już zobie w kalendarzu wpisałam żeby mi nikt w pracy podstępnie spotkania w tym terminie nie wrzucił
myślicie że baletki Tory Burch są warte tej kasy? planuję już twochę wiosenną szafę i nie wiem czy odkładać na nie kasę; czy rzucą coś fajnego klasycznego ze skóry w Zarce?

dokładnie
Baletki Tory Burch sa super na zywo wygladaja bardzo porzadnie i na pewno kupie je na wiosne, waham sie pomiedzy czarnymi a granatowymi
Cortijo_Blanco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:54   #4177
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
nie ma co się tak stresować, zwłaszcza przed świętami - poczekaj spokojnie na zdjęcie i potem zadecydujesz
kompromis ze zwrotem części kasy wydaje się być ok, poza tym w końcu zakończysz sprawę i odetchniesz
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31196739]Esterr, poczekaj spokojnie na zdjecia. Z produktami o obnizonej wartosci jest problem - nie wiadomo ile dany produkt traci na wartosci z pwodu konkretnej wady (tym bardziej jesli chodzi o ubranie). Ciezko wiec bedzie Wam sie dogadac. Dla obu z Was stopien obnizenia wartosci bedzie pewnie inny.

Nie dziwie Ci sie, ze Cie zalewa. Transakcja kupna-sprzedazy z osobami fizycznymi moze doprowadzic do szalu. Mam wszelkie prawo byc rozczarowana.

Narazie nie martw sie na zapas. Cos wymyslimy .[/QUOTE]

Sorry dziewczyny że Was tu tak zadręczam swoją sprawą i tak monotematyczna jestem

Cd historii, dziewczyna odpisała mi dzisiaj:
"Wie Pani co, ludzie są różni, ja pewnie jestem dużą estetką i takie rzeczy mi przeszkadzają. No raczej tego nie zgolę, jest to wada w materiale na samym środku klapy (zdjęcie dołączę później) Dlatego chciałabym marynarkę zwrócić, być może sprzeda ją Pani za 300 zł. i kumuś to nie będzie przeszkadzało. Ja w marynarce za ponad 300 zł. chciałabym się dobrze czuć !!!! Jestem w stanie zapłacić za nią 200 zł"

Jeszcze nie wysłała zdjęcia a już walczy o zbicie ceny i to niemałe. W zasadzie rozumiem to tak, że albo zejdę do 200, albo ona robi zwrot. Żadnej dyskusji, negocjacji, rozmów, dobrej woli, nic , choć ja wykazałam się ogromną cierpliwością i dobrą wolą w stosunku do niej
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 10:56   #4178
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Sorry dziewczyny że Was tu tak zadręczam swoją sprawą i tak monotematyczna jestem

Cd historii, dziewczyna odpisała mi dzisiaj:
"Wie Pani co, ludzie są różni, ja pewnie jestem dużą estetką i takie rzeczy mi przeszkadzają. No raczej tego nie zgolę, jest to wada w materiale na samym środku klapy (zdjęcie dołączę później) Dlatego chciałabym marynarkę zwrócić, być może sprzeda ją Pani za 300 zł. i kumuś to nie będzie przeszkadzało. Ja w marynarce za ponad 300 zł. chciałabym się dobrze czuć !!!! Jestem w stanie zapłacić za nią 200 zł"

Jeszcze nie wysłała zdjęcia a już walczy o zbicie ceny i to niemałe. W zasadzie rozumiem to tak, że albo zejdę do 200, albo ona robi zwrot. Żadnej dyskusji, negocjacji, rozmów, dobrej woli, nic , choć ja wykazałam się ogromną cierpliwością i dobrą wolą w stosunku do niej
Odpisz jej, ze dalsza konwersacja bez zdjec nie ma sensu. Nalegaj na zdjecia i nie ciagnic tematu.

Nie martw sie .

btw: przyznam szczerze, ze ja na miejscu dziewoi reklamowalaby marynarke i zadala nowej lub zwrotu kasy. Rowniez nie znosze rzeczy z jakakolwiek wada. Absolutnie nie chce Cie urazic. Nie zrozum tego w ten sposob. Po prostu zale dziewoi sa dla mnie zrozumiale. Niemniej jej sposob zalatwiania sprawy juz nie. Jej zachowanie wydaje mi sie podejrzane. Ja, piszac do kogos odnosnie wady przedmiotu juz na wstepie dolaczylabym zdjecie. Fakt, ze ona wchodzi w jakies dziwaczne dyskusje bez zadnego dowodu na poparcie swoich slow jest dla mnie kompletnie niezrozumialy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-23 o 11:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:56   #4179
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Sorry dziewczyny że Was tu tak zadręczam swoją sprawą i tak monotematyczna jestem

Cd historii, dziewczyna odpisała mi dzisiaj:
"Wie Pani co, ludzie są różni, ja pewnie jestem dużą estetką i takie rzeczy mi przeszkadzają. No raczej tego nie zgolę, jest to wada w materiale na samym środku klapy (zdjęcie dołączę później) Dlatego chciałabym marynarkę zwrócić, być może sprzeda ją Pani za 300 zł. i kumuś to nie będzie przeszkadzało. Ja w marynarce za ponad 300 zł. chciałabym się dobrze czuć !!!! Jestem w stanie zapłacić za nią 200 zł"

Jeszcze nie wysłała zdjęcia a już walczy o zbicie ceny i to niemałe. W zasadzie rozumiem to tak, że albo zejdę do 200, albo ona robi zwrot. Żadnej dyskusji, negocjacji, rozmów, dobrej woli, nic , choć ja wykazałam się ogromną cierpliwością i dobrą wolą w stosunku do niej
Dziwne, że zdjęcia nie przysłała...Dziwne to wszystko. Poczekaj na zdjęcie, jak go nie przysle, to wszystko jasne.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:58   #4180
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

tory ??? planuje kupic dzieciece wiosna
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 10:58   #4181
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Mnie sie nie podoba troche taka babcina jest, może przez ten wzór.

Ester nie martw się, mysle, że ta dziewczyna w koncu odpuści. Wg mnie nie powinnaś jej oddawać nawet cześci pieniedzy, bo jak wysyłałas marynarke to wady nie było, a teraz ta dziewczyna nie chce Ci nawet pokazać zdjęcia z tą wadą.
No właśnie nie odpuszcza, postawiła ultimatum: albo zwrot marynarki, albo zejdę z ceny do 200 .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:00   #4182
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No właśnie nie odpuszcza, postawiła ultimatum: albo zwrot marynarki, albo zejdę z ceny do 200 .
W takim razie napisz jej, żeby wysłała zdjęcie jak tego nie zrobi to nie macie o czym rozmiawiać. Nie odpisuj na jej maile jesli nie będzie tego zdjęcia. Nie przyjmuj tez paczki w razie czego, siłą Ci jej nie wcisną.
Tak w ogole to jesli marynarka ma tego bobka i kosztowała 300zł, to pani jej nosić nie będzie, ale jesli marynarka kosztowała by 200zł, to juz ten bobek jest do przyjęcia? Naciagane.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2011-12-23 o 11:02
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:01   #4183
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
tory ??? planuje kupic dzieciece wiosna
do jakiego rozmiaru są te dziecięce? bo one chyba cenowo przyjaźniej wypadają
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:03   #4184
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
własnie sobie wróżyłam z fusów wszystko wskazuje na to że zielona będzie przeceniona .
O widzę, że ktoś próbuje mojej metody. Powinnam napisać - wszystkie prawa zastrzeżone do odwołania, czytaj do zakończenia się wyprzedaży w Z.



Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość
Śmiej się śmiej - fusy to moc tajemna !

A jak to nie pomoże, pozostanie jeszcze
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:05   #4185
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

chyba do 39 czy 38
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:05   #4186
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
O widzę, że ktoś próbuje mojej metody. Powinnam napisać - wszystkie prawa zastrzeżone do odwołania, czytaj do zakończenia się wyprzedaży w Z.





Śmiej się śmiej - fusy to moc tajemna !

A jak to nie pomoże, pozostanie jeszcze
Przyjmuj zgłoszenia na wróżenie. Ja mam kilka pytan, ale zadam Ci je na dzień przed Wielkim Dniem, żeby była większa moc!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:06   #4187
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31197553]Odpisz jej, ze dalsza konwersacja bez zdjec nie ma sensu. Nalegaj na zdjecia i nie ciagnic tematu.

Nie martw sie .

btw: przyznam szczerze, ze ja na miejscu dziewoi reklamowalaby marynarke i zadala nowej lub zwrotu kasy. Rowniez nie znosze rzeczy z jakakolwiek wada. Absolutnie nie chce Cie urazic. Nie zrozum tego w ten sposob. Po prostu zale dziewoi sa dla mnie zrozumiale. Niemniej jej sposob zalatwiania sprawy juz nie. Jej zachowanie wydaje mi sie podejrzane. Ja, piszac do kogos odnosnie wady przedmiotu juz na wstepie dolaczylabym zdjecie. Fakt, ze ona wchodzi w jakies dziwaczne dyskusje bez zadnego dowodu na poparcie swoich slow jest dla mnie kompletnie niezrozumialy.[/QUOTE]

James w żaden sposób mnie nie uraziłaś , ja to doskonale rozumiem, nikt nie chce by mu bubla wciskać. Ale brak zdjęcia do teraz mnie zastanawia i zaczyna mi "śmierdzieć" ta sprawa ...

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziwne, że zdjęcia nie przysłała...Dziwne to wszystko. Poczekaj na zdjęcie, jak go nie przysle, to wszystko jasne.
No właśnie czekam, zobaczymy czy się doczekam i co ewentualnie mi przyśle


A żeby nie było tak smętnie to kupiłam se dziś kalosze Tommego i torbę z Prima Moda
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:08   #4188
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
James w żaden sposób mnie nie uraziłaś , ja to doskonale rozumiem, nikt nie chce by mu bubla wciskać. Ale brak zdjęcia do teraz mnie zastanawia i zaczyna mi "śmierdzieć" ta sprawa ...



No właśnie czekam, zobaczymy czy się doczekam i co ewentualnie mi przyśle


A żeby nie było tak smętnie to kupiłam se dziś kalosze Tommego i torbę z Prima Moda
Tym bardziej, że Ty wysłałas dobrą marynarkę, bez wad. Ja też mam kolejarkę i wątpię by w czasie transposru można ją było uszkodzić
Pokaż zakupy!!!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2011-12-23 o 11:09
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:09   #4189
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
W takim razie napisz jej, żeby wysłała zdjęcie jak tego nie zrobi to nie macie o czym rozmiawiać. Nie odpisuj na jej maile jesli nie będzie tego zdjęcia. Nie przyjmuj tez paczki w razie czego, siłą Ci jej nie wcisną.
Tak w ogole to jesli marynarka ma tego bobka i kosztowała 300zł, to pani jej nosić nie będzie, ale jesli marynarka kosztowała by 200zł, to juz ten bobek jest do przyjęcia? Naciagane.
Trafne spostrzeżenie !

Z tego co przeczytałam odnoszę wrażenie, że osoba ta próbuje upiec 2 pieczenie na jednym ogniu, czyli mieć marynarkę i zwrot 120 zł na konto.

Najważniejsze to zachować spokój w takiej sytuacji i powstrzymać emocje. A ponad wszystko domagać się zdjęć.

Osobiście gdybym dostrzegła wadę, wysłałabym jej zdjęcia jako namacalny dowód. W tej sytuacji brak zdjęć wydaje się mocno podejrzany.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:10   #4190
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No właśnie nie odpuszcza, postawiła ultimatum: albo zwrot marynarki, albo zejdę z ceny do 200 .
olej ją ja bym tak zrobila odwidziała jej sie marynara albo zły rozmiar kupiła i chce zwracać phhhhhh
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:11   #4191
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
olej ją ja bym tak zrobila odwidziała jej sie marynara albo zły rozmiar kupiła i chce zwracać phhhhhh
Ja też
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:12   #4192
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
James w żaden sposób mnie nie uraziłaś , ja to doskonale rozumiem, nikt nie chce by mu bubla wciskać. Ale brak zdjęcia do teraz mnie zastanawia i zaczyna mi "śmierdzieć" ta sprawa ...
Wiem, dlatego nie ma sie co martwic. W ramach prezentu swiatecznego sluze Tobie poradami prawnymi "pro bono" .



Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A żeby nie było tak smętnie to kupiłam se dziś kalosze Tommego i torbę z Prima Moda
Ja zaraz ide na poszukiwania torby do laptopa. Kolejne. Moj super-trendy-sexy laptop wprost z Gossip Girl () ma spora ladowarke, ktora w zadna kieszen sie nie miesci. Owszem, wcisne ja gdzies napewno sila, ale bedzie to fatalnie wygladac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:14   #4193
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

też może wybiorę się pierwszego dnia zobaczyć, ale to tak bardziej przy okazji
warcaby dobre na wszytsko
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:14   #4194
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja też
Olac takiej sprawy nie mozna. Kupujacy ma swoje prawa. Choc za wiele nam zrobic nie moze to jednak przy pewnej dozie wiedzy mozna nam nieco zalezc za skore .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:14   #4195
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
do jakiego rozmiaru są te dziecięce? bo one chyba cenowo przyjaźniej wypadają
do 38 akurat będą mi pasować
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:16   #4196
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31197891]Olac takiej sprawy nie mozna. Kupujacy ma swoje prawa. Choc za wiele nam zrobic nie moze to jednak przy pewnej dozie wiedzy mozna nam nieco zalezc za skore .[/QUOTE]
Tak wiadomo, ale ta kupujaca nawet nie chce wysłać zdjęcia z wadą. Gdyby wada była to zdjęcie także.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:19   #4197
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Paryżanko gdzieś Ty się podziewała! Dziewczyny już Cie obsypały komplementami co do sukienki i ja się również zgadzam z tymi opiniami.

esterr mam niewielkie doświadczenie ze sprzedażą na allegro ale podpiszę się pod tym co dziewczyny napisały - niech przyśle zdjęcie "bobka" do jutra albo niech zapomni dziewczyna o sprawie. Pewnie się rozmyśliła kiedy marynarka przyszła albo sama ją zaciągnęła i kombinuje co teraz. Niczym się nie martw - ze strony prawnej nic Ci nie grozi. Osobiście nie zgodziłabym się również na obniżenie ceny marynarki - sama zaproponowała cenę, nie prosiła o zdjęcia, nie pytała o nic - na przyszłość będzie miała pewnego rodzaju nauczkę.

A jeśli zawieszą Ci konto to założysz sobie nowe i już.

fashionismypassion musisz chyba opatentować fusy bo wiesz... konkurencja nie śpi

Mam dziś podły dzień. Humor okropny, chce mi się spać, pies znowu chory i w dodatku pokłóciłam się z TŻ. Dzień przed Wigilią Idę do sklepu po mleko do kawy (fusy będą do wróżenia). Może jej zapach i odrobina świeżego powietrza coś pomogą.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:20   #4198
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Przyjmuj zgłoszenia na wróżenie. Ja mam kilka pytan, ale zadam Ci je na dzień przed Wielkim Dniem, żeby była większa moc!
Myślę, że pierogi z kapustą i inne przysmaki ze świątecznego stołu przyczynią się do większej mocy o ile nie zmienią mnie w kulę

Ale fusy czy kula nie ma znaczenia ...
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:22   #4199
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Paryżanko gdzieś Ty się podziewała! Dziewczyny już Cie obsypały komplementami co do sukienki i ja się również zgadzam z tymi opiniami.

esterr mam niewielkie doświadczenie ze sprzedażą na allegro ale podpiszę się pod tym co dziewczyny napisały - niech przyśle zdjęcie "bobka" do jutra albo niech zapomni dziewczyna o sprawie. Pewnie się rozmyśliła kiedy marynarka przyszła albo sama ją zaciągnęła i kombinuje co teraz. Niczym się nie martw - ze strony prawnej nic Ci nie grozi. Osobiście nie zgodziłabym się również na obniżenie ceny marynarki - sama zaproponowała cenę, nie prosiła o zdjęcia, nie pytała o nic - na przyszłość będzie miała pewnego rodzaju nauczkę.

A jeśli zawieszą Ci konto to założysz sobie nowe i już.

fashionismypassion musisz chyba opatentować fusy bo wiesz... konkurencja nie śpi

Mam dziś podły dzień. Humor okropny, chce mi się spać, pies znowu chory i w dodatku pokłóciłam się z TŻ. Dzień przed Wigilią Idę do sklepu po mleko do kawy (fusy będą do wróżenia). Może jej zapach i odrobina świeżego powietrza coś pomogą.
Znam ten ból ;-(
Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Myślę, że pierogi z kapustą i inne przysmaki ze świątecznego stołu przyczynią się do większej mocy o ile nie zmienią mnie w kulę

Ale fusy czy kula nie ma znaczenia ...
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 11:23   #4200
Cortijo_Blanco
Raczkowanie
 
Avatar Cortijo_Blanco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 489
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31197859]


Ja zaraz ide na poszukiwania torby do laptopa. Kolejne. Moj super-trendy-sexy laptop wprost z Gossip Girl () ma spora ladowarke, ktora w zadna kieszen sie nie miesci. Owszem, wcisne ja gdzies napewno sila, ale bedzie to fatalnie wygladac .[/QUOTE]
A co to za jeden?
Cortijo_Blanco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.