Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2009 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 09:22   #4171
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie mogę
Ludzie mają pomysły
No.... niestety.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

na pocieszenie napiszę, bo chyba nie zauważyłaś - małż kupił wczoraj Likerek dla Ciebie - ostatnią butle dorwał
podaj adres to może jeszcze dziś wyślę... tylko jak ja to zapakuję
Zauważyłam zauważyłam, pisałam wcześniej żebyś podała dane do przelewu
I dziękowałam of kors

A nie masz kawałka folii bąbelkowej? Najlepiej w niej by było+koperta bąbelkowa.
Przepraszam za kłopot
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI

Edytowane przez angy
Czas edycji: 2010-11-10 o 09:24
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:26   #4172
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No.... niestety.



Zauważyłam zauważyłam, pisałam wcześniej żebyś podała dane do przelewu
I dziękowałam of kors

A nie masz kawałka folii bąbelkowej? Najlepiej w niej by było+koperta bąbelkowa.
Przepraszam za kłopot
to ja musiałam przegapić
folię mam, ale jakiś kartonik by się przydał, zeby się nie uszkodziło w transporcie... zaraz coś poszukam
dane wysyłam na pw
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:45   #4173
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość

No w zasadzie na jeden dzień, tylko że musze wyjechać dzień wcześniej, bo to południe Polski, tam zanocować, o 15 się kończy i spowrotem. Czyli tak naprawdę nie będzie mnie dwa dni + nocka.
Wkurzyłam się, bo szef do mnie, że mam go ustawami nie straszyć, że on nie ma wyjścia (bo to działka, którą zajmuję się tylko ja) i że nie mogę się zasłaniać dzieckiem

Ehh mam nerwa.
a dziecko wlasnie w tej chwili najwazniejsze jest a jakbys powiedziala ze nie masz z kim zostawic malej to co tez kazalby ci jechac?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:54   #4174
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a dziecko wlasnie w tej chwili najwazniejsze jest a jakbys powiedziala ze nie masz z kim zostawic malej to co tez kazalby ci jechac?
No właśnie

Jakbym powiedziała, że nie mam z kim zostawić to koleżanka z pokoju by pojechała, a wcześniej kazał mi "coś wymyślić", bo to dopiero w grudniu.
Ale już nie chce mi się iść na udry i odpuściłam
Co nie zmienia faktu, że jestem wkurzona i w sumie zaskoczona, bo to generalnie dusza-człowiek. Chyba ma gorszy dzień.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:01   #4175
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

angy, ,NIE MOŻE CIĘ WYSŁAĆ!!!!
Przepisy prawa pracy mówią, że kobiety w ciąży oraz opiekunowie dzieci do lat 4., mogą odmówić odbycia takiego wyjazdu. Na wyjazd służbowy, pracujący mama lub tata muszą wyrazić zgodę, a odmowa nie stanowi naruszenia obowiązków pracowniczych. Pracodawca nie może wydać Ci jednostronnego polecenia. Z tego uprawnienia może skorzystać tylko jedno z rodziców, jeśli oboje są zatrudnieni.

No chyba, ze nie chcesz robić nie miłej atmosfery i się kłócić i ma Ci to w jakiś sposób zaszkodzić....

P4w, przeoczyłaś

agga, poleca placuszki z cukinii lub takie kotleciki, o których pisałaś.

My po drugim śniadanku.

Dostałam odp. z pracy.
Teraz pozostaje wybór konkretnego dnia i godziny, kiedy wracam....
No i oczywiście całe przedwsięwzięcie logistyczne
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:21   #4176
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Na Was


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
super
Nie planowałam wolnego, ale w sumie się cieszę...4 dni wolnego

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Kubuś obudził się dziś o 5.30 i nie mógł już zasnąć. Z 10 razy włączał sobie konika, popłakiwał, w końcu wzieliśmy Go do siebie, ale za chwilę trzeba było wstawać
Zu obudziła się o 4 jak gdyby nigdy nic...pół h z nią walczyłam, ale na szczęście zasnęła jeszcze

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No w zasadzie na jeden dzień, tylko że musze wyjechać dzień wcześniej, bo to południe Polski, tam zanocować, o 15 się kończy i spowrotem. Czyli tak naprawdę nie będzie mnie dwa dni + nocka.
Wkurzyłam się, bo szef do mnie, że mam go ustawami nie straszyć, że on nie ma wyjścia (bo to działka, którą zajmuję się tylko ja) i że nie mogę się zasłaniać dzieckiem

Ehh mam nerwa.
No niepoważny chyba

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a dziecko wlasnie w tej chwili najwazniejsze jest a jakbys powiedziala ze nie masz z kim zostawic malej to co tez kazalby ci jechac?
W zasadzie ma z kim zostawić, bo z ojcem dziecka, tak może jej powiedzieć

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Dostałam odp. z pracy.
Teraz pozostaje wybór konkretnego dnia i godziny, kiedy wracam....
No i oczywiście całe przedwsięwzięcie logistyczne
ale jak? już?
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:40   #4177
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No właśnie

Jakbym powiedziała, że nie mam z kim zostawić to koleżanka z pokoju by pojechała, a wcześniej kazał mi "coś wymyślić", bo to dopiero w grudniu.
Ale już nie chce mi się iść na udry i odpuściłam
Co nie zmienia faktu, że jestem wkurzona i w sumie zaskoczona, bo to generalnie dusza-człowiek. Chyba ma gorszy dzień.
hmmm jesli piszesz ze dobry z niego czlowiek to powinien zrozumiec ciebie jako matke......ja bym nie odpuscila , ale moze Unholy ma racje ze nie chcesz psuc atmosfery?
w takim razie zycze ci zebys ten wyjzad szybko miala za soba

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość



Nie planowałam wolnego, ale w sumie się cieszę...4 dni wolnego




no co za laba jakies plany juz masz jak spedzisz wolne?


a jeszcze odnosnie proponowanych tytulow to tylko Angy sie wypowiedziala a reszta mamusiek to co???
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014

Edytowane przez czekoladka21
Czas edycji: 2010-11-10 o 10:42
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 10:51   #4178
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no co za laba jakies plany juz masz jak spedzisz wolne?


a jeszcze odnosnie proponowanych tytulow to tylko Angy sie wypowiedziala a reszta mamusiek to co???
W piątek chciałam jechać do tej mojej koleżanki co niedawno urodziła Jestem ciekawa jak Zu zareaguje na takie małe dziecko, bo jeszcze tak małego nie widziała może też basen w sobotę....

Jeszcze troszkę czasu jest
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:52   #4179
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
angy, ,NIE MOŻE CIĘ WYSŁAĆ!!!!
Przepisy prawa pracy mówią, że kobiety w ciąży oraz opiekunowie dzieci do lat 4., mogą odmówić odbycia takiego wyjazdu. Na wyjazd służbowy, pracujący mama lub tata muszą wyrazić zgodę, a odmowa nie stanowi naruszenia obowiązków pracowniczych. Pracodawca nie może wydać Ci jednostronnego polecenia. Z tego uprawnienia może skorzystać tylko jedno z rodziców, jeśli oboje są zatrudnieni.

No chyba, ze nie chcesz robić nie miłej atmosfery i się kłócić i ma Ci to w jakiś sposób zaszkodzić....



....

Dostałam odp. z pracy.
Teraz pozostaje wybór konkretnego dnia i godziny, kiedy wracam....
No i oczywiście całe przedwsięwzięcie logistyczne
No to źle zrozumiałam.
No właśnie chyba nie chce mi się robić zadymy, a powinnam

Ale że co, jaka odpowiedź? Chyba coś przeoczyłam

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

No niepoważny chyba

W zasadzie ma z kim zostawić, bo z ojcem dziecka, tak może jej powiedzieć
No właśnie tak powiedział, że tatuś będzie miał okazję się wykazać

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hmmm jesli piszesz ze dobry z niego czlowiek to powinien zrozumiec ciebie jako matke......ja bym nie odpuscila , ale moze Unholy ma racje ze nie chcesz psuc atmosfery?
w takim razie zycze ci zebys ten wyjzad szybko miala za soba

No potem to juz zaczął "żartować", że przecież nie wysyła mnie do Afryki i nie na miesiąc
Odpuszczam tylko ze względu na nasze wcześniejsze dobre stosunki
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:56   #4180
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Nie, nic nie przeoczyłyście. Nie pisałam na forum
Napiszę później w klubie co i jak.
Teraz susze łepek i idę po B.
Dzisiaj godzinkę wcześniej wraca ze szkoły, bo lekcji było mniej i akademia z okazji jutrzejszego święta.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:59   #4181
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
W piątek chciałam jechać do tej mojej koleżanki co niedawno urodziła Jestem ciekawa jak Zu zareaguje na takie małe dziecko, bo jeszcze tak małego nie widziała może też basen w sobotę....

Jeszcze troszkę czasu jest
czyli plany sa
Werka widziala mala kruszynke na szczepieniu jak bylysmy - taka zawinieta w gondoli sobie spala a Werka podchodzila i patrzyla mowiac "dzidzia" a za chwile "nyny" i "lala" musialam tlumaczyc ze to nie lala tylko dzidzia spi

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość

Odpuszczam tylko ze względu na nasze wcześniejsze dobre stosunki
jestes za dobra
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 11:31   #4182
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
czyli plany sa
Werka widziala mala kruszynke na szczepieniu jak bylysmy - taka zawinieta w gondoli sobie spala a Werka podchodzila i patrzyla mowiac "dzidzia" a za chwile "nyny" i "lala" musialam tlumaczyc ze to nie lala tylko dzidzia spi
nie no gdzieś tam na ulicy czy u lekarza to widziała...nie widziała takiego maluszka tak z bliska, żeby dotknąć, żebym ja mogła wziąć na ręce (ciekawe jak zareaguje Zu)...takie dłuższe i bliższe spotkanie będzie po raz pierwszy

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Nie, nic nie przeoczyłyście. Nie pisałam na forum
Napiszę później w klubie co i jak.
Teraz susze łepek i idę po B.
Dzisiaj godzinkę wcześniej wraca ze szkoły, bo lekcji było mniej i akademia z okazji jutrzejszego święta.
to

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No właśnie tak powiedział, że tatuś będzie miał okazję się wykazać

No potem to juz zaczął "żartować", że przecież nie wysyła mnie do Afryki i nie na miesiąc
Odpuszczam tylko ze względu na nasze wcześniejsze dobre stosunki

No wiadomo że tak powie...musi Cię jakoś przekonać zebyś jechała...

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Poradnik dla posiadaczy konta na nk i śledzika

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

A i miałam Wam mówić, że wczoraj kupiłam Zu w Biedronce pieluchy (do żłobka...zmieniają tam co "5 minut" więc zwykłe kupuję) i dołożone były do nich drewniane puzzle, bardzo proste z 6 puzzlami...Zu jak je zobaczyła to odejść nie chciała nawet kąpać się nie chciała Także na 100% kupię jej m. in. puzzle na gwiazdkę
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:35   #4183
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Wreszcie mam chwilke wytchnienia bo Alan śpi. Mówię Wam co on ostatnio wyprawia!!! Ma takie małe plastikowe krzesełko, (siedzisko jest na wysokości bioder Alana) i dziś wchodzę do pokoju patrze a on stoi na nim. Jak mnie zobaczył to wyciągnął ręce i się rzucił bo myslał chyba że go złapię. A ja stałam ze dwa metry od niego i ne zdążyłam Efektem jest wielki siniak na policzku, bo rypnął o podłogę aż miło
A co najlepsze że jak przestał ryczeć to zpowrotem na niego włazi i się rzuca żeby go łapać (nawet jak nikogo przy nim nie ma). Więc teraz żeby moje dziecko się nie zabiło muszę cały czas przy nim być. Chyba schowam mu to krzesło dopóki nie zapomni o takich wygłupach.

Wczoraj na chwilę zniknął mi z oczu, myslałam że się bawi. A okazało się że drzwi od łazienki były otwarte i Alan postanowił się wykąpać. Wlazł do brodzika, zatkał go korkiem wziął słuchawkę od prysznica i puścił wodę. Była tylko zimna ale to go nie zraziło, bo gdy zorientowałam się ze coś szumi i poszłam sprawdzić to pół łazienki było zalane a na Alanie ani suchej nitki, nawet włosy sobie polewał

Na moje dziecko ktoś jakieś czary rzucił bo co dzień to wymyśła głupie nowe pomysły

Dzięki dziewuszki za komentarze w albumie i za podpowiedzi co do cukinii Będą placuszki, dla Alana same, a dla męża z sosem czosnkowym

Alan widział maleńką dzidzię, ale ja nie mogłam wziąć dziecka na ręce bo były ataki zazdrości i płacz okropny.

Unholy cieszysz sie że wrcasz do pracy? Pewnie tak bo wkońcu będziesz miała swoją kaskę?
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:44   #4184
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
oo, a w jakiej miejscowości?
Piwniczna.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Widziałyście? Są na all
Dobra. To zrobilo na mnie wrazenie.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a dziecko wlasnie w tej chwili najwazniejsze jest a jakbys powiedziala ze nie masz z kim zostawic malej to co tez kazalby ci jechac?
No scyzoryk sie sam w kieszeni otwiera.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilke wytchnienia bo Alan śpi. Mówię Wam co on ostatnio wyprawia!!! Ma takie małe plastikowe krzesełko, (siedzisko jest na wysokości bioder Alana) i dziś wchodzę do pokoju patrze a on stoi na nim. Jak mnie zobaczył to wyciągnął ręce i się rzucił bo myslał chyba że go złapię. A ja stałam ze dwa metry od niego i ne zdążyłam Efektem jest wielki siniak na policzku, bo rypnął o podłogę aż miło
A co najlepsze że jak przestał ryczeć to zpowrotem na niego włazi i się rzuca żeby go łapać (nawet jak nikogo przy nim nie ma). Więc teraz żeby moje dziecko się nie zabiło muszę cały czas przy nim być. Chyba schowam mu to krzesło dopóki nie zapomni o takich wygłupach.

Wczoraj na chwilę zniknął mi z oczu, myslałam że się bawi. A okazało się że drzwi od łazienki były otwarte i Alan postanowił się wykąpać. Wlazł do brodzika, zatkał go korkiem wziął słuchawkę od prysznica i puścił wodę. Była tylko zimna ale to go nie zraziło, bo gdy zorientowałam się ze coś szumi i poszłam sprawdzić to pół łazienki było zalane a na Alanie ani suchej nitki, nawet włosy sobie polewał

Na moje dziecko ktoś jakieś czary rzucił bo co dzień to wymyśła głupie nowe pomysły

Dzięki dziewuszki za komentarze w albumie i za podpowiedzi co do cukinii Będą placuszki, dla Alana same, a dla męża z sosem czosnkowym

Alan widział maleńką dzidzię, ale ja nie mogłam wziąć dziecka na ręce bo były ataki zazdrości i płacz okropny.

Unholy cieszysz sie że wrcasz do pracy? Pewnie tak bo wkońcu będziesz miała swoją kaskę?
Maly szaleniec co?
slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:45   #4185
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilke wytchnienia bo Alan śpi. Mówię Wam co on ostatnio wyprawia!!! Ma takie małe plastikowe krzesełko, (siedzisko jest na wysokości bioder Alana) i dziś wchodzę do pokoju patrze a on stoi na nim. Jak mnie zobaczył to wyciągnął ręce i się rzucił bo myslał chyba że go złapię. A ja stałam ze dwa metry od niego i ne zdążyłam Efektem jest wielki siniak na policzku, bo rypnął o podłogę aż miło
A co najlepsze że jak przestał ryczeć to zpowrotem na niego włazi i się rzuca żeby go łapać (nawet jak nikogo przy nim nie ma). Więc teraz żeby moje dziecko się nie zabiło muszę cały czas przy nim być. Chyba schowam mu to krzesło dopóki nie zapomni o takich wygłupach.

Wczoraj na chwilę zniknął mi z oczu, myslałam że się bawi. A okazało się że drzwi od łazienki były otwarte i Alan postanowił się wykąpać. Wlazł do brodzika, zatkał go korkiem wziął słuchawkę od prysznica i puścił wodę. Była tylko zimna ale to go nie zraziło, bo gdy zorientowałam się ze coś szumi i poszłam sprawdzić to pół łazienki było zalane a na Alanie ani suchej nitki, nawet włosy sobie polewał

Na moje dziecko ktoś jakieś czary rzucił bo co dzień to wymyśła głupie nowe pomysły

Ja bym schowała to krzesełko, bo naprawdę sobie krzywdę zrobi
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:47   #4186
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Dziewczyny mam pytanie do Was wszystkich. Jestem juz z Wami pare miesiecy. Czy zgadzacie sie abym dolaczyla do klubu? Administratorka powiedziala ze musicie mnie poznac i ze wszystkie musicie sie zgodzic. Minelo troche czasu wiec mysle, ze mnie juz troche poznalyscie.
Czekam na Wasza decyzje.
slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:51   #4187
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez slepafuria Pokaż wiadomość
Piwniczna.


a myślałam ,ze może gdzieś w moich okolicach


aga muszę przyznać, że synusia masz pomysłowego w dzisiejszym świecie kreatywność bardzo się ceni

unholy tez myślałam, ze coś przegapiłam to czekamy na wieści...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:59   #4188
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

agga, pomysły Twojego dziecka są przerażające dla mnie
ja za moim urwisem chodzę tak, ze nie zostawiam go w zasadzie samego w pomieszczeniu
inna sprawa, ze mam małe mieszkanie, więc cały czas go widzę - mam wygodnie, a moze większym mieszkaniu to niewykonalne...
u mojej mamy albo u teściów zamykamy drzwi i Tomek chodzi tam gdzie my chcemy
pomyśl o tym
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:07   #4189
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

agga masakra


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
agga, pomysły Twojego dziecka są przerażające dla mnie
ja za moim urwisem chodzę tak, ze nie zostawiam go w zasadzie samego w pomieszczeniu
inna sprawa, ze mam małe mieszkanie, więc cały czas go widzę - mam wygodnie, a moze większym mieszkaniu to niewykonalne...
u mojej mamy albo u teściów zamykamy drzwi i Tomek chodzi tam gdzie my chcemy
pomyśl o tym
o właśnie robię dokładnie to samo boję się Małą zostawiać samą...
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 12:10   #4190
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

ooo tak moje dziecko jest szalone i to w pełnym wymiarze tego słowa

Staram sie z nim być cały czas. Tylko że do kuchni nie mam drzwi i gdy gotuję obiad to nie moge go cały czas przy sobie utrzymać. Mały biegnie wtedy do pokoju gdzie ma swoje zabawki i tam mu takie szalone pomysły do głowy przychodzą. Zresztą już próbowałam zamykać drzwi pokoju w którym przebywamy (żeby co chwila nie biegał jak wariat) ale efektem jest ciągły lament i walenie raczkami w szyby w drzwiach. Alan bardzo szybko się nudzi jedną czynnościa i co chwila wyszukuje sobie nowe zajęcie . Boję się któregoś razu szyba nie wytrzyma i poleci na Małego. A odciąganie jego uwagi nie zdaje egzaminu.
Albo ja nie umiem wychować swojego dziecka, jestęm jakaś tępa albo Alan naprawdę ma taki charakterek nie do poskromienia.
Dzieki P4W za radę
Ostatnio już naprawdę słucham wszystkich rad i staram siewprowadzać w życie te rozsądniejsze ale jakośmi to nie idzie chyba

Krzesło już schowane bo naprawdę sie przestraszyłam.

Edytowane przez agga19851985
Czas edycji: 2010-11-10 o 12:13
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:37   #4191
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Aga masz malego psotnika
ja zostawiam Werke sama w pokoju ale ona i tak za mna leci zaraz
dzisiaj mylam wlosy i byla ze mna w lazience ale jak wlaczylam suszarke to uciekla bo sie boi i poszlam sprawdzic co robi, siedziala sobie na tapczanie i ogladala co "pisie" w gazecie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:45   #4192
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
ooo tak moje dziecko jest szalone i to w pełnym wymiarze tego słowa

Staram sie z nim być cały czas. Tylko że do kuchni nie mam drzwi i gdy gotuję obiad to nie moge go cały czas przy sobie utrzymać. Mały biegnie wtedy do pokoju gdzie ma swoje zabawki i tam mu takie szalone pomysły do głowy przychodzą. Zresztą już próbowałam zamykać drzwi pokoju w którym przebywamy (żeby co chwila nie biegał jak wariat) ale efektem jest ciągły lament i walenie raczkami w szyby w drzwiach. Alan bardzo szybko się nudzi jedną czynnościa i co chwila wyszukuje sobie nowe zajęcie . Boję się któregoś razu szyba nie wytrzyma i poleci na Małego. A odciąganie jego uwagi nie zdaje egzaminu.
Albo ja nie umiem wychować swojego dziecka, jestęm jakaś tępa albo Alan naprawdę ma taki charakterek nie do poskromienia.
Dzieki P4W za radę
Ostatnio już naprawdę słucham wszystkich rad i staram siewprowadzać w życie te rozsądniejsze ale jakośmi to nie idzie chyba

Krzesło już schowane bo naprawdę sie przestraszyłam.
nie wiem co Ci poradzić - na mnie histeria mojego psotnika nie robi wrażenia i to ja decyduję gdzie On wchodzi a gdzie nie, ale u Ciebie to nie wiem jak postępować
coś musisz zrobić, bo kiedyś Alanowi naprawdę coś się stanie
może poradzić się jakiegoś specjalisty
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:49   #4193
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

hej
mam dzis podly nastroj
przeplakalam pol nocy i pol ranka
wygladam jak zombie

Tz powiedzial znow za duzo
lacznie z tym, ze chce sie rozstac i ulozyc sobie zycie od nowa z "normalna" kobieta

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja, ja
chodz na pw
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Svi, ja kupiłam takie cleansery (fresh farmacy, angels on bars i dark angel), więc to się chyba nie kwalifikuje jako mydła
fresh jest spore, ja trzymam w woreczku strunowym, jak bedzie go mniej wsadze do pojemnika
angels on bare skin trzymam w pojemniku 50ml z ZSK - ale ja mam polowke
w zasadzie wiekszosc rzeczy z lusha dziele i trzymam w tych pojemnikach z ZSK
Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
a już teraz jest ta promocja...? Bo właśnie musze kupić pampki, bo została mi 1/3 paczki a w piątek będę w tesco...


Poczytałam ale nic nie mam do powiedzenia...
kurcze nie wiem bo na stronie nei widze tej promocji
a wczoraj ogladalam gazetke u tesciowej i bylo

moze dzis sie przejade to jak bedzie to dam znac

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

agga kurcze widze, ze masz to samo co ja
jak bylam u rodziny ostatnio to tez mieli drzwi z szybami i maly tak w nie walil, ze myslalam, ze szyba pojdzie
i tez wchodzi mi na wszystko - nawet w kojcu boje sie go zostawic bo normalnie wspina sie po tej siatce
wchodzi na lezaczek i staje, wchodzi na pchacz, na szafki, wszedzie.....
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:50   #4194
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej
mam dzis podly nastroj
przeplakalam pol nocy i pol ranka
wygladam jak zombie

Tz powiedzial znow za duzo
lacznie z tym, ze chce sie rozstac i ulozyc sobie zycie od nowa z "normalna" kobieta


chodz na pw

fresh jest spore, ja trzymam w woreczku strunowym, jak bedzie go mniej wsadze do pojemnika
angels on bare skin trzymam w pojemniku 50ml z ZSK - ale ja mam polowke
w zasadzie wiekszosc rzeczy z lusha dziele i trzymam w tych pojemnikach z ZSK

kurcze nie wiem bo na stronie nei widze tej promocji
a wczoraj ogladalam gazetke u tesciowej i bylo

moze dzis sie przejade to jak bedzie to dam znac


a te cleansery pienią się, robi się takie "błotko" jak przy zwykłych mydłach?

idę na pw
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:59   #4195
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

nie robi sie blotko i sie nie pienia, fresh moze troche sie pieni

ja biore kawalek na reke i mocze i wcieram w skore twarzy i tak sobie smaruje i smaruje az sie rozpusci uwazajac zeby polowa nie wyladowala w umywalce
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:20   #4196
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej
mam dzis podly nastroj
przeplakalam pol nocy i pol ranka
wygladam jak zombie

Tz powiedzial znow za duzo
lacznie z tym, ze chce sie rozstac i ulozyc sobie zycie od nowa z "normalna" kobieta

__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:23   #4197
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hej
mam dzis podly nastroj
przeplakalam pol nocy i pol ranka
wygladam jak zombie

Tz powiedzial znow za duzo
lacznie z tym, ze chce sie rozstac i ulozyc sobie zycie od nowa z "normalna" kobieta

Chyba zwariował facet
Svi bardzo mi przykro
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:25   #4198
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

svinecko strasznie mi przykro że tak jesteś traktowana, nie zasługujesz na to


aga trzeba przyznać, że egzemplarz trafił ci się wyjątkowy
Wychowanie tak żywego, pomysłowego i chadzającego swoimi ścieżkami dziecka na pewno wymaga o wiele więcej wysiłku i czasu. U Ciebie jest tym trudniej, że nie możesz sobie pozwolić zbytnio np. na przeczekiwanie histerii małego...Sama nie wiem co poradzić, jedynie tyle mogę powiedzieć, że konsekwencja i żelazne przestrzeganie zasad w końcu przyniosą efekty, ale to na pewno wiesz...

U nas na dzień dzisiejszy jest identycznie jak opisuje czekoladka - Martynka chodzi za mną krok w krok, jeżeli już jakimś cudem jest w innym pokoju i zapada cisza to mam 90 procent pewności że siedzi i ogląda książeczkę...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:30   #4199
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość

U nas na dzień dzisiejszy jest identycznie jak opisuje czekoladka - Martynka chodzi za mną krok w krok, jeżeli już jakimś cudem jest w innym pokoju i zapada cisza to mam 90 procent pewności że siedzi i ogląda książeczkę...
U nas tak samo
Ewentualnie może wgapiać się w jakąś reklamę, albo słuchać jakiejś ulubionej piosenki
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:31   #4200
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Od niemowlaka aż do roczniaka, teraz kolejny etap-mały rozrabiaka!!! VII/VIII 2



Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Mała padła. Poleciałam szybko do przychodni i wyniki ogólne z moczu super jutro zobaczymy jak się wszystko potoczy, szkoda mi Amelki, mam nadzieję że nie będą jej męczyć

I ja mam nadzieję, już dość się namęczyła

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilke wytchnienia bo Alan śpi. Mówię Wam co on ostatnio wyprawia!!! Ma takie małe plastikowe krzesełko, (siedzisko jest na wysokości bioder Alana) i dziś wchodzę do pokoju patrze a on stoi na nim. Jak mnie zobaczył to wyciągnął ręce i się rzucił bo myslał chyba że go złapię. A ja stałam ze dwa metry od niego i ne zdążyłam Efektem jest wielki siniak na policzku, bo rypnął o podłogę aż miło
A co najlepsze że jak przestał ryczeć to zpowrotem na niego włazi i się rzuca żeby go łapać (nawet jak nikogo przy nim nie ma). Więc teraz żeby moje dziecko się nie zabiło muszę cały czas przy nim być. Chyba schowam mu to krzesło dopóki nie zapomni o takich wygłupach.

Wczoraj na chwilę zniknął mi z oczu, myslałam że się bawi. A okazało się że drzwi od łazienki były otwarte i Alan postanowił się wykąpać. Wlazł do brodzika, zatkał go korkiem wziął słuchawkę od prysznica i puścił wodę. Była tylko zimna ale to go nie zraziło, bo gdy zorientowałam się ze coś szumi i poszłam sprawdzić to pół łazienki było zalane a na Alanie ani suchej nitki, nawet włosy sobie polewał

Na moje dziecko ktoś jakieś czary rzucił bo co dzień to wymyśła głupie nowe pomysły

Ale masz urwisa.

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
mam dzis podly nastroj
przeplakalam pol nocy i pol ranka
wygladam jak zombie

Tz powiedzial znow za duzo
lacznie z tym, ze chce sie rozstac i ulozyc sobie zycie od nowa z "normalna" kobieta

Svi oby ułożyło się po Twojej myśli.






Właśnie widzę, że temat, który chciałam zacząć jest na tapecie.
Boziu jaka Zuzia zrobiła się nieznośna ostatnio. Nie "ogarniam" Jej Łobuzuje, w oczy mi się śmieje i celowo robi to czego nie wolno. Przy jedzeniu stroi sobie żarty, jak próbuję Ją uspokoić to strzela focha i na mnie i na jedzenie. Wchodzi tam gdzie nie pozwalam. Jak widzi, że idę po Nią to ucieka a za chwilę znów broi
Nic nie pomaga, ani tłumaczenie, ani jak krzyknę. Próbuję Ją ignorować czasem w tych momentach ale to nic nie daje. Na dodatek w dzień zasypia od godz do dwóch.
No i jak zabiorę coś zakazanego to tupie nogami i beczy jakby ze skóry obdzierali.
Wczoraj byliśmy w sklepie i Małż wziął sobie batona i dał Jej chwilę potrzymać to nie było mowy, że da przy kasie skasować Lament na cały sklep a ja nie wiem gdzie się chować. Nie chce tego jeśc bo nie wie jak smakuje, nawet mówi, że to "pe" ale trzymać MUSI.
W ogóle wszystko MUSI być jak Ona chce.

No i mam prośbę. Czy znacie jakąś dobrą książkę, która pomoże mi w ogarnięciu tego wszystkiego? Może ktoś Wam coś polecał? Czuję, że sama sobie nie poradzę Muszę już teraz zacząć bo im dalej tym gorzej będzie.

To się wyżaliłam... ehhh.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.