Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-19, 12:17   #4171
dorotis05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kurczę, a nie myslalas zeby bardziej ograniczyc ilosc kosmetykow?
Ja np. ograniczam się do mydła aleppo i kremu na noc.
Tj. na każdy dzień mam inną kombinację, ale ograniczam się do zmycia makijażu mineralnego (odkąd się przerzuciłam na minerały, widzę dużą poprawę), a następnie albo żel aloesowy, albo zorac, albo bielenda zielona maska na noc, albo acnefan, albo effaclar duo.
Cytat:
Napisane przez Gial Pokaż wiadomość
A co tu ograniczać?
Demakijaż dobry, po demakijażu płatki kwasowe i krem.
Maseczki nie robi się codziennie Więc byłabym spokojna o tą ilość.

Co do mydła skład dobry ale z mydełkami trzeba uważać, więc nie codziennie używaj no i po myciu tonizuj.
Pomyśl również o suplementach wspierających efekty, które powoli uzyskujesz.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mydełko ma super skład, ale radzę nie stosować za często, tak co kilka dni wystarczy, np. przed umyciem Cetaphilem. Generalnie z mydłami trzeba uważać przy skórze trądzikowej, mogą pogorszyć sytuację, bo mają zasadowe pH, ale stosowane rozsądnie mają korzystny wpływ, solidnie oczyszczają pory.

Korah :
Dziękuję za radę wczoraj użyłam tego mydełka i skóra była bardzo ściągnięta i napięta, więc na pewno nie będę go używać częściej niż raz w tygodniu, tak jak napisałaś.

DagmaraRose2000 :
Oczywiście miałam myśli, że może nadal za dużo tego używam, gdyż bałam się, że znowu coś mi "zaszkodzi" i pogorszę swój stan. Od kilku dni stosuję się do rad, których tutaj otrzymałam od innych forumowiczek. Po tygodniu zmian podeślę zdjęcia z przebiegu kuracji.
Swoją drogą jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym mydełkiem Aleppo, przeglądając blog AlinaRose. Co o nim myślicie ?

Gial :

Masz może jakieś konkretne sumplementy na myśli ?
dorotis05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 20:57   #4172
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Ja dziś kupiłam mydło z Roska to błotne ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-20, 19:08   #4173
Gial
Raczkowanie
 
Avatar Gial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 118
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez dorotis05 Pokaż wiadomość
Korah :
Dziękuję za radę wczoraj użyłam tego mydełka i skóra była bardzo ściągnięta i napięta, więc na pewno nie będę go używać częściej niż raz w tygodniu, tak jak napisałaś.

DagmaraRose2000 :
Oczywiście miałam myśli, że może nadal za dużo tego używam, gdyż bałam się, że znowu coś mi "zaszkodzi" i pogorszę swój stan. Od kilku dni stosuję się do rad, których tutaj otrzymałam od innych forumowiczek. Po tygodniu zmian podeślę zdjęcia z przebiegu kuracji.
Swoją drogą jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym mydełkiem Aleppo, przeglądając blog AlinaRose. Co o nim myślicie ?

Gial :

Masz może jakieś konkretne sumplementy na myśli ?

Mam na myśli olej z wiesiołka - oeparol, tabletki z bratkiem, suplementy bogate w cynk, itp.
Co do mydełka aleppo to posiadam 70 % bardzo fajne
Gial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 17:38   #4174
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Witajcie ktoras z was stosowala TONIK Z GLUKONOLAKTONEM? jak go wykonac..w domu kompletnie nie mam pojecia.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 23:38   #4175
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie ktoras z was stosowala TONIK Z GLUKONOLAKTONEM? jak go wykonac..w domu kompletnie nie mam pojecia.
ja mam zamiar stosować a przepisów jak pamiętam było bardzo dużo na internecie np na blogach
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 06:51   #4176
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Właśnie też od niedawna mam glukonolakton i muszę się już zabrać za niego, ale z tego co gdzieś poczytałam, to nie będzie problemu, ponoć dobrze działa już z samą wodą czy hydrolatem i ładnie się rozpuszcza, mam kilka składników, więc się pobawię.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 07:49   #4177
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie też od niedawna mam glukonolakton i muszę się już zabrać za niego, ale z tego co gdzieś poczytałam, to nie będzie problemu, ponoć dobrze działa już z samą wodą czy hydrolatem i ładnie się rozpuszcza, mam kilka składników, więc się pobawię.
ja własnie tak samo mam zamiar zrobic z samą wodą poniewaz nie mam tej reszty składkinów które są w tym popularnym przepisie na który natknęłam się w necie.

Teraz tylko czekam aż mi sie jakiś tonik skończy bo nie miała bym gdzie go przelac

A ile taki tonik może stać bez konserwantów?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 11:21   #4178
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

A jak to dziala jak mozna taki tonik wykonac? czy mozna go laczyc z ISIS GLYCO ? , wole dopytac zeby mi twarzy nie wypalilo .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 19:17   #4179
ineedyouu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

cześć!
Poszukuje dobrego do cery tradzikowej kremu z filtrem takiego, ktory nadawałby sie pod makijaż. Mozecie cos polecić?
ineedyouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 18:12   #4180
Gial
Raczkowanie
 
Avatar Gial
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 118
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez ineedyouu Pokaż wiadomość
cześć!
Poszukuje dobrego do cery tradzikowej kremu z filtrem takiego, ktory nadawałby sie pod makijaż. Mozecie cos polecić?
Pharmaceris lekki krem głęboko nawilżający do twarzy (20 SPF) Firma ma również inne kremy z filtrami
Ziaja 50 SPF ale to filtr zwykły
Gial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:18   #4181
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Dziewczyny jak u was sytuacja? Mnie tak zsypało po hascoderm lipożel... aż się popłakałam w sobotę Miałyście podobną sytuację po tym leku?
Już nie wiem co robić...czy któraś z was stosowała izotek? Jakie macie zdanie dziewczyny o tym leku, jakieś doświadczenia?
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 16:14   #4182
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: bolące pryszcze

Pooooooomocy! Co z taka 'piekna' cera moge zrobić???:-((( Male krostki..czasem coś większego...strasznie czerwone policzki,nos...zwłaszcza po kilku godzinach w szkole:-\ chce zakupić zestaw do domowej mikrodermabrazji przenośny i zrobić sobie zluszczanie (po ktorym nie będę wychodzić z domu...zakaz sloneczka i oczywiście bez makijażu sie nie pokaże) :-l tylko nie wiem czy to nie pogorszy stanu mojej twarzyczki... . ? Proszę o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160601_004.jpg (174,0 KB, 0 załadowań)
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 16:15   #4183
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: bolące pryszcze

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160601_001.jpg (162,0 KB, 0 załadowań)
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:18   #4184
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: bolące pryszcze

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Pooooooomocy! Co z taka 'piekna' cera moge zrobić???:-((( Male krostki..czasem coś większego...strasznie czerwone policzki,nos...zwłaszcza po kilku godzinach w szkole:-\ chce zakupić zestaw do domowej mikrodermabrazji przenośny i zrobić sobie zluszczanie (po ktorym nie będę wychodzić z domu...zakaz sloneczka i oczywiście bez makijażu sie nie pokaże) :-l tylko nie wiem czy to nie pogorszy stanu mojej twarzyczki... . ? Proszę o rade
(nie widzę zdjecia) U mnie nie sprawdziła się mikrodermabrazja, a próbowałam różnych produktów do jej wykonania, miałam za każdym razem rozognioną skórę, a potem koszmarne stany zapalne. Zdecydowałam się na peelingi kwasowe i okazało się, że w moim przypadku są bardzo skuteczne, moja skóra jest z nimi wyjątkowo kompatybilna.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:21   #4185
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak u was sytuacja? Mnie tak zsypało po hascoderm lipożel... aż się popłakałam w sobotę Miałyście podobną sytuację po tym leku?
Już nie wiem co robić...czy któraś z was stosowała izotek? Jakie macie zdanie dziewczyny o tym leku, jakieś doświadczenia?
Właśnie dzisiaj kupiłam Izotek z zalecenia dermatologa. Mam już dość ciągłej walki z trądzikiem, mam nadzieję, że izo zwalczy go na zawsze.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:24   #4186
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Witam mam problem doradźcie mi kobietki ktoras z was stosowała isis glyco?12% lub gotowy tonik z GLUKONOLAKTON) pytam bo nie chce w domu sama przyrządzac kwasów boje się moge zakupić gotowy gdzies tonik? CO mi polecacie zaczynam dopiero , chodzilam po roznych dewrmatologach i zużyłam Skinoren twarz sie przyzwyczaiła wysypuje , mnóstwo blizn do tego zaczęłam mieć cereęwysuszoną , tłusta skłonną do zapychania! kremy sie rolują nie wchłaniają. Kupilam Bandi który niestety może wylądowac w koszu . Ograniczyłam słodycze alkohol do zera . Zazywam suplementy diety z cynkiem z witaminami które zamówiłam może troszkę polepszy kondycję cery. Mam kompleksy na tym punkcie nie jestem młoda żeby mieć taki trądzik wstyd. Co mogę jeszcze dołączyć ? wiem , że kazda cera reaguje inaczej ale co może mi pomóc.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:09   #4187
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: bolące pryszcze

A co Ci zlecali dermatolodzy i czy przeszłaś chociaż raz jakąś terapię od początku do końca?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:31   #4188
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam mam problem doradźcie mi kobietki ktoras z was stosowała isis glyco?12% lub gotowy tonik z GLUKONOLAKTON) pytam bo nie chce w domu sama przyrządzac kwasów boje się moge zakupić gotowy gdzies tonik? CO mi polecacie zaczynam dopiero , chodzilam po roznych dewrmatologach i zużyłam Skinoren twarz sie przyzwyczaiła wysypuje , mnóstwo blizn do tego zaczęłam mieć cereęwysuszoną , tłusta skłonną do zapychania! kremy sie rolują nie wchłaniają. Kupilam Bandi który niestety może wylądowac w koszu . Ograniczyłam słodycze alkohol do zera . Zazywam suplementy diety z cynkiem z witaminami które zamówiłam może troszkę polepszy kondycję cery. Mam kompleksy na tym punkcie nie jestem młoda żeby mieć taki trądzik wstyd. Co mogę jeszcze dołączyć ? wiem , że kazda cera reaguje inaczej ale co może mi pomóc.
Ja używalam jak bylam nastolatka glyco a, wtedy byl dla mnie najsilniejszym kwasem z tych dostepnych w aptekach. Niestety nie pamietam jak wplynal na niedoskonalosci, mozliwe ze pomogl troche na przebarwienia, złuszczał napewno i jako jedyny mnie podrażniał.

Gdzie wystepuje Twój tradzik? Może to hormonalny?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 20:17   #4189
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja używalam jak bylam nastolatka glyco a, wtedy byl dla mnie najsilniejszym kwasem z tych dostepnych w aptekach. Niestety nie pamietam jak wplynal na niedoskonalosci, mozliwe ze pomogl troche na przebarwienia, złuszczał napewno i jako jedyny mnie podrażniał.

Gdzie wystepuje Twój tradzik? Może to hormonalny?
wszedzie czolo okolice ust szyi policzki czasami strefA T hormony badałam prawidłowe doszłoo ramiona plecy , włąsnie chce zaczać go stosowac plus tonik z glukonolatonem 15% na noc Effaclar Duo tonik lawendowy i olejek z pachnotki a nie wiem czy wszystko bedzie Ok czy to nie wybuchowa mieszanka . Ale jak to są rzecyz bez recepty chyba nie stanie się nic punktowo skinoren i krem nawilzajacy Bandi . CO sądzisz? Mam Dosyć tych niedoskonałości chce mieć jak dawniej gładką twarz dodam że jestem strasznym nerwusem ... :| staram się odzywiać na co mnie stać łykam Merz specjal .;/ 2x dziennie.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A co Ci zlecali dermatolodzy i czy przeszłaś chociaż raz jakąś terapię od początku do końca?
Skinoren Normatabs od środka wtaminy z grupy B jakis czas wyciszyło sie ale zaczeło sie z edostałam plam na skorze jak pokrzywka to nie grzyb po brałam próbkę do analizy wykluczyli .. zaczeła mi sie przetluszczac skóra dosłownie wszedzie , czuc bryzdki zapach nawet z pleców jak dotknę czoła i skóry głowy ... Stosowałam maść szampon na zapalenie łojotkowe skóry głowy ale od ramtej pory nie moge wyeliminowac przetłuszczania skóry głowy obcinam się na krótko , bo mam smalec! płacze juz z tego powodu bo dermatolodzy odsyłają , zazełam pic czystek , herbata z zioła trójbarwnego
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 20:38   #4190
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: bolące pryszcze

Czyli nigdy nie bralas niczego mocniejszego, żadnego antybiotyku? Nie miałaś badań na gronkowca albo grzyby? Te rzeczy, które wymienilas są bez recepty. Jakie hormony badalas?

Kosmetyki, których używasz to spory chaos, ja bym zmniejszyła ilość do kilku najlepszych. No i poszlabym do dobrego dermatologa na wizytę, objawy brzmią poważnie, więc nie powinnaś być potraktowana po macoszemu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 07:07   #4191
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj kupiłam Izotek z zalecenia dermatologa. Mam już dość ciągłej walki z trądzikiem, mam nadzieję, że izo zwalczy go na zawsze.
Trzymam kciuki za udaną kurację!masz już rozpisany plan ile będziesz musiała przyjąć leku i na jak długo?
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 07:12   #4192
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za udaną kurację!masz już rozpisany plan ile będziesz musiała przyjąć leku i na jak długo?
Pierwszy miesiąc 20mg, od drugiego miesiąca do końca kuracji pewnie jakieś 30mg. Potrwa około rok...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 16:00   #4193
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: bolące pryszcze

Kurczę nie moge inaczej dodac zdj;-( ale mam dziurki po bliznach , blizny i Male krostki do tego strasznie czerwona twarz mi się robi -policzki i nos. Po 4h w szkole czuje czasem jak twarz mnie zaczyna piec i juz wiem ze będę czerwona:-( stosuje pudry fluidy ale nie pomaga .....wszystko widac ! Kurczę co mam zrobić z tym? Wyczytałam ze to może byc trądzik różowaty . Są na rumień jakies kremy... Może ktos stosuje jakies sprawdzone? Wiem ze są z zielona barwa ale nie wiem czy pod fluid sie nadają? Czytałam ze eucerin ma . Ale niestety żadnych opinii i szczegółowych informacji o tym produkcie nie bylo...

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Bardzo mi pomaga maseczka z plastrów ogórka! Uwielbiam ! Ale niestety ta moja buzia po tym jest chwilowo tylko ladna;-( zawsze po pracy/szlole jestem rozowa... Po zmyciu makijażu nakladam ogorka i czuje ulgę.... Po ściągnięciu plasterków mam ochotę chodzić bez makijażu ale niestety nie na dlugo...bo skora sie pogarsza:-(
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 16:19   #4194
justyna1250
Przyczajenie
 
Avatar justyna1250
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Gorąco polecam dermatologiczną bazę z tlenkiem cynku z ziai, bardzo mi pomogła, a jej kosz wynosi jedynie 8,50. Dostępna jest w aptekach oraz w drogeriach w działach z kosmetykami dla dzieci.
Z tego względu, iż po nałożeniu na twarz pozostaje widoczny "film" polecam stosować na noc.
justyna1250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 19:10   #4195
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: bolące pryszcze

Właśnie wróciłam z apteki. Szlam z mysla o zakupie avene fort ale niestety nie bylo...i mily pan mi zaproponował pfarmaceris krem nawilzajaco wzmacjajacy do cery naczynkowej. Oczywiście kupiłam bo sama juz nie wiem czego użyć... Myślałam tez o iwostinie. Ziaia powiadasz... Jak za pare groszy to muszę sprobowac! Mam nadzieje ze cokolwiek poradzi sobie z moim rumieńcem! Bo do tego krostki blizny i dziurki okropnie tska mieszanka wygląda!:-\
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 20:39   #4196
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: bolące pryszcze

A ja zamówiłam olejek myjący i mydło afrykańskie. Pełno wągrów, nowe zaskórniki zamknięte.. szare mydło - minimalizm, naturalna pielęgnacja. Nie ma mnie co zapchać. Więc stawiam na niedokładnie oczyszczanie.
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 05:29   #4197
Kokosowekoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

a

Edytowane przez Kokosowekoko
Czas edycji: 2016-06-03 o 05:54 Powód: fhdhd
Kokosowekoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 13:36   #4198
justyna1250
Przyczajenie
 
Avatar justyna1250
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

U mnie baza dermatologiczna z ziai po kilku dniach zmniejszyła zaczerwienienia, czuję, ze moja skóra po niej jest bardziej ukojona. Również się zastanawiam nad zakupem mydła afrykańskiego. Słyszałam, że efekty stosowania są bardzo dobre. Proszę o opinię o tym mydle czy warto inwestować
justyna1250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 21:34   #4199
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez justyna1250 Pokaż wiadomość
U mnie baza dermatologiczna z ziai po kilku dniach zmniejszyła zaczerwienienia, czuję, ze moja skóra po niej jest bardziej ukojona. Również się zastanawiam nad zakupem mydła afrykańskiego. Słyszałam, że efekty stosowania są bardzo dobre. Proszę o opinię o tym mydle czy warto inwestować
ja uzywałam i bardzo je lubię tylko trzeba umiec uzywać i się wprawić bo mi na początku uzytkowania sie rozpadało bo ono nie jest do konca "sklejone" najlepiej je powoli odpakowac zwilcyz całe wodą zeby sie nie rozsypało i dzieki temu będzie miało lepsza konsystencję
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-05, 15:39   #4200
justyna1250
Przyczajenie
 
Avatar justyna1250
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja

Dziękuję za informacje. Myślę, że se skuszę i sprawdzę na własnej skórze jego działanie
justyna1250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-16 18:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.