Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 08:34   #4171
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj kiepsko wychodzi... Ale obiecuje ze sie poprawie
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 09:52   #4172
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

kurcze jestem z siebie zadowolona, po porannej kąpieli nic nie ruszyłam, buzia ładnie sie goi, oby tak dalej, a uda mi sie wreszcie do kosmetyczki na jakieś złuszczanie iść
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 09:52   #4173
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Oj kiepsko wychodzi... Ale obiecuje ze sie poprawie
Kiciuniu21 jak chcesz cytowac to klikasz nie na "Odpow." w prawym, dolnym rogu , a "Cytat" i wtedy wyskakuje Ci odpowiedź juz zacytowana. zauwaz, ze na koncu czyjes wypowiedzi jest [/quote] a na poczatku [quote=AaniaA]

zamiast AaniaA wpisujesz np. Little Angel, shacka, itd. (nazwe uzytkownika, ktorego jest wypowiedz ). pamietaj o nawiasach na koncu i na poczatku. dokladnie wpisujesz tak jak Ci napisalam (ma byc wyraz quote, =, /, itd.) .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:36   #4174
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

solarium z pewnoscią szkodzi, moze przez jakis czas jest lepiej, ale jak juz nie bedziesz chodzic..........


Kiciusia
, przy tabletkach anty nie powinno się opalac bo sa to srodki fotouczulające moge Ci sie zrobic brzydkie przebarwienia.

shacka, tez miałam trakie gule na brodzie, pomagało duuuzo lodu

Aniu, ja niedługo bede myc twarz, bo własnie wstałam i boje sie co zobacze ehh

i jeszcze ten snieg a ja w adidasach brrr
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:41   #4175
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Paulima:
Tak taaakkk ja cos o tym wieeeeem sama przez ostatnie dni najadlam sie ostrego burita, jadlam czekolade i od kilku dni twarzy dotknac nie moge,takie mi wyszly badziewia Co do solarium, chodzilam sporo przed 100dniowka, wszystko bylo cudnie, ale do czasu... teraz moje plecy, ramiona i cala reszta daja ostro popalic Wygladam jak ropucha
To widze,ze jednak sie sprawdza...Ja od dzisiaj znowu przecodze na diete,bo nie moge juz patrzec...ciagle cos mi wyskakuje!!!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Paulima mam prosbe. zwieksz prosze czcionke, bo jakies male te literki .
co do solarium - to u mnie bylo tak, ze na poczatku buzia byla piekna, a potem zaczela sie buntowac i mialam koszmarny wysyp .
Czyli jednak chyba zrezygnuje z systematycznego chodzenia...balam sie wlasnie zaczac czesto chodzic,zeby nie miec problemow i jak na razie sobie odpuszcze...

A co do wyciskania moze zrobimy jakas zorganizaowana akcje?Ktora najdluzej nie dotknie buzi...?Razem zawsze latwiej
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 10:56   #4176
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
i jeszcze ten snieg a ja w adidasach brrr
eee, fajnie, ze jest snieg . tylko, zeby temperatura minusowa sie utrzymywala, bo jak nie to chlapa murowana i mokre buty, a co za tym idzie - chorobska . a ja mam kozaczki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 11:09   #4177
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kiciuniu ale jak moge udawac dame kiedy mam tak uroczy i czarujacy usmiech Zartuje oczywiscie Mi solarium pomoglo, ale takjakpisalamwczesniej tylko na chwile :P Teraz moja skora siezbuntowala i daje w kosc

Shad wyprobuje
Paulima ja chyba tez musze zrezygnowac z niektorych produktow...Ciezko bedzie oj ciezko lubie sobie pojescpysznosci Ostrych ooo tak O czekoladzie juz nie wspomne

Z policzka badziewie naszczescie schodzi, zostala tylko przesuszona skora, fakt jeszcze zgrubienie jest, ale za bardzo go nie widac Gorzej z drugim i ta &@%#^ (!!) broda Czas najwyzszy przestac az tak przejmowac sie wlasnym wygladem... Jak narazie nie wychodzi mi to za bardzo...Za duzo dookola bezproblemowych cer, i tych pieknych kobitek Zwlaszcza z gazet, wprawdzie wiekszosc z nich zostaje poddanych obrobce no ale...Ale tak na powaznie to gdybym mogla miec jedno jedyne zyczenie do zlotej rybci, ktore by sie spelnilo w ulamku sekundy to byla by to oczywiscie piekna, nieskazitelna, gladka, promienna cera I skora na plecach, ramionach of kors tez Czyjest ktos w posiadaniu takiej oto magicznej rybci ?? Posiadaczka akwarium jestem wiec na brak towarzystwa narzekac by nie mogla
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 11:51   #4178
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Kiciuniu ale jak moge udawac dame kiedy mam tak uroczy i czarujacy usmiech Zartuje oczywiscie Mi solarium pomoglo, ale takjakpisalamwczesniej tylko na chwile :P Teraz moja skora siezbuntowala i daje w kosc

Shad wyprobuje
Paulima ja chyba tez musze zrezygnowac z niektorych produktow...Ciezko bedzie oj ciezko lubie sobie pojescpysznosci Ostrych ooo tak O czekoladzie juz nie wspomne

Z policzka badziewie naszczescie schodzi, zostala tylko przesuszona skora, fakt jeszcze zgrubienie jest, ale za bardzo go nie widac Gorzej z drugim i ta &@%#^ (!!) broda Czas najwyzszy przestac az tak przejmowac sie wlasnym wygladem... Jak narazie nie wychodzi mi to za bardzo...Za duzo dookola bezproblemowych cer, i tych pieknych kobitek Zwlaszcza z gazet, wprawdzie wiekszosc z nich zostaje poddanych obrobce no ale...Ale tak na powaznie to gdybym mogla miec jedno jedyne zyczenie do zlotej rybci, ktore by sie spelnilo w ulamku sekundy to byla by to oczywiscie piekna, nieskazitelna, gladka, promienna cera I skora na plecach, ramionach of kors tez Czyjest ktos w posiadaniu takiej oto magicznej rybci ?? Posiadaczka akwarium jestem wiec na brak towarzystwa narzekac by nie mogla
Ojjj...ja też uwielbiam czekoladę,chyba jestem uzalezniona nawet Ale wiem,że jak postanowię to wytrzymam...a warto,bo efekty widać szybciutko.

Ja też z miłą chęcią porozmawiałabym z taką rybką, bo życzenia mam podobne... Nie chcę nic więcej...tylko ładniejsza cerę;(
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 11:58   #4179
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

shacka ja tez chce taka zlota rybenke .

no to juz jestesmy trzy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:19   #4180
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hop hop rybencio gdzies Ty jest

Moze rzeczywiscie zaczne pic te wszystkie oczyszczajace herbatki, ktore wciskala mi mama...Moze troszke toksyn sie pozbede i cos sie polepszy Niedawno w tiwi uslyszala oRefleksologi i zastanawia sie czy by czegos takiego nie wyprobowac...A moze ktoras z Was skorzystala ztakiego zabiegu ? Podobno na tradzik pomaga

rybcia.jpg


Odnalazla sie zguba Rybencja czeka na wszelakie zyczenia Jestgotowa spelnic kazde
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:31   #4181
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tam pilam te oczyszczajace ziolka i guzik mi to dalo . ale na kazdego co innego dziala .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 12:37   #4182
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tam pilam te oczyszczajace ziolka i guzik mi to dalo . ale na kazdego co innego dziala .
Niby sprobowac mozna..Szczerze to nie wierze w takie wynalazki zwlaszcza skoro antybiotyki rady nie daly z reszta cudow, ktore stosowalam Ale czas sie wziasc za siebie i swoja buzie..Nie dam sie pryszczowi Czytam calej ich gromadzie Jestem wieksza i silniejsza Nie podkusi mnie zebygo wycisnac chocby nie wiem jak tego chcial
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:37   #4183
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tam pilam te oczyszczajace ziolka i guzik mi to dalo . ale na kazdego co innego dziala .
Niby sprobowac mozna..Szczerze to nie wierze w takie wynalazki zwlaszcza skoro antybiotyki rady nie daly z reszta cudow, ktore stosowalam Ale czas sie wziasc za siebie i swoja buzie..Nie dam sie pryszczowi Czy tam calej ich gromadzie Jestem wieksza i silniejsza Nie podkusi mnie zebygo wycisnac chocby nie wiem jak tego chcial
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:37   #4184
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tam pilam te oczyszczajace ziolka i guzik mi to dalo . ale na kazdego co innego dziala .
Niby sprobowac mozna..Szczerze to nie wierze w takie wynalazki zwlaszcza skoro antybiotyki rady nie daly z reszta cudow, ktore stosowalam Ale czas sie wziasc za siebie i swoja buzie..Nie dam sie pryszczowi Czy tam calej ich gromadzie Jestem wieksza i silniejsza Nie podkusi mnie zebygo wycisnac chocby nie wiem jak tego chcial
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:07   #4185
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziś nic nie ruszyłam ! Zaraz idę myć buzię i postaram się nic nie dotykać.Tylko pasta lasssari,a ręce precz.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:08   #4186
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

co do tego, ze antybiotyki nie daly rady to norma . zawsze po odstawieniu antybiotykow doustnych kropy wracaja niestety. a oczyszczajace herbatki, ziola maja to do siebie, zeby wlasnie z tych toksyn oczyscic organizm, miedzy innymi z tego, co zostawiaja antybiotyki w organizmie czlowieka.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:10   #4187
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja ostatnio zastanawiałam się nad książką "Potęga Podświadomości" może by zadziałało? nawet widziałam ją w księgarni przedwczoraj.
Może któraś z Was czytała?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:28   #4188
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hmmm,ja nigdy antybiotyków nie brałam[a może powinnam?],bo aż takiego z tym problemu nie mam...raczej mój kłopot tkwi w wyciskaniu!Bo gdybym tego nie robiła to by mi nie wyskakiwały... Ale czas z tym skończyć!

Jedynie co to stosowałam różne,różniaste kosmetyki...całe mnóstwo...i pewnie od tego skóra się męczyła...bo próbowałam naprawdę wielu kosmetyków.Ale od dłuższego czasu stosuję Nivea Visage do cery mieszanej i tłustej(głęboko oczyszczający żel do twarzy,tonik matujący i kremy-na noc i na dzień)i musze przyznac,że bardzo mi odpowiada Jest na pewno lepiej,niz było...Wkońcu trafiłam na kosmetyk "dla mnie".
I do tego oczywiscie maseczki oczyszczajace,peelingi itd...itp.
No i czasem chodziłam na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki,ale sama nie wiem,czy było naprawdę skuteczne...:/
Znajoma mi mówiła,że bardzo dobra jest Eksfoliacja(czy jakos tak),czyli zabiegi kwasami,ale na razie nie mam na to czasu... Czy któras stosowałą??I jak efekty??


p.s. a jakich uzywacie "kosmetykow" domowymi sposobami??chodzi mi np. o maseczki itd ?

Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 13:31   #4189
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja ostatnio zastanawiałam się nad książką "Potęga Podświadomości" może by zadziałało? nawet widziałam ją w księgarni przedwczoraj.
Może któraś z Was czytała?
Ja czytalam "Pozytywne myslenie droga do sukcesu." I tam bylo,ze od podswiadomosci czlowieka bardzo duzo zalezy... chyba cos w tym jest
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 14:20   #4190
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja ostatnio zastanawiałam się nad książką "Potęga Podświadomości" może by zadziałało? nawet widziałam ją w księgarni przedwczoraj.
Może któraś z Was czytała?
ja nie czytalam, ale tez mi mowiono, ze duzo zalezy od tej slynnej podswiadomosci. wlasnie dlatego zamierzam wyprobowac medycyne niekonwencjonalna . ciekawe co mi z tego wyjdzie ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 14:32   #4191
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Paulima ja nie robię zadnych domowych maseczek, jedynie aspirynową i te kupne, ale to rzadko.
Fajnie ze trafiłas na kosmetyki które Ci pasują ja nadal nie mogę wtrafić


no własnie też czyytałam wiele opini, ze to działa cos w tym musi być sprobować zawsze można

Aniu
, zazdroszczę ze Ty masz spsobnosć, zeby coś takiego wypróbowac, u mnie raczej czegoś takiego nie znajdę jestem ciekawa jakie będą rezultaty u Ciebie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 19:11   #4192
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Aniu, zazdroszczę ze Ty masz spsobnosć, zeby coś takiego wypróbowac, u mnie raczej czegoś takiego nie znajdę jestem ciekawa jakie będą rezultaty u Ciebie.
Shadi to nie nastapi tak predko . musze najpierw znalezc kogos kompetentnego, a nie wyłudzacza pieniedzy. to bedzie trudne .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 22:56   #4193
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No wow wreszcie mi się wizaż załadował

Cytat:
Napisane przez AaniaA
Shadi to nie nastapi tak predko . musze najpierw znalezc kogos kompetentnego, a nie wyłudzacza pieniedzy. to bedzie trudne .
Masz rację, na szczęscie jest Internet i można troszkę poczytać.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 07:48   #4194
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

juz czytalam i srednio to widze . a moja buzia jak zwykle wolno sie goi. cos mi we wlosach wyszlo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 08:37   #4195
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

buzia u mnie lepiej, nie ruszana, ja z medycyny naturalnej polecam odgarnianaie śniegu (mam duże podwórko i żeby dojechac z garażu do bramy przez 1,5 godziny musze dogarniać, wczoraj i dziś to robiłam) bo dotleniona skóra lepiej funkcjonuje
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 08:51   #4196
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
buzia u mnie lepiej, nie ruszana, ja z medycyny naturalnej polecam odgarnianaie śniegu (mam duże podwórko i żeby dojechac z garażu do bramy przez 1,5 godziny musze dogarniać, wczoraj i dziś to robiłam) bo dotleniona skóra lepiej funkcjonuje
i rece maja zajecie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 09:45   #4197
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a u mnie jakis "wysyp"... ehhh... juz nie moge sobie poradzic,nie wiem co sie dzieje ostatnio.
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:19   #4198
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziewczynki jakich pudro, podkladow uzywacie? Czy raczej chodzicie z "gola buzia"?
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:37   #4199
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
ziewczynki jakich pudro, podkladow uzywacie? Czy raczej chodzicie z "gola buzia"?
juz o tym pisalysmy wczesniej . ja nie uzywam zadnych pudrow tylko korektor domiejscowo.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:41   #4200
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
a u mnie jakis "wysyp"... ehhh... juz nie moge sobie poradzic,nie wiem co sie dzieje ostatnio.
ehhh ja sie teraz goje, jestem cała w plamach


Kiciunia, ja uzywam fluidu miejscowo z vichy area teint
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.