Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 07:03   #4201
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamon: moje gratulacje ! 😘 chyba akcja szybko poszła 😃

Cornflower: podziwiam, że ty po porodzie i tak fajnie nadrabiasz wątek i odp dziewczynom 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:08   #4202
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie. Dziewczyny mają już swoje maleństwa, a ja leżę i słyszę tylko o cesarce, ale nikt nie wie, co i jak. Na forum pojawiają się mamy, na oddziale laski też się zmieniają, a ja leżę praktycznie miesiąc z tygodniową przerwą. Właściwie nie mam o czym pisać, a nie chce wyrzucać swoich smutków, podczas gdy Wy cieszycie się maleństwami.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:13   #4203
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka dawaj te smutki, rozmienimy je na drobne. Będzie Ci lżej. Który masz tydzień?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:15   #4204
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie. Dziewczyny mają już swoje maleństwa, a ja leżę i słyszę tylko o cesarce, ale nikt nie wie, co i jak. Na forum pojawiają się mamy, na oddziale laski też się zmieniają, a ja leżę praktycznie miesiąc z tygodniową przerwą. Właściwie nie mam o czym pisać, a nie chce wyrzucać swoich smutków, podczas gdy Wy cieszycie się maleństwami.
Kochana jeszcze nie wszystkie cieszymy się maleństwami a jesteśmy tutaj po to żeby się wspierać, żeby sobie czasem pomarudzic itd, więc pisz do nas,może będzie Ci trochę lepiej jak to z siebie wyrzucisz mogliby Ci już ta cc zrobić żeby cię tak nie męczyć...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:17   #4205
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka: Dokładnie tak jak wonderka mówi, wyrzucaj te smutki z siebie 😊 damy im zarsz popalić

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:19   #4206
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka właśnie ostatnio sobie myślałam co tam u Ciebie, bo dawno nie pisałaś wiadomo już coś kiedy będziesz miała cc? Jak zdrówko?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:19   #4207
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cornflower byłaś baaardzo dzielna mimo komplikacji, jestem pewna, byłaś od samego początku tak pozytywnie nastawiona do sn Duży chłopiec jak na ten czas
Cynamon ogromne gratulacje!!! Chyba poszło piorunem?

Witam Mamusie u nas cisza, nastawiałam się, że trzecia ciąża zakończy się szybszym rozwiązaniem niż poprzednia, ale okazuje się, że drugiej córci dobrze w brzuchu i jeszcze posiedzi I niech siedzi cały weekend, bo Mąż już wyjechał i nie wróci na zawołanie....


Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Jejku, ale sie tu dzieje ostatnio! Gratulacje Cornflower i Cynamon. Nie moge sie doczekac opisow porodow

u nas wszystko ik. Przetrwalam ten stan zapalny piersi bez antybiotykow. Pomogl ibuprom, regularne sciaganie i oklady z lisci kapusty (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu to naprawde dziala).
Poza tym dalej mysle o normalnym karmieniu piersia zamiast odciagania. Zawolalam nawet doradczynie laktacyjna i z jej pomoca mala ciagnela, ale ona tak formowala mojego sutka jej specjalnie, a ja majac tylko 2 rece juz tego nie zrobie ;-) Za to polecila te kapturki medeli i dzisiaj sprobuje z tym

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Aha i jeszcze dodam ze polozna dala zielone swiatlo na spacery, wiec dzisiaj weranduje, a w niedziele ma byc ladnie wiec krotki spacer Bianka we wtorek wazyla juz 2,5 kg juz nawet delikatnie drugi podbrodek jej sie robi
Ale piękna walka o pierś, jestem pod wrażeniem oby zakończyła się pełnym sukcesem, jesteś bardzo waleczna Przyjemnego werandowania, super

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie. Dziewczyny mają już swoje maleństwa, a ja leżę i słyszę tylko o cesarce, ale nikt nie wie, co i jak. Na forum pojawiają się mamy, na oddziale laski też się zmieniają, a ja leżę praktycznie miesiąc z tygodniową przerwą. Właściwie nie mam o czym pisać, a nie chce wyrzucać swoich smutków, podczas gdy Wy cieszycie się maleństwami.
Wyrzucaj smutki!!! Oprócz mam, mamy tu jeszcze sporo ciężarówek sporo takich jak Ty, które czekają w zawieszeniu na jakiś zwrot akcji... Współczuję w ogóle tego leżenia i czekania, w domu zawsze by było trochę inaczej, miałabyś się czym rozerwać no i nie byłabyś narażona na oglądanie i słuchanie mam...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 07:23   #4208
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cornflower gratki raz jeszcze!jak sie czujesz?masz swojegi Gabrysia przy sobie?


cynamon super,ogromne gratulacje!!!


Limonka smialo zal sie,po to tu jestesmy a czemu tak cie trzymaja w niepewnosci?co lekarz mowi?



Dziewczyny czy wg was imie Gabriela jest staromodne?????maz mi truje ze tak i nie mozemy tak dac dziecku bo potem pretensje do nas bedzie miec cala noc rozmyslal w pracy i skoro nie Lena to Gabriela tez nie,mam cos innego wymyslec super niecaly tydz do tp a my bez imienia
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:29   #4209
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Młody jest już z nami. Napiszę więcej wieczorem Trzymam kciuki za Was wszystkie.
Gratulacje!


Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziś lekarka mi powiedziała, żebym chuchała i dmuchała na siebie żeby się nie przeziębić teraz tylko... no i chyba wykrakała, bo coś słabo się czuję, gardło mnie zaczyna piec...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


U mnie tak samo, tyle że ja jeszcze do tp jeszcze ponad 2 tygodnie.
Zobaczymy co Ci jutro powiedzą
U nas na sr we wtorek położna mówiła, że u jednej z jej dziewczyn oznaką porodu było właśnie złe samopoczucie, takie rozbicie - też myślała, że ją grypa/angina bierze, a okazało się, że to dzieć się pchał na świat, także się pilnuj!

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość


Dziewczyny jakie macie koszule do porodu? Bo ja mam 3 koszule te do karmienia, ale położna mówiła że do porodu lepiej wziąć coś starego, czego nie będzie szkoda wyrzucić Poprosiłam mamę, żeby mi przyniosła jakąś bluzkę starą, luźną i dłuższą, a ona mi przyniosła do porodu swoją nową koszulę do spania, niebieską z koronką przy cyckach
Widzisz, jak mamusia o Ciebie dba? dobrze, że nie kupiła tych specjalnych koszul do rodzenia - tańsze są po 150zł, a droższe ponad 200zł ja mam spakowaną do rodzenia taką bardzo starą koszulę nocną, kiedyś była do połowy uda, z krótkim rękawem, także po porodzie ją wywalę bez wyrzutów sumienia.

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja zabrałam koszulę do porodu i co nie założyłam jej
Rodziłam w koronkowym czerwonym staniku i topie z napisem Only positive vibes
Taki pozytywny przekaz zawsze w cenie, zwłaszcza na porodówce!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
2740g
Jak wszystko będzie ok to w sobotę powinnyśmy wyjść

Byłam u niej, na początku nie chciała złapać cycka, ale potem się udało Będą do mnie dzwonić na karmienie
super wieści!

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję ze jutro wyjdziemy. Jedynie żółtaczka moze to popsuć a wtedy bedzie dalszy ciąg mojej depresji.
Po echo serca nie wyszło nic groźnego. Za miesiąc mamy przyjechać, powtórzą badanie.



Po mnie tez dzwonili do wczoraj. A bedziesz miec ja jutro przy sobie?
Rewelacyjnie, że z serduszkiem wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Melduje czopa z krwią, myslalam na początku ze wody mi się sączą, bo miałam wrażenie ze leci.woda, a to glucior podbarwiony krwią i skurcze mi się podkreciły
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jesteśmy na porodowce, wody mi odeszły, trzymajcie kciuki!
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Mnie wczoraj epizod migrenowy dopadł, także niestety nie mogłam być z Wami na bieżąco i proszę jak się nazbierało Gratuluję szybkiego porodu!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie. Dziewczyny mają już swoje maleństwa, a ja leżę i słyszę tylko o cesarce, ale nikt nie wie, co i jak. Na forum pojawiają się mamy, na oddziale laski też się zmieniają, a ja leżę praktycznie miesiąc z tygodniową przerwą. Właściwie nie mam o czym pisać, a nie chce wyrzucać swoich smutków, podczas gdy Wy cieszycie się maleństwami.
Komu się wyżalisz, jak nie nam? lepiej się zmartwieniami dzielić, niż je sobie zbierać, bo na Twoim i maleństwa samopoczuciu się to negatywnie odbije

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Cornflower gratki raz jeszcze!jak sie czujesz?masz swojegi Gabrysia przy sobie?


cynamon super,ogromne gratulacje!!!


Limonka smialo zal sie,po to tu jestesmy a czemu tak cie trzymaja w niepewnosci?co lekarz mowi?



Dziewczyny czy wg was imie Gabriela jest staromodne?????maz mi truje ze tak i nie mozemy tak dac dziecku bo potem pretensje do nas bedzie miec cala noc rozmyslal w pracy i skoro nie Lena to Gabriela tez nie,mam cos innego wymyslec super niecaly tydz do tp a my bez imienia
Nam się podoba Gabriela, Gabrysia, ale jest w bliskiej rodzinie, więc odpadło niestety. A brakiem imienia się nie przejmuj - my też nie mamy i jeszcze ta presja - wszyscy ciągle pytają, czy już wybraliśmy aktualnie odpowiadamy, że zaczekamy aż skończy 18 lat i sama sobie wybierze
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:32   #4210
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN

GRATULUJE
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:38   #4211
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Gratulacje!




U nas na sr we wtorek położna mówiła, że u jednej z jej dziewczyn oznaką porodu było właśnie złe samopoczucie, takie rozbicie - też myślała, że ją grypa/angina bierze, a okazało się, że to dzieć się pchał na świat, także się pilnuj!



Widzisz, jak mamusia o Ciebie dba? dobrze, że nie kupiła tych specjalnych koszul do rodzenia - tańsze są po 150zł, a droższe ponad 200zł ja mam spakowaną do rodzenia taką bardzo starą koszulę nocną, kiedyś była do połowy uda, z krótkim rękawem, także po porodzie ją wywalę bez wyrzutów sumienia.



Taki pozytywny przekaz zawsze w cenie, zwłaszcza na porodówce!



super wieści!



Rewelacyjnie, że z serduszkiem wszystko ok!







Mnie wczoraj epizod migrenowy dopadł, także niestety nie mogłam być z Wami na bieżąco i proszę jak się nazbierało Gratuluję szybkiego porodu!



Komu się wyżalisz, jak nie nam? lepiej się zmartwieniami dzielić, niż je sobie zbierać, bo na Twoim i maleństwa samopoczuciu się to negatywnie odbije

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------



Nam się podoba Gabriela, Gabrysia, ale jest w bliskiej rodzinie, więc odpadło niestety. A brakiem imienia się nie przejmuj - my też nie mamy i jeszcze ta presja - wszyscy ciągle pytają, czy już wybraliśmy aktualnie odpowiadamy, że zaczekamy aż skończy 18 lat i sama sobie wybierze
Może coś w tym być, bo w nocy brzuch mnie bolał w dole regularnie, że aż myślałam że to już... 6 razy po parę sekund, co pół minuty takie skurczyki były. A ja leżę i sobie myślę ''jenyy tylko nie teraz, spać mi się chce strasznie" że z łóżka by mi się nawet wstawać nie chciało ha ha na szczęście przeszło i zasnęłam w mig. Dziś od rana jest już bez dolegliwości żadnych.

A weźź nie będę rodzić w żadnych koronkach, wezmę starą koszulkę tż

Cynamon gratulacje Kochana!! ekspres poród
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 07:40   #4212
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wg was imie Gabriela jest staromodne?????maz mi truje ze tak i nie mozemy tak dac dziecku bo potem pretensje do nas bedzie miec cala noc rozmyslal w pracy i skoro nie Lena to Gabriela tez nie,mam cos innego wymyslec super niecaly tydz do tp a my bez imienia
Nie wydaje mi się jakoś przesadzone... Staromodne to bardziej jak np. Wanda, Halina, Eugenia itp. tak jak miały nasze babcie na imię... A nie znam właśnie żadnej babci Gabrysi też brałabym Gabrielę pod uwagę, ale śmiesznie brzmiałoby z naszym nazwiskiem

Laszczmagdalena i jak u Ciebie? Widzę, że jeszcze jesteś, więc nic się nie rozkręciło
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:42   #4213
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Kasiula teraz ogólnie te "staromodne" imiona są po prostu na nowo modne jak dla mnie imię Gabriela jest ok
I nie martw się, ja mam ten sam termin co Ty i tez dalej walka o imię :p chociaż wczoraj tz się nie burzył jak mówiłam Kaja, może już odpuścił :p we wtorek jego znajomi bardzo chwalili imię Kaja, może go przekonali. Musze szybko rodzić i już zostawić Kaja bo od poniedziałku w pracy będzie miał Karolinę na którą mówią Kaja i mu jeszcze zbrzydnie
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:50   #4214
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Kasiula teraz ogólnie te "staromodne" imiona są po prostu na nowo modne jak dla mnie imię Gabriela jest ok
I nie martw się, ja mam ten sam termin co Ty i tez dalej walka o imię :p chociaż wczoraj tz się nie burzył jak mówiłam Kaja, może już odpuścił :p we wtorek jego znajomi bardzo chwalili imię Kaja, może go przekonali. Musze szybko rodzić i już zostawić Kaja bo od poniedziałku w pracy będzie miał Karolinę na którą mówią Kaja i mu jeszcze zbrzydnie
Tak jak napisałaś, dla nas takie imiona właśnie to jeszcze powrót staromodności, ale dla naszych dzieci za te 15 lat to już będzie normalka, bo pełno będzie Stasiów, Jaśków, Antków, Helen, Basi itp. a za to imiona z "naszej epoki" będą dla nich wymyślne
Ja też niby mam główny typ Antoninę, ale jak ktoś pyta to z góry zaznaczam, że jeszcze może się zmienić
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:51   #4215
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

DZień dobry wszystkim

Cynamon, Cornflower- gratulacje !!
ahhh przybywa nam dzieciaczków, która następna do porodu ?

kupiłam tego wiesiołka, co prawda mam 2tyg do terminu ale może coś to da?mój lekarz wcale o nim nie wspominal

widze że Wasi Tż-ci mają jakieś akcje wyjazdowe- nie przeszkadza Wam to ??
mój ma iść w przyszły wtorek na kawalerskie- co prawda pić nie będzie (już od dwóch miesięcy nie pije ,udało mi się przewalczyć temat ) ale to będzie 100km od domu. z jednej strony spoko-do terminu bede miała 7-12 dni więc mówię że spokojnie i się nie denerwowwać najwyżej w ciągu godziny ściągnie do domu a gdyby coś siostra zawiezie mnie na porodówkę ,ale z drugiej zostanę sama na noc w naszym nowym wieeeelkim domu , chyba sobie muszę ściągnąć kogoś na nockę

Limonka- dziewczyny mają warcję,wyrzuć te smutki z siebie
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 07:59   #4216
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Monic 100 km to nie tak źle, godzina dwie i w razie czego wróci, zdąży Cię zawieźć nawet zanim urodzisz Mój na żadne imprezy nie wychodzi, co najwyżej pograć w piłkę. Dziś wyjechał na 3 dni na zjazd i wróci dopiero na noc w niedzielę... Ale co, mam mu kazać nie jechać, bo a nóż widelec urodzę?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:08   #4217
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się jakoś przesadzone... Staromodne to bardziej jak np. Wanda, Halina, Eugenia itp. tak jak miały nasze babcie na imię... A nie znam właśnie żadnej babci Gabrysi też brałabym Gabrielę pod uwagę, ale śmiesznie brzmiałoby z naszym nazwiskiem

Laszczmagdalena i jak u Ciebie? Widzę, że jeszcze jesteś, więc nic się nie rozkręciło
Wszystko przychodzi o odchodzi - jeżeli mała będzie miała charakter po mnie to i tak zrobi, co będzie chciała, czyli urodzi się w wybranym przez siebie momencie dziś o 13 mamy ktg u położnej to przynajmniej zobaczymy czy w ogóle się jakieś skurcze piszą.

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
DZień dobry wszystkim

Cynamon, Cornflower- gratulacje !!
ahhh przybywa nam dzieciaczków, która następna do porodu ?

kupiłam tego wiesiołka, co prawda mam 2tyg do terminu ale może coś to da?mój lekarz wcale o nim nie wspominal

widze że Wasi Tż-ci mają jakieś akcje wyjazdowe- nie przeszkadza Wam to ??
mój ma iść w przyszły wtorek na kawalerskie- co prawda pić nie będzie (już od dwóch miesięcy nie pije ,udało mi się przewalczyć temat ) ale to będzie 100km od domu. z jednej strony spoko-do terminu bede miała 7-12 dni więc mówię że spokojnie i się nie denerwowwać najwyżej w ciągu godziny ściągnie do domu a gdyby coś siostra zawiezie mnie na porodówkę ,ale z drugiej zostanę sama na noc w naszym nowym wieeeelkim domu , chyba sobie muszę ściągnąć kogoś na nockę

Limonka- dziewczyny mają warcję,wyrzuć te smutki z siebie
Mnie to nie dziwi - jak już wspominałam, mój gin się mocno zdziwił, jak mu powiedziałam, że biorę wiesiołka, prawie śmiać się zaczął, bo jak to ujął - jestem pierwszą pacjentką, która twierdzi, że to ma coś dać
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:11   #4218
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Czekam właśnie na rozmowę z lekarzem, ale już mi powiedział, że nie wyjdę do końca. Mam nadzieję, że ten koniec nie nastąpi w dniu mojego normalnego porodu.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:13   #4219
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Jejku, ale sie tu dzieje ostatnio! Gratulacje Cornflower i Cynamon. Nie moge sie doczekac opisow porodow

u nas wszystko ik. Przetrwalam ten stan zapalny piersi bez antybiotykow. Pomogl ibuprom, regularne sciaganie i oklady z lisci kapusty (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu to naprawde dziala).
Poza tym dalej mysle o normalnym karmieniu piersia zamiast odciagania. Zawolalam nawet doradczynie laktacyjna i z jej pomoca mala ciagnela, ale ona tak formowala mojego sutka jej specjalnie, a ja majac tylko 2 rece juz tego nie zrobie ;-) Za to polecila te kapturki medeli i dzisiaj sprobuje z tym

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Aha i jeszcze dodam ze polozna dala zielone swiatlo na spacery, wiec dzisiaj weranduje, a w niedziele ma byc ladnie wiec krotki spacer Bianka we wtorek wazyla juz 2,5 kg juz nawet delikatnie drugi podbrodek jej sie robi

Super ze tak walczyzz o kp no i spacerek juz mozliwy, ale fajnie, ciekawe jaka bedzie pogoda poczatkiem grudnia :p




Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Czekam właśnie na rozmowę z lekarzem, ale już mi powiedział, że nie wyjdę do końca. Mam nadzieję, że ten koniec nie nastąpi w dniu mojego normalnego porodu.
A na kiedy masz tp?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 08:17   #4220
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Limonka postaw może sprawę jasno, chociaż okaż jak bardzo się już męczysz... Może zmięknie i zacznie coś działać w Twojej sprawie
Laszczmagdalena taka krnąbrna dziewczyna jak dobrze u mamy w brzuchu to gdzie ma wychodzić powodzenia na ktg.

Poza tym, nie wiem czy zwróciłyście uwagę, w przyszłym tygodniu PIĄTEK 13TEGO, która się pisze ?!?! Ja bym mogła, lubię takie symboliczne daty
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:21   #4221
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A na kiedy masz tp?
Na 25. Mam wyznaczoną cesarkę na 12. Jak ciśnienie mi skoczy, to wcześniej.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:23   #4222
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Limonka postaw może sprawę jasno, chociaż okaż jak bardzo się już męczysz... Może zmięknie i zacznie coś działać w Twojej sprawie
Laszczmagdalena taka krnąbrna dziewczyna jak dobrze u mamy w brzuchu to gdzie ma wychodzić powodzenia na ktg.

Poza tym, nie wiem czy zwróciłyście uwagę, w przyszłym tygodniu PIĄTEK 13TEGO, która się pisze ?!?! Ja bym mogła, lubię takie symboliczne daty
Ja zauważyłam i od razu pomyślałam, że obojętnie kiedy ale nie 13-tego no i 15-tego niech też nie wychodzi, bo wtedy są moje urodziny

Limonka trzymaj się może pogadaj z lekarzami, może dałoby się przyspieszyć poród
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:26   #4223
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Na 25. Mam wyznaczoną cesarkę na 12. Jak ciśnienie mi skoczy, to wcześniej.
Wspolczuje Tobie tych przezyc. To juz nie dlugo. Przynsjmniej wiesz juz na czym stoisz. Bedzie dobrze
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:40   #4224
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mi już parę osób mówiło o tym 13 mój tato jest z 13 w piątek tyle że z czerwca mój tz jeszcze jak grał w piłkę to zawsze z nr 13 (właśnie siedzę w jego starej klubowej koszulce z 13 na plecach ). U mnie to będzie dzień po tp więc nie najgorzej chociaż wolałabym szybciej ale mi już coraz bardziej wszystko jedno.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:42   #4225
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Limonka postaw może sprawę jasno, chociaż okaż jak bardzo się już męczysz... Może zmięknie i zacznie coś działać w Twojej sprawie
Laszczmagdalena taka krnąbrna dziewczyna jak dobrze u mamy w brzuchu to gdzie ma wychodzić powodzenia na ktg.

Poza tym, nie wiem czy zwróciłyście uwagę, w przyszłym tygodniu PIĄTEK 13TEGO, która się pisze ?!?! Ja bym mogła, lubię takie symboliczne daty
Ja mam wtedy wizyte u gin wiec sie nie pisze


Limonka to chociaz tyle ze masz juz wyznaczona cesarke ja tez mam tp na 25
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:52   #4226
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tam mogę urodzić 13 w piątek , wtedy to już na pewno nie będzie dla mnie pechowy
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 08:52   #4227
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pogoda dzisiaj okropna, nie mam już co sprzątać, obiad nawet gotowy, chyba oszaleje... Pozostaje spać. Tylko mam wyrzuty jak leżę bo wtedy pojawia mi się taka myśl że leżąc to ja nigdy nie urodzę
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 09:00   #4228
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja drzemalam, znowu. Dużo śpię ostatnio.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Fasterka pożycz mi psiaka bo ja dzisiaj z łóżka się wygramolic nie mogę ehhh.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 09:02   #4229
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

fasterka90: Zapraszam do mnie bo mam jeszcze trochę rzeczy do ogarnięcia min stopniowo ogarniamy mniejszy pokój, gdzie mąż ma biuro i mały ma swój kącik - i tak codziennie coś kurier dowozi na raty dzisiaj będę kleić motyle na ścianie :P
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 09:08   #4230
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

wonderka no mój pies to Ci wcale nie pomoże wyjść z łóżka :p jest już po spacerze i teraz chętnie by leżal w łóżku. Ale właśnie mam na niego focha bo jak przyszłam z nim ze spaceru to poszłam do biedronki i on taki brudny wlazł mi do czystej,wczoraj wieczorem założonej pościeli
Tak swoją drogą przeszła mi wczoraj myśl że może czysta pościel sprowokuje odejście wód
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.