Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 11:45   #4201
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja używam jogurtowe LF- świetne jest!! Super nawilża i faktycznie bardzo dobrze sie pieni
Jeśli chodzi o wydajność - porazka! Żaden mydlo nie było az tak mało wydajne, wydawało mi sie, że tuli wioda pod tym względem prym, ale jednak LF wygrywa.
Tyl, że wiecie co? Mam gdzieś i wydajość tuli i wydajność LF są tak cudne, że wcale nie ma to dla mnie znaczenia. Ewentualnie takie, że skoro szybciej sie kończa, to częściej muszę je kupowac i szybciej będę mogła wypróbować nastepne ich rodzaje
Ja uzylam dopiero 2 razy, wiec o wydajnosci poki co, nic nie wiem Ale tak jak Ty, nie sadze, aby mnie to zniechecilo Jest za to inny problem - mam upatrzonych kilka mydelek, ale zawsze ktores z nich jest niedostepne
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 13:08   #4202
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja uzylam dopiero 2 razy, wiec o wydajnosci poki co, nic nie wiem Ale tak jak Ty, nie sadze, aby mnie to zniechecilo Jest za to inny problem - mam upatrzonych kilka mydelek, ale zawsze ktores z nich jest niedostepne
Nie wiem w jakim tempie zuzywasz mydła, ale weź pod uwagę ich termin przydatności.
Jeśli masz upatrzoną dużą ilość to może bezpieczniej podzielić na 2 razy? Na przykład moje mydła LF, zamówione w czerwcu, mają terminy do grudnia 2011. A przyznam szczerze, że jeszcze troche mydeł mam w zapasie (jakieś 9-10 sztuk) i cieszę się, że wówczas nie zamowiłam na lf więcej, bo pewnie bym nie dała rady zuzyć.

Użyłam glinkę marokańska od Caameroon - cudna jest!! Nie wysusza, więc nie będę do niej oleju dodawać.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 13:48   #4203
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam glinkę marokańska od Caameroon - cudna jest!! Nie wysusza, więc nie będę do niej oleju dodawać.
pokaż tą glinkę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:01   #4204
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

W końcu są polskie opisy farby naturalnej - K pour KARITE - na biolander. Ceny farby przyznam niemałe. I w sumie nie wiadomo czego się spodziewać. Jakoś tak mało mi się widzi być królikiem doświadczalnym
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:13   #4205
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam i ja

Użyłam dzisiaj szamponu yes marchewka i odżywkki JMO cytrus&pomarańcza i jestem tak pod wielkim wrażeniem odżywki,że brak mi słów!Jest cudowna-jak naszprycowana silikonami daje natychmiastowy efekt miękkich włosów.Cud,miód,malina i arbuzJa taki efekt miałam nakładając absoluta loreala profesjonalnego(a tam silikonów na potęge)Włosy cudowne po niej nawet po wyschnięciu.Mianuję ją swoją naj odżywkąJak się cieszę,że idzie do mnie pełowymiarowa jej butla-tylko co z tego jak na razie musi pozostać zamknięta(muszę zużyć p&r)i jeszcze ciekawa jestem jak się będzie spisywał olejek.
A co do szamponu yes to oczyścił świetnie skórę głowy-najważniejsze,żebym miała czerep świeży po nim przez dwa dni i niczego więcej już do szczęścia nie potrzebuje.

Kotwilka udanego odpoczynku
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:31   #4206
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
pokaż tą glinkę
o ile dobrze pamietam caameroon zaopatrywała sie w glinki na naturalnym pieknie http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100015
Caameroon - jesli sie myle to naprostuj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 15:48   #4207
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że pogoda się uda, bo póki co w Warszawie burze i deszcz przez cały dzień
Tyle kosmetyków spakowałam że głowa mała

Stosuję olej jojoba od kilku dni i mam wrażenie, że twarz się po nim mniej przetłuszcza
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 16:22   #4208
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

W piątek byłam w Złotych Tarasach w Sephorze i był duży wybór produktów Mineral Flowers. Z firmą Yes To było trochę gorzej, nie było szamponu pomidorowego, a odżywka z tej serii była ostatnia. Kupiłam sobie zielony krem na dzień MF.

Zajrzałam jeszcze do Sephory na Nowym Świecie, tam był duży wybór Yes to. Kupiłam szampon pomidorowy i wyłudziłam próbkę kremu na dzień marchewkowego.

W obu drogeriach ekspedientki były bardzo miłe
Jakby ktoś chciał coś z tych firm to mogę przejechać się tam jutro lub we wtorek.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:32   #4209
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o ile dobrze pamietam caameroon zaopatrywała sie w glinki na naturalnym pieknie http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100015
Caameroon - jesli sie myle to naprostuj
używałaś jej tylko jako maseczki? Opis ciekawy

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że pogoda się uda, bo póki co w Warszawie burze i deszcz przez cały dzień
Tyle kosmetyków spakowałam że głowa mała

Stosuję olej jojoba od kilku dni i mam wrażenie, że twarz się po nim mniej przetłuszcza
U mnie grzmi jak na razie tylko.
Pewnie walizka ubrań a druga, większa kosmetyków? Normalne, wszystko potrzebne przecież
Olej jojoba uwielbiam, zawsze jak dzieje się coś niedobrego z cerą to nakładam ten olej i jest ekstra po nocy.Super na przesuszenia, jakieś strupki, zadrapania, wypryski też jakoś uspokaja. I plus za to, że nie trzeba go trzymać w lodówce
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:47   #4210
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, moja Młoda mówi, że w Rewalu słonko świeci, ani jednej chmurki i ciepło - kapali sie dziś nawet trochę
Jp91 - tak, uzywalam jako maseczkę. Mam tez ochotę wypróbować w formie szamponu, ale poeksperymentuje jak kupie sobie, bo na razie mam tylko próbkę (dużą wprawdzie ) i na eksperymenty mi szkoda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:09   #4211
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam i ja

Użyłam dzisiaj szamponu yes marchewka i odżywkki JMO cytrus&pomarańcza i jestem tak pod wielkim wrażeniem odżywki,że brak mi słów!Jest cudowna-jak naszprycowana silikonami daje natychmiastowy efekt miękkich włosów.Cud,miód,malina i arbuzJa taki efekt miałam nakładając absoluta loreala profesjonalnego(a tam silikonów na potęge)Włosy cudowne po niej nawet po wyschnięciu.Mianuję ją swoją naj odżywkąJak się cieszę,że idzie do mnie pełowymiarowa jej butla-tylko co z tego jak na razie musi pozostać zamknięta(muszę zużyć p&r)i jeszcze ciekawa jestem jak się będzie spisywał olejek.
Robicie mi smaka na serię Yes To.

Odżywka JMO Cytrus i Pomarańcza to dla mnie także odkrycie stulecia. Jest teraz moją odżywką bazową, znaczy taką, którą muszę mieć w domu zawsze. Gdy poużywasz jej jak ja, kilka miesięcy, zobaczysz różnicę w wyglądzie włosów Naprawdę robią się zdrowsze, i to przy pomocy samej natury.

A teraz obiecane kilka słów o odżywce JMO Shine On, bo wiem, że niektórzy na to czekają Jak już wspominałam na odżywkę skusiła mnie ta recenzja:
http://estyl.pl/blog/2011/07/odzywka...ters-organics/
Nieufnie podeszłam do opisu, ale recenzja okazała się pomocna, widać , że ktoś naprawdę używał kosmetyk. Musze przyznać, że moje włosy w zasadzie zareagowały identycznie, jak w tym opisie. To znaczy, jak dla mnie nie nadaje się ona do stosowania solo. Po umyciu musiałam użyć odżywki ze spłukiwaniem, a Shine On kładę na sam koniec, na wilgotne włosy.

Na sucho moich włosów też nie obciąża, bo one chyba lubią się z JMO (niestety dla mojej kieszeni)

Efekty? Włoski są przepiękne, jest ich dużo, dużo więcej, bardzo odpowiada mi ten efekt. Jeśli tak dalej pójdzie i się nie rozczaruję po drodze, będzie to mój drugi kosmetyk JMO z cyklu "tych na zawsze".

Pełna recenzję Shine On umieszczę na swoim blogu jak troszkę poużywam kosmetyk, żeby nie strzelić samobója. Może komuś to pomoże w wyborze, bo jednak JMO kosztuje niemało.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 17:15   #4212
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A jak wam się podobają zapachy tej serii Yes? Bo wy się tak tym zachwycacie, a ja po samym powąchaniu już miałam dość.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:23   #4213
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Szamponu pomidorowego jeszcze nie otwierałam, ale krem marchewkowy pachnie cudnie

A miał ktoś krem na dzień MF zielony ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:24   #4214
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jp91, Anula Ankazar: Dzięki Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Robicie mi smaka na serię Yes To.

Odżywka JMO Cytrus i Pomarańcza to dla mnie także odkrycie stulecia. Jest teraz moją odżywką bazową, znaczy taką, którą muszę mieć w domu zawsze. Gdy poużywasz jej jak ja, kilka miesięcy, zobaczysz różnicę w wyglądzie włosów Naprawdę robią się zdrowsze, i to przy pomocy samej natury.

A teraz obiecane kilka słów o odżywce JMO Shine On, bo wiem, że niektórzy na to czekają Jak już wspominałam na odżywkę skusiła mnie ta recenzja:
http://estyl.pl/blog/2011/07/odzywka...ters-organics/
Nieufnie podeszłam do opisu, ale recenzja okazała się pomocna, widać , że ktoś naprawdę używał kosmetyk. Musze przyznać, że moje włosy w zasadzie zareagowały identycznie, jak w tym opisie. To znaczy, jak dla mnie nie nadaje się ona do stosowania solo. Po umyciu musiałam użyć odżywki ze spłukiwaniem, a Shine On kładę na sam koniec, na wilgotne włosy.

Na sucho moich włosów też nie obciąża, bo one chyba lubią się z JMO (niestety dla mojej kieszeni)

Efekty? Włoski są przepiękne, jest ich dużo, dużo więcej, bardzo odpowiada mi ten efekt. Jeśli tak dalej pójdzie i się nie rozczaruję po drodze, będzie to mój drugi kosmetyk JMO z cyklu "tych na zawsze".

Pełna recenzję Shine On umieszczę na swoim blogu jak troszkę poużywam kosmetyk, żeby nie strzelić samobója. Może komuś to pomoże w wyborze, bo jednak JMO kosztuje niemało.
dzięki za recenzję a nabłyszcza? i czy nie skleja włosów?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A jak wam się podobają zapachy tej serii Yes? Bo wy się tak tym zachwycacie, a ja po samym powąchaniu już miałam dość.
wąchałam na razie tylko ogórkowego Yesa i podoba mi się, jest orzeźwiający
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:31   #4215
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja mam wszystkie serie yesów do włosów - wszystkie pachną śliczne! Ogórek chyba najfajniej , chociaż pomidorkowi i marchewce też nic nie brakuje. Mają bardzo przyjemne i nieuciązliwe zapachy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 17:35   #4216
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

dzięki za recenzję a nabłyszcza? i czy nie skleja włosów?
Nabłyszcza, ale nie jak silikony, inaczej zupełnie, ciężko to opisać, efekt faktycznie przypomina zdrową zwierzęcą sierść.
Nie skleja, ale używam mało, wolę kilka razy, a mało, niż od razu za dużo. Naprawdę nadaje masę i objętość włoskom. Moje z natury sucharki (szczególnie na końcach) piją go.
Dość specyficzny kosmetyk.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 18:08   #4217
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wklejam zdjęcia próbeczek - robiłam porzadki w zapasach i tak sobie pomyslałam, ze niektóre fajne, więc Wam pokaże
Ładnie sie prezentuja, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1255.jpg (125,0 KB, 48 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 18:21   #4218
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim tempie zuzywasz mydła, ale weź pod uwagę ich termin przydatności.
Jeśli masz upatrzoną dużą ilość to może bezpieczniej podzielić na 2 razy? Na przykład moje mydła LF, zamówione w czerwcu, mają terminy do grudnia 2011. A przyznam szczerze, że jeszcze troche mydeł mam w zapasie (jakieś 9-10 sztuk) i cieszę się, że wówczas nie zamowiłam na lf więcej, bo pewnie bym nie dała rady zuzyć.

Użyłam glinkę marokańska od Caameroon - cudna jest!! Nie wysusza, więc nie będę do niej oleju dodawać.

Mam upatrzonych piec mydelek. Ale nie mam zapasow duzych - tylko 2 inne mydelka, wiec to 5 wolalabym na jeden raz zamowic

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam i ja

Użyłam dzisiaj szamponu yes marchewka i odżywkki JMO cytrus&pomarańcza i jestem tak pod wielkim wrażeniem odżywki,że brak mi słów!Jest cudowna-jak naszprycowana silikonami daje natychmiastowy efekt miękkich włosów.Cud,miód,malina i arbuzJa taki efekt miałam nakładając absoluta loreala profesjonalnego(a tam silikonów na potęge)Włosy cudowne po niej nawet po wyschnięciu.Mianuję ją swoją naj odżywkąJak się cieszę,że idzie do mnie pełowymiarowa jej butla-tylko co z tego jak na razie musi pozostać zamknięta(muszę zużyć p&r)i jeszcze ciekawa jestem jak się będzie spisywał olejek.
A co do szamponu yes to oczyścił świetnie skórę głowy-najważniejsze,żebym miała czerep świeży po nim przez dwa dni i niczego więcej już do szczęścia nie potrzebuje.

Kotwilka udanego odpoczynku
Super, ze JMO citrus&neroli tak dobrze sie sprawdzilo Tym bardziej, ze u mnie w szufladzie stoi buteleczka i czeka na swoja kolej



Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

A teraz obiecane kilka słów o odżywce JMO Shine On, bo wiem, że niektórzy na to czekają Jak już wspominałam na odżywkę skusiła mnie ta recenzja:
http://estyl.pl/blog/2011/07/odzywka...ters-organics/
Nieufnie podeszłam do opisu, ale recenzja okazała się pomocna, widać , że ktoś naprawdę używał kosmetyk. Musze przyznać, że moje włosy w zasadzie zareagowały identycznie, jak w tym opisie. To znaczy, jak dla mnie nie nadaje się ona do stosowania solo. Po umyciu musiałam użyć odżywki ze spłukiwaniem, a Shine On kładę na sam koniec, na wilgotne włosy.

Na sucho moich włosów też nie obciąża, bo one chyba lubią się z JMO (niestety dla mojej kieszeni)

Efekty? Włoski są przepiękne, jest ich dużo, dużo więcej, bardzo odpowiada mi ten efekt. Jeśli tak dalej pójdzie i się nie rozczaruję po drodze, będzie to mój drugi kosmetyk JMO z cyklu "tych na zawsze".

Pełna recenzję Shine On umieszczę na swoim blogu jak troszkę poużywam kosmetyk, żeby nie strzelić samobója. Może komuś to pomoże w wyborze, bo jednak JMO kosztuje niemało.
Dzieki za recenzje
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia próbeczek - robiłam porzadki w zapasach i tak sobie pomyslałam, ze niektóre fajne, więc Wam pokaże
Ładnie sie prezentuja, prawda?
Pieknie, pieknie Ja niestety mam tendencje do chowania probek w roznych dziwnych przypadkowych miejscach i dlatego ich zwykle nie zuzywam


Kotwilka pieknej slonecznej pogody!
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:01   #4219
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia próbeczek - robiłam porzadki w zapasach i tak sobie pomyslałam, ze niektóre fajne, więc Wam pokaże
Ładnie sie prezentuja, prawda?
o super a co to jest w tych piramidkach w trzecim rzędzie od góry?
Używałaś tej lavery do włosów? Co to jest konkretnie?

Czy któraś z Was pracuje może w biurze nieruchomości?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 19:19   #4220
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
o super a co to jest w tych piramidkach w trzecim rzędzie od góry?
Używałaś tej lavery do włosów? Co to jest konkretnie?

Czy któraś z Was pracuje może w biurze nieruchomości?
Te piramidki to szampon coslys do włosów przetłuszczających sie - takie fajne opakowanie, że szkoda mi uzyc
lavera to szampon pomarańczowy zwiększający objętość - nie testowałam jeszcze.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:20   #4221
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=kotwilka;28053981]Dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że pogoda się uda, bo póki co w Warszawie burze i deszcz przez cały dzień
Tyle kosmetyków spakowałam że głowa mała

Stosuję olej jojoba od kilku dni i mam wrażenie, że twarz się po nim mniej przetłuszcza [/QUOTE]

To prawda, jojoba reguluje wydzielanie sebum. W ogóle od kiedy jestem na naturalnej pielęgnacji, to zapomniałam co to świecenie się twarzy.

Baw się dobrze! Ja pojutrze jadę nad morze, cieszę się że upałów nie będzie, bo chcę pozostać bladolica.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:39   #4222
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilko, ja też życzę pogody i zaglądaj na wątek bo później nie nadrobisz zaległości
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:46   #4223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Czarodzielnica czyli Ty tez dołączasz do grona wylegujących sie nad morzem - udanego wyjazdu i swietnej zabawy Ci zyczę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:54   #4224
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Te piramidki to szampon coslys do włosów przetłuszczających sie - takie fajne opakowanie, że szkoda mi uzyc
lavera to szampon pomarańczowy zwiększający objętość - nie testowałam jeszcze.
heh, będziesz tak je oszczędzać, że się przeterminują:P
a używałaś masek do włosów z Lavery?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 19:59   #4225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
heh, będziesz tak je oszczędzać, że się przeterminują:P
a używałaś masek do włosów z Lavery?
No właśnie tez się maetwię, że to oszczędzanie może sie zle skonczyc
Wiesz, tak naprawdę z lavery oprócz próbek to nic nie miałam. Jakoś nic mnie póki co nie skusiło.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:01   #4226
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ja ostatnio dostałam kilka próbek i spodobał mi się krem neobio

mamie dałam przeciwzmarszczkowe itd z lavery i czegoś tam jeszcze - bardzo zadowolona jest

peeling z Alterry wypróbowałam - pasuje mi

a mam pytanie czy któraś stosowała naturalne kosmetyki ale na rozstępy, np w ciąży? bardzo mnie to ciekawi
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:06   #4227
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja ostatnio dostałam kilka próbek i spodobał mi się krem neobio

mamie dałam przeciwzmarszczkowe itd z lavery i czegoś tam jeszcze - bardzo zadowolona jest

peeling z Alterry wypróbowałam - pasuje mi

a mam pytanie czy któraś stosowała naturalne kosmetyki ale na rozstępy, np w ciąży? bardzo mnie to ciekawi
Często na wizażu dziewczyny piszą, że w ciąży stosowały BD dla mam. Przejrzyj KWC. Innych środków poza BD i olejem z róży nie znam. Ogólnie powinno się bardzo intensywnie nawilżać i natłuszczać skórę olejami, balsamami, masłami. Wtedy ryzyko wystąpienia rozstępów zmniejsza się. Szczęściary mogą ich wcale nie mieć
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:12   #4228
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Często na wizażu dziewczyny piszą, że w ciąży stosowały BD dla mam. Przejrzyj KWC. Innych środków poza BD i olejem z róży nie znam. Ogólnie powinno się bardzo intensywnie nawilżać i natłuszczać skórę olejami, balsamami, masłami. Wtedy ryzyko wystąpienia rozstępów zmniejsza się. Szczęściary mogą ich wcale nie mieć
a ostatnio nawet BD rzucił mi się w oczy jak oglądałam balsamy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:19   #4229
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a ostatnio nawet BD rzucił mi się w oczy jak oglądałam balsamy
to znak! kup go bardzo fajny balsam, ślicznie pachnie, super nawilża.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 21:20   #4230
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

oOd czwartku w Superpharm -25% na AA Eco i -20% na AA Wrażliwa Natura, podobna seria do AA Eco.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.