Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-21, 16:53   #4231
olcik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

czesc dziewczyny pewnie jak wiekszosc z was, zaczelam miec swoje obawy - byc moze bezzasadne. Ale na wszelki wypadek bardzo bym Was prosila o wyrazenie swojej opinii .
Tydzien temu w czwartek (11.11) dostałam okres , a w ubiegly czwartek (18.11) ostatecznie mi sie zakonczyl. W nocy 19/20.11 wspolzylam ze swoim chlopakiem zabezpieczajac sie prezerwatywa. w srodku stosunku prezerwatywa pekla, jednak chlopak odrazu sie zorientowal i wyszedl ze mnie , po czym po prostu zmienil gumke. Patrzac na dzien cyklu w ktorym sie kochalismy i szybka reakcje, czy mozliwe i zasadne sa moje obawy o ewentualna ciaze? Doskonale wiem , ze bez wytrysku wewnatrz powinno nie byc ciazy, ale zastanawiam sie co z plemnikami i mozliwoscia zapolodnienia przez płyn preejakulacyjny.
Pozdrawiam Was goraco i licze na konstruktywna pomoc !
olcik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 16:56   #4232
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez olcik1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny pewnie jak wiekszosc z was, zaczelam miec swoje obawy - byc moze bezzasadne. Ale na wszelki wypadek bardzo bym Was prosila o wyrazenie swojej opinii .
Tydzien temu w czwartek (11.11) dostałam okres , a w ubiegly czwartek (18.11) ostatecznie mi sie zakonczyl. W nocy 19/20.11 wspolzylam ze swoim chlopakiem zabezpieczajac sie prezerwatywa. w srodku stosunku prezerwatywa pekla, jednak chlopak odrazu sie zorientowal i wyszedl ze mnie , po czym po prostu zmienil gumke. Patrzac na dzien cyklu w ktorym sie kochalismy i szybka reakcje, czy mozliwe i zasadne sa moje obawy o ewentualna ciaze? Doskonale wiem , ze bez wytrysku wewnatrz powinno nie byc ciazy, ale zastanawiam sie co z plemnikami i mozliwoscia zapolodnienia przez płyn preejakulacyjny.
Pozdrawiam Was goraco i licze na konstruktywna pomoc !
Cuda się zdarzają. Test po 14 dniach da odpowiedź.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 18:04   #4233
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez olcik1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny pewnie jak wiekszosc z was, zaczelam miec swoje obawy - byc moze bezzasadne. Ale na wszelki wypadek bardzo bym Was prosila o wyrazenie swojej opinii .
Tydzien temu w czwartek (11.11) dostałam okres , a w ubiegly czwartek (18.11) ostatecznie mi sie zakonczyl. W nocy 19/20.11 wspolzylam ze swoim chlopakiem zabezpieczajac sie prezerwatywa. w srodku stosunku prezerwatywa pekla, jednak chlopak odrazu sie zorientowal i wyszedl ze mnie , po czym po prostu zmienil gumke. Patrzac na dzien cyklu w ktorym sie kochalismy i szybka reakcje, czy mozliwe i zasadne sa moje obawy o ewentualna ciaze? Doskonale wiem , ze bez wytrysku wewnatrz powinno nie byc ciazy, ale zastanawiam sie co z plemnikami i mozliwoscia zapolodnienia przez płyn preejakulacyjny.
Pozdrawiam Was goraco i licze na konstruktywna pomoc !
Wedlug mnie szanse sa male.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 21:53   #4234
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Byłam dziś na badaniu beta. Wynik wynosi <2,00.To na 100% brak ciąży? Jest to 8dzien od stosunku. Czy wykonać badanie jeszcze raz za kilka dni?
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 22:50   #4235
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Moim zdaniem za wcześnie ta beta bo w ciągu 5 dni może dojść do zapłodnienia a zapłodniona komórka musi się jeszcze zagnieździć, niby brak miesiączki powinien świadczyć o zagnieżdżeniu ale ja bym powtórzyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 03:37   #4236
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

No ciężko mi czekać na miesiaczke bo nie wiadomo kiedy ona ma być po odstawieniu tabletek.Jak minie drugi tydzień od stosunku to powtorze badania.
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 06:29   #4237
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
No ciężko mi czekać na miesiaczke bo nie wiadomo kiedy ona ma być po odstawieniu tabletek.Jak minie drugi tydzień od stosunku to powtorze badania.
Bede robi sie m.in. 10 dni o stosunku. Pospieszyla sie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 10:40   #4238
kkaarrolajnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Powtórzyć badania w przyszlym tyg. czy nie ma sensu skoro wynik wynosi <2,00?
kkaarrolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 11:53   #4239
Amelia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam. Jestem kobietą, mam 20 lat. Dnia 17.11 uprawiałam petting z moim nowym partnerem. Nie doszło do wprowadzenia penisa do pochwy, ani wytrysku przy pettingu, nie bylo spermy. Mam 30 dniowe cykle, zazwyczaj regularne, jeżeli jest jakieś odstępstwo to jedynie 1-2 dni. Jednak dzisiaj w nocy (22.11) dostałam brązowego plamienia, pozniej zażylam jedna tabletke aspiryny. Krew rano byla dosć rzadka, bylo jej wiecej, nie zawierala skrzepow. Do teraz krwawię. Nie mam żadnych objawów miesiączki charakterystycznych dla mnie, nie boli mnie podbrzusze (a zwykle miewam bole o naprawde wielkiej intensywnosci), ani piersi. Jedynie mialam nocne poty i brak snu. Dodam, że moja ostatnia miesiączka zaczęła się 31.10 i skonczyla 4.11.
Więc moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy to było krwawienie implantacyjne? Dodam rowniez, ze moj partner uprawial ze swoja poprzednia partnerka przez wiele lat stosunek przerywany i nie doszlo do zaplodnienia. A my nawet wlasciwie nie uprawialismy seksu.
Proszę Was dziewczyny o odpowiedź, czy znacie realne przypadki zajścia w ciążę przez kontakt z preejakulatem?
Edit: Wedlug kalendarzyka miesiaczka ma nastapic dokladnie za tydzien.
Edit2: Nie bylo zadnych innych zblizen oprocz tego
Edit3: Ostatnio sporo choruję, więc zdarzalo mi sie brac rozmaite leki przeciwbolowe/przeciwgoraczkowe.

Edytowane przez Amelia1996
Czas edycji: 2016-11-22 o 12:01
Amelia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:16   #4240
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kkaarrolajnaa Pokaż wiadomość
Powtórzyć badania w przyszlym tyg. czy nie ma sensu skoro wynik wynosi <2,00?
Zrobiłaś betę za wcześnie.
Ile razy to jeszcze chcesz przeczytać aby dotarło?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem kobietą, mam 20 lat. Dnia 17.11 uprawiałam petting z moim nowym partnerem. Nie doszło do wprowadzenia penisa do pochwy, ani wytrysku przy pettingu, nie bylo spermy. Mam 30 dniowe cykle, zazwyczaj regularne, jeżeli jest jakieś odstępstwo to jedynie 1-2 dni. Jednak dzisiaj w nocy (22.11) dostałam brązowego plamienia, pozniej zażylam jedna tabletke aspiryny. Krew rano byla dosć rzadka, bylo jej wiecej, nie zawierala skrzepow. Do teraz krwawię. Nie mam żadnych objawów miesiączki charakterystycznych dla mnie, nie boli mnie podbrzusze (a zwykle miewam bole o naprawde wielkiej intensywnosci), ani piersi. Jedynie mialam nocne poty i brak snu. Dodam, że moja ostatnia miesiączka zaczęła się 31.10 i skonczyla 4.11.
Więc moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy to było krwawienie implantacyjne? Dodam rowniez, ze moj partner uprawial ze swoja poprzednia partnerka przez wiele lat stosunek przerywany i nie doszlo do zaplodnienia. A my nawet wlasciwie nie uprawialismy seksu.
Proszę Was dziewczyny o odpowiedź, czy znacie realne przypadki zajścia w ciążę przez kontakt z preejakulatem?
Edit: Wedlug kalendarzyka miesiaczka ma nastapic dokladnie za tydzien.
Edit2: Nie bylo zadnych innych zblizen oprocz tego
Edit3: Ostatnio sporo choruję, więc zdarzalo mi sie brac rozmaite leki przeciwbolowe/przeciwgoraczkowe.
Za seks, macanki to zabierz się dopiero wtedy jak dowiesz się jak dochodzi do zapłodnienia

Podstawówkę już skończyłaś? Czy dalej z biologii zdać nie możesz? :p
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:24   #4241
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem kobietą, mam 20 lat. Dnia 17.11 uprawiałam petting z moim nowym partnerem. Nie doszło do wprowadzenia penisa do pochwy, ani wytrysku przy pettingu, nie bylo spermy. Mam 30 dniowe cykle, zazwyczaj regularne, jeżeli jest jakieś odstępstwo to jedynie 1-2 dni. Jednak dzisiaj w nocy (22.11) dostałam brązowego plamienia, pozniej zażylam jedna tabletke aspiryny. Krew rano byla dosć rzadka, bylo jej wiecej, nie zawierala skrzepow. Do teraz krwawię. Nie mam żadnych objawów miesiączki charakterystycznych dla mnie, nie boli mnie podbrzusze (a zwykle miewam bole o naprawde wielkiej intensywnosci), ani piersi. Jedynie mialam nocne poty i brak snu. Dodam, że moja ostatnia miesiączka zaczęła się 31.10 i skonczyla 4.11.
Więc moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy to było krwawienie implantacyjne? Dodam rowniez, ze moj partner uprawial ze swoja poprzednia partnerka przez wiele lat stosunek przerywany i nie doszlo do zaplodnienia. A my nawet wlasciwie nie uprawialismy seksu.
Proszę Was dziewczyny o odpowiedź, czy znacie realne przypadki zajścia w ciążę przez kontakt z preejakulatem?
Edit: Wedlug kalendarzyka miesiaczka ma nastapic dokladnie za tydzien.
Edit2: Nie bylo zadnych innych zblizen oprocz tego
Edit3: Ostatnio sporo choruję, więc zdarzalo mi sie brac rozmaite leki przeciwbolowe/przeciwgoraczkowe.
Nie ma żadnej ciąży.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 12:28   #4242
Amelia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Zrobiłaś betę za wcześnie.
Ile razy to jeszcze chcesz przeczytać aby dotarło?

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Za seks, macanki to zabierz się dopiero wtedy jak dowiesz się jak dochodzi do zapłodnienia

Podstawówkę już skończyłaś? Czy dalej z biologii zdać nie możesz? :p
Z tego co wiem to kontakt z preejakulatem rowniez niesie za sobą ryzyko ciazy. Nie stresowalabym sie, gdyby nie ta dziwna krew.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Dobrze, zalozmy se tej ciazy nie ma. W takim razie martwie sie o siebie, skad to nagle krwawienie? Ma ktos jakis pomysl?
Amelia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:36   #4243
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
W takim razie martwie sie o siebie, skad to nagle krwawienie? Ma ktos jakis pomysl?
Ja mam. Idź do lekarza.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 12:50   #4244
Amelia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wy dziewczyny pewnie racjonalnie twierdzicie, że nie ma zagrożenia. Ale ja panikuję, bo się naczytałam o tym całym preejakulacie, że w nim też są plemniki zdolne do zapłodnienia.
Amelia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:01   #4245
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
Wy dziewczyny pewnie racjonalnie twierdzicie, że nie ma zagrożenia. Ale ja panikuję, bo się naczytałam o tym całym preejakulacie, że w nim też są plemniki zdolne do zapłodnienia.
Lol, ale żeby chociaż penis był w pochwie to może, ale sory w Twoim przypadku to wróć do nauki
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:02   #4246
Amelia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Lol, ale żeby chociaż penis był w pochwie to może, ale sory w Twoim przypadku to wróć do nauki
To preejakulat nie jest mozliwy do przeniesienia do pochwy za pomoca palcow?
Amelia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:42   #4247
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
To preejakulat nie jest mozliwy do przeniesienia do pochwy za pomoca palcow?
Nie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:59   #4248
Amelia1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Czyli mówiąc kolokwialnie facet dotykal swojego penisa, na ktorym mogl byc preejakulat, nastepnie jego palce wyladowaly w mojej pochwie. Czyli zaplodnienie nie jest mozliwe w tym przypadku, nawet jezeli "teoretycznie wg. kalendarzyka" dwa dni przed tym zdarzeniem mialam owulację. tj. Jajeczkowanie niby nsatąpilo 15.11 a to zdarzenie miało miejsce 17.11.
???
Amelia1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:03   #4249
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ostatnio miałam sytuację podobną do stosunku przerywanego, były to na 100% dni płodne ponieważ obserwuję swój cykl, prawdopodobnie dzień przed szczytem śluzu lub dzień szczytu..Chłopak włożył mi tylko czubek penisa do pochwy, dosłownie na jakieś 10 sekund. Jednak po kilku dniach zaczęłam się stresować, że może to zaowocować ciążą... ostatni wytrysk przed tą sytuacją miał miejsce tydzień wcześniej, chyba że mój chłopak masturbował się w międzyczasie ale wątpię w to. Czy mogę być w ciąży w wyniku tej sytuacji?
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 14:04   #4250
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
Czyli mówiąc kolokwialnie facet dotykal swojego penisa, na ktorym mogl byc preejakulat, nastepnie jego palce wyladowaly w mojej pochwie. Czyli zaplodnienie nie jest mozliwe w tym przypadku, nawet jezeli "teoretycznie wg. kalendarzyka" dwa dni przed tym zdarzeniem mialam owulację. tj. Jajeczkowanie niby nsatąpilo 15.11 a to zdarzenie miało miejsce 17.11.
???
Dziewczyno, czego ty chcesz? Oświadczenia podpisanego przez profesora ginekologii?
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 14:52   #4251
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Amelia1996 Pokaż wiadomość
To preejakulat nie jest mozliwy do przeniesienia do pochwy za pomoca palcow?
Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie.
Czy odp nie powinna brzmieć: tak? No bo jeśli wypaćkać palce w preejakulacje i wsadzić je do pochwy? To jest chyba opcja to zrobienia

(oczywiście nie mówię o ciąży)
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:50   #4252
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czy odp nie powinna brzmieć: tak? No bo jeśli wypaćkać palce w preejakulacje i wsadzić je do pochwy? To jest chyba opcja to zrobienia

(oczywiście nie mówię o ciąży)
Ano, masz racje, jak najbardziej da sie to zrobic . Jednakze ja juz polecialam z koksem i chodzilo mi o to, ze w ciaze laska nie zajdzie, ale i tak nie posluchala :/.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez przyczajka21 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam sytuację podobną do stosunku przerywanego, były to na 100% dni płodne ponieważ obserwuję swój cykl, prawdopodobnie dzień przed szczytem śluzu lub dzień szczytu..Chłopak włożył mi tylko czubek penisa do pochwy, dosłownie na jakieś 10 sekund. Jednak po kilku dniach zaczęłam się stresować, że może to zaowocować ciążą... ostatni wytrysk przed tą sytuacją miał miejsce tydzień wcześniej, chyba że mój chłopak masturbował się w międzyczasie ale wątpię w to. Czy mogę być w ciąży w wyniku tej sytuacji?
Nie ma ciazy

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 10:41   #4253
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ok. 2 tygodni temu chlopak mial wytrysk do moich ust, po godzinie (w ciagu ktorej calowalismy sie, jadł, pił, dotykał pościeli) zaczął pieścić mnie reką i językiem. Teraz jestem w trakcie dni płodnych. Wydaje mi się, że po takim czasie i po tych wszystkich czynnościach jakie wykonał nie ma możliwości, żeby jakiekolwiek plemniki zostały w ustach czy na rękach. Czy mam rację? Może jest jakaś możliwość? Czy gdyby doszło do zapłodnienia miałabym dni płodne?
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 10:53   #4254
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kakuzaxx Pokaż wiadomość
Ok. 2 tygodni temu chlopak mial wytrysk do moich ust, po godzinie (w ciagu ktorej calowalismy sie, jadł, pił, dotykał pościeli) zaczął pieścić mnie reką i językiem. Teraz jestem w trakcie dni płodnych. Wydaje mi się, że po takim czasie i po tych wszystkich czynnościach jakie wykonał nie ma możliwości, żeby jakiekolwiek plemniki zostały w ustach czy na rękach. Czy mam rację? Może jest jakaś możliwość? Czy gdyby doszło do zapłodnienia miałabym dni płodne?
Szukaj pomocy u psychiatry lub przestań trollować.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 10:55   #4255
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Szukaj pomocy u psychiatry lub przestań trollować.

Ja nie wpadam w panikę czy coś, tylko chciałam spytać czy myślę dobrze i nie mam czy się przejmować.
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 11:07   #4256
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kakuzaxx Pokaż wiadomość
Ja nie wpadam w panikę czy coś, tylko chciałam spytać czy myślę dobrze i nie mam czy się przejmować.
Dostałas już odpowiedzi na swoją urojoną ciążę.
Teraz czas nauczyć się czytać ze zrozumieniem i przyswoić tą tajemną wiedzę na temat rozmnażania.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 15:26   #4257
hahaniania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej przepraszam że zadam pytanie trochę inne niż tutaj tematy ale nie mogę znaleźć innego forum. Wczoraj dostalam okresu bardzo obfitego, niekiedy czuję pulsowanie w brzuchu i nadal jest powiększony. Wyczuwam coś twardego w podbrzuszu po obu stronach przy biodrach (to nie kości). Nie wiem czy to jajniki? I czy to może być związane z miesiączką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahaniania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 15:31   #4258
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kakuzaxx Pokaż wiadomość
Ja nie wpadam w panikę czy coś, tylko chciałam spytać czy myślę dobrze i nie mam czy się przejmować.
Myslisz bardzo, bardzo zle, jak totalnie niewyksztalcona z zakresu biologii osoba. Wstyd!!!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez hahaniania Pokaż wiadomość
Hej przepraszam że zadam pytanie trochę inne niż tutaj tematy ale nie mogę znaleźć innego forum. Wczoraj dostalam okresu bardzo obfitego, niekiedy czuję pulsowanie w brzuchu i nadal jest powiększony. Wyczuwam coś twardego w podbrzuszu po obu stronach przy biodrach (to nie kości). Nie wiem czy to jajniki? I czy to może być związane z miesiączką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, to nie jajniki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 16:36   #4259
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Mogę być w ciąży czy to tylko skutki tabletki "Po"

28 października miałam swój pierwszy raz. Oczywiście zabezpieczaliśmy się ale przed seksem partner ocierał się o moje krocze bez niego i na jakieś może 2cm wszedł. Reszta stosunków po tamtym pierwszym normalnie była zabezpieczana i nie doszło do pęknięcia gumki. Naczytałam się dużo o preejakulacie no i wpadłam w panike co za tym idzie przyjęłam tabletke Ellaone. Okres powinnam miec ok 15-17 i do tej pory nie nadszedł. Czasem boli mnie podbrzusze, piecze wejście do pochwy oraz bolą bardzo piersi. Co do piersi to są one bardzo twarde, pojawiły się na nich żyłki, dotykając je czuje pod palcami jakby stwardniałe mięśnie. bolą tak od ok. 10 dni juz. Zrobiłam 5 testów ciążowych i wszystkie negatywne. Warto wspomnieć też o skąpej wydzielinie która jest mlecznobiała i niekleista. Nie wiem czy to wszystko to skutek hormonów zawartych w tabletce czy ciąża... stres mnie po prostu zajda.

Edytowane przez saso666
Czas edycji: 2016-11-24 o 17:01
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 16:39   #4260
ninus112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 278
Dot.: Mogę być w ciąży czy to tylko skutki tabletki "Po"

Nie jesteś w ciąży... ile masz lat i kurde czemu brałas tabletkę po kiedy nawet nie doszło do wytrysku . Tak to jest jak dzieci się biorą za seks.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ninus112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.