A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 14:00   #4231
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

lilithin , gratulacje !
alvesto, lilithin , elsha- gratuluję nabytków; miłej lektury.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:28   #4232
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka
Lilith moje uznanie! I gratulacje oczywiście

Co do stosiku to też mi szczęka opadła z wrażenia, miłego czytania pozostaje mi Tobie życzyć wobec tego.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 15:41   #4233
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
lilithin , gratulacje !
alvesto, lilithin , elsha- gratuluję nabytków; miłej lektury.
Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Lilith moje uznanie! I gratulacje oczywiście

Co do stosiku to też mi szczęka opadła z wrażenia, miłego czytania pozostaje mi Tobie życzyć wobec tego.
Dziękuję bardzo
Zamówiłam już książki w ramach wygranej:

Toni Morrison
- "Umiłowana"
Scott Fitzgerald - "Wielki Gatsby"
Krzyszrof Rutkowski - "Paryskie pasaże"

Z Pamuka jednak zrezygnowałam z bólem serca, bo już wcześniej zamówiłam w Empiku "Stambuł" i stwierdziłam, że najpierw przeczytam jedną książkę tego autora przed kupnem następnej
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 17:53   #4234
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Lilithin, przyjmij również ode mnie gratulacje! To teraz Ana ma groźną konkurentkę! "Wielki Gatsby" jest dobrym wyborem, to wartościowa powieść.

A u mnie ruch w interesie (podajowym oczywiście) ale czekam aż wszystko dojdzie i dopiero wtedy się pochwalę.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 19:58   #4235
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Lilithin, wielkie gratulacje!

Ja powoli myślę, jakie książki zabrać w podróż i w jakich ilościach. I to jedyne, co mi się chce. O pakowaniu nawet nie chcę słyszeć narazie.
I (nie)cierpliwie czekam na moją paczuszkę z KDC.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:12   #4236
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Lilithin, przyjmij również ode mnie gratulacje! To teraz Ana ma groźną konkurentkę! "Wielki Gatsby" jest dobrym wyborem, to wartościowa powieść.

A u mnie ruch w interesie (podajowym oczywiście) ale czekam aż wszystko dojdzie i dopiero wtedy się pochwalę.
Dziękuję Konkurencja tam ze mnie żadna, nie współpracuję z żadnym wydawnictwem ani nie robię wywiadów z pisarzami

Czekamy na zdjęcia

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8469941]Lilithin, wielkie gratulacje!

Ja powoli myślę, jakie książki zabrać w podróż i w jakich ilościach. I to jedyne, co mi się chce. O pakowaniu nawet nie chcę słyszeć narazie.
I (nie)cierpliwie czekam na moją paczuszkę z KDC. [/quote]

Dziękuję
A z pakowaniem książek to ostrożnie, żeby miejsca na ubrania nie zabrakło
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 16:43   #4237
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Chcę troche pokusić , bo i sama czuje sie kuszona. Wydawnictwo Muza ma kilka ciekawych pozycji, premiery lipcowo-sierpniowe. Zainteresowała mnie książka "Sekrety Rzymu" C.Augiasa (niedługo tegoż autora"Sekrety Londynu"). Coś dla mnie i na mojej półce będzie - "Grecki skarb"I.Stone`a (zbeletryzowana biografia Schliemana), może byc ciekawe (foxina dla ciebie)"W pogoni za dalekim głosem " T.Yamada. A z Prószyńskeigio bym wybrała "Kamieniołom Cezanne`a" B.Pope.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 17:16   #4238
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
A z pakowaniem książek to ostrożnie, żeby miejsca na ubrania nie zabrakło
Z tym nie ma problemu. Duży samochód = duużo miejsca na bagaże.

Doszła paczka z KDC. Co prawda do babci, więc ja dostanę książki w swoje ręce dopiero jutro, ale odetchnęłam z ulgą.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 19:01   #4239
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Coś dla mnie i na mojej półce będzie - "Grecki skarb"I.Stone`a (zbeletryzowana biografia Schliemana), może byc ciekawe
O, na to się może skuszę
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 01:58   #4240
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka
No niee, następna zdolniacha! Gratuluję wyróżnienia i nagrody.
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
A u mnie ruch w interesie (podajowym oczywiście) ale czekam aż wszystko dojdzie i dopiero wtedy się pochwalę.
U mnie wręcz przeciwnie. Nazbierałam mnóstwo punktów, a nic nie mogę dla siebie upolować.
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8478527]Doszła paczka z KDC. Co prawda do babci, więc ja dostanę książki w swoje ręce dopiero jutro, ale odetchnęłam z ulgą. [/quote]Gratulacje, czekam na zdjęcia. Mojej przesyłki nie skompletowali na czas. Oprócz swoich promocyjnych zakupów zamówiłam obiecaną babci książkę, która teoretycznie miała być dostępna w 24 godziny, a jak jest naprawdę-właśnie widać.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:55   #4241
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
U mnie wręcz przeciwnie. Nazbierałam mnóstwo punktów, a nic nie mogę dla siebie upolować.
Nie martw się, prędzej czy później znajdziesz coś, co cię interesuje Byłoby gorzej gdybyś znalazła coś ciekawego a nie było żadnych punktów




A ja ostatnio nic nie kupiłam Jak zachodziłam do antykwariatu to nic ciekawego nie było a w księgarniach zadużo kosztowało
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 11:31   #4242
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Z Pamuka jednak zrezygnowałam z bólem serca, bo już wcześniej zamówiłam w Empiku "Stambuł" i stwierdziłam, że najpierw przeczytam jedną książkę tego autora przed kupnem następnej
Lilithin tylko ostrzegam, iż "Stambuł" jest diametralnie różny od wsześniejszych książek Pamuka, żebyś się nie zniechęciła na poczatek. To raczej przewodnik, wspomnienia. Nie jest powieścią, od której nie można się oderwać...


Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Chcę troche pokusić , bo i sama czuje sie kuszona. Wydawnictwo Muza ma kilka ciekawych pozycji, premiery lipcowo-sierpniowe. Zainteresowała mnie książka "Sekrety Rzymu" C.Augiasa (niedługo tegoż autora"Sekrety Londynu"). Coś dla mnie i na mojej półce będzie - "Grecki skarb"I.Stone`a (zbeletryzowana biografia Schliemana), może byc ciekawe (foxina dla ciebie)"W pogoni za dalekim głosem " T.Yamada. A z Prószyńskeigio bym wybrała "Kamieniołom Cezanne`a" B.Pope.
O tak Ondine! Nawet już sobie zamówiłam obie tj,. Yamadę oczywiście i Grecki skarb, obie mają się ukazać pod koniec sierpnia. Natomiast "Sekrety Rzymu" jakoś przeoczyłam, pędzę poczytać.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 11:46   #4243
michas545
Wtajemniczenie
 
Avatar michas545
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 000
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Wolę pożyczyc książkę niż wydac za nią 30 czy nawet wiecej zł.
michas545 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 11:54   #4244
lacrimossa
Przyczajenie
 
Avatar lacrimossa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

a ja jestem książkową egoistką- muszę ją mieć na własność... niestety książki są takie drogie... ale systematycznie, co najmniej raz w miesiącu kupuję kilka książek... lekko licząc od początku roku 2008 wydałam 800 zł...
lacrimossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 12:41   #4245
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

lilithin, gratuluję!
Jako, że miałam ostatnio mały przypływ gotówki, to szarpnęłam się dziś na allego na 5 książek. Jakich, to napiszę, jak dojdą. Całe szczęście taniutkie.
No i niestety nie zamówiłam wtedy w kdc Picoult, a jeszcze przez parę dni była w promocyjnej cenie... trudno zaszaleję w ŚK
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 12:43   #4246
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
No niee, następna zdolniacha! Gratuluję wyróżnienia i nagrody.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Gratulacje

A ja ostatnio nic nie kupiłam Jak zachodziłam do antykwariatu to nic ciekawego nie było a w księgarniach zadużo kosztowało
Dziękuję
W czasach psuchy w antykwariatach i w kieszeni polecam allegro Można coś upolować za naprawdę niską cenę, nawet nowe książki.

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Lilithin tylko ostrzegam, iż "Stambuł" jest diametralnie różny od wsześniejszych książek Pamuka, żebyś się nie zniechęciła na poczatek. To raczej przewodnik, wspomnienia. Nie jest powieścią, od której nie można się oderwać...
Dobrze
Jak mi się nie spodoba, będę miała w pamięci twe słowa. Ależ rym powstał
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 13:26   #4247
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
O tak Ondine! Nawet już sobie zamówiłam obie tj,. Yamadę oczywiście i Grecki skarb, obie mają się ukazać pod koniec sierpnia. Natomiast "Sekrety Rzymu" jakoś przeoczyłam, pędzę poczytać.
A! coś jeszcze .We wrzesniu Muza wznawia całą trylogię I.Allende - "Córka fortuny", "Portret w sepii' i "Dom duchow" .Szykuj pieniązki !
Poza tym we wrześniu ma się ukazać jej najnowsza książka -"Ines, pani mej duszy". To niewiarygodna historia pierwszej i jedynej Hiszpanki, Ines Suares (1507-1580) , ktora wzięła udział w konkwiście.Związała sie z Pedrem de Vadivia, zdobywcą Chile. Jej okrutne czyny sprawiły,że została bohaterką"czarnej legendy". Na pewno kupię.!!
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 14:13   #4248
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
A! coś jeszcze .We wrzesniu Muza wznawia całą trylogię I.Allende - "Córka fortuny", "Portret w sepii' i "Dom duchow" .Szykuj pieniązki !
Poza tym we wrześniu ma się ukazać jej najnowsza książka -"Ines, pani mej duszy". To niewiarygodna historia pierwszej i jedynej Hiszpanki, Ines Suares (1507-1580) , ktora wzięła udział w konkwiście.Związała sie z Pedrem de Vadivia, zdobywcą Chile. Jej okrutne czyny sprawiły,że została bohaterką"czarnej legendy". Na pewno kupię.!!

Ondine zaskoczyłaś mnie ogromnie tą wiadomością o wznowieniu "Domu duchów", nie mogę upolować tej książki od dłuższego czasu. Ta "Ines..." również wydaje się ciekawa, więc pewnie ja też przygarnę.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 18:10   #4249
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
A! coś jeszcze .We wrzesniu Muza wznawia całą trylogię I.Allende - "Córka fortuny", "Portret w sepii' i "Dom duchow" .Szykuj pieniązki !
Poza tym we wrześniu ma się ukazać jej najnowsza książka -"Ines, pani mej duszy". To niewiarygodna historia pierwszej i jedynej Hiszpanki, Ines Suares (1507-1580) , ktora wzięła udział w konkwiście.Związała sie z Pedrem de Vadivia, zdobywcą Chile. Jej okrutne czyny sprawiły,że została bohaterką"czarnej legendy". Na pewno kupię.!!
No proszę, nie spodziewałam się wznowienia trylogii (dlatego "Córkę fortuny" i "Dom duchów" upolowałam na allegro, a "Portret w sepii" dokupiłam w taniej książce). Zapowiedź nowej powieści również brzmi obiecująco.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 20:32   #4250
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość

A u mnie ruch w interesie (podajowym oczywiście) ale czekam aż wszystko dojdzie i dopiero wtedy się pochwalę.
Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
U mnie wręcz przeciwnie. Nazbierałam mnóstwo punktów, a nic nie mogę dla siebie upolować.
to ja mam tak jak elsha - punktów nie mam może jakiejś oszałamiającej ilości, ale na 5 książek by stykło a ja jakoś nie mogę się zdecydować. Za to zdecydowałam się na allegro jak juz wspominałam, ciekawią mnie książki z tej serii, tylko dlaczego są takie drogie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 403805623.jpg (30,4 KB, 9 załadowań)
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 20:40   #4251
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Alvesto,
drogie, ale piękne wydania to rekompensują Pamiętam, że na allegro udało mi się zestaw "Gringo..." i "Rio Anaconda" kupić w okazyjnej cenie. Czy czytałaś coś innego z tej serii oprócz Cejrowskiego?

A Pamuk coś mnie kusi i kusi. W Wydawnictwie Literackim "Nazywam się.." jest 25% taniej, a "Śnieg" - 15%
http://www.wydawnictwoliterackie.pl/...af027fa66ca9c5
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:08   #4252
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Alvesto,
drogie, ale piękne wydania to rekompensują Pamiętam, że na allegro udało mi się zestaw "Gringo..." i "Rio Anaconda" kupić w okazyjnej cenie. Czy czytałaś coś innego z tej serii oprócz Cejrowskiego?

A Pamuk coś mnie kusi i kusi. W Wydawnictwie Literackim "Nazywam się.." jest 25% taniej, a "Śnieg" - 15%
http://www.wydawnictwoliterackie.pl/...af027fa66ca9c5
czytałam jeszcze "Moja Afryka" Kingi Choszcz, tym razem z samotnej ostatniej niestety wyprawy właśnie do Afryki, i wciągnęłam się, odpowiada mi ten styl następny będzie chyba Tony Halik po pobieżnym przejrzeniu w Empiku stwierdzam że chyba też mi się spodoba. A później może Arkady Fiedler ?
zresztą jak sami wydawcy się określają : "Dbamy o markę - wydajemy wyłącznie dobre teksty, a każda książka tej serii to także album niezwykłych fotografii." I przekonuję się że faktycznie tak jest
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 12:03   #4253
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
Za to zdecydowałam się na allegro jak juz wspominałam, ciekawią mnie książki z tej serii, tylko dlaczego są takie drogie
Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
czytałam jeszcze "Moja Afryka" Kingi Choszcz, tym razem z samotnej ostatniej niestety wyprawy właśnie do Afryki, i wciągnęłam się, odpowiada mi ten styl następny będzie chyba Tony Halik po pobieżnym przejrzeniu w Empiku stwierdzam że chyba też mi się spodoba. A później może Arkady Fiedler ?
zresztą jak sami wydawcy się określają : "Dbamy o markę - wydajemy wyłącznie dobre teksty, a każda książka tej serii to także album niezwykłych fotografii." I przekonuję się że faktycznie tak jest
Alvesto świetny wybór! Też niedawno nabyłam tę książkę.
Jeśli interesuje Cię literatura podróżnicza zapraszam do zabrania głosu w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253913
Wszelkie nowe tytuły podróżnicze są mile widziane.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:06   #4254
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Na dniach wyjazd na Mazury i tradycyjnie już jak co roku kupiliśm sobie z TŻtem po czytadle na podróż

Odkryłam u mnie na dworcu małą księgarenkę - antykwariat z ksiażkami nowymi, starymi, winylami, prasą - "Taniocha" - podobno druga filia na dworcu w Katowicach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiażki.jpg (59,2 KB, 21 załadowań)
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 09:15   #4255
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Przyszłam się pożegnać!
Do Hiszpanii jadą ze mną:
'Peonia' - Pearl S. Buck
'Szyfr Szekspira' - Carrell
Zestaw trzech kryminałów - S. Howatch
Psy z Rygi - H. Mankell

Nic hiszpańskiego.
Do zobaczenia!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 09:42   #4256
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Sunprince,
gratuluję nowych książek i miłego odpoczynku!
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 10:18   #4257
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Sunprince Miłego wypoczynku i miłej lektury
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 14:46   #4258
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Nieszczęsny mój los!
Zamówiłam w Empiku "Stambuł" Pamuka, do odbioru w salonie. Rano wybrałam się do miasta, bo musiałam pozałatwiać parę spraw. Spodziewałam się dziś maila z zaproszeniem do odbioru, ale rano go jeszcze nie było. Buty mnie obtarły straszliwie, ale chęć dostania nowej książki była silniejsza niż ból. Dotarłam do Empiku, gdzie pan przez 10 minut sprawdzał, czy książka doszła. Nie doszła.

Wracam do domu ostatkami sił, sprawdzam maila. I co się okazało? O godzinie 14.51 dostałam zaproszenie po odbiór. A z Empiku wyszłam o 14.35
Jestem w takiej desperacji, że chyba wsiądę w autobus i pojadę.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 15:35   #4259
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Gratuluję nowych książek.
Sunprice - odpoczywaj i czytaj, do "poczytania" po powrocie. Lilithin, okupiłaś cierpieniami Pamuka. Lecz rany.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-10, 11:48   #4260
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Pamuka okupiłam nie tylko odciskami, ale i przemoknięciem do suchej nitki Deszcz się rozpadał jak szalony, kiedy wracałam do domu z książką pod pachą

A co tutaj tak cicho???
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.