Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 22:25   #4231
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dobranoc Ane słodkich odplamiających snów
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:28   #4232
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No tak jak ja jestem to nikogo nie ma i nawet nie mogę się wyżalić zostaje mi chyba tylko wróżka może zacznę wierzyć w determinacji. Przydała by mi się Dome rozsądna matka polka
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:32   #4233
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ja wojuję z dzieckiem. Wymiotuje mi. Idę. Pa
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:39   #4234
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv dziecko najwazniejsze mam nadzieję że to przejściowe i wróci do normy
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:40   #4235
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No dobra też idę pod prysznic i spać bo nikogo nie ma
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 08:38   #4236
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ughmmmm znowu mam 5 stron do nadrobienia.
hej hej pięknoty. obiecałam , że jak otworzę nowe pudełko cosmu to wam zdam relację. Faktycznie trochę inna konsystencja. taka kremowa. inny napis na froncie opakowania. jeszcze przestudiuję skład i sprawdzę co i jak. aha i chciałam poradzić coś osobom, które cierpią na początku cosmelanienia się. lekarka poradziła mi, że w momentach zwiątpienia i cierpienia, żeby sobie takie ampułki zapodać. nazwa : Collagen Intensive Hydration firmy Medic Laboratorium (pierre rene). ulgę przynoszą. papa do później kochane
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 08:40   #4237
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień doberek plamki cosmitki.

hmmm chyba jeszcze śpicie po nocnych popijawach.
No wczoraj zrobiłam moją wysmienitą nalewke z pigwówki, zrobiłam zdjęcia i juz miałam wam wklejać i pić z wami a tu przyszedł mój TZ i zabrał mi laptopa i tyle mnie było wczoraj. ale lampeczke sobie wczoraj sama i tak wypiłam a co?.
dzisiaj wkleje moją produkcię.

Buczka- czekamy na żyrafy i afrykańskei przygody. dawaj co masz.
Odnosnie tych pląmb - to Ty jak zawalisz wiadomościa to całe forum wstrząśniete. Mnie też zamurowało. ale ja tam zęby sobie tez wybielałam a co żeby żadnych plamisk nigdzie nie było. no może jakieś na mózgu zostały- ale tego nie widać .
także jestem odplamiona na amen.

Ktośku- witaj w naszym świecie cosmelanskim.


Kto wypije ze mna poranną kaweczke.....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 09:03   #4238
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dzień doberek plamki cosmitki.

hmmm chyba jeszcze śpicie po nocnych popijawach.
No wczoraj zrobiłam moją wysmienitą nalewke z pigwówki, zrobiłam zdjęcia i juz miałam wam wklejać i pić z wami a tu przyszedł mój TZ i zabrał mi laptopa i tyle mnie było wczoraj. ale lampeczke sobie wczoraj sama i tak wypiłam a co?.
dzisiaj wkleje moją produkcię.

Buczka- czekamy na żyrafy i afrykańskei przygody. dawaj co masz.
Odnosnie tych pląmb - to Ty jak zawalisz wiadomościa to całe forum wstrząśniete. Mnie też zamurowało. ale ja tam zęby sobie tez wybielałam a co żeby żadnych plamisk nigdzie nie było. no może jakieś na mózgu zostały- ale tego nie widać .
także jestem odplamiona na amen.

Ktośku- witaj w naszym świecie cosmelanskim.


Kto wypije ze mna poranną kaweczke.....
madziusia wbilelalas zeby? Napisz jaka metoda! Moj lekarz nie chce,bo mam wrazliwe zeby i powiedzial,ze po wybielaniu bedzie jeszcze gorzej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:19   #4239
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia wbilelalas zeby? Napisz jaka metoda! Moj lekarz nie chce,bo mam wrazliwe zeby i powiedzial,ze po wybielaniu bedzie jeszcze gorzej
Metodą Oppalais( nakładki na zęby robi dentysta, do domu daje ci strzykawki z żelem które wstrzykujesz w te nakładki i nakładasz na noc na ząbki) Metoda dość bolesna i tez miałam dość wrażliwe zęby - ale jak człowiek bardzo chce to da sie przeżyć. Ja sie ratowałam tabletką przeciwbólową- Ketonal- pomagała. kuracja około dwa tygodnie. Po kuracji zęby bardziej wrazliwsze ale szybko wracaja do normy. No i efekty- super białe zęby. robiłam to gdzieś ze 3 latka temu- do tej pory zęby białe- (choć przed ślubem chcialabym odświeżyć kolor, ach wszystko bym chciała, maniaczka ze mnie jakaś) lekarz tzn dentysta mówił że co kilka lat można sobie powtarzać taką kuracje, już teraz o tym mysle- ale brak kasy- 1000 zl. trzeba szykować jak nic.
Metoda skuteczna, godna polecenia- tylko właśnie najpierw mus zerwać z nałogiem, bo papierosy bardzo przebarwiają zęby i nie ma sie takich efektów. Co bardzo dentysta podkreślał.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:22   #4240
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka Ty nie cuduj bo na starość wylądujesz ze śnieżno białą ale protezą. Niezbyt wierzę, że te wszystkie rozjaśniania nie szkodzą ząbkom.

A właśnie, dzień dobry dzieweczki. Madziusia kawke już wypiłaś, bo ja własnie zaczynam
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:26   #4241
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka Ty nie cuduj bo na starość wylądujesz ze śnieżno białą ale protezą. Niezbyt wierzę, że te wszystkie rozjaśniania nie szkodzą ząbkom.

A właśnie, dzień dobry dzieweczki. Madziusia kawke już wypiłaś, bo ja własnie zaczynam
wybilelanie szkodzi,sam dentysta mi powiedzial,zebym sie dobrze zastanowila.
Cos mnie dzisiaj brzuch boli
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 09:37   #4242
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wybilelanie szkodzi,sam dentysta mi powiedzial,zebym sie dobrze zastanowila.
Cos mnie dzisiaj brzuch boli

szkodzi szkodzi, mi dentysta też to mówił, ze ma takiej metody która by nie była dla ząbków objętna. Ale duży plusem tej medoty jest to że ona trwa dość dlugo, powoli i zęby nie dostają takiego szoku, a już najgorsze są te jednorazowe zabiegi wybielające- szkliwo robi sie jak pumeks.
no ale biały uśmiech , coś za coś. Ja nie żałuje.


Ivonaczko- a sącze jeszcze kawusie i tak sie delektuje jaki piękny słoneczny dzionek u mnie. U was tez piekna złota polska jesień?

Ahhh żeby taką pogode zamówic sobie na ślub
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:44   #4243
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziuś u mnie piękna szara pogoda, zero słońca, bo ostatnio taka lubię
Czemu Madziuś nie wpadłaś wcześniej na pomysł ślubowania. Ty to pewnie jak moja siapsiółka. 17 lat z tym samym facetem na kocią łapę a na pomysł ślubu wpadła raptem. Bo na fajnym weselu była i ona też tam chciała mieć taką imprezę. 3 miesiące i impreza była.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:52   #4244
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magduś chętnie się z Tobą kawki napiję, bo od rana młyn i nie zdążyłam w pracy. Aha i ja też wybielałam zęby tą metodą, którą ty wybielałaś. z nakładkami i żelem w strzykawce. kosztowało ok. 1000 zł. i efekt się utrzymuje już z 4 lata choć to nie to samo , co po zabiegu. wkleiłam zdjęcie, ale skasowałam. bo to takie niefajne, że dałam fotke z ubiegłych wakacji jak wyglądałam spox. nie mam zdjęcia twarzy z bliska. muszę sobie dzisiaj zrobić po zmyciu make-upe. wtedy będzie real true.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:55   #4245
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziuś u mnie piękna szara pogoda, zero słońca, bo ostatnio taka lubię
Czemu Madziuś nie wpadłaś wcześniej na pomysł ślubowania. Ty to pewnie jak moja siapsiółka. 17 lat z tym samym facetem na kocią łapę a na pomysł ślubu wpadła raptem. Bo na fajnym weselu była i ona też tam chciała mieć taką imprezę. 3 miesiące i impreza była.

Nie ja ze swoim TZ pięć latków już, no to czas i pora, a i tak planowaliśmy ślub jak skończymy budowe. A że domek juz stoi to pora sie hajtać.
Poza tym to ja bym chyba tak nie umiała na kocia łape- Miłość wielka i gorąca między nami ale ja tak jestem wychowana, że ten papierek musi być (chociaż zapewne i tak niczego nie zmieni i do szczęścia nie jest potrzebny) ale chociaz cywilny żeby zalegalizowac związek, tak dla mojej i jego psychiki.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 09:56   #4246
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam, i a kawką się przyłączam

u mnie słonko się przebija,a mnie jakiś dołek dopada...

Iv co z twoim bobasem (ile latek,chłop czy dziewczę), no i jak tam buzia
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:01   #4247
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magduś chętnie się z Tobą kawki napiję, bo od rana młyn i nie zdążyłam w pracy. Aha i ja też wybielałam zęby tą metodą, którą ty wybielałaś. z nakładkami i żelem w strzykawce. kosztowało ok. 1000 zł. i efekt się utrzymuje już z 4 lata choć to nie to samo , co po zabiegu. wkleiłam zdjęcie, ale skasowałam. bo to takie niefajne, że dałam fotke z ubiegłych wakacji jak wyglądałam spox. nie mam zdjęcia twarzy z bliska. muszę sobie dzisiaj zrobić po zmyciu make-upe. wtedy będzie real true.

Edytowane przez lucy77
Czas edycji: 2008-10-08 o 10:23 Powód: coś się przekombinowało i skasowało
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:03   #4248
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam słoneczkaJuż jestem świeża i żeśka Buczuś zrób sobie piaskowanie tylko na ząbki a nie na bużkę Może odezwę się wieczorem Lucy pijesz małą czarną
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:06   #4249
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

tak to jakoś jest że jak się coś poprawi to za chwilę okazuje się że bardziej niż plamy doskwiera cellulit ,albo biust coraz niżej

a może znacie dopry sposób na pozbycie się włosków bo wosk mi się "znudził", czytałam o czymś takim jak epilar
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 10:12   #4250
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Magduś chętnie się z Tobą kawki napiję, bo od rana młyn i nie zdążyłam w pracy. Aha i ja też wybielałam zęby tą metodą, którą ty wybielałaś. z nakładkami i żelem w strzykawce. kosztowało ok. 1000 zł. i efekt się utrzymuje już z 4 lata choć to nie to samo , co po zabiegu. wkleiłam zdjęcie, ale skasowałam. bo to takie niefajne, że dałam fotke z ubiegłych wakacji jak wyglądałam spox. nie mam zdjęcia twarzy z bliska. muszę sobie dzisiaj zrobić po zmyciu make-upe. wtedy będzie real true.

luccy- To widze że tym samym wózkiem jedziemy. te same problemy, te same zabiegi i nawet zęby. O rany jak fajnie.
Co do tych zebów to tak masz racje swieżo po zabiegu to aż biło i porażało bielą. Dentysta mi też nadmienił to, że człowiek sie do koloru też przyzwyczaja i jak sie swoje zęby widzi codzinnie to już nie są takie białe. Fakt że czas robi swoje, kawa, herbata, winko - wszystko to no jakoś tam zmienia tą biel i co kilka lat zabieg można sobie powtórzyć- mam taki zamiar jak bedzie wolna kasa. Zresztą jak ten 1000 wyda sie raz na 4 lata to też nie takie ogromniaste pieniądze a efekty super.
No u mnie tak było najpierw zęby potem twarz a na końcu zafundowałam sobie laserową depilacje- kochane to jest dopiero luksus jak nie trzeba sie golić, ani maltretowac depilatorem wrrr....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:14   #4251
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etnuś mój mały ma 4 latka. Wczoraj miałam całą chatę zarzyganą. Dziś już jest chyba lepiej. Dałam antybiotyk, bo od soboty bez antybiotyku było, lekarka miała nadzieję, że da radę ale nie udało się.

Buźka wczoraj trochę mięsem mi prześwitywała więc nie dałam 3 raz cosmelanu w tych miejscach.Widzę Sagę wtedy. Posmarowałam te prześwity samym hydrowitalem na 5 godzin. Dziś rano już dało radę posmarować wszystko cos2. Jest dobrze. Wczoraj tak po zmyciu tego 2 razu stał się cud. Te wszystkie strupowate skorupy spłynęły z wodą. Skóra taka gładziutka, piękna, tylko czerwona. Oczywiście nowa skorupa już się robi ale chwila była piękna.

Etnuś a czym Ty się martwisz?

Anturium
jak na razie serio polecam. Miałam zmarchę na czole ale już nie mam.

Madziusiu a mogłabyś powiedzieć kiedy robiłaś włosy laserem, ile razy powtarzałaś zabeg, jakim laserem i gdzie. Pytam bo siostra jest zainteresowana usunięciem wąsika ale naczytała się, że kilka zabiegów potrzebne i że efekt utrzymuje się rok do półtora i znów trzeba robić.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:21   #4252
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dubel
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:27   #4253
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
słonko faktycznie się przebija a ja i tak mam doła i chandrę czy handrę jak ją zwał. kumpela się extra obcięła i pofarbowała i wszyscy chodzą i szpanują a to nowymi ciuchami czy butami lub fryzem a ja jak zwykle z lusterkiem czy się nie łuszczę i czy już jest lepiej czy nie. czy te sprawy muszą cały świat zasłaniać.... może faktycznie powinnam się leczyć, jak to powiedziała moja derma ale na głowę
Luccy- jak ja Cie rozumiem, jak tak czytam to widze siebie zprzed dwóch lat, człowieka nic nie cieszy, wrecz wszystko wkurza jak sie źle czuje w swojej skórze na twarzy. Ale pomyśl że masz cosmelan i to jest lekarstwo na te zło, troszke czasu i cierpliwości( o którą ciężko- wiem to tez) i bedziesz zadowolona i uzależniona chorobliwie od tego kremu



Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tak to jakoś jest że jak się coś poprawi to za chwilę okazuje się że bardziej niż plamy doskwiera cellulit ,albo biust coraz niżej

a może znacie dopry sposób na pozbycie się włosków bo wosk mi się "znudził", czytałam o czymś takim jak epilar



Etna- prawde piszesz baba zawsze znajdzie jakiś problem, zawsze bedzie coś nie tak Plam sie pozbyłam i wszelkich niespodzianek z gęby, włosy też laserem wykurzyłam , no to nie miała baba kłopotu do dopatrzyła sie cellulitu no i tak obecnie ubolewam nad cellulitem- kurcze chuda wrecz jestem a to swiństwo mam takie brrr i to skąd.

A odnośnie tej depilacjii- to kochana tylko najlepszy laser Lightsheer- szukaj kliniki gdzie mają właśnie taki i tylko taki laser. to nie wyrzucisz kasy w błoto.Bo to kosztuje nie mało
Cassatta- tez może ci coś o nim powiedzieć. No cassi- właśnie depilujesz sie jeszcze?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:29   #4254
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cassantta piję piję dużą czarną z pianką. kumpela mi zrobiła bo ma taki magiczny expresik i wychodzi pyyychota. a ja wogóle kawy nie lubię i tylko ta mi smakuje z sekretariatu szefa w sumie to zamiast tej czarnej nachlałabym się czymś mocniejszym teraz.
Magduś ty Bratnia Duszo moja widzę, że te same zabiegi sobie robiłysmy. ja też depilacje laserem (pod pachami hihi na razie).
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:29   #4255
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[QUOTE=ivonako;9275197]Etnuś mój mały ma 4 latka. Wczoraj miałam całą chatę zarzyganą. Dziś już jest chyba lepiej. Dałam antybiotyk, bo od soboty bez antybiotyku było, lekarka miała nadzieję, że da radę ale nie udało się.

Buźka wczoraj trochę mięsem mi prześwitywała więc nie dałam 3 raz cosmelanu w tych miejscach.Widzę Sagę wtedy. Posmarowałam te prześwity samym hydrowitalem na 5 godzin. Dziś rano już dało radę posmarować wszystko cos2. Jest dobrze. Wczoraj tak po zmyciu tego 2 razu stał się cud. Te wszystkie strupowate skorupy spłynęły z wodą. Skóra taka gładziutka, piękna, tylko czerwona. Oczywiście nowa skorupa już się robi ale chwila była piękna.

Etnuś a czym Ty się martwisz?


a to niespodzianka moja mała ma 3,5 i jak narazie się trzyma w przedszkolu,za to starszy (14 lat)od siedmiu zero chorób a dał do wiwatu.

moja buzia dziś wywołała sensację w piekarni i chyba od jutra całkowicie zostanę w domu,
ile nakładasz cos2 cieńko,czy raczej wsmarowujesz troszkę grubiej,wiem głupie pytanie , i jakoś tej skorupy nie mogę sobie wyobrazić
a zmartwienia od tych przyziemnych (jak utrzymac cycki na miejscu) do tych poważnych jak sie posłucha wiadomości
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:48   #4256
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Etnuś mój mały ma 4 latka. Wczoraj miałam całą chatę zarzyganą. Dziś już jest chyba lepiej. Dałam antybiotyk, bo od soboty bez antybiotyku było, lekarka miała nadzieję, że da radę ale nie udało się.

Buźka wczoraj trochę mięsem mi prześwitywała więc nie dałam 3 raz cosmelanu w tych miejscach.Widzę Sagę wtedy. Posmarowałam te prześwity samym hydrowitalem na 5 godzin. Dziś rano już dało radę posmarować wszystko cos2. Jest dobrze. Wczoraj tak po zmyciu tego 2 razu stał się cud. Te wszystkie strupowate skorupy spłynęły z wodą. Skóra taka gładziutka, piękna, tylko czerwona. Oczywiście nowa skorupa już się robi ale chwila była piękna.

Etnuś a czym Ty się martwisz?

Anturium jak na razie serio polecam. Miałam zmarchę na czole ale już nie mam.

Madziusiu a mogłabyś powiedzieć kiedy robiłaś włosy laserem, ile razy powtarzałaś zabeg, jakim laserem i gdzie. Pytam bo siostra jest zainteresowana usunięciem wąsika ale naczytała się, że kilka zabiegów potrzebne i że efekt utrzymuje się rok do półtora i znów trzeba robić.


Ivonaczko- laserem robilam pachy, bikini i całe nogi a wąsika ja nie mam. laser robiłam caly rok temu. na ostatnim zabiegu byłam w styczniu tego roku( jak mnie pamięć nie myli) dobrze sie naczytałaś bo trzeba zrobić kilka zabiegów ja zrobiłam ich 7 . Narazie jestem super zadowolona ( pod pachą i na łydce zostało mi kilka włosków które wyrywam sobie pesetą, bo stwierdziłam że szkoda i bez sensu jest wywalić 1000 zl. na usunięcie tych kilku włosków) Ten zabieg jest niby na stałe- pisze "niby" bo pożyjemy - zobaczymy. lekarz zapewniał mnie że to stała inwestycja, narazie jestem z 10 miesiecy po laserze i nic a nic mi nie odrasta.
Z całego serca moge polecić klinike(centrum medycyny estetycznej) w Olsztynie, właśnie tam mają ten laser Lightsheere (nowiutki), dotego jest taniej niż gdzie indziej na takim laserze. No i polecam pielęgniarke o imieniu Ewelina- anioł kobieta i cierpliwa i baaardzo dokładna.( bo są dwie ale ta druga- Małgośka jest mniej dokładna). klientki do nich zjerzdzają sie z całej polski.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 10:59   #4257
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Cassantta piję piję dużą czarną z pianką. kumpela mi zrobiła bo ma taki magiczny expresik i wychodzi pyyychota. a ja wogóle kawy nie lubię i tylko ta mi smakuje z sekretariatu szefa w sumie to zamiast tej czarnej nachlałabym się czymś mocniejszym teraz.
Magduś ty Bratnia Duszo moja widzę, że te same zabiegi sobie robiłysmy. ja też depilacje laserem (pod pachami hihi na razie).


Luccy- No nie mogę. "Nieszcześcia chodzą parami'- jak to sie mawia- to Ty jesteś TĄ połówką moją. I na forum sie odnalazłyśmy.

Kurcze a kiedy robiłaś pachy i ile jesteś od zabiegu? jak efekty zadowolona jestes?Ile zabiegów, jaki laser? No i masz nadzieje że to faktycznie na stałe?
Bo ja laser sobie potraktowałam jako nagrode za te wszystkie moje cierpienia.i mam nadzieje że to jest na wieki.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:08   #4258
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Magduniu słoneczko, robiłam w tamtym roku jakoś luty, marzec też tym Lightsheerem i jestem bardzo zadowolona. dodam, że wczesniej nie goliłam włosów pod pachą tylko chodziałam na depilację woskiem więc były już słabe te włoski. teraz spokój mam. faktycznie jak są to tylko pojedyncze.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:22   #4259
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam lalunie! Jak rano zaglądałam to nikogo nie było.Też myslę o laserze na nogi i na bikini bo pod pachami to mam trzy włosy.Ale na nóżki i resztę to mi natura nie poskapiłaCzy dobrze liczę ze to kosztuje "dychę"Ale dla urody i przedewszystkim wygody warto
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:23   #4260
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Luccy- czyli ostatni zabieg zrobiłaś luty-marzec w tamtym roku i teraz w sumie 1,5 masz spokój tak? Bo u mnie to dopiero 10 miesięcy bez depilowania sie i mam nadzieje że bedzie tak już do ostatnich mych dni.
Co do tych pojedynczych włosków to ja mam 2 czarne na jednej i 4 czarne na drugiej paszcze no i na łydce też kilka można na palcach policzyć. A najlepsze efekty to są na bikini tam to nic a nic nie odrosło. Dla mnie to rewelacja i największy luksus jaki może mieć kobieta.
Przy mojej dziwnej skórze tzn bardzo białej i z czarnymi jak węgiel włosami to laser daje niby najlepsze rezultaty no i lekarz gwarancja ze włosy mi nie odrosnął.
Ciekawe jak to bedzie za 5 lat. Bo ja poszłam na całosć i dużo mnie to kosztowało pieniędzy.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.