Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 14:30   #4231
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
to, że jest promotorem to słyszałam, ale ile tej gliceryny dodać to już nie. Pomożesz?
Na 250 ml wciery dodać można 5-10 ml, zależy od tego, czy nie przeszkadza nam ewentualna lepkość
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:38   #4232
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A jak obecnie wygląda Twoja pielęgnacja?
Ostanio używałam Facelle do mycia (dziś garnier z glinką), odżywka Fructis Mega Objętość, i Joanna b/s z pokrzywą i herbatą (dziś z lnem i rumiankiem). Dziś po myciu nałożyłam Dermaglin maska do skóry głowy z glinką na 20 minut.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
To mamy lekki pat. Jak nakładasz odżywkę d/s? Na jak długo i w jakich warunkach?
Nakładam tak do ucha (nie chcę skóry głowy przetłuścić). Na 3-5 minut. W łazience mam dużą wilgoć, nie wiem czy ma to znaczenie. Może to ta Joanna z lnem i rumiankiem mi zaszkodziła? W ogóle mam już dość szarpania włosów podczas czesania, bo przez to dużo ich wyrywam (czeszę grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami).
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:46   #4233
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Mamy do dyspozycji dwa pokoje, barek alkoholu i mojego tatę zdolnego spełniać nasze dodatkowe smakowe zachcianki:hahah a:
Ja sie na to piszę

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Ostanio używałam Facelle do mycia (dziś garnier z glinką), odżywka Fructis Mega Objętość, i Joanna b/s z pokrzywą i herbatą (dziś z lnem i rumiankiem). Dziś po myciu nałożyłam Dermaglin maska do skóry głowy z glinką na 20 minut.



Nakładam tak do ucha (nie chcę skóry głowy przetłuścić). Na 3-5 minut. W łazience mam dużą wilgoć, nie wiem czy ma to znaczenie. Może to ta Joanna z lnem i rumiankiem mi zaszkodziła? W ogóle mam już dość szarpania włosów podczas czesania, bo przez to dużo ich wyrywam (czeszę grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami).
Sama nie wiem. Mnie osobiście średnio podoba się idea stosowania i odżywki do spłukiwania i bez spłukiwania. Ja wybieramy tylko tą do spłukiwania i końce zabezpieczam jakimś serum, jedwabiem itd. A i tak wiele potrafi mi włosy obciążyć, mimo że nakładam tylko od połowy włosów. Druga sprawa szampon - może facelle Ci nie służy? Ja osobiście mimo wszystko z SLS nie umiem zrezygnować, bo mam przyklap a nie włosy. Garniera nie znam, podobnie Dermaglin. Może po prostu za dużo tych dobrodziejstw i Twoje włosy są zbyt obciążone?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:46   #4234
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
I nie bardzo wiem jak się odsłużyć eliksirem GP Na etykiecie jest napisane, że stosować po myciu, ale można po prostu spsikać na noc i rano umyć włoski?
I jak to zrobić, żeby samemu dokładnie wetrzeć to w skalp, a nie dawać na włosy?
Jak długo można stosować i czy trzeba codziennie? Wiem, że będzie lepszy efekt, ale np. co 2-3 dni to za mało?
Napiszę, jak ja robię
Po pierwsze - nie stosuję eliksiru samodzielnie, bo boję się wysuszenia.
Najczęściej wygląda to tak: psikam nim jak najbliżej skalpu i rozmasowuję - najpierw na linii włosów, potem przedziałek dalej, potem następny przedziałek i tak aż do końca głowy Później nakładam na skalp olej.
Wiadomo, że na pewno rozniesie się trochę po długości, ale co zrobić, włosy na pewno od tego nie odpadną. Wcześniej próbowałam metody z wylaniem eliksiru na spodek, zanurzaniu opuszek palców i wcieraniu, ale miałam wrażenie, że eliksir pozostaje tam, gdzie styka się z pierwszymi włosami (nie wiem, jak to jaśniej przedstawić).
Jeżeli stosuję go na długość, to zawsze z czymś jeszcze - odżywką/ psikaczem/ żelem lnianym/ olejem albo kombinacjami wspomnianych
Po myciu nie stosuję go wcale, bo przeważnie nakładam olej na całą noc, więc co ma się wchłonąć, to się wchłonie

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodziło, o stosowanie z głową bo też nie ogarniam jak mimo bólu, pieczenia można stosować dalej, przecież to dobitnie świadczy, że produkt nie służy i trzeba go odstawić
U mnie odżywka Eveline 8w1 wywołała taką reakcję alergiczną, że dwa razy wylądowałam na pogotowiu, gdzie podawali ma sterydy. Było naprawdę paskudnie A zorientowałam się, że to ona dopiero po kilku dniach z pomalowanymi paznokciami, bo pokrzywka wyskoczyła mi w zupełnie innym miejscu niż dłonie - dopiero później spuchłam cała i zaczęły się inne rewelacje.
Oddałam ją koleżance, która z powodzeniem wysmarowałam już jedna buteleczkę tej odżywki i cieszyła się wzmocnionymi paznokciami - organizmy różne są i tyle

Cytat:
Napisane przez micarise Pokaż wiadomość
Pod gumką mam 10,5 cm a nad 12. Przy moich 150 cm wzrostu nie pasują mi tak grube włosy.
Kto ma ochotę napisać mi do czego używa się gliceryny?
Najczęściej - do masek, odżywek, psikaczy.
Konkretne przepisy powinnaś znaleźć na stronie ZSK (zrobsobiekrem.pl)

Mój puch jest dziś ciut bardziej opanowany niż w poprzednie dni Chyba pomęczę dzisiejszy zestaw trochę dłużej (mycie - Facelle, jakaśtam odżywka do spłukiwania, Ziaja codzienna pielęgnacja bez spłukiwania) i zobaczę, co będzie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:46   #4235
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Już po laminowaniu
Z jedenj strony efekt fajny z drugiej nie bardzo.
Fajnie bo włosy są ładnie odbite od nasady, miękkie i gladkie jak nigdy, ale skret na dlugości jest gorszy no i pojawił się dość spory puch
Pewnie jeszcze kiedyś powtórze bo naprawde włosy są mega gładkie
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:51   #4236
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Ostanio używałam Facelle do mycia (dziś garnier z glinką), odżywka Fructis Mega Objętość, i Joanna b/s z pokrzywą i herbatą (dziś z lnem i rumiankiem). Dziś po myciu nałożyłam Dermaglin maska do skóry głowy z glinką na 20 minut.



Nakładam tak do ucha (nie chcę skóry głowy przetłuścić). Na 3-5 minut. W łazience mam dużą wilgoć, nie wiem czy ma to znaczenie. Może to ta Joanna z lnem i rumiankiem mi zaszkodziła? W ogóle mam już dość szarpania włosów podczas czesania, bo przez to dużo ich wyrywam (czeszę grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami).
W jaki sposób i kiedy czeszesz włosy?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:57   #4237
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Bingacz już na wykończeniu więc będzie trzeba pomyśleć o masce, chyba Natur Vital kupię
ja mam chętkę na granatowego NaturVitala, ale jednak 23 złote to jak dla mnie przesada. Jak zejdą w promocji do 18 to się zacznę zastanawiać.

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Idę sobie popłakać w kącie nad moim obwodem, bo jak czytam o 9 i więcej centymetrowych obwodach to mnie żółć z zazdrości zalewa :P
wyjaśnienie może być takie, że masz małą głowę i już. Ja mam głowę jak dorodny arbuz, to i obwód kitki większy niż przeciętny obywatel.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:02   #4238
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Uciekam na tydzien nad morze, nie nasmarujcie tu za duzo

Oczywiscie moja pielegnacja bedzie marna... Plyn do higieny intymnej (3w1 - wlosy, twarz i tam, gdzie powinno sie go uzywac), odzywka Garnier olej kokosowy i maslo kakaowe, Glisskur zolty, jedwab CHI i tyle
Ukrece jeszcze jakis psikacz przed myciem, bo jak teraz czytam co biore to az mi nie pasuje, ze tak malo
udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Już po laminowaniu
Z jedenj strony efekt fajny z drugiej nie bardzo.
Fajnie bo włosy są ładnie odbite od nasady, miękkie i gladkie jak nigdy, ale skret na dlugości jest gorszy no i pojawił się dość spory puch
Pewnie jeszcze kiedyś powtórze bo naprawde włosy są mega gładkie
ale zdjęcia będą?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:04   #4239
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
W jaki sposób i kiedy czeszesz włosy?
Włosy czeszę zazwyczaj z odżywką d/s/maską na głowie- albo grzebieniem lub palcami jak go zapomnę. Z reguły pozwalam włosom samym wyschnąć, tylko jak są lekko wilgotne to przeczeszę grzebieniem (na sucho rozczesanie ich jest nie możliwe) i suszę wtedy zimnym nawiewem jakieś 5 minut i na szczotce układam. Nawet jak byłam dzieciakiem (włosy do pasa) to wszyscy w domu mieli chyba problem z czesaniem moich włosów,bo pamiętam do dziś jak mi je szarpali- bolało.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:14   #4240
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Namaste_ Pokaż wiadomość
Miałam już wcześniej wrzucić foto, ale pod osłoną nocy jest mi łatwiej

Przepraszam za jakość, za światło i za to że włosy są strasznie potargane, ale jestem okropnym leniem
super długość i gęstość widać że te wlosy mają niezły potencjał, troszkę troski i będą super

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj w nocy pierwszy raz wypróbowałam koczek na skarpete zwykle jak robiłam jakiekolwiek koki, ślimaki i inne takie rzeczy w celu lekkiego pofalowania włosów to na mojej głowie działa się jakaś masakra.. wyglądałam jak stary spocony baran, a dzisiaj jestem mega zadowolona, od połowy długości mam fajne fale, co i tak nie zmienia faktu, że za godzine sie same rozprostują, ale i tak sie ciesze :P

ostawiłam wszelakie wcierki i włosy stwierdziły, że już nie chcą wypadać :P przerwa dobrze im zrobi bo ja faktycznie ostro przesadzałam z ziołami
fajnie, że kok się u ciebie sprawdził i wyszły fajne fale <zazdrości>


Po wczorajszym bingaczu włosy nawet rano były na tyle wyprostowane i wygładzone że poszłam dziś do pracy w rozpuszczonych bo normalnie wyglądałam jak człowiek
chociaż raz wizażowy hit się u mnie sprawdzi bo często z takimi hitami to była u mnie masakra (np. kallos, gloria, lorys, mypa)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:20   #4241
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
wyjaśnienie może być takie, że masz małą głowę i już. Ja mam głowę jak dorodny arbuz, to i obwód kitki większy niż przeciętny obywatel.
Gorzej - mam wielki łeb Rodzicielkę straszyli nawet w ciąży, że mam wodogłowie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:24   #4242
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Gorzej - mam wielki łeb Rodzicielkę straszyli nawet w ciąży, że mam wodogłowie
no to może masz wysokie czoło?


Ejtam, kuszę!
W SP Biovaxy za 14,99.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:32   #4243
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
no to może masz wysokie czoło?


Ejtam, kuszę!
W SP Biovaxy za 14,99.
Nie kombinuj, po prostu jestem łysa

Nie podnieciłaś mnie Biovaxem, sorry
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:45   #4244
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

A mnie podnieciłaś bo marzy mi się ten nowy z jedwabiem i keratyną

ale zaraz mi przeszło bo po ostatnich zakupach mam bana do końca września na zakupy włosowe

dzisiaj przyszedł mi olej brokułowy pachnie tak jak olej konopny czyli ziemią, mam nadzieję że będzie działał podobnie tylko lepiej bo konopny jest bardzo fajny

a u alex zamówiłam dwa olejki z alverde - już się nie mogę doczekać

także niestety biovax musi poczekać
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:00   #4245
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Dziewczyny pomóżcie, chcę zrobić płukankę z sokiem z cytryny ale nie wiem jakie powinny być jej proporcje
Szukałam na różnych blogach, ale dziewczyny tam różnie piszą i sama już nie wiem
__________________
Od 10.12.11 nakładam olej na włosy!
Od 07.07.12 Jantar
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:04   #4246
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Zmierzyłam obwód kucyka, ale bardzo prowizorycznie - nie mogłam znaleźć metra krawieckiego, więc posłużyłam się... wstążką. Wyszło coś około 9,5
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:05   #4247
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Zmierzyłam obwód kucyka, ale bardzo prowizorycznie - nie mogłam znaleźć metra krawieckiego, więc posłużyłam się... wstążką. Wyszło coś około 9,5
czemu się smucisz, to niezły wynik
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:20   #4248
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
czemu się smucisz, to niezły wynik
No bo mi się ciągle wydaje, że mam mega rzadkie włosy... w ogóle nie wiem o co z nimi chodzi
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:24   #4249
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
Zmierzyłam obwód kucyka, ale bardzo prowizorycznie - nie mogłam znaleźć metra krawieckiego, więc posłużyłam się... wstążką. Wyszło coś około 9,5
jeden z najlepszych wątkowych wyników. nie ma co się smucic
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:25   #4250
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Włosy czeszę zazwyczaj z odżywką d/s/maską na głowie- albo grzebieniem lub palcami jak go zapomnę. Z reguły pozwalam włosom samym wyschnąć, tylko jak są lekko wilgotne to przeczeszę grzebieniem (na sucho rozczesanie ich jest nie możliwe) i suszę wtedy zimnym nawiewem jakieś 5 minut i na szczotce układam. Nawet jak byłam dzieciakiem (włosy do pasa) to wszyscy w domu mieli chyba problem z czesaniem moich włosów,bo pamiętam do dziś jak mi je szarpali- bolało.
Podbijam. Zdjęcie herów gratis. Na zewnątrz, telefonem, bez lampy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie027.jpg (108,2 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2012-08-23 o 16:38
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:27   #4251
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
jeden z najlepszych wątkowych wyników. nie ma co się smucic
czy ja wiem czy najlepszych, moim zdaniem raczej standardowy obwód dla włosomaniaczki to 7-11cm
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:31   #4252
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy najlepszych, moim zdaniem raczej standardowy obwód dla włosomaniaczki to 7-11cm
dziewczyny, które wpisywały miały średnio 8cm, rzadko komu trafiało się więcej. fakt, że nie wszystkie się wypowiedziały, ale mało było grubszych
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:34   #4253
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
dziewczyny, które wpisywały miały średnio 8cm, rzadko komu trafiało się więcej. fakt, że nie wszystkie się wypowiedziały, ale mało było grubszych
jakiś czas temu sporo dziewczyn podawało 11-12, ja sama mam 13 więc jakoś nie wiem... może przegapiłam te posty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:37   #4254
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jakiś czas temu sporo dziewczyn podawało 11-12, ja sama mam 13 więc jakoś nie wiem... może przegapiłam te posty
a jakiś czas temu to nie wiem, mam na myśli wczorajsze
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:39   #4255
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

sama też wczoraj pisałam jaki mam obwód, ale fakt nie czytałam wszystkich postów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:42   #4256
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
sama też wczoraj pisałam jaki mam obwód, ale fakt nie czytałam wszystkich postów
tak wiem. i dlatego napisałam jeden z najlepszych, bo Twój jest najlepszy (przynajmniej ja lepszego wczoraj nie widziałam )
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:49   #4257
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, chcę zrobić płukankę z sokiem z cytryny ale nie wiem jakie powinny być jej proporcje
Szukałam na różnych blogach, ale dziewczyny tam różnie piszą i sama już nie wiem
Płukanka ma być LEKKO kwaśna w smaku.
Ja daję łyżkę soku na litr wody.
Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Podbijam. Zdjęcie herów gratis. Na zewnątrz, telefonem, bez lampy.
Nie ogarniam totalnie, czemu masz problem...
Włosy muszą być szorstkie. Zakwaś je!
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:58   #4258
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
tak wiem. i dlatego napisałam jeden z najlepszych, bo Twój jest najlepszy (przynajmniej ja lepszego wczoraj nie widziałam )
jakieś dwie części temu nie byłam jedyna ze swoim obwodem

U mnie włosowy zastój... wczoraj w Naturze miałam w ręku odżywkę Garniera z białą glinką, ale nie kupiłam, ob nie lubię Garniera i jakoś nie mogę się przełamać...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:59   #4259
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie ogarniam totalnie, czemu masz problem...Włosy muszą być szorstkie. Zakwaś je!
Problem, że są suche w dotyku i się plączą. Wypadają, przy myciu, czesaniu. Wystarczy, że przejadę dłonią po włosach i już mam włosy w ręku. I muszę przez kolonie je często czesać. To włosy nie powinny być miękkie? Co ile je można zakwaszać? Bo robiłam to jakieś 2-3 mycia temu.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:36   #4260
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Problem, że są suche w dotyku i się plączą. Wypadają, przy myciu, czesaniu. Wystarczy, że przejadę dłonią po włosach i już mam włosy w ręku. I muszę przez kolonie je często czesać. To włosy nie powinny być miękkie? Co ile je można zakwaszać? Bo robiłam to jakieś 2-3 mycia temu.
Co 2-3 mycia możesz. Może zrób nawilżającą maskę przed myciem?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.