Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 23:38   #4231
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
No to uspokoiłas mnie troszkę, uzbrajam sie w cierpliwość w takim razie
A swoje oczy mam piwno zielone, przy czym jedno bardziej brązowe a drugie bardziej zielone.. Chciałam bardziej wydobyć ten piwny kolor ale nigdzie nie ma soczewek podkreslajacych taki kolor oczu, sa tylko dla zielonych, błękitnych.. Także mam nadzieje że te będa dobre. A na zamówieniu mam opis: Filtr soczewki: Brąz C
Rodzaj filtra: 1/3
zle zrobilas biorac 1/3. niewiem jak jest w brazowych ale ja mialam blekitne i wgl jakbym nic na oku nie miala przy takiej intensywnosci. kolor oka zmienial sie tylko przy bardzo ostrym swietle i trzeba sie bylo bardzo mocno przyjzec dlatego je reklamowalam. najlepsza intensywnosc to pomiedzy 1/3 a 2/3 tak zwane 2/3 usrednione bo wtedy masz podkreslony kolor delikatnie i naturalnie. ostatnio zamowilam 2/3 to jest juz za sztuczne. jak sie jeszcze da zmien zamowienie bo inaczej sie rozczarujesz. znajac ich tempo oni tego nawet jeszcze nie zaczeli ci robic
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:15   #4232
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziękuję za sugestie, ale wypróbuje to co zamówiłam.. najwyzej nastepnym razem zamówie mocniejsze i tak jak Ty drogą prób i błędów znajede te które najbardziej mi odpowiadaja ;-) zreszta nie mam wyjscia bo pan z legro kompletnie ignoruje moje zapytania o termin realizacji zamówienia, wiec watpie czy udało by mi sie dokonac zmiany.. Irytujaca firma ale mam nadzieje że brak profesjonalizmu w kontakcie z klientem nadrabiaja jakoscią wykonania ;-)
justwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:24   #4233
blubell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
A próbował ktoś z Was neo cosmo? Ja miałam jedną parę na razie i strasznie mi się spodobały - nie dość, że dobrze zmieniają kolor to jeszcze są mega wygodne, w przeciwieństwie np. Acuvue 2 Colors, które są w ogóle starej generacji i słyszałam, że mają je niedługo wycofać. Moja siostrzenica miała 2 Tone Blue z Neo Cosmo i też bardzo chwaliła. No i dostępne są w mocach, więc jak ktoś ma wadę wzroku to też może nosić. Niestety są one mało dostępne w Polsce, ja znam tylko jeden sklep, który je sprzedaje - Optyk Rozmus (mają sklep internetowy), mają całkiem niezły wybór, ale chyba są jedyni u nas. Tak poza tym to ze stanów można je sprowadzić.
blubell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:26   #4234
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Słuchajcie gdzie zamawiacie circle lens? jest jakiś polski internetowy sklep?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 07:17   #4235
blubell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Circle lens czyli te powiększające oko? Zdaje się, że właśnie optykrozmus.pl je ma w dziale "Big Eyes".
blubell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:18   #4236
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dobry wątek też się zastanawiam nad soczewkami. I zmianą koloru. Każda spróbuje nowych rad.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:00   #4237
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blubell Pokaż wiadomość
Circle lens czyli te powiększające oko? Zdaje się, że właśnie optykrozmus.pl je ma w dziale "Big Eyes".
no tak, dziekuje
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 15:33   #4238
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja kupowałam na stronach http://sklep.geooptica.com/ i http://www.barwyoczu.pl/
Oba sklepy w porządku, tylko różnią się ofertą.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:07   #4239
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej.
Doszło moje zamówienie z Legro..
Zamówiłam jak wspominałam jasny brąz dla delikatnego efektu i podkreslenia, kolor jasny brąz 1/3. Dostałam brąz ciemny 2/3 po założeniu wyglądający jak czarny. Mega sztuczny.
Pomylili się! Moge spróbować reklamowac ale kto wie z jakim skutkiem? I ile bede czekac- kolejny miesiąc czy może dwa??
Wydałam 220 zł bo mam różne moce wiec 2 komplety soczewek.
Czekałam ponad 3 tygodnie.
Pieniądze wyrzucone w błoto, zmarnowany czas i nerwy.
Tyle o Legro.. Nie polecam zdecydowanie!!!!

Edytowane przez justwords
Czas edycji: 2013-07-30 o 14:15 Powód: dopisek
justwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 10:38   #4240
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

justwords
A spytałaś się w ogóle o reklamację? Mi też raz się pomylili ale załatwili to wszystko w taki sposób że byłam bardzo zadowolona. Pracuję na kasie w sklepie i mnie parę razy nawet się już zdarzyło żeby czegoś nie skasować jak miałam duży ruch.
Jeśli ci odmówią reklamacji a to ich wina to faktycznie źle robią. Ale ja proponuję ci żebyś się do nich odezwała.
Przeszłam z nimi naprawdę wiele i wiem że tam gdzie wiele innych firm się na ciebie wypnie tak oni jeszcze pomagają.
Po prostu sprawdź i daj znać bo sama jestem ciekawa jak ta sprawa się potoczy.
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 17:42   #4241
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 312
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

atan.industrial.new.jpg

aDSCN0082.jpg

aDSCN0090.jpg

aDSCN7493.jpg

Hej,
Chciałam pokazać, jak wyglądają soczewki Freshlook Dimensions Sea Green na brązowych oczach.

1. Moje naturalne oko, brąz, przy źrenicy jaśniejszy, pomarańczowawy, przy końcu tęczówki trochę ciemnozielony; tu wyszedł bardziej jak jednolity brąz.
2. Soczewka - zdjęcie zrobione w pochmurny dzień
3. Soczewka - dzień też pochmurny, bez flasha
4. Soczewka - dzień pochmurny, z flashem
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 15:42   #4242
ruda minia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

No po prostu cudo!!! Bardzo naturalnie wyglądają te zielone soczewki.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

No po prostu cudo!!! Bardzo naturalnie wyglądają te zielone soczewki.
ruda minia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 12:28   #4243
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Update odnośnie laboratorium Legro
Oczywiście napisałam reklamacje. Dnia 30.07 czyli tydzień temu otrzymałam odp.ze wszystko zweryfikują i dostane nowe soczewki zgodne z moim zamówieniem. Dodam ze poprzedni komplet wyrzuciłam bo kolor był strasznie sztuczny, nie mam ochoty na czarne oczy.
Natomiast do do dnia dzisiejszego nie uzyskałam odpowiedzi kiedy raczą wykonac i wyslać mi nowe soczewki. Zapewnie we wrześniu biorąc pod uwage tempo ich działania.
Reasumując: zamówienie złozyłam koło 20 czerwca, biorac pod uwagę ich pomyłkę i opieszałość w działaniu wygląda na to że docelowego zamówienie doczekam sie po dwóch miesiącach. O ile rzeczywiście uwzględnia reklamacje. Firma jest totalnie nieprofesjonalna, zdecydowane NIE polecam po raz kolejny.
Jestem tylko zawiedziona faktem że właśnie czegoś takiego szukałam, jasno brazowych soczewek które podkreslą kolor oczu, a nie bedą nadrukiem pikseli, tak bardzo czekałam, wydałam 230 zł (mam różne wady wiec 2 komplety) i straciłam czas, nerwy, pieniądze i nadzieje na wymarzone soczewki..
justwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 21:33   #4244
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justwords Pokaż wiadomość
Update odnośnie laboratorium Legro
Oczywiście napisałam reklamacje. Dnia 30.07 czyli tydzień temu otrzymałam odp.ze wszystko zweryfikują i dostane nowe soczewki zgodne z moim zamówieniem. Dodam ze poprzedni komplet wyrzuciłam bo kolor był strasznie sztuczny, nie mam ochoty na czarne oczy.
Natomiast do do dnia dzisiejszego nie uzyskałam odpowiedzi kiedy raczą wykonac i wyslać mi nowe soczewki. Zapewnie we wrześniu biorąc pod uwage tempo ich działania.
Reasumując: zamówienie złozyłam koło 20 czerwca, biorac pod uwagę ich pomyłkę i opieszałość w działaniu wygląda na to że docelowego zamówienie doczekam sie po dwóch miesiącach. O ile rzeczywiście uwzględnia reklamacje. Firma jest totalnie nieprofesjonalna, zdecydowane NIE polecam po raz kolejny.
Jestem tylko zawiedziona faktem że właśnie czegoś takiego szukałam, jasno brazowych soczewek które podkreslą kolor oczu, a nie bedą nadrukiem pikseli, tak bardzo czekałam, wydałam 230 zł (mam różne wady wiec 2 komplety) i straciłam czas, nerwy, pieniądze i nadzieje na wymarzone soczewki..
Znając tempo pracowników Legro, to zbyt szybko nie raczą odpowiedzieć. W ogóle nie opłaca się z nimi kontaktować przez e-mail, bo wtedy "olewają" sprawę. Najlepiej jest do nich zadzwonić, wtedy dopiero coś może poskutkować. Ja czekałam na odpowiedź dot. moich soczewek jakieś 2 tygodnie, a jak zadzwoniłam to nagle dostali "tempa" i soczewki doszły po kilku dniach.
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 05:10   #4245
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropeczkaa89 Pokaż wiadomość
Znając tempo pracowników Legro, to zbyt szybko nie raczą odpowiedzieć. W ogóle nie opłaca się z nimi kontaktować przez e-mail, bo wtedy "olewają" sprawę. Najlepiej jest do nich zadzwonić, wtedy dopiero coś może poskutkować. Ja czekałam na odpowiedź dot. moich soczewek jakieś 2 tygodnie, a jak zadzwoniłam to nagle dostali "tempa" i soczewki doszły po kilku dniach.
Oni, ci z biura, faktycznie ostatnio są dość zaplątani. Jak zamawiałam swoje soczewki to też nie odpowiedzieli mi przez prawie tydzień. Ale mam numer telefonu do ich dyrektora i on chyba jest osobą której wyjątkowo bardzo zależy na klientach. Groński czy jakoś tak ma na nazwisko, teraz nie pamiętam. Ale on też często gęsto ma ten telefon co jest na stronie podany i odbiera. Ale tylko jak może. I muszę przyznać że jak się z nim kontaktuję to wręcz lecą głowy za takie sprawy. Ja Ci radzę skontaktuj się bezpośrednio z dyrektorem i dowiedz się co i jak. A dupka który miał się zaopiekować tobą i poprowadzić twoją sprawę niech zwolnią. Po mojej reklamacji tak zrobili i soczewki wręcz po niecałych 2 tygodniach dostałam.
A jak się wyjątkowo spieszy to nawet po 2 czy 3 dniach potrafią nadać. Fajne jest to że czasem udaje się żeby ich kurier który podobno zawozi paczki na pocztę i UPS czy co tam tak mają (nie biorę kurierów) to ten ich kurier potrafi na terenie poznania dostarczyć osobiście jak z dyrektorem się pogada.

justwords wierzę że jesteś wk...na ale zanim zaczniesz podsumowywać to może poczekaj jak zakończą sprawę? Ja ostatecznie mimo poświęconego czasu zawsze byłam zadowolona.
A tak przy okazji. Wyrzuciłaś soczewki?? oO kurde mogłaś mi je przysłać jeśli nie ja to ktoś kogo znam by skorzystał.
A poza tym czy czasem w treści zasad niema zaznaczone że reklamacja jest uznawana tylko w wypadku zwrotu soczewek?
Szczerze radzę zadzwoń do dyra i powiedz co i jak a on ich o☠☠☠☠☠☠☠i i będzie ok. Może nawet następnego dnia dostaniesz to co potrzebujesz
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:04   #4246
justwords
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej!
Jest progress. Dostałam odp. od -chyba dyrektora- p. Lembicza. Jutro maja wysłac docelowe zamówienie. Szczerze mówiąc to nie pomyslałam że komuś te soczewki moga się przydać bo 1 pare przymierzyłam więc była otwarta, i została tylko jedna, równiez w mocach -0,75 i -1,25..
Macie rację że troche za szybko się zdenerwowałam, ale jest to moja chyba najwieksza wada z której zdaję sobie sprawe (i nad nia pracuje )
Tez się zdziwiłam że przyjeli reklamację bez wysłania soczewek, ale w nerwach oczywiście wystosowałam do nich maila w dość ostrym ale jednocześnie bardzo kulturalnym tonie i p.Lembicz odpisał że był w delegacji, przeprasza za pracowników, sam wszystkiego dopilnuje i absolutnie wyjątkowo przyjmuje reklamacje bez wysłania soczewek (a ja nawet o to nie prosiłam). Tyle że po tym jego mailu zapadła cisza więc nie wierzyłam że rzeczywiście dostane takie zamówienie jak chciałam. Więc biorąc pod uwage mój brak cierpliwosci o którym mówiłam wcześniej, przeklinałam w myślach Legro i wyraziłam swoja opinie tutaj ;-)
Ale dziękuję dziewczyny za radę w kwestii kontaktu telefonicznego- jesli zdecyduje się jeszcze korzystac z ich usług to na pewno będzie pomocna informacja
Wiedzę że wiele spośród Was korzysta z ich usług, więc moze koniec końców jak dostanę swoje wymarzone soczewki to jednak sie do laboratorium przekonam..

Edytowane przez justwords
Czas edycji: 2013-08-08 o 09:09 Powód: ortografia :-)
justwords jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:51   #4247
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja korzystam z zamówień w Legro już od dość dawna i nie mogę zbytnio narzekać. Owszem na samym początku dużo szybciej im wszystko szło, ale teraz mnie zawsze uprzedzają ile czasu będę czekała na zamówienie. Nie wiem ile dokładnie razy u nich zamawiałam, ale na tyle zamówień raz mi się odrobinę pomylili i trochę za jasny brąz przysłali. Złożyłam reklamację, okazało się,że zmienił się skład soczewek, na które oni filtr mi nakładali i stąd ta zmiana w odcieniu. Następną parę miałam za koszt soczewek, za robociznę nie płaciłam.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:06   #4248
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny, pojawiła się nowość. Ciekawa jestem czy doczekałam się zamiennika Focusów:

All Vue Colors Soft


Jeśli ktoś z Was je próbował niech zda relację. Ja je na pewno zamówię i jak tylko je założę obcykam zdjęcia.
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:09   #4249
kree87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

bosko ! a wczoraj akurat otworzyłam ostatnią parę evergreenów
nazywają się tak samo wiec jest nadzieja dzięki za cynk
kree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 08:04   #4250
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Powiedzieli że trochę różnią się odcieniem od Focusów i Acuvue, ale są w tym samym stylu. Można je zobaczyć w każdym ich salonie.
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 20:40   #4251
kree87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

byłam dzisiaj nabyć te nowe soczewki... nie kupiłam, bo ten kolor evergreen jest cholernie wyblakły :P
kree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 20:41   #4252
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ja kupiłam te nowe soczewki w kolorze royal blue
wstawiam Wam zdjęcie soczewki
ps. sorry za jakość, zdjęcie robione telefonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1142.jpg (40,1 KB, 65 załadowań)
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 10:31   #4253
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ImageUploadedByWizaz Forum1378373410.383091.jpg
To zdjęcie mojego oka w soczewkach all vue color soft w kolorze royal blue

Niestety zdjecie nie chce sie wgrac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez yennefer2
Czas edycji: 2013-09-05 o 10:33
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 13:30   #4254
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kree87 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj nabyć te nowe soczewki... nie kupiłam, bo ten kolor evergreen jest cholernie wyblakły :P
Buu jak to? ja byłam wczoraj, ale jeszcze do mojego oddziału nie doszły.

yenn a jak twoje wrażenie? Ja jeszcze mam nadzieję że mi podpasują
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:08   #4255
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Wrażenia są ok. Soczewka nie rzuca się w oczy, są w miarę wygodne (dla mnie np freshlooki są nie do zniesienia)
Wstawię Wam jeszcze raz zdjęcie bez zsoczewki i obok w soczewce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1138.jpg (20,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1139.jpg (24,0 KB, 53 załadowań)
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 16:25   #4256
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

yennefer2 a Ciebie też ta szczypią oczy w nich? Bo dla mnie było ok przez jakiś czas ale mniej więcej po pół godziny siedzenia u znajomych miałam wrażenie że ktoś suchą ścierkę wepchnął mi do oka... Musiałam zniszczyć tą parę bo nie zabrałam pudełka a nie wytrzymywałam z nimi w oku.
Jutro idę do okulisty dowiedzieć co się stało
Jestem na siebie zła że nie miałam pudełka nie straciła bym soczewek
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 19:27   #4257
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja mam bardzo wrazliwe oczy. Musze miec soczewki o jak najnizszym uwodnieniu. Dlatego ogolnie najbardziej pasuje mi opcja z Legro bo kolor nakladaja mi na taka soczewke jaka chce. Te nowe z All Vue nie sa zle. Dzisiaj po raz pierwszy w nich chodzilam i 8 godz bez problemu wytrzymalam. A np freshlooki, focusy czy coopervision to po 40min musialam sciagac bo mialam tak wyschniete oczy,ze zadne krople nie pomagaly


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 02:45   #4258
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Wrażenia są ok. Soczewka nie rzuca się w oczy, są w miarę wygodne (dla mnie np freshlooki są nie do zniesienia)
Wstawię Wam jeszcze raz zdjęcie bez zsoczewki i obok w soczewce
nie rzucaja sie w oczy? ja nosze na co dzien soczewki legro tez w kolorze blekitu i ja myslalam ze tamte sa odrobinke zbyt sztuczne ale jak sobie teraz porownalam zdjecie moich soczewek z ta twoja to te moje wygladaja przy nich jak naturalny kolor oka. dlatego ja jednak narazie zostane przy opcji legro
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 07:47   #4259
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

To zdjęcie, które wstawiłam było robione z flashem. Przy świetle dziennym kolor jest duuużo mniej intensywny.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 07:59   #4260
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ImageUploadedByWizaz Forum1378450657.290088.jpg to jest moje oko w soczewce royal blue bez flasha w swietle dziennym. A tu bez soczewki, tez w naturalnym swietle. Sorry za brak makijazu :p ImageUploadedByWizaz Forum1378450737.621665.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.