Karmienie piersią - wątek wsparcia ;) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 20:03   #4231
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Uważacie, że to może być znak powrotu płodności?

Z góry dziękuję za odpowiedź :róża:
Ja tak nie miałam, a jestem z tych bardzo wrażliwych na ból. Tylko ja dużo krócej karmiłam, bo pół roku - może jak się dłużej karmi to jest inaczej?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:29   #4232
Doreksik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Chciałabym się przywitać Jestem mamą (po raz drugi) dziewięciodniowej Kai. Waga urodzeniowa 2700g. Lekarze proponowali mi podtuczenie dziecka mlekiem modyfikowanym, bo jest bardzo ospała i ciągle śpi, ale uparłam się wykarmić ją swoim mlekiem. Z różnych względów karmienie drugiej córki jest dla mnie trudniejsze. Pierwsza przysysała się bez problemu. Ta "bawi się" piersią co doprowadziło mnie do bardzo poranionej brodawki, wokół której dodatkowo zrobiło mi się bolesne zgrubienie (nie mam pojęcia co to jest) Mimo bólu karmię dalej, bo dla dziecka wszystko. Niemniej jednak będę wdzięczna za wszelkie sugestie czym jest to zgrubienie i jak się go "pozbyć".
Doreksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 16:46   #4233
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Dziewczyny zaplątałam się z tym całym glutenem...
Słyszałam zawsze, że wprowadza się go nie wcześniej niż w 5 miesiacu życia i nie później niż w 6 m-cu.
Dzis czytałam artykuł w jednej z gazet dla matek i tam było coś takiego..."Smak kaszki dziecko powinno poznać po 6 m-cu jeśli było karmione piersią a po 4 m-cu jesli karmione mm". A kawałek dalej w tym samym artylule, zeby gluten podawać po 6 m-cu.
To jak za przeproszeniem mam kp wyłącznie przez pół roku i jednocześnie gluten podać przed ukończeniem tego pół roku? Trochę sie to wyklucza
Już w kropce jestem. Moja mała skończyła właśnie 5 m-cy i nie wiem czy jej go podawać czy nie i w jakiej formie. Dodam że kp i dokarmiam trochę mm
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:05   #4234
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Są też kaszki bez glutenu, np. ryżowe, pewnie o tych mowa. Ja glutenową podawałam po 5 chyba, w porozumieniu z pediatrą. Dodam, że dziecko karmione piersią.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:25   #4235
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaplątałam się z tym całym glutenem...
Słyszałam zawsze, że wprowadza się go nie wcześniej niż w 5 miesiacu życia i nie później niż w 6 m-cu.
Dzis czytałam artykuł w jednej z gazet dla matek i tam było coś takiego..."Smak kaszki dziecko powinno poznać po 6 m-cu jeśli było karmione piersią a po 4 m-cu jesli karmione mm". A kawałek dalej w tym samym artylule, zeby gluten podawać po 6 m-cu.
To jak za przeproszeniem mam kp wyłącznie przez pół roku i jednocześnie gluten podać przed ukończeniem tego pół roku? Trochę sie to wyklucza
Już w kropce jestem. Moja mała skończyła właśnie 5 m-cy i nie wiem czy jej go podawać czy nie i w jakiej formie. Dodam że kp i dokarmiam trochę mm
No jak? Odciągnięte mleko mieszasz z ugotowaną na wodzie kaszą manną i podajesz łyżeczką Mówimy o ilościach niewielkich, kilka łyżeczek max
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:37   #4236
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Ale wtedy nie ma już tylko kp. http://www.hafija.pl/2015/01/wprowad...ania-2015.html
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 20:22   #4237
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

ja bym na waszym miejscu w ogole wyluzowala z tym glutenem. jak dziecko wykazuje gotowosc do jedzenia z lyzeczki, to mozna podac cos glutenowego, chociaz uwazam, ze sa bardziej wartosciowe kasze. na poczatek fajna jest jaglana taka z hipp czy babydream, bez gotowania do odciagnietego mleka mozna wsypac i podac, mniam.
w ogole to ten rygor, ze po tym miesiacu NALEZY to czy tamto, to chyba tylko w polsce jest. jesli dziecku dobrze na piersi, to niech pobedzie na niej do ukonczenia pol roku, a potem mozna na spokojnie pomyslec o podawaniu roznych rzeczy do sprobowania (!!! a nie do napchania)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 20:33   #4238
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

co do glutenu napisze na wątku o rozszerzaniu i proszę abyście powiedzialy co myslicie
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 06:48   #4239
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Kaszy manny nie daję do tej pory, gluten mały dostawał w postaci bułki, makaronu od ok. 9 miesiąca i też bez jakichś wielotygodniowych ekspozycji.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:10   #4240
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

wiecie co, ja im więcej schematów żywieniowych czytałam tym bardziej schizowałam, wiec rzuciłam to w kąt i robiłam "po swojemu" bez zadnych tabelek.
Nigdy mu nic nie było
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 11:18   #4241
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Ja nawet nie zajrzałam do żadnego schematu Nie mam zaufania do czegoś, co zmienia się co chwila. Karmiłam wyłącznie piersią do 6 miesiąca życia, a dietę zaczęłam rozszerzać na zdrowy rozsądek. Gluten "wprowadził się sam" gdzieś po drodze. Faktem jest, że moje dziecko jedzeniowo od początku było bezproblemowe i może miałabym inne podejście, gdyby miał jakieś alergie czy inne problemy. Ale i tak uważam, że przy dzieciach takich jak moje można sobie naprawdę darować tabelki.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 12:03   #4242
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Czy to prawda, ze KP zapobiega wadom zgryzu?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:30   #4243
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Czy to prawda, ze KP zapobiega wadom zgryzu?
nie wiem, czy zapobiega, ale czesto wady zgryzu sa rezultatem zbyt czestego/dlugiego ssania smoczkow. przy piersi tego ryzyka podobno nie ma, piers sie inaczej uklada, poddaje. a smoczek to jednak sztywniejszy jest i tak jakby narzuca dziecku pozycje szczeki, jezyka...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:12   #4244
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem, czy zapobiega, ale czesto wady zgryzu sa rezultatem zbyt czestego/dlugiego ssania smoczkow. przy piersi tego ryzyka podobno nie ma, piers sie inaczej uklada, poddaje. a smoczek to jednak sztywniejszy jest i tak jakby narzuca dziecku pozycje szczeki, jezyka...
Pytam, bo corka ma stwierdzona wade zgryzu. Smoczka nie ssala, z butelki pila 2-3 razy na dobe dopiero gdy miala okolo roku.
Najgorsze sa terminy do ortodonty... :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 14:18   #4245
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wiecie co, ja im więcej schematów żywieniowych czytałam tym bardziej schizowałam, wiec rzuciłam to w kąt i robiłam "po swojemu" bez zadnych tabelek.
Nigdy mu nic nie było
Ja się właśnie boję po swojemu, żeby małej nie zaszkodzić. Wiadomo, ze niektórych produktów nie powinno się za wcześnie podać. Trochę sie w tym gubię (dopiero zaczęłam rozszerzać diete ze 2 tyg temu). Słyszałam, że najlepiej na początku warzywa a po jakimś czasie owoce a nie na odwrót, żeby nie było tak, ze maluch polubi słodki smak a warzywek nie będzie chcial...

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ja nawet nie zajrzałam do żadnego schematu Nie mam zaufania do czegoś, co zmienia się co chwila. Karmiłam wyłącznie piersią do 6 miesiąca życia, a dietę zaczęłam rozszerzać na zdrowy rozsądek. Gluten "wprowadził się sam" gdzieś po drodze. Faktem jest, że moje dziecko jedzeniowo od początku było bezproblemowe i może miałabym inne podejście, gdyby miał jakieś alergie czy inne problemy. Ale i tak uważam, że przy dzieciach takich jak moje można sobie naprawdę darować tabelki.
Własnie to, że sie zmienia to dziwne jest dla mnie... Kiedyś coś było dobrze a nagle stwierdzają, że to nie jest dobre a jest dobre coś innego. Masakra

Ja od paru dnia mam kryzys kp Do tej pory kp i mm. Odciągałam nawet 150 ml a tu nagle 3-4 ostatnie dni prawie nic! Nie wiem co sie dzieje CZy to możliwe, że pokarm zaniknął tak nagle? Miał ktoś podobnie?Trochę jestenm załamana. Dodam, że córka ma 5 m-cy skonczone
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 19:42   #4246
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Mój młodzieniec zaczął od warzyw 1,5 roku temu a mimo to jest z nimi na bakier :/ do obiadu nie je żadnych, jedynie zupy jada chętnie, tutaj nadrabiamy braki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 20:24   #4247
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja od paru dnia mam kryzys kp Do tej pory kp i mm. Odciągałam nawet 150 ml a tu nagle 3-4 ostatnie dni prawie nic! Nie wiem co sie dzieje CZy to możliwe, że pokarm zaniknął tak nagle? Miał ktoś podobnie?Trochę jestenm załamana. Dodam, że córka ma 5 m-cy skonczone
Normalne, kryzys 6 miesiąca.
Jeśli tylko odciągasz laktatorem i nie przystawiasz dziecka, to prawdopodobnie zakończysz przygodę z karmieniem.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:47   #4248
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
co do glutenu napisze na wątku o rozszerzaniu i proszę abyście powiedzialy co myslicie
Podasz link do wątka?Bo trochę tego jest a nie wiem w którym piszesz

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Normalne, kryzys 6 miesiąca.
Jeśli tylko odciągasz laktatorem i nie przystawiasz dziecka, to prawdopodobnie zakończysz przygodę z karmieniem.
Kryzys laktacyjny? O nie Staram sie przystawiać małą ale ona niechętnie ssie, niecierpliwi się dlatego wolę odciągać. Ale to możliwe, żeby pojawił się tak praktycznie nagle?
Jedynie udaje mi się ją przystawiać w nocy i nad ranem
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 16:28   #4249
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Podasz link do wątka?Bo trochę tego jest a nie wiem w którym piszesz


Kryzys laktacyjny? O nie Staram sie przystawiać małą ale ona niechętnie ssie, niecierpliwi się dlatego wolę odciągać. Ale to możliwe, żeby pojawił się tak praktycznie nagle?
Jedynie udaje mi się ją przystawiać w nocy i nad ranem

Zawsze pojawia się nagle i laktatorem nic nie odciągnięsz w czasie kryzysu. Jeśli nie będziesz przystawiać pokarm zaniknie. Niecierpliwienie się dziecka jest zupełnie normalne, trzeba zacisnąć zęby i przystawiać non stop z jednej piersi do drugiej.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 18:53   #4250
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Zawsze pojawia się nagle i laktatorem nic nie odciągnięsz w czasie kryzysu. Jeśli nie będziesz przystawiać pokarm zaniknie. Niecierpliwienie się dziecka jest zupełnie normalne, trzeba zacisnąć zęby i przystawiać non stop z jednej piersi do drugiej.
Niekoniecznie zaniknie. Może być cieżko utrzymać ale są mamy które odciągają po 2 lata mleko, więc da się.
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:22   #4251
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie boję po swojemu, żeby małej nie zaszkodzić. Wiadomo, ze niektórych produktów nie powinno się za wcześnie podać. Trochę sie w tym gubię (dopiero zaczęłam rozszerzać diete ze 2 tyg temu). Słyszałam, że najlepiej na początku warzywa a po jakimś czasie owoce a nie na odwrót, żeby nie było tak, ze maluch polubi słodki smak a warzywek nie będzie chcial...
ne
Tez tak na początku miałam, potem mi przeszło tylko, ze moje dziecko ma teraz 1,5 roku, wiec jest o wiele starsze.
Mam to szczescie, ze moj syn jest wszystkozerny i co by mu nje dać to praktycznie wszystko je. Ciesze sie, bo ja bylam starsznym niejadkiem.

Mam nadzieje ze Twoj kryzys jest chwilowy.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 10:21   #4252
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Przepraszam za trochę off topicowe pytanie ale nie chcę zakładac nowego wątku
Czy smoczek z za duża dziurką może sprawić, że dziecku potem się ulewa?
Do tej pory karmiłam butelką LOVI (swoim mlekiem lub czasem mm)smoczek wolny przepływ 3m+. Ostatnio zmieniłam na 6 m+ (mala już skończyła pół roku kilka dni temu). Wcześniej nie miała problemów a teraz zauważyłam że po wypiciu często się ulewa. Tak sobie myślę, czy to przypadek czy faktycznie zależy od dziurki w smoczku?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 14:27   #4253
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Przepraszam za trochę off topicowe pytanie ale nie chcę zakładac nowego wątku
Czy smoczek z za duża dziurką może sprawić, że dziecku potem się ulewa?
Do tej pory karmiłam butelką LOVI (swoim mlekiem lub czasem mm)smoczek wolny przepływ 3m+. Ostatnio zmieniłam na 6 m+ (mala już skończyła pół roku kilka dni temu). Wcześniej nie miała problemów a teraz zauważyłam że po wypiciu często się ulewa. Tak sobie myślę, czy to przypadek czy faktycznie zależy od dziurki w smoczku?

Może tak być.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:44   #4254
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

To co w takim wypadku zrobić?Męczyć dziecko mniejszym smoczkiem i dopiero za jakiś czas dać jej ten duży?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:45   #4255
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

A moze czesciej podnosic w trakcie jedzenia do odbicia?
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:50   #4256
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To co w takim wypadku zrobić?Męczyć dziecko mniejszym smoczkiem i dopiero za jakiś czas dać jej ten duży?


Nie wiem jakich butelek używacie ale może spróbować smoczek zmienno przepływowy? Tomme tippe oznacza takie literą X. Smoczek jest przecięty właśnie w kształcie x i zależnie od sily ssania dostosowuje sie ilość mleka. Później jest również dobry jesli chciałabyś zagęszczać mleko.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:55   #4257
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Ja mam akurat LOVI. Z tego co wiem mają oni w ofercie smoczek tzw trojprzeplyw i pewnie o ot Ci chodzi
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 09:57   #4258
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Ja mam akurat LOVI. Z tego co wiem mają oni w ofercie smoczek tzw trojprzeplyw i pewnie o ot Ci chodzi


Możliwe my od 6 miesiąca chyba tylko takich używaliśmy.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:58   #4259
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To co w takim wypadku zrobić?Męczyć dziecko mniejszym smoczkiem i dopiero za jakiś czas dać jej ten duży?

Jak coś się sprawdzało, to po co zmieniać?
Spróbuj za jakiś czas z tym większym.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 08:59   #4260
Liliannna100
Raczkowanie
 
Avatar Liliannna100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 81
Dot.: Karmienie piersią - wątek wsparcia ;)

stosowala któraś z mam karmiacych? Jest bezpieczny dla dziecka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11280219_976956282328394_118785653_n.jpg (123,7 KB, 18 załadowań)
Liliannna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 16:07:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.