Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 21:07   #4261
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Zrobi, zrobi A tak w ogóle to moja ciocia jest hardkorem : Idzie do fryzjera i mówi "Rób pan co chcesz, ale ma być ładnie ". Ostatnio wyszła z różowo-czerwono-pomarańczowo-rudą grzywką [ w każdym świetle kolor jest inny ]
wow a podobał się jej efekt??

no mój nowy fryzjer jak do niego poszłam miałam włosy za zapięcie od stanika usiadłam na fotel powiedziałam, że chciałabym wrócić do blondu a on, że ok tylko najpierw baleyage a ja, że no ok i wziął mojego kitka i uciął z 10 cm i powiedział to już zniszczone i wyszłam z włosami do ramion a hodowałam włosy od dawien dawna a moja mina jak uciął mi tego kitka bezcenne
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:25   #4262
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
wow a podobał się jej efekt??

no mój nowy fryzjer jak do niego poszłam miałam włosy za zapięcie od stanika usiadłam na fotel powiedziałam, że chciałabym wrócić do blondu a on, że ok tylko najpierw baleyage a ja, że no ok i wziął mojego kitka i uciął z 10 cm i powiedział to już zniszczone i wyszłam z włosami do ramion a hodowałam włosy od dawien dawna a moja mina jak uciął mi tego kitka bezcenne
Zabij fryzjera !!! Tak, podobał się jej bardzo Chodzi w nim do dziś
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 23:01   #4263
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Fryzjerzy...moja zmoraZniosłabym te 5 cm więcej niż prosiłam,ale za każdym razem jak nawet nie chcę modelowania to mi dają na włosy jakieś produkty które mają,,wystylizować fryzurę"=ostatnio byłam na podcięciu końcówek i babka oczywiście jakimś specyfikiem w spreju mi musiała popryskać.Aktualnie jeśli chodzi o farbowanie to mam włosy koloru coś jak Blair z Plotkary, z tym że niestety po Castingu zaczynają mi wypadać bardzo włosy...chyba będę musiała zainwestować w Radical.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:45   #4264
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Witajcie świeżynki
możecie mi polecić jakiś dobry podkład matujący taki do 40 zł
Maybelline Dream Matte Mousse

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
Wlasnie ostatnio zaciekawil mnie pilates i chyba wyprobuje wkoncu
Mam ostatnio smieszne pomysly - mam ochote uczyc sie tanczyc jakis choreografii z pomoca tutoriali na yt. Moja kolezanka nauczyla sie ta droga tanca brzucha. Tylko lenistwo jest moja zmora...
No i świetny pomysł
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:20   #4265
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

a co robią świeżynki żeby się zrelaksować tak na maksa odpocząć ?

a co do fryzjera to idę za tydzień znów zobaczymy co z tego będzie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:21   #4266
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a co robią świeżynki żeby się zrelaksować tak na maksa odpocząć ?
Hmm... Świeżynka Monika jeździ na rowerze słuchając muzyki [ w słuchawkach ], chodzi na zakupy, czyta książki / gazety, spamuje się, czyli robi sobie maseczki, manikiur, pedikiur i inne za przeproszeniem dupy marynie
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:25   #4267
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja jadę jutro na obóz do Francji
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 19:44   #4268
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Wszystkim świeżynkom dobrze radzę, żeby... Podejmowały odważne decyzje! Nie mogę już sluchać jak wiele dziewczyn nie chce sobie obciąć włosów bo coś tam coś tam. Życie jest za krótkie żeby tylko podcinać końcówki i wiecznie być nudziarą z taką samą fryzurą.
Zapuszczasz okej ale jak Ci się znudzi wygląd włosów to ją zmień! Nic tak nie dodaje energii jak nowy wygląd!
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:02   #4269
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja jadę jutro na obóz do Francji
Zabierz mnie ze sobą !!! Jak przyjedziesz to koniecznei wklej fotki Będę tęsknić
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wszystkim świeżynkom dobrze radzę, żeby... Podejmowały odważne decyzje! Nie mogę już sluchać jak wiele dziewczyn nie chce sobie obciąć włosów bo coś tam coś tam. Życie jest za krótkie żeby tylko podcinać końcówki i wiecznie być nudziarą z taką samą fryzurą.
Zapuszczasz okej ale jak Ci się znudzi wygląd włosów to ją zmień! Nic tak nie dodaje energii jak nowy wygląd!
Ja i moja ryża grzywka popieramy !
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:25   #4270
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Hmm... Świeżynka Monika jeździ na rowerze słuchając muzyki [ w słuchawkach ], chodzi na zakupy, czyta książki / gazety, spamuje się, czyli robi sobie maseczki, manikiur, pedikiur i inne za przeproszeniem dupy marynie
hmm to muszę spróbować tzn jazdy na rowerze nie spróbuję bo mi ukradli rower hehe ale resztę jak najbardziej mogę wypróbować bo potrzebuję relaksu
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja jadę jutro na obóz do Francji
ooo zabierz mnie ze sobą
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wszystkim świeżynkom dobrze radzę, żeby... Podejmowały odważne decyzje! Nie mogę już sluchać jak wiele dziewczyn nie chce sobie obciąć włosów bo coś tam coś tam. Życie jest za krótkie żeby tylko podcinać końcówki i wiecznie być nudziarą z taką samą fryzurą.
Zapuszczasz okej ale jak Ci się znudzi wygląd włosów to ją zmień! Nic tak nie dodaje energii jak nowy wygląd!
popieram ale tylko zmiana wyglądu na plus bo jeśli jest na minus to tylko odejmuję energię i chęć do życia hehe
ja tam eksperymentowałam z włosami i powiem, że nawet to fajne jest tak zaskakiwać znajomych co rusz nowym wyglądem ale wiadomo nie zawsze się udaję tak jak sobie wymarzymy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 00:04   #4271
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
hmm to muszę spróbować tzn jazdy na rowerze nie spróbuję bo mi ukradli rower hehe ale resztę jak najbardziej mogę wypróbować bo potrzebuję relaksu

ooo zabierz mnie ze sobą

popieram ale tylko zmiana wyglądu na plus bo jeśli jest na minus to tylko odejmuję energię i chęć do życia hehe
ja tam eksperymentowałam z włosami i powiem, że nawet to fajne jest tak zaskakiwać znajomych co rusz nowym wyglądem ale wiadomo nie zawsze się udaję tak jak sobie wymarzymy
O tak z tymi zmianami to trzeba wg mnie się jednak trochę zastanowić Co do jazdy na rowerze to mam starą damkę po babci i jeździ lepiej niż o wiele nowszy rower mojego brata. Jest wygodna i jazda takim rowerem to niezły relaksA poza tym: czytam książki,przeglądam gazety modowe,śpię (nie ma to jak drzemka po obiedzie),czasem do kina pójdę-polecam ,,Incepcję" swoją drogą.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 10:18   #4272
Twisted94
Rozeznanie
 
Avatar Twisted94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
czasem do kina pójdę-polecam ,,Incepcję" swoją drogą.
Też polecam gorąco "Incepcję". Chociaż na końcu ten totem mógłby się przestać kręcić i spaść
__________________
Cicho! Bo i tak będzie cudnie.

Świeżynka
Twisted94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:59   #4273
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a co robią świeżynki żeby się zrelaksować tak na maksa odpocząć ?
oglądam swoją biżuterie i lakiery, czytam książki, słucham muzyki, idę na zakupy, jeżdżę na rowerze
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka

Edytowane przez kasia9513
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:01
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:55   #4274
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Wskakujcie w walizę, mam ogromną : D
żegnam się z wami świeżynkowo na 2 tygodnie,
bawcie się dobrze w ostatni miesiąc wakacji !
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:37   #4275
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wskakujcie w walizę, mam ogromną : D
żegnam się z wami świeżynkowo na 2 tygodnie,
bawcie się dobrze w ostatni miesiąc wakacji !
Miłej zabawy!
Ja dziś w nocy wróciłam z Anglii, a mało brakowało i bym tam została. Dokładniej na lotnisku: bez kasy i telefonu. Jeszcze mi połamali stelaż od walizki. :/ A w samolocie siedziała obok mnie dziewczyna, była idealna. Miała ładnie zrobione paznokcie, zdrowe włosy, ładny makijaż i świetne ciuchy. Ale jej zazdrościłam.
A tak w ogóle to co myślicie o tipsach? O takich, jak zamieściłam w załączniku. Chciałabym sobie takie sprawić, ale nie jestem do końca pewna czy to będzie naturalnie wyglądać...
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:10   #4276
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Miłej zabawy!
Ja dziś w nocy wróciłam z Anglii, a mało brakowało i bym tam została. Dokładniej na lotnisku: bez kasy i telefonu. Jeszcze mi połamali stelaż od walizki. :/ A w samolocie siedziała obok mnie dziewczyna, była idealna. Miała ładnie zrobione paznokcie, zdrowe włosy, ładny makijaż i świetne ciuchy. Ale jej zazdrościłam.
A tak w ogóle to co myślicie o tipsach? O takich, jak zamieściłam w załączniku. Chciałabym sobie takie sprawić, ale nie jestem do końca pewna czy to będzie naturalnie wyglądać...

O to rzeczywiście nieciekawie na tym lotnisku-dlaczego wynikła taka sytuacja?
Jeśli chodzi o te paznokcie-Ja sama miałam kilka razy tipsy, ale właśnie takie naturalne i delikatne.
Pamiętam, że wszyscy się zachwycali a dziewczyny brały ode mnie telefony koleżanki, która robiła mi paznokcie.
Efekt był naprawdę idealny no i miałam przez długi czas spokój z paznokciami, nie musiałam ich malować itd...
Aczkolwiek wiele zależy też od osoby, która te paznokcie robi.
Mam koleżankę, która za tipsy płaci naprawdę duże pieniądze a efekt wg mnie jest opłakany, dlatego jak chcesz sobie zrobić takie paznokcie to polecam pod warunkiem, że znajdziesz naprawdę odpowiednią osobę.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:45   #4277
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
O to rzeczywiście nieciekawie na tym lotnisku-dlaczego wynikła taka sytuacja?
Jeśli chodzi o te paznokcie-Ja sama miałam kilka razy tipsy, ale właśnie takie naturalne i delikatne.
Pamiętam, że wszyscy się zachwycali a dziewczyny brały ode mnie telefony koleżanki, która robiła mi paznokcie.
Efekt był naprawdę idealny no i miałam przez długi czas spokój z paznokciami, nie musiałam ich malować itd...
Aczkolwiek wiele zależy też od osoby, która te paznokcie robi.
Mam koleżankę, która za tipsy płaci naprawdę duże pieniądze a efekt wg mnie jest opłakany, dlatego jak chcesz sobie zrobić takie paznokcie to polecam pod warunkiem, że znajdziesz naprawdę odpowiednią osobę.
Wszystko z powodu papieru. Teraz sobie trzeba Boarding Pass drukować w domu. Chłopak mojej siostry wydrukował mi to na takim gładkim, lekko śliskim papierze. Idę do babki, która skanuje te karty, a ta, że tego się nie da zrobić i muszę wydrukować ponownie. Jak wystrzeliłam, z tą ciężką torbą na ramieniu, tak mało nie spadłam ze schodów - goniłam siostrę. Na szczęście dorwałam ją tuż przy wejściu. Potem odbyliśmy taką wyprawę: punkt oddania bagażu - strażnicy - komputery, gdzie można to wydrukować - informacja - kolejny punkt oddawania bagażu - kolejna informacja - kolejny punkt oddawania bagażu, gdzie staliśmy ok. 20 minut, bo była duża kolejka. Bramki zamykali o 21:25, ja popędziłam do nich (trzy piętra po schodach) jak była 21:17. To było okropne. :/ Choć najbardziej się bałam jak moja siostra szła do auta, a ja zostałam sama na lotnisku. Nawet nie wiedziałam, czy jest sens ją gonić, czy ją jeszcze złapię i co ewentualnie zrobić jeżeli mi się nie uda. Takiego stresu się najadłam, grrrr.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:58   #4278
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Miłej zabawy!
Ja dziś w nocy wróciłam z Anglii, a mało brakowało i bym tam została. Dokładniej na lotnisku: bez kasy i telefonu. Jeszcze mi połamali stelaż od walizki. :/ A w samolocie siedziała obok mnie dziewczyna, była idealna. Miała ładnie zrobione paznokcie, zdrowe włosy, ładny makijaż i świetne ciuchy. Ale jej zazdrościłam.
A tak w ogóle to co myślicie o tipsach? O takich, jak zamieściłam w załączniku. Chciałabym sobie takie sprawić, ale nie jestem do końca pewna czy to będzie naturalnie wyglądać...
oo jeny, co się stało?
EDIT: już przeczytałam ...współczuję stresu
i czekam na zdjęcia zakupów.

Co do tipsów, to może i wyglądają ładnie... ale nawet dla takiego efektu szkoda by mi było moich własnych paznokci. Od wielu osób już słyszałam, że po tipsach mają słabe paznokcie i problemy z ich zapuszczaniem. Nawet moja kuzynka (kosmetyczka) ciągle mi powtarza, że jaką ona sobie głupotę zrobiła ...
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.


Edytowane przez Moni_sss91
Czas edycji: 2010-08-06 o 14:59
Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:04   #4279
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

co do tipsów to w ogóle nie podobają mi się
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 15:08   #4280
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Mi też tipsy się nie podobają
__________________
Dbam o siebie ! Jestem tego warta .
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:29   #4281
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
oglądam swoją biżuterie i lakiery, czytam książki, słucham muzyki, idę na zakupy, jeżdżę na rowerze
no to chyba muszę zainwestować w rower
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wskakujcie w walizę, mam ogromną : D
żegnam się z wami świeżynkowo na 2 tygodnie,
bawcie się dobrze w ostatni miesiąc wakacji !
ok już wskakuję
Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Wszystko z powodu papieru. Teraz sobie trzeba Boarding Pass drukować w domu. Chłopak mojej siostry wydrukował mi to na takim gładkim, lekko śliskim papierze. Idę do babki, która skanuje te karty, a ta, że tego się nie da zrobić i muszę wydrukować ponownie. Jak wystrzeliłam, z tą ciężką torbą na ramieniu, tak mało nie spadłam ze schodów - goniłam siostrę. Na szczęście dorwałam ją tuż przy wejściu. Potem odbyliśmy taką wyprawę: punkt oddania bagażu - strażnicy - komputery, gdzie można to wydrukować - informacja - kolejny punkt oddawania bagażu - kolejna informacja - kolejny punkt oddawania bagażu, gdzie staliśmy ok. 20 minut, bo była duża kolejka. Bramki zamykali o 21:25, ja popędziłam do nich (trzy piętra po schodach) jak była 21:17. To było okropne. :/ Choć najbardziej się bałam jak moja siostra szła do auta, a ja zostałam sama na lotnisku. Nawet nie wiedziałam, czy jest sens ją gonić, czy ją jeszcze złapię i co ewentualnie zrobić jeżeli mi się nie uda. Takiego stresu się najadłam, grrrr.
niezły stres


kilka zdjęć bo ost mało zdjęć się przewija

Załącznik 3310983Załącznik 3310984Załącznik 3310985Załącznik 3310986
Załącznik 3310987Załącznik 3310988Załącznik 3310991
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 17:00   #4282
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Dziewczyny a czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład matujący, lub coś co pomogłoby mi ze świeceniem się skóry? Ostatnio to jest moja zmora ;/ W czym tkwi problem ;>
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 23:08   #4283
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Buskowianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry podkład matujący, lub coś co pomogłoby mi ze świeceniem się skóry? Ostatnio to jest moja zmora ;/ W czym tkwi problem ;>
jak zwykle w takich sprawach zapytam o twoją pielęgnacje
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:10   #4284
Twisted94
Rozeznanie
 
Avatar Twisted94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Nowy post na blogu mariannan http://mariannann.blogspot.com/2010/08/hothothot.html
__________________
Cicho! Bo i tak będzie cudnie.

Świeżynka
Twisted94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 16:58   #4285
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

cześć dziewczyny tak tu sobie przyjemnie piszecie, że też postanowiłam nieśmiało coś skrobnąć, bo muszę się z kimś podzielić- mam włosy farbowane na jasny blond, a pojutrze farbuję się na ciemny brąz... Myślałam o tym już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz się zdecydowałam, i jednocześnie cieszę się i nie mogę doczekać ale też bardzo się boję Z natury jestem mam włosy koloru ciemny blond, dość jasną (ale nie do przesady- dbam o opaleniznę) karnację, i niebiesko-zielone oczy- jak myślicie, czy ciemny brąz na głowie nie będzie się zbyt z nimi kłócił?
adajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 14:59   #4286
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Nie, będzie ci pasował, mówię ci (: Wklej fotkę w nowym kolorze ! (:
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:58   #4287
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak zwykle w takich sprawach zapytam o twoją pielęgnacje

2x dziennie używam żelu do buzi La roche posay, oraz krem z tej samej serii. Mniej więcej co drugi dzień używam maści "Brevoxyl". Zdaje sobie sprawę, że wysusza moją skórę, ale pomaga mi walczyć za zaskórnikami. I tu pojawia się błędne koło... Wczoraj kupiłam nowy żel do buzi z Clean&Clear Shine Control. Jednak nie jestem w stanie ocenić jego skuteczności, ponieważ użyłam go zaledwie 2 razy
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:25   #4288
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Dziewczyny, pozapraszam was do przyjaciół, nie macie nic przeciwko .?
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 00:24   #4289
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Co do tipsów to nosiłam je przez rok. Po tym czasie coś mi sie odwidziało i wróciłam do swoich pazurków. Nie będę ukrywać,że musiałam długo czekać aby wróciły do takiego stanu abym mogła je zapuścić za opuszek. W tej walce bardzo pomogła mi odżywka Nail Tek II. Teraz mam swoje paznokcie o które troszczy się Rimmel Nail Rescue i powiem szczerze nie zamienię tej odżywki na żadną inną. Jak dla mnie jest rewelacyjna pod każdym względem.
Co do wykonania tipsów to warto poszukać kogoś naprawdę dobrego,bo różnicę w wykonaniu widać już od razu
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 00:25   #4290
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozapraszam was do przyjaciół, nie macie nic przeciwko .?
oczywiście że nie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.