NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 13:41   #4261
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Buzichocho świetna aktualizacja

Napisz proszę co sadzisz o cieniach Lancome?? Ja mam kiepskie doświadczenia- tzrymaja mi się tylko 2 h na powiekach


I co to jest Z clinique w kolorowym opakowaniu???
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:52   #4262
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Buzichocho świetna aktualizacja

Napisz proszę co sadzisz o cieniach Lancome?? Ja mam kiepskie doświadczenia- tzrymaja mi się tylko 2 h na powiekach


I co to jest Z clinique w kolorowym opakowaniu???
czwórki i dwójki z color focus bardzo lubie u mnie trzymają się dość długo na powiece (przynajmniej 6-8h bez poprawek), a na bazie EL to cały dzien A mam powieke dosć tłusta...Pojedyncze jednak są fatalne-miałam kiedys i oddałam na targowisku. Mam jeszce biały z Ombre Absolue i jestem zadowlona

A to kolorowe z Clinique to cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06151.jpg (73,8 KB, 94 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:54   #4263
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale nie znalazłam nic lepszego Wiem, że tutaj rozmawia się głównie o wysokopółkowych kosmetykach, ale mam pytanie. Jak z wydajnoscią CITY Matt Lirene? Czy wszystkim konczy się po dwóch miesiącach, czy to ja jestem jakas nienormalna?
Baardzo mi ten podkladzik podpasował, ale wydajność jest straszna. MOże pompka się zatkala albo cos? Bo zadnym sposobem nie mogę tego rozbroić

Mam nadzieję, ze mnie nie zjedziecie za takie glupkowate pytania :P i z gory dziękuję za odpowiedz
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:58   #4264
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Buzichocho a mogę Cię jeszcze pomeczyć????

Mogłabyś podac nazwy poszczególnych cieni z paletki clinique??? To soft shimmery???
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:05   #4265
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Buzichocho a mogę Cię jeszcze pomeczyć????

Mogłabyś podac nazwy poszczególnych cieni z paletki clinique??? To soft shimmery???
jasne juz pisze kolorki
soft shimmery ( Sugar Sugar i Disco Pink ->biały i rózowy), a brazy to CS Coffe Shop
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:13   #4266
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

a czy widział ktos moze białą czekoladkę w Łodzi ?
drielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:32   #4267
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wrzucam moja styczniowa aktualizacje kurcze miałam sie ograniczać w kolorówce specjalnie nawet na ten watek tak czesto nie wchodziłam ale i tak to nic nie dało
ojej, masz ten piękny granat RedEarth
i cienie sezonowe też fajne, a kojarzysz może ile kosztuje ten puder prasaowany z zimowej kolekcji?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 14:36   #4268
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Tez tak uwazam

A tak nawiasem... dziewczyny wspaniale aktualizacje,i te tansze i te drozsze

I moje pytanie: Larissa co sadzisz o szmince Lancome Color fever Shine?
Chodzi mi o to czy rzeczywiscie ma taki wspanialy polysk,i czy nawilza,jest kremowa czy raczej transparentna?

Mi sie marzy kolor Apricot haze-cudowny pomarancz
Meri99 pomadka ma bardzo delikatny połysk, nie jest matowa, świetnie nawilża i jest taka pół transparentna. Mój kolor jest bardzo jasny, ale po nałożeniu na usta kolor jest dość intensywny jak na taki jasny róż. Tak wygląda na dłoni. Czasem dla efektu mokrych ust nakładam na nią błyszczyk transparentny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminka lancome aa.jpg (33,3 KB, 45 załadowań)
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:39   #4269
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

dziekuję Buzichocho Te brązy są cudowne
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:41   #4270
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ojej, masz ten piękny granat RedEarth
i cienie sezonowe też fajne, a kojarzysz może ile kosztuje ten puder prasaowany z zimowej kolekcji?

granat ma naprawde na powiece wygląda ślicznie a puderek też macałam ale nie pamiętam ile kosztuje
Mi sie jeszcze marzy to cudo
http://www.redearth.com/redearth/whatshot2.htm
nie wiesz moze czy juz dostepne u nas?


kasiasiar
-brazy naprawde moge z czystym sumieniem polecic-kolorki są intensywne i super opalizują


buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:42   #4271
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wrzucam moja styczniowa aktualizacje kurcze miałam sie ograniczać w kolorówce specjalnie nawet na ten watek tak czesto nie wchodziłam ale i tak to nic nie dało
Wstydu nie masz... piekna aktualizaja też taką chce powiem mi, jaki mad odcień potrójnej paletki L'oreala?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 15:47   #4272
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość

Buzichocho: jaki jest nr.paletki Lancome z cienami? Mialabym taka malutka prosbe... wkleilabys fotke jak kolory prezentuja sie na skorze?
Nr paletki to 206 A Fleur de Peau


Jesli chodzi o zdjecie to ciezko mi było uchwycic kolorki Aparat je ciut pozjadał (chyba najbardziej ten beżowy) ale mam nadzieje że cosik tam zobaczysz

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Wstydu nie masz... piekna aktualizaja też taką chce powiem mi, jaki mad odcień potrójnej paletki L'oreala?
dziekuje

a trójki to Letitia Casta, kupiłam je głownie ze wzgledu na ten rózowy na samym dole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome.jpg (40,0 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:47 Powód: Post pod postem.
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 17:02   #4273
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
granat ma naprawde na powiece wygląda ślicznie a puderek też macałam ale nie pamiętam ile kosztuje
Mi sie jeszcze marzy to cudo
http://www.redearth.com/redearth/whatshot2.htm
nie wiesz moze czy juz dostepne u nas?


kasiasiar
-brazy naprawde moge z czystym sumieniem polecic-kolorki są intensywne i super opalizują
Hmm, nie widziałam A gdzie kupiłaś? JEśli w Krakowskiej to zobacz na Floriańska do nowego Douglasa, może tam cos wiedzą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 17:25   #4274
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, nie widziałam A gdzie kupiłaś? JEśli w Krakowskiej to zobacz na Floriańska do nowego Douglasa, może tam cos wiedzą
Kupiłam na Floriańskiej ale w krakowskiej też byłam i nie mieli, ale przy najbliższej okazji się zapytam, może już coś wiadomo
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 18:10   #4275
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Meri99 pomadka ma bardzo delikatny połysk, nie jest matowa, świetnie nawilża i jest taka pół transparentna. Mój kolor jest bardzo jasny, ale po nałożeniu na usta kolor jest dość intensywny jak na taki jasny róż. Tak wygląda na dłoni. Czasem dla efektu mokrych ust nakładam na nią błyszczyk transparentny
Buzichocho,Larissa dziekuje za fotki

Buzichocho: kolory tych cieni przypominaja mi troszke kolory cieni Diora (tez poczworne)chyba kolor 201 lub 202 ale nie pamietam dokladnie-bardzo fajny jest ten lososiowo-rozowy.
Larissa: konsystencja tej szmineczki wyglada na kremowa na dloni,to dobrze -uwielbiam kremowe szminki,sa takie delikatne. Twoj kolor jest fajny,mozna go zawsze dozowac, nalozyc wiecej-dla mocnejszego efektu i mniej-do deliktnego mejkapu ust Rozyk jest taki neonowy ale wyglada fajnie,nawet mozna powiedziec ze oldschool'owo ja chyba sie skusze na ten pomarancz,od dluzszego czasu szukam wlasnie kremowej,lekko pomaranczowej szminki-jak zobaczylam ze Lancome produkuje ten kolor od razu zapragnelam ja miec
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:37   #4276
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna aktualizacja i powiem Ci że z nieba mi spadasz bo chcę sobie kupić kulki APC. Widzę, że masz odcień 01 jak on się sprawuje? Mozna go dawać na całą twarz? No i... wiem, że to może dziwne pytanie ale, ile miałas kulek różowych bo one u mnie wylecą do razu i nie wiem czy zamawiac zestaw specjalny na stronie producenta czy kupić w GC.

Pozdrawiam!
katarina podaje tak jak obiecalam rodzaje kulek w moim apc "0" 10 brzoskwiniowych, 11 rozowych, 6 fioletowych, 7 zielonych, 11 bialych
zapewniam,ze na twarzy nie widac koloru, tym bardziej rozu...jedynie piekna poswiate.
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:04   #4277
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Nr paletki to 206 A Fleur de Peau


Jesli chodzi o zdjecie to ciezko mi było uchwycic kolorki Aparat je ciut pozjadał (chyba najbardziej ten beżowy) ale mam nadzieje że cosik tam zobaczysz
A powiedz proszę, gdzie i kiedy kupiłaś te cienie ? Są dostępne w polandzie czy tylko za granicą jest nadzieja na kupno ? Czy to aby nie jakaś limitowanka ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:14   #4278
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
kasiek1122 wierz mi moje zbiory sa mizerne biarac pod uwage kolekcje no Anci, Maji55, czy Agi...
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ja uważam, że lepszy przemyślany zbiór - taki jak Twój niż tona kosmetyków, których się używa od czasu do czasu lub wcale i tylko leżą i się starzeją. Poza tym masz kosmetyki bardzo dobrej jakości sama mam raczej spory zbiór szczególnie cieni ale gdyby nie to, że chcę się zająć wizażem i tak sobie chomikuję to pewnie chciałabym mieć taki zbiór taki jak Ty może odrobinkę większy
Kasiu, sugerujesz w takim razie że zbiory Anci, Maji55, czy moje są nieprzemyślane , są toną kosmetyków, nie zawsze dobrej jakości?

Tak szczerze to zrobiło mi się przykro po Twoim komentarzu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-29 o 20:58
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:40   #4279
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
sugerujesz w takim razie że zbiory Anci, Maji55, czy moje są nieprzemyślane , są toną kosmetyków, nie zawsze dobrej jakości?

Tak szczerze to zrobiło mi się przykro po Twoim komentarzu
Aga zle mnie zrozumialas, chodzilo mi o to, ze ja mam malo kosmetykow i tylko jedna paletka selektywna i daleko mi do zbiorow takich jak Twoje czy Anci czy wielu innych dziewczyn, z reszta to widac bo dopiero zaczynam dobierac kosmetyki,
nie wiem skad wogole takie przypuszczenia i to chyba mozna jasno wyczytac z mojej wypowiedzi ze moje sa mizerne w porownaniu do waszych.... jesli w jakikolwiek sposob zle to napisalam i moglas to zle odczytac to wybacz....
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:57   #4280
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
Aga zle mnie zrozumialas, chodzilo mi o to, ze ja mam malo kosmetykow i tylko jedna paletka selektywna i daleko mi do zbiorow takich jak Twoje czy Anci czy wielu innych dziewczyn, z reszta to widac bo dopiero zaczynam dobierac kosmetyki,
nie wiem skad wogole takie przypuszczenia i to chyba mozna jasno wyczytac z mojej wypowiedzi ze moje sa mizerne w porownaniu do waszych.... jesli w jakikolwiek sposob zle to napisalam i moglas to zle odczytac to wybacz....
Gryzaczku, moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie tylko do kasiek1122.
Ponieważ ona cytowała Ciebie dlatego Twój post pojawił się również w mojej wypowiedzi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:04   #4281
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

uff normalnie sie zestresowalam
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:14   #4282
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, sugerujesz w takim razie że zbiory Anci, Maji55, czy moje są nieprzemyślane , są toną kosmetyków, nie zawsze dobrej jakości?

Tak szczerze to zrobiło mi się przykro po Twoim komentarzu
to niech Ci nie będzie przykro

ja nie mówiłam konkretnie o Was, ale znam osoby które własnie chomikują wszystko co im w łapki wpadnie a potem im to zalega. Aga, Ciebie nie podejrzewam o to, że nie uzywasz jakiś kosmetyków tak naprawdę żadnej z Was, moje stwierdzenie było ogólne, ale podtrzymuję je. Strasznie drażliwe jesteście, ja nie szukam kłótni

aha i jeszcze jedno, na pewno nie miałam na myśli, że jeśli ktoś ma duże zbiory to to nie są dobrej jakości kosmetyki..
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:32   #4283
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Napisz coś proszę o tym cytrynowym błyszczyku Niebo....Parę razy już go oglądałam w Rossmanie

A takie podkład to pierwszy raz widzę...jest lekki?
błyszczyk jest fajny - nawilża, jest taki olejkowy i super pachnie
podkłady Maybelline - już są na rynku ze 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
ja uważam, że lepszy przemyślany zbiór - taki jak Twój niż tona kosmetyków, których się używa od czasu do czasu lub wcale i tylko leżą i się starzeją. Poza tym masz kosmetyki bardzo dobrej jakości sama mam raczej spory zbiór szczególnie cieni ale gdyby nie to, że chcę się zająć wizażem i tak sobie chomikuję to pewnie chciałabym mieć taki zbiór taki jak Ty może odrobinkę większy
niech każdy ma jakie chce zbiory. A tak w ogóle to co oznacza przemyślany? Jeżeli raz maluję się na brązowo, raz na zielono, raz na fioletowo i w zwiąku z tym mam różne niepasujące do siebie kolory cieni to znaczy, że moje zbiory sa nieprzemyślane? A dlaczego mają być? Makijaż to jakaś sztuka, radość, zabawa.. nie traktuję go tylko i wyłącznie użytkowo, nie kupuję cienia tylko wtedy, gdy kończy mi się poprzedni

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
aktualizacja?jeśli mam być szczera to te rzecvzy wystarczyly by mi w zupełności tak patrze ile one są warte chyba ponad tysiaka ja tyle wydaje na kosmetyki w ciągu 9-12 miesięcy
jeśli ją stać i ma ochotę to i niech 3 tyś wyda. Nie nam to oceniać, prawda? Każdy mierzy wydatki inną miarką.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 22:27   #4284
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A powiedz proszę, gdzie i kiedy kupiłaś te cienie ? Są dostępne w polandzie czy tylko za granicą jest nadzieja na kupno ? Czy to aby nie jakaś limitowanka ?
Kupiłam je pare dni temu w krakowskiej Sephorze w Douglasie też je widziałam...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 06:27   #4285
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
niech każdy ma jakie chce zbiory. A tak w ogóle to co oznacza przemyślany? Jeżeli raz maluję się na brązowo, raz na zielono, raz na fioletowo i w zwiąku z tym mam różne niepasujące do siebie kolory cieni to znaczy, że moje zbiory sa nieprzemyślane? A dlaczego mają być? Makijaż to jakaś sztuka, radość, zabawa.. nie traktuję go tylko i wyłącznie użytkowo, nie kupuję cienia tylko wtedy, gdy kończy mi się poprzedni

jeśli ją stać i ma ochotę to i niech 3 tyś wyda. Nie nam to oceniać, prawda? Każdy mierzy wydatki inną miarką.
już tłumaczę co znaczy DLA MNIE przemyślany ( poza tym nie wiem czemu tak się dziwicie, bo ten temat już był tu poruszany) więc dla mnie przemyslany zbiór kolorówki to taki, który jest uniwersalny. Kilkanaście kosmetyków, których mogę użyć i na dzień i na wieczór. Paletka z ciekawą gamą odcieni, jakiś super rozświetlacz, tusz, puder, dwa podkłady i jeszcze inne typu puder itp. Kosmetyki, których się używa w większoći na codzień takie dążenie do minimalizmu - to jest dla mnie przemyslany zbiór nie wiem, może mnie nie rozumiecie

nikomu nie wtykam, że jego zbiory są bezsensu przecież kupując jakąś rzecz 5 razy się zastanowię, a i tak np róży w podobnych odcieniach mam z 12 o cieniach nie wspomnę, bo tak jak Ty lubię się bawić kolorem

poza tym Maja55 powinna mnie zrozumieć może jako jedyna z Was..poszperałam i jest
post 3522 -
Cytat:
Maja55 napisała: Bardzo przemyślany zbiór.
Błyszczyk Sally Hansen wygląda kusząco.
Co to za cienie fioleto-niebiesko-szarości. Lancome? Piękne są
Super pędzle
lub 3054
Cytat:
fuksjaa bardzo ładny i przemyślany zbiór. Lubię takie najbardziej - małe zbiory i wszystkie kosmetyki używane.
Co to za ładny błyszczyk w tubce z srebrną nakrętką i kwiatkiem?
co do osoby GRYZACZKA i innych, a niech wydają 10000000 zł, naprawdę mnie to nie obchodzi, ich kieszeń sama bym tyle chętnie wydawała moja wypowiedź była spontaniczna, a ciągną się uwagi w nieskończoność, dacie wreszcie spokój? Obiecałam, że już nie poruszę tego tematu i przeprosiłam. Więc błagam Was zlitujcie się, bo jeszcze chwila i wielka afera będzie przez głupiego posta. Ojjj działam Wam na nerwy ostatnio przepraszam.. nikomu krzywdy nie chcę zrobić, nie chcę żeby było komuś przykro bo naprawdę Was lubię

Buzichocho super aktualizacja
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 06:45   #4286
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Kupiłam je pare dni temu w krakowskiej Sephorze w Douglasie też je widziałam...
ooooo...to poszukam też u mnie. Dzięki
Poza tym zgadzam się z kaśkiem(ą?) Ja też rozróżniam zbory przemyślane i nieprzemyślane tak jak przemyślane lub nie są zakupy. Ja często kupuję pod wpływem impulsu, "napalenia" się na coś i zdarza mi się wrzucać do kufra np. kolejny rozświetlacz w jasnym, cukierkowym odcieniu czy kolejny ciemnoróżowy błyszczyk. Moje zbiory z całą pewnością nie są przemyślane. Są zbiorowiskiem różnych kosmetycznych cudów. Oczywiście skutek jest taki, że czasem coś leży nieużywane na dnie kufra...
Co gorsza takie kompulsywne kupowanie zdarza mi się nie tylko w "branży" kosmetycznej. Tyle moich zwierzeń
Poza tym faktycznie odpuśćcie już dziewczynie. Przeprosiła i git

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-01-30 o 07:06
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 08:34   #4287
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość

niech każdy ma jakie chce zbiory. A tak w ogóle to co oznacza przemyślany? Jeżeli raz maluję się na brązowo, raz na zielono, raz na fioletowo i w zwiąku z tym mam różne niepasujące do siebie kolory cieni to znaczy, że moje zbiory sa nieprzemyślane? A dlaczego mają być? Makijaż to jakaś sztuka, radość, zabawa.. nie traktuję go tylko i wyłącznie użytkowo, nie kupuję cienia tylko wtedy, gdy kończy mi się poprzedni
Dokładnie - czasami na potrzeby jednego konkretnego makijażu potrzebny nam konkretny kosmetyk, co wcale nie oznacza, że to kosmetyk nie przemyślany.
Mam w swoich zbiorach zarówno ciepłe, jak i chłodne barwy, bo jak mnie najdzie na opalanie, albo użycie brązera to lubię ciepłe, złote brązy itp A jak z kolei chcę wydobyć chłodny ocień cery czy tęczówki to lubię zmrożone kolory.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
już tłumaczę co znaczy DLA MNIE przemyślany ( poza tym nie wiem czemu tak się dziwicie, bo ten temat już był tu poruszany) więc dla mnie przemyslany zbiór kolorówki to taki, który jest uniwersalny. Kilkanaście kosmetyków, których mogę użyć i na dzień i na wieczór. Paletka z ciekawą gamą odcieni, jakiś super rozświetlacz, tusz, puder, dwa podkłady i jeszcze inne typu puder itp. Kosmetyki, których się używa w większoći na codzień takie dążenie do minimalizmu - to jest dla mnie przemyslany zbiór nie wiem, może mnie nie rozumiecie

nikomu nie wtykam, że jego zbiory są bezsensu przecież kupując jakąś rzecz 5 razy się zastanowię, a i tak np róży w podobnych odcieniach mam z 12 o cieniach nie wspomnę, bo tak jak Ty lubię się bawić kolorem

poza tym Maja55 powinna mnie zrozumieć może jako jedyna z Was..poszperałam i jest
post 3522 - lub 3054
co do osoby GRYZACZKA i innych, a niech wydają 10000000 zł, naprawdę mnie to nie obchodzi, ich kieszeń sama bym tyle chętnie wydawała moja wypowiedź była spontaniczna, a ciągną się uwagi w nieskończoność, dacie wreszcie spokój? Obiecałam, że już nie poruszę tego tematu i przeprosiłam. Więc błagam Was zlitujcie się, bo jeszcze chwila i wielka afera będzie przez głupiego posta. Ojjj działam Wam na nerwy ostatnio przepraszam.. nikomu krzywdy nie chcę zrobić, nie chcę żeby było komuś przykro bo naprawdę Was lubię

Buzichocho super aktualizacja
Rozumiem Cię
Ja używając słowa "przemyślany" mam na myśli "bardzo praktyczny, użyteczny" , to takie kosmetyki uniwersalne. I przede wszystkim - przemyślany np. dla mnie to raczej mały zbiór, bo rzadko sie maluje. Ale dla kogoś kto maluje innych, bawi sie makijażem, to jego hobby, przemyślany oznacza np. podkłady w różnej tonacji itp.
A tak poza tym, ja mam strasznie malutki zbiorek - naprawdę.

I wiem, że nie chciałaś nikomu zaszkodzić


A wracając do tematu.....
Po obejrzeniu Waszych zbiorów mam ochotę na błyszczyk YSL, ten beżowo złoty i cienie Lancome!
Ale najpierw muszę kupić jakiś krem:/
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 09:09   #4288
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

A dla mnie przemyślany zbiór to taki, który składa się z kosmetyków w odpowiedniej dla posiadaczki tonacji, zgodny z potrzebami jej skóry, skomponowany rozważnie, składający się z kosmetyków wzajemnie do siebie pasujących, uzupełniających się...no taki...wychuchany. Znam takie babki, które zanim cokolwiek kupią z kosmetyków bardzo długo się zastanawiają, analizują ich przydatność pod każdym kątem, próbują, testują bardzo długo, zasięgają opinii itd. itp.
Zwykle nie mają gigantycznych zbiorów i rzadko cierpią z powodu nietrafionych zakupów
Kończę OT
I nie bierzcie wszystkiego tak bardzo do siebie. Niedługo to aż strach będzie się odezwać na tym forum. Więcej dystansu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 11:38   #4289
drielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 142
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

wybaczcie, że się powtarzam, ale mam pytanko do Agi, Anci lub innej Wizażanki z Łodzi : widziałyscie gdzies białą czekoladkę ?
drielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:38   #4290
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
wybaczcie, że się powtarzam, ale mam pytanko do Agi, Anci lub innej Wizażanki z Łodzi : widziałyscie gdzies białą czekoladkę ?

nie jestem z Łodzi ale wiem, że nie ma jej w Polsce w normalnej sprzedaży, można na nią trafić na aukjach, albo na straganach z kosmetykami, które 'wypadły z ciężarówki'
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.