Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-22, 07:40   #4291
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
ja zawsze mieszałam plukankę z odżywką, trzymałam ok. 3-4 minuty i ładnie chwytało. I wydaje mi się, że tak łatwiej ją dobrze rozprowadzić niż polewając włosy płukanką.
Robiłam dokładnie tak samo o wiele wygodniejszy sposób niż polewanie płukanką. Ewentualnie jest też gotowa odżywka Schwarzkopf Essence Ultime Blond już wymieszana z fioletowym barwnikiem, też całkiem ok. Przy czym samodzielne mieszanie jest lepsze, bo można dawkować "moc" barwienia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 09:39   #4292
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Fioletowe płukanki i odżywki w ogóle można odpuścić, bo one są do żółciejących blondów.
Do rudawego brązu może pomóc tylko niebieski barwnik, który jest w srebrnych płukankach - Delia ma srebrną i właśnie jej używałam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 06:32   #4293
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
AAAnka nie kombinuj, bo przekombinujesz. Gdybym już uparła się na farbowanie to jednak zaufałabym fryzjerowi lub bliskiej osobie. Samej to na milion procent zjedziesz na naturalki.
E, ale ja nie pisałam że sama jako swoimi rękomaMój mąż jest wykwalifikowanym farbiarzem(robił mi kilka lat pasemka, potem jednolity blond).Spokojnie. Sama nie mam oczu z tyłu głowy aby się pofarbowac

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A nie lepiej poprosić o pomoc koleżankę/mamę/ciocię/sąsiadkę? Kogokolwiek, kto umie farbować włosy. Wtedy latwo będzie je pofarbować z pominięciem odrostu.
A Twój pomysł to zapuszczanie naturalnych od początku. Nie szkoda Ci tych miesięcy?
Ale jakich miesięcy ma mi być szkoda?
Chce mieć trochę więcej włosów w moim naturalnym kolorze, bo za dużo tego jednolitego blondu. Dążę do efektu sombre, nie chcę mieć od razu samych swoich(pewnie i tak robiłabym sobie jakieś refleksy jaśniejsze)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 09:07   #4294
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
E, ale ja nie pisałam że sama jako swoimi rękomaMój mąż jest wykwalifikowanym farbiarzem(robił mi kilka lat pasemka, potem jednolity blond).Spokojnie. Sama nie mam oczu z tyłu głowy aby się pofarbowac

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


Ale jakich miesięcy ma mi być szkoda?
Chce mieć trochę więcej włosów w moim naturalnym kolorze, bo za dużo tego jednolitego blondu. Dążę do efektu sombre, nie chcę mieć od razu samych swoich(pewnie i tak robiłabym sobie jakieś refleksy jaśniejsze)
Pisałaś wcześniej o zafarbowaniu calych włosów na 3% i do tego się odnosiłam, że trochę szkoda tych miesięcy zapuszczania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 19:53   #4295
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 983
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość

Ja ostatnio czasem miewam kryzys, kolory farbowane czasem wydają mi się żywsze.
Masz zdjecie fryzurki ?
Niestety nie mam aktualnego zdjęcia. Wiem, że moi rodzie robili jakieś na święta wiec jak gdzieś się złapałam i znajdę coś w miarę dobrego to wrzucę na wizaz. Mam fryzurkę podobną do Mia Farrow jak miała krótkie włosy.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 06:25   #4296
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Pisałaś wcześniej o zafarbowaniu calych włosów na 3% i do tego się odnosiłam, że trochę szkoda tych miesięcy zapuszczania.
Nie, nie. Nie pisałam o zafarbowaniu całych włosów, tylko o przyciemnieniu tych samych jasnych Naturalek nie ruszam(jest z 11cm), chyba że dla wyrównania kolory przeciągnę jakieś pasma jasne w górę. Generalnie zależy mi aby lekko przyciemnić ten blond, a na jakimś blogu włosomaniaczki doczytałam że alternatywą do pigmentacji (oczywiście nie zawsze skuteczną) jest farbowanie rozjaśnionych włosów z utleniaczem 3%
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 07:06   #4297
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Nie, nie. Nie pisałam o zafarbowaniu całych włosów, tylko o przyciemnieniu tych samych jasnych Naturalek nie ruszam(jest z 11cm), chyba że dla wyrównania kolory przeciągnę jakieś pasma jasne w górę. Generalnie zależy mi aby lekko przyciemnić ten blond, a na jakimś blogu włosomaniaczki doczytałam że alternatywą do pigmentacji (oczywiście nie zawsze skuteczną) jest farbowanie rozjaśnionych włosów z utleniaczem 3%
To ja słyszałam ewentualnie o użyciu utleniacza 1-1,5% w ramach pigmentacji. Ale to wiadomo, że po takim zabiegu trzeba jeszcze normalnie zafarbować, bo inaczej kolor zmyje się jak szamponetka.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 15:46   #4298
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja ostatni raz przyciemniałam włosy farbą na poziomie 7 i wodę 6% miałam.
Ale ja się nie znam w sumie jakoś bardzo.
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 17:26   #4299
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Ja ostatni raz przyciemniałam włosy farbą na poziomie 7 i wodę 6% miałam.
Ale ja się nie znam w sumie jakoś bardzo.
Ja ostatnie farbowanie przed zapuszczaniem też robiłam na 6%, bo miałam ciągle rudawe, a niższy % nie wybije niechcianych tonów.
Ale po rozjaśnianiu (z czerwieni) na takie wyjałowione najpierw robiłam właśnie pigmentację, ale bez %, na to farba docelowa na 6%.


Zależy, co kto chce osiągnąć
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 06:29   #4300
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Ja ostatni raz przyciemniałam włosy farbą na poziomie 7 i wodę 6% miałam.
Ale ja się nie znam w sumie jakoś bardzo.
A farba nie zmyła Ci się?

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja ostatnie farbowanie przed zapuszczaniem też robiłam na 6%, bo miałam ciągle rudawe, a niższy % nie wybije niechcianych tonów.
Ale po rozjaśnianiu (z czerwieni) na takie wyjałowione najpierw robiłam właśnie pigmentację, ale bez %, na to farba docelowa na 6%.


Zależy, co kto chce osiągnąć
No właśnie ja te farbowane chce tylko lekko przyciemnić, aby nie były aż takie bardzo jasne .Poza tym chce zostawić troszkę tych jasnych pasemek , bo naturalnie moje włosy bardzo szybko rozjaśniają się od słońca i zawsze miałam jaśniutkie końcówki i pasma przy twarzy. Tylko nie wiem jaką metodę zastosować aby je wydzielić? Zostawić sobie pojedyncze drobne pasemka z wierzchu czy po prostu cieniutką warstwę wierzchnią tego blondu pozostawić ?Nie wiem co naturalniej by wygladało
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-27, 07:02   #4301
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A farba nie zmyła Ci się?

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------



No właśnie ja te farbowane chce tylko lekko przyciemnić, aby nie były aż takie bardzo jasne .Poza tym chce zostawić troszkę tych jasnych pasemek , bo naturalnie moje włosy bardzo szybko rozjaśniają się od słońca i zawsze miałam jaśniutkie końcówki i pasma przy twarzy. Tylko nie wiem jaką metodę zastosować aby je wydzielić? Zostawić sobie pojedyncze drobne pasemka z wierzchu czy po prostu cieniutką warstwę wierzchnią tego blondu pozostawić ?Nie wiem co naturalniej by wygladało
Nie wiem, jak dużą masz różnicę, ale ja bym powiedziala, że ani jedno, ani drugie nie będzie wyglądało naturalnie.
Zafarbuj wszystko, bez pasemek. Zobaczysz, że farba i tak będzie schodzić i pewnie pasemka same się zrobią.
Jeśli chcesz tylko przyciemnić, to śmialo na 3% można.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-28, 06:24   #4302
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak dużą masz różnicę, ale ja bym powiedziala, że ani jedno, ani drugie nie będzie wyglądało naturalnie.
Zafarbuj wszystko, bez pasemek. Zobaczysz, że farba i tak będzie schodzić i pewnie pasemka same się zrobią.
Jeśli chcesz tylko przyciemnić, to śmialo na 3% można.
Dzięki za radę, może faktycznie lepiej nie zostawiać pasemek, pewnie same wyjdą na tych najjaśniejszych partiach.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:04   #4303
Marcioch_
Raczkowanie
 
Avatar Marcioch_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 397
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Nie ty jedna AAAnka nie wiesz co zrobić :/
Moje sobie rosną same już 10 miesięcy, a mam wrażenie, że niewiele ich przybyło...
no i ta różnica kolorów :/
Chciałabym jakoś ogarnąć ten kolor, żeby nie było tak dużego przejścia, ale farbowane włosy nie przyjmują już żadnej jasnej farby drogeryjnej, a na swoje nie chcę farbą wchodzić...
Jedynym ratunkiem dla nich jest gencjana- gdy zrobię płukankę, to różnica ta nie jest tak duża, ale wciąż widoczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18198085_1289832951052501_674816587_n.jpg (67,4 KB, 57 załadowań)
__________________
“ Ona była z rodzaju tych, co w pierwszej chwili są bardzo twarde, ale miękną, kiedy się je podrapie pod brodą i powie, ze trochę się je lubi. Wtedy gotowe są zrobić dla Ciebie wszystko. ”
Marcioch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 21:21   #4304
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Marcioch_ Pokaż wiadomość
Nie ty jedna AAAnka nie wiesz co zrobić :/
Moje sobie rosną same już 10 miesięcy, a mam wrażenie, że niewiele ich przybyło...
no i ta różnica kolorów :/
Chciałabym jakoś ogarnąć ten kolor, żeby nie było tak dużego przejścia, ale farbowane włosy nie przyjmują już żadnej jasnej farby drogeryjnej, a na swoje nie chcę farbą wchodzić...
Jedynym ratunkiem dla nich jest gencjana- gdy zrobię płukankę, to różnica ta nie jest tak duża, ale wciąż widoczna
Ładnie to wygląda, jak ombre przynajmniej na tym zdjęciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 09:23   #4305
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Marcioch- też myślę, że nie jest źle, takie ładne ombre Ci wyszło Zdecydowanie zazdroszczę tym u których odrosty są ciemniejsze, dużo ładniej to wygląda jak trochę podrosną. Ja od 3 msc zapuszczam blond na ciemnobrązowych farbowańcach i hmmm... z estetyką bywa różnie
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 09:28   #4306
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja mam swoje brązowe i rude farbowance. Ani jednego farbowania w tym roku. Misz masz kolorow, ktory teraz mam mi się podoba, więc są szanse, że swoje zapuszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:24   #4307
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Marcioch_ Pokaż wiadomość
Nie ty jedna AAAnka nie wiesz co zrobić :/
Moje sobie rosną same już 10 miesięcy, a mam wrażenie, że niewiele ich przybyło...
no i ta różnica kolorów :/
Chciałabym jakoś ogarnąć ten kolor, żeby nie było tak dużego przejścia, ale farbowane włosy nie przyjmują już żadnej jasnej farby drogeryjnej, a na swoje nie chcę farbą wchodzić...
Jedynym ratunkiem dla nich jest gencjana- gdy zrobię płukankę, to różnica ta nie jest tak duża, ale wciąż widoczna
Co ja bym dała żeby mieć już tak duzy odrost Może tego nie widzisz bo patrzysz na siebie codziennie, ale wydaje mi się, że szybko Ci włosy rosną, jak na 10 miesięcy zapuszczania masz długi odrost.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr




Edytowane przez Doris Day
Czas edycji: 2017-05-04 o 12:37 Powód: dopisek
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:30   #4308
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Marcioch_, ale ładny kolor naturalek Wyglądają na jasne Lubie takie!
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 18:30   #4309
Marcioch_
Raczkowanie
 
Avatar Marcioch_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 397
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ojej <3
Dziękuje Wam dziewczyny- jakoś tak mi się fajnie zrobiło jak poczytałam wasze komentarze xD
A na tym zdj wyglądają prawie identycznie jak w rzeczywistości, więc chyba nie jest tak najgorzej

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Marcioch- też myślę, że nie jest źle, takie ładne ombre Ci wyszło Zdecydowanie zazdroszczę tym u których odrosty są ciemniejsze, dużo ładniej to wygląda jak trochę podrosną. Ja od 3 msc zapuszczam blond na ciemnobrązowych farbowańcach i hmmm... z estetyką bywa różnie
Moje odrosty są ciemniejsze, ale tylko dlatego, że jak zdecydowałam się wrócić do naturalnych, to musiałam się jakoś doprowadzić do 'porządku'- bo jakby to wyglądało, gdyby zostawić te moje ognistorude farbowańce?

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Marcioch_, ale ładny kolor naturalek Wyglądają na jasne Lubie takie!
A dziękuję
Ale osobiście byłam pewna, że są zupełnie inne xD
Zawsze (no dobra, może nie zawsze, ale ostatnie kilka lat) wydawało mi się, że są jeszcze jaśniejsze i że mają zimny odcień. Zupełnie nie...
One są takie totalnie miodowe- aż sama w szoku jestem o.O
__________________
“ Ona była z rodzaju tych, co w pierwszej chwili są bardzo twarde, ale miękną, kiedy się je podrapie pod brodą i powie, ze trochę się je lubi. Wtedy gotowe są zrobić dla Ciebie wszystko. ”
Marcioch_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 18:41   #4310
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Marcioch_ Pokaż wiadomość
A dziękuję
Ale osobiście byłam pewna, że są zupełnie inne xD
Zawsze (no dobra, może nie zawsze, ale ostatnie kilka lat) wydawało mi się, że są jeszcze jaśniejsze i że mają zimny odcień. Zupełnie nie...
One są takie totalnie miodowe- aż sama w szoku jestem o.O
Miałam podobnie
Wydawało mi się, że moje włosy są szarawe, mysie, ale że z kolei ciemniejsze niż faktycznie.
A się okazało, że mam taki średni blond o złotawym połysku, w którym nawet można się delikatnych rudości czasem doszukać
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 07:04   #4311
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Marcioch_ Pokaż wiadomość
Nie ty jedna AAAnka nie wiesz co zrobić :/
Moje sobie rosną same już 10 miesięcy, a mam wrażenie, że niewiele ich przybyło...
no i ta różnica kolorów :/
Chciałabym jakoś ogarnąć ten kolor, żeby nie było tak dużego przejścia, ale farbowane włosy nie przyjmują już żadnej jasnej farby drogeryjnej, a na swoje nie chcę farbą wchodzić...
Jedynym ratunkiem dla nich jest gencjana- gdy zrobię płukankę, to różnica ta nie jest tak duża, ale wciąż widoczna
Fajny efektNo i bardzo długi przyrost. Ja chyba mam 8 -miesięczne odrosty, ale już sama się pogubiłam kiedy ostatnio farbowałam. Jak miałam najgorszą fazę (chyba 4-5cm) to zrobiłam lekkie cieniowanie farbą po obu stronach przedziałka. Muszę chyba teraz przeciągnąć jakieś cieniutkie pasemka bo chyba się przeczesuję teraz dalej (na lewo) i tam mam większą różnicę w kolorze.U mnie wygląda to tak. Do zdjęcia "ulizałam" je aby bardziej widać było różnicę w kolorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-włosy 1.jpg (96,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-włosy 2.jpg (125,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-włosy 3.jpg (170,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-1560.jpg (111,8 KB, 35 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 07:10   #4312
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Fajny efektNo i bardzo długi przyrost. Ja chyba mam 8 -miesięczne odrosty, ale już sama się pogubiłam kiedy ostatnio farbowałam. Jak miałam najgorszą fazę (chyba 4-5cm) to zrobiłam lekkie cieniowanie farbą po obu stronach przedziałka. Muszę chyba teraz przeciągnąć jakieś cieniutkie pasemka bo chyba się przeczesuję teraz dalej (na lewo) i tam mam większą różnicę w kolorze.U mnie wygląda to tak. Do zdjęcia "ulizałam" je aby bardziej widać było różnicę w kolorach.
Ładnie to wygląda
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 08:12   #4313
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ładnie to wygląda
Dzięki Jeszcze mi brakuje do efektu sombre, ale liczę że w lato rozjaśnią mi się trochę moje naturalne i jakoś się to ładniej "stopi"
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 09:44   #4314
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Generalnie jak oglądam nasze zdjęcia to mam wrażenie, że trochę przesadzamy z określaniem odrostu jako " rzucającego się mocno w oczy" Pewnie inni ludzie, którzy nas widzą aż tak tego nie zaauważają. No chyba, że inne zapuszczające, które usilnie wypatrują na ulicach ludzi w takiej samej sytuacji
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 10:32   #4315
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Generalnie jak oglądam nasze zdjęcia to mam wrażenie, że trochę przesadzamy z określaniem odrostu jako " rzucającego się mocno w oczy" Pewnie inni ludzie, którzy nas widzą aż tak tego nie zaauważają. No chyba, że inne zapuszczające, które usilnie wypatrują na ulicach ludzi w takiej samej sytuacji
Dokładnie tak jest
Ja mialam troche większą różnicę niż pokazujecie, a prawie nikt jej nie widział (jeśli używałam płukanki niebieskiej do ochłodzenia rudości na wypłukanych farbowanych).
Jak mówilam, że zapuszczam, to się dziwili. Czasem musiałam wręcz pokazywać, gdzie jest ten mój niby odrost, a co bardziej spostrzegawczy byli przekonani, że po prostu mam zrobione sombre
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:20   #4316
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Generalnie jak oglądam nasze zdjęcia to mam wrażenie, że trochę przesadzamy z określaniem odrostu jako " rzucającego się mocno w oczy" Pewnie inni ludzie, którzy nas widzą aż tak tego nie zaauważają. No chyba, że inne zapuszczające, które usilnie wypatrują na ulicach ludzi w takiej samej sytuacji
Bo tak jest, dodatkowo jak np. uplata się włosy to praktycznie nikt tego nie zobaczy. Może i to też zależy kto ma jaką pracę. Ja np. przez całe zapuszczanie pracowałam w biurze, jednak nie miałam bezpośredniego kontaktu face to face z klientem. I to też pomaga.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:23   #4317
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Tak mi się podoba ten kolor włosów (i to nie że jakaś chwilowa zachcianka, on mi się podoba od kilku lat - jeden i ten sam)
że mam ochotę mieć to na głowie...
tylko trudno taki kolor uzyskać podobno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0b1bf6d3067bd1bb1a0242a517f05112.jpg (16,6 KB, 39 załadowań)
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:45   #4318
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

A ja już dwa lata bez farbowania Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta!
Aż nie wierzę, że tak szybko zleciało. W ogóle nie żałuję, chociaż początki były tragiczne. Właściwie to pierwsze 6-8 miesięcy. Potem już z górki. Włosy są w o wiele lepszym stanie, w ogóle się nie niszczą, mam z nimi mniej roboty. Teraz tylko zapuszczanie, bo obcinałam na krótko żeby jak najszybciej pozbyć się farbowanych Brakuje mi jeszcze 8-10cm

Trzymam kciukasy za wszystkie zapuszczające
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 19:31   #4319
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

yonce, Coś mi świta Twój nick, ale włosków nie pamiętam Gratulacje w takim razie 2 lata to świetny wynik
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 21:06   #4320
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja też Cię pamiętam Mi też się włosy w ogóle nie niszczą. Ostatni raz podcinałam końcówki rok temu i do tej pory nie mam rozdwojonych końcówek, ale widzę, że są już przesuszone i za parę dni wybiorę się na podcięcie. W każdym razie rozjaśniane włosy po roku nieobcinania wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy, a naturalki są w nienajgorszym stanie
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-19 00:09:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.