Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-26, 20:04   #4291
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Byłam na sklepach i klops. Nic nie kupiłam... Tzn kupiłam czapeczkę, sweterek i spodnie, ale ... dla Szymora.

Szymo już śpi, mąż ogląda mecz a ja mam czas na książkę która czeka na mnie od stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-03-26 o 20:06
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:03   #4292
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dziewczyny,aktualizuje bazę danych. Mam rotawirusa!!Przegonilo mnie wszerz i wzdłuż,mam gorączkę.Muszę się kryć,bo jak się wyda,to mnie oddeleguja!!Odwiedzin na oddziale nie ma i surowo się tego trzymają.Można się jedynie podmienic.To nie wchodzi w grę,bo karmię piersią.Idę skoczyć z okna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:09   #4293
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuje bazę danych. Mam rotawirusa!!Przegonilo mnie wszerz i wzdłuż,mam gorączkę.Muszę się kryć,bo jak się wyda,to mnie oddeleguja!!Odwiedzin na oddziale nie ma i surowo się tego trzymają.Można się jedynie podmienic.To nie wchodzi w grę,bo karmię piersią.Idę skoczyć z okna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, Marrticzka trzymaj się biedaku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:16   #4294
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuje bazę danych. Mam rotawirusa!!Przegonilo mnie wszerz i wzdłuż,mam gorączkę.Muszę się kryć,bo jak się wyda,to mnie oddeleguja!!Odwiedzin na oddziale nie ma i surowo się tego trzymają.Można się jedynie podmienic.To nie wchodzi w grę,bo karmię piersią.Idę skoczyć z okna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Marrticzka, właśnie miałam pytać co u Was... a tu wiadomość... Trzymaj sie!! Siły!
A jak mała?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-26, 21:43   #4295
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,aktualizuje bazę danych. Mam rotawirusa!!Przegonilo mnie wszerz i wzdłuż,mam gorączkę.Muszę się kryć,bo jak się wyda,to mnie oddeleguja!!Odwiedzin na oddziale nie ma i surowo się tego trzymają.Można się jedynie podmienic.To nie wchodzi w grę,bo karmię piersią.Idę skoczyć z okna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany. Wiesz co, ostatnio koleżanka z wątku Adeli byla w szpitalu z córka, złapała rota to poszła do nich po jakiś zastrzyk a do domu pojechała tylko na pół dnia. Może lepiej tak zrobić?
Jak mała?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 06:37   #4296
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Zdrowia!


Wszyscy jeszcze śpią?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:22   #4297
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ojejku Marrticzka, współczuję! Ale może jednak lepiej żebyś nie zarażała pozostałych dzieciaków w szpitalu, które i tak już mają mnóstwo problemów?

Ana, właśnie opinie w necie o naszej spacerówce są takie dość średnie. Moja na razie leży w piwnicy i jeszcze przez miesiąc jej na pewno nie wyciągnę.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 07:22   #4298
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Wszyscy jeszcze śpią?
My nie śpimy od 7.30... Dzień dobry Wam! W ogóle wczoraj po południu i wieczorem cicho tu było... Wszyscy z ładnej pogody korzystali?

Marrticzka... jak tam ? Jak się czujecie ?
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:46   #4299
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

My nie śpimy od 5.30, noc masakra, szkoda pisać. Do tego starszy się rozchorowal i miał gorączkę w nocy wiec do złobka dziś nie idzie i siedzę z dwójką. Potwierdza się ze sale zabaw dla dzieci to wylegarnia chorob niestety, drugi raz byliśmy i drugi raz Olek kończy choroba
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:56   #4300
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Marticzka, o rany, współczuję! Zdrówka dla Was

Bzyczku, właśnie slyszalam, że rodzice zamiast siedzieć z chorymi dziećmi w domu, to je wyciągają na kulki czy inne atrakcje, żeby się nie nudzily.

U nas noc poszatkowana. Pobudki co godzinę i deszcz bąkow.

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-03-27 o 07:59
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 07:59   #4301
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
My nie śpimy od 7.30... Dzień dobry Wam! W ogóle wczoraj po południu i wieczorem cicho tu było... Wszyscy z ładnej pogody korzystali?

Marrticzka... jak tam ? Jak się czujecie ?
Wstaliśmy więc o tej samej. Z łóżeczka wyciągnęłam o 8, bo mieliśmy butlę o 5.30 więc głód nie ciągnął.

Wczorajszy dzień dał mi popalić. Coś jej się drzemki przestawiają. O ile pierwsza była w granicach 1h20min 1h30min to druga była 2,30-3 h. A trzecia 30 min. Teraz pierwsza podchodzi pod 2 godziny, a z drugiej wybudza się co chwile i max 1h30min śpi.

Wczoraj z tej bezsilności się popołudniu już popłakałam, jej płacz mnie rozwala na łopatki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 08:09   #4302
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Marticzka, o rany, współczuję! Zdrówka dla Was

Bzyczku, właśnie slyszalam, że rodzice zamiast siedzieć z chorymi dziećmi w domu, to je wyciągają na kulki czy inne atrakcje, żeby się nie nudzily.

U nas noc poszatkowana. Pobudki co godzinę i deszcz bąkow.
Masz rację niestety, ile było dzieci kaszlących i dychających to nie zliczę. Synek znajomych co był z nami też już z gilem.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:27   #4303
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ojejku Marrticzka, współczuję! Ale może jednak lepiej żebyś nie zarażała pozostałych dzieciaków w szpitalu, które i tak już mają mnóstwo problemów?

Ana, właśnie opinie w necie o naszej spacerówce są takie dość średnie. Moja na razie leży w piwnicy i jeszcze przez miesiąc jej na pewno nie wyciągnę.
Ja to w ogóle zamawiam wkladke, Ochraniacz na pasy i zapięcie bo nawet nie ma i nowe pasy bo na jednym nie ma zapięcia i regulacji...
Koleżanki córka ma rok i 4mce i nadal nim jeździ, nie narzeka, więc może to kwestia przyzwyczajenia.
Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
My nie śpimy od 7.30... Dzień dobry Wam! W ogóle wczoraj po południu i wieczorem cicho tu było... Wszyscy z ładnej pogody korzystali?

Marrticzka... jak tam ? Jak się czujecie ?
Tak my byliśmy na spacerze i ciastku w cukierni
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:41   #4304
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Chciałam lecieć na długi spacer, pogoda dziś piękna. Ale mój cudowny mąż pojechał samochodem do pracy, a wózek trzymam w bagażniku. Do pracy ma 15 minut piechotą. Muszę czekać aż wróci
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 08:46   #4305
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Jedziemy w czerwcu nad morze,ok.9h jazdy. Moj maz chce jechac na noc,ale maly zawsze spi od 20-7 bez przerwy a ja bym musiala go wyciagac z fotelika na postojach bo nie wolno tak dlugo jechac w foteliku... Wtedy tez bede go w nocy pewnie karmic na tych postojach,a od skonczonego 2 msca zycia nie je w nocy. Myslicie ze go rozreguluje calkiem ta podroza w nocy?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 09:19   #4306
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Konwalia, może nie będzie tak źle...

Coś na teraz i ma jesień dla dzieciakow:
IDGIRL Spring Autumn Baby Clothes Flannel Baby Boy Clothes Cartoon Animal Jumpsuit Baby Girl Rompers Baby Clothing XYZ15088
http://s.aliexpress.com/uM73q22e
(from AliExpress Android)

Ja biorę klapouchego, bo Klarze pięknie w blekitach.

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-03-27 o 09:28
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 09:54   #4307
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Chciałam lecieć na długi spacer, pogoda dziś piękna. Ale mój cudowny mąż pojechał samochodem do pracy, a wózek trzymam w bagażniku. Do pracy ma 15 minut piechotą. Muszę czekać aż wróci
Mój też mnie kiedyś tak załatwi, zabiłabym...
Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Jedziemy w czerwcu nad morze,ok.9h jazdy. Moj maz chce jechac na noc,ale maly zawsze spi od 20-7 bez przerwy a ja bym musiala go wyciagac z fotelika na postojach bo nie wolno tak dlugo jechac w foteliku... Wtedy tez bede go w nocy pewnie karmic na tych postojach,a od skonczonego 2 msca zycia nie je w nocy. Myslicie ze go rozreguluje calkiem ta podroza w nocy?
Myślę że może to coś zepsuć...
Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Konwalia, może nie będzie tak źle...

Coś na teraz i ma jesień dla dzieciakow:
IDGIRL Spring Autumn Baby Clothes Flannel Baby Boy Clothes Cartoon Animal Jumpsuit Baby Girl Rompers Baby Clothing XYZ15088
http://s.aliexpress.com/uM73q22e
(from AliExpress Android)

Ja biorę klapouchego, bo Klarze pięknie w blekitach.
Nie za ciepłe to na lato?
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 10:15   #4308
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
My nie śpimy od 5.30, noc masakra, szkoda pisać. Do tego starszy się rozchorowal i miał gorączkę w nocy wiec do złobka dziś nie idzie i siedzę z dwójką. Potwierdza się ze sale zabaw dla dzieci to wylegarnia chorob niestety, drugi raz byliśmy i drugi raz Olek kończy choroba
u nas też masakra,nie chce mi się pisać. Mąż śpi w salonie( bo chory) i jestem zdana na siebie...

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle zamawiam wkladke, Ochraniacz na pasy i zapięcie bo nawet nie ma i nowe pasy bo na jednym nie ma zapięcia i regulacji...
Koleżanki córka ma rok i 4mce i nadal nim jeździ, nie narzeka, więc może to kwestia przyzwyczajenia.

Tak my byliśmy na spacerze i ciastku w cukierni
niestety dużo osób narzeka na spacerówki w wózkach. Ja swojej jeszcze nie testowałam.


Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Chciałam lecieć na długi spacer, pogoda dziś piękna. Ale mój cudowny mąż pojechał samochodem do pracy, a wózek trzymam w bagażniku. Do pracy ma 15 minut piechotą. Muszę czekać aż wróci
u mnie też często się to zdarza ale mąż pracuje blisko i zawsze mi przywozi auto.

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Jedziemy w czerwcu nad morze,ok.9h jazdy. Moj maz chce jechac na noc,ale maly zawsze spi od 20-7 bez przerwy a ja bym musiala go wyciagac z fotelika na postojach bo nie wolno tak dlugo jechac w foteliku... Wtedy tez bede go w nocy pewnie karmic na tych postojach,a od skonczonego 2 msca zycia nie je w nocy. Myslicie ze go rozreguluje calkiem ta podroza w nocy?
ja jadę na majówkę nad morze i chcemy wyjechać po jej pierwszym nocnym karmieniu.

Jutro chcę iść na to szczepienie, z mężem już trochę lepiej ale boje się o Lilkę po szczepieniu. Myślicie, że jak pójdę z Lilą do mamy na noc to będzie ok? Nie wiem czy go nie przełożyć bo jakoś mi charczy ale jak wyciagam katarkiem z nosa to nic nie ma. Z drugiej strony jesteśmy już miesiac opóźnieni z drugą dawka
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 10:16   #4309
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ana a jaka ta wkładka i po co? Pytam bo nawet nie pamiętam jak ta buda wygląda.

Konwalia ja bym jechała w nocy, jak nie je to tym bardziej. Jak raz tyle posiedzi w foteliku to się nic nie stanie. Przecież to chodzi żeby sobie dziecko kręgosłupa nie skrzywiało a nie robisz tego codziennie. To długa podróż i inaczej będziesz jechać z marudzącym cały dzień dzieckiem, karmić w aucie, przewijać na stacji itp.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 10:31   #4310
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Na szczęście TŻ wróci przed 14, inaczej rzeczywiście bym zabiła. A tak tylko focha zarzucę
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 10:36   #4311
bzyczek
Rozeznanie
 
Avatar bzyczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 861
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ana a jaka ta wkładka i po co? Pytam bo nawet nie pamiętam jak ta buda wygląda.

Konwalia ja bym jechała w nocy, jak nie je to tym bardziej. Jak raz tyle posiedzi w foteliku to się nic nie stanie. Przecież to chodzi żeby sobie dziecko kręgosłupa nie skrzywiało a nie robisz tego codziennie. To długa podróż i inaczej będziesz jechać z marudzącym cały dzień dzieckiem, karmić w aucie, przewijać na stacji itp.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Popieram, tez bym jechała na noc, w dzień to masakra podróż z niespiacym dzieckiem.
bzyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 10:43   #4312
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Macie racje ,on w aucie zawsze spi a ze to bedzie noc to tymbardziej. Tylko pytanie czy go nie budzic na jedzenie? W nocy nie je,ale my tez nie jemy a w podrozy to inaczej i nam sie chce jesc haha a w dzien z marudzacym dzieckiem przez 9h to faktycznie nie bardzo... I do tego w czerwcu w dzien moze byc goraco.. To dopiero masakra podroz...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:06   #4313
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Konwalia, może nie będzie tak źle...

Coś na teraz i ma jesień dla dzieciakow:
IDGIRL Spring Autumn Baby Clothes Flannel Baby Boy Clothes Cartoon Animal Jumpsuit Baby Girl Rompers Baby Clothing XYZ15088
http://s.aliexpress.com/uM73q22e
(from AliExpress Android)

Ja biorę klapouchego, bo Klarze pięknie w blekitach.
Też na nie wczoraj patrzyłam 😀 ja nad supermenem myślę
Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Macie racje ,on w aucie zawsze spi a ze to bedzie noc to tymbardziej. Tylko pytanie czy go nie budzic na jedzenie? W nocy nie je,ale my tez nie jemy a w podrozy to inaczej i nam sie chce jesc haha a w dzien z marudzacym dzieckiem przez 9h to faktycznie nie bardzo... I do tego w czerwcu w dzien moze byc goraco.. To dopiero masakra podroz...
Też bym na noc jechała w takim przypadku. Daleko masz, my tylko 5 h


I mamy pierwszą dżemkę. Chyba dzisiaj przetrzymam małego tylko na dwie dżemki bo znowu o 22 mi zaśnie

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:08   #4314
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dziewczyny mam dylemat - kolega TŻ zaprosil nas na wesele 70km od naszego miejsca zamieszkania... TŻ nie widzi żadnego problemu, żeby jechać i zostawić Małą z babcią. Ja mam za to mnóstwo ALE.
Ona NIGDY jeszcze nie została z babcią sama na prawie cały dzień + noc.. nie wyobrażam sobie najbardziej momentu pojscia spac.
Będzie miała wtedy skonczone 7 miesięcy. Ja tego kompletnie nie widzę, TŻ mówi, że robię problem bo "inni ludzie jakoś chodzą na wesela".. Zaproponowałam, że w takim razie mozemy wziąć Małą i ja się nią będę zajmować i pojde spać z nią (wesele jest dwudniowe), a drugiego dnia pobawimy sie już razem i wrócimy do domu. Ale ten pomysł też jest na nie, bo co to za zabawa z dzieckiem i w sumie tu się zgodzę
No i pytanie do Was - czy któraś z Was wybiera się w najbliższym czasie na wesele? jak to załatwiacie? Bierzecie dzieciaki ze sobą? Co mam zroooobić? dodam, że ja, mimo że uwielbiam imprezy, to tym razem mam to wesele w dupie i wolę zostac z dzieckiem. Ale z drugiej strony nie chcę być kwoką
A w ogóle to TŻ mnie wkurzył, bo on koniecznie musi sie napic na tym weselu, ja mam prawo jazdy, ale nie jeździłam od momentu zrobienia prawka ani razu (4lata), ale on nie widzi problemu w tym, żebym szybko się przez ten miesiąc nauczyła i jechała z powrotem... to jest jakieś skrajnie nieodpowiedzialne... Jakbyśmy mieli zostawić dziecko, to nie daj Boże, coś się stanie i świeżo upieczony kierowca-zdenerwowana matka ma jechać z powrotem po nocy bo Pan chce się napić... :/
Dobra, wylałam żółć. Czekam na rady
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:11   #4315
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat - kolega TŻ zaprosil nas na wesele 70km od naszego miejsca zamieszkania... TŻ nie widzi żadnego problemu, żeby jechać i zostawić Małą z babcią. Ja mam za to mnóstwo ALE.
Ona NIGDY jeszcze nie została z babcią sama na prawie cały dzień + noc.. nie wyobrażam sobie najbardziej momentu pojscia spac.
Będzie miała wtedy skonczone 7 miesięcy. Ja tego kompletnie nie widzę, TŻ mówi, że robię problem bo "inni ludzie jakoś chodzą na wesela".. Zaproponowałam, że w takim razie mozemy wziąć Małą i ja się nią będę zajmować i pojde spać z nią (wesele jest dwudniowe), a drugiego dnia pobawimy sie już razem i wrócimy do domu. Ale ten pomysł też jest na nie, bo co to za zabawa z dzieckiem i w sumie tu się zgodzę
No i pytanie do Was - czy któraś z Was wybiera się w najbliższym czasie na wesele? jak to załatwiacie? Bierzecie dzieciaki ze sobą? Co mam zroooobić? dodam, że ja, mimo że uwielbiam imprezy, to tym razem mam to wesele w dupie i wolę zostac z dzieckiem. Ale z drugiej strony nie chcę być kwoką
A w ogóle to TŻ mnie wkurzył, bo on koniecznie musi sie napic na tym weselu, ja mam prawo jazdy, ale nie jeździłam od momentu zrobienia prawka ani razu (4lata), ale on nie widzi problemu w tym, żebym szybko się przez ten miesiąc nauczyła i jechała z powrotem... to jest jakieś skrajnie nieodpowiedzialne... Jakbyśmy mieli zostawić dziecko, to nie daj Boże, coś się stanie i świeżo upieczony kierowca-zdenerwowana matka ma jechać z powrotem po nocy bo Pan chce się napić... :/
Dobra, wylałam żółć. Czekam na rady
my idziemy w czerwcu na wesele i zostawiam Lilkę u mojej mamy na noc. W maju będę chciała ją zostawić na próbę aby się przyzwyczaiła. Nie widzę w tym żadnego problemu przecież to nie będzie noworodek tylko 7 miesieczne dziecko. Ewnetualnie poproś babcię aby spała u Was by dziecko było w swoim otoczeniu.

My idziemy w czwartek do kina na 18 więc moja mama będzie pierwszy raz usypiać na noc Lilkę więc trening już będzie zaliczony z nocnej toaletki

Zostaw babci i baw się dobrze
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:13   #4316
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Ana a jaka ta wkładka i po co? Pytam bo nawet nie pamiętam jak ta buda wygląda.

Konwalia ja bym jechała w nocy, jak nie je to tym bardziej. Jak raz tyle posiedzi w foteliku to się nic nie stanie. Przecież to chodzi żeby sobie dziecko kręgosłupa nie skrzywiało a nie robisz tego codziennie. To długa podróż i inaczej będziesz jechać z marudzącym cały dzień dzieckiem, karmić w aucie, przewijać na stacji itp.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
W środku jest taka wozkowa wkładką ale ona mi się nie podoba i jest taka byle jaka. Ja zamawiam na wzór kocyka minky z sowami
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:13   #4317
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
my idziemy w czerwcu na wesele i zostawiam Lilkę u mojej mamy na noc. W maju będę chciała ją zostawić na próbę aby się przyzwyczaiła. Nie widzę w tym żadnego problemu przecież to nie będzie noworodek tylko 7 miesieczne dziecko. Ewnetualnie poproś babcię aby spała u Was by dziecko było w swoim otoczeniu.

My idziemy w czwartek do kina na 18 więc moja mama będzie pierwszy raz usypiać na noc Lilkę więc trening już będzie zaliczony z nocnej toaletki

Zostaw babci i baw się dobrze
A jak planujecie powrót z wesela? Może masz i rację, że niepotrzebnie panikuje...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:22   #4318
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Wontrubka... My mamy wesele w maju w rodzinie męża. Na razie nie czuje klimatu zupełnie, bo sala oddalona jest od domu teściów trochę km, pokoi tam nie na co by sobie wynająć... Obawiam sie powrotu, chyba że mąż po raz kolejny pozytywnie zaskoczy i nie będzie pił :myśl:
Ja mam ten sam problem z prawem jazdy ... ostatni raz poważnie za kółkiem byłam x lat temu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-03-27 o 11:33
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:24   #4319
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

My idziemy na jedno dniowe i wracamy nad ranem. Wesele jest 50 km od nas. Jakiś kierowca nas odwiezie. Moi znajomi w maju uda na dwu dniowe wesele i zostawia u babci na 2 dni. Ty jeszcze kp?
Myśle ze nic się nie stanie maluchowi jak będzie na nic z babcia. Tylko musicie przyzwyczajać dziecko do tego

W sierpniu kolejne wesele ale w moim mieście wiec będzie łatwiej. Wtedy weźmiemy Lilke i dowieziemy ja koło 18.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-03-27 o 11:25
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:37   #4320
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Wontrubka... My mamy wesele w maju w rodzinie męża. Na razie nie czuje klimatu zupełnie, bo sala oddalona jest od domu teściów trochę km, pokoi tam nie na co by sobie wynająć... Obawiam sie powrotu, chyba że mąż po raz kolejny pozytywnie zaskoczy i nie będzie pił :myśl:
Ja mam ten sam problem z prawem jazdy ... ostatni raz poważnie za kółkiem byłam x lat temu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawie ta sama sytuacja...
Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
My idziemy na jedno dniowe i wracamy nad ranem. Wesele jest 50 km od nas. Jakiś kierowca nas odwiezie. Moi znajomi w maju uda na dwu dniowe wesele i zostawia u babci na 2 dni. Ty jeszcze kp?
Myśle ze nic się nie stanie maluchowi jak będzie na nic z babcia. Tylko musicie przyzwyczajać dziecko do tego

W sierpniu kolejne wesele ale w moim mieście wiec będzie łatwiej. Wtedy weźmiemy Lilke i dowieziemy ja koło 18.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak często będziesz przyzwyczajać Lilke przed weselem ?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.