Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 11:02   #4291
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Testuje dzisiaj EDMowy podkład Neutral, w przeciwienstwie do mnie moja cera chyba bardziej lubi formułe Intensive niż Bluschową FC :/ Ta sucha konsystenscja proszku chyba jednak lepiej sie trzyma i nie włazi w pory. Szkoda bo kolorek Brazilian jest dla mnie idealny, a EDMowy Neutral z Oliwek jes ciut za ciemny, choć tonacja idealna. Obawiam sie ze Olive Fair bedzie za jasny ale bede próbowac, może jeszcze fawn lub linen ?

I patrze w lustro i ten neutral idealnie pasuje mi do szyi, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic ze mam tak ciemną buzię... zawsze była jaśniutka i tak jak pisała Goldika i dziewczyny wczesniej: ciało i szyja ciepla i w srednim odcieniu a buzia jasna zaróżowiona. I takie tez nosiłam podkłady. Na fotkach znowu wszystko jasniutkie i jednolite.
A znowu jak nakładam jasne odcienie to wygladam jak trup


I mam pytanie, czy ten zapach utleniających sie minerałów wam nie przeszkadza?


1.primer puder bamusowy
2.podkład edm neutral int.
3.wykonczenie edm linen matte
4.cienie blusche lemon i chocco - -sorry za nieporadność cały czas sie ucze
5.żel i kredka do brwi, tusz - oriflame,
Podkład wygląda na bardzo dobrze dobrany

co do zapachu... bluschowe proszki mają taki ładny
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:03   #4292
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość

ja nie czuję żadnego zapachu
ja także nie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:16   #4293
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV



a ja chciałabym zlożyc zamówienie ale nie mogę się zalogować

udało sie

tylko wywalili mi to co miałam.. :/

Edytowane przez Lillly0
Czas edycji: 2010-02-11 o 11:30
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:29   #4294
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Testuje dzisiaj EDMowy podkład Neutral, w przeciwienstwie do mnie moja cera chyba bardziej lubi formułe Intensive niż Bluschową FC :/ Ta sucha konsystenscja proszku chyba jednak lepiej sie trzyma i nie włazi w pory. Szkoda bo kolorek Brazilian jest dla mnie idealny, a EDMowy Neutral z Oliwek jes ciut za ciemny, choć tonacja idealna. Obawiam sie ze Olive Fair bedzie za jasny ale bede próbowac, może jeszcze fawn lub linen ?

I patrze w lustro i ten neutral idealnie pasuje mi do szyi, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic ze mam tak ciemną buzię... zawsze była jaśniutka i tak jak pisała Goldika i dziewczyny wczesniej: ciało i szyja ciepla i w srednim odcieniu a buzia jasna zaróżowiona. I takie tez nosiłam podkłady. Na fotkach znowu wszystko jasniutkie i jednolite.
A znowu jak nakładam jasne odcienie to wygladam jak trup


I mam pytanie, czy ten zapach utleniających sie minerałów wam nie przeszkadza?


1.primer puder bamusowy
2.podkład edm neutral int.
3.wykonczenie edm linen matte
4.cienie blusche lemon i chocco - -sorry za nieporadność cały czas sie ucze
5.żel i kredka do brwi, tusz - oriflame,
Ja zapachu nie czuję też żadnego
a co do różnicy kolorytu to do szyi pasuje mi Light Neutral z buff a do twarzy Perfect i Ja też nie lubię mieć tak ciemnej twarzy, tym bardziej ze i naturalnie twarz mam jaśniejszą. Ja nawet nie chce mieć identycznego koloru tu i tu, staram się aby twarz i szyja były w bardzo podobnym odcieniu ale jednak twarz ciut jaśniejsza
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:31   #4295
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Is
Podkład wygląda na bardzo dobrze dobrany
Czyli mam sie nie stresować, zmienionym odcieniem cery?

Co do zapachu to ciekawe, mnie ten zapach minerałów towarzyszy od momentu nałozenia, potem w miare uplywu czasu zmienia sie i jest coraz intensywniejszy. Nie to że mi przeszkadza, ale po prostu jest sobie razem ze mną

I jeszcze jedno pytanie, czy to moja wyobraźnia czy też tak macie... Jak zmywam minerały, (olejkiem myjącym z ZSK) - to generalnie żadne brudy nie spływają z twarzy, nawet kolor podkładu zostaje na twarzy, mimo że całkiem długo masuję twarz olejkiem i wodą. Gdybym nie uzywała jeszcze po nim mydła ziołowego na trądzik, to kolor cery zostałby w kolorze podkładu. Taka lekko oliwkowa, ciepła, dopiero to mydło przywraca cerze różowy kolor. I teraz mam zagadkę do rozwiązania, olejek zmywa makijaż na pewno, bo cienie i tusz i róż są usunięte, a cera ma nadal odcień podkładu. Co to za czary, i czy ktoś mi może wyjaśnic moje spostrzeżenia ??

edycja:

Cytat:
Napisane przez eustachy
Ja nawet nie chce mieć identycznego koloru tu i tu, staram się aby twarz i szyja były w bardzo podobnym odcieniu ale jednak twarz ciut jaśniejsza
No muszę jeszcze popróbować, zobaczyć w czym czuję sie najlepiej

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-02-11 o 11:33
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:36   #4296
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Czyli mam sie nie stresować, zmienionym odcieniem cery?

Co do zapachu to ciekawe, mnie ten zapach minerałów towarzyszy od momentu nałozenia, potem w miare uplywu czasu zmienia sie i jest coraz intensywniejszy. Nie to że mi przeszkadza, ale po prostu jest sobie razem ze mną

I jeszcze jedno pytanie, czy to moja wyobraźnia czy też tak macie... Jak zmywam minerały, (olejkiem myjącym z ZSK) - to generalnie żadne brudy nie spływają z twarzy, nawet kolor podkładu zostaje na twarzy, mimo że całkiem długo masuję twarz olejkiem i wodą. Gdybym nie uzywała jeszcze po nim mydła ziołowego na trądzik, to kolor cery zostałby w kolorze podkładu. Taka lekko oliwkowa, ciepła, dopiero to mydło przywraca cerze różowy kolor. I teraz mam zagadkę do rozwiązania, olejek zmywa makijaż na pewno, bo cienie i tusz i róż są usunięte, a cera ma nadal odcień podkładu. Co to za czary, i czy ktoś mi może wyjaśnic moje spostrzeżenia ??

edycja:



No muszę jeszcze popróbować, zobaczyć w czym czuję sie najlepiej
Jeżeli jednak uważasz że jest trochę za ciemny to spróbuj domieszać olive fair...
a w samym olive fair możesz wyglądać blado...

A, ja zapach tylko przy nakładaniu czuje. Potem nic
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 11:46   #4297
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil
Jeżeli jednak uważasz że jest trochę za ciemny to spróbuj domieszać olive fair...
a w samym olive fair możesz wyglądać blado...
No własnie
Is, dzięki za pomoc
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:16   #4298
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A ja mam teraz inny problem z braku laku i nudy nałożyłam zamiast Winged Butter tym razem Fawn, i idealnie pasuje mi do szyi WB jest ociupinkę ciemniejszy od szyi ale nie rażąco... i już prawie chciałam zamawiac Fawna, ale przejrzałam się w lustrze mając bluzkę z dekoltem i.... Moja twarz teraz kompletnie nie pasuje do dekoltu, jest za jasna! Ja juz nie wiem co czego mam dopasowywac podkład niedługo zacznę dobiera do pokoju małego palca u stopy chyba...
Ale stwierdziłam, że i tak noszę golfy zakrywające mi szyję to mogę spokojnie WB używac, a jak mam dekolt to z kolei będzie pasowała mi twarz do dekoltu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:22   #4299
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A ja mam teraz inny problem z braku laku i nudy nałożyłam zamiast Winged Butter tym razem Fawn, i idealnie pasuje mi do szyi WB jest ociupinkę ciemniejszy od szyi ale nie rażąco... i już prawie chciałam zamawiac Fawna, ale przejrzałam się w lustrze mając bluzkę z dekoltem i.... Moja twarz teraz kompletnie nie pasuje do dekoltu, jest za jasna! Ja juz nie wiem co czego mam dopasowywac podkład niedługo zacznę dobiera do pokoju małego palca u stopy chyba...
Ale stwierdziłam, że i tak noszę golfy zakrywające mi szyję to mogę spokojnie WB używac, a jak mam dekolt to z kolei będzie pasowała mi twarz do dekoltu.
to moze opruszaj szyje?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:35   #4300
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Już tydzień używam próbek minerałów, na początku wszystko idealnie się nakładało. A wczoraj i dziś pojawiło się sporo suchych skórek :/ Będę musiała jeszcze więcej się nawilżać, nie wiem czy to od minerałków, czy to od pudru bambusowego.
W dodatku co najdziwniejsze mimo iż nie mam większych problemów z cerą typu trądzik, naczynka itp. to w testach najlepiej podpasowała mi formuła intensive...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:38   #4301
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
A ja mam teraz inny problem z braku laku i nudy nałożyłam zamiast Winged Butter tym razem Fawn, i idealnie pasuje mi do szyi WB jest ociupinkę ciemniejszy od szyi ale nie rażąco... i już prawie chciałam zamawiac Fawna, ale przejrzałam się w lustrze mając bluzkę z dekoltem i.... Moja twarz teraz kompletnie nie pasuje do dekoltu, jest za jasna! Ja juz nie wiem co czego mam dopasowywac podkład niedługo zacznę dobiera do pokoju małego palca u stopy chyba...
Ale stwierdziłam, że i tak noszę golfy zakrywające mi szyję to mogę spokojnie WB używac, a jak mam dekolt to z kolei będzie pasowała mi twarz do dekoltu.
albo zrób mieszankę tych dwóch odcieni?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:38   #4302
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wrzucam zdjęcie... ale jednak teraz wyraźnie widzę, że Fawn to nie to chociaż uczucia nadal mam mieszane, im dłużej patrzę tym bardziej nei wiem wrzucam też starsze foto w WB. Mam tylko podkład bez makijażu oczu więc przepraszam za ogólną prezencję a raczej je brak
1.Fawn
2.Windeg Butter

W którym lepiej?

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:43
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:41   #4303
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Już tydzień używam próbek minerałów, na początku wszystko idealnie się nakładało. A wczoraj i dziś pojawiło się sporo suchych skórek :/ Będę musiała jeszcze więcej się nawilżać, nie wiem czy to od minerałków, czy to od pudru bambusowego.
W dodatku co najdziwniejsze mimo iż nie mam większych problemów z cerą typu trądzik, naczynka itp. to w testach najlepiej podpasowała mi formuła intensive...
Ja też nie mam większych problemów skórnych i jak na razie formuła intensive bardzo mi pasuje. Natomiast nastawiam się na mocniejsze nawilżanie skóry na policzkach bo tu mam tendencje do suchych skórek a puder bambusowy będę raczej nakładać tylko na strefę T, zobaczę jak to wypadnie w testach.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie... ale jednak teraz wyraźnie widzę, że Fawn to nie to chociaż uczucia nadal mam mieszane, im dłużej patrzę tym bardziej nei wiem
A nie jesteś ciutkę za różowa na twarzy czy to tylko wina zdjęcia
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:43   #4304
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie... ale jednak teraz wyraźnie widzę, że Fawn to nie to chociaż uczucia nadal mam mieszane, im dłużej patrzę tym bardziej nei wiem
Oj nie, w Butterku podobałaś mi się znacznie bardziej. Tu masz szaro-ziemistą cerę. Odcina się od... wszystkiego.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:45   #4305
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Już tydzień używam próbek minerałów, na początku wszystko idealnie się nakładało. A wczoraj i dziś pojawiło się sporo suchych skórek :/ Będę musiała jeszcze więcej się nawilżać, nie wiem czy to od minerałków, czy to od pudru bambusowego.
W dodatku co najdziwniejsze mimo iż nie mam większych problemów z cerą typu trądzik, naczynka itp. to w testach najlepiej podpasowała mi formuła intensive...
Miałam tak samo uzywając bambus- chodzi mi o suche skórki
Mogę Ci dołączyć do paczuszki jak przyjdą EDM i blusche parę próbek, jakiś primer, finiszer

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie... ale jednak teraz wyraźnie widzę, że Fawn to nie to chociaż uczucia nadal mam mieszane, im dłużej patrzę tym bardziej nei wiem
Zdjęcie z wingedem na przed i po lub makijażowym bardziej mi się podobało
EDit: o to, tu bardziej się podoba WB
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:50   #4306
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

A nie jesteś ciutkę za różowa na twarzy czy to tylko wina zdjęcia
Fakt, ten kolor to nie dla mnie... a twarz mam bardziej różową od reszty ciała o czym pisałam już milion razy ale jak to mówi moja Mama: dziecko akceptuj się taką jaką jesteś, ja i tak będę Cię kochac (cytat z sytuacji, gdy farba zamiast zafarbowac mnie na złoty blond zafarbowała mnie na pomarańczowe cos)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość



Zdjęcie z wingedem na przed i po lub makijażowym bardziej mi się podobało
EDit: o to, tu bardziej się podoba WB
też jednak jak porównuje to WB wygrywa. Powinnam pozbyc się szybko innych próbek bo za dużo kombinuję ale i tak za kilka dni polecą do jednej Wizażanki na szczęście.

Dziękuję Wam za rady i cierpliwośc do mojego marudzenia lece po pączka jakiegoś, wypada przecież zjesc chociaż jednego
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:56   #4307
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Miałam tak samo uzywając bambus- chodzi mi o suche skórki
Mogę Ci dołączyć do paczuszki jak przyjdą EDM i blusche parę próbek, jakiś primer, finiszer
to co byś poleciła zamiast bambusa?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fakt, ten kolor to nie dla mnie... a twarz mam bardziej różową od reszty ciała o czym pisałam już milion razy ale jak to mówi moja Mama: dziecko akceptuj się taką jaką jesteś, ja i tak będę Cię kochac (cytat z sytuacji, gdy farba zamiast zafarbowac mnie na złoty blond zafarbowała mnie na pomarańczowe cos)



też jednak jak porównuje to WB wygrywa. Powinnam pozbyc się szybko innych próbek bo za dużo kombinuję ale i tak za kilka dni polecą do jednej Wizażanki na szczęście.

Dziękuję Wam za rady i cierpliwośc do mojego marudzenia lece po pączka jakiegoś, wypada przecież zjesc chociaż jednego
nie ma problemu, jakie marudzenie
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:00   #4308
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zdecydowanie WB Ci pasuje Goldiko bardziejFawn jakiś taki za różowy jak dla mnie
I smacznego pączkaJa właśnie skończyłam smażyć faworki
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:06   #4309
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Fakt, ten kolor to nie dla mnie... a twarz mam bardziej różową od reszty ciała o czym pisałam już milion razy ale jak to mówi moja Mama: dziecko akceptuj się taką jaką jesteś, ja i tak będę Cię kochac (cytat z sytuacji, gdy farba zamiast zafarbowac mnie na złoty blond zafarbowała mnie na pomarańczowe cos)

też jednak jak porównuje to WB wygrywa. Powinnam pozbyc się szybko innych próbek bo za dużo kombinuję ale i tak za kilka dni polecą do jednej Wizażanki na szczęście.

Dziękuję Wam za rady i cierpliwośc do mojego marudzenia lece po pączka jakiegoś, wypada przecież zjesc chociaż jednego
Jakie marudzenie Ty chyba marudzenia nie widziałaś

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
to co byś poleciła zamiast bambusa?

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


nie ma problemu, jakie marudzenie
Ja używam Kaolin Sunlight z EDM, obecnie jestem w trakcie zamawiania z 2 innych firm więc może mi się zmienić [Blusche i Detrivore]

Zjadłam 2 pączki marzy mi się z czekoladą a faworki to już w ogóle...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 13:10   #4310
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Miałam tak samo uzywając bambus- chodzi mi o suche skórki
Mogę Ci dołączyć do paczuszki jak przyjdą EDM i blusche parę próbek, jakiś primer, finiszer
Naprawdę?? byłoby super, póki co metodą prób i błędów wchodzę w minerałki
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:13   #4311
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Is, to zapraszam do mnie, czekają 3 mega talerze faworków I moderatorki też zapraszam, w ramach przeprosin za OT
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:16   #4312
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Testuje dzisiaj EDMowy podkład Neutral, w przeciwienstwie do mnie moja cera chyba bardziej lubi formułe Intensive niż Bluschową FC :/ Ta sucha konsystenscja proszku chyba jednak lepiej sie trzyma i nie włazi w pory. Szkoda bo kolorek Brazilian jest dla mnie idealny, a EDMowy Neutral z Oliwek jes ciut za ciemny, choć tonacja idealna. Obawiam sie ze Olive Fair bedzie za jasny ale bede próbowac, może jeszcze fawn lub linen ?

I patrze w lustro i ten neutral idealnie pasuje mi do szyi, ale jakos nie moge sie przyzwyczaic ze mam tak ciemną buzię... zawsze była jaśniutka i tak jak pisała Goldika i dziewczyny wczesniej: ciało i szyja ciepla i w srednim odcieniu a buzia jasna zaróżowiona. I takie tez nosiłam podkłady. Na fotkach znowu wszystko jasniutkie i jednolite.
A znowu jak nakładam jasne odcienie to wygladam jak trup


I mam pytanie, czy ten zapach utleniających sie minerałów wam nie przeszkadza?


1.primer puder bamusowy
2.podkład edm neutral int.
3.wykonczenie edm linen matte
4.cienie blusche lemon i chocco - -sorry za nieporadność cały czas sie ucze
5.żel i kredka do brwi, tusz - oriflame,
Moim zdaniem odcień idealny Lepiej dopasowywać do szyi, naturalniej to wygląda
A zapachu też żadnego nigdy nie czułam, a EDM od roku używam
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:19   #4313
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jakie marudzenie Ty chyba marudzenia nie widziałaś



Ja używam Kaolin Sunlight z EDM, obecnie jestem w trakcie zamawiania z 2 innych firm więc może mi się zmienić [Blusche i Detrivore]

Zjadłam 2 pączki marzy mi się z czekoladą a faworki to już w ogóle...
Dzięki Dopiero ci zaczynam z minerałkami więc poćwiczę na EDM ale z czasem pewnie się rozszaleję

Ja też już jestem po pączuchach i faworkach

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:20
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:28   #4314
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie... ale jednak teraz wyraźnie widzę, że Fawn to nie to chociaż uczucia nadal mam mieszane, im dłużej patrzę tym bardziej nei wiem wrzucam też starsze foto w WB. Mam tylko podkład bez makijażu oczu więc przepraszam za ogólną prezencję a raczej je brak
1.Fawn
2.Windeg Butter

W którym lepiej?
zdecydowanie WB
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:41   #4315
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Goldika, ja też widze że lepiej leży WB ...

Cytat:
Napisane przez anonyme
Lepiej dopasowywać do szyi, naturalniej to wygląda
Czyli pamiec koloru twarzy lepiej wymazać z głowy i walczyć z przyzwyczajeniami oczu
ok
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:48   #4316
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny wczoraj pisałam Wam o mojej próbie z Light z goldenów, że trochę mi w nim brak było żółci jeszcze w stosunku do szyi...Dzisiaj się wysmarowałam Light Olive i wydaje mi się, że jest chyba najlepiej jak może być Ale proszę Was, same oceńcie

Przepraszam za głupie miny, strój(roboczy do gotowania) i tło, ale zaraz wychodzę i fotki na szybko robiłamAha no i mam chwilowy wysyp bardzo brzydkich niespodzianek, po wprowadzeniu nowych produktów biochemicznych;/ Więc też przepaszam, czekam aż zejdzie żeby rozszyfrować co to wywołało;/
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014


Edytowane przez Nati_kk
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:50
Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:52   #4317
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A ja jestem po pierwszych próbach EDM...kolor nadal szukam Dzisiaj nałozyłam Intensive i pięknie się wtopiła , super konsystencja na buźce Żałuje że zaczęłam minerały od strony bo EDM rzeczywiście jest bardzo dobry O-Glow mi się troszeczkę zwarzył ale był na Antku więc może to przez Antka. Chciałąbym juzzakonczyć przygodę z szukaniem podkładu , mam nadzieje że się na EDM skończy
No i wielkie podzekowania dla Cathy za fantastyczne swache które bardzo pomagają

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Nati..według mnie kolor się wpasował idealnie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:04   #4318
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj pisałam Wam o mojej próbie z Light z goldenów, że trochę mi w nim brak było żółci jeszcze w stosunku do szyi...Dzisiaj się wysmarowałam Light Olive i wydaje mi się, że jest chyba najlepiej jak może być Ale proszę Was, same oceńcie

Przepraszam za głupie miny, strój(roboczy do gotowania) i tło, ale zaraz wychodzę i fotki na szybko robiłamAha no i mam chwilowy wysyp bardzo brzydkich niespodzianek, po wprowadzeniu nowych produktów biochemicznych;/ Więc też przepaszam, czekam aż zejdzie żeby rozszyfrować co to wywołało;/
Rzeczywiście idealnie stapia się kolorystycznie ze skórą szyi, a ja mam pytanie do Ciebie, nie wiem czy to wina zdjęcia czy tak jest w rzeczywistości ale skóra wokół ust i oczu odznacza się od reszty, jest dużo jaśniejsza. Właśnie u mnie robi się tak jak dopasuję kolor idealnie do szyi nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:12   #4319
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Rzeczywiście idealnie stapia się kolorystycznie ze skórą szyi, a ja mam pytanie do Ciebie, nie wiem czy to wina zdjęcia czy tak jest w rzeczywistości ale skóra wokół ust i oczu odznacza się od reszty, jest dużo jaśniejsza. Właśnie u mnie robi się tak jak dopasuję kolor idealnie do szyi nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia
Hmmm, w sumie nie zwracałam na to uwagi, ale jak się tak bliżej dokładnie w lusterku przyjrzałam to faktycznie, wokół samych warg jest taka ciut jaśniejsza obwódka, jednakże w rzeczywistości prawie niezauważalna, widać zdjęcie to wydobyło Wokół oczy tego nie zauważyłam, jedynie powieki są ciut jaśniejsze, z reguły jak nie kładę cieni to je pudruję lekko, żeby były równe z resztą, tu teraz nakładałam cień, więc tego nie robiłam Niestety coś za coś, albo kolor do szyi, albo do skóry twarzy

Dzięki dziewczyny za pomoc i utwierdzenie mnie w przekonaniu Poczekam jeszcze aż się któraś z naszych największych ekspertek wypowie i w razie czego zamawiam
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:16   #4320
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Hmmm, w sumie nie zwracałam na to uwagi, ale jak się tak bliżej dokładnie w lusterku przyjrzałam to faktycznie, wokół samych warg jest taka ciut jaśniejsza obwódka, jednakże w rzeczywistości prawie niezauważalna, widać zdjęcie to wydobyło Wokół oczy tego nie zauważyłam, jedynie powieki są ciut jaśniejsze, z reguły jak nie kładę cieni to je pudruję lekko, żeby były równe z resztą, tu teraz nakładałam cień, więc tego nie robiłam Niestety coś za coś, albo kolor do szyi, albo do skóry twarzy

Dzięki dziewczyny za pomoc i utwierdzenie mnie w przekonaniu Poczekam jeszcze aż się któraś z naszych największych ekspertek wypowie i w razie czego zamawiam
No właśnie widzę, że coś za coś. W sumie ja dość często się maluję więc i tak by nie było tego widać a szyi nie schowam W takim razie poeksperymentuje i do Perfekta dodam Light Neutral a nóż wyjdzie idealnie
A bazę jaką dałaś?
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.