Panny Młode - Kielce cz. II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 10:57   #4321
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
az zajrzalam z ciekawosci pan artur w zapasce z marchewka i jeszcze taka okazala haha,dobre tak w ogole to zdjatka przesliczne ten plener nad morzem..mmmm , fotki cudowne!!!!!!!! gratuluje, macie wspaniala pamiatke na cale zycie czy fotografa mialas z kielc??? no ja mam nadzieje ze bedzie wszystko super, zaliczka wplacona to juz pozamiatane, bedzie co ma byc, wiem ze maja poczucie humoru i nie pija alkoholu, to im sie ceni. Bo niektore zespoly trzymaja fason tylko do oczepin a potem roznie z nimi bywa. Jestem nastawiona pozytywnie do nich, teraz to tylko czekac
dzięki śliczne Fotografa miałam z Sandomierza,ale oni mogą spokojnie dojeżdżać do innych miast (jak widać na fotkach )

a co do zespołu, to jestem spokojna o to i wiem, że na pewno będzie wszystko super

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
aunia82 wlasnie tez przejrzalam twoje zdjecia i mi zawsze marzyly sie zdjecia nad morzem, rozumiem ze pewnie po slubie pojechaliscie sobie nad morze i zrobiliscie sesje, a moge zapytc czy fotograf to byl z nad morza czy z kielc? czy jak to wymysliliscie, i ile to kosztowalo ? taka sesja nad morzem - piekna
dokładnie tak Fotograf był ten sam, co na ślubie. Troszkę to nas kosztowało, bo wiadomo, że fotograf za taką podróż więcej podliczy, ale warto było
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:14   #4322
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez karothka Pokaż wiadomość
Pamiętałam, że się malowałaś na Jagiellońskiej i jakoś automatycznie pomyślałam o Matrixie.
Czy znacie jeszcze jakieś miejsca gdzie się można od razu umalować i uczesać?
heeheh nic się nie dzieje
tam, gdzie pracuje p.Marta jest tez od razu salon fryzjerski, ale niestety nie wiem jak tam wykonuja fryzury ślubne
klientki maja tak na co dzien, bo jak robię pazurki co miesiąc to ruch tam jest

albo np. możesz się umalowac i uczesać w L'orealu na Jasnej

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera i p. Ania Świeboda nie będzie mnie mogła uczesac na ślub ale polecała mi p. Anetke, no i nie mam pojecia jak ona czesze? wiecie coś? w sumie to chyba pójde na próbną fryzurke do niej, zobaczyc a odnosnie probnych makijaży, to jak jest z ceną? i gdzie warto wypróbowac probny? myslę że pojde na próbny tam gdzie Kalex sie malowała bo miała makijaż w moim stylu ale oprocz tego jakie jeszcze inne kosmetyczki??
ja za próbny zapłciałam 30 zł, za slubny 70 zł.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kalexinko możesz powtórzyć(bo za pewne trąbiłaś o tym nie raz już) gdzie robiłaś make up??
Pani Marta Żońca, pracuje w salonie Vita na jagiellońskiej 69, budynek tuz obok stacji paliw BP
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:25   #4323
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Hej dziewczyny! a ja tak komletnie z innej beczki teraz! UK jest totalnie zasypane sniegiem. Polowe osob z mojego biura nie dotarlo do pracy, poniewaz na ulicy jest ok 2cm sniegu. Moj szef totalnie panikuje jak on dotrze do domu. A ja tak sobie siedze, slucham i smiac mi sie chce z tego co oni mowia. Patrze przez okno, rzeczywiscie jest troche sniegu, no ale bez przesady. Oni naprawde nie wiedza jak wyglada prawdziwa zima. Najlepsze jest ze jeszcze nie widzialam nawet jednej odsniezarki na ulicy, poniewaz zasypal je snieg i nie maja jak wyjechac z parkingu. Oni placza a ja suie ciesze, bo wreszcie zobaczylam troszke sniegu, nawet balwana ulepilismy i tak sobie teraz patrze na niego przez okienko i tak mi sie troszke teskni za polska zima
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:29   #4324
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja Ci zazdroszcze bo u nas zimy ni slychu ni widu mam ochote na lyzwy,narty,sanki, balwanka ale widze ze nic z tego.Przegon te chmurki ze sniegiem do Kielcow
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:30   #4325
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

hahaha 2 cm śniegu-toż to prawdziwy kataklizm
a unas mokro i pochmurno....
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:41   #4326
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

nie mam mowy , nie widzialam sniegu od 3 lat, wiec chce go zatrzymac jak najdluzej ( prawdopodobnie do jutra, nie sadze zeby sie dluzej utrzymal)
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:49   #4327
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
No to mnie podniosłaś na duchu, bo chyba zdecyduję się na ten matrix na jagiellońskiej i nie musiałabym jeździć po mieście ługo. A ile płaciłaś za próbny?
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
w Dworku w Masłowie?? czy w innym miejscu ??
Kalexinko możesz powtórzyć(bo za pewne trąbiłaś o tym nie raz już) gdzie robiłaś make up??
Ja swego czasu robiłam fryzure i make up u marzena na żelaznej.. wtedy jeszcze była w łysogórach.. ale teraz sama nie wiem.. mam tam niby sprawdzoną kosmetyczkę, ale ceny to oni mają jak dla pań w srednim wieku z porządnie wypchanym porftelem, więc sama myśle o zmianie..nie wiem co robić..
planowałąm zrobienie warkocza wokół głowy, niby moja mama na bierzmowanie mi go robiłą i nawet jej wyszedł, ale w sumie liczę na to, że fryzjerka z racji podejscia bardziej profesjonalnego, coś ciekawego w warkoczu wymysli, a make up... no jeśli nie u marzeny (2 w 1, albo nawet 3w1... z pazurkami) no to nie wiem gdzie.. szukam i szukam.. mam nadzieje, ze znajde cos bo chyba się wykoncze...
jak by dało radę poproszę namiarki na PW
Lupetitko mozesz więcej detaili o tortach... Ja czytałam, że w Blicklach chcą 75 zł za 1 kg tortu.. a na sto osób to chyba koło 11 kg wyjdzie prawda ??
Salon Vita Beauty na ul. Jagiellońskiej koło stacji BP
Nie MATRIX
ja pazurki robie tam juz od roku i jestem bardzo zadowolona zreszta słyszałam później na forum że dziewczyny chwaliły tez za makijaż i popytałam torszke , zrobiłam próbny, w sumie Ewa mi go robiła, ciekawa jestem własnie jak Marta robi.
Obydwie sa utalentowane pod tym względem. Ja u nich biore sobie prawie wszystko. Depilacja, maseczki, pazurki i makijaż. Dziewczyny natomiast nie polecały mi fryzjerek. tzn. jesli chodzi o obcięcia i róznego rodzaju farbowania to tak owszem robia fajnie ale jeśli chodzi o upięcia, spięcia, koki czy inne fantazyjne fryzury to raczej weny jakos takiej nie maja. To jest zdanie dziewczyn które tam pracuja razem z nimi. Więc nie wydaję mi sie żeby to po złości czy coś.
Ciekawa jestem jak te Matrix bo ja własnie fryzjera nie mam i nie wiem za bardzo do kogo miałabym iśc.
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 15:04   #4328
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Jamila chyba. Niby robi fajnie,ale mnie się wydaje,że kosmetyki ma jakieś nie halo,bo mnie zaraz wszystko spłynęło i świeciłam się jak nie wiem!
No Jamila czy jak tam....hmmmm z kosmetykami to nie słyszałam ze ma lipne, wrecz przeciwnie no ale nie wiem moze nietrwałe jakies

Cytat:
Napisane przez annnaabrowska Pokaż wiadomość
W studiu wiosna malowala sie moja siostra na swoje wesele i nie byla zadowolona wrocila do domu i robila poprawki!!!! no ale podklad jej dali dobry bo sie trzymal cala noc....
Dobrze wiedziec ze tez nie za dobrze tam maluja.... No widzicie tak jak pisalam zalezy kto co lubi...Czyli przoduja panie z Jagiellonskiej?
Ewi u nas tez panika w Dublinie ostatnio zamast 30 min z miasta wracałam 2.5 godziny...Dzieci w szoku nigdy nie lepiły bałwana w zyciu...a na drogach paraliz...zamkneli głowna droge ia najlepsze ze na letnich oponach smigaja bo przeciez oni zimówek nie znaja..kabaret
kashier co do MATRIXA! Powiem tak ja czesalam sie ta ok 4 lat...chodziłam do Pani Ani najwieksze doswiadczenie i najwiecej dyplomów... byłam nawet u wspomnianej wczesniej Pani Sylwi(bo Ania nie mogła).. ale nie bylam zadowolona spalila mi wtedy włosy- ciagnely sie jak gumki!! Z dniem kiedy pani Ania otworzyła swoj salon przeniosłam sie do niej-niedaleko...Jak wiem juz zachwałano Pania Anie w watku ))
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-02-05 o 15:22
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:09   #4329
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja Wam mogę polecić panią Kasię Mirowską. Ma swój "Kącik Urody" na Koziej. Malowała mnie i moją mamę na mój ślub- kosmetyki ma z najwyższej półki i świetnie potrafi makijażem podkreślić urodę Jakby któraś była zainteresowana to mogę podać jej numer na priv.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:11   #4330
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Ja Wam mogę polecić panią Kasię Mirowską. Ma swój "Kącik Urody" na Koziej. Malowała mnie i moją mamę na mój ślub- kosmetyki ma z najwyższej półki i świetnie potrafi makijażem podkreślić urodę Jakby któraś była zainteresowana to mogę podać jej numer na priv.
agniesia ja bardzo proszę o te namiary
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:09   #4331
serene81
Przyczajenie
 
Avatar serene81
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Ja również poproszę o namiarki. Z góry dzięki
__________________
21.06.2009
serene81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:16   #4332
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
agniesia ja bardzo proszę o te namiary
Cytat:
Napisane przez serene81 Pokaż wiadomość
Ja również poproszę o namiarki. Z góry dzięki
Poszło na PW.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:22   #4333
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Dzięki bardzo agniesia
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:29   #4334
Angelika M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
a dlaczego mowisz ze zaraz ktos zneguje ten zespol????wystraszylas mnie bo sama ich zamowilam czy cos z nimi nie tak
no to tak jak wyżej musze powtórzyc. żadnych obaw nie musisz miec. sa naprawde rewelacyjni, grają wszystko, sotstosowują sie do ludzi , wszsytko z nimi można ustalic. co kto sobie życzy czego sobie para nie życzy. pełen profesjonalizm a napisałam że zaraz ktos najedzie na ten zespół bo konkurencja nie śpi. i goscie chwalą i pary młode u któruych grał ten zespół a zaraz pojawi się opinia ktytykująca ich. ja jak czytałam opinie to tez byłam troche wystraszona jedni że tak , drudzy że u nich na weselu popili. 3 mówia tak ale były też pozytywne opinie. dlatego wybrałam sie na próbe porozmawiałam zobaczyłam płytki , pożartowaliśmy sobie i podpisaliśmy. i nie żałuje.
Angelika M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:47   #4335
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

a pani Ania to gdzie teraz pracuję, bo się zgubiłam.

Agnisia a mogę namiar na te panią makijazystkę?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:41   #4336
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Poszło na PW.
Też bym poprosiła
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:51   #4337
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Angelika M Pokaż wiadomość
no to tak jak wyżej musze powtórzyc. żadnych obaw nie musisz miec. sa naprawde rewelacyjni, grają wszystko, sotstosowują sie do ludzi , wszsytko z nimi można ustalic. co kto sobie życzy czego sobie para nie życzy. pełen profesjonalizm a napisałam że zaraz ktos najedzie na ten zespół bo konkurencja nie śpi. i goscie chwalą i pary młode u któruych grał ten zespół a zaraz pojawi się opinia ktytykująca ich. ja jak czytałam opinie to tez byłam troche wystraszona jedni że tak , drudzy że u nich na weselu popili. 3 mówia tak ale były też pozytywne opinie. dlatego wybrałam sie na próbe porozmawiałam zobaczyłam płytki , pożartowaliśmy sobie i podpisaliśmy. i nie żałuje.
hmmm, niech zgadnę, te opinie pewnie były na jednym z konkurencyjnych portali, gdzie nie ma w ogóle moderacji i ludzie wypisują takie głupoty, że aż żal czytać
Tutaj na szczęście moderacja działa bez zarzutów i raczej się nie zdarza, żeby konkurencja zadymy próbowała robić. I za to tak wizaż cenię, bo tutaj dostaje się prawdziwe porady, a nie opowiastki wyssane z palca.

Ja właśnie przez taki portal też miałam sporo wątpliwości czy wybrałam dobry zespół. Na szczęście żadne z nich się nie sprawdziły, a wybór był na szczęście celujący
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:06   #4338
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

do KUBUSEWA: nie w Dworku w Maslowie, tam placi sie od osoby a my postanowilismy zrobic wesele robiac wszystko sami. STARY SAD

Edytowane przez ona10101
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:23
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:25   #4339
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
do KUBUSEWA: nie w Dworku w Maslowie, tam placi sie od osoby a my postanowilismy zrobic wesele robiac wszystko sami. STARY SAD
Tak pytam bo ja pamiętam, że w sieprniu 2008 nie było już terminów na lato 2011 więc się lekko zdziwiłam, ale fakt jest faktem, lokali jest duzo... nawet w masłowie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 19:36   #4340
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Poszło na PW.
Jeśli można, to też poproszę o namiary
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:58   #4341
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Już nie mam pojęcia co z tym fryzjerem
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:02
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:03   #4342
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

a ja mam złe doświadczenie co do pani polecanej przez agniesie
mówie dlaczego: pani podeszła do mnie nieprofesjonalnie. w czerwcu byłam u niej zapisać się na wrzesień. wszystko było pięknie i super do sierpnia. dzwonie do pani i pytam czy pamięta i że dokładnie chce sie umówić itp. a ona do mnie że ona nie wie czy będzie wtedy w pracy bo może wyjedzie na urlop i w sumie to nie może mi nic obiecać i kazała zadzonić na tydzień przed ślubem.
lekka przesada. wkurzyłam się i poszlam do kosmetyczki na bocianki - na szczęscie było wolne miejsce. i nigdy tej decyzji nie żałowałam. umalowala mnie tak jak sobie tego życzyłam. podeszła do mnie profesjonalnie
a makijaż przetrwał całą noc cieżkich zabaw i wycierania w serwetki
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:31   #4343
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Justyna3011 Pokaż wiadomość
Daysy czasem warto zapłacić raz i konkretnie i mieć z głowy i jednocześnie zdobyć konkretne upragnienia. Jeżeli zrobisz specjaliste to również będziasz mogła uczyć w takich szkołach czyli masz podwójne plusy. Dojazd jest utrudnieniem ale jeżeli były by to skondensowane spotkania np. pt. sob. ndz. to masz dwa dojazdy i dwa noclegi co nie jest takie uciążliwe i ma swoje ogromne plusy bo to taka mała odskocznia od rzeczywistości.
Sama mam podobn sytuacją bo zamiast robić mgr w Kielcach i potem żeby mieć uprawnienia w zawodzie iść na kurs i zdawać potem egzamin w ministerstwie finansów zdecydowałam się na Kraków gdzie wraz z dyplomem nabieram już takich uprawnień a za rok będe miała wydany certyfikat. Męcze się już drugi rok ale wiem że to przede wszystkim krótsza droga i myślę że pewniejsza.
Jeżeli masz ambicje to i tak zrobisz tem poznań tylko kwestia kiedy i jak długo będziesz na niego czekać. Po weselu odłóż sobie na kurs to jedna z najlepszych inwestycji w waszą przyszłość
Dzięki za dodanie skrzydeł hmmm ale Kraków jest znacznie bliżej niż Poznań a poza tym ja już jakaś taka jestem boję się obcych miast :P

[quote=LENKA1988;10830487]
Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
hehe no jasne że mały a najśmieszniejsze że właśnie ja najprawdopodobniej będę Cie malowała do ślubu koleżanko z jednej klasy z podstawówki :P

Dokładnie...Mam nadzieję,że ładnie bo jak nie to
A tak w ogóle, to ja tEż chcę się wypowiedzieć na temat zespołu Jolana. Ja rozumiem, że każdy ma inne gusta itd. ale ja wiem,że ten zespół nie gra samego disco polo.Grali u mojej siostry i kuzynki, wcześniej pytali,jaką muzykę chce para młoda. Więc nie rozumiem dlaczego taka krytyka.A co inne zespoły grają na weselach?Reggae?Hip hop?

A co do fryzjerek z Matrixa, to byłam na weselu gdzie fryzura Panny Młodej rozpadła się jeszcze przed ślubem. Miała śliczne uczesanie, ale bardzo nietrwałe.Ja bym chyba zabiła
Acha , Daysys85 używacie fixatora, czy coś takiego???Takie do utrwalania makijażu??/Co????
I jeszcze jedno.Szukam miejsca, gdzie można kupić kwiaty, ale w miarę tanio.Bo potrzebuję małych bukiecików do dekoracji, a dekoratorka powiedziała mi 35 zł od sztuki. A stojaczków jest 12, co daje 420 zł za same stroiki? A gdzie reszta?
Po pierwsze będziesz zadowolona :P bo jak na razie każdy jest
Po drugie FIXER jest tylko do kamuflaży czyli wyższa szkoła jazdy niż podkład.
Jeżeli chodzi o kwiaty to polecam Panie z Bazar ceny niskie, kwiaty zawsze świeże itd

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
a ja mam złe doświadczenie co do pani polecanej przez agniesie
mówie dlaczego: pani podeszła do mnie nieprofesjonalnie. w czerwcu byłam u niej zapisać się na wrzesień. wszystko było pięknie i super do sierpnia. dzwonie do pani i pytam czy pamięta i że dokładnie chce sie umówić itp. a ona do mnie że ona nie wie czy będzie wtedy w pracy bo może wyjedzie na urlop i w sumie to nie może mi nic obiecać i kazała zadzonić na tydzień przed ślubem.
lekka przesada. wkurzyłam się i poszlam do kosmetyczki na bocianki - na szczęscie było wolne miejsce. i nigdy tej decyzji nie żałowałam. umalowala mnie tak jak sobie tego życzyłam. podeszła do mnie profesjonalnie
a makijaż przetrwał całą noc cieżkich zabaw i wycierania w serwetki
A kto Cię malował pamiętasz imię dziewczyny????
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:21   #4344
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Tak pytam bo ja pamiętam, że w sieprniu 2008 nie było już terminów na lato 2011 więc się lekko zdziwiłam, ale fakt jest faktem, lokali jest duzo... nawet w masłowie
Ja około października 2008 r. też byłam zapytać o terminy w Dworku w Masłowie i Panie kucharki powiedziały właśnie że nawet na 2011 r. juz nie ma po czym zadzwoniłam do właściciela i powiedział że jest jeszcze kilka terminów na lato 2010.
Więc nie sugerujcie się do końca dziewczynki Paniami tam pracującymi.
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:35   #4345
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

[QUOTE=Daysy85;10843104]Dzięki za dodanie skrzydeł hmmm ale Kraków jest znacznie bliżej niż Poznań a poza tym ja już jakaś taka jestem boję się obcych miast :P

Cytat:
Napisane przez LENKA1988 Pokaż wiadomość

Po pierwsze będziesz zadowolona :P bo jak na razie każdy jest
Po drugie FIXER jest tylko do kamuflaży czyli wyższa szkoła jazdy niż podkład.
Jeżeli chodzi o kwiaty to polecam Panie z Bazar ceny niskie, kwiaty zawsze świeże itd


A kto Cię malował pamiętasz imię dziewczyny????
dziewczyna ma na imię ola.
moim zdanim pani jest otwarta na propozycje i maluje tak jak ja zasugeruje a nie na siłe "wciska" coś w czym nie będzie ci dobrze
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 02:59   #4346
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Już nie mam pojęcia co z tym fryzjerem
Kochana ja nie wiem skoro jestes z pani z Matrixa zadowolona...no ja nie bylam...Pani Ania ma teraz swoj salon na przeciwko BP tam w budynku gdzie jest apteka Rodzinna wchodzi sie tam z drugiej strony po schodkach...
__________________
Nasz ślub 22.08.2009
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:35   #4347
annnaabrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
No Jamila czy jak tam....hmmmm z kosmetykami to nie słyszałam ze ma lipne, wrecz przeciwnie no ale nie wiem moze nietrwałe jakies



Dobrze wiedziec ze tez nie za dobrze tam maluja.... No widzicie tak jak pisalam zalezy kto co lubi...Czyli przoduja panie z Jagiellonskiej?
Ewi u nas tez panika w Dublinie ostatnio zamast 30 min z miasta wracałam 2.5 godziny...Dzieci w szoku nigdy nie lepiły bałwana w zyciu...a na drogach paraliz...zamkneli głowna droge ia najlepsze ze na letnich oponach smigaja bo przeciez oni zimówek nie znaja..kabaret
kashier co do MATRIXA! Powiem tak ja czesalam sie ta ok 4 lat...chodziłam do Pani Ani najwieksze doswiadczenie i najwiecej dyplomów... byłam nawet u wspomnianej wczesniej Pani Sylwi(bo Ania nie mogła).. ale nie bylam zadowolona spalila mi wtedy włosy- ciagnely sie jak gumki!! Z dniem kiedy pani Ania otworzyła swoj salon przeniosłam sie do niej-niedaleko...Jak wiem juz zachwałano Pania Anie w watku ))
no a ja mieszkam w londynie i tu to samo....masakra....troosz kę śniegu i nie wiedzą co zrobić wszystko opoznione....nawet loty odwoluja...
annnaabrowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:42   #4348
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
do KUBUSEWA: nie w Dworku w Maslowie, tam placi sie od osoby a my postanowilismy zrobic wesele robiac wszystko sami. STARY SAD

ja tez mam wesele w Starym Sadzie, jak milo ze nie jestem sama
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:49   #4349
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

wczoraj wreszcie zarezerwowałam salę na 19.06.2010r. w poniedziałek idziemy podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. teraz już będzie z górki
a tak na poważnie to proszę powiedzcie mi co oprócz fotografa, kamerzysty i DJa powinnam tak wcześnie załatwić? kiedy idzie się do parafii? jak wcześnie trzeba zrobić kurs i poradnię? i o co chodzi z tym certyfikatem u księdza?
Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:52   #4350
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. II

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
a ja mam złe doświadczenie co do pani polecanej przez agniesie
mówie dlaczego: pani podeszła do mnie nieprofesjonalnie. w czerwcu byłam u niej zapisać się na wrzesień. wszystko było pięknie i super do sierpnia. dzwonie do pani i pytam czy pamięta i że dokładnie chce sie umówić itp. a ona do mnie że ona nie wie czy będzie wtedy w pracy bo może wyjedzie na urlop i w sumie to nie może mi nic obiecać i kazała zadzonić na tydzień przed ślubem.
lekka przesada. wkurzyłam się i poszlam do kosmetyczki na bocianki - na szczęscie było wolne miejsce. i nigdy tej decyzji nie żałowałam. umalowala mnie tak jak sobie tego życzyłam. podeszła do mnie profesjonalnie
a makijaż przetrwał całą noc cieżkich zabaw i wycierania w serwetki
Madziu to mnie zaskoczyłaś, chociaż w sumie ja się z nią umawiałam dosłownie na kilka dni przed ślubem, po tym jak moja od dawna zaklepana makijażystka zrobiła mi na twarzy masakrę w trakcie próbnego makijażu Cóż, może ma tylu klientów, że jej nie zależy Właśnie tak się zastanawiałam dlaczego ona nie jest w Kielcach znana, szczególnie w ślubnym gronie, bo jej makijaże są genialne
W każdym razie, jakby któraś z Was w ostatniej chwili miała awarię z makijażem, to może do niej zadzwonić
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.