Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 23:10   #4321
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ja właśnie zarówno w rurkach jak i w prostych nogawkach nie wyglądam za dobrze Za to w dzwonach jest super, mimo że nie jestem ani wysoka ani szczupła, a podobno tylko takie osoby dobrze wyglądają w dzwonach

Nie mówiąc już o tym, że każde spodnie muszę skracać, ciężko być krasnalem
A już nic mnie tak nie wkurza jak to, że jeśli znajdę spodnie dobre w pasie i w biodrach to nie mogę wbić się w nogawki. A jak w nogach ok to spadają mi z tyłka
To faktycznie ciężko W dzwonach wyglądałabym fatalnie moim zdaniem i rzeczywiście trudno mi wyobrazić sobie osobę poza taką typowo modelkową figurą, która wyglądałaby świetnie w dzwonach..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:24   #4322
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Co do tej bluzki ze "sznurówkami" na biuście to nie jest serio taka zła, tylko na pewno nie z białym biustonoszem pod spodem, jeżeli o ten biustonosz chodzi to się zgadzam, że nie wygląda zbyt fajnie
Z resztą co do widocznych biustonoszy to ogólnie jest faux pas, tak samo pod koronkowymi bluzkami czy innymi prześwitującymi biustonosz nie powinien raczej się odznaczać

To, że ludzie w Polsce się na ciebie gapią, a np. w tych wymienionych przeze mnie Stanach mają gdzieś to jak wyglądasz nie wzięło się z kosmosu i takie stwierdzenie istnieje u nas od dawna, tak jest i mówią o tym też projektanci mody i jest to ogółem powszechnie wiadome zjawisko

Dla mnie każda nowość w modzie jest czymś ciekawym, nie wiem czy podążam za modą, ale na pewno nie ślepo żebym kupowała wszystko co się napatoczy. Ogólnie fajnie, że wracają dzwony, chociaż ja w nich nie chodzę i fajnie, że np. mogę ubrać kapelusz i czuć się w nim tak "na codzień" a nie czuć się przebrana jak na spektakl do teatru, bo jakby ludzie nie zwracali uwagi na osoby, które nie boją się ubierać jak chcą to nie byłabym tak tym kapeluszem zakłopotana. To są proste rzeczy a ludzie dziwią się jak nie ma standardowych jeansów, bluzy i sportowych butów.
I piszę to z uwagi na swoje spostrzeżenia, otaczające mnie środowisko, bure i smutne Podkarpacie (wyłączając trochę Rzeszów, bo tu raczej gapią się młode dziewczyny żeby cię "podsumować" lub "zedrzeć" coś z ciebie wzrokiem ), a nie Warszawy, Wrocławia, Krakowa.
__________________
You are not alone dear loneliness.

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2016-01-12 o 23:25
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:26   #4323
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To faktycznie ciężko W dzwonach wyglądałabym fatalnie moim zdaniem i rzeczywiście trudno mi wyobrazić sobie osobę poza taką typowo modelkową figurą, która wyglądałaby świetnie w dzwonach..
Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś wszyscy chodzili w dzwonach i jakoś nikogo nie zastanawiało, czy to pasuje do figury. W rurkach też osoby o słabej figurze wyglądają słabo, wiec koniec końców na jedno wychodzi
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:33   #4324
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś wszyscy chodzili w dzwonach i jakoś nikogo nie zastanawiało, czy to pasuje do figury. W rurkach też osoby o słabej figurze wyglądają słabo, wiec koniec końców na jedno wychodzi
Tak, pewnie racja. Choć dzwony w porównaniu z rurkami skracają optycznie nogi, tak na moje oko przynajmniej. Rurki wyeksponują dobre nogi, dzwony je schowają, co może być i plusem i minusem dzwonów, w zależności od nóg
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:37   #4325
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, pewnie racja. Choć dzwony w porównaniu z rurkami skracają optycznie nogi, tak na moje oko przynajmniej. Rurki wyeksponują dobre nogi, dzwony je schowają, co może być i plusem i minusem dzwonów, w zależności od nóg
Dlatego dzwony tylko (albo najlepiej) do butów na obcasie
Moje nogi z kolei w dzwonach (i butach na obcasie) wyglądają na dłuższe i szczuplejsze niż w tych samych butach i rurkach

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2016-01-12 o 23:38
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 05:28   #4326
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak jakby w sklepach nie mogło być zarówno dzwonów jak i rurek, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie

Tak swoją drogą - ostatnio próbowałam znaleźć w sieciówkach jakąś bardziej przylegającą bluzkę z dekoltem - nic, zero, wszystko albo oversize albo niemal pod szyję
Zgadzam się, teraz ciężko kupić normalnie uszyte bluzki czy koszule. Wszystko jest robione z prostokąta, zero wciecia w talii, szerokie jak na osoby otyłe.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:54   #4327
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zgadzam się, teraz ciężko kupić normalnie uszyte bluzki czy koszule. Wszystko jest robione z prostokąta, zero wciecia w talii, szerokie jak na osoby otyłe.
Jeszcze jak taki krój jest w rozmiarze 44 albo 46, to można faktycznie założyć, że jest na osoby otyłe, ale prawie zawsze krój jest taki sam w każdym rozmiarze, więc chyba nie da się być otyłym i mieć rozmiar 34 albo 36...

Kroje koszul też mnie rozwalają. Udało mi się kupić jedną flanelową, która dopięła się na biuście (wcale nie takim dużym, 90C) i nie odstawała w talii W niektórych sklepach to nawet 46 mi się na biuście rozchodziło, mimo że np. t-shirty noszę w rozmiarze 42.
Nie wiem dlaczego ktoś nie może wpaść na to, że rozmiary biustów też są różne i w przypadku koszuli, która jest z nierozciągliwego materiału można by zrobić parę modeli na bardziej biuściaste kobiety.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 07:05   #4328
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja wszystkie koszule muszę taliowac u krawcowej, bo inaczej się nie da.

Ogólnie teraz w sklepach góry są szerokie, a spodnie tak wąskie, że się nie da założyc.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:23   #4329
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Potwierdzam, az sie boje co bedzie jak zmienie prace i bede musiala nosic koszule, gdy przy 65G/H wygladam we wszystkich pasujacych na biust, jakbym sie namiotem owinela.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:12   #4330
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja mam mały biust i mam problem z koszulą która się u góry dopina na talii jest w miarę przyległa, no w tym temacie jest dramat
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:34   #4331
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Koszule to jedno, ale spodnie też. Ja mam dość masywne uda i jak znajdę spodnie w które uda wejdą, to w brzuchu zmieściłabym jeszcze drugą połowę mnie... To samo, większość uszyta na jedno kopyto...
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 08:55   #4332
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Koszule to jedno, ale spodnie też. Ja mam dość masywne uda i jak znajdę spodnie w które uda wejdą, to w brzuchu zmieściłabym jeszcze drugą połowę mnie... To samo, większość uszyta na jedno kopyto...
Ja tak mam, ale z biodrami Różnicę między talią a biodrami mam ok. 30 cm i jak spodnie pasują w biodrach, to za pas mogę sobie wsadzić dwie flaszki Zazwyczaj spodnie z wysokim stanem są zbawieniem, ale też je robią czasem tak, że sięgają mi prawie pod biust.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 09:05   #4333
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja tak mam, ale z biodrami Różnicę między talią a biodrami mam ok. 30 cm i jak spodnie pasują w biodrach, to za pas mogę sobie wsadzić dwie flaszki Zazwyczaj spodnie z wysokim stanem są zbawieniem, ale też je robią czasem tak, że sięgają mi prawie pod biust.
Witaj siostro ;p
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 10:41   #4334
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Koszule to jedno, ale spodnie też. Ja mam dość masywne uda i jak znajdę spodnie w które uda wejdą, to w brzuchu zmieściłabym jeszcze drugą połowę mnie... To samo, większość uszyta na jedno kopyto...
Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja tak mam, ale z biodrami Różnicę między talią a biodrami mam ok. 30 cm i jak spodnie pasują w biodrach, to za pas mogę sobie wsadzić dwie flaszki Zazwyczaj spodnie z wysokim stanem są zbawieniem, ale też je robią czasem tak, że sięgają mi prawie pod biust.
Też tak mam Nienawidzę kupowania spodni, bardziej irytującej czynności już chyba nie ma. Zawsze coś mi w nich nie pasuje, albo chcę długie, a są do kostki, albo chcę grubsze na zimę, a one z dziurami, albo mi latają w pasie...

Ja się ucieszyłam w powrotu dzwonów, ale jak przymierzyłam jedne to doszłam do wniosku, że mi jednak za bardzo dociążają dół. Szkoda trochę. Chociaż fakt, że do płaskich butów chyba nie za bardzo się nadają.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 10:46   #4335
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja mam dość uniesione łydki i często nogawki są dla mnie za wąskie do tego stopnia, że nie mogę w spodniach chodzić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 11:13   #4336
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Z tym na szczęście nie mam problemu, bo łydki i przedramiona mam drobniejsze, niż wskazywałby na to rozmiar, który normalnie noszę. Z drugiej strony z powodu chudych nadgarstków trudno mi nosić bransoletki ze sklepów jubilerskich, bo mi za bardzo spadają z ręki. Trochę mi z tego powodu żal, bo bardzo lubię ten element biżuterii.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:56   #4337
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja mam zawsze bransoletki/zegarki w polowie reki, juz do tego przywyklam :p
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 16:18   #4338
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Nie znalazłam jeszcze rurek, w których wyglądałabym dobrze. Producenci chyba nie biorą pod uwagę, że można mieć umięśnione łydki bo najzwyczajniej w świecie zacinają mi się na nich nogawki. A luźne rurki w ogóle fatalnie wyglądają.

Pozwolę sobie jeszcze wrócić do dyskusji o dresach. Pozwalam sobie na wyjście do urzędu/lekarza/sklepu w tego typu dresach i nie uważam bym tym komukolwiek uwłaczała. Ba wyglądają one lepiej niż niejedne przetarte dżinsy "elegantki"
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:59   #4339
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Nieśmiało odważyłam się na zmianę tematu i chcę Wam przedstawić ciuch, który mnie rozwala. Taaaadaaaaammmm!


Za czasów podstawówki miałam sztruksy, które miały na nogawkach takie wiązanie. Sądziłam, że te szalone czasy minęły, a tu proszę! W sklepach od dłuższego czasu widuję te bluzeczki, które nijak mają się do dobrego gustu (szczególnie z takim rozcięciem jak widzimy na zdjęciu).
Mnie te bluzki też rozwalają. Bez względu na stanik, czy będzie biały czy czarny Wszyscy raptem się tym zachwycają bo jakaś blogerka pojawiła się w takiej bluzce i ta bluzka jest raptem w guście wszystkich. Tak jak w przypadku limonkowej kurtki Generalnie rozwala mnie, kiedy ktoś mówi w takich przypadkach, że coś jest w jego guście
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 21:05   #4340
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś wszyscy chodzili w dzwonach i jakoś nikogo nie zastanawiało, czy to pasuje do figury. W rurkach też osoby o słabej figurze wyglądają słabo, wiec koniec końców na jedno wychodzi


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dlatego dzwony tylko (albo najlepiej) do butów na obcasie
Moje nogi z kolei w dzwonach (i butach na obcasie) wyglądają na dłuższe i szczuplejsze niż w tych samych butach i rurkach
jakos nie wyobrażam soebie cały dzień biegac w szpilkach
a butów koturn nie lubie.. bede nei modna jak wróca dzwony

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze rurek, w których wyglądałabym dobrze. Producenci chyba nie biorą pod uwagę, że można mieć umięśnione łydki bo najzwyczajniej w świecie zacinają mi się na nich nogawki. A luźne rurki w ogóle fatalnie wyglądają.

Pozwolę sobie jeszcze wrócić do dyskusji o dresach. Pozwalam sobie na wyjście do urzędu/lekarza/sklepu w tego typu dresach i nie uważam bym tym komukolwiek uwłaczała. Ba wyglądają one lepiej niż niejedne przetarte dżinsy "elegantki"
hm.. wiesz rurki sa tez różne, sa slimy super wąskie i takie rozciagliwe. Są dłuższe i takie zsunieta nas kostami, sa krótsze przed kostke .
Mierzyłas rurki ze stradivariusa, zary czy mango?
\na sczeście jest tyleeeeeeeeeeee fasonów spodni,ze każdy wybierze coś dla siebie hm.. wiesz rurki sa tez różne, sa slimy super wąskie i takie rozciagliwe

na szczeście jest tyleeeeeeeeeeee fasonów spodni,ze każdy wybierze coś dla siebie
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:30   #4341
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
jakos nie wyobrażam soebie cały dzień biegac w szpilkach
a butów koturn nie lubie.. bede nei modna jak wróca dzwony
Nie noszę szpilek, moje najwyższe obcasy (słupki) mają 6 cm Poza tym niby dlaczego do dzwonów trzeba nosić koturny?

Ja nie jestem modna (np cały czas biegam w dzwonach, rurki mam tylko jedne i chodzę w nich w domu) - moda to ostatnia rzecz, jaką się przejmuję. Ubieram się tak jak mi się podoba i jak się dobrze czuję, a nie zgodnie z obowiązującą modą
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:58   #4342
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Nie wydaje mi się, żeby dzwony miały nagle wyprzeć rurki. Obecnie panuje taki pluralizm modowy, że nie wierzę, żeby nagle jakiś klasyczny fason (a takim są rurki) miał zniknąć ze sklepów. Równie dobrze mogłyby zniknąć spódnice ołówkowe.
Sama chodzę i w rurkach i w dzwonach. Widzę walory jednych i drugich. Po prostu wygląda się w nich inaczej, ale żadne jakoś mocniej od drugich nie "zniekształcają" figury, mają różne zalety. Kiedyś uważało się, że rurki to tylko dla wysokich, szczupłych dziewczyn o długich nogach, teraz mówi się, że dzwony tylko dla takich. Prawda jest taka, że to wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-01-13 o 21:59
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:59   #4343
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja nie widzę specjalnego pluralizmu. Rurki, góra oversize, długość: albo długie, albo do kostki, albo ledwo za pośladki, nic pośrodku. Podobno były do połowy łydki w tym roku, ale nikogo w nich na żywo nie widziałam.
Kiedyś uwielbiałam dzwony, chodziłam w nich długo, a w końcu jednak zniknęły ze sklepów. Zniknęły tak bardzo, że czy chciałam czy nie musiałam zacząć chodzić w rurkach, bo dzwonów nie było dosłownie nigdzie. Rurki w końcu też znikną, tylko jeszcze nie teraz.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:06   #4344
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;54126550]Ja nie widzę specjalnego pluralizmu. Rurki, góra oversize, długość: albo długie, albo do kostki, albo ledwo za pośladki, nic pośrodku. Podobno były do połowy łydki w tym roku, ale nikogo w nich na żywo nie widziałam.
Kiedyś uwielbiałam dzwony, chodziłam w nich długo, a w końcu jednak zniknęły ze sklepów. Zniknęły tak bardzo, że czy chciałam czy nie musiałam zacząć chodzić w rurkach, bo dzwonów nie było dosłownie nigdzie. Rurki w końcu też znikną, tylko jeszcze nie teraz.[/QUOTE]

Ja widzę obecnie w sklepach rurki wszelkiej długości, dzwony, boot cuty, proste nogawki, boyfriendy, dżinsy a la levis 501, cullotes, ogrodniczki, kombinezony. I na bank o jakichś zapomniałam. To nie jest pluralizm? Podaż jest uwarunkowana popytem. Jeśli rurki dalej będą znajdowały licznych nabywców, raczej tak łatwo nie znikną.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:21   #4345
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Ja widzę obecnie w sklepach rurki wszelkiej długości, dzwony, boot cuty, proste nogawki, boyfriendy, dżinsy a la levis 501, cullotes, ogrodniczki, kombinezony. I na bank o jakichś zapomniałam. To nie jest pluralizm? Podaż jest uwarunkowana popytem. Jeśli rurki dalej będą znajdowały licznych nabywców, raczej tak łatwo nie znikną.
No właśnie nie wydaje mi się, że tak jest Znam kilka osób (w tym ja), które nie przepadają za spodniami z wysokim stanem (co nie znaczy też, że lubimy biodrówki, w których widać nam rowek) i mamy problem ze znalezieniem spodni dla siebie. Ja chodzę w 3 parach na zmianę, z czego 1 nadają się już do kosza ale będzie mi trudno się z nimi rozstać bo jest problem z kupnem jakichkolwiek rurek, a co dopiero konkretnych - czarnych :/
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!

Edytowane przez B l a i r
Czas edycji: 2016-01-13 o 23:23
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:33   #4346
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

To fakt, detalami spodnie w poszczególnych sezonach się różnią. Nie robi się już typowych biodrówek, ale nie jest też tak, że wszędzie są tylko spodnie z wyższym stanem. Jak szukałam czarnych rurek w hm, to wszystkie mnie doprowadzały do szału, bo były właśnie za niskie. Chyba generalnie idealne dżinsy jest zawsze ciężko dobrać.
Nie wyobrażam sobie jednak, żeby nagle wszystkie fasony spodni, zostały zastąpione przez dzwony.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 09:33   #4347
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
No właśnie nie wydaje mi się, że tak jest Znam kilka osób (w tym ja), które nie przepadają za spodniami z wysokim stanem (co nie znaczy też, że lubimy biodrówki, w których widać nam rowek) i mamy problem ze znalezieniem spodni dla siebie. Ja chodzę w 3 parach na zmianę, z czego 1 nadają się już do kosza ale będzie mi trudno się z nimi rozstać bo jest problem z kupnem jakichkolwiek rurek, a co dopiero konkretnych - czarnych :/
Ja swoje ulubione kupiłam na 1 roku studiów czyli hoohoho łądnych parę lat temu. Są już tak wykorzystane, że śmigam w nich tylko do sklepu czy po domu ale nie ma szans, żebym je wywaliła
Jedyne dżinsy jakie mam (0prócz tych ww) kupiłam ostatnio w C&A.
Są takie w sam raz, nie za wysokie, nie za niskie.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:57   #4348
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Królowa Podkarpacia ostatnio pokazała się w czymś takim, drżę na samo wspomnienie
Kim jest Królowa Podkarpacia?
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:01   #4349
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Kamila z bloga, wpisz do googla Kamila, Dębica, blog i włala! Ostatnio pierwszy raz po latach taam zajrzałam i... nic się nie zmieniło, prócz koloru włosów i chyba ze 2 dodatkowych kg(zdecydowanie na plus)
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:03   #4350
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Dla mnie powrót dzwonów to masakra... Styl hippi i boho oho tez...
Do tego przy tych spodniach moda totalnie zmieni się, zmienia się buty. Nie będzie np. botkow. Wrócą koturny
Nie będzie bluzek oversize, tylko bardziej krótkie golfy, bliźniaki...
Moda wraca...
Styl boo hoo nie, dzwony nie, ale koturny taaaak bardzo lubię, botki i sandały na koturnie, to dla mnie wybawienie, są milion razy bardziej wygodne niż ten sam typ obuwia na obcasie, no i figura od razu lepiej się prezentuje

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Kamila z bloga, wpisz do googla Kamila, Dębica, blog i włala! Ostatnio pierwszy raz po latach taam zajrzałam i... nic się nie zmieniło, prócz koloru włosów i chyba ze 2 dodatkowych kg(zdecydowanie na plus)

Jesssssuuu, no tak, zapomniałam o niej! Aż zajrzę z ciekawości
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.