Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-05, 13:11   #4321
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja nie uzywam ani krowiego ani sojowego Moge sie mylic ale czy soja nie jest czestym dodatkiem w przemysle spozywczym? Juz chyba i tak jej duzo spozywamy nawet o tym nie wiedzac.


Znacie Allane Davison? Ja ją oglądam i lubie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm no to zalezy jak sie je, ja sie staram raczej patrzec na sklady i coraz mniej kupowac przetworzonych rzeczy. Na pewno mleko roslinne jest dla organizmu lepsze niz mleko krowie, wiec jesli ktos nie potrafi zrezygnowac z mleka, to juz lepiej to roslinne, Zalezy tez do czego ma sie dostep. Ja mam u siebie w supermarkecie stosunkowo tanie mleko sojowe z upraw ekologicznych (marka wlasna ekologiczna supermarketu), w ktorego skladzie jest tylko woda, soja i wapn z konkretnych alg. Mam tez obok mleko migdalowe alpro, w ktorym migdalow jest minimalna ilosc, za to sklad jest bardzo dlugi i pelno dodatkow, a koszt prawie 3 razy drozszy. No to ja wybieram to pierwsze. Fit youtuberka czesto wybierze to drugie, bo jest drozsze, bo migdaly, bo fancy. Nie wiem tez czy wiecie, ale zdaje sie ze 99% upraw soi na swiecie jest uprawianych na pasze dla zwierzat, wiec jak ktos je duzo miesa, to prawdopodobnie dostaje sie do nich wiecej tego, co miala w sobie soja, niz pijac 200 ml mleka sojowego dziennie .

la beaute nie chce bardzo rozwijac, bo juz kilka razy dyskutowalam o tym na wizazu i za kazdym razem na mnie naskakiwano ''a ja pije mleko i nic mi nie jest''. No nic ci nie jest, nie wszystko widzisz.
Powiem tak - wiele teorii juz w swoim zyciu slyszalam, wiele analizowalam, bo mam Hashimoto, wiec przeszlam juz i przez gluten i przez psiankowate i przez nabial. Jedyne, w co na 100% wierze, to wlasnie to, ze czlowiek (kazdy!) nie powinien pic mleka i przetworow mlecznych (wyjatkiem sa jakies swieze kefiry np.) Moge sie pod tym naprawde podpisac. Poczytaj sobie o kazeinie. Jest np. taki wykres, ktory pokazuje ilosc zachorowan na osteoporoze procentowo w danym kraju. Okazuje sie, ze najbardziej ''mleczne'' kraje maja najwiecej osteoporozy (USA, Europa Zachodnia itd.), a kraje prawie mleka nie pijace praktycznie tej choroby nie znaja.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:18   #4322
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8337625 1]Hm no to zalezy jak sie je, ja sie staram raczej patrzec na sklady i coraz mniej kupowac przetworzonych rzeczy. Na pewno mleko roslinne jest dla organizmu lepsze niz mleko krowie, wiec jesli ktos nie potrafi zrezygnowac z mleka, to juz lepiej to roslinne, Zalezy tez do czego ma sie dostep. Ja mam u siebie w supermarkecie stosunkowo tanie mleko sojowe z upraw ekologicznych (marka wlasna ekologiczna supermarketu), w ktorego skladzie jest tylko woda, soja i wapn z konkretnych alg. Mam tez obok mleko migdalowe alpro, w ktorym migdalow jest minimalna ilosc, za to sklad jest bardzo dlugi i pelno dodatkow, a koszt prawie 3 razy drozszy. No to ja wybieram to pierwsze. Fit youtuberka czesto wybierze to drugie, bo jest drozsze, bo migdaly, bo fancy. Nie wiem tez czy wiecie, ale zdaje sie ze 99% upraw soi na swiecie jest uprawianych na pasze dla zwierzat, wiec jak ktos je duzo miesa, to prawdopodobnie dostaje sie do nich wiecej tego, co miala w sobie soja, niz pijac 200 ml mleka sojowego dziennie .

la beaute nie chce bardzo rozwijac, bo juz kilka razy dyskutowalam o tym na wizazu i za kazdym razem na mnie naskakiwano ''a ja pije mleko i nic mi nie jest''. No nic ci nie jest, nie wszystko widzisz.
Powiem tak - wiele teorii juz w swoim zyciu slyszalam, wiele analizowalam, bo mam Hashimoto, wiec przeszlam juz i przez gluten i przez psiankowate i przez nabial. Jedyne, w co na 100% wierze, to wlasnie to, ze czlowiek (kazdy!) nie powinien pic mleka i przetworow mlecznych (wyjatkiem sa jakies swieze kefiry np.) Moge sie pod tym naprawde podpisac. Poczytaj sobie o kazeinie. Jest np. taki wykres, ktory pokazuje ilosc zachorowan na osteoporoze procentowo w danym kraju. Okazuje sie, ze najbardziej ''mleczne'' kraje maja najwiecej osteoporozy (USA, Europa Zachodnia itd.), a kraje prawie mleka nie pijace praktycznie tej choroby nie znaja.[/QUOTE]Podpisuje się pod tym. Ja od dziecka mleka i przetworów nie lubiłam, nie przejdzie mi przez gardło. Gdzie kupujesz to mleko sojowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:24   #4323
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Ironia89 Pokaż wiadomość
Podpisuje się pod tym. Ja od dziecka mleka i przetworów nie lubiłam, nie przejdzie mi przez gardło. Gdzie kupujesz to mleko sojowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To niestety nie w Polsce. Market netto w niemczech (ale nie to netto z pieskiem ktore jest u nas, tylko inne).
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:30   #4324
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8337653 6]To niestety nie w Polsce. Market netto w niemczech (ale nie to netto z pieskiem ktore jest u nas, tylko inne).[/QUOTE]Szkoda, może coś u nas trafię.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:49   #4325
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Masz rację... Zawsze trzeba się tłumaczyć, dlaczego się kupiło coś niezdrowego itd. Ale to samo można zauważyć na instagramie. Trochę to słabe, ale faktycznie coraz więcej osób żyje w ten sposób.

Mnie na yt aktualnie najbardziej wkurza natural mojo .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natural mojo jest wszędzie. Niedługo wyskoczy mi z szafki
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:55   #4326
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ale zauważcie, że większość youtuberek, o ile nie wszystkie, piją właśnie to alpro (sojowe bądź migdałowe).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 13:57   #4327
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja też mleka krowiego nie lubie. Fuj. W niczym mi (zauważalnie) nie szkodzi, ale nie cierpię smaku. Piję głównie migdałowe. A że jest niezdrowe? Echh no jakby tak się czepiać, to praktycznie nic nie jest zdrowe.
Wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach.
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-05, 14:20   #4328
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;83377196]Ja też mleka krowiego nie lubie. Fuj. W niczym mi (zauważalnie) nie szkodzi, ale nie cierpię smaku. Piję głównie migdałowe. A że jest niezdrowe? Echh no jakby tak się czepiać, to praktycznie nic nie jest zdrowe.
Wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach.[/QUOTE]

Dlatego tak mnie wkurza takie tłumaczenie się we vlogach ilekroć youtuberka zje jakiegoś batona, że "to tylko tak raz, taki jeden drobny grzeszek, że ona potem poćwiczy i spali te kalorie" .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 14:22   #4329
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8337625 1]Hm no to zalezy jak sie je, ja sie staram raczej patrzec na sklady i coraz mniej kupowac przetworzonych rzeczy. Na pewno mleko roslinne jest dla organizmu lepsze niz mleko krowie, wiec jesli ktos nie potrafi zrezygnowac z mleka, to juz lepiej to roslinne, Zalezy tez do czego ma sie dostep. Ja mam u siebie w supermarkecie stosunkowo tanie mleko sojowe z upraw ekologicznych (marka wlasna ekologiczna supermarketu), w ktorego skladzie jest tylko woda, soja i wapn z konkretnych alg. Mam tez obok mleko migdalowe alpro, w ktorym migdalow jest minimalna ilosc, za to sklad jest bardzo dlugi i pelno dodatkow, a koszt prawie 3 razy drozszy. No to ja wybieram to pierwsze. Fit youtuberka czesto wybierze to drugie, bo jest drozsze, bo migdaly, bo fancy. Nie wiem tez czy wiecie, ale zdaje sie ze 99% upraw soi na swiecie jest uprawianych na pasze dla zwierzat, wiec jak ktos je duzo miesa, to prawdopodobnie dostaje sie do nich wiecej tego, co miala w sobie soja, niz pijac 200 ml mleka sojowego dziennie .

la beaute nie chce bardzo rozwijac, bo juz kilka razy dyskutowalam o tym na wizazu i za kazdym razem na mnie naskakiwano ''a ja pije mleko i nic mi nie jest''. No nic ci nie jest, nie wszystko widzisz.
Powiem tak - wiele teorii juz w swoim zyciu slyszalam, wiele analizowalam, bo mam Hashimoto, wiec przeszlam juz i przez gluten i przez psiankowate i przez nabial. Jedyne, w co na 100% wierze, to wlasnie to, ze czlowiek (kazdy!) nie powinien pic mleka i przetworow mlecznych (wyjatkiem sa jakies swieze kefiry np.) Moge sie pod tym naprawde podpisac. Poczytaj sobie o kazeinie. Jest np. taki wykres, ktory pokazuje ilosc zachorowan na osteoporoze procentowo w danym kraju. Okazuje sie, ze najbardziej ''mleczne'' kraje maja najwiecej osteoporozy (USA, Europa Zachodnia itd.), a kraje prawie mleka nie pijace praktycznie tej choroby nie znaja.[/QUOTE]
Tak, wiem, i wlasnie m.in. mieso mialam na mysli piszac o tym nadmiarze soi. Mleko roslinne mi do szczescia niepotrzebne, bo ja mleko odrzucilam juz w dziecinstwie, mam silny wstręt do kazdego mleka, krowiego w szczegolnosci. Jogurtow nie jadlam od lat, wielu lat. Kawe pije tylko czarną. Ale smietane lubię.
Juz koncze ten temat, bo to nie ten wątek.

Szukam polskich youtuberek na poziomie, takich jak Magda Lach. Takiej np. Zmalowanej nie mogę sluchac, ona np. mowi ze przezywa "wojaże z wlosami" majac na mysli problemy czy perypetie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 20:54   #4330
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, i wlasnie m.in. mieso mialam na mysli piszac o tym nadmiarze soi. Mleko roslinne mi do szczescia niepotrzebne, bo ja mleko odrzucilam juz w dziecinstwie, mam silny wstręt do kazdego mleka, krowiego w szczegolnosci. Jogurtow nie jadlam od lat, wielu lat. Kawe pije tylko czarną. Ale smietane lubię.
Juz koncze ten temat, bo to nie ten wątek.

Szukam polskich youtuberek na poziomie, takich jak Magda Lach. Takiej np. Zmalowanej nie mogę sluchac, ona np. mowi ze przezywa "wojaże z wlosami" majac na mysli problemy czy perypetie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dominika Mizia jest fajna.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 07:56   #4331
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Co mnie denerwuje na YT? Przede wszystkim brak transparentności w reklamach oraz ogromny spadek wartości recenzji.

Kiedyś przynajmniej dziewczyny starały się spojrzeć na skład i zająknąć o parabenach, SLSach czy testowaniu na zwierzętach (pomińmy czy te składniki były złe) teraz już mało kto zwraca jakąkolwiek uwagę na składy. Szczególnie jeżeli chodzi o płatne współprace.

Do tego strasznie ograniczyła się ilość marek, które czołowe youtuberki pokazują. Dziewczyny zamiast szukać ciekawych produktów, po prostu używają i pokazują to co dostały w paczkach.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 08:54   #4332
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

a oglądacie może jakieś kanały (polskie) podróżnicze?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:58   #4333
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a oglądacie może jakieś kanały (polskie) podróżnicze?
Oj tak.
Przede wszystkim Bez Planu (zwlaszcza filmy o Wenezueli - swietny material, mysle, ze obecnie malo osob w to miejsce od tej strony dociera), Globstory, Marian na swiecie, Elfik life & travel, Agnieszka Trolese, Przez Swiat Na fazie, autostopem na koniec swiata, no i jesli podciagniemy Gonciarza i Weronike pod podroznicze....
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 11:56   #4334
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

ja z podróżniczych mogę polecić parkę, której kanał nosi nazwę CoTamWPodrózy
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 13:28   #4335
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a oglądacie może jakieś kanały (polskie) podróżnicze?
Również polecam Globstory i Bez Planu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 21:24   #4336
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;83370936]Dodam jeszcze Klawitera
Klawiter jak ma współpracę, to mówi w filmiku, że film bez reklam, ale będzie krótkie ogłoszenie sponsorowane. I rzeczywiście ogłoszenie jest krótkie i WIDOCZNIE zaznaczone, że to o to ogłoszenie chodzi. I to jest według mnie ok.[/QUOTE]

uwielbiam go i jego poczucie humoru przyznam, że na początku dałam suba z powodu jego osoby, a nie tematyki kanału ale skończyło się tak, że naprawdę zainteresował mnie nowinkami technologicznymi i gadżetami
Oglądałam jego filmy od początku jak jeszcze miał garstkę subów bo znałam go wcześniej, ładnie kanał się rozwinął
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 08:10   #4337
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

no i jeszcze MariolaWPodróży
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:07   #4338
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Natalieebeauty narobila strasznego zamieszania wokół siebie, co sądzicie o całej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:18   #4339
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kruk Czarny Pokaż wiadomość
Natalieebeauty narobila strasznego zamieszania wokół siebie, co sądzicie o całej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
możesz przybliżyć sytuację?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 16:16   #4340
Kruk Czarny
Zakorzenienie
 
Avatar Kruk Czarny
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Przeworsk-> Rzeszów-> Lublin
Wiadomości: 3 776
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
możesz przybliżyć sytuację?
Jakiś czas temu dodała filmik o. Zmianach, była smutna, podobno się przeprowadziła, z tego co wiem to nie miała już pierścionka zaręczynowego. Niby nie chciała nic powiedzieć a nawiązywała jakimiś dziwnymi tekstami. I z komentarzy większość wywnioskowala że się rozstała z narzeczonym. Współczucie, troche nagonki na niego itd ale ona tego nie potwierdziła. Mówiła że nie może się ogarnąć że jej ciężko źle itd. A ostatnio dodała nowego vloga że dalej w starym mieszkaniu że życie takie nieprzewidywalne. No i ludzie zaczęli jej zarzucac że niepotrzebnie tamtego vloga dodała. Ze teraz już MUSI wyjaśnić Bo sama wypuściła widzów do życia a teraz się wymiguje to tak w wielkim skrócie. Nie uważam że musi wytłumaczyć ale strasznego zamieszania narobila tym pierwszym vlogiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kruk Czarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:39   #4341
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kruk Czarny Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dodała filmik o. Zmianach, była smutna, podobno się przeprowadziła, z tego co wiem to nie miała już pierścionka zaręczynowego. Niby nie chciała nic powiedzieć a nawiązywała jakimiś dziwnymi tekstami. I z komentarzy większość wywnioskowala że się rozstała z narzeczonym. Współczucie, troche nagonki na niego itd ale ona tego nie potwierdziła. Mówiła że nie może się ogarnąć że jej ciężko źle itd. A ostatnio dodała nowego vloga że dalej w starym mieszkaniu że życie takie nieprzewidywalne. No i ludzie zaczęli jej zarzucac że niepotrzebnie tamtego vloga dodała. Ze teraz już MUSI wyjaśnić Bo sama wypuściła widzów do życia a teraz się wymiguje to tak w wielkim skrócie. Nie uważam że musi wytłumaczyć ale strasznego zamieszania narobila tym pierwszym vlogiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale dodawala tego vloga z nowego miejsca na bierzaco w czasie kiedy tam byla? Jak tak to ne widze nic dziwnego ani mieszajacego. Gorsze momenty w zwiazku zdarzyc sie moga wszystkim. I fajnie, ze sie dogadali na nowo i wrocila. Tez bym nie powiedziala co dokladnie sie stalo. Moze po ostatecznym rozstaniu miesiace pozniej ale na pewno nie w swezej sytuacji kiedy jest szansa na dogadanie sie i powrot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:57   #4342
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kruk Czarny Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dodała filmik o. Zmianach, była smutna, podobno się przeprowadziła, z tego co wiem to nie miała już pierścionka zaręczynowego. Niby nie chciała nic powiedzieć a nawiązywała jakimiś dziwnymi tekstami. I z komentarzy większość wywnioskowala że się rozstała z narzeczonym. Współczucie, troche nagonki na niego itd ale ona tego nie potwierdziła. Mówiła że nie może się ogarnąć że jej ciężko źle itd. A ostatnio dodała nowego vloga że dalej w starym mieszkaniu że życie takie nieprzewidywalne. No i ludzie zaczęli jej zarzucac że niepotrzebnie tamtego vloga dodała. Ze teraz już MUSI wyjaśnić Bo sama wypuściła widzów do życia a teraz się wymiguje to tak w wielkim skrócie. Nie uważam że musi wytłumaczyć ale strasznego zamieszania narobila tym pierwszym vlogiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zauważyłam to wszystko. Powiem Ci, że trochę to dziwne, trochę dziecinne. Ale z drugiej strony tak to jest, jak się kręci vlogi i pokazuje swoje prywatne życie.

W filmikach bardzo szybko widzki zauważyły, że zdjęła pierścionek zaręczynowy i coś jest na rzeczy. Później nagle zaczęła nagrywać w innym mieszkaniu, więc było oczywiste, że się rozstali.

Jakbym ja była w podobnej sytuacji, to pewnie starałabym się to ukryć, tym bardziej, że ona chyba sama wiedziała/podejrzewała, że do siebie wrócą (tak wynikało z tego vloga). Może też być osobą, która liczy na wsparcie innych i chciała się wygadać i pokazać, że ma problemy. Dlatego wstawiła te wszystkie insta stories itd. Niby nie powiedziała nic wprost, ale otrzymała dużo wsparcia ze strony widzów i obserwatorów.

Obejrzałam dzisiaj kawałek haula i dziwnie wyglądało to, że znowu jest w starym mieszkaniu i nic na ten temat nie powiedziała .

Ja bym się zachowała inaczej na jej miejscu, no ale... Może ona jest po prostu inna . Jednak nie wiem, czy widzki mają prawo oczekiwać, że im cokolwiek wyjaśni. Ewidentnie wiadomo, że mieli poważne spięcie i nie jest u nich kolorowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 10:02   #4343
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Arabika będzie rarytasem

Mój ulubiony kanał o kawie i herbatce.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 10:24   #4344
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dziewczyny a polecacie jakieś youtuberki świeżynki? Ale takie, które bardzo lifestajlowo nagrywają?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 11:51   #4345
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dziewczyny a polecacie jakieś youtuberki świeżynki? Ale takie, które bardzo lifestajlowo nagrywają?
Malinowa MM
Rock Angel
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 16:56   #4346
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

A tak z innej strony, nieurodowej. Znacie kanał 7 metrów pod ziemią?
https://www.youtube.com/channel/UCwz...KpU-FAw/videos

Uważam, że interesujący.
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:11   #4347
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Co Was najbardziej denerwuje/irytuje/sprawia, że nie chce Wam się oglądać YT?
Częste reklamy. U niektórych youtuberów w 10 minutowym filmiku można czasem trafić nawet na 5 reklam. W ogóle nie lubię jak nagle wyskakuje mi reklama. Jeszcze przed filmikiem jest ok, ale w środku - grrr

Nie lubię też, gdy film ewidentnie jest reklamą danego produktu, youtuberka go zachwala, ale nie powie, że filmik sponsorowany.


Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
a oglądacie może jakieś kanały (polskie) podróżnicze?
Globstory uwielbiam


Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
uwielbiam go i jego poczucie humoru przyznam, że na początku dałam suba z powodu jego osoby, a nie tematyki kanału ale skończyło się tak, że naprawdę zainteresował mnie nowinkami technologicznymi i gadżetami
Oglądałam jego filmy od początku jak jeszcze miał garstkę subów bo znałam go wcześniej, ładnie kanał się rozwinął
Z Twojego posta wywnioskowałam kim może być ten "Klawiter" i okazało się, że mój zmysł detektywistyczny się sprawdził.
Uwielbiam gościa, choć na jego kanał jeszcze nie trafiłam. Znam go jedynie z tvn turbo i to dzięki bratu. Jego program w tv uwielbiam, więc pewnie i kanał na youtubie mi się spodoba.

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
A tak z innej strony, nieurodowej. Znacie kanał 7 metrów pod ziemią?
https://www.youtube.com/channel/UCwz...KpU-FAw/videos

Uważam, że interesujący.
Poznałam kanał niedawno i jest świetny. Ogromnie polecam. Ciekawa, interesująca treść.
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:24   #4348
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Częste reklamy. U niektórych youtuberów w 10 minutowym filmiku można czasem trafić nawet na 5 reklam. W ogóle nie lubię jak nagle wyskakuje mi reklama. Jeszcze przed filmikiem jest ok, ale w środku - grrr

Nie lubię też, gdy film ewidentnie jest reklamą danego produktu, youtuberka go zachwala, ale nie powie, że filmik sponsorowany.




Globstory uwielbiam




Z Twojego posta wywnioskowałam kim może być ten "Klawiter" i okazało się, że mój zmysł detektywistyczny się sprawdził.
Uwielbiam gościa, choć na jego kanał jeszcze nie trafiłam. Znam go jedynie z tvn turbo i to dzięki bratu. Jego program w tv uwielbiam, więc pewnie i kanał na youtubie mi się spodoba.



Poznałam kanał niedawno i jest świetny. Ogromnie polecam. Ciekawa, interesująca treść.
Ostatnio wlaczylam jakis filmik i nagle youtube na tv zaczal mi migac co chwile. Dopiero po dluzszej chwili zorientowalam sie, ze te przerwy robią w miejscu reklam. A ze leciala Karolina stylizacjetv to myslalam ze mi sie telewizor spierdzielil...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:33   #4349
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
A tak z innej strony, nieurodowej. Znacie kanał 7 metrów pod ziemią?

https://www.youtube.com/channel/UCwz...KpU-FAw/videos



Uważam, że interesujący.




Znam i bardzo lubię. Prowadzący jest świetny, bardzo mi się podoba jak prowadzi wywiady, zawsze ma tyle szacunku do tych osób, nie jest wścibski, ale zadaje bardzo ciekawe pytania. Odcinek o śmierci dziecka mnie emocjonalnie rozwalił na kawałki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:39   #4350
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Znam i bardzo lubię. Prowadzący jest świetny, bardzo mi się podoba jak prowadzi wywiady, zawsze ma tyle szacunku do tych osób, nie jest wścibski, ale zadaje bardzo ciekawe pytania. Odcinek o śmierci dziecka mnie emocjonalnie rozwalił na kawałki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


To prawda. Ja na kanał trafiłam po 1 odcinku i zostałam na zawsze. Oby sie Rafał nie zmienił.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.