Miłośniczki H&M - cz. XI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 13:37   #4351
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A szorty mogą być do połowy uda lekko rozszerzane czy lepsze byłyby o prostym kroju? Mam takie fajne jeansowe i tak się zastanawiam...
A z czarnymi jeansowymi rurkami lub grubszymi rajstopami też będzie ok? Zakochałam się w niej - krótka czy długa muszę ja mieć

wydaje mi się, że mogłyby być troszkę rozszerzone, ale minimalnie.
ale do legginsów czarnych byłaby też dobra

ja mojej nie oddam
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 16:36   #4352
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A szorty mogą być do połowy uda lekko rozszerzane czy lepsze byłyby o prostym kroju? Mam takie fajne jeansowe i tak się zastanawiam...
A z czarnymi jeansowymi rurkami lub grubszymi rajstopami też będzie ok? Zakochałam się w niej - krótka czy długa muszę ja mieć



Nie jestem z Wawy Mam obok siebie tylko dwa H&M'y. Przymierzę, ale też wydaje mi się, ze większy rozmiar też będzie krótki. To już chyba taki krój...

Dzięki dziewczyny
ja kupiłam krótkie z Bershki, z tyłu gladkie a z przodu lekko marszczone - choć nie rozszerzane ja mam taką figurę że rozszerzane nie bardzo, o prostym ktoju powinny byc oki. Hehe też miałam opcję w razie czego z legginsami a nie byłam na początku pewna jej, ale ta koronka mnie straasznie kusiła Teraz czekam na 12ego na sukienke biało - różowawą
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 17:38   #4353
msstuff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 746
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

są u Was już koronkowe topy z Conscious za 59,9? Widziałam u siebie, ale na stronie nie mogę znaleźć
msstuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 17:44   #4354
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kupujecie rzeczy z H&M na allegro.Dzisiaj bylam mierzylam marynarke, ale nie bylo mojego rozmiaru- zagladam na allegro pacze a tam sa takie za 89 zl a nie za 129.Czy moze mnie ktos oswiecic czemu tak jest? Korzystacie z takich aukcji? o bezpieczne?
Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ja caly czas korzystam z takich aukcji kupujac drozsze rzeczy wtedy zawsze na all jest taniej i jeszcze nigdy sie nie zawiodlam
Ja z kolei boje się kupować takie rzeczy, zwłaszcza, że można zostać posądzonym o paserstwo.
Jestem prawie pewna, że pochodzą z kradzieży, o których w H&m na masową skalę tyle się słyszy od samych sprzedających w H&M (i to albo z transportu albo z magazynów, zreztą było o tym kilka artykułów już w necie jak złapali parę osób w Poznaniu).
Sprzedawcy ani nie mają zarejestrowanej działalności przy takiej dużej sprzedaży, ani nie wystawiają rachunków, więc domyslam się, że dowodu zakupu tych rzeczy też nie mają.
Rok albo dwa lata temu kupiłam tak 2 swetry i jak zapytałam o inny rozmiar to Pani mi odpowiedziała, że wieczorem może go załatwić (cena 60 zł, w sklepie 149 zł, nawet zniżka pracownicza tu nie pomoże).


edit. Zresztą jak pewnei masa dziewczyn stąd zauważyła takich sprzedawców np. ciuchów Zary też jest masa, a różnice cenowe to czasem i 50% i więcej, żakiety za 200, zamiast 500 itd.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."



Edytowane przez justysia171
Czas edycji: 2012-04-08 o 17:46
justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:36   #4355
Cygaretka888
Raczkowanie
 
Avatar Cygaretka888
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 409
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja z kolei boje się kupować takie rzeczy, zwłaszcza, że można zostać posądzonym o paserstwo.
Jestem prawie pewna, że pochodzą z kradzieży, o których w H&m na masową skalę tyle się słyszy od samych sprzedających w H&M (i to albo z transportu albo z magazynów, zreztą było o tym kilka artykułów już w necie jak złapali parę osób w Poznaniu).
Sprzedawcy ani nie mają zarejestrowanej działalności przy takiej dużej sprzedaży, ani nie wystawiają rachunków, więc domyslam się, że dowodu zakupu tych rzeczy też nie mają.
Rok albo dwa lata temu kupiłam tak 2 swetry i jak zapytałam o inny rozmiar to Pani mi odpowiedziała, że wieczorem może go załatwić (cena 60 zł, w sklepie 149 zł, nawet zniżka pracownicza tu nie pomoże).


edit. Zresztą jak pewnei masa dziewczyn stąd zauważyła takich sprzedawców np. ciuchów Zary też jest masa, a różnice cenowe to czasem i 50% i więcej, żakiety za 200, zamiast 500 itd.

kupowanie od złodziei to typowo polskie cwaniactwo:/
__________________
'Nie uzależniaj nic od czasu jaki na to poświęcisz. Czas i tak upłynie'
Cygaretka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:36   #4356
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

a jak wypada rozmiarowka w tej bluzce z koronkowym kolnierzykiem z CC?
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:43   #4357
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
wrzucam zdjecie białej mgiełki, jest przepiękna, za 39,90 zl juz warto dla samego kołnierzyka (kołnierzyk można nawet wystawić na wierzch sweterka, powinna wyjść z tego całkiem fajna stylizacja )
faktycznie bardzo fajny ten kołnierzyk, ale chciałam zapytać gdzie kupiłaś te spodnie?
są bardzo ładne, szukam podobnych
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 18:46   #4358
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Cygaretka888 Pokaż wiadomość
kupowanie od złodziei to typowo polskie cwaniactwo:/
.. niestety. Złodzieje są i nadal będą, ale dlaczego jest to wspierane?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:49   #4359
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Dziewczyny, w zeszłym tygodniu na wyprzedaży kupłam sukenkę w kolorze pudrowego różu, dziś z okazji Świąt miałam ją perwszy raz na sobie. Po powrocie do domu okazało się, że popruła mi się cała podszewka. Dodam, że sukienka nie jest na mnie opięta. Myślicie , że przyjmą reklamację?
jatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:50   #4360
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość
a jak wypada rozmiarowka w tej bluzce z koronkowym kolnierzykiem z CC?
raczej normalna, ja mam rozmiar 36 (taki, jak zazwyczaj nosze )

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
faktycznie bardzo fajny ten kołnierzyk, ale chciałam zapytać gdzie kupiłaś te spodnie?
są bardzo ładne, szukam podobnych
spodnie tez z h&m, slim ankle, z zamkami bo bokach, kosztują 29,95€ (129,90zl ?).. u nas dopiero sie pojawiły.. sa naprawdę super, idealnie przylegają do nogi, ! mogę polecić, mam nadzieje, ze beda sie tez dobrze nosić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8932.jpg (24,5 KB, 272 załadowań)
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:50   #4361
Cygaretka888
Raczkowanie
 
Avatar Cygaretka888
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 409
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
.. niestety. Złodzieje są i nadal będą, ale dlaczego jest to wspierane?
bo jest masa cwaniaków, którzy chcą mieć, ale nie płacić, albo płacić mniej niż inni. Wydaje im się, że są wtedy sprytniejsi.

Sa tez tacy, których nie stać na kupowanie w sklepie i w ten sposób oszczędzają.

Tak czy inaczej, nie toleruję żadnego z tych zachowań. Jeśli mnie na coś nie stać (też bym chciała to czy tamto) to nie kupuję. Niektórzy mają z tym problem i idą na skróty
__________________
'Nie uzależniaj nic od czasu jaki na to poświęcisz. Czas i tak upłynie'
Cygaretka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 18:50   #4362
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zeszłym tygodniu na wyprzedaży kupłam sukenkę w kolorze pudrowego różu, dziś z okazji Świąt miałam ją perwszy raz na sobie. Po powrocie do domu okazało się, że popruła mi się cała podszewka. Dodam, że sukienka nie jest na mnie opięta. Myślicie , że przyjmą reklamację?
według mnie przyjmą
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 18:56   #4363
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
według mnie przyjmą
W takm razie we wtorek rano uderzam do H&Mu i walczę o swoje
jatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:03   #4364
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
spodnie tez z h&m, slim ankle, z zamkami bo bokach, kosztują 29,95€ (129,90zl ?).. u nas dopiero sie pojawiły.. sa naprawdę super, idealnie przylegają do nogi, ! mogę polecić, mam nadzieje, ze beda sie tez dobrze nosić
wyglądają na porządne i albo mi się wydaje, albo mają odrobinke wyższy stan niż zwykle (co by mi bardzo odpowiadało) albo to po prostu wina zdjęcia. dzięki za info
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:13   #4365
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
wyglądają na porządne i albo mi się wydaje, albo mają odrobinke wyższy stan niż zwykle (co by mi bardzo odpowiadało) albo to po prostu wina zdjęcia. dzięki za info
to regular waist, sięgają do pępka (bardziej lubię takie, niż biodrówki - można ukryć brzuszek i bez problemu wrzucić bluzkę w spodnie)
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:21   #4366
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Witam dziewczyny
wiem że swojego czasu rozmawiałyście na temat wymiany ubrań bez paragonu. Nie umiem znaleźć teraz tych postów, a dopadł mnie taki problem. Mama kupiła mi wczoraj marynarke, ale jak na złość dzisiaj cały dzień szukałyśmy i nie wiemy gdzie jest paragon. Pewnie wypadł z torby, kiedy mama robiła reszte zakupów i rzucała w przymierzalni torby w kąt.
Można zwórcić tą marynarkę, już nawet nie aby dostać gotówkę do ręki ale przynajmniej wymieć na coś innego. Marynarka kosztowała 229zł i szkoda tych pieniędzy, kiedy jest na mnie za mała
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:29   #4367
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
wiem że swojego czasu rozmawiałyście na temat wymiany ubrań bez paragonu. Nie umiem znaleźć teraz tych postów, a dopadł mnie taki problem. Mama kupiła mi wczoraj marynarke, ale jak na złość dzisiaj cały dzień szukałyśmy i nie wiemy gdzie jest paragon. Pewnie wypadł z torby, kiedy mama robiła reszte zakupów i rzucała w przymierzalni torby w kąt.
Można zwórcić tą marynarkę, już nawet nie aby dostać gotówkę do ręki ale przynajmniej wymieć na coś innego. Marynarka kosztowała 229zł i szkoda tych pieniędzy, kiedy jest na mnie za mała
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
bez paragonu nie wymienisz (szanse są naprawdę bardzo niewielkie). Nawet tutaj w Niemczech od 1 kwietnia zmieniły się zasady i absolutnie bez paragonu nie przyjmujemy zwrotów.
Możesz spróbować, ale najlepiej od razu rozmawiać z kierownikiem, może uda się wymiana na inny towar.
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:31   #4368
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
wiem że swojego czasu rozmawiałyście na temat wymiany ubrań bez paragonu. Nie umiem znaleźć teraz tych postów, a dopadł mnie taki problem. Mama kupiła mi wczoraj marynarke, ale jak na złość dzisiaj cały dzień szukałyśmy i nie wiemy gdzie jest paragon. Pewnie wypadł z torby, kiedy mama robiła reszte zakupów i rzucała w przymierzalni torby w kąt.
Można zwórcić tą marynarkę, już nawet nie aby dostać gotówkę do ręki ale przynajmniej wymieć na coś innego. Marynarka kosztowała 229zł i szkoda tych pieniędzy, kiedy jest na mnie za mała
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Sądzę, że nie uda się zwrócić bez paragonu Paragon to jednak podstawa.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:53   #4369
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Dziewczyny,czy w H&M obecnie są jeszcze pasy do pończoch i pończochy do pasków?
Kiedyś kupiłam piekne w naprawde fajnej cenie, ale teraz albo jestem slepa,albo wyszly z oferty ?
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 20:10   #4370
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

dziękuje dziewczyny za odpowiedź. Zapytam się w sklepie czy mogą to jakoś sprawdzić po paragonach podając godzinę i dzień zakupu. Że też ta marynarka taka droga miała być niespodzianka a wyszło jak wyszło. Chciałabym przynajmniej ją wymienić
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 20:30   #4371
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
raczej normalna, ja mam rozmiar 36 (taki, jak zazwyczaj nosze )


spodnie tez z h&m, slim ankle, z zamkami bo bokach, kosztują 29,95€ (129,90zl ?).. u nas dopiero sie pojawiły.. sa naprawdę super, idealnie przylegają do nogi, ! mogę polecić, mam nadzieje, ze beda sie tez dobrze nosić
mnie też się podobają te spodnie na Tobie , chętnie bym takie przygarnęła tylko ostatnio często mam problem ze znalezieniem w h&m małych rozmiarów jeansów a szkoda bo bardzo je lubię

Dziewczyny a co możecie powiedzieć o tych butach?
http://bi.gazeta.pl/im/7/10455/z1045...H-M--150zl.jpg
po ile one były w sklepie? wygodne? zastanawiam się nad kupnem...
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2012-04-08 o 20:33
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 20:44   #4372
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
mnie też się podobają te spodnie na Tobie , chętnie bym takie przygarnęła tylko ostatnio często mam problem ze znalezieniem w h&m małych rozmiarów jeansów a szkoda bo bardzo je lubię

Dziewczyny a co możecie powiedzieć o tych butach?
http://bi.gazeta.pl/im/7/10455/z1045...H-M--150zl.jpg
po ile one były w sklepie? wygodne? zastanawiam się nad kupnem...
na wyprzedaży teraz po 60zł, mi się kompletnie nie podobają, takie męskie są
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 22:19   #4373
natk_a
Raczkowanie
 
Avatar natk_a
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
wiem że swojego czasu rozmawiałyście na temat wymiany ubrań bez paragonu. Nie umiem znaleźć teraz tych postów, a dopadł mnie taki problem. Mama kupiła mi wczoraj marynarke, ale jak na złość dzisiaj cały dzień szukałyśmy i nie wiemy gdzie jest paragon. Pewnie wypadł z torby, kiedy mama robiła reszte zakupów i rzucała w przymierzalni torby w kąt.
Można zwórcić tą marynarkę, już nawet nie aby dostać gotówkę do ręki ale przynajmniej wymieć na coś innego. Marynarka kosztowała 229zł i szkoda tych pieniędzy, kiedy jest na mnie za mała
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Bez paragonu pewnie nie za wiele zdziałasz ale jeśli będziesz mieć inny dowód zakupu to pewnie nie będzie problemu, może twoja mama płaciła kartą i będzie można zrobić wydruk tej transakcji?
__________________

vivere senza rimipianti
natk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 00:13   #4374
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 107
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Czy ktoś z was widział już te sukienki w H&M'ach w Krakowie? Albo czy wie kiedy beda xD bardzo liczę na odpowiedź xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ladies_05.jpg (8,4 KB, 53 załadowań)
Shailiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 00:28   #4375
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Widziałyście może już tą sukienkę? http://www.hm.com/pl/product/99510?a...rticle=99510-E

jak się prezentuje?warto jej szukać?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:28   #4376
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczyny za odpowiedź. Zapytam się w sklepie czy mogą to jakoś sprawdzić po paragonach podając godzinę i dzień zakupu. Że też ta marynarka taka droga miała być niespodzianka a wyszło jak wyszło. Chciałabym przynajmniej ją wymienić
Zajrzyj na bloga "bez gustu", autorka ostatnio opisuje podobną sytuację i daje wskazówki, może Ci to pomoże


Co do tanich ubrań na allegro - wydawało mi się, że to ciuszki z odrzutu, outletu czy cuś, raz nawet kupiłam sweterek za 20zł i jestem zadowolona
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:38   #4377
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Zajrzyj na bloga "bez gustu", autorka ostatnio opisuje podobną sytuację i daje wskazówki, może Ci to pomoże


Co do tanich ubrań na allegro - wydawało mi się, że to ciuszki z odrzutu, outletu czy cuś, raz nawet kupiłam sweterek za 20zł i jestem zadowolona
tyle, ze reklamacja a wymiana to dwie różne rzeczy. Reklamować można bez paragonu, wymieniać czy zwracać - nie.

h&m nie prowadzi sprzedaży outletowej
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:51   #4378
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Dziewczyny czy widziałyście u siebie te 2 marynarki? Którą bardziej warto kupić?

Czy są jeszcze u Was te w paski ze złotymi guzikami po 149 zł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprodggg.jpg (19,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmproduct.jpg (22,3 KB, 37 załadowań)
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 11:02   #4379
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ja z kolei boje się kupować takie rzeczy, zwłaszcza, że można zostać posądzonym o paserstwo.
Jestem prawie pewna, że pochodzą z kradzieży, o których w H&m na masową skalę tyle się słyszy od samych sprzedających w H&M (i to albo z transportu albo z magazynów, zreztą było o tym kilka artykułów już w necie jak złapali parę osób w Poznaniu).
Sprzedawcy ani nie mają zarejestrowanej działalności przy takiej dużej sprzedaży, ani nie wystawiają rachunków, więc domyslam się, że dowodu zakupu tych rzeczy też nie mają.
Rok albo dwa lata temu kupiłam tak 2 swetry i jak zapytałam o inny rozmiar to Pani mi odpowiedziała, że wieczorem może go załatwić (cena 60 zł, w sklepie 149 zł, nawet zniżka pracownicza tu nie pomoże).


edit. Zresztą jak pewnei masa dziewczyn stąd zauważyła takich sprzedawców np. ciuchów Zary też jest masa, a różnice cenowe to czasem i 50% i więcej, żakiety za 200, zamiast 500 itd.
w życiu bym nie powiedziała że te rzeczy są z kradzieży troche jestem w szoku. I oni tak bezkarnie mogą funkcjonwać? Przecież tych aukcji po niższych cenach jest mnostwo i wiszą bardzo długo..

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy widziałyście u siebie te 2 marynarki? Którą bardziej warto kupić?

Czy są jeszcze u Was te w paski ze złotymi guzikami po 149 zł?
i jedna i druga juz jest w sklepach, a nawet mozna powiedziec ze resztki u mnie przynajmniej. Tą pierwszą na dwa guziki mam w domu, kupiłam przed świętami(zdjęcia), ma cudny koralowy kolor, jest z tych krótszych, ta druga jest bardziej różowa ale też zamówiłam ją sobie w h&m online niemieckim, mierzyłam ją w swoim h&m, przypomina mi ta słynna z Zary różową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2038.jpg (35,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2039.jpg (33,0 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2012-04-09 o 11:04
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 11:12   #4380
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
w życiu bym nie powiedziała że te rzeczy są z kradzieży troche jestem w szoku. I oni tak bezkarnie mogą funkcjonwać? Przecież tych aukcji po niższych cenach jest mnostwo i wiszą bardzo długo..


i jedna i druga juz jest w sklepach, a nawet mozna powiedziec ze resztki u mnie przynajmniej. Tą pierwszą na dwa guziki mam w domu, kupiłam przed świętami(zdjęcia), ma cudny koralowy kolor, jest z tych krótszych, ta druga jest bardziej różowa ale też zamówiłam ją sobie w h&m online niemieckim, mierzyłam ją w swoim h&m, przypomina mi ta słynna z Zary różową
A z niemieckiego wysyłają do Polski? Ile kosztuje przesyłka?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.