Dojrzała kobieta :) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-02-05, 13:37   #4351
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzięki Caffe

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Reign jak maz po covidzie już? Bardzo ciezko przechodzil covid? A Ty sie zarazilas?Jak przeszedł? Ja dostałam w wigilię. Ale to była choroba na 3 dni. Mąż się nie zaraził co mnie dość dziwiło.

Regin lubię zielone kolory. A teraz znów wracam do henny i zielony będzie nawet lepiej pasował do takich kasztanowych włosów.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-05, 17:19   #4352
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Witaj Marjolka tylko nie bij pamiętam... obiecałam że zadzwonię Wyglądasz rewelacyjnie, bez kokieterii. I masz uroczego towarzysza. Mąż na pewno zazdrosny

Reign zakupy jak zawsze ciekawe, przypadły mi do gustu sneakersy i sweter RL
Współczuję koronawirusa w domu. Trzymaj się zdrowo. Psiak też uroczy.
Ja w tym sezonie zimowym popłynęłam w szaleństwo zakupowo-swetrowe Kupiłam 4 a w zasadzie 3 swetry i jeden t-shirt a la sweter RL (na Zalando był tańszy, niecałe 5 stów, ale juz nie ma... ten podlinkowany jest droższy)
https://www.peek-cloppenburg.pl/polo...SABEgKUgvD_BwE

Co Ty nie powiesz... siwe włosy masz... ja w tym tyg mam fryzjera, chodzę z musu, nie z przyjemności Włosy masz śliczne

Aussie jak zdrowie kotka?

Gosia prawdę mówiąc to ja jestem matą dla mojego psa a bywa że też dla kota

Córka wyjechała na ferie, zaczynam niespieszne życie

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-02-05 o 17:22
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-05, 17:27   #4353
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5AB61C9C-D724-4B02-AAC5-2A532839E7F3.jpg (47,7 KB, 42 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-05, 20:37   #4354
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wygląda na to, że Charlie wraca do zdrowia ciężki to był czas. Trzymajcie za młodego kotka kciuki proszę

Reign zdrowia dla Tż i dla ciebie zakupy super. Włosy masz boskie kobieto
Siwe włosy posiadasz...hmm witaj w klubie fryzjer w piątek i ciągle kusi mnie bardziej radykalne cięcie

Wampirzy z fibryną powtórzę jeszcze 2 razy. Wszystko w odstępie 6 tyg. Widzę już efekty i chcę więcej

Chciałabym jakąś mega fajną superową torebkę na wiosnę/lato. Nic nie smakuje tak jak prezent dla samej siebie Przeglądam sobie różne portale i już się zakochałam, ale bez wzajemności niestety jedno zero mniej i idę w ciemno, słowo daję
Tylko 20tys , bierzcie kochane Screenshot_2023-02-05-21-35-01-28_d8f7c2d4207c9c881dc42dd7bff41fe7.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-05, 20:56   #4355
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary- dzwon jakiegos wieczora przed 18 lutego. Pogadamy
Jeszcze troche sie pochwale- moj wnuk ma rok i 7 miesiecy i juz fajnie mowi nawet sa zdania z 2-3 wyrazow. Ale hitem jest nazwanie hipopotama- HIPOTAM :hahaha :

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Ausie tak przy okazji- torebka - nie kupilabym nawet za 50 zeta. naprawde mi sie taka nie podoba....Ale cena wazna- dodaje prestizu Ostatnio kolezanka podrzucila mi ksiazke Zony Konstancina- ogolnie beznadziejna i napisana bardzo marnie. Ale tam wlasnie jest o kobietach ktore na jedne zakupy dziennie wydaja 200 i 300 tysiecy.. Ogolnie ksiazka mnie zbrzydzila- przekartkowalam nie czytajac dokladnie, tylko z nudow. Za to ostatnio czytam Kerstin Hannach wszystko po kolei co uda mi sie zamowic w bibliotece ( ozywiscie Slowik obowiazkowo ). Ale z racji wieku lubie tez czytac ksiazki ktore nazywam-
przeczytaj, usmiechnij sie i zapomnij. I takie ksiazki pisze Monika Szwaja ( dokladnie- niestety juz nie pisze ) A ostatnio bardzo mnie zaskoczyla jej ksiazka Matka Wszystkich Lalek. Naprawde to ksiazka ktora przeczytalam z przyjemnoscia i zaangazowaniem i nie zapomne dlugo.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-05, 21:34   #4356
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-06, 16:23   #4357
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

hej Marjolka, dawno Cie nie było, ale wygladasz bardzo dobrze...Loki jak zwykle piekne.
Reign, niestety na siwienie nie ma sposobu...Testowałam jakies plyny i nic nie dało...Jak Ci pasuje blond to dobrze....To sporo estetycznej planujesz ja tez mysle o hifu, ale najpierw botoks w zwacze...
Caffe, krem ma polskie napisy, ale uzywa sie bardzo przyjemne...
Aussie, kciuki za kota...
Dzis dzwoniłam i zarezewowałam stolik na hm..wczesne walentynki, czyli w piatek - w popularnej knajpce w kołobrzegu...Jestem ciekawa jak to bedzie bo rzadko wychodzimy gdzies.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

i jeszcze widziałam zdjecia Madonny-byłam przerazona. Ja rozumiem chec zatrzymania młodosci, ale teraz nie ejst w ogole podobna do siebie. Miałą szczupła twarz, zgodnie z logika starzenie by dało jeszcze wieksza szczupłosc i zwiotczenia, a u niej probowano to wyrownac wpompowaniem litrow kwasu i botoksu...
https://www.pudelek.pl/grammy-2023-g...3525149297248g
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 19:05   #4358
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama dzieki za miłe słowa.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-07, 11:31   #4359
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
hej Marjolka, dawno Cie nie było, ale wygladasz bardzo dobrze...Loki jak zwykle piekne.
Reign, niestety na siwienie nie ma sposobu...Testowałam jakies plyny i nic nie dało...Jak Ci pasuje blond to dobrze....To sporo estetycznej planujesz ja tez mysle o hifu, ale najpierw botoks w zwacze...
Caffe, krem ma polskie napisy, ale uzywa sie bardzo przyjemne...
Aussie, kciuki za kota...
Dzis dzwoniłam i zarezewowałam stolik na hm..wczesne walentynki, czyli w piatek - w popularnej knajpce w kołobrzegu...Jestem ciekawa jak to bedzie bo rzadko wychodzimy gdzies.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

i jeszcze widziałam zdjecia Madonny-byłam przerazona. Ja rozumiem chec zatrzymania młodosci, ale teraz nie ejst w ogole podobna do siebie. Miałą szczupła twarz, zgodnie z logika starzenie by dało jeszcze wieksza szczupłosc i zwiotczenia, a u niej probowano to wyrownac wpompowaniem litrow kwasu i botoksu...
https://www.pudelek.pl/grammy-2023-g...3525149297248g
A co to knajpka?

Kiciuś już dobrze ufff

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-07, 15:28   #4360
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień Dobry, kawa?

Kama, zerknęłam na zdjęcia Madonny. Katastrofa…
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-07, 17:25   #4361
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie, to Pasta&pesto. pomijam, ze trudno mi zapamietac nazwe i usilnie ja przekrecam
Caffe, no właśnie przeraziło mnie zrobienie siebie kogos całkiem innego, wyglada, jak po ogromnej dawce sterydow - wszystko spuchniete, zamazujac jej rysy. Dla kontrastu - widziałam fotki Sharon Stone - jest piekna
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-07, 17:55   #4362
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Aussie, to Pasta&pesto. pomijam, ze trudno mi zapamietac nazwe i usilnie ja przekrecam
Caffe, no właśnie przeraziło mnie zrobienie siebie kogos całkiem innego, wyglada, jak po ogromnej dawce sterydow - wszystko spuchniete, zamazujac jej rysy. Dla kontrastu - widziałam fotki Sharon Stone - jest piekna
Podobno Madonna jest świeżo po liftingu... przeczytałam na pudelku Tyle, że to kobieta po 60. Zawsze miała kanciastą twarz, szpiczasty podbródek przy mocnej żuchwie. A z taka twarzą grawitacja się nie patyczkuje A Madonna jak widać na załączonym obrazku, pokonała grawitację Trójkąt młodości z (lekkim) przymrużeniem oka Kiedyś jej wygląd był efektem ćwiczeń i powiedzmy subtelniejszych zabiegów. Teraz dieta poszła w odstawkę... Niemniej gdyby nic nie robiła z twarzą, mówiono by że stara i gruba... tak źle, tak niedobrze. A jej się chyba nowy image podoba. Wszystkim nie dogodzisz

Miałam wczoraj napisać że lubiana przez Kamę i Reign marka Elemis na polskim Zalando była w dobrej cenie , oferta promocyjna, chyba z okazji zbliżających się walentynek całe 20%. Również obejmowała przecenione produkty. Niestety skończyła się... może powróci

Miałam zepsuty cały wczorajszy dzień. Dostałam po 2 m-cach @ i chodziłam nieprzytomna przez pół dnia. Rzadko towarzyszy mi jakikolwiek ból, a tym razem uraczyła mnie i potwornym bólem głowy, i podbrzusza, i mdłościami. Biegunki nie wspominając... Też tak macie? Czy powinnam umawiać się na kolejną wizytę do gin, u którego nota bene niedawno byłam

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

A dokąd Sova odleciała?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Aussie, to Pasta&pesto. pomijam, ze trudno mi zapamietac nazwe i usilnie ja przekrecam
Caffe, no właśnie przeraziło mnie zrobienie siebie kogos całkiem innego, wyglada, jak po ogromnej dawce sterydow - wszystko spuchniete, zamazujac jej rysy. Dla kontrastu - widziałam fotki Sharon Stone - jest piekna
Bardzo ładna restauracja Kama. Opinie ma dobre, no zaczynam być głodna
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 07:46   #4363
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Aussie, to Pasta&pesto. pomijam, ze trudno mi zapamietac nazwe i usilnie ja przekrecam
Caffe, no właśnie przeraziło mnie zrobienie siebie kogos całkiem innego, wyglada, jak po ogromnej dawce sterydow - wszystko spuchniete, zamazujac jej rysy. Dla kontrastu - widziałam fotki Sharon Stone - jest piekna
Dzięki. Znam. Niestety mnie nie zachwyciła. Oby wam się spodobało

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 10:34   #4364
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Podobno Madonna jest świeżo po liftingu... przeczytałam na pudelku Tyle, że to kobieta po 60. Zawsze miała kanciastą twarz, szpiczasty podbródek przy mocnej żuchwie. A z taka twarzą grawitacja się nie patyczkuje A Madonna jak widać na załączonym obrazku, pokonała grawitację Trójkąt młodości z (lekkim) przymrużeniem oka Kiedyś jej wygląd był efektem ćwiczeń i powiedzmy subtelniejszych zabiegów. Teraz dieta poszła w odstawkę... Niemniej gdyby nic nie robiła z twarzą, mówiono by że stara i gruba... tak źle, tak niedobrze. A jej się chyba nowy image podoba. Wszystkim nie dogodzisz



Miałam wczoraj napisać że lubiana przez Kamę i Reign marka Elemis na polskim Zalando była w dobrej cenie , oferta promocyjna, chyba z okazji zbliżających się walentynek całe 20%. Również obejmowała przecenione produkty. Niestety skończyła się... może powróci



Miałam zepsuty cały wczorajszy dzień. Dostałam po 2 m-cach @ i chodziłam nieprzytomna przez pół dnia. Rzadko towarzyszy mi jakikolwiek ból, a tym razem uraczyła mnie i potwornym bólem głowy, i podbrzusza, i mdłościami. Biegunki nie wspominając... Też tak macie? Czy powinnam umawiać się na kolejną wizytę do gin, u którego nota bene niedawno byłam

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

A dokąd Sova odleciała?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------





Bardzo ładna restauracja Kama. Opinie ma dobre, no zaczynam być głodna
Też mi się tak zdarza od czasu do czasu. Ma całe szczęście ostatnio już nie . Trzymaj się, u mnie taki bywa tylko pierwszy dzień.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 11:48   #4365
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej miluśińskie.


Aussie trzymam kciuki za kocura.
Torebka ładna,cena niekoniecznie.
Rozumiem dylematy tego zakochania


Kam romantycznie
Rezydenci i New Amsterdam z nowych sezonów,polecam.


Wyszłam,wyszłam z mężem.
Co nie,jak tak
Tyle mego i naszego.


Zrobiłam dziś dwa badania ,zlecone przez gina.
240zeta
AMH i FSH.
Wyniki wieczorem pewnie.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 14:03   #4366
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dziewczyny, który olaplex polecacie, bo ja po 5 nie mogę opanować włosów....

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 18:58   #4367
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Olaplexu dawno nie miałam, chyba 3 ostatnio, olejke mam, ale to raczej na urlop...
Dzis klełam w zywy kamien, bo musiałam dostosowac jakos do potrzeb mamy jej nowy telefon. stary padał, z racji antycznej baterii i wieku...no i ja go dobiłam probujac dostac sie do karty nie z tej strony...Filmik z yt był nie dosc precyzyjny...Brat kupił jej juz wtedy smartfona, ale to był normalny smartfon, a nie telefon dla osoby prawie niewidzacej i słabosłyszacej...Nie przyzwyczaiła sie, nie umiała go obsługiwac, nie potrafiła przesuwac palcem w odpowiedni sposob itp...Bratanek kupił komorke z klawiszami, dla osoby własnie starszej, słabo widzacej i słabo słyszacej...W teorii - cud miod, instrukcja w internecie zapewniała, z ema wszystko...No moze i ma, ale JAK do diabla sie do tego dostac?! Smartfony sa jednak intuicyjne, a tu, jak małpka w zoo - miotałam sie, probujac dojsc do takich rzeczy, jak dodaj kontakt, przypisz numer itp...I nadal nie wiem, JAK mi sie tam CZASEM udało dostac, wiec nie umiem tego powtorzyc.. W bolach przypisałam do klawiszy iles numerow, czujac sie coraz głupsza, im dłuzej to trwało...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 20:32   #4368
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama jak mama ma telefon z przyciskim SOS na pleckach -to uważaj. Taki miała moja mama, samoistnie wybierał kilka razy na dobę polaczenie na numer 112. W nocy również. Telefon poszedł do śmieci. Teraz mama ma inny. Zwykłą Nokię. Czy umie go obsługiwać …? Bywa z tym różnie. Dziś zadzwoniła do mnie trzy razy, twierdząc że dzwoni do Basi, swojej siostry.
Temat smartfona został już zakopany a szkoda. Moja córka pokazywała i uczyła babcie połączeń wideo. Zachęcała wspólnymi śniadaniami i ploteczkami. Nic z tego, nie nauczy się.
A ustawień na telefonie współczuje. Miałam również z tym problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-08, 20:54   #4369
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czemu nie możesz opanować włosów Aussie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Mam wynik FSH
10 dzień cyklu
4,06
Faza folikularna
Idealnie
Czyli nie ma meno .
Ginekolog odpisał po wysłaniu wyniku , że jak młoda siksai nie potrzeba żadnego wsparcia hormonalnego ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Miał być jeszcze jeden wynik
I nie ma na stronie
Jutro pójdę dopytać
240 zeta za zbadanie jednego hormony , to chyba przegięcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Kam nie pomogę .
Technicznie jestem w innej epoce .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Caffe co tam u Ciebie ?
Anyżku jak fajnie , że jesteś
Sowa ?
Jak Ty ?
La Mary lepiej się czujesz ?
Mnie wahanie , nawet parodniowe podbija ból przy @


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Reing zakupy sztos .
Jak mąż się czuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Aussie mam serum olaplex 9
Takie żelowe .
Czy lubię?
Nie wiem tak szczerze ..
Wierzę , że pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Miło wspominam maskę Olaplex8
Chodź doceniłam po pewnym czasie .
Teraz mam Kerastase .
Używasz przed myciem .
Robi robotę.
A co kocham i uważam , za najlepszy kosmetyk do włosów to :
Artego Easy Care Rain Dance Replenishing Cream termoochronny krem modelujący.
Jest jak odżywka , mleczko , zabezpieczenie .
Nie obciąża .
Włosy po użyciu ( u mnie 4 pompki )są niesamowite .
Widać efekty
Idealne .
Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 07:03   #4370
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
LaMary jestem..nie odlecialam a szkoda bo patrzac codziennie rano na -10 to chyba marzy mi sie lato....
Kama czekam na opinie o restauracji... pokazalam malzowi i stwierdzil ze "mozemy sie wybrac" wiec juz czekam na czerwiec....
U mnie stabilnie, powoli cos sie rusza w pracy ale jeszcze widac martwy sezon... byle do wiosny
W poniedzialek jade porobic badania a w kolejny mam diabetologa i już czuje opitol ze nie schudlam... bo marnych 2kg to nawet nie licze bo raz sobie sa a raz ich nie ma
Kama z telefonem nie pomoge... ostatnio "odpalilam" moja stara nokie i sie sama na niej pogubilam..
W ogole mam od wczoraj ubaw z kursantki... posze dziewcze (tak mysle) "dzien dobry, chciałabym umowic sie na jazdy"... no to odpisuje "dzien dobry a jak sie nazywasz" i nastala cisza... ja nie wiem, ale wszyscy osiemnastolatkowie piszacy/dzwoniacy maja tendencje do nieprzedstawiania sie... no bo ja to chyba powinnam sie domyslec kto to... malo ktore jest na tyle ogarniete zeby wypowiedziec swoje imie czy nazwisko, jakby to jakos wstyd byl. No wiec czekam sobie cierpliwie az laska sie odezwie...
Albo lepszy hit... w sobote po piatkowej sniezycy na ulicach bialo, slisko...i mamusia przywiozla syna na jazdy, wysiadla do mnie i pyta czy te jazdy to na pewno beda bo warunki kiepskie i ona sie NIE SPODZIEWALA ze w lutym snieg spadnie no serio? I tak powiem wam, ze patrze na tych mlodych ludzi i sie zastanawiam, jak oni sobie dadza rade w doroslym zyciu... eh, takie poranne przemyslenia
Mariolka jak dawno cie nie bylo a piesio cudny
Reign wlosy piekne...sama bym takie chciala
Dopijam kawe i zbieram sie popracowac
Milego dnia babeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 12:42   #4371
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dziś nie zaczęłam dnia od wypicia kawy. Brak rytuału odbił się na mojej psychice hehe... Zaplanowali mi w pracy, oczywiście nie informując wcześniej seminarium na drugim końcu miasta. Zapchajdziura czy coś Miałam w planach fryzjera, musiałam przełożyć na przyszły tydzień.

Sova są sprawy na tym świecie, które mnie nieustannie dziwią (i tak juz pozostanie) do nich należy też moja córka. Pomijam, że to mądre dziecię ale czasami zadziwia mnie jej ekosystem Rok temu umówiła się w Trójmiescie, z poznana wcześniej koleżanką. To były wakacje więc nie widzieliśmy problemu, żeby ją podwieźć pod wskazane miejsce. Tyle, ze poza imieniem i relacją że koleżanka "fajna i kumata" nie dowiedzieliśmy się nic więcej. Bo po co nam ta wiedza, skoro jej niepotrzebna. I tak, jest świadoma zagrożeń jakie niesie internet, ze ktoś mógł podszyć się pod koleżankę, ale na dociekania i refleksje zazwyczaj nie ma czasu, a że nadmienione nie może obejść się bez tego czasu to juz inna bajka. No ale tłumacz... skoro jajko mądrzejsze od kury Zresztą media społecznościowe w pewnym stopniu odcinają młodym myślenie

Kama moj ojciec tez miał problem z podobnym telefonem. Od dłuższego czasu ma nowszy model i tez go technologia pokonała

Miszka czuję się dobrze, pół dnia miałam wyjęty z życiorysu. Dzięki że pytasz Ja u gin każdorazowo mam robione usg transwaginalne, koszt 200 zł+ wizyta.


Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który olaplex polecacie, bo ja po 5 nie mogę opanować włosów....

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Dla moich włosów najlepszy to N0 3 w duecie 6 i/lub 7. wspomniana 9 tez jest niezła ale wyłącznie w teamie olaplexu. BARDZO wydajny bo wystarczy ociupinka, inaczej pierwszorzędnie poskleja włosy.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 12:49   #4372
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kawa

Dziś dzień zakupów w aptece


Elektrolity



Ibuvit wit d 2000+omega (zanim słoneczko na dobre zaświeci)

Glucosamine + MSM + Chondroitin


---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

La Mary usg mam zawsze przy wizycie,ale tym razem pomna wieści na moje starzenie dołu,chciałam wyniki z krwi.
Czarno na białym.

Rezerwę jajeczkowania też zrobiłam.
Wg wyniku i kalkulatora ,który jest dostępny na necie-w normie.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 13:11   #4373
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jak sprawdził się test podkładu koreanskiego? Niestety, nie dla mnie. Jest treściwy, gęsty i tak kryjący, że tworzy efekt maski. Również po zmieszaniu z kremem pielęgnacyjnym. No miłości z tego nie będzie.

I moje zakupy bo chyba nie pokazywałam…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-02-15 o 15:19
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 13:45   #4374
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie często podbieram kosmetyki 'włosowe' córce. Ona uzywa wyłącznie pielęgnacji naturalnej, w przeciwieństwie do mnie Czasami znajduję u niej naprawdę perełki. Ostatnio zachwyciłam się odzywką humektantową-guma balonowa. Włosy po tej odżywce sa mięciutkie i w ogóle nie występuje problem z rozczesywaniem. Może sprobujesz? Do tego są taniutkie

https://crazyhair.com.pl/odzywki-1

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-02-09 o 14:19
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:13   #4375
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-02-15 o 15:18
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 15:37   #4376
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Widzę dużo Onlybio u Ciebie Mary. Ja jestem coraz bardziej zainteresowana ich kosmetykami nie tylko do wlosow. Do wlosow też polecam kosmetyki Hairy Tale. Te i inne też fajne kupicie w sklepie Napieknewlosy. Ale wracając do Onlybio -nie chciało mi się robić kremu i zaczęłam przeglądać składy kremów różnych firm. Wczytałam się w składy Paulas Choise, Dermika, Missha, i chyba jeszcze coś i po prostu się wkurzyłam. Masa silikonow w składzie, nie jeden ale dwa trzy. Jak krem ma działać jeśli silikon tworzy barierę? A jak już skład był obiecujący to nagle na końcu wyskakiwał Phenoxyetanol -konserwant. O pochodnych ropy naftowej już nie wspomnę. Zniesmaczona weszłam na stronę Rossmana. I tam znalazłam naprawdę kosmetyki z bardzo fajnym składem i to były właśnie Onlybio. Dopiero odebrałam z Rosska więc jeszcze nie użyłam.
Jeszcze jedna firmę chciałam Wam polecić. I do twarzy i do wlosow to Stars. Też mam dużo masek do wlosow tej firmy i wszystkie są bardzo dobre. Teraz zdjecia
20230209_163322.jpg20230209_163333.jpg20230209_163551.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2023-02-09 o 15:38
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 15:59   #4377
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary dzięki. Też mam sporo rzeczy do włosów z onlybio. Ścierki, olejki itp.

Niestety nie polecam olaplex 5. Chociaż pewnie u kogoś się sprawdza u mnie włosy po nim są mega miękkie, co jest niby fajne, ale przy okazji moje włosy są też mega napuszone Nie da rady ich zostawić bez suszenia i prostowania. Inaczej szopa na głowie. Wykończę ją jakoś i spróbuję kupić inne polecane przez was

Dzięki Mariolka też

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 16:06   #4378
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Spróbuj. Warto. Dodam jeszcze że te z Onlybio które kupiłam wszystkie mają bakuchinol

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 17:22   #4379
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Spróbuj. Warto. Dodam jeszcze że te z Onlybio które kupiłam wszystkie mają bakuchinol

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Mówisz o onlybio. Mam stosuję i lubię

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 17:52   #4380
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie to się cieszę że nie jestem tu osamotniona w swoich wyborach

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.