Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 20:59   #4381
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
witam dziewczyny! tu znowu ja...Mija juz 8dzien jak biore tabletki na wywolanie okresu... a tu nic niby MAXYMALNIEpo 10 dniach powinien przyjsc... ciekawe (lekarz mowil ze juz nawet po mniej niz 10 dniach moze przyjsc???)...juz naprawde zaczynam sie stresowac z tego powodu... a wlasciwe od dawna sie stresuje,denerwuje i wkurzam,no i marudze ciagle mojemu Tz Chce wkoncu malego mojego bejbika,narazie to chyba marzenia poki nie ureguluje tego okresu... Chyba z rozpaczy zaczne sie modlic pozdrawiam
Ja dziś biorę luteine siódmy dzień i też nie mam jeszcze okresu ale to jest całkowicie normalne. Tabletki mam brać przez 10 dni i dopiero po ich odstawieniu okres ma się pojawić. Nic się nie stresuj.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:13   #4382
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

a jesli ja nie miałam przez długi czas okresu, ale po hormonach i po luteinie wrócił, ale z powodu wyjazdu nie miałam go w zeszłym misiącu, to picie herbatki z krwawnika pomoże?

bo jak miałam regularnie, to tez na jedym z wyjazdów nie pojawił sie, co myslicie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:58   #4383
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Szczerze to nie słyszałam o tej herbacie.
Ah i mi luteina w ogóle nie pomogła, nic.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:15   #4384
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Szczerze to nie słyszałam o tej herbacie.
Ah i mi luteina w ogóle nie pomogła, nic.
Jak to ci nie pomogła? Nie dostałaś @ po luteinie? Jak długo brałaś?
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:28   #4385
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Szczerze to nie słyszałam o tej herbacie.
Ah i mi luteina w ogóle nie pomogła, nic.
mi za pierwszym razem tez nie pomogła, bo najpierw stosowałam luteine, potem hormony, i znow luteinę, i po 2 razie pomogła.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 17:24   #4386
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Mam mały problem po osdtawieniu tabletek anty. Niestety, musiałam odstawić je, bo już w 5 dniu brania strasznie puchły mi nogi. Ginekolog kazał odstawić i mówił, że może być "małe" przesunięcie w okresie. Niestety, mija miesiąc i dalej go nie ma W ciąży nie jestem... Może jestem troche przeważliwiona, ale było już tak, że okres spóźniał mi się 4 miesiące. Mam dość nieregularne cykle, ale już jakoś od roku wszystko było ok... Co radziłybyście? Iść już do gin czy przeczekać jeszcze, a jeśli tak to ile?
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:23   #4387
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Ja dziś biorę luteine siódmy dzień i też nie mam jeszcze okresu ale to jest całkowicie normalne. Tabletki mam brać przez 10 dni i dopiero po ich odstawieniu okres ma się pojawić. Nic się nie stresuj.
No mam nadzieje ze przyjdzie! Dzis wzielam ostatnia10 tabletke... wiec poczekam jeszcze te pare dni Ja jestem obecnie od jakiegos czasu w niemczech... Pewnie tego ginekologa dokladnie nie zrozumialampozdrawiam!
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 19:28   #4388
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nanetti_ Pokaż wiadomość
Mam mały problem po osdtawieniu tabletek anty. Niestety, musiałam odstawić je, bo już w 5 dniu brania strasznie puchły mi nogi. Ginekolog kazał odstawić i mówił, że może być "małe" przesunięcie w okresie. Niestety, mija miesiąc i dalej go nie ma W ciąży nie jestem... Może jestem troche przeważliwiona, ale było już tak, że okres spóźniał mi się 4 miesiące. Mam dość nieregularne cykle, ale już jakoś od roku wszystko było ok... Co radziłybyście? Iść już do gin czy przeczekać jeszcze, a jeśli tak to ile?
ja bym radzila wizyte u ginekologa, miesiac to juz troche dlugawo
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:33   #4389
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
No mam nadzieje ze przyjdzie! Dzis wzielam ostatnia10 tabletke... wiec poczekam jeszcze te pare dni Ja jestem obecnie od jakiegos czasu w niemczech... Pewnie tego ginekologa dokladnie nie zrozumialampozdrawiam!
Będzie dobrze
daj znać jak już dostaniesz @ bo sama jestem ciekawa po jakim czasie po odstawieniu lutki mam się spodziewać malpy
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 23:18   #4390
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Ja drugi tydzien czekam na @ po luteinie...estradiol mam 70 wiec w normie, a mam niedowage. Zdziwilo mnie to, bo przy niedowadze jest za mala ilosc tkanki tluszczowej produkującej estrogeny. Skoro hormony mam w normie, uklad rozrodczy tez w porządku, to czy moga byc tego jakies konsekwencje ze nie mam @ ??

P.S. Nie odchudzalam sie ani nie odchudzam i jem normalnie.
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 07:11   #4391
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pituszka Pokaż wiadomość
ja bym radzila wizyte u ginekologa, miesiac to juz troche dlugawo
No może i tak trzeba będzie już zrobić. Bo im dłużej czekam tym bardziej się stresuję...
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 10:10   #4392
ivx17
Przyczajenie
 
Avatar ivx17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 23
GG do ivx17
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny tak czytam wasz wątek i czytam, ale mam nadal obawy. Mija właśnie 2tyg odkąd spóźnia mi się @ generalnie cykle miałam 30-32dni nigdy nie brałam tabletek. Współżyliśmy z chłopakiem raz z zabezpieczeniem w ostatnim miesiącu. Robiłam 3 testy różnych firm wszystkie negatywne. Idę do gina za tydzień. Ale jak myślicie wierzyć testom?
ivx17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:22   #4393
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivx17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny tak czytam wasz wątek i czytam, ale mam nadal obawy. Mija właśnie 2tyg odkąd spóźnia mi się @ generalnie cykle miałam 30-32dni nigdy nie brałam tabletek. Współżyliśmy z chłopakiem raz z zabezpieczeniem w ostatnim miesiącu. Robiłam 3 testy różnych firm wszystkie negatywne. Idę do gina za tydzień. Ale jak myślicie wierzyć testom?

nie sadze aby wszystkie 3 testy sie pomylily mysle ze mozna im wierzyc ale tak na parwde to jedynie lekarz rozwieje watpliwosci
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:08   #4394
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Czy ktoś miał podobny przypadek?

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
hej,
czy testosteron wolny: 5,0 pg/ml
(norma: owulacja 0,0-4.1)
menopauza 0,1-1,7
tabletki anty 0,3-2,0)
może być przyczyną zaniku miesiączki? do tego mam nadczynność tarczycy, ale na to się leczę u endo, ale okres nie wraca. Chodzę też do ginekologa i biorę luteinę, za pierwszym razem okres był normalny, ale teraz po luteinie mam tylko jakieś brązowe plamienie, bez żadnego bólu brzucha czy innych objawów. Do tego strasznie wypadają mi włosy, przetłuszcza się skóra i włosy, mam trądzik. Gin kazał przyjść w kwietniu, ale ja już nie wytrzymam dłużej. Iść już? Okresu normalnego nie mam już chyba ponad 1,5 roku.
Ja miałam problemy z okresem. Na początku miałam przepisaną luteinę, która mi pomogła 2-3 razy? A od dłuższego czasu mam cyclo-progynova. Z tymi tabletkami, okres dostaję równo co do jednego dnia.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:36   #4395
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Oj nie pamiętam ile brałam, na pewno 2 tygodnie. Byłam z tym u jednego gine, który mi przypisał i miałam dostać, a miałam tylko efekty uboczne. Później brałam hormony, po których okres niby wrócił, ale to co się ze mną wtedy działo ... wolę o tym nie myśleć. Postanowiłam przerwać i wspólnie z moim endo-gine doszliśmy do wniosku że po maturze wznowię walkę ;D
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:41   #4396
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Czy ktoś miał podobny przypadek?

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z okresem. Na początku miałam przepisaną luteinę, która mi pomogła 2-3 razy? A od dłuższego czasu mam cyclo-progynova. Z tymi tabletkami, okres dostaję równo co do jednego dnia.
A miałaś robione badania hormonalne? Bo z tego co czytam to się bierze, gdy się ma niedobór hormonów... to jest chyba estradiol : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:48   #4397
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Czy ktoś miał podobny przypadek?

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A miałaś robione badania hormonalne? Bo z tego co czytam to się bierze, gdy się ma niedobór hormonów... to jest chyba estradiol : )
Miałam robione. A poza tym, co miesiąc jestem na wizycie u endokrynologa.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:29   #4398
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Czy ktoś miał podobny przypadek?

ja również mam nieregularne miesiączki,co 35,40 a czasami nawet co 50 dni,ginekolog chciał mi przepisać tabletki żebym miała regularny okres,ale ja nie chce,bo mam problem z żołądkiem,i nie chce żeby tabletki mi go podrażniły,mam 23 lata,miesiączkuje od 15 roku życia,mam nadżerkę,ale usuwać jej nie trzeba bo to podobno po ciąży zniknie,tak mówią lekarze
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 07:52   #4399
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

up up up!
Ostatnią miesiączkę miałam 06.12. (odchudzalam sie) 10 dni temu byłam u ginekologa, przepisal 2opakowania duphastonu. Jedno skonczylam, dzis zaczynam drugie. Kiedy moge spodziewac sie okresu? Jesli sie nie pojawi po skonczeniu opakowania to powod do niepokoju...? Mama mnie postraszyla nieplodnoscia....
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 09:53   #4400
patrycjam1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cześć, ja również mam problem z okresem (od zawsze chyba). Ostatni raz @ pojawiła się na poczatku listopada, i plamienie trwało kilka godzin ;/. Pózniej miałam sesje itd. więc nie miałam chwili aby się tym martwić. Dopiero 22 lutego poszłam do ginekologa, ktory zapisał mi PROVERĘ 10mg, którą miałam brać przez 5 dni. Okres miał się pojawić od 3 do 7 dni po odstawieniu.
Jednakże 25 lutego doszło między mną, a moim chłopakiem do zbliżenia bez zabezpieczenia ( do wytrysku jednak nie doszło ). Dziś mija 7 dzien od odstawienia tabletek, a okresu ani widu, ani słychu ;/ Poważnie tym się zaczynam martwić.
W ciązy nie jestem - wczoraj robiłam test płytkowy (8go dnia od stosunku, więc wynik powinien być wiarygodny).
Dla pewności jednak powtórzę go we wtorek, przed wizytą u ginekologa.
Czy któraś z Was również miała problemy z wywołaniem miesiączki Proverą, albo innym lekiem?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Electra123210 Pokaż wiadomość
Ja drugi tydzien czekam na @ po luteinie...estradiol mam 70 wiec w normie, a mam niedowage. Zdziwilo mnie to, bo przy niedowadze jest za mala ilosc tkanki tluszczowej produkującej estrogeny. Skoro hormony mam w normie, uklad rozrodczy tez w porządku, to czy moga byc tego jakies konsekwencje ze nie mam @ ??

P.S. Nie odchudzalam sie ani nie odchudzam i jem normalnie.
Odnośnie Luteiny - również ją przyjmowałam jakiś rok temu. Przez 5 dni bodajże, a okres pojawiał mi się dosyć szybko - chyba na 4 dzien po odstawieniu, więc wg mnie jest to dosyć dobry środek.
No ale każdy organizm jest inny - na ulotce przeczytajcie ile max trzeba czekac, jesli do tego czasu się nie pojawi, pozostaje jedynie wizyta u ginekologa.
patrycjam1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:37   #4401
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze
daj znać jak już dostaniesz @ bo sama jestem ciekawa po jakim czasie po odstawieniu lutki mam się spodziewać malpy
Dzis jest 5 dzien po odstawieniu tabletek no i nie wiem... jajniki mnie bola, myslalam ze ten okres wkoncu przyjdzie a tu co Niewiem ? dzis mialam lekkie plamienia a nawet nie wiem jak to nazwac wlasciwie poprostu sluz byl zabarwiony krwia ale na wlasciwy okres to mi nie wyglada... wystarczy ze mam wkladke-bo podpaska czy tampon przy czyms takim skapym!!!!! to mi nawet nie potrzebne???wiec czekam dalej poczekam ze 3dni i ide do ginekologa...zobacze co zas mi wymysli
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:26   #4402
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
Dzis jest 5 dzien po odstawieniu tabletek no i nie wiem... jajniki mnie bola, myslalam ze ten okres wkoncu przyjdzie a tu co Niewiem ? dzis mialam lekkie plamienia a nawet nie wiem jak to nazwac wlasciwie poprostu sluz byl zabarwiony krwia ale na wlasciwy okres to mi nie wyglada... wystarczy ze mam wkladke-bo podpaska czy tampon przy czyms takim skapym!!!!! to mi nawet nie potrzebne???wiec czekam dalej poczekam ze 3dni i ide do ginekologa...zobacze co zas mi wymysli
To jest mój 4 dzień po odstawieniu lutki (ostatnia tabletkę bralam w niedziele rano) i dziś rano zauważyłam lekkie plamienie. Czekam na coś więcej
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:32   #4403
Olla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

dziewczyny, jak macie już lekko brązowe plamienia (nawet skąpe) to znak że za 1-2 dni pojawi się właściwy okres. Głowa do góry!!!
Olla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:17   #4404
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Ja na szczęście dostałam już "normalny okres". Jak na razie nie jest zbyt obfity ale ważne ze jest.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:35   #4405
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

dolaczam sie bolow w tym watku.


spoznia mi sie okres 7 dni wiec zaczynam sie juz martwic gdyz nigdy nie mialam takiego spoznienia. mam parcie na mocz, czasami boli mnie podbrzusze, ponadto mam silne bialo przezroczyste plynne uplawy,

nie wiem co robic, gdyz mam do tego zapalenie ucha i biore antybiotyki i wciaz mam goraczke, jednakze mysle ze nie jest to spowodowane antybiotykiem gdyz biore go dopiero 3 dzien, a okres spoznia mi sie 7 dni. czekac na wyleczenie ucha czy isc od razu do ginekologa?
(a no i jestem dziewica, wiec jakas ciaza nie wchodzi w gre.)
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:40   #4406
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Dziewczyny wkoncu doczekalam sie okresu nie sadzilam ze bede sie tak cieszyc... po 3 miesiacach wkoncu jest!!! teraz w piatek pojde na pobranie krwi,lekarz zrobi mi badania hormonalne i wtedy zobaczymy co dalej bede dalej was informowac co dalej bedzie... Pozdrawiam!!!
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:19   #4407
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkoncu doczekalam sie okresu nie sadzilam ze bede sie tak cieszyc... po 3 miesiacach wkoncu jest!!! teraz w piatek pojde na pobranie krwi,lekarz zrobi mi badania hormonalne i wtedy zobaczymy co dalej bede dalej was informowac co dalej bedzie... Pozdrawiam!!!
Ja też się cieszę z okresu jak nikt inny na świecie
I jutro też ide na badania hormonalne!
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 18:10   #4408
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: brak okresu

No tak,
pewnie powiele temat, ale nie mam jak udac sie do lekarza a moze ktos da wskazowke albo uspokoi, prosze!!
Od lat mam okres regularny jak w zegarku. Tym razem powinnam miec 5 dni temu ale go nie było. Dzis dostałam plamienie, myslalam ze to okres, ale to jednorazowa sprawa, krwawienia brak. Okolo 2 tyg. temu, pojawil sie bol w lewym podbrzuszu, ale zalozylam, ze przeziebilam jajniki. Teraz rowniez boli.
Co zrobic, jesli aktualnie nie moge isc do lekarza? Do kraju wracam za miesiac.
Czy powinnam sie martwic? Pomozcie prosze ( o ciazy nie ma mowy)
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 19:09   #4409
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: brak okresu

Pewnie pojawi sie okres tylko za bardzo sie stresujesz. Bol po lewej stronie podbrzusza to byla pewnie owulacja. A plamienie czesto zapowiada miesiaczke. Nie martw sie. 5 dni to jeszcze nie spoznienie. Moze sie stresowalas za duzo, pracowalas, przeziebilas? Wiele czynnikow ma wplyw na okres.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:34   #4410
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: brak okresu

Kochana, dziekuje serdecznie, troche sie uspokoilam
Nigdy mnie nic nie bolalo ani przed ani po okresie. Zaczelam szperac w internecie i myslalam ze bol wynika z braku owulacji i utworzenia sie torbieli wskutek nie pekniecia pecherzyka - czego to nie mozna wyczytac!
Owszem, w zwiazku z wyjazdem mialam powazny stres ale nigdy do tej pory nie mialam nieregularnego okresu, zawsze co 28/29 dni 3-dniowy bez zadnego bolu - mozna pomyslec ze wrecz idealnie dla kobiety, dlatego sie wystraszylam, no i ten bol podbrzusza - jakby klucie po lewej stronie, a nie skurcze. Poza tym jestem zdrowa jak ryba- biorę jedynie zelazo i magnez, bo wyniki okresowych badan wykazaly ich niedobor.
Badz co badz, jestem spokojniejsza. Dziekuje!

Edytowane przez Braunie1980
Czas edycji: 2011-03-10 o 20:37
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.