Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 15:46   #4411
lowewaniliowe
Przyczajenie
 
Avatar lowewaniliowe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
ktoś w tym wątku polecał Kamila Peciaka - sama mam zamiar do niego iść w okolicach wakacji
polecam Kamila! byłam u niego na ścięciu i farbowaniu - wyszłam mega zadowolona! pytał mnie o wszystko, widać było, że zależy mu na kliencie.
cały czas rozmawialiśmy, pokazałam mu zdjęcia fryzur, był bardzo profesjonalny, dokładny, przedstawił mi swoje propozycje. super! )
lowewaniliowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:59   #4412
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam w salonie Metamorfoza na Racławickiej, u p. Marty i polecam. Bardzo fajnie mnie ścięła, doradziła, dobrała ładny odcień, a zapłaciłam za to mniej niż Oskar bierze za strzyżenie z modelowaniem. Pracują tam dziewczyny na L'Orealu, salon jest tam gdzie kiedyś było Avant Apres.

M.in. z Twojego polecenia udałam się do p. Marty i jestem bardzo zadowolona U mnie było farbowanie ze strzyżeniem. Pani Marta doradziła, pytała o sporo spraw związanych z włosami, na które do tej pory nie zwracałam uwagi P. Marta jest też baaardzo sympatyczną osobą. Ceny są dobra biorąc pod uwagę, że farbują włosy L'Orealem. Wyszłam zadowolona z nową fryzurą, także polecam!
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 10:53   #4413
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jakby któraś planowała totalną odmianę, to w M-1 jest akcja 'Metamorfoza". Są plakaty w niektórych sklepach m.in. Promod, Tiffi, Triumph, w Yves Roches i w salonie Eric Stipa. Trzeba się zgłosić do Eric Stipa przed świętami.
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:36   #4414
unlimited
Raczkowanie
 
Avatar unlimited
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
GG do unlimited Send a message via Skype™ to unlimited
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, była któraś z was we Fryzotece na Kazimierzu? Całkiem niedawno otworzyli ją na Wawrzyńca i ciekawi mnie czy jakość ich usług przekłada się na ceny
unlimited jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:50   #4415
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

unlimited Jeśli chodzi o strzyżenie i koloryzację (refleksy) oraz czesanie wieczorowe - sprawdzałam na sobie - jestem zadowolona.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 10:25   #4416
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
M.in. z Twojego polecenia udałam się do p. Marty i jestem bardzo zadowolona U mnie było farbowanie ze strzyżeniem. Pani Marta doradziła, pytała o sporo spraw związanych z włosami, na które do tej pory nie zwracałam uwagi P. Marta jest też baaardzo sympatyczną osobą. Ceny są dobra biorąc pod uwagę, że farbują włosy L'Orealem. Wyszłam zadowolona z nową fryzurą, także polecam!
a jaki masz kolor wloskow? ja szukam specjalistki od blondow...
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:25   #4417
vrojd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 3
inoa, loreal, krakow:prosze o pomoc

probmem: chodze do fryzjera, w ktorym koloryzyje wlosy farba inoa. Co jakis czas juz w trakcie koloryzacji mam zaczerwieniona skore glowy, raz nawet mialam pokrzywke, swedzenie, zaczerwienienie i nie moglam domyc glowy po farbie. Fryzjerka za kazdym razem, kiedy mam wyzej opisane problemy /zdarzylo sie to 3 razy/zapewnia mnie, ze uzywa farby loreal inoa, ale ja mam watpliwosci. Ostatnio w trakcie koloryzacji znow wystapil ten problem: odczuwalam pieczenie skory glowy i mialam zaczerwienione czolo. w domu mylam glowe 4 razy, poniewaz tak byla zabarwiona. Po koloryzacji siedze po klimazone 10 minut z odzywka loreal intense repair.Ostatnio fryzjerka na moje pytanie, czy na pewno uzywa oryginalnych produktow inoa, powiedzila mi, ze tak i ze nie wie dlaczego tak sie dzieje, ze widocznie uczulenie uaktywania sie pod wplywem ciepla, kiedy siedze pod klimazonem... dziwne jest tylko to, ze tzw. uczulenie pojawia sie sporadycznie. Ostatnio wymyslila, ze widocznie mam uczulenie na folie fryzjerska! Za usluge /centrum krakowa/ place zwykle 300 zl. kiedys probowalam koloryzowac wlosy w innym salonie, w innym miescie, taka sama farba inoa i nie mialam zadnego/!!/uczulenia ani na farbe ani na folie ani na klimazon...Zero problemow, absolutny komfort, ale nie bylam zadowolona z efektu koloryzacji i niestety nie udalo mi sie tego zmienic, bo fryzjerka nie miala umiejetnosci mimo ze produkry, ktore uzywala byly znakomite /loreal expert, certyfikat itd/. Zaznacze tez, ze 4 krotnie robilam testy na farbe inoa w roznych salonach i nie miala zadnych problemow. Bardzo prosze o opinie kosmetyczke, styliste, fryzjerke, ktora mi moze powiedziec co sie dzieje. Rozmawialam tez bezposrednio z przedstawicielem firmy loreal w warszawie, gdzie zapewniono mnie, ze inoa sa produktami wysokiej jakosci i opisane zdarzenie alergiczne, tak labilne w moim przypadku nie ma prawa wystepowac. Podsumowujac: jestem zadowolona ze umiejetnosci zawodowych mojej fryzjerki, ale niestety mam watpliwosci co do jakosci farb. Intuicyjnie czuje sie oszukiwana i chcialabym cos z ta sprawa sensownego zrobic. Czy slusznie? Zaznacze tylko, ze ten salon fryzjerski kupuje produkty loreal w hurtowni, a nie bezposrednio od certyfikowanego dystrybutora. Podobno jest to zaufana hurtownia. Oczywiscie, kiedy dostane jakiekolwiek rozsadne wyjasnienie tego problemu podam nazwe tego salonu fryzjerskiego w krakowie, zwlaszcza ze ostatnio fryzjerka powiedziala mi, ze nie musi mi sie tlumaczy z tego, gdzie kupuja farby, kiedy powiedzilam jej, ze nie sa salonem loreal expert, poniewaz nie ma ich na liscie certyfikowanych zakladow loreal, wiec moze stad te problemy itd.itd. Jeszcze raz prosze o wyjasnienie kogos, kto jest profesjonalista.
vrojd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 07:31   #4418
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
M.in. z Twojego polecenia udałam się do p. Marty i jestem bardzo zadowolona U mnie było farbowanie ze strzyżeniem. Pani Marta doradziła, pytała o sporo spraw związanych z włosami, na które do tej pory nie zwracałam uwagi P. Marta jest też baaardzo sympatyczną osobą. Ceny są dobra biorąc pod uwagę, że farbują włosy L'Orealem. Wyszłam zadowolona z nową fryzurą, także polecam!
Czy długo się czeka na termin u tej Pani?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:55   #4419
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor wloskow? ja szukam specjalistki od blondow...
Ja mam blond refleksy zrobione przez panią Martę, dobrane super. Koleżanka z pracy była u niej zrobić blond jednolity i też mi się podobał bardzo jej kolor.

Cytat:
Napisane przez vrojd Pokaż wiadomość
probmem: chodze do fryzjera, w ktorym koloryzyje wlosy farba inoa. Co jakis czas juz w trakcie koloryzacji mam zaczerwieniona skore glowy, raz nawet mialam pokrzywke, swedzenie, zaczerwienienie i nie moglam domyc glowy po farbie. Fryzjerka za kazdym razem, kiedy mam wyzej opisane problemy /zdarzylo sie to 3 razy/zapewnia mnie, ze uzywa farby loreal inoa, ale ja mam watpliwosci. Ostatnio w trakcie koloryzacji znow wystapil ten problem: odczuwalam pieczenie skory glowy i mialam zaczerwienione czolo. w domu mylam glowe 4 razy, poniewaz tak byla zabarwiona. Po koloryzacji siedze po klimazone 10 minut z odzywka loreal intense repair.Ostatnio fryzjerka na moje pytanie, czy na pewno uzywa oryginalnych produktow inoa, powiedzila mi, ze tak i ze nie wie dlaczego tak sie dzieje, ze widocznie uczulenie uaktywania sie pod wplywem ciepla, kiedy siedze pod klimazonem... dziwne jest tylko to, ze tzw. uczulenie pojawia sie sporadycznie. Ostatnio wymyslila, ze widocznie mam uczulenie na folie fryzjerska! Za usluge /centrum krakowa/ place zwykle 300 zl. kiedys probowalam koloryzowac wlosy w innym salonie, w innym miescie, taka sama farba inoa i nie mialam zadnego/!!/uczulenia ani na farbe ani na folie ani na klimazon...Zero problemow, absolutny komfort, ale nie bylam zadowolona z efektu koloryzacji i niestety nie udalo mi sie tego zmienic, bo fryzjerka nie miala umiejetnosci mimo ze produkry, ktore uzywala byly znakomite /loreal expert, certyfikat itd/. Zaznacze tez, ze 4 krotnie robilam testy na farbe inoa w roznych salonach i nie miala zadnych problemow. Bardzo prosze o opinie kosmetyczke, styliste, fryzjerke, ktora mi moze powiedziec co sie dzieje. Rozmawialam tez bezposrednio z przedstawicielem firmy loreal w warszawie, gdzie zapewniono mnie, ze inoa sa produktami wysokiej jakosci i opisane zdarzenie alergiczne, tak labilne w moim przypadku nie ma prawa wystepowac. Podsumowujac: jestem zadowolona ze umiejetnosci zawodowych mojej fryzjerki, ale niestety mam watpliwosci co do jakosci farb. Intuicyjnie czuje sie oszukiwana i chcialabym cos z ta sprawa sensownego zrobic. Czy slusznie? Zaznacze tylko, ze ten salon fryzjerski kupuje produkty loreal w hurtowni, a nie bezposrednio od certyfikowanego dystrybutora. Podobno jest to zaufana hurtownia. Oczywiscie, kiedy dostane jakiekolwiek rozsadne wyjasnienie tego problemu podam nazwe tego salonu fryzjerskiego w krakowie, zwlaszcza ze ostatnio fryzjerka powiedziala mi, ze nie musi mi sie tlumaczy z tego, gdzie kupuja farby, kiedy powiedzilam jej, ze nie sa salonem loreal expert, poniewaz nie ma ich na liscie certyfikowanych zakladow loreal, wiec moze stad te problemy itd.itd. Jeszcze raz prosze o wyjasnienie kogos, kto jest profesjonalista.
A nie bierzesz pod uwagę tego, że jesteś uczulona na jakiś składnik tej farby lub w ogóle farbę?

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Czy długo się czeka na termin u tej Pani?
Ee chyba nie, pewnie na oblegane godziny typu sobota lub popołudnia może być problem w krótkim czasie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:42   #4420
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam blond refleksy zrobione przez panią Martę, dobrane super. Koleżanka z pracy była u niej zrobić blond jednolity i też mi się podobał bardzo jej kolor.
a masz położoną farbę czy rozjaśniacz?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 16:58   #4421
vrojd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam blond refleksy zrobione przez panią Martę, dobrane super. Koleżanka z pracy była u niej zrobić blond jednolity i też mi się podobał bardzo jej kolor.



A nie bierzesz pod uwagę tego, że jesteś uczulona na jakiś składnik tej farby lub w ogóle farbę?



Ee chyba nie, pewnie na oblegane godziny typu sobota lub popołudnia może być problem w krótkim czasie.
nie, bo problem wystepuje tylko w tym salonie i to sporadycznie, dlatego podejrzewem, ze jeden ze skladnikow do koloryzacji /kupowany nie wiem gdzie.../moze nie byc oryginalny. Farbowalam wlosy w innym miejscu /4x/i nie mialam problemow zadnych.totalny komfort.zero problemu ze skora, z uczuleniem.mialam tez robione testy inoa i nic.kombinuje z odpowiedzia jak moge, ale nic nie potrafie sensownego wymyslic.
vrojd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 19:27   #4422
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a masz położoną farbę czy rozjaśniacz?
Farbę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 15:57   #4423
Soccx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków(okolice) Wlck
Wiadomości: 18
GG do Soccx
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Kruczek Hair Concept, a zwłaszcza zdolną fryzjerkę Agnieszkę Jabłońską. Sprawdzona, jako jedyna trafia w mój gust jeśli chodzi o ścinanie Koloryzacja, czesanie - wszystko na medal.
__________________
http://www.youtube.com/user/19ShinY89 zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybcji!!
Soccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 14:12   #4424
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja z KHC polecam tylko i wyłącznie właściciela - Pana Andrzeja.
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 07:34   #4425
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, które polecają KHC - jak to u nich wygląda?
Czy jeden fryzjer zajmuje się klientką od początku do końca (np. Andrzej Kruczek - konsultuje/farbuje/strzyże/modeluje) czy np. A.Kruczek konsultuje, ktoś inny myje głowę, AK dobiera kolor ale ktoś inny farbuje, AK strzyże, ale już inna osoba modeluje?

Pytam, ponieważ takie "taśmowe" podejście do klienta, kiedy wybrany fryzjer robi tylko kilka rzeczy (dobiera kolor i strzyże, a resztę czarnej roboty zleca pomocnikowi, w międzyczasie zajmując się kolejną osobą strasznie mi się nie podoba (tak jest np. u Claudiusa).

W sierpniu chciałabym się wybrać do KHC (ale do K.Peciaka najpierw), wolę się podowiadywać kilku rzeczy, żeby się nie rozczarować

W piątek byłam u Radka z Creative Cut, ale z opinią poczekam tak z tydzień, żeby zobaczyć, jak się włosy zachowują, czy farba trzyma itp
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 09:33   #4426
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jesli do KHC polecałabym tylko Pana Kruczka, być może kto inny umyje ci głowę ale reszte wykona on sam. Moim zadniem jest najlepszym fryzjerem z dużym doświadczeniem
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 10:00   #4427
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Jesli do KHC polecałabym tylko Pana Kruczka, być może kto inny umyje ci głowę ale reszte wykona on sam. Moim zadniem jest najlepszym fryzjerem z dużym doświadczeniem
korzystałaś w KHC z usług innego fryzjera niż A.Kruczek, że powtarzasz, że on i tylko on?
Jeśli korzystałaś, to napisz proszę, co było nie tak przy wizytach u innych fryzjerów.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 13:17   #4428
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które polecają KHC - jak to u nich wygląda?
Czy jeden fryzjer zajmuje się klientką od początku do końca (np. Andrzej Kruczek - konsultuje/farbuje/strzyże/modeluje) czy np. A.Kruczek konsultuje, ktoś inny myje głowę, AK dobiera kolor ale ktoś inny farbuje, AK strzyże, ale już inna osoba modeluje?

Pytam, ponieważ takie "taśmowe" podejście do klienta, kiedy wybrany fryzjer robi tylko kilka rzeczy (dobiera kolor i strzyże, a resztę czarnej roboty zleca pomocnikowi, w międzyczasie zajmując się kolejną osobą strasznie mi się nie podoba (tak jest np. u Claudiusa).

W sierpniu chciałabym się wybrać do KHC (ale do K.Peciaka najpierw), wolę się podowiadywać kilku rzeczy, żeby się nie rozczarować

W piątek byłam u Radka z Creative Cut, ale z opinią poczekam tak z tydzień, żeby zobaczyć, jak się włosy zachowują, czy farba trzyma itp
Idziesz moją ścieżką Też najpierw byłam w Creative, a ostatnio u Kruczka.
Z tym, że byłam u Aldony i jestem zadowolona zarówno z koloru jak i i cięcia. Z autopsji i obserwacji klientek siedzących obok mogę potwierdzić, że fryzjer zajmuje się Tobą od początku do końca.
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 22:20   #4429
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja byłam u Maniewskiego, hmm 2 miesiące temu i mówię NIE.

Zapisana byłam przez internet, mieli ofertę za 180 zł cięcie i kolor.
Zapisałam się do jednego ze stylistów, poszłam na 19, po pracy. Na fotelu zasiadłam 19.45, kawa z ekspresu naprawdę mnie nie udobruchała, ale dałam szansę. Gość okazał się być dość wygadany, ale narzucił mi wizję a raczej brak.
Czyli skrytykował poprzedników, uznał że będziemy robić tylko odrost ( a farbowałam włosy 1.5 tyg. wcześniej?) i że po resztę, czyli rozjaśnione końce mam przyjść i się umówić. Wkurzyłam się, ale uznałam, że gość zrobi mi czekoladowy brąz a jak się spisze, to przyjdę i zapłacę dodatkowo. W trakcie opowiadałam mu o sytuacji z fryzjerką, która kiedyś usilnie chciała mnie uszczęśliwić czarnym kolorem z czerwoną poświatą(?). Otóż Pan Stylista zrobił to samo, z tym że zrobił miedziany brąz, bo uznałem że będzie jednak lepiej.
Prawie się popłakałam, jak do połowy włosów widziałam czerwony hełm, a końce moją resztkę ombre, bez rudości i czerwieni.
Nie posłuchał, chciał skończyć w godzinę i skasować.
Specjalnie się umawiałam, zaryzykowałam sławę, a tu gów*o. Najgorsze, ze do tej pory nie mogę się pozbyć tego czerwonego refleksu. A strzyżenia nie odczułam, bo odmówił delikatnego cieniowania, bo wg niego to niszczenie włosów. Dodam do tego że miałam wrażenie, że ciągle ktoś mnie obserwuje/obgaduje pośród personelu i raz uslyszałam komentarz o moim tatuażu, nie wskazano palcem, ale spośród 3 osób w salonie tylko ja go miałam w widocznym miejscu.
Polecam tylko Maniewskiego, widziałam go przy pracy przez 45 minut, gdzie przy krótkich włosach dopracowywał chyba każdy włos z osobna. Przekulturalny i skromny człowiek, kłania się ludziom w pas, ale bez lizodupstwa. Więcej się tam nie wybiorę, chyba że wygram w totka i będzie mnie stać na 3 h Maniewskiego miesiąc w miesiąc.
__________________
_____________________

Edytowane przez _nouvelle_
Czas edycji: 2014-04-25 o 22:24
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 15:12   #4430
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja byłam u samego Maniewskiego i też mówię NIE.

Salon - fajny-niefajny, nie ma dla mnie znaczenia, dla świetnej fryzury mogą mnie nawet wyśmiewać za plecami i mogę zasiąść nawet w ruderze oraz zapłacić każde pieniądze które posiadam.

Poszłam do M w tym samym tygodniu co moja siostra do osiedlowego saloniku za 18zł (!) i szczerze mówiąc ona jest chyba lepiej ścięta niż ja, a już napewno jej fryzura bardziej do niej pasuje niż moja do mnie więc..to ma być stylista ? Za tą kaskę mogłam przecież jechać na weekend do Paryża, a do fryzjera iść za 18zł na osiedle. 3 m-ce wcześniej byłam w jakimś małym saloniku fryzjerskim, gdzie zapłaciłam 30zł i byłam dużo bardziej zadowolona, a przynajmniej kasy nie zmarnowałam.

Do samego Maniewskiego poszłam ponieważ chciałam mieć fajną fryzurę z długich włosów, bo tylko takie mi się podobają. Napisałam więc do nich na facebooku żeby spytać do kogo się udać z długimi włosami żeby ich nie stracić i właśnie Maniewskiego mi polecono, bo ponoć jest zakochany w długich włosach.

Żeby zasiąść na fotelu czekałam 45 min. nikt mnie za to nie przeprosił. Usiadłam praktycznie w momencie kiedy już miałam wyjść i w sumie żałuję że jednak usiadłam.

Maniewski nie zobaczył mnie w ogóle przed umyciem głowy, nie zobaczył jaką mam fryzurę, jak wyglądam na co dzień, nie porozmawiał ze mną, nic z tych rzeczy. Zobaczył mnie dopiero z mokrą głową po umyciu włosów i też o nic za bardzo nie pytał.

Powiedziałam że chcę piękną fryzurę na tej długości włosów co mam, chce podciąć końce 2-3cm nie więcej, chce zapuszczać włosy do pasa. Z włosów za piersi zrobił mi hełm za ramiona, równo ścięty w którym nie jest mi wcale do twarzy, z jakimś dziwnym cieniowaniem na górze, który się nijak nie układa. Grzywka miała się pięknie sama układać na wszystkie strony, do przodu, na bok - nie układa się na żadną i w sumie nie mam pojęcia jak mam ją układać, czekam aż odrośnie i będę mogła ją podciąć jakoś normalnie.

Maniewski wydarł się na mnie że prostuję włosy, ale jak go spytałam o alternatywę to zaproponował mi wstawanie codziennie o 5 rano przed pracą (jeżdżę na 7.30, dojeżdżam godzinę), mycie włosów i modelowanie ich na okrągłej szczotce suszarką! Prostownicą cała zabawa zajmuje mi 10 min co 2-gi dzień, włosów nie mam jakoś bardzo zniszczonych choć prostuję od 10ciu lat, bo poza tym bardzo o nie dbam.. Wiem że prostownica nie jest najlepszym wyjściem, ale nie mam czasu ani siły żeby dzień w dzień spędzać godz rano w łazience, naprawdę wolę iść pobiegać.

No i ta krytyka poprzednich fryzjerów też mi się nie podoba, już raz się z tym spotkałam u stylistki Agnieszki z Krakowskiej (nie Jaśko, tylko tej drugiej), która zresztą też mnie wtedy brzydko ścięła i też słowo końcówki znaczyło dla niej 10cm - od tego czasu zawsze posługuję się u fryzjera centymetrami, bo jak widać słowo "końcówki" ma naprawdę przeróżne znaczenie.

Podsumowując: może za 50zł taka zabawa miałaby jakiś sens, za większą kasę nie warto.
Chciałam wyglądać jak milion dolarów, bo wydaje mi się że jak iść do drogiego fryzjera to po wyjściu wszyscy powinni Ci zazdrościć i mówić jak super wyglądasz Jedyną osobą której się podoba moja fryzura jest chyba sam Maniewski - przynajmniej tak powiedział, czy szczerze to nie wiem. Moja siostra też mówi że jest fajnie i to by było na tyle.



A teraz szukam kogoś - nafajniej gdyby ścinał w domu nie w salonie, bo salonów mam już serdecznie dość i chyba zacznę je omijać szerokim łukiem - kto się zaopiekuje moimi włosami tzn. będzie mi ścinał grzywkę raz na miesiąc i końcówki raz na 3 do momentu aż katastrofka na mojej głowie nie odrośnie. Znacie kogoś takiego?

Czy znacie w ogóle kogoś kto ścina włosy na stojąco z głową w dół ? Kiedyś miałam tak obcinane włosy i efekt wyszedł super - przez kilka m-cy fryzura mi się rewelacyjnie układała...


Z góry dzięki za pomoc!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:18   #4431
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja do Maniewskiego poszlam z dlugimi wlosami do Pani Sylwii Gaczorek. Powod: sama ma dlugie wlosy. Sciela tak jak chcialam. I na pewno do niej wroce.
Do Pana Maniewskiego bym nie poszla wlasnie dlatego iz musi to byc zapracowany czlowiek i nie poswiecilby mi tyle uwagi ile bym od niego oczekiwala.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 14:09   #4432
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Ja do Maniewskiego poszlam z dlugimi wlosami do Pani Sylwii Gaczorek. Powod: sama ma dlugie wlosy. Sciela tak jak chcialam. I na pewno do niej wroce.
Do Pana Maniewskiego bym nie poszla wlasnie dlatego iz musi to byc zapracowany czlowiek i nie poswiecilby mi tyle uwagi ile bym od niego oczekiwala.
Ja się specjalnie pytałam kogo mi polecają do długich włosów i powiedzieli mi że Maniewskiego. Było mi obojętne do kogo idę, ale wiem że wielu fryzjerów tam specjalizuje się w krótkich włosach. Tomek Masiok (chyba tak ma na nazwisko) ściął moją koleżankę przecudnie, ale na krótko właśnie. Sylwia ma fajnego bloga. Co Ci zrobiła z włosami?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:51   #4433
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja byłam u Maniewskiego kilka lat temu, gdy miał jeszcze zakład przy ulicy Rakowickiej czy też Rakowieckiej.
Również dłuższe spóźnienie (taki widać tam wieloletni standard), podczas czekania nikt nie zaproponował mi przysłowiowej szklanki wody, sam Pan Maniewski był tylko przez chwilę mimo, że telefonicznie umawiałam się konkretnie do niego co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie.
Z moimi włosami nic nie zrobił szczególnego czego nie miałabym w innych salonach, nawet tych nieco tańszych, bez rewelacji za to atmosfera "stołówkowa".
Podczas mojej drugiej wizyty (tak, byłam naiwna i myślałam, że za drugim razem będzie lepiej, w końcu ten zakład miał już wtedy tyle świetnych opinii) też bez rewelacji, Pan Andrzej podszedł tylko na chwilę po to aby powiedzieć fryzjerce jaką konkretnie farbę i tyle. Dużej rewolucji na włosach nie miałam.
Obgadywana co prawda nie byłam (przynajmniej nie słyszałam ), ale podczas drugiej wizyty fryzjerka cały czas rozmawiała na prywatne tematy z drugą, mi to naprawdę nie przeszkadza, ale zagadana z koleżanką pacnęła mi pędzlem z farbą prosto w oko stąd ten zakład mimo upływu lat zapadł mi w pamięć i wspominam go z rozrzewnieniem
Ale widać mimo spóźnień, obsunięć i bez większych cudów związanych z samymi włosami zakład przeniósł się w okolice Rynku i dalej ma mnóstwo fanek?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:23   #4434
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja się specjalnie pytałam kogo mi polecają do długich włosów i powiedzieli mi że Maniewskiego. Było mi obojętne do kogo idę, ale wiem że wielu fryzjerów tam specjalizuje się w krótkich włosach. Tomek Masiok (chyba tak ma na nazwisko) ściął moją koleżankę przecudnie, ale na krótko właśnie. Sylwia ma fajnego bloga. Co Ci zrobiła z włosami?
Mam cienkie, proste włosy, niefarbowane.

Poprosiłam o lekkie cieniowanie, które zwiększyło by ich objętość a nie spowodowało, że nie miałabym już nic na głowie. Tak zostało zrobione.
Poprosiłam o to, bym mogła robić sobie przedziałek zarówno na środku jak i po bokach. Zrobione.
W dodatku szłam z myślą, że jak zawsze u innej fryzjerki tak i tu zostane skrytykowana za stan moich włosów i będę musiała wybulić dodatkowe pieniądze na super hiper ekstra maseczke. I tak nie było, wręcz przeciwnie. Pani Sylwia pochwaliła mnie za to, że dbam o włosy, nie prostuje ich, nie susze gorącym nawiewem i nie farbuję. Jedynie co są troszkę suche, i trzema dawać na nie odżywkę nawilżającą (podkreśliła, że tylko na długość, gdzie inni wsadzali mi ją też na skalp). Nie namawiała do kupna, ale ja mimo to zdecydowałam się wydac dodatkowe pieniądze na ich firmową (a raczej firmy Davines).
Nie czekałam na Pania Sylwie długo, sama umyła mi włosy. Była bardzo miła i od razu zrozumiała o co mi chodzi.
Ja przeglądałam na ich stronie internetowej stylistów i wybrałam ją między innymi też przez jej bloga. Ma ona piękne, zadbane, długie włosy, więc doszłam do wniosku, że musi się znać.

Minus tylko jeden całej wizyty to brak możliwości płacenia kartą.

Ją z czystym sercem mogę polecić osobom z długimi włosami. Ombre też robi bardzo dobrze, co widać na innej blogerce
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:09   #4435
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Ja byłam u Maniewskiego kilka lat temu, gdy miał jeszcze zakład przy ulicy Rakowickiej czy też Rakowieckiej.
Również dłuższe spóźnienie (taki widać tam wieloletni standard), podczas czekania nikt nie zaproponował mi przysłowiowej szklanki wody, sam Pan Maniewski był tylko przez chwilę mimo, że telefonicznie umawiałam się konkretnie do niego co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie.
Z moimi włosami nic nie zrobił szczególnego czego nie miałabym w innych salonach, nawet tych nieco tańszych, bez rewelacji za to atmosfera "stołówkowa".
Podczas mojej drugiej wizyty (tak, byłam naiwna i myślałam, że za drugim razem będzie lepiej, w końcu ten zakład miał już wtedy tyle świetnych opinii) też bez rewelacji, Pan Andrzej podszedł tylko na chwilę po to aby powiedzieć fryzjerce jaką konkretnie farbę i tyle. Dużej rewolucji na włosach nie miałam.
Obgadywana co prawda nie byłam (przynajmniej nie słyszałam ), ale podczas drugiej wizyty fryzjerka cały czas rozmawiała na prywatne tematy z drugą, mi to naprawdę nie przeszkadza, ale zagadana z koleżanką pacnęła mi pędzlem z farbą prosto w oko stąd ten zakład mimo upływu lat zapadł mi w pamięć i wspominam go z rozrzewnieniem
Ale widać mimo spóźnień, obsunięć i bez większych cudów związanych z samymi włosami zakład przeniósł się w okolice Rynku i dalej ma mnóstwo fanek?
Ja jeszcze usłyszałam że "za kilka strzyżeń" jeśli będę "współpracować" (tzn. nie prostować włosów, używać odpowiednich kosmetyków które mi polecą) mogę się doczekać ładnej fryzury Zwątpiłam

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Mam cienkie, proste włosy, niefarbowane.

Poprosiłam o lekkie cieniowanie, które zwiększyło by ich objętość a nie spowodowało, że nie miałabym już nic na głowie. Tak zostało zrobione.
Poprosiłam o to, bym mogła robić sobie przedziałek zarówno na środku jak i po bokach. Zrobione.
W dodatku szłam z myślą, że jak zawsze u innej fryzjerki tak i tu zostane skrytykowana za stan moich włosów i będę musiała wybulić dodatkowe pieniądze na super hiper ekstra maseczke. I tak nie było, wręcz przeciwnie. Pani Sylwia pochwaliła mnie za to, że dbam o włosy, nie prostuje ich, nie susze gorącym nawiewem i nie farbuję. Jedynie co są troszkę suche, i trzema dawać na nie odżywkę nawilżającą (podkreśliła, że tylko na długość, gdzie inni wsadzali mi ją też na skalp). Nie namawiała do kupna, ale ja mimo to zdecydowałam się wydac dodatkowe pieniądze na ich firmową (a raczej firmy Davines).
Nie czekałam na Pania Sylwie długo, sama umyła mi włosy. Była bardzo miła i od razu zrozumiała o co mi chodzi.
Ja przeglądałam na ich stronie internetowej stylistów i wybrałam ją między innymi też przez jej bloga. Ma ona piękne, zadbane, długie włosy, więc doszłam do wniosku, że musi się znać.

Minus tylko jeden całej wizyty to brak możliwości płacenia kartą.

Ją z czystym sercem mogę polecić osobom z długimi włosami. Ombre też robi bardzo dobrze, co widać na innej blogerce
Ja płaciłam kartą, może mieli awarię

Ok że Cię pochwaliła że dbasz o włosy, ja rozumiem że prostownica zdrowa nie jest ale to mój jedyny grzech - poza tym suszę naturalnie, nie farbuję, nie rozjaśniam, stosuję odżywki (co prawda nie ichniejsze ) i suplementy wzmacniające, zdrowo się odżywiam. Żeby tak od razu najeżdżać... Włoski mam naprawdę w fajnym stanie i myślę że spokojnie mogłabym zapuszczać, bo już miałam kiedyś długie (póki pani Agnieszce Skrobacz nieopatrznie nie zaufałam ), ale pan Maniewski powiedział: "A po co? Tak jest ładnie." No comment.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 15:09   #4436
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny poszukuję pilnie dobrego fryzjera jeżeli chodzi o koloryzację włosów. Muszę wyrównać kolor i pozbyć się czerwono-pomarańczowych prześwitów, marzy mi się w końcu popielaty brąz. Przy czym zależy mi na tańszym fryzjerze, bo mam gęste włosy a nie stać mnie na koloryzację za 3-4 stówki. Polecicie jakiegoś w okolicach centrum?
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:49   #4437
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Mam cienkie, proste włosy, niefarbowane.

Poprosiłam o lekkie cieniowanie, które zwiększyło by ich objętość a nie spowodowało, że nie miałabym już nic na głowie. Tak zostało zrobione.
Poprosiłam o to, bym mogła robić sobie przedziałek zarówno na środku jak i po bokach. Zrobione.
W dodatku szłam z myślą, że jak zawsze u innej fryzjerki tak i tu zostane skrytykowana za stan moich włosów i będę musiała wybulić dodatkowe pieniądze na super hiper ekstra maseczke. I tak nie było, wręcz przeciwnie. Pani Sylwia pochwaliła mnie za to, że dbam o włosy, nie prostuje ich, nie susze gorącym nawiewem i nie farbuję. Jedynie co są troszkę suche, i trzema dawać na nie odżywkę nawilżającą (podkreśliła, że tylko na długość, gdzie inni wsadzali mi ją też na skalp). Nie namawiała do kupna, ale ja mimo to zdecydowałam się wydac dodatkowe pieniądze na ich firmową (a raczej firmy Davines).
Nie czekałam na Pania Sylwie długo, sama umyła mi włosy. Była bardzo miła i od razu zrozumiała o co mi chodzi.
Ja przeglądałam na ich stronie internetowej stylistów i wybrałam ją między innymi też przez jej bloga. Ma ona piękne, zadbane, długie włosy, więc doszłam do wniosku, że musi się znać.

Minus tylko jeden całej wizyty to brak możliwości płacenia kartą.

Ją z czystym sercem mogę polecić osobom z długimi włosami. Ombre też robi bardzo dobrze, co widać na innej blogerce

No ja właśnie chciałam iść do niej, też pomyślałam, że długowłosa dziewczyna, której podoba mi się ogólna stylówa, bo sama mam podobną. Może gdybym poczekała, to teraz tylko lekko poprawiałabym fryzurę właśnie u niej, może nie co miesiąc, ale co 3-4

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

[1=41ff265d84073ea81ea45b5 f22eefa92e7fa2b11_6141297 259126;46232822]dziewczyny poszukuję pilnie dobrego fryzjera jeżeli chodzi o koloryzację włosów. Muszę wyrównać kolor i pozbyć się czerwono-pomarańczowych prześwitów, marzy mi się w końcu popielaty brąz. Przy czym zależy mi na tańszym fryzjerze, bo mam gęste włosy a nie stać mnie na koloryzację za 3-4 stówki. Polecicie jakiegoś w okolicach centrum?[/QUOTE]

Żywcem jakby mój post.
Wiesz, byłam u dwóch po wspomnianej wizycie u Maniewskiego i sama sobie poradziłam farbą 500 Jasny Brąz Casting Creme Gloss L'Oreala.
Prawie ich (refleksów) nie widać, bo farba ma zimne tony i za 18 zł efekt lepszy niż za 180 zł, który się wypłukał po 2 tygodniach.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja jeszcze usłyszałam że "za kilka strzyżeń" jeśli będę "współpracować" (tzn. nie prostować włosów, używać odpowiednich kosmetyków które mi polecą) mogę się doczekać ładnej fryzury Zwątpiłam
AHA.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:12   #4438
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

_nouvelle_
Próbowałam kilku farb drogryjnych ale Castinga chyba jeszcze nie Masz może jakieś zdjęcia koloru po farbowaniu? Ja umówiłam się na dzisiaj do fryzjera u siebie "z wioski", zobaczymy co mi zrobi
41ff265d84073ea81ea45b5f22eefa92e7fa2b11_6141297259126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 19:07   #4439
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[1=41ff265d84073ea81ea45b5 f22eefa92e7fa2b11_6141297 259126;46267057]_nouvelle_
Próbowałam kilku farb drogryjnych ale Castinga chyba jeszcze nie Masz może jakieś zdjęcia koloru po farbowaniu? Ja umówiłam się na dzisiaj do fryzjera u siebie "z wioski", zobaczymy co mi zrobi [/QUOTE]

Ja robiłam bardzo wiele kolorów używając Castinga własnie, głównie rudości, tylko rudości trzeba dość często poprawiać bo jednak odrost widoczny, więc po 5-6 razach z rzędu trochę mi włosy zaczęły wypadać, więc farbowanie na jakiś czas odstawiłam, a kolor się ładnie, równomiernie zmył. Teraz planuję znowu farbować bo widziałam że mają dużo fajnych nowych kolorów, ogólnie bardzo byłam zadowolona z Castinga i też uważam że lepszy efekt niż farbowanie u fryzjera
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:28   #4440
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość

AHA.
To samo pomyślałam sobie -stylista

Swoją drogą, dawno mi się tak beznadziejnie włosy nie układały jak po wizycie u Majewskiego.

W IE jak mieszkałam chodziłam do PL fryzjera - malutki, przytulny saloników, 2 chłopaków (chyba gejów ) i 1 fryzjerka. Strzygli za 30 euro, zawsze byłam bardzo zadowolona! Pan Majewski skomentował że nie wierzy żeby dobrzy fryzjerzy wyjeżdżali z Polski do pracy za granicą
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.