Betterware - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 13:34   #4411
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Betterware

W związku z opcją pobrania to największy problem będa miały osoby które nie będą miały skąd wyłożyć pieniędzy bo nie maja innych dochodów na produkty a przecież klient nie da man pieniędzy na zapas nie mając produktu. Na pewno duzo osób zrezygnuje z zamawiania a to bedzie cios dla firmy....



Katalog mi sie podoba bo jest przejrzysty , jedynie ceny powinny byc dużo wieksze
i w rzucającym sie w oczy kolorze.

Katalog blue jest wg mnie za drogi!!!!!!!!
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:44   #4412
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
W związku z opcją pobrania to największy problem będa miały osoby które nie będą miały skąd wyłożyć pieniędzy bo nie maja innych dochodów na produkty a przecież klient nie da man pieniędzy na zapas nie mając produktu. Na pewno duzo osób zrezygnuje z zamawiania a to bedzie cios dla firmy....

o to właśnie chodzi ! Muszą się po tym przejechać,żeby zrozumieć swój błąd,zobaczycie długo tak nie pociągną i wrócą do starej zasady :P
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:10   #4413
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Lilka44 Pokaż wiadomość
aa jeżeli idzie o zmianę nazwy, to oby to nie wyszło na gorsze
o co chodzi? bo chyba nie doczytalam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:14   #4414
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Uważam, że to dobrze, że będą 2 katalogi. Nie każdemu pasowały produkty do domu jako kategoria. Te produkty w jednym katalogu nie pasowały do siebie. Za to wellness to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się branż. Cena katalogu może i mogłaby być niższa o te 50 groszy, ale chciałam zauważyć, że ten katalog będzie na 3 miesiące.
Nie ma się co tak zacietrzewiać i zasypywać firmę mailami. Oni zdania na razie nie zmienią co do braku kredytu. Ale jest to "do odwołania", a więc kiedyś być może powrócą do tego.
Obecnie jest tworzony od nowa cały system informatyczny. Będzie zdecydowanie łatwiej składać zamówienia. Będzie to na zasadzie sklepu internetowego, produkty będziemy przenosić do koszyka, będą zdjęcia produktów. Będą dodatkowe opcje, np. zapamiętywanie brakujących produktów na koncie przedstawiciela. Będzie opcja płatności on-line, czyli przelewem z konta lub kartą kredytową.
Łatwiejszy w obsłudze i z wieloma dodatkowymi funkcjami będzie także system zarządzania strukturą - to dla tych, którzy budują grupę i pracują na "drzewku". Będzie dużo pozytywnych zmian, ale trzeba jeszcze trochę cierpliwości, bo takie stworzenie systemu od zera to jest ogromne i kosztowne przedsięwzięcie. Firma ma de facto nowych właścicieli i nie mogą sobie obecnie pozwolić na obsługę kredytowanych zamówień, a bardzo wielu przedstawicieli nie spłaca faktur w terminie. Niektórzy w ogóle nie spłacają. Ściąganie długów to dla każdej firmy duże straty finansowe.
Ale wiem, najłatwiej się obrazić i wypisać.
Tak się składa, że jestem już dawno dorosła...Z obrażania więc dawno wyrosłam. To nie kwestia obrażania się, ale braku zaufania do firmy. Bo jak ufać, gdy ktoś stawią cię często w niekomfortowej sytuacji? Ja osobiście zawsze lubię patrzeć w oczy...Jest mi ciężko tłumaczyć klientom, że coś być powinno, a nie ma i nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Jak mam teraz powiedzieć im by dali mi za to jeszcze kasę przed otrzymaniem towaru? Bo niby skąd ja mam wziąć pieniądze by zapłacić za przesyłkę kurierowi? Tak samo jak niejedna z Was mam "romans" z firmą nie tylko dla własnej satysfakcji, ale przede wszystkim, że jest mi ciężko finansowo i muszę sobie jakoś radzić, bo tak się składa, że nie dostaję nic za darmo. Nie mam rodzinki, która podrzuca mi kasę, albo siat wypchanych zakupami.
Nic to. Zobaczymy.
Przyznaję rację, że firma bardzo przejechała się na złodziejach i na ludziach, którzy mieli wybór - zapłacenie faktury, czy może kupić coś do gara (bo i tak pewnie było).
Ale zwalanie pewnej swojej nieudolności na uczciwych przedstawicieli to jest chwyt poniżej pasa.
Takie drogie katalogi...W głowie się nie mieści. A tłumaczenie, że nie wszyscy są zainteresowani produktami do domu i stworzenie 2 katalogów to dobre posunięcie mnie nie przekonuje wcale. Jeśli miesięcznie biorę 40 katalogów i do tego dodatkowo tyle samo katalogów Blue Nature (tak, tak raz na 3 miesiące) to ile mnie to będzie kosztowało? Nigdy nie byłam dobra z matematyki...
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:02   #4415
moncia_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Uważam, że to dobrze, że będą 2 katalogi. Nie każdemu pasowały produkty do domu jako kategoria. Te produkty w jednym katalogu nie pasowały do siebie. Za to wellness to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się branż. Cena katalogu może i mogłaby być niższa o te 50 groszy, ale chciałam zauważyć, że ten katalog będzie na 3 miesiące.
Nie ma się co tak zacietrzewiać i zasypywać firmę mailami. Oni zdania na razie nie zmienią co do braku kredytu. Ale jest to "do odwołania", a więc kiedyś być może powrócą do tego.
Obecnie jest tworzony od nowa cały system informatyczny. Będzie zdecydowanie łatwiej składać zamówienia. Będzie to na zasadzie sklepu internetowego, produkty będziemy przenosić do koszyka, będą zdjęcia produktów. Będą dodatkowe opcje, np. zapamiętywanie brakujących produktów na koncie przedstawiciela. Będzie opcja płatności on-line, czyli przelewem z konta lub kartą kredytową.
Łatwiejszy w obsłudze i z wieloma dodatkowymi funkcjami będzie także system zarządzania strukturą - to dla tych, którzy budują grupę i pracują na "drzewku". Będzie dużo pozytywnych zmian, ale trzeba jeszcze trochę cierpliwości, bo takie stworzenie systemu od zera to jest ogromne i kosztowne przedsięwzięcie. Firma ma de facto nowych właścicieli i nie mogą sobie obecnie pozwolić na obsługę kredytowanych zamówień, a bardzo wielu przedstawicieli nie spłaca faktur w terminie. Niektórzy w ogóle nie spłacają. Ściąganie długów to dla każdej firmy duże straty finansowe.
Ale wiem, najłatwiej się obrazić i wypisać.

Tak czytam i czytam Twoją wypowiedź i zastanawiam się czy TY czasem nie jesteś prezesem tej firmy...
Nas przedstawicieli nie interesuje, że buduja caly system od nowa, my chcemy miec katalogi na czas, a nie dosc ze trzeba za nie zaplaci kupe kasy to sa pod koniec miesiaca... wchodzac do tej firmy, bralam pod uwage, ze bede miala opcje zamawiania produktow na kredyt (to jest jedna z najwazniejszych opcji ktora pomaga zachecic inne osoby aby podjely wspolprace z ta firma)
mnie nie razi fakt ze firma ma takie dlugi, czemu Better sobie nie moze z tym poradzic? Moze trzeba udac sie po porade do Oriflame, Avon, czy innych firm, ktore rosna jak grzyby po deszczu. To, ze trzeba placic z gory, ja traktuje jako kare za to, ze jestem uczciwym konsultentem i zarowno wBetter jak i w Ori place regularnie.
A skoro jestesmy tacy niedobrzy i narobilismy takich dlugow, to moze z nas trzeba zrezygnowac, otworzyc sklep internetowy, i zadnych dlugow miec nie beda.
__________________
Konsultantka Oriflame
Konsultantka Betterware
R-sko, łódzkie, Cała Polska
moncia_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:56   #4416
Lilka44
Raczkowanie
 
Avatar Lilka44
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 440
GG do Lilka44
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
o co chodzi? bo chyba nie doczytalam
Miło nam poinformować, że od 1 kwietnia zmieniamy nazwę na: Betterware Polska

__________________
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
"Słoneczko"
Stawnica 33 77-400 Złotów

KRS 0000186434
cel:Piotr Jaśkowski 76/J
pomóż mi spełnić marzenia mojego syna i podaruj mu swój 1%

Edytowane przez Lilka44
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:57
Lilka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 05:39   #4417
sudiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 15
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez Lilka44 Pokaż wiadomość
Miło nam poinformować, że od 1 kwietnia zmieniamy nazwę na: Betterware Polska

No to naprawdę poważna zmiana nazwy... tak poważna że ja je nie zauważyłem

A temat płatności za pobraniem.... gdyby tylko taka opcja istniała w 2009 kiedy dołączałem do Betterka, na pewno nigdy bym od niego się nie zarejestrował. "Kredyt kupiecki" był bardzo ważnym argumentem przy dołączaniu nowych osób do struktury. A teraz:
- katalogi za drogie (przy małych ilościach)
- brak kredytu
- brak pewności że zaopatrzenie magazynu się poprawi ( a wręcz przy narzekaniach że długi przedstawicieli zabijają firmę już sobie wyobrażam próby uszczuplenia magazynu i w związku z tym braki magazynowe)
sudiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 07:07   #4418
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: Betterware

Opcja kredytowania powinna pozostać. Zgadzam się, że better straci przez to wiele konsultantek. Skoro osoby regulowały swoje zobowiązania to dlaczego zabierać im taką opcje...?
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 07:36   #4419
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Tak się składa, że jestem już dawno dorosła...Z obrażania więc dawno wyrosłam. To nie kwestia obrażania się, ale braku zaufania do firmy. Bo jak ufać, gdy ktoś stawią cię często w niekomfortowej sytuacji? Ja osobiście zawsze lubię patrzeć w oczy...Jest mi ciężko tłumaczyć klientom, że coś być powinno, a nie ma i nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Jak mam teraz powiedzieć im by dali mi za to jeszcze kasę przed otrzymaniem towaru? Bo niby skąd ja mam wziąć pieniądze by zapłacić za przesyłkę kurierowi? Tak samo jak niejedna z Was mam "romans" z firmą nie tylko dla własnej satysfakcji, ale przede wszystkim, że jest mi ciężko finansowo i muszę sobie jakoś radzić, bo tak się składa, że nie dostaję nic za darmo. Nie mam rodzinki, która podrzuca mi kasę, albo siat wypchanych zakupami.
Nic to. Zobaczymy.
Przyznaję rację, że firma bardzo przejechała się na złodziejach i na ludziach, którzy mieli wybór - zapłacenie faktury, czy może kupić coś do gara (bo i tak pewnie było).
Ale zwalanie pewnej swojej nieudolności na uczciwych przedstawicieli to jest chwyt poniżej pasa.
Takie drogie katalogi...W głowie się nie mieści. A tłumaczenie, że nie wszyscy są zainteresowani produktami do domu i stworzenie 2 katalogów to dobre posunięcie mnie nie przekonuje wcale. Jeśli miesięcznie biorę 40 katalogów i do tego dodatkowo tyle samo katalogów Blue Nature (tak, tak raz na 3 miesiące) to ile mnie to będzie kosztowało? Nigdy nie byłam dobra z matematyki...
Tak, częściowo się z Tobą zgodzę, nie mieli dobrych procedur ściągania należności i wiele osób to wykorzystało. Teraz po prostu musieli podjąć taką decyzję, ale nie jest powiedziane, że to się nie zmieni. Czy wiesz, kto jest liderem Twojej grupy? Pytam, bo jeśli masz kłopoty finansowe, to może powinnaś się zainteresować opcją tworzenia grupy w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Wiem, że teraz masz złe nastawienie do firmy, ale sprawy wyjdą na prostą. Już wychodzą. Tak więc skontaktuj się z kimś wyżej w Twojej strukturze i powiedz, że chcesz pracować i żeby ktoś Cię poprowadził.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez moncia_07 Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam Twoją wypowiedź i zastanawiam się czy TY czasem nie jesteś prezesem tej firmy...
Nas przedstawicieli nie interesuje, że buduja caly system od nowa, my chcemy miec katalogi na czas, a nie dosc ze trzeba za nie zaplaci kupe kasy to sa pod koniec miesiaca... wchodzac do tej firmy, bralam pod uwage, ze bede miala opcje zamawiania produktow na kredyt (to jest jedna z najwazniejszych opcji ktora pomaga zachecic inne osoby aby podjely wspolprace z ta firma)
mnie nie razi fakt ze firma ma takie dlugi, czemu Better sobie nie moze z tym poradzic? Moze trzeba udac sie po porade do Oriflame, Avon, czy innych firm, ktore rosna jak grzyby po deszczu. To, ze trzeba placic z gory, ja traktuje jako kare za to, ze jestem uczciwym konsultentem i zarowno wBetter jak i w Ori place regularnie.
A skoro jestesmy tacy niedobrzy i narobilismy takich dlugow, to moze z nas trzeba zrezygnowac, otworzyc sklep internetowy, i zadnych dlugow miec nie beda.
Nie jestem prezesem ale współpracuję już z better 4 lata i jestem dość blisko tych wydarzeń. Mnie też nie w smak, że są braki i inne problemy. Owszem, kredyt był ważny dla niektórych osób, ale połowa ludzi płaciła za pobraniem z wyboru, bo tak łatwiej i ma się sprawę z głowy, a nie chodzić gdzieś, robić przelewy. Katalog kwietniowy był gotowy pół roku temu, ale w związku z nagłymi zmianami, o których nie będę się rozpisywać, musiano stworzyć katalog od nowa. Dlatego jest dopiero teraz. Nie było to działanie celowe ani zaniedbanie. Zarząd firmy stanął na głowie, abyśmy dalej mieli gdzie pracować i aby teraz było lepiej.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:07   #4420
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Tak, częściowo się z Tobą zgodzę, nie mieli dobrych procedur ściągania należności i wiele osób to wykorzystało. Teraz po prostu musieli podjąć taką decyzję, ale nie jest powiedziane, że to się nie zmieni. Czy wiesz, kto jest liderem Twojej grupy? Pytam, bo jeśli masz kłopoty finansowe, to może powinnaś się zainteresować opcją tworzenia grupy w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Wiem, że teraz masz złe nastawienie do firmy, ale sprawy wyjdą na prostą. Już wychodzą. Tak więc skontaktuj się z kimś wyżej w Twojej strukturze i powiedz, że chcesz pracować i żeby ktoś Cię poprowadził.


To wina firmy, a firma zachowuje sie jak niewinne dziecko i przerzuca swoje błędy na innych.
---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Nie jestem prezesem ale współpracuję już z better 4 lata i jestem dość blisko tych wydarzeń. Mnie też nie w smak, że są braki i inne problemy. Owszem, kredyt był ważny dla niektórych osób, ale połowa ludzi płaciła za pobraniem z wyboru, bo tak łatwiej i ma się sprawę z głowy, a nie chodzić gdzieś, robić przelewy. Katalog kwietniowy był gotowy pół roku temu, ale w związku z nagłymi zmianami, o których nie będę się rozpisywać, musiano stworzyć katalog od nowa. Dlatego jest dopiero teraz. Nie było to działanie celowe ani zaniedbanie. Zarząd firmy stanął na głowie, abyśmy dalej mieli gdzie pracować i aby teraz było lepiej.
Piszesz połowa, a co z tą drugą połową ,ona sie nie liczy?????
Zaniedbanie - to za mało powiedziane, dla mnie to niedbalstwo i niekompetencja. Nie widzisz tego, że tak zajadle bronisz złych posunięć firmy?

Popieram zdania pozostałych przedmówców.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:09
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:04   #4421
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

nie zgodzę się z Tobą,uważam,że na pewno bardzo dużo nawet większość ponad wiekszość brała na kredyt.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 17:34   #4422
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

.
Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Tak, częściowo się z Tobą zgodzę, nie mieli dobrych procedur ściągania należności i wiele osób to wykorzystało. Teraz po prostu musieli podjąć taką decyzję, ale nie jest powiedziane, że to się nie zmieni. Czy wiesz, kto jest liderem Twojej grupy? Pytam, bo jeśli masz kłopoty finansowe, to może powinnaś się zainteresować opcją tworzenia grupy w ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ Wiem, że teraz masz złe nastawienie do firmy, ale sprawy wyjdą na prostą. Już wychodzą. Tak więc skontaktuj się z kimś wyżej w Twojej strukturze i powiedz, że chcesz pracować i żeby ktoś Cię poprowadził.

Widzę, że się nie w pełni rozumiemy. Jestem uczciwym przedstawicielem. Płacę za produkty na czas. Czekam tylko na poważne traktowanie tak wielu osób, które zaangażowane są w rozwój sprzedaży w firmie. To my, te drobne żuczki sprzedaży bezpośredniej, nakręcamy koła. Czy tak wiele wymagam?
A sieć powoli buduję i wiem o co w tym wszystkim chodzi. Tylko, że zachęcając kogoś, by zajął się tym co ja muszę mieć solidne oparte na prawdzie argumenty i pokazać jak bardzo firma ułatwia wejście do niej nowym ludziom. Nie lubię operować jakimiś sloganami i ściemniać, że jest cudownie.
Wczoraj z drżeniem serca składałam zamówienie. Intuicja mnie nie zawiodła. Znowu przed klientkami będę świeciła oczami.
Nie jest cudownie, ale się nie daję.
Silna sztuka ze mnie.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Nie jestem prezesem ale współpracuję już z better 4 lata i jestem dość blisko tych wydarzeń. Mnie też nie w smak, że są braki i inne problemy. Owszem, kredyt był ważny dla niektórych osób, ale połowa ludzi płaciła za pobraniem z wyboru, bo tak łatwiej i ma się sprawę z głowy, a nie chodzić gdzieś, robić przelewy. Katalog kwietniowy był gotowy pół roku temu, ale w związku z nagłymi zmianami, o których nie będę się rozpisywać, musiano stworzyć katalog od nowa. Dlatego jest dopiero teraz. Nie było to działanie celowe ani zaniedbanie. Zarząd firmy stanął na głowie, abyśmy dalej mieli gdzie pracować i aby teraz było lepiej.
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:24   #4423
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

A ja składałam zamówienie dzisiaj na ponad 120 p i nie udało mi się kupić 2 rzeczy, z czego jedna z wyprzedaży. Dziś była dostawa i niewielu rzeczy brakowało. Sprawdzajcie w dokumentach do pobrania kiedy jest dostawa. W "trudniejszych" okresach tak niestety trzeba działać, tj. patrzeć na terminy dostaw. Składanie zamówienia dzień wcześniej jest trochę bez sensu. Zawsze ten marzec taki trefny jest, nie wiem dlaczego. Braki w poprzednich miesiącach dotyczyły właściwie tylko kilku produktów, które firma źle zaprognozowała. Czasem wydaje się, że jakiś produkt nie będzie tak "schodził", a później okazuje się, że chętnych jest wielu.
Nie bronię tak zaciekle firmy, mi też wiele rzeczy się nie podoba, ale za głęboko w tym siedzę, aby się poddawać.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:33   #4424
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

co tu nastąpiła kilkudniowa ciszaa??

15 marca wysłałam do firmy pisemną rezygnację z bycia przedstawicielem i dopiero dzisiaj otrzymałam wiadomość,że moje konto zostało zamknięte
Śmiech ile czasu zamykają konto,w takim razie dziękuję już firmie za miła i owocną współpracę,może kiedyś wróce,ale może.
W sklepach duże rzeczy jest identycznych jak w Bett.i do tego tańsze.
W netto teraz jest łyżka drewniana z metalową podstawką za 9,99zł a z tego co pamiętam i zamawiałam sobie kiedyś to było ponad 10zł w betterware,identyczny produkt
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:31   #4425
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
co tu nastąpiła kilkudniowa ciszaa??

15 marca wysłałam do firmy pisemną rezygnację z bycia przedstawicielem i dopiero dzisiaj otrzymałam wiadomość,że moje konto zostało zamknięte
Śmiech ile czasu zamykają konto,w takim razie dziękuję już firmie za miła i owocną współpracę,może kiedyś wróce,ale może.
W sklepach duże rzeczy jest identycznych jak w Bett.i do tego tańsze.
W netto teraz jest łyżka drewniana z metalową podstawką za 9,99zł a z tego co pamiętam i zamawiałam sobie kiedyś to było ponad 10zł w betterware,identyczny produkt
Mnie też zaskoczyła ta cisza...
Wszystkim chyba się podoba.
Ja na razie nie rezygnuję. Czekam co się wydarzy pod szyldem Betterware Polska. Oby na lepsze. Nie daje mi jednak spokoju forma płatności kurierowi. Muszę się pogodzić z tym. Nie mam wyjścia. Mam nadzieję, że nie zaleje nas znowu fala braków. To byłoby już niezłe wiosenne przegięcie.
Powiedz mi jak długo byłaś w B. ?
A co słychać dobrego u innych dziewczyn? No i, rzecz jasna, chłopaków?
Jakie wrażenia katalogowe?
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:34   #4426
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

Ja w betterware byłam 3 lata
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:38   #4427
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Ja w betterware byłam 3 lata
Dzięki za odpowiedź. To można powiedzieć znasz dobre i złe strony firmy. Tych drugich ostatnio nie brakowało. Mnie często krew zalewała. Lubię jasne sytuacje. Za miesiąc minie rok jak w tym siedzę. Początkowo podobało mi się, potem już trochę mniej, a ostatnio to żal.pl.
Zobaczymy jak będzie w kwietniu. Jak pokażą się całe epistoły na liście braków, to chyba zwątpię. Będę musiała podjąć jakąś konkretną decyzję. Albo wnerwiam się i brnę dalej, albo pa, pa...Poczekam jeszcze.
Bardzo proszę przedstawicieli o pozytywne zdania na temat firmy. Te różne środki czystości podobają mi się, nie powiem, ale te ostatnie wydarzenia to już nie.
Nic to...poczekam sobie na sprzyjające (oby) wiatry...
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:43   #4428
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Ostatnio ciągle tu narzekam...To teraz z innej beczki. Dostałam paczkę (drugie zamówienie w tym miesiącu), a w niej katalogi. Jednak ja lubię papier. Oglądając on-line nie zwróciłam na nie szczególnej uwagi. Krótko mówiąc - podobają mi się( cena nadal mi się nie podoba). Podoba mi się wiele promocji, jak i zmieniona szata graficzna. Nie ma teraz bajzlu. Wszystko ładnie wyeksponowane. Blue Nature też dobrze zrobiony. Zwłaszcza dużo informacji o produktach może przyciągać oko klienta.
Nie jest więc tak, że ciągle psioczę.
Jak zbieranie zamówień na kwiecień idzie?
Nadal nie mogę przyswoić tej płatności kurierowi...
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:05   #4429
moncia_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Betterware

ja się buntuję i nie składam zamówienia... nawet katalogów nie zamówiłam... ) a co! z drugiej strony jestem bezrobotna, więc nawet nie będę miała z czego zapłacić kurierowi, który miałby mi dostarczyć te wszystkie piękności
Jak na razie również cierpliwie czekam, i mam nadzieję, że powróci forma płatności "na kredyt". Natomiast jeśli nie będzie żadnych nadziei to również będę musiała się z tą firmą pożegnać...
__________________
Konsultantka Oriflame
Konsultantka Betterware
R-sko, łódzkie, Cała Polska
moncia_07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 18:24   #4430
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Betterware

moncia_07, ja tak samo
choc jak powiedzialam o tym klientkom to pytaja mnie czy to definitywnie czy chwilowo
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:38   #4431
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Betterware

Hej, Dziewczyny cały czas narzekacie. Ja dopiero składam swoje pierwsze zamówienie,weszłam chyba w najgorszym okresie (marzec-braki) ale jakoś mam silna wole zeby dać radę ! Byłam kiedyś w Better ale odeszłam teraz wracam na nowo z nowymi perspektywami na biznes. Nie przeraża mnie forma platnosci u kuriera (chociaz sama bede miec problem z wyłozeniem pieniedzy )ale wydaje mi sie ze to chwilowe,ze forma platnosci na kredyt powróci. Głowa do góry i nie zrażajcie sie! To przecież w nas jest siła !
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:48   #4432
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Betterware

ja już mam ich dość,braki,teraz te zmiany,odpadam i odpadłam,koniec
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:49   #4433
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez jolanteczka123 Pokaż wiadomość
Mnie też zaskoczyła ta cisza...
Wszystkim chyba się podoba.
Ja na razie nie rezygnuję. Czekam co się wydarzy pod szyldem Betterware Polska. Oby na lepsze. Nie daje mi jednak spokoju forma płatności kurierowi. Muszę się pogodzić z tym. Nie mam wyjścia. Mam nadzieję, że nie zaleje nas znowu fala braków. To byłoby już niezłe wiosenne przegięcie.
Powiedz mi jak długo byłaś w B. ?
A co słychać dobrego u innych dziewczyn? No i, rzecz jasna, chłopaków?
Jakie wrażenia katalogowe?
Ja jestem w Betterware dopiero od pół roku. Weszłam chyba w najlepszym czasie, bo były super promocje, które mnie do tego przekonały. Np. Te zestawy kosmetyków z Morza Martwego za 25,00 zl, czy zestawy różane za 10,90. A wpisy bez opłat.

Mam porównanie do innych firm sprzedaży bezpośredniej i tutaj Betterware wypada najgorzej. Całkowicie zarządzający sobie z tym nie radzą. Usłyszałam,że firma ma 1 mld zadłużenia z powodu niezapłaconych faktur( choć osobiście nie całkiem w to wierzę), ale przecież to nie jest wina uczciwych przedstawiciele. Nie rozumiem tylko dlaczego Betterware jest taka bezradna w ściąganiu tych zadłużeń ( inne firmy jakoś z tym problemem sobie radzą doskonale).Oszuści są wszędzie, ale trzeba ich konsekwentnie tępić.

Narazie puszczam jeszcze zamowienia, ale tylko jak uzbieram 100 punktow, bo nie zamierzam sponsorować firm kurierskich. Reszcie klientow, którzy sie spoźniają z zamowieniami po prostu odmawiam. Tak wygląda mój protest przeciwko ostatnim posunięciom firmy.Ja tracę, ale oni chyba więcej.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:25   #4434
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Betterware

Pożyjemy zobaczymy jak to będzie...
Staram się w tym wszystkim znaleśc jakieś pozytywy,jestem typem osoby która się tak łatwo nie poddaję
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:37   #4435
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Kwiecień zapowiada się super, bo ludzie kupują straszne ilości katalogów. Na spotkaniu sprzedałam ponad 500 Better i ponad 300 Blue i jeszcze zabrakło. W firmie też powiedzieli, że katalogi idą jak świeże bułeczki, czyli można sądzić, że i zamówień będzie dużo.
Ale aktywność zacznie się pewnie dopiero po Świętach.
Jutro we Wrocławiu top liderzy będą omawiać nowe strategie, narzędzia, metody działania. Poza tym jest już wiosna i teraz wszystko ruszy.
A co do płatności kurierowi, to jest tylko kwestia przesunięcia pewnych czynności w czasie. Tylko przy pierwszym zamówieniu może być kłopot, jeśli ktoś jest zupełnie bez kasy. Jak zbieramy od klientów przykładowo 400 zł, to 300 zł odkładamy do koperty, aby było na kolejne zamówienie za kilka dni. Biorąc na kredyt też odkładaliśmy te pieniądze, aby zrobić przelew, więc wychodzi na to samo. To jest tylko kwestia dobrej organizacji i poradzenia sobie za pierwszym razem. Patent z kopertą jest dobry, żeby nie było sytuacji, że kurier dzwoni do drzwi, a my nie mamy pieniędzy i jest problem. Ja też tak robię, jeśli składam akurat zamówienie pobraniowe - od razu odkładam potrzebną kwotę do koperty i leży sobie w przedpokoju. Wtedy mąż może odebrać paczkę jak mnie nie będzie zamiast latać gdzieś do bankomatu i robić kłopot i sobie i kurierowi.
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:23   #4436
jolanteczka123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 737
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ja jestem w Betterware dopiero od pół roku. Weszłam chyba w najlepszym czasie, bo były super promocje, które mnie do tego przekonały. Np. Te zestawy kosmetyków z Morza Martwego za 25,00 zl, czy zestawy różane za 10,90. A wpisy bez opłat.

Mam porównanie do innych firm sprzedaży bezpośredniej i tutaj Betterware wypada najgorzej. Całkowicie zarządzający sobie z tym nie radzą. Usłyszałam,że firma ma 1 mld zadłużenia z powodu niezapłaconych faktur( choć osobiście nie całkiem w to wierzę), ale przecież to nie jest wina uczciwych przedstawiciele. Nie rozumiem tylko dlaczego Betterware jest taka bezradna w ściąganiu tych zadłużeń ( inne firmy jakoś z tym problemem sobie radzą doskonale).Oszuści są wszędzie, ale trzeba ich konsekwentnie tępić.

Narazie puszczam jeszcze zamowienia, ale tylko jak uzbieram 100 punktow, bo nie zamierzam sponsorować firm kurierskich. Reszcie klientow, którzy sie spoźniają z zamowieniami po prostu odmawiam. Tak wygląda mój protest przeciwko ostatnim posunięciom firmy.Ja tracę, ale oni chyba więcej.
Mnie też zaskoczyła ta niemoc firmy, jeśli chodzi o ściąganie należności od dłużników. To rzeczywiście nieudolność. Myślę sobie, że już jakieś inne wnioski z tego wyciągnięto oprócz karania solidnych przedstawicieli. A ten rzekomy miliard to...to trudne do ogarnięcia...
To co zobaczymy jak będzie?
Dzisiaj miałam dobry dzień. Zebrałam sporo zamówień i sporo sprzedałam tzw. nadwyżki. Czasem zamawiam coś do torby, by mieć w zanadrzu jakiś produkt dla niecierpliwej klientki i samej troszkę zarobić, bo produkty te biorę jak są w fajnej promocji.
Na razie nie jestem zła. Będę wściekła jak1 kwietnia zobaczę litanię braków.
Jak się sprawdza nóż do krojenia sałaty i kapusty i odplamiacz do dywanów?
Ankoro mam podobne myślenie jak Ty. Mam dużo do zarzucenia firmie. Zgadzam się prawie całkowicie z Tobą. Ale najbardziej żal mi tego mojego wcześniejszego entuzjazmu...

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Pożyjemy zobaczymy jak to będzie...
Staram się w tym wszystkim znaleśc jakieś pozytywy,jestem typem osoby która się tak łatwo nie poddaję
Ja też łatwo się nie poddaję, ale nie lubię jak mnie i innych się ignoruje, bo takie zachowania firmy to ignorowanie tylu uczciwych ludzi.
Mam nadzieje, że to się zmieni i będziemy partnerami firmy.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Kwiecień zapowiada się super, bo ludzie kupują straszne ilości katalogów. Na spotkaniu sprzedałam ponad 500 Better i ponad 300 Blue i jeszcze zabrakło. W firmie też powiedzieli, że katalogi idą jak świeże bułeczki, czyli można sądzić, że i zamówień będzie dużo.
Ale aktywność zacznie się pewnie dopiero po Świętach.
Jutro we Wrocławiu top liderzy będą omawiać nowe strategie, narzędzia, metody działania. Poza tym jest już wiosna i teraz wszystko ruszy.
A co do płatności kurierowi, to jest tylko kwestia przesunięcia pewnych czynności w czasie. Tylko przy pierwszym zamówieniu może być kłopot, jeśli ktoś jest zupełnie bez kasy. Jak zbieramy od klientów przykładowo 400 zł, to 300 zł odkładamy do koperty, aby było na kolejne zamówienie za kilka dni. Biorąc na kredyt też odkładaliśmy te pieniądze, aby zrobić przelew, więc wychodzi na to samo. To jest tylko kwestia dobrej organizacji i poradzenia sobie za pierwszym razem. Patent z kopertą jest dobry, żeby nie było sytuacji, że kurier dzwoni do drzwi, a my nie mamy pieniędzy i jest problem. Ja też tak robię, jeśli składam akurat zamówienie pobraniowe - od razu odkładam potrzebną kwotę do koperty i leży sobie w przedpokoju. Wtedy mąż może odebrać paczkę jak mnie nie będzie zamiast latać gdzieś do bankomatu i robić kłopot i sobie i kurierowi.
Potrzebne tu takie optymistyczne słowa, po tym co było.
Czasy są trudne. Trzeba mieć dużo samodyscypliny by wkładać do koperty. Nie miałam problemów z uiszczeniem na czas kasy dla firmy (odroczony termin płatności). Ale koperty nie miałam. Balansowałam między rachunkami do energetyka, gazowniczego, banku, firmy itp. itd. I nie miałam zaległości w opłacaniu faktur. Teraz będzie mi trudniej. Zobaczymy. Nie poddaję się jeszcze...
jolanteczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:13   #4437
Aagusia77
Raczkowanie
 
Avatar Aagusia77
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 223
Dot.: Betterware

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
powtarzam pytanie, ale spróbuje jeszcze raz. Poszukuje konsultantki z okolic Leszna. Jest tu ktoś taki?
Jeśli szukasz konsultantki z Leszna w wielkopolsce to ja jestem konsultantką
Aagusia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 03:53   #4438
gegania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 56
Dot.: Betterware

Słuchajcie, nie wiem, skąd się Wam wziął 1 mld (słownie miliard!) zadłużenia. Ja słyszałam co najwyżej o 1,5 mln! Drobna różnica
gegania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:54   #4439
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Betterware

Klapki z natura lną luffą - czy któraś z Was miała lub ma? fajne są? Czy mozna je później jakoś "prać"?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:16   #4440
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Betterware

[QUOTE=jolanteczka123;3323 9205] Na razie nie jestem zła. Będę wściekła jak1 kwietnia zobaczę litanię braków.
Jak się sprawdza nóż do krojenia sałaty i kapusty i odplamiacz do dywanów?
Ankoro mam podobne myślenie jak Ty. Mam dużo do zarzucenia firmie. Zgadzam się prawie całkowicie z Tobą. Ale najbardziej żal mi tego mojego wcześniejszego entuzjazmu...
QUOTE]

Zawsze możesz to wziąć za żart prima aprilisowy.

Cytat:
Napisane przez gegania Pokaż wiadomość
Słuchajcie, nie wiem, skąd się Wam wziął 1 mld (słownie miliard!) zadłużenia. Ja słyszałam co najwyżej o 1,5 mln! Drobna różnica
Napisalam,że słyszalam o tej kwocie, ale co wielce prawdopodobne,że co usta kwota rosła o jedno zero.

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Klapki z natura lną luffą - czy któraś z Was miała lub ma? fajne są? Czy mozna je później jakoś "prać"?
Też bardzo proszę o opinię na temat tych klapeczków.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.