Rozstanie z facetem - część 13 :( - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 17:22   #4411
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Eh dzisiaj do mnie wszystko dotarło.. Nie wiem po co on mi jeszcze dawał nadzieje, chociaż jak sam dzisiaj stwierdził nic takiego nie robił. Boli, bardzo boli, ale napewno mu tego nie pokaże. Wiem, że on będzie tego żałował, wiem, że myśli, że ja będę na niego czekała. O nie. Skończyło się. Pora zamknąć ten rozdział.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:30   #4412
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

tylko niewiem ja sie teraz zachowywać...to mi były życzenia świateczne przysyła tak?a jego dobry kumpel(który mnie lubił) jakby sie nabijał?no niewiem....przykre bo jak go gdzies znow spotkam ale już w twarzą w twarz to w tym momencie niewiem jak sie zachowac-mówić cześć a on mi buchnie śmiechem?;/ słuchawki zaraz zdjełam bo sobie myslałam ze moze coś mowić i zdjełam usłyszalam za soba ich wyjscie i chrząkanie....a pozniej piekny chichot no super-pewnie z eksem dzis z paczką beda spedzać sylwka i opowie im anegdote jak to po mc spotkał byłą kumpla

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Eh dzisiaj do mnie wszystko dotarło.. Nie wiem po co on mi jeszcze dawał nadzieje, chociaż jak sam dzisiaj stwierdził nic takiego nie robił. Boli, bardzo boli, ale napewno mu tego nie pokaże. Wiem, że on będzie tego żałował, wiem, że myśli, że ja będę na niego czekała. O nie. Skończyło się. Pora zamknąć ten rozdział.
czasem ktoś naprawde niedaje nadziei tylko my to tak odbieramy ludząć sie,że to jakiś znak
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:34   #4413
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Jestem gotowa! Jeszcze tylko rzęsy. Sfifrałam prawe oko, ale zarzuce grzywę. A i ubrała grochy!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:42   #4414
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

ja jeszcze pazury tylko

I 3 piętro na kielona ;]

Wlasnie się dowiedziałam,że kolega z którym kiedyś po pijaku się przespałam będzie na sylwku bosko ;]
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:45   #4415
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Nieeee!!!!! Aerosyf w radiu! :/ "Crazy..." Nasz kolejny kawałek, wyłącze to cholerne radio!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:46   #4416
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Jestem gotowa! Jeszcze tylko rzęsy. Sfifrałam prawe oko, ale zarzuce grzywę. A i ubrała grochy!
To proszę mieć jeszcze do tego dobry humor i jutro zdać nam relację z udanej zabawy
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:47   #4417
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/fransa-sukienka-sz...351276960.html o tu ją macie, tylko szara... Moja mama ma szarą, moja jest czarna!
A jak będą inni ubrani? Bardziej wizytowo czy na luzie? Ta materiałowa cienka się wydaje.
O, teraz widzę, że grochy wzięłaś
Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
Duży plus,ze po wypiciu mamusiowego spirytusu z orzechami (kto takie paskudztwo wymyślił) w końcu przestał boleć mnie żołądek ;]
Też mam orzechówkę
Cytat:
Napisane przez niezapominajk Pokaż wiadomość
wiem,że nie jesteście jasnowidzkami ale niespodziewałam sie że taka sytuacja spotka mnie akurat dziś...
Jeśli chrząkali na Ciebie, to z fajnymi BURAKAMI się zadawałaś... Tylko się cieszyć, że to już za Tobą
Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Usunełam eksa z nk! Zostawiłam tylko jedno zdjęcie z wesela, ale nic tam nie ma takiego..
No narrrrreszcie!
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Szczerze? Nigdy nie przywiązywałam wagi do tej nocy...ba, nie lubię jej, bo moje zwierzaki się petard boją.
Ja też nie przepadam zupełnie za tą nocą, ale napisałam tak, bo przywykłam, że dla innych ludzi ma znaczenie :P
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mam jedno postanowienie na nowy rok - wyjść z tego silniejsza niż kiedykolwiek! Tak, żeby już nikt nie był w stanie zabrać mi mojego JA. I tego Wam wszystkim, drogie wizażanki, życzę!
I za to się z Tobą stuknę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-12-31 o 17:48
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 17:47   #4418
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez juniorka89 Pokaż wiadomość
ja jeszcze pazury tylko

I 3 piętro na kielona ;]

Wlasnie się dowiedziałam,że kolega z którym kiedyś po pijaku się przespałam będzie na sylwku bosko ;]
To grubo!


Ja mam okropne pazury :/ Ale już nie mam czasu!





















Dziewczyny! Życze Wam szapańskiej zabawy i (małego) kaca! Bawcie się dobrze na imprezach, z tż, same z wódką i lustrem Oby NOWY ROK był wspanialszy od 2010, który dla większości był zniszczony przez utraconą miłość... Życze Wam, żebyście znalazły szczęście, żeby się jakoś to wszystko poukładało!

Dziękuje Wam, że jesteście
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:53   #4419
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Wy już gotowe? Mi został jeszcze makijaż, paznokcie i się ubrać Dopiero włosy skończyłam lokować
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:55   #4420
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Lily ja to mam nadzieję,że dojdę na swojego sylwka bo jak zacznę pić z qmpelą to cienko będzie;/

A ja wam życzę kochane samych sukcesów w życiu ;]
I zebyśmy trafił w końcu na takie co wart będzie naszej uwagi
i żeby było mniej łez a więcej uśmiechu na naszych buziakach

Dziewczyną w klasie maturalnej życzę wspaniałych wyników i dostania się na wymarzone studia
Reszcie sukcesów na studiach i w pracy ;]

I żeby w końcu wszystko było tak jak chcemy a nie tylko wiatr w oczy...
I żeby eksowie w końcu wywędrowali z naszych główek
Kocham was normalnie ;*
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 18:01   #4421
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez niezapominajk Pokaż wiadomość
czasem ktoś naprawde niedaje nadziei tylko my to tak odbieramy ludząć sie,że to jakiś znak
a czy pisanie, że wie, że nie będzie nigdy tak szczęśliwy jak ze mną, że nie może, nie chce o mnie zapomnieć, że ciągle o mnie myśli i ma wyrzuty sumienia, że nie jest szczęśliwy to nie jest dawanie nadziei? czy ja już jakaś nienormalna jestem?
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 18:09   #4422
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Kochane, to i ja chcę Wam czegoś życzyć

Przede wszystkim życzę Wam dużo szczęścia w przyszłym roku, bo najważniejsze by być szczęśliwą.
Aby te jeszcze złamane serduszka szybko się wyleczyły, wynosząc z tej sytuacji wszystko co pomoże uniknąć rozczarowań w przyszłych latach.
A także księcia z bajki na białym rumaku, który pokaże Wam jak wspaniale może wyglądać miłość.

Też Was kocham
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2010-12-31 o 18:10
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 18:36   #4423
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
a czy pisanie, że wie, że nie będzie nigdy tak szczęśliwy jak ze mną, że nie może, nie chce o mnie zapomnieć, że ciągle o mnie myśli i ma wyrzuty sumienia, że nie jest szczęśliwy to nie jest dawanie nadziei? czy ja już jakaś nienormalna jestem?

mój byy tez mi powiedział,ze mnie kocha,ze chce mnie wspierac pomagac mi,że to niepozeganie na zawsze,,złyzł mi zyczenia na wigilie,zostawił buziaczka nawet(raczej do byłych sie tak niepisze) i co?
a dzis spotkal mnie jego kolega i chrzakal na mnie a jak sie odwrocilam to sie smial(a ten kolega mnie niby lubił) -a jakos z moim eksem nie jestem dalej a dzis mija ponad mc-słowa słowami-czyny czynami.....

choc nieukrywam że nieznam całej twojej historii,ale jesli tylko tam mowi a z toba niejest i sa teksty typu,,musze pomyslec itd o coz..tak sie mowi jak sie chce by tak osoba zapomniala..

Edytowane przez niezapominajk
Czas edycji: 2010-12-31 o 18:39
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 19:37   #4424
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

boże jaka ja jestem głupia, po tym jak mnie dzisiaj poniżył, nie wytrzymałam coś we mnie pękło. Przecież on przez ten czas krzywdził i mnie i ją... Napisałam do niej, eh. Żałuję.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 20:14   #4425
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
a czy pisanie, że wie, że nie będzie nigdy tak szczęśliwy jak ze mną, że nie może, nie chce o mnie zapomnieć, że ciągle o mnie myśli i ma wyrzuty sumienia, że nie jest szczęśliwy to nie jest dawanie nadziei? czy ja już jakaś nienormalna jestem?
Jest. Zdecydowanie jest. Jest głupi.

Elve - co robisz?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 20:22   #4426
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jest. Zdecydowanie jest. Jest głupi.
a ja jeszcze bardziej, masakra.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 20:33   #4427
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

ale nie dołuj sie kobieto zaraz nowy rok,wyslij go do diabłow i nieczekaj na to kiedy on sie obudzi-zyj własnym życiem-pomyśl sobie ,że gdyby ten akurat byłby ci pisany to właśnie byś z nim była-jak widac -są jeszcze lepsi dla ciebie
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 20:34   #4428
MalgosiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 79
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Witajcie Wszystkie zajrzałam... przeczytałam... spędzam Sylwestra w domu z córką... i chciałam życzyc Wam Szczęśliwego Nowego Roku, niech miłośc zwycięża a Ci, którzy Nas ranią odchodzą w zapomnienie... siły, by pokonywac trudności... nadziei na co dzień... i niech się Nm spełniaj marzenia... dziś wierzę... dziękuję... bez Was nie dałabym rady...

Elve... będzie dobrze rozmowa, rozmowa, rozmowa.... to podstawa... Ty też zawsze tak mówiłas... wszystko się wyjaśni...

Trzymam za Was kciuki.... jeszcze raz dziękuję...
MalgosiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 20:53   #4429
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez niezapominajk Pokaż wiadomość
ale nie dołuj sie kobieto zaraz nowy rok,wyslij go do diabłow i nieczekaj na to kiedy on sie obudzi-zyj własnym życiem-pomyśl sobie ,że gdyby ten akurat byłby ci pisany to właśnie byś z nim była-jak widac -są jeszcze lepsi dla ciebie
już nie czekam, po prostu musi minąć troche czasu zanim zapomne... dotarło do mnie, że człowieka nie poznaje się po tym jak zaczyna a po tym jak kończy... ciężko mi bez niego. beznadziejnie sie czuje. samoocena bliska 0, tylko tyle mi po nim zostało.
Staram się normalnie funkcjonować, muszę nastawiać przypomnienia w telefonie, że trzeba zjeść, bo wiem, że muszę jeść chociaż w ogóle nie mam na to ochoty... Piję by zasnąć chociaż wiem, że nie powinnam pić, bo może skończyć się to pogotowiem... Nie potrafię.
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 21:01   #4430
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

nie dziwie ci sie -ja jak zerwałam z chłopakiem czułam sie ok- wytłumaczyłam sobie ,że miał malo czasu dla mnie-był dobry czuły ale mimo tego było coś nie ta..po tyg sie spotkalismy na oddanie rzeczy-mowił ze niechcial dac mi odejsc mowil do mnie kochanie całował a ja byłam zimna i wypowiedziałam słowa ktorych żaluje do dziś--,,i tak sie na nie uda;;i to spodowało,że po kilku godzinnym fajnym spotkanku-nastepnego dnia wszystko przemysłał- i odszedł on-pierwszy raz! wiesz jak bolało?niejadłam niespałam w pracy kręciłam sie wkółko nieweidziałam co mam zrobic ze soba i było juz ok...wrocilo znow kiedy przed świetami dodał fote na nk (sam-ale jednak bolalo_)na świeta złozył ładne życzonka..
ale wyjdziesz z tego..wiem że to brzmi dla ciebie banalnie ale wspomnisz moje słowa zaczniesz jeść i życ tylko przestań czekać!mój też mi powiedział,,to nie pozeganie na zawsze''czekałam-fakt doczekałam sie życzeń i tyle..KOCHANA żyj!!!
teraz jestesmy same ale zobaczysz 2011 bedzie naszym ROKIEM!

Edytowane przez niezapominajk
Czas edycji: 2010-12-31 o 21:03
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:14   #4431
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Teraz do mnie dociera jak bardzo mnie zmienił, kiedyś byłam bardzo silną osobą, nigdy nie przywiązywałam się tak bardzo do facetów... On tak bardzo chciał żebym go pokochała, żebyśmy byli ze sobą zawsze... A gdy go tak bardzo pokochałam, chciałam zostać jego żoną on odszedł... Wiem, ja też święta nie byłam, na początku spotykając się z nim spotykałam się jeszcze z dwoma chłopakami, olewałam go, ale dałam nam szanse... Głupia byłam, bo myślałam, że go mam, że on jest już mój, że nie muszę się już starać, ale ja po prostu mając 19 lat kochając pierwszy raz tak bardzo nie potrafiłam się zachować... Więc trochę się nie dziwię, że odszedł, że miał dość mojego nie, nie, nie i tak w kółko... Ale, no właśnie jest jedno ale... A co jeśli naprawdę byśmy się pobrali? Co jeśli byłoby między nami źle? Też nie rozmawiałby ze mną tylko otwierał się przed inną? (
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:21   #4432
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

niewiesz tego co by było......
ale skoro nie jestescie ze soba ,nie doszło do ślubi to jak widac wszystko przed toba widzisz jak piszesz masz 19lat nieudany zwiazek i mnostwo(mimo terazniejszego bolu) przed soba..ja juz no mam 26......i kolejny przegrany zwiazek ,przez swoje błedy praktycznie...to tez daje do myślenia..jak widac niektore zwiazki sa po to i po to sie koncza by wyciagnac jakies wnioski bo tak byśmy sie nigdy nieobudziły
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:28   #4433
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Tak, tylko, że mimo jego wad ja czułam, że to jest to... No nic muszę się jakoś pozbierać... Postanowienia na nowy rok: przestać się przed nim poniżać, zapomnieć, zmienić samochów, rozejrzeć się za mieszkaniem, bo do "naszego" domu mieszkać nie pójdę, po co ten głupi remont? zdać maturę (egzaminu zawodowego w sumię nie muszę i chyba nie chcę), dostać się na wymarzone studia, próbować naprawić relacje z przyjaciółkami, być szczęśliwa...
ciekawe czy się uda...
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:31   #4434
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

wszystko zalezy od ciebie,jesli naprawde bedziesz tego pragnąć i realizowac wszystko po kolei -napewno sie uda!ale badź znow taka pewna siebie jaka byłaś,wróc do dawnego ja a niewiadomo co los przyniesie i tak naprawde niewiadomo kto ci pisany..moze wlasnie on?moze kto inny...
skłądasz mu dzis po 12 życzenia nowororoczne?
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:39   #4435
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

postaram się, chociaż boję się, że przez to wszystko zawalę maturę...
Nie, nie składam, nie po tym wszystkim, jak on złoży mi życzenia to grzecznie odpiszę... Chciał świętego spokoju więc będzie go miał...
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 21:54   #4436
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

o ile dobrze sobie przypominam to matura z maju.jeszcze mnostw czasu...wiec ten ból złagodnieje a niechce mi sie wierzyc ze w styczniu czy lutym bedziesz sie uczyc...i masz racje nieskladaj choc cos czuje że on ci złozy;p tak żeby narobic zamieszania juz w nowym roczku;P
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 22:10   #4437
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Muszę zacząć się uczyć już teraz...
Nie złoży... Nie po to chciał spokoju by teraz zaczynać rozmowe... Chociaż wczoraj w dzień kiedy pisaliśmy chciałam się już więcej do niego nie odzywać więc już wtedy złożyłam mu życzenia... odpisał tylko, że dziękuję i że mi życzy żeby ktoś docenił to jak wielkim skarbem jestem...
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 22:13   #4438
niezapominajk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

czy złozy czy nie zobaczysz dzis po 12;p ja tez sadziłam ze moj były niezlozy mi zyczen swiatecznych a tu sie okazalo ze jednak pamietal choc niebylo mc kontaktu..głowa do gory,,wiem,że ci ciezko..mi czasem tez.. ale uwierz bywaja gorsze rzeczy.a teraz maleńa ubieram i i ide do parku na górke chce zobaczyc ognie o 12 nad calym miastem ...ide sama troche mam stracha ale coz;p
to 3maj sie i szczesliwego nowego roczku spelnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze* do usłyszonka w nowym-Lepszym roku 2011 ihahahahaaaa buziol
niezapominajk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 22:14   #4439
justyskaa789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

dziękuję i wzajemnie, oby ten nadchodzący rok był lepszy ;*
justyskaa789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 22:47   #4440
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 13 :(

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM Pokaż wiadomość
Witajcie Wszystkie zajrzałam... przeczytałam... spędzam Sylwestra w domu z córką... i chciałam życzyc Wam Szczęśliwego Nowego Roku, niech miłośc zwycięża a Ci, którzy Nas ranią odchodzą w zapomnienie... siły, by pokonywac trudności... nadziei na co dzień... i niech się Nam spełniaja marzenia...
Życzę Ci samego dobrego w nadchodzącym roku, oby był lepszy niż ten
Cytat:
Napisane przez justyskaa789 Pokaż wiadomość
Głupia byłam, bo myślałam, że go mam, że on jest już mój, że nie muszę się już starać, ale ja po prostu mając 19 lat kochając pierwszy raz tak bardzo nie potrafiłam się zachować... Więc trochę się nie dziwię, że odszedł, że miał dość mojego nie, nie, nie i tak w kółko... Ale, no właśnie jest jedno ale... A co jeśli naprawdę byśmy się pobrali? Co jeśli byłoby między nami źle? Też nie rozmawiałby ze mną tylko otwierał się przed inną? (
Dużo się nauczyłaś i przynajmniej wiesz już, jak postępować.
Co by było po ślubie? Nigdy się nie dowiemy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.