Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 00:38   #4411
Nomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Wejdź sobie na stronę Optyk Rozmus, tam jest masa kolorowych szkieł, brązowych mają całkiem sporo. Ja wypróbowałam już chyba wszystkie możliwe marki i muszę powiedzieć,że te tańsze wcale nie odbiegają komfortem od tych drogich a air optix colors są wręcz niewygodne! Musiałam je zdjąć po godzinie bo się wytrzymać nie dało a soczewki noszę hoho, więc mam porównanie. Colorvue są bardzo fajne, zwłaszcza big eyes mi pasują, ale reszta też ok. Neo cosmo dość mocno kryją, więc jeśli takiego efektu szukasz, to polecam.

Edytowane przez Nomi25
Czas edycji: 2016-08-18 o 23:44
Nomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 05:05   #4412
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Też polecam ColorVue - nie mam porównania z innymi markami, ale akurat z tych jestem bardzo zadowolona - są wygodne dla nowicjusza, pięknie kryją (ja mam ciemne oczy i akurat tutaj ma to spore znaczenie), są naprawdę porządnie i ładnie wykonane. Kolor mam z serii tych "szalonych", ale teraz właśnie czekam na bardziej naturalne i jestem strasznie ciekawa efektu.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 16:37   #4413
Carmella94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny mam kilka pytań dotyczących kolorowych soczewek. Niebawem wybieram się do optyka i nie wiem jaki kolor pasowałby do mnie najlepiej. Jest jakaś reguła dotycząca doboru soczewek do karnacji, włosów lub coś w tym stylu? Dodam, że mam bladą cerę i szare oczy z niedużą beżową obwódką wokół źrenicy. Jakie soczewki polecacie i czy cena zwykłych soczewek od kolorowych bardzo się różni? Będę mogła przymierzyć które soczewki będą do mnie pasować podczas wizyty?
Carmella94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 16:38   #4414
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Też polecam ColorVue - nie mam porównania z innymi markami, ale akurat z tych jestem bardzo zadowolona - są wygodne dla nowicjusza, pięknie kryją (ja mam ciemne oczy i akurat tutaj ma to spore znaczenie), są naprawdę porządnie i ładnie wykonane. Kolor mam z serii tych "szalonych", ale teraz właśnie czekam na bardziej naturalne i jestem strasznie ciekawa efektu.

ja mam z colorVue niebieskie i jestem z nich bardzo zadowolona, ale widzę na stronie, że niestety kolorowe, miesięczne, są na wyprzedaży. Czytałam gdzieś, że są wycofywane.

Jednak sprawdziłam i to nei colorvue są wycofywane. Patrzę na stronei i wydaje mi się, że tej firmy mają same nienaturalne soczewki.

Edytowane przez 201610240904
Czas edycji: 2016-08-20 o 16:40
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:29   #4415
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wstretnamalpa Pokaż wiadomość
Witam!!
Wklejam zielone fitview na moich piwnych oczach
Wow, dokładnie tego szukałam! Efektu zielonych soczewek na piwnych oczach
Wow, pięknie się prezentują u Ciebie!

Ja zamówiłam na próbę kwartalne z geooptica Barbie Eyes - bo zależy mi na tym, żeby mega zielone oczka były, żeby jak najmniej przebijał brąz, a czytałam opinie na temat tych Barbie Eyes, że są super zmieniające kolor tęczówki. W sumie to chciałabym Big Eyes ale trochę się boję czy nie będę pokracznie i przerażająco wyglądać

Próbowałaś (lub ktokolwiek tutaj) big eyes zielone? przewijały się zdjęcia real?


A tak w ogóle to dzień dobry - od 3 miesięcy noszę soczewki, na razie miałam do czynienia tylko z 1-miesięcznymi. Czasem jeszcze zakładam okulary, bo się lubię w nich, ale wygoda jaka idzie za noszeniem soczewek jest kolosalna!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 14:31   #4416
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Kolorowe spojrzenie

//Trudno nadal mi się połapać w wątkach i kategoriach na forum, mam nadzieje że dobrze trafiłam.

Chciałam się jedynie zapytać, czy któraś z was nosiła soczewki kontaktowe „FreshLOOK ColorBlends„?? Zależy mi najbardziej na jakości noszenia, oraz naturalności koloru jakie oferuje. Znalazłam na allegro, na ich zdjęciach niby wygląda, że przejście koloru jest bardzo zbliżone do naturalnego, jednak szkoda wydać mi ok 80 zł na to, by się o tym przekonać osobiście. Help, niech ktoś zda recenzję jak to z nimi jest, nigdy nie miałam wiec boje się 2x bardziej :C
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 07:25   #4417
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Kolorowe spojrzenie

Up! Up!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 12:54   #4418
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Kolorowe spojrzenie

Up!
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 17:45   #4419
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kolorowe spojrzenie

Jest już wątek o soczewkach kontaktowych, poszukaj.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 11:58   #4420
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Kolorowe spojrzenie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jest już wątek o soczewkach kontaktowych, poszukaj.
Szukałam, nie mogę znieść, jak wiesz gdzie daj proszę linka. Z góry dzieki
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 16:17   #4421
eufrat1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja nosiłam Dolly Black jakiś czas temu. Mam naturalnie jasno brązowe oczy, trochę karmelowe i prezentowały się świetnie. Kupowałam takie xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-23 o 20:39 Powód: Link.
eufrat1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-08, 12:43   #4422
nebute
Raczkowanie
 
Avatar nebute
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Polecacie coś dla naturalnie ciemnozielonych oczu? Chciałabym uzyskać taki głęboki kolor mchu, soczysta zieleń. Niestety jak dotąd miałam efekt bardzo nienaturalny (colorvue, cool look) albo bardzo fajnie podkreślające, które niestety są mniej zielone od moich oczu . Kupiłam chyba z 5 par ubierałam pare razy i wyrzucałam bo efekt straszny
nebute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 18:40   #4423
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Nie śmiejcie się, bo mam pytanie. Moja wada wzroku to -1, ale najczęściej chodzę bez okularów, wkładam do kompa, do czytania itp
Podobają mi się kolorowe szkła, gdyż mam dziwny kolor oczu, taki stłumiony i chciałabym go czasem podrasować, na jakieś wyjścia i takie tam.

Czy jeśli zakupię soczewki miesięczne czy tam półroczne to... codziennie muszę je wyjmować? Myślę, że tak, nie bijcie mnie A jak kupię np jednodniowe a włożę na drugi dzień to co się stanie?
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 22:05   #4424
Curtis213
Przyczajenie
 
Avatar Curtis213
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ja mam aż minus 7;/ soczewki mnie jakoś nie przekonują okulary natomiast już męczą;( kusi mnie laserowa korekta wzroku ktoś ja poleca?
__________________
Czy to ma znaczenie, co ktokolwiek z nas czuje? - mruknął pod nosem. - Jeśli połączę się z Heleną, znowu wybuchnie wojna. I żadne pragnienia tego nie zmienią.
Curtis213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 11:07   #4425
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Nie śmiejcie się, bo mam pytanie. Moja wada wzroku to -1, ale najczęściej chodzę bez okularów, wkładam do kompa, do czytania itp
Podobają mi się kolorowe szkła, gdyż mam dziwny kolor oczu, taki stłumiony i chciałabym go czasem podrasować, na jakieś wyjścia i takie tam.

Czy jeśli zakupię soczewki miesięczne czy tam półroczne to... codziennie muszę je wyjmować? Myślę, że tak, nie bijcie mnie A jak kupię np jednodniowe a włożę na drugi dzień to co się stanie?
W sensie codziennie zdejmować? Tak, to są soczewki, których nie można zostawiać na noc, bo drastycznie wysuszają oczy niestety. Lepiej nie sprawdzać, jak się reaguje na spanie w soczewkach, bo można skończyć na pogotowiu.
Chyba, że pytasz, czy trzeba codziennie wyjmować z opakowania i nosić, to nie, nie trzeba
A jednodniowe na drugi dzień po prostu będą suche i niewygodne. Raczej nic się nie stanie, ale będziesz czuć spory dyskomfort. To samo się dzieje, kiedy zbliża się koniec żywota np. kwartalnych - u mnie przez ostatni miesiąc zawsze robiły się coraz mniej wygodne.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nebute Pokaż wiadomość
Polecacie coś dla naturalnie ciemnozielonych oczu? Chciałabym uzyskać taki głęboki kolor mchu, soczysta zieleń. Niestety jak dotąd miałam efekt bardzo nienaturalny (colorvue, cool look) albo bardzo fajnie podkreślające, które niestety są mniej zielone od moich oczu . Kupiłam chyba z 5 par ubierałam pare razy i wyrzucałam bo efekt straszny
Ja kiedyś miałam zielone dwutonowe (czy trzytonowe, nie pamiętam) ze sklepu geooptica. U mnie dawały bardzo ładny efekt dość naturalnej, ale trawiastej zieleni Naturalnie mam bardzo ciemne piwno-zielone oczy.
Taki efekt trochę mocniejszej zieleni i rozświetlenia, bo przy źrenicy są delikatnie żółte (colorvue chyba są całe w jednym kolorze?).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:15   #4426
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź, tak chodziło mi o to, czy trzeba wyjmować na noc
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 19:58   #4427
nebute
Raczkowanie
 
Avatar nebute
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

[QUOTE
---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Ja kiedyś miałam zielone dwutonowe (czy trzytonowe, nie pamiętam) ze sklepu geooptica. U mnie dawały bardzo ładny efekt dość naturalnej, ale trawiastej zieleni Naturalnie mam bardzo ciemne piwno-zielone oczy.
Taki efekt trochę mocniejszej zieleni i rozświetlenia, bo przy źrenicy są delikatnie żółte (colorvue chyba są całe w jednym kolorze?).[/QUOTE]

Czy oni mają tylko zerówki, bo nie jest napisane nic o mocach, a ja niestety mam sporą wadę i bez korekcji nie jestem w stanie się poruszać...
nebute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:13   #4428
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Kolorowe spojrzenie

no i sie nie dowiedziałam nic :p
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 12:02   #4429
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Kolorowe spojrzenie

  • Cytat:
    Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
    no i sie nie dowiedziałam nic :p

Ja używałam, zielonych na niebieskich oczach. Wyglądało naturalnie, jednak oczy zdecydowanie mi się szybciej męczyły niż w normalnych soczewkach.
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 12:11   #4430
nebute
Raczkowanie
 
Avatar nebute
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 44
Dot.: Kolorowe spojrzenie

A próbował ktoś soczewek Zeiss zielonych? Z allegro kolorowych korekcyjnych zostało mi do wypróbowania tylko Zeiss, I-Lux i DreamCon. Freshlook jako jedyne wyglądają naturalnie, niestety zielone są mniej zielone lub tak samo zielone jak moje bo w ogóle ich nie widać.
nebute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 14:21   #4431
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Kolorowe spojrzenie

Cytat:
Napisane przez granica Pokaż wiadomość

Ja używałam, zielonych na niebieskich oczach. Wyglądało naturalnie, jednak oczy zdecydowanie mi się szybciej męczyły niż w normalnych soczewkach.
hmm, ja i tak mam wiecznie podrażnione czymś oczy, wiec w takim wypadku chyba sobie daruję zakup jakichkolwiek, szkoda Dzięki za odpis! <3

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nebute Pokaż wiadomość
A próbował ktoś soczewek Zeiss zielonych? Z allegro kolorowych korekcyjnych zostało mi do wypróbowania tylko Zeiss, I-Lux i DreamCon. Freshlook jako jedyne wyglądają naturalnie, niestety zielone są mniej zielone lub tak samo zielone jak moje bo w ogóle ich nie widać.

jak korekcyjne to polecam do drogerii hebe pójść, znajoma tam kupuje niebieskie, diabelnie intensywne, dość chyba tanie jak na kolorowe soczewki (50zł??). Nie przypominam sobie, by narzekała, jednak mają jedną zasadniczą wadę - widać, że nosi się soczewki, bo przejście koloru jest mało naturalne. Jednak jeśli to Ci nie przeszkadza, to polecam, jednak ja na zerówki od nich się nie zdecydowałam
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:53   #4432
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja mam bzika na punkcie kolorowych soczewek. Szczególnie latem. Lubię zależnie od humoru móc wybierać czy chcę mieć rózwowe czy zielone czy niebieskie oczy, a nie zwykłe brązowe które mam naturalne Ja już odjakiegoś roku jak nie więcej kupuję socewki od fielmanna. Niedość że jako jedne z niewielu mnie nie uczulaja (mam tego pecha i jestem alergikiem) to dodatkowo są cenowo ok i naprawdę jest w czym przebierać. Polecam, wiem, ze mają sklepy w różnych miastach w Polsce. Ja w tym roku zszalałam i kupiam sobie chyba z 7 różnych par soczewek, na każdy dzień inny kolor.

Edytowane przez sylwiaklo1990
Czas edycji: 2017-07-04 o 08:57
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:15   #4433
skima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

A jak cenowo wyglądają soczewki u fielmanna?
skima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 13:50   #4434
Owiowi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hej ! Zawsze chciałam podkreślić zieleń moich oczu, w końcu zdecydowałam sie na zakup soczewek All Vue właśnie w kolorze zielonym. Nie znałam się na soczewkach zupełnie, dlatego poprosiłam o rady mojego chłopaka który soczewki nosi już parę ładnych lat - dlatrtgo uważam że wszystko robię tak jak powinnam, w sensie nakładam je dobra strona, dokładnie czyszcze. Noszę je dziś trzeci dzien, od pierwszego dnia niestety mam problem z zamglonym obrazem. Ale nie jest on całkowicie zamglony - tylko w niektórych momentach i miejsca zamglenia zmieniają się po tym jak mrugne. Dzieje się to pod wplywem światła, najczesciej jak jest ciemniej, lub w sztucznym świetle, nie mam tego problemu np jak jestem na dworze, wtedy obraz jest nawet lepszy niż bez soczewek ( podkreśle że nie mam żadnej wady, kupiłam soczewki 0 ). Jak pomrugam to czasem jest lepiej czasem gorzej . Prosze powiedzcie co powinnam zrobić ! Marzyłam o tych soczewkach tyle czasu i jestem załamana bo im dłużej mam je na oczach ( szczególnie w pracy gdzie oświetlenie jest bardzo mocne i sztuczne ) tym robi się gorzej (( czy to problem z soczewkami, czy z moimi oczami ? Może jednak coś robię nie tak ? Na oczach trzymają mi się dobrze. Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź !!
Owiowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 12:50   #4435
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Owiowi Pokaż wiadomość
Hej ! Zawsze chciałam podkreślić zieleń moich oczu, w końcu zdecydowałam sie na zakup soczewek All Vue właśnie w kolorze zielonym. Nie znałam się na soczewkach zupełnie, dlatego poprosiłam o rady mojego chłopaka który soczewki nosi już parę ładnych lat - dlatrtgo uważam że wszystko robię tak jak powinnam, w sensie nakładam je dobra strona, dokładnie czyszcze. Noszę je dziś trzeci dzien, od pierwszego dnia niestety mam problem z zamglonym obrazem. Ale nie jest on całkowicie zamglony - tylko w niektórych momentach i miejsca zamglenia zmieniają się po tym jak mrugne. Dzieje się to pod wplywem światła, najczesciej jak jest ciemniej, lub w sztucznym świetle, nie mam tego problemu np jak jestem na dworze, wtedy obraz jest nawet lepszy niż bez soczewek ( podkreśle że nie mam żadnej wady, kupiłam soczewki 0 ). Jak pomrugam to czasem jest lepiej czasem gorzej . Prosze powiedzcie co powinnam zrobić ! Marzyłam o tych soczewkach tyle czasu i jestem załamana bo im dłużej mam je na oczach ( szczególnie w pracy gdzie oświetlenie jest bardzo mocne i sztuczne ) tym robi się gorzej (( czy to problem z soczewkami, czy z moimi oczami ? Może jednak coś robię nie tak ? Na oczach trzymają mi się dobrze. Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź !!
Soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym i ich dobór powinnaś skonsultować u specjalisty, tj. u okulisty lub optometrysty w gabinecie okulistycznym lub salonie optycznym.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 10:41   #4436
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 870
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Użytkuję od jakiegoś czasu (mam już drugą parę) soczewki Cooper Vision Biofinity. Można je nosić w trybie ciągłym (zdaje się, że do 3 dób). Noszę je po 2 dni bez zdejmowania i super. Pierwszy raz jestem tak na 100% zadowolona z soczewek.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 16:07   #4437
xaolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Soczewek przetestowałam multum. Mam naturalnie czarne oczy więc nie było łatwo znaleźć odpowiednie. Albo nie kryły w ogóle, albo wyglądały tak kiczowato że później wysychały sobie samotnie w pojemniczku. Wizyta w profesjonalnym sklepie z soczewkami zakończyła się płaczem, bo nie dość że wydałam kupę pieniędzy, były na krótki okres czasu to na dodatek dziura na źrenicę była tak wielka że mogłabym chyba przełożyć przez nią palec. Krycie oczywiście zerowe.

Byłam zadowolona z soczewek Barbie Eyes Geooptica. Efekt był sztuczny, owszem. Kolor raczej granatowy niż błękitny (za to zieleń pięknie wyglądała) i dawały efekt spojrzenia "Bambi" Niestety zdjęcia brak.

Dodaję parę zdjęć. Dwa pierwsze ujęcia moich oczu to soczewki Crazy Vue - Blue Lunatic. Cóż, od razu widać że coś było kombinowane z oczami nie da się ukryć. Ale to chyba jedyne soczewki które w 100% kryją moją tęczówkę.

Zdjęcie mojego chłopaka w tym samym modelu soczewek - on ma zielone oczy, niestety efekt był komiczny. Wyglądał po prostu jak osoba, która musi w tej chwili biec do toalety.

Ostatnie foto to ja w wieku lat czternastu, Halloween i jedno oko z soczewką ColorVue - Solar Blue.

Generalnie nie polecam kupowania soczewek bez ciemniejszej obwódki dookoła. Prawie zawsze będą wyglądać po prostu dziwnie.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (25,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (16,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy4.jpg (37,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy3.jpg (9,0 KB, 58 załadowań)
xaolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 18:18   #4438
SandraKub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

A możecie mi polecić z jakiejś firmy fajne i dobrze kryjące soczewki w kolorze czerwonym?
SandraKub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 18:22   #4439
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xaolin Pokaż wiadomość
Zdjęcie mojego chłopaka w tym samym modelu soczewek - on ma zielone oczy, niestety efekt był komiczny. Wyglądał po prostu jak osoba, która musi w tej chwili biec do toalety.
Leżę



Czy w ostatnim czasie pojawiło się na rynku coś co jest zbliżone do wycofanych lata temu Focusów Softcolors? Nosiłam namiętnie Evergreen, które mega mi podkreślały moje zielone oczy, a przy tym wyglądały bardzo naturalnie, bo nie miały nadruku, tylko prawie cała soczewka była zabarwiona. Szukam od lat, pytam co jakiś czas w Twoich Soczewkach, ale tam się raczej znają na tym co jest u nich dostępne, a nie na takich wynalazkach
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 14:03   #4440
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

ja do dzisiaj nie moge znalezc soczewke ktore by mi nie podraznialy oczu
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.