Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 20:12   #4411
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

dziewczyny mam ogromną prośbę-napiszcie jakie wędliny czy sery kupujecie w Biedronce-słowem podajcie co z Biedronelli kupujecie do dukania bardzo Was proszę!!!
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:26   #4412
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Haneczka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromną prośbę-napiszcie jakie wędliny czy sery kupujecie w Biedronce-słowem podajcie co z Biedronelli kupujecie do dukania bardzo Was proszę!!!
Hej ja kupuję makrele, twaróg w trójkącie, wieśniaki, wędline konserwową w paczce i chyba na tyle, czasamie warzywa

Chciałam się przywitać. Generalnie na dukanie jestem od marca, ale dopiero teraz odzywam się. Oczywiście czytam Wasze posty codziennie w miarę możliwości i podziwiam Was dziewczyny

Mam takie pytanie, od marca wyczuwam szorstkość na prawej dłoni.. Nie byłoby to dziwne gdyby nie to, że jest to tylko na jednej dłoni po zewnętrznej stronie i zaczęło się to w marcu, kiedy zaczęłam dietę. Czy może to mieć jakiś związek z dietą? I czy macie jakieś na to sposoby? Żaden krem nie działa, poza tym większość podrażnia jeszcze bardziej.
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:26   #4413
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Haneczka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromną prośbę-napiszcie jakie wędliny czy sery kupujecie w Biedronce-słowem podajcie co z Biedronelli kupujecie do dukania bardzo Was proszę!!!
ser twarogowy 0% "Biała Łąka" 250g
Polędwica Wędzona z kurczaka 140g
serki wiejskie lekkie
łosoś wędzony (jutro chyba kupię pstrąga wędzonego)
tuńczyk w sosie własnym
mleko 0,5%

EDIT:
no tak makrela, jest pyszna
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2011-05-13 o 20:30
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:24   #4414
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Ja tutaj jakieś 2 miesiące temu pytałam o skrócenie I fazy
Co prawda nikt mi nie odpisał, ale skróciłam ją. Dukan mi wyliczył 7 dni, ja zrobiłam 5. I nic się nie stało Tzn. brak zastoi, wzrostu itp.
Z kimś pisałam o skróceniu I fazy, nie z Tobą?


Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Wow super roznice widac
p.s. a gdzie tak ladnie sie na buzi opalilas
Żartownisia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:42   #4415
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziewczyny!!
Ponawiam pytanie dot. MAKARONU, ktorego sklad to: mąka kukurydziana, woda. Myślicie, że to prawda? Bo znalazłam taki na allegro i zastanawiam się czy sobie nie kupić.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 00:02   #4416
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam,dzisiaj faktycznie jest pechowy dzień.Nasza sunia ma coś z łapką,tak nagle,niby nic ją nie boli ale trzyma ją w górze i nie może na niej chodzić i stawiać,jesteśmy na działce i dopiero w poniedziałek pójdziemy do weta.To wygląda jak jakiś paraliż
Cytat:
Napisane przez izulecka Pokaż wiadomość
Hej ja kupuję makrele, twaróg w trójkącie, wieśniaki, wędline konserwową w paczce i chyba na tyle, czasamie warzywa

Chciałam się przywitać. Generalnie na dukanie jestem od marca, ale dopiero teraz odzywam się. Oczywiście czytam Wasze posty codziennie w miarę możliwości i podziwiam Was dziewczyny

Mam takie pytanie, od marca wyczuwam szorstkość na prawej dłoni.. Nie byłoby to dziwne gdyby nie to, że jest to tylko na jednej dłoni po zewnętrznej stronie i zaczęło się to w marcu, kiedy zaczęłam dietę. Czy może to mieć jakiś związek z dietą? I czy macie jakieś na to sposoby? Żaden krem nie działa, poza tym większość podrażnia jeszcze bardziej.
Witam nową dukankę,ja też tak mam,to chyba szybki spadek wagi bo dłonie mam tak jakby się łuszczyły,ja używam oliwki dla dzieci
Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Ponawiam pytanie dot. MAKARONU, ktorego sklad to: mąka kukurydziana, woda. Myślicie, że to prawda? Bo znalazłam taki na allegro i zastanawiam się czy sobie nie kupić.
Ale mąka kukurydziana jest zabroniona,najlepiej zrobić samemu
Kochane co myślicie o napoju energ.light-chociaż na opakowaniu nie jest napisane ale skład jest bez cukru,z Kauflandu CRAZY WOLF,ja go piję i dla mnie jest super-delikatny i nie gorzki jak inne takie napoje?

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Renka2 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w lidlu z inna etykietą, tez pierwszy raz nie wiedziałam czy to właśie dobry syrop. Po przeczytaniu składu okazo sie że to właśnie ten. Wiem że można jeszcze w tesco i kauflandzie kupić takowe o innych smakach.

Otręby to podstawa, musisz je jak najszybciej zdobyć bo możesz miec problemy z porcelanką no i troche gorsze spadki na diecie.
Może ktoś z Polski Ci bedzie mogł przywieść lub podesłać jezeli nie znajdziesz w sklepach lub też przez internet zamów.
za spadek.
Zmieniła się etykieta,w carrefurze też jest taka zaprawa
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-05-13 o 23:45
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 01:08   #4417
francuzeczka9
Raczkowanie
 
Avatar francuzeczka9
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 114
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

hej dziewczyny Wlasnie wrocilam z imprezy i...nie wypilam ani kropli alkoholu, ani nic nie zjadlam :O byla kawa, sok pomidorowy i woda i koniec!! Musze przyznac, ze bylo ciezko, ale jakos dalam rade... No i na pewno tez sporo kalorii spalilam, bo sie natanczylam
i wiecie co? Pierwszy raz od na prawde wielu miesiecy nie rzucialam sie na lodowkę po imprezie! jest to dla mnie osobisty sukces, bo bedac na imprezie mialam takie mysli zeby zjesc jakis serek wiejski i isc spac, a nie zrobilam tego tylko sie grzecznie polozę dobranoc! mam nadzieje ze moje wysilki jutro beda wynagrodzone na wadze ;D
__________________
wzrost: 165 / już -4,4 kg
74,2-74-73-72-71-70,9-70-69,8-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60,2 według Dukana-60-59
francuzeczka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 04:39   #4418
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam nową dukankę,ja też tak mam,to chyba szybki spadek wagi bo dłonie mam tak jakby się łuszczyły,ja używam oliwki dla dzieci
Hej Dziękuję za odpowiedź, spróbuję nasmarować oliwką i zobaczę co będzie się działo. Wystraszyłam się tym, że mogłabym mieć skazę białkową, ale doszłam do wniosku że to jest niemożliwe. Zawsze jadłam dużo nabiału. Nawet jeśli jem teraz więcej to na pewno nie ma ogromnej różnicy pomiędzy tym jak jadłam przed dietą

Edytowane przez izulecka
Czas edycji: 2011-05-14 o 04:40
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 04:43   #4419
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez francuzeczka9 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Wlasnie wrocilam z imprezy i...nie wypilam ani kropli alkoholu, ani nic nie zjadlam :O byla kawa, sok pomidorowy i woda i koniec!! Musze przyznac, ze bylo ciezko, ale jakos dalam rade... No i na pewno tez sporo kalorii spalilam, bo sie natanczylam
i wiecie co? Pierwszy raz od na prawde wielu miesiecy nie rzucialam sie na lodowkę po imprezie! jest to dla mnie osobisty sukces, bo bedac na imprezie mialam takie mysli zeby zjesc jakis serek wiejski i isc spac, a nie zrobilam tego tylko sie grzecznie polozę dobranoc! mam nadzieje ze moje wysilki jutro beda wynagrodzone na wadze ;D


I dzień dobry
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 05:55   #4420
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez izulecka Pokaż wiadomość
Hej ja kupuję makrele, twaróg w trójkącie, wieśniaki, wędline konserwową w paczce i chyba na tyle, czasamie warzywa

Chciałam się przywitać. Generalnie na dukanie jestem od marca, ale dopiero teraz odzywam się. Oczywiście czytam Wasze posty codziennie w miarę możliwości i podziwiam Was dziewczyny

Mam takie pytanie, od marca wyczuwam szorstkość na prawej dłoni.. Nie byłoby to dziwne gdyby nie to, że jest to tylko na jednej dłoni po zewnętrznej stronie i zaczęło się to w marcu, kiedy zaczęłam dietę. Czy może to mieć jakiś związek z dietą? I czy macie jakieś na to sposoby? Żaden krem nie działa, poza tym większość podrażnia jeszcze bardziej.
Witaj
Polecam krem Isana z Rossmanna z 5% mocznikiem
Próbowałam wielu sposobów na moją skórę i ten krem okazał się najlepszy i cena (mimo,że rewelacyjna) nie ma z tym nic wspólnego .

Miłego dnia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:29   #4421
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Ja czuję to samo na Dukanie... zawsze miałam taki durny zwyczaj, że jak wracałam do domu to pierwsze co musiałam coś zjeść. Nie raz nawet szykując obiad, zdążyłam wciągnąć ze 2 kanapki, albo i lepiej. Teraz wracam do domku, robię sobie kawusię, szykuję dukanowy obiadek, deserek a nic nie podjadam w międzyczasie. I jak wracam np skąds wieczorkiem to tak samo.

Dzisiaj dobry dzień... chociaż nie dotrzymałam swojego postanowienia, i wlazłam na wagę Tym razem to było dobre posunięcie wzrost zszedł calkowicie waga wskazywała solidne 97 kg, więc tym miłym akcentem, odstawiam ją pod szafę, i kolejne ważenie na 22.05 (czyli miesiąc po rozpoczęciu II fazy).

Zaczeły mnie wczoraj pobolewać nerki, więc nie wiem czy teraz po 3 dniach PW (było 3 dni P) nie przejdę jednak na system 1/1.... Piję na prawdę dużo, wczoraj np. mimo, że PW na których mi się mniej pić chce, wypiłam 1,5 l. wody, 0,5 coli, 2x0,35 herbaty, 2x 0,25 kawy, a na koniec dnia kakao czyli grubo ponad 3 litry płynów. No dzisiaj mniej je odczuwam, ale jestem na PW więc wiecie lżej im... A moze to wcale nie nerki tylko kręgosłup czy mięśnie, od siedzenia - bo w pracy ciągle siedzę
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 07:29   #4422
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Ponawiam pytanie dot. MAKARONU, ktorego sklad to: mąka kukurydziana, woda. Myślicie, że to prawda? Bo znalazłam taki na allegro i zastanawiam się czy sobie nie kupić.
Nie radzę. Poza tym jest mąka, gdyby napisali skrobia, to jeszcze, ale mąka odpada.

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Witaj
Polecam krem Isana z Rossmanna z 5% mocznikiem
Próbowałam wielu sposobów na moją skórę i ten krem okazał się najlepszy i cena (mimo,że rewelacyjna) nie ma z tym nic wspólnego .

Miłego dnia
Czytałam o tym kremie na KWC, pod wpływem opinii kupiłam i byłam zawiedziona. Potwornie się lepi i dla mnie z tego względu jest zdyskwalifikowany.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:46   #4423
Idioteque
Raczkowanie
 
Avatar Idioteque
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobry
Dziś drugi dzień mojego dukania No i pierwsze ważenie Na wyświetlaczu ujrzałam 63,3 Duuużo wody się wczoraj ze mnie wylało.
Trzymajcie kciukasy za mnie, bo z moją silną wolą krucho, szczególnie, że nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy
__________________
Don't be afraid of
Shadows on your path
'Cause they only mean that
Light's still shining in the dark.


Idioteque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 07:48   #4424
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Idioteque Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziś drugi dzień mojego dukania No i pierwsze ważenie Na wyświetlaczu ujrzałam 63,3 Duuużo wody się wczoraj ze mnie wylało.
Trzymajcie kciukasy za mnie, bo z moją silną wolą krucho, szczególnie, że nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy
No to rób sobie słodkości - ciastka owsiane, ptasiankę (na I fazie bez kakao, ale na drugiej już można dwuwarstwową), szejki, galaretki, budyń... ja robię regularnie, i w ogóle mi słodyczy nie brakuje.
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:09   #4425
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

DZiendobry
Wstałam i trzeba coś zjeść dobrego na śniadanie ... jajecznica z pomidorem pycha

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

nie mam jejek ;( skończyły się ... będzie trzeba iść na zakupy
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2011-05-14 o 08:09
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:16   #4426
Idioteque
Raczkowanie
 
Avatar Idioteque
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
No to rób sobie słodkości - ciastka owsiane, ptasiankę (na I fazie bez kakao, ale na drugiej już można dwuwarstwową), szejki, galaretki, budyń... ja robię regularnie, i w ogóle mi słodyczy nie brakuje.
Oj tak Właśnie dlatego wybrałam sobie tą dietę Tylko muszę teraz poszukać przepisów na te wszystkie słodkości
__________________
Don't be afraid of
Shadows on your path
'Cause they only mean that
Light's still shining in the dark.


Idioteque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:31   #4427
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

śniadanie warzywa ugotowane i nóżka z kurczaczka również ugotowana ...

muszę iść na zakupy .... pusta lodówka

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Idioteque Pokaż wiadomość
Oj tak Właśnie dlatego wybrałam sobie tą dietę Tylko muszę teraz poszukać przepisów na te wszystkie słodkości
można prosić przepis na ciasteczka owsiane ??
:P
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:41   #4428
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cześć Kochane Wytrwaluszki !!!

Cytat:
Napisane przez Haneczka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromną prośbę-napiszcie jakie wędliny czy sery kupujecie w Biedronce-słowem podajcie co z Biedronelli kupujecie do dukania bardzo Was proszę!!!
Ja kupuję :
ryba wędzona ( jem codziennie rano na sniadanie)
mleko 0,5%
wiejskie serki
warzywa
wędlinę w paczkach ( ja kupuję szynkę konserwową)
tuńczyk w sosie własnym ( albo w wodzie nie pamiętam)

Co do sera Biała Łąka o którym pisała Figarro to kupuję ale tylko czasami bo w składzie widzę troszkę cukru,
za to w carrefurze (tym małym expresowym też) jeż ser biały w paczkach ( tańszy niż biedronce) no i bez cukru



Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość

no tak makrela, jest pyszna
Bez tej makrelki nie wyobrażam sobie śniadania, a już na pewno jak nie jem kilka dni to brak kontaktu z kibelkiem na dłuższym posiedzeniu - murowany

Cytat:
Napisane przez francuzeczka9 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny Wlasnie wrocilam z imprezy i...nie wypilam ani kropli alkoholu, ani nic nie zjadlam :O byla kawa, sok pomidorowy i woda i koniec!! Musze przyznac, ze bylo ciezko, ale jakos dalam rade... No i na pewno tez sporo kalorii spalilam, bo sie natanczylam
i wiecie co? Pierwszy raz od na prawde wielu miesiecy nie rzucialam sie na lodowkę po imprezie! jest to dla mnie osobisty sukces, bo bedac na imprezie mialam takie mysli zeby zjesc jakis serek wiejski i isc spac, a nie zrobilam tego tylko sie grzecznie polozę dobranoc! mam nadzieje ze moje wysilki jutro beda wynagrodzone na wadze ;D
brawo na prawdę jestem dumna, zobaczysz na następnej imprezie będzie juz dużo łatwiej, ja już nie mam z tym żadnych problemów

Cytat:
Napisane przez Idioteque Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dziś drugi dzień mojego dukania No i pierwsze ważenie Na wyświetlaczu ujrzałam 63,3 Duuużo wody się wczoraj ze mnie wylało.
Trzymajcie kciukasy za mnie, bo z moją silną wolą krucho, szczególnie, że nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy
Też sobie nie wyobrażałam życia bez słodyczy, ale któraś z koleżanek napisała "lepiej przemycić coś tłustego niż słodkiego ze względu na cukier zatrzymujący proces ketozy " i to mi w zupełności wystarczyło, pare gram cukru nie przemawia do mnie już wcale
Życzę wytrwałości, pomyśl sobie " to tylko cukier , przecież jestem od niego silniejsza , po za tym jest wiele pyszności , które mozesz sobie przyrządzić "na zastępstwo"
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:45   #4429
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

dziewczyny zastanawiam się co można zjeść w hotelach na obiad jak będą na samych proteinach ???
we wtorek jadę na delegację i wracam dopiero w piątek i jak tu przeżyć od wtorku do środa na proteinach ??

macie jakieś pomysły ??
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 09:23   #4430
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobry Słoneczka U mnie dziś spadek o 100 czyli jeszcze 700 i piąteczka! Niestety dziś wyjeżdżam na 2 dni i może być ciężko z jedzonkiem ale dam rade
Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawiam się co można zjeść w hotelach na obiad jak będą na samych proteinach ???
we wtorek jadę na delegację i wracam dopiero w piątek i jak tu przeżyć od wtorku do środa na proteinach ??

macie jakieś pomysły ??
Bierz jakieś rybki albo białe mięsko - jeśli już nie masz wyjścia to możesz zjeść trochę warzywek (czyli zjedz posiłek zbliżony do PW). Już nie pamiętam gdzie ale było mówione (pisane), że jeśli już nie mamy wyjścia to lepiej zrobić sobie PW niż głodzić się na P lub jeść niedozwolone rzeczy.

Wszystkim życzę miłego dzionka i oczywiście wielkie za wytrwałość i spadki! Szczególnie dla świeżynek!

Edytowane przez karmeelek
Czas edycji: 2011-05-14 o 09:24
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:37   #4431
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzien dobry
Po 5 dniach P spadek tylko (lub aż) 2 kg z tym że 4 dzień gniewam się z kibelkiem
W sumie spodziewałam się więcej,gdyż codziennie ćwiczyłam po 60 minut ale cóż, mój organizm jest już zahartowany wszelakimi dietami, więc może się bronić.
No nic zobaczymy co będzie w przyszłym tyg

Dzisiaj mała domówkau mojego brata już mi się kurczaczek w lodówce "robi" i cola zero zakupiona

I jeszcze pytanie za 100 punktów-tylko się nie śmiać

Czym się różnią otręby pszenne od płatków ? czy w ogóle jest jakaś różnica?
Bo wczoraj takowe zakupiłam i nie wiem czy je jeść
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:46   #4432
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Dzień dobry Słoneczka U mnie dziś spadek o 100 czyli jeszcze 700 i piąteczka! Niestety dziś wyjeżdżam na 2 dni i może być ciężko z jedzonkiem ale dam rade

Bierz jakieś rybki albo białe mięsko - jeśli już nie masz wyjścia to możesz zjeść trochę warzywek (czyli zjedz posiłek zbliżony do PW). Już nie pamiętam gdzie ale było mówione (pisane), że jeśli już nie mamy wyjścia to lepiej zrobić sobie PW niż głodzić się na P lub jeść niedozwolone rzeczy.

Wszystkim życzę miłego dzionka i oczywiście wielkie za wytrwałość i spadki! Szczególnie dla świeżynek!
Dziękuje Ci bardzo jak nic nie będzie w hotelu proteionowego to będe brała z warzywami a potem jak wrócę to normalnie będe jeść 2/2 .
Bo ja mam taka dziwną pracę 2 tyg jestem w firmie i 2 tyg. na wyjazdach
miłego dzionka życzę
ja zmykam na wieś ... może się coś poopalam
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:50   #4433
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Iloa, widzę że i Ty masz piękny wynik Brawo!
A tak się martwiłaś, że nic się nie ruszy. Jak palec? Jak dieta? Szykujesz się powoli na weselicho? Szczęki wszystkim opadną, zobaczysz.
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Bardzo.


Iloa, podziwiam Cię od początku i mocno kibicuję!!!! Wiemy, że to nie chodzi o wiek a o samodyscyplinę


heheh też tak mam damy radę!!!!

Bardzo Wam dziękuję
Odrosło mi już pół paznokcia - dla zainteresowanych
Ale w maju schudłam 0,5 kg . Nie grzeszę. Miałam regularnie ćwiczyć, ale na razie to wyszedł mi tylko trzykrotnie callanetics co 6 dni (czyli regularnie ). Nie jest to specjalnie budujące.Ale:
- zastój musi minąć
- byłam bardzo "zastana" i mięśnie bardzo czują te "callanetiki" (więc trzeba przeczekać, rozćwiczyc ciało i wtedy będę mogła ćwiczyć więcej)A jest to konieczne
- jestem tak zdołowana eksterminacją kibiców i tym co dzieje się w klubie i w ogóle w polskiej piłce, zszokowana zakłamaniem Tuska (głosowałam na niego )- że już nie mam potrzeby bardziej się dołować.

A teraz idę podgonić 4 ostatnie strony wątku.

Jeszcze jedna sprawa, muszę to napisać. Mam prośbę nie wierzcie obrazowi kibiców w mediach!!
Wyobraźcie sobie, jak byście się czuły jakby media nieustannie przekazywały wiadomości z Waszego miasta ograniczając się do obrazków pijanych żuli śpiących w śmietnikach, pijanych kierowców, nachalnych prostytutek, chuliganów itp.
Wy wiecie, że miasto ma piękne okolice, muzea, teatr, wspaniałą katedrę, dobre życie ale nie możecie się z tym przedrzeć nawet do lokalnych mediów.
Znajomi z Polski patrzą na Was ze współczuciem i wyrozumiałością i pytają czy nie myślisz o przeprowadzce i "to ładnie ,że bronisz tak miejscowych ale my swoje wiemy". nieznajomi odsuwają się jak od trędowatej.

Może nie najlepiej trafione te moje porównanie ale nie mam już siły .

Za 3 godziny idę na stadion, na którym już w środe było koszmarnie mało ludzi, a dziś będzie jeszcze mniej. Idę bo grozi nam spadek i dlatego , że mam karnet.
Nie będzie dziś młynu (czyli tych mitycznych chuliganów), flag, opraw dopingu. Na cichym stadionie niosą sie "k..y", "ch..e wykrzykiwane przez resztkę dziadków-pikników i piłkarzy.
I nikt im nic nie zrobi, chociaż już kilkadziesiąt osób z młyna dostało wyroki za przeklinanie w wysokości 2000-3000 zł i wieloletnie zakazy stadionowe.
Cytat :No to doczekaliśmy się. O to sąd w Kielcach skazał ośmiu mężczyzn na dwa tysiące złotych grzywny i dwa lata zakazu stadionowego za... przeklinanie na stadionie! "Gazeta Wyborcza" napisała o wszystkim, jakby chodziło o coś najzupełniej normalnego.
.... Zatrzymani natychmiast trafili do aresztu i byli sądzeni w trybie przyspieszonym - w niedzielę wielkanocną! Trudno, aby postępować inaczej z osobnikami stanowiącymi tak duże zagrożenie dla społeczeństwa. Żeby się tylko nikt nie zapomniał i w poniedziałek z rozpędu ich nie powiesił. "


To były początki, teraz jest dużo gorzej.
"Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"

Jeśli myślicie, ze rząd walczy rzeczywiście z chuligaństwem to zapewniam , ze nie.
Znaleźli temat zastępczy i dają popis przed wyborami.
Efekt może być taki, że stadiony będą puste, a kibice przerzucą się rzeczywiście na chuliganke.........na Waszym osiedlu!

Przepraszam za przydługą wypowiedź.
Strasznie mnie to boli. Niszczą moją miłość, zostawiając pustkę w życiu.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm

Edytowane przez Iloa
Czas edycji: 2011-05-14 o 09:51
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:13   #4434
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Dzięki-to ja u mnie tego soku nie widziałam, z tym że ja mieszkam w Holandii ale kupiłam inny % tylko kurna 3 euro kosztował



Start 85 kg chciałabym 65 doktorek mi wyliczył 69,8
A mam 176 wzrostu
W pierwszej fazie powinnam zrzucuć 2,2 kg Nie wiem ile poszło-czy cokolwiek coś poszło Jutro rano zamierzam się zważyć

Jeśli chodzi o picie to na pewno nie piję za mało bo wychodzi min 3 litry dziennie samej wody, nie licząc herbaty i kawy

Z otrębami mam właśnie problem, bo jeszcze ich tu nie znalazłam
ale szukam intensywnie
Bardzo podobne gabaryty, ja startowałam z 85kg z 174cm wzrostu, dziś mam 66-67 kg
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:14   #4435
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dziewczyny, czy spadek 7 kilogramów w 9 dni jest normalny? Bo tyle schudłam i to chyba nie jest zdrowe/ Jem dużo, ale juz mi bokiem białko wychodzi. Zgodnie z moimi załozeniami już powinnam zakończyć dietę, a minęło dopiero 9 dni od jej początku. Nie wiem ile z tego jest wody a ile tłuszczu.Dziś mam początek fazy białkowej. Co powinnam zrobic?
Chłopak mi mówi, że to nie jest zdrowe i mam natychmiast przerwac( i że mnie w nocy jak będę spała nakarmi słoniną.) Chciałam zachować wagę ćwicząc ale nie mam na to siły ani czasu więc nie trenuję, a waga leci. Dodam, że jestem szczupła i myślałam, że te kilka kilogramów będzie się długo spalało, a tu taka niespodzianka. Nie wiem czy miła czy niemiła.
Czy powinnam tak szybko zakończyc 2 faze?

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-14 o 10:19
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:24   #4436
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy spadek 7 kilogramów w 9 dni jest normalny? Bo tyle schudłam i to chyba nie jest zdrowe/ Jem dużo, ale juz mi bokiem białko wychodzi. Zgodnie z moimi załozeniami już powinnam zakończyć dietę, a minęło dopiero 9 dni od jej początku. Nie wiem ile z tego jest wody a ile tłuszczu.Dziś mam początek fazy białkowej. Co powinnam zrobic?
Chłopak mi mówi, że to nie jest zdrowe i mam natychmiast przerwac( i że mnie w nocy jak będę spała nakarmi słoniną.) Chciałam zachować wagę ćwicząc ale nie mam na to siły ani czasu więc nie trenuję, a waga leci. Dodam, że jestem szczupła i myślałam, że te kilka kilogramów będzie się długo spalało, a tu taka niespodzianka. Nie wiem czy miła czy niemiła.
Czy powinnam tak szybko zakończyc 2 faze?
Rzeczywiście to jest dość szybki spadek wagi, masz jakieś problemy zdrowotne? Robiłaś badania? Na Twoim miejscu wskoczyłabym na III fazę, wagę założoną osiągnęłaś. Dodaj trzeciofazowe węglowodany i obserwuj organizm. Na początku na pewno ze 2 kg. mogą wrócić, ale tym się nie przejmuj. A ćwiczenia to zawsze dobry pomysł.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:29   #4437
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Trenuję od lat, po prostu lubię Na tej diecie jednak jakoś nie mam na to siły. Jeśli chodzi o problemy zdrowotne to trochę więcej włosów mi leci i mam czasami mdłosci od białka, ale to nie jest nic nowego. Czy z tych 7 kilo ktoś jest w stanie mi powiedzieć procentowo ile mogłam spalić tłuszczu a ile straciłam wody?( mniej więcej chociaż). Chciałabym, by te 2 kilogramy nie przybyły. Czy głupim pomysłem będzie strata jeszcze dwóch kilogramów i przejście na fazę 3 aby po unormowaniu waga została taka jak w tej chwili? ( czyli po przybraniu tych 2 kilogramów na 3 fazie)

Ogólnie jestem całkowicie zdrowa bo niedawno robiłam badania do pracy.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-14 o 10:31
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:34   #4438
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Trenuję od lat, po prostu lubię Na tej diecie jednak jakoś nie mam na to siły. Jeśli chodzi o problemy zdrowotne to trochę więcej włosów mi leci i mam czasami mdłosci od białka, ale to nie jest nic nowego. Czy z tych 7 kilo ktoś jest w stanie mi powiedzieć procentowo ile mogłam spalić tłuszczu a ile straciłam wody?( mniej więcej chociaż). Chciałabym, by te 2 kilogramy nie przybyły. Czy głupim pomysłem będzie strata jeszcze dwóch kilogramów i przejście na fazę 3 aby po unormowaniu waga została taka jak w tej chwili? ( czyli po przybraniu tych 2 kilogramów na 3 fazie)
Ha, ja to jestem jednak genialna. Wiedziałam, że takie będzie Twoje następne pytanie!
No więc co do odchudzania "na zapas": Dukan odradza. Uważa, że to jest pułapka. Myślisz sobie: aaa, i tak mi przybędzie na III fazie, to sobie troszkę popuszczę, przecież mam zapas. I dupa, za przeproszeniem. Wpadasz w błędne koło. Ale z tymi 2 kg. to nie doprecyzowałam. Na początku może przybyć ze 2 kg., ale po prawidłowym prowadzeniu III, powinno z powrotem spaść (najczęściej po protoczwartku).
Myślę, że jak będziesz naprawdę sumiennie prowadzić III (najważniejszą i najtrudniejszą!) fazę, to będzie ok.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:39   #4439
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

haha, no to Scherlock z Ciebie jak nic : D Doczytałam w książce że takie chudnięcie na zapas to błąd i pułapka, ale ja jestem na tyle sumienna i wytrwała ze wiem na sto procent ze nie popuszczę lejców i nie będę jadła więcej niż mi wolno Dlatego waham się co zrobić...

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedż Emilio.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 10:46   #4440
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
haha, no to Scherlock z Ciebie jak nic : D Doczytałam w książce że takie chudnięcie na zapas to błąd i pułapka, ale ja jestem na tyle sumienna i wytrwała ze wiem na sto procent ze nie popuszczę lejców i nie będę jadła więcej niż mi wolno Dlatego waham się co zrobić...

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedż Emilio.
Nie ma za co, mam nadzieję, że pomogłam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.