Urodzone w 1989 :) cz. IV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 20:54   #4441
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A zgadnijcie kogo ja dziś spotkałam w Galerii Krk?
.
.
.
shatje

Jakież było moje zdziwienie

Poza tym z wakacjami nic nie załatwiłyśmy, więc raczej zdecydujemy się na tą Kretę. Teraz mam dylemat czy tydzien czy 2. Różnica w cenie nie wielka, ale narazie czekam jeszcze na opinie osób, które tam były Zawiodłam się tylko, bo czytałam że najlepiej zwiedzać Kretę autem, ale trzeba mieć prawko conajmniej 2 lata, więc w naszym przypadku to odpada

W sklepach nic ciekawego Kupiłam tylko dżinsową spódniczkę i trochę kosmetyków.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:57   #4442
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

wróciłam właśnie z tej imprezy i jestem wykończona, dzieciaki dają w kość, ale ważne ze były zadowolone.

Nic więcej nie napisze bo jestem zmęczona dobranoc
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:39   #4443
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

IW, kurcze no, nie wiem co powiedzieć. Nie spodziewałam się takiego Twojego posta.
layla, ja też wczoraj jechałam sama w przedziale.. Ale nawet było całkiem nieźle, miałam wszystko gdzieś. I nie byłam w tej restauracji, niestety. Chętnie bym Cię poznała.
kasia, ojejku, no i co u shatje?! Czemu już nas nie odwiedza?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:19   #4444
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Nie potrafię sobie poradzić z tą zazdrością. Nigdy nie potrafię sobie radzić w sytuacjach, w których ktoś jest ważniejszy/lepszy ode mnie. Jestem perfekcjonistką i wszystko musi być idealnie a ja najlepsza. Ciężko mi będzie z tym w życiu, ale trudno to zmienić.
mam to samo. Naprawdę ciężko jest być perfekcjonistką, wszyscy mi to wypominają. A ja nieważne jak dobrze by mi coś poszło, to i atk jestm zła, że komuś innemu lepiej. I przez to nie widzę swoich zalet, ale same wady

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Jeśli studia nie będą przełomem to chyba totalnie się załamię, zwłaszcza będąc na wydziale gdzie mężczyźni stanowią 93%.

Wiecie co jest moim marzeniem?
Być czyimś marzeniem
U mnie chyba 97% osób bedzie laskami, więc to dla mnie porażka, bo źle się czuję w takim towarzystwie. No, ale to już studia, więc pewnie nie będzie takich scen jak np. w wrednych dziewczyach (takie było moje gim i LO)

A to drugie jest chyba marzeniem każdej z nas

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Ale w ogóle to się wkurzyłam bo tam się płaci przez paypal, specjalnie założyłam konto, przysłali mi kartę debetową, a tu mi wyskakuje komunikat że tej karty nie da się powiązać z kontem paypal I żeby się skontaktować z bankiem, chyba będę musiała
Ja też ostatnio założyłam sobie nowe konto w mbanku. Do paypal musi byc karta kredytowa, a ty masz debetową. Jesli też masz w mbanku, to złoż wniosek o e-kartę, ona też może wiązać się z paypalem. Kosztuje 25zł. Właśnie na nią czekam...


ech, widzę, że nie wszystko mi zacytowało
Dokładnie to jestem z Zagłębia

A co do Warszawy to jedna wielka porażka. Pojechalismy na dzień, a nie na cały weeken jak mieliśmy, bo rodzicom zmieniły się plany. Mama powieziała, że wysadzą mnie po drodze w łodzi, ale ja myślałam, że w Warszawie lepiej bedzie, a do Łodzi zajedziemy jak bedziemy wracać.
Oczywiscie tata jak zwykle nie mógł dojechać. Kto w ogóle dał mu prawo jazdy Później już jakos dojechali (oni szli do Expo), a ja sobie wyszłam na miasto. Ale to było daleko od centrum, więc bym nie doszła,a tam gdzie byłam nie było nic, komletnie. 3 godz, szukałam jakichś fajnych sklepów. Porażka na całej linii. A po drodze nie zajechaliśmy do mojego Ptaka, bo było 15 min do zamknięcia. Zmarnowałam cały dzień i nic kompletnie nie kupiłam
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:11   #4445
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Yh.. Mam na karcie płatniczej 8 zł (co oznacza, że nie mogę ani zapłacić tym w sklepie ani wypłacić z bankomatu), a w portfelu jakieś 4 zł.. i nic do jedzenia. A rodzinka siedzi nad morzem.
Co robić?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:41   #4446
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Poza tym z wakacjami nic nie załatwiłyśmy, więc raczej zdecydujemy się na tą Kretę. Teraz mam dylemat czy tydzien czy 2. Różnica w cenie nie wielka, ale narazie czekam jeszcze na opinie osób, które tam były Zawiodłam się tylko, bo czytałam że najlepiej zwiedzać Kretę autem, ale trzeba mieć prawko conajmniej 2 lata, więc w naszym przypadku to odpada
Zabierz mnie
Skoro różnica w cenie niewielka to jedź na 2 tygodnie, więcej zdążysz zobaczyć i więcej się opalisz

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
IW, kurcze no, nie wiem co powiedzieć. Nie spodziewałam się takiego Twojego posta.

Wczoraj gadaliśmy po znajomych parach wśród których jedna osoba wyjeżdża do innego miasta na studia. I on twierdzi, że te związki nie mają szans tak na odległość. Przynajmniej poznałam jego zdanie na ten temat .
Jak wrócę z Campusu to się znowu spotkamy. On uważa, że jak wyjadę do Krk to nie będę mieć dla niego czasu bo 'nowi znajomi'.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Yh.. Mam na karcie płatniczej 8 zł (co oznacza, że nie mogę ani zapłacić tym w sklepie ani wypłacić z bankomatu), a w portfelu jakieś 4 zł.. i nic do jedzenia. A rodzinka siedzi nad morzem.
Co robić?
Biedna Em
Wychodzi na to, że musisz sobie dzisiaj zrobić oczyszczanie organizmu i żyć tylko na wodzie . A jutro już dzień roboczy więc ktoś Ci może przelać pieniądze
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:14   #4447
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Yh.. Mam na karcie płatniczej 8 zł (co oznacza, że nie mogę ani zapłacić tym w sklepie ani wypłacić z bankomatu), a w portfelu jakieś 4 zł.. i nic do jedzenia. A rodzinka siedzi nad morzem.
Co robić?
przyjedź do mnie, ugotujemy coś pysznego.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 10:16   #4448
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
przyjedź do mnie, ugotujemy coś pysznego.
Rodzinka właśnie wróciła.. Myślałam, że zostały im jeszcze co najmniej dwa dni..
Ale bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Nawet jak najszybciej. Muszę coś zrobić, wyrwać się stąd. Byłaś na fotoblogu? Co powiesz na Katowice?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:24   #4449
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rodzinka właśnie wróciła.. Myślałam, że zostały im jeszcze co najmniej dwa dni..
Ale bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Nawet jak najszybciej. Muszę coś zrobić, wyrwać się stąd. Byłaś na fotoblogu? Co powiesz na Katowice?
byłam, byłam. dodałam jedno nasze zdjęcie, nie mogę być gorsza
Katowice? jestem jak najbardziej za. wsiądę w pociąg i jestem.

nie wiem czy uda mi się w tym tygodniu, bo zależy czy pojedziemy na weekend do Pragi, ale jeżeli będę wolna to chętnie się z Tobą spotkam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:11   #4450
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

To daj znać jak już będziesz wiedzieć czy jedziesz czy nie.
Już się nie mogę doczekać.

EDIT: Aneta, widzę Cię!! Odezwij się!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 12:28   #4451
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
kasia, ojejku, no i co u shatje?! Czemu już nas nie odwiedza?
Szczerze to i ja i ona się spieszyłyśmy, więc rozmawiałyśmy dosłownie chwilkę. Ale od września już będzie częściej w krakowie, żeby pozałatwiać sprawy z akademikiem itp czyli liczę na spotkanie

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio założyłam sobie nowe konto w mbanku. Do paypal musi byc karta kredytowa, a ty masz debetową. Jesli też masz w mbanku, to złoż wniosek o e-kartę, ona też może wiązać się z paypalem. Kosztuje 25zł. Właśnie na nią czekam...
O dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Tyle, że na paypalu jest napisane że akceptują karty kredytowe i niektóre debetowe i myślałam, że akurat może tą moją, ale niestety

No i szkoda, że zakupy nie wypaliły. Musisz wybrać się na kolejne, ale może niekoniecznie aż tak daleko

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Zabierz mnie
Skoro różnica w cenie niewielka to jedź na 2 tygodnie, więcej zdążysz zobaczyć i więcej się opalisz
Zmieścisz się do walizki?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rodzinka właśnie wróciła.. Myślałam, że zostały im jeszcze co najmniej dwa dni..
Dobrze, że nam z głodu nie padniesz
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 13:03   #4452
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Szczerze to i ja i ona się spieszyłyśmy, więc rozmawiałyśmy dosłownie chwilkę. Ale od września już będzie częściej w krakowie, żeby pozałatwiać sprawy z akademikiem itp czyli liczę na spotkanie
A co ona będzie studiować i gdzie? Zupełnie nie mogę sobie przypomnieć..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:19   #4453
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Kasia bo generalnie jest taka zasada, że Paypal akceptuje wypukłe karty, a wypukłe są wszystkie kredytowe, te specjalne do posługiwania się nimi w internecie i niektóre debetowe. Np. ja mam Visę Electron i ona nie jest wypukła, ale już Visa Classic zdaje się, że jest, ale u mnie w banku, żeby są dostać, trzeba mieć przez jakiśtam okres określone obroty na koncie, których ja nie mam. No i drożej kosztuje jej utrzymanie.

Jeżeli potrzebujesz jej tylko do zakupów przez internet za granicą, to najlepiej chyba wyrobić sobie taką kartę specjalną do użytku w internecie, w różnych bankach one się różnie nazywają, e-karta, netkarta itp. mBank na pewno ma takie coś, bo mój Multibank ma, a to jest jedna spółka Wtedy nie trzeba mieć jakiś wielkich obrotów na koncie, jedyne co więcej kosztuje, to wyrobienie. Przynajmniej u mnie, ale chyba najczęściej tak jest



Ja nigdy nie potrafię wypowiedzieć się krótko i zwięźle

A zaraz poczytam resztę, co tu naprodukowałyście przez czas, jak nie chciało mi się wchodzić [czyli jakieś 1,5 dnia ]
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 01:41   #4454
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

cześć
jejku chyba z milion lat mnie tu nie było
jakoś tak kurczę.. ostatni czas to prawie cały czas u TŻta na działce, albo gdzieś z TŻtem, a przy kompie to tylko ze względu na mój handel na allegro..
Ztrasznie się tutaj zaniedbałam..
Ale Wy tak szybko piszecie, że nadążyć się nie da..
Teraz idę spać, ale jutro postaram się przejrzeć chociaż ostatnie 5-10 stron, bo wszystkiego i tak pewnie nie dałabym rady..
Kurczę.. aż tak dziwnie się tu czuję..

ale się dziwię, że tu Uchachanej o tej porze nie spotkałam
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 01:45   #4455
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cześć
chyba z milion lat mnie tu nie było
aż mi dziwnie tu pisać..
ale się stęskniłam to przydreptałam
co tam u Was?
Przyznam szczerze, że nie nadrobiłam ani jednej strony bo idę spać, bo jutro rano muszę wstać, ale postaram się jutro choć 5-10 ostatnich stron przeczytać. Wszystkiego i tak pewnie nie dam rady..
I czemu Uchachanej nie ma o tej porze? ;p
Przejrzałam tylko tą stronę i fajnie, że Kasia zaczeła się udzielać znów bardzo często
to do jutra
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 05:38   #4456
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

pamelija, Ty coś piłaś? Przyznaj się..
Fajnie Cię tu widzieć..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 08:18   #4457
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
pamelija, Ty coś piłaś? Przyznaj się..
Fajnie Cię tu widzieć..
Em. ...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:03   #4458
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Ja już nie siedzę aż tak po nocach. Bo później mam wyrzuty sumienia, że śpię do popołudnia

Chciałam się pochwalić, że już na pewno, oficjalnie, na 100% mam miejsce w akademiku Tylko kurde, kwaterowanie dopiero od 30 września
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:25   #4459
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

moge sie przylaczyc do was?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:13   #4460
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Witam i pozdrawiam wszystkie wiżanki urodzne w najlepszym roku czyli 89
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:28   #4461
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

A przyłączajcie się, proszę



Nie chwaliłam się Wam, że mam nową pracę
Znaczy to bardziej fucha niż praca, bo nieregularna i jaka przyjemna!
Otóż chodzę po podstawówkach opowiadając rodzicom o szkole języwej i przyjmuję zapisy 15zł/h mogłam dobrać sobie koleżankę.
Chyba jedyna praca do której sie nadaję i na prawdę mogłabym sie tym zajmować więcej
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 20:57   #4462
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Krówka no to rzeczywiście fajnie Wysoka stawka i na pewno nie nudzisz się. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa. Chodzisz tam akurat, jak są zebrania, czy jak inaczej trafiasz na rodziców w szkole?

Ywonula a ja byłam w sobotę w BB, heh Tak spontanicznie.

Witam nowoprzybyłe
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:38   #4463
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana ooo to wpadnij jeszcze raz, mam flaszke z wesela

I też witam nowe dziewczyny

krówka fajna fucha spora stawka
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 13:44   #4464
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

uhahana, ja myślałam, że Ty byłaś w Big Brotherze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 14:04   #4465
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Taki śląski slang hehehe
Albo beskidzki ewentualnie

EDIT: O kurde, tak patrzę na nowopowstałe wątki społecznościowe i aż 4 są o studiach w Krakowie Powaliło ich?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 14:24   #4466
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że już na pewno, oficjalnie, na 100% mam miejsce w akademiku Tylko kurde, kwaterowanie dopiero od 30 września
szkoda, że tak późno to kwaterowanie.
zastanawiałam się niedawno co wtedy, jeśli ktoś nie dostanie miejsca w akademiku i dowiaduje się o tym na kilka dni przed rozpiczęciem studiów.. u mnie np dopiero pod koniec września ludzie będą wiedziec co z akademikiem jak ktoś nie dostanie to praktycznie zostaje na lodzie, bo co, mieszkania raczej nie znajdzie tak szybko.

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Nie chwaliłam się Wam, że mam nową pracę
Znaczy to bardziej fucha niż praca, bo nieregularna i jaka przyjemna!
Otóż chodzę po podstawówkach opowiadając rodzicom o szkole języwej i przyjmuję zapisy 15zł/h mogłam dobrać sobie koleżankę.
Chyba jedyna praca do której sie nadaję i na prawdę mogłabym sie tym zajmować więcej
oo, fajnie i dobrze płatne


ja dostałam propozycję pracy od tej samej agencji co ostatnio, targi farmaceutyczne w Krakowie, 130 zł za 8 godzin, już odpisałam że jestem zainteresowana. czasem do mnie piszą z propozycjami, ostatnio np potrzebowali dziewczyn na jakiś bankiet, ale wymagana była znajomość ukraińskiego.. szkoda że u mnie w mieście taka praca jest góra 2-3 razy w roku, bo w takiej Warszawie to pewnie co weekend..

poza tym choruję katar, bolące gardło, coś tam zażywam, mam nadzieję że szybko minie.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 14:41   #4467
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

laylaaa - nie daj się wrednemu choróbsku, pogoda we wrześniu ma być piękna (o ile można wierzyć pogodzie), trzeba z niej korzystać, ile wlezie.

Ja mam nadzieję, że wrzesień będzie ciepły i złocisty Uwielbiam jesień, taką złotą, ciepłą jesień.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:29   #4468
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cześć

Przywołana przez kasię i ines przyszłam napisać Wybaczcie, że się nie odzywam ale jakoś nie mogę się wkręcić a i nawet jakoś nie mam ochoty pisać ogólnie.. Bo i nawet nie mam co, nic ciekawego u mnie się nie dzieje więc nie mam Was czym zanudzać. Do tego jeszcze dochodzi to, że nie mam praktycznie czasu, jestem cały czas w ruchu, ale o tym poniżej. A oprócz tego jestem chyba na etapie zmęczenia wizażem, tzn. tak częstego pisania tutaj. Wchodzę regularnie ale udzielam się czasami tylko na kosmetycznym lub jakimś innym.
Ogólnie wizaż mnie ostatnio zniechęca coraz bardziej do siebie no ale.. nie o tym. Nie ważne to

Napiszę co u mnie. U mnie nie jest chyba źle. No, może oprócz tego, że jest wrzesień a ja nadal nie mam mieszkania Cały czas szukam, jeżdżę, dzwonię. Nic. :|
A tak, wakacje upływają mi pod znakiem jednego wielkiego imprezowania, więc na rozrywkę nie mogę narzekać I to mi się podoba Poznałam wielu świetnych ludzi, nawiązałam bliższe kontakty nawet mogę tak powiedzieć, i myślę, że zyskałam kilkoro nowych, świetnych znajomych Co prawda co p oniektórych straciłam ale to akurat jest do przemilczenia
Do tego od 3 tygodni opiekuję się dziećmi mojego brata, cały czas jestem nimi zajęta więc..

Co do studiów zaczynam się porządnie bać. Jestem zielona w tej sprawie. Nie wiem kiedy co mi się zaczyna, co mam kupić, czy w ogóle na początek mam coś kupować, co robić itp. ale ok

No i.. chyba u mnie tyle
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:14   #4469
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
laylaaa - nie daj się wrednemu choróbsku, pogoda we wrześniu ma być piękna (o ile można wierzyć pogodzie), trzeba z niej korzystać, ile wlezie.

Ja mam nadzieję, że wrzesień będzie ciepły i złocisty Uwielbiam jesień, taką złotą, ciepłą jesień.
ja też lubię jesień,to chyba moja ulubiona pora roku (jeśli jest sucho, słonecznie i temperatura ok 15-20 C :P)

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość

Napiszę co u mnie. U mnie nie jest chyba źle. No, może oprócz tego, że jest wrzesień a ja nadal nie mam mieszkania Cały czas szukam, jeżdżę, dzwonię. Nic. :|
A tak, wakacje upływają mi pod znakiem jednego wielkiego imprezowania, więc na rozrywkę nie mogę narzekać I to mi się podoba Poznałam wielu świetnych ludzi, nawiązałam bliższe kontakty nawet mogę tak powiedzieć, i myślę, że zyskałam kilkoro nowych, świetnych znajomych Co prawda co p oniektórych straciłam ale to akurat jest do przemilczenia
Do tego od 3 tygodni opiekuję się dziećmi mojego brata, cały czas jestem nimi zajęta więc..

Co do studiów zaczynam się porządnie bać. Jestem zielona w tej sprawie. Nie wiem kiedy co mi się zaczyna, co mam kupić, czy w ogóle na początek mam coś kupować, co robić itp. ale ok

No i.. chyba u mnie tyle
fajnie że się odezwałaś

z tymi mieszkaniami faktycznie jest ciężko, kilka razy patrzyłam z ciekawości na ogłoszenia i nie ma niczego ciekawego.. a czasu mało
proponuję zajrzeć na forum uniwersytetu i swojego kierunku na n-k, dużo tam postów o mieszkaniach, ludzie szukają współlolatorów itp, może coś
ja bym chyba znalazła pokój na stancji, zapłaciła za miesiąc i na spokojnie zaczęła szukać mieszkania..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:50   #4470
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. IV

blaque

uhahana dzięki za informacje dot. karty Teraz już wszystko wiem

A ja się przyszłam pożegnać, bo jutro już pewnie nie będzie czasu Wracam za tydzień, nie tęsknijcie za mocno!
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.