Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 19:23   #421
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje Ci slicznie za linki do wieszaków !! a nie wiesz jaki rozmiar miała ta dziewczyna z 2giego linka?? bo mam podobny biust :P na aukcji jest tylko rozmiar 36 i nie wiem czy brać w ciemno jeszcze mi się ta podoba http://allegro.pl/asos-sukienka-z-ur...226640895.html
generalnie wszystkie mają boskie
Z tyłu fajnie wygląda to ramionko, ale z przodu chyb a za bardzo przybajerzyli tym żabotem. Pierwsza zdecydowanie ładniejsza

A z tymi rozmiarami to właśnie jest problem, dlatego ja się boję ciuchów kupować na allegro, bo niby cm się człowiek zmierzy i jest ok ale już nie koniecznie lezy tak jakbyśmy chciały
Ale super, że udało Ci się znaleźć allegrowiczkę która tak poszła na rękę - to naprawdę wyjątek

Cytat:
Napisane przez Agatau88
Załączam swoje zdjęcia. Zobaczcie że tam gdzie mialam wczesniej farbe mam zołtawe wlosy, a odrost jasny, ładny. Roznice widać.
Nie szalej z farbą spróbuj płukanki albo szamponu. Spokojnie, będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez asmenaa
Nie farbuję sama włosów bo się boję, że coś zepsuję- zawsze chodzę do fryzjera. Czemu Ci szkoda moich włosów?
Już zaczęłam regenerację, nie lakieruję włosów, nie tapiruję, nie suszę, nie prostuję, zamówiłam olej kokosowy, piję pokrzywę .. i dlatego właśnie chce swoje włosy przyciemnić, nie chcę ich już rozjaśniać aby dalej ich nie niszczyć.
i bardzo dużo też robi to, że są pocieniowane od samej góry- teraz tego żałuję
Na początek poszłabym do fryzjera (tylko dobrego) i podcięła ze 2-3 cm bo widać,że dałaś im poopalić a potem intensywnie bym je odżywiała i z farbowaniem na razie wstrzymała póki troszkę nie odżyją. Chyba lepiej tak niż dobić je kolejną farbą by się ciągnęły jak mnie Wiem co mówię.

Cytat:
Napisane przez snowhitee
Witaj ja niestety nie znam sie na naturalnych blondach ale wczoraj wpadla mi w rece farba syoss 9-1 bardzo jasny blond, kolor zarowno na pudle jak i probniku byl przesliczny wlasnie taki naturalny jasniutki blondzik. Ta farba rozjasnia o 2-4tony, a jakie masz swoje naturalne wlosy? bardo ladny naturalny blond wyszedl mi kiedys po safirze kwiat wanilii
Za to ja byłam w superfarmie i Widziałam tą piankę do koloryzacji - już nawet miałam chęć wrzucić ja do koszyka, ale się powstrzymałam
Coś mało informacji na pudełku - ani nie wiadomo o ile tonów rozjaśnia, ani na jakiej wodzie.. Ciekawe

Cytat:
Napisane przez blond bunny
A dziś mam dla was zdjęcia mojej fryzurki z pracowni- propozycja dobieranego warkocza połączonego z długimi włoskami- mam nadzieję że się spodoba i zdjęcia moje z suczką którą nazwaliśmy jednogłośnie Princeską
Piszcie komentarze- i te dobre i złe.
A da się złe komentarze dać do takich zdjęć? Bardzo fajnie pomyślana fryzurka i zapięcie warkocza ukryte pod włosami. Hmm, fajniusie

A psiak - taka pierdółka kochana z jednym uszkiem klapniętym Widać po oczach, że już kombinuje co by tu spsocić No i super imię, jakby mogła mówić to na pewno by Ci powiedziała, że jest zadowolona

Apropo mówienia psa
http://www.youtube.com/watch?v=2c8MMiytwNs
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:24   #422
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziękuję za uznanie ja i moja psinka
A fryzurkę bardzo łatwo zrobić. Od jednej skroni zaplatacie warkocz dobierany i dobieracie pasma od góry w stronę środka głowy. Zaplatacie pod kątem- na ukos. Jak uznacie że już starczy to wiążecie gumką warkocz i podpinacie wsuwką pod spód tak aby nie było widać. Resztę włosów prostujecie prostownicą.
Gotowe!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:25   #423
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny help! Co zrobić z tą nieszczęsną grzywką? Poradźcie coś proszę (post 407)
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:27
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:30   #424
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Za to ja byłam w superfarmie i Widziałam tą piankę do koloryzacji - już nawet miałam chęć wrzucić ja do koszyka, ale się powstrzymałam
Coś mało informacji na pudełku - ani nie wiadomo o ile tonów rozjaśnia, ani na jakiej wodzie.. Ciekawe

hehehe kusi nie no info malo ale nadaje sie do wlosow po ciemny blond niby

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję za uznanie ja i moja psinka
A fryzurkę bardzo łatwo zrobić. Od jednej skroni zaplatacie warkocz dobierany i dobieracie pasma od góry w stronę środka głowy. Zaplatacie pod kątem- na ukos. Jak uznacie że już starczy to wiążecie gumką warkocz i podpinacie wsuwką pod spód tak aby nie było widać. Resztę włosów prostujecie prostownicą.
Gotowe!
latwo powiedziec, najpierw trzeba umiec dobieranego robic komus umiem ale sama sobie nie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:35   #425
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Dziewczyny help! Co zrobić z tą nieszczęsną grzywką? Poradźcie coś proszę (post 407)
Ja to Ci w ogóle powiem tak nie na temat, że mnie to sie bardziej w rudych podobasz a grzywkę na razie możesz sobie zrobić na prosto a jak Ci się znudzi (a to na pewno nastąpi ) to wtedy będziesz sobie ją na bok zaczesywać aż trochę nie urośnie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehehe kusi nie no info malo ale nadaje sie do wlosow po ciemny blond niby

latwo powiedziec, najpierw trzeba umiec dobieranego robic komus umiem ale sama sobie nie
Kusi, kusi choć ja zbytnio na te kolory na pudełku nie patrzę, bo na skandynawskim też pokazane było, że taki piękny blond wychodzi, a nie wszystkim wyszło pięknie..


A co do dobieranego, to właśnie - komuś łatwo zrobić, ale sobie już nie bardzo - szczególnie z tyłu. Z przodu kiedyś sobie zrobiłam takiego a'la opaska Od ucha do ucha i włosy mi do oczu nie właziły Całkiem fajnie to wyglądało A ile się głową nakręciłam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:35   #426
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta mogą być negatywne np.- Pani brzydal, pies brzydal, fryzura brzydal, wszystko brzydal
Filmik o gadających psach- BEZCENNY

kaps możesz wyrównać grzywkę do brwi a możesz ta skrócić i przerzedzić i też będzie ok bo do twojej buzi grzywka pasuje. W każdej będzie ci ładnie.

A moja Princeska to prawda, że ciągle myśli żeby coś mi wykombinować i zniszczyć
Przecież Pani i Pan nie mogą się nudzić nawet chwilki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:35   #427
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to Ci w ogóle powiem tak nie na temat, że mnie to sie bardziej w rudych podobasz a grzywkę na razie możesz sobie zrobić na prosto a jak Ci się znudzi (a to na pewno nastąpi ) to wtedy będziesz sobie ją na bok zaczesywać aż trochę nie urośnie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



Kusi, kusi choć ja zbytnio na te kolory na pudełku nie patrzę, bo na skandynawskim też pokazane było, że taki piękny blond wychodzi, a nie wszystkim wyszło pięknie..


A co do dobieranego, to właśnie - komuś łatwo zrobić, ale sobie już nie bardzo - szczególnie z tyłu. Z przodu kiedyś sobie zrobiłam takiego a'la opaska Od ucha do ucha i włosy mi do oczu nie właziły Całkiem fajnie to wyglądało
Rudy był fajny, ale przez jakieś pół roku tylko. Później zaczął być naprawdę drażniący (przynajmniej jak dla mnie).
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-09-20 o 18:11
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:39   #428
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to Ci w ogóle powiem tak nie na temat, że mnie to sie bardziej w rudych podobasz a grzywkę na razie możesz sobie zrobić na prosto a jak Ci się znudzi (a to na pewno nastąpi ) to wtedy będziesz sobie ją na bok zaczesywać aż trochę nie urośnie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



Kusi, kusi choć ja zbytnio na te kolory na pudełku nie patrzę, bo na skandynawskim też pokazane było, że taki piękny blond wychodzi, a nie wszystkim wyszło pięknie..


A co do dobieranego, to właśnie - komuś łatwo zrobić, ale sobie już nie bardzo - szczególnie z tyłu. Z przodu kiedyś sobie zrobiłam takiego a'la opaska Od ucha do ucha i włosy mi do oczu nie właziły Całkiem fajnie to wyglądało A ile się głową nakręciłam
tu jest watek o tych farbach https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+mousse&page=2
jedna dziewczyna nawet robila tym 1000 i kolor jest zdecydowanie ladniejszy po kilku myciach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:45   #429
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tu jest watek o tych farbach https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+mousse&page=2
jedna dziewczyna nawet robila tym 1000 i kolor jest zdecydowanie ladniejszy po kilku myciach
Bardzo ładny, taki delikatny. Ja jednak wolę jaśniejszy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:48   #430
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

świetny film, ale się uśmiałam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:55   #431
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, taki delikatny. Ja jednak wolę jaśniejszy
no tak a potem nastepna bedzie przyciemniac

mialam Wam napisac, to juz niestety koniec mojej milosci z szamponem joanny miod i mleko straszliwie pocieplil mi wlosy przypisuje to tylko jemu bo wszystkie inne kosmetyki uzywam od dawna.. Cale szczescie dzis poratowalam sie fioletowym szamponem joanny i wloski znow sa piekne jednak jestem zla bo tamten szampon bardzo mi przypasowal no coz pozostalo mi jedynie serum na koncowki z tej serii a co do szamponu - trzeba wznowic poszukiwania tego jedynego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 20:02   #432
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no tak a potem nastepna bedzie przyciemniac

mialam Wam napisac, to juz niestety koniec mojej milosci z szamponem joanny miod i mleko straszliwie pocieplil mi wlosy przypisuje to tylko jemu bo wszystkie inne kosmetyki uzywam od dawna.. Cale szczescie dzis poratowalam sie fioletowym szamponem joanny i wloski znow sa piekne jednak jestem zla bo tamten szampon bardzo mi przypasowal no coz pozostalo mi jedynie serum na koncowki z tej serii a co do szamponu - trzeba wznowic poszukiwania tego jedynego
Ja używam odżywki bez spłukiwania joanny miód i cytryna. Powiem Ci, że nie wiem czy to dlatego, że n&e się już całkiem spłukał czy właśnie przez tą odżywkę ale troszkę włoski mi pocieplały kolorek i wtedy właśnie sięgam po szampon joanny fioletowy ale dosłownie myję szybciochem i od razu spłukuję bo jak potrzymam choćby z minutę to robią się fioletowe i muszę szorować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:06   #433
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny sprobuje Joanna fioletową z tym że tej zolci az tak nie widac na zywo, uwierzcie ze sie miesza z wlosami. A sprawa koloru - ja nie chce ani zoltych ani popieli (szarosci) tylko taki mleczny kolorek. I odrost taki mam i teraz nie wiem co robic zeby ich nie zszarzyć, nie spopielić.

blond bunny - piesek piękny włoski też marzenie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:07   #434
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja używam odżywki bez spłukiwania joanny miód i cytryna. Powiem Ci, że nie wiem czy to dlatego, że n&e się już całkiem spłukał czy właśnie przez tą odżywkę ale troszkę włoski mi pocieplały kolorek i wtedy właśnie sięgam po szampon joanny fioletowy ale dosłownie myję szybciochem i od razu spłukuję bo jak potrzymam choćby z minutę to robią się fioletowe i muszę szorować
no ja juz od dawna nie uzywalam tego fioletowego ani zadnej plukanki bo nie mialam potrzeby ale dzis tez doslownie tylko nalozylam pomasowalam i zmylam i jest super
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:31   #435
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to super fajnie, ze mozna trafic jeszcze na takie osoby. a to na wesele sie szykujesz?
no super super ta dziewczyna taaak..wesele się zbliża, dobrze ze przynajmniej kwestie sukienki mam z głowy(mam nadzieje). Jak oglądałam wieszaki to natrafiłam też na Ciebie, Ty to miałaś trochę tych wesel ostatnio, hm??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:03   #436
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


hmm fryzjerka Ci robi taki balejaż?? no to przede wszystkim- wybacz ale zmien fryzjera!! najlepiej najpierw po porade idz zanim coś będziesz kombinować...



Tak, fryzjerka mi robi. I przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego Wam się tak nie podoba

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Na początek poszłabym do fryzjera (tylko dobrego) i podcięła ze 2-3 cm bo widać,że dałaś im poopalić a potem intensywnie bym je odżywiała i z farbowaniem na razie wstrzymała póki troszkę nie odżyją. Chyba lepiej tak niż dobić je kolejną farbą by się ciągnęły jak mnie Wiem co mówię.
Zetnę, zetnę ponieważ przede wszystkim chcialabym wyrownac włosy aby nie były pocieniowane.
Chciałabym je przyciemnic wlasnie dlatego, zeby dalej ich nie niszczyc, nie rozjaśniac. Mam już odrosty z 3 cm, swoje włosy mam ciemne i wygląda to niezbyt ciekawie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:31   #437
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no super super ta dziewczyna taaak..wesele się zbliża, dobrze ze przynajmniej kwestie sukienki mam z głowy(mam nadzieje). Jak oglądałam wieszaki to natrafiłam też na Ciebie, Ty to miałaś trochę tych wesel ostatnio, hm??
hehe oj tak odbilam sobie za ostatnie hmm 3 lata w ciagu, ktorych nie bylam na ani jednym
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:14   #438
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Umyłam fioletowym szamponem, zobaczymy jak wyschną wlosy jak bedzie. Ja mam ciezkie zadanie bo dążę do specyficznego blondu, ani to popiel ani biały ani złoty

edit: wklejam fotki po fioletowym szamponie. Powycinane fotki, ale efekt widac, odzolciło. Na 3 zdjeciu jest taki moment na włosach, w połowie gdzie wydają się zoltsze, ale nie dostrzegam tego az tak mocno na zywo.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-19 o 22:49
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:45   #439
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Umyłam fioletowym szamponem, zobaczymy jak wyschną wlosy jak bedzie. Ja mam ciezkie zadanie bo dążę do specyficznego blondu, ani to popiel ani biały ani złoty
heh to sobie wybralas mysle, ze po fioletowym szamponie zobaczysz roznice

Prosze o pomoc Chce kupic jeden z tych szamponow farmony ale nie wiem ktory lepszy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...n-brzozowy.htm czy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rzyp-polny.htm
niby ten ze skrzypu bo szybciej urosna ale boje sie przesuszenia i dlatego bardziej sklaniam sie ku brzozowemu..?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 22:50   #440
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Juz dodałam zdjęcia.

snowhitee ja bym wybrała ze skrzypem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 23:11   #441
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dojechałam i jakoś nie chce mi się spać za bardzo wiedz postanowiłam zrobić wam parę fotek.Sorry ze włosy takie nie za bardzo ułożone ale właśnie wyszłam z autokaru po całonocnej trasie.A oto fotki,właśnie wstaje słoneczko wiec mogłam dobrze uchwycić.Jestem zadowolona,ale muszę dodać ze jucz 4 razy myłam szamponem przeciwlupiezowym bo był ciut za ciemny dla mnie.Pewnie się jeszcze trochę wypłucze ale jak tak to będę mieć włoski jak SochaBunny jeszcze raz dziękuje


Dziękuję za rade,ale jak widać każdy włos wychodzi inaczej.Jestem heppy ze u mnie spełniła oczekiwania.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


Ja również tego dziadostwa nie polecam.Strasznie wysusza włosy.A mojej mamie zrujnowało to włosy,zrobiły się gumy,dobrze ze ma króciutkie to już prawie cale ścielą ale powiedziała ze nie chce tego więcej na oczy widzieć,choć w domu stoją jeszcze dwie buteleczki cale.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------


To ciesze się ze Ci sie podoba,a jak jeszcze szmatki tanie i nie tylko to hmmm.Fajnie ze mozesz do nas rowniez zagladac.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


Teraz jak się już trochę wypłukały to są po prostu super.Bardzo dobrze się czuje w nich

Adzio no po prostu brak słów! Śliczny kolor i bardzo ładnie Ci w nim jestem pod wrażeniem!
Już byłam zdecydowana na Synca, a teraz patrząc na Twoje zdjęcia zachciewa mi się takiego samego kolorku
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 06:15   #442
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny strasznie mi się spodobał kolorek Katarzyny Krupy co to za kolor i odcień?? jak tutaj nie widac za dobrze to wpiszcie ją sobie w google
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 06:37   #443
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia ona ma na różnych zdjęciach popielaty blond albo beżowo-perłowy- ale może to być też kwestia ciepłego oświetlenia na popiel.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:22   #444
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

blond bunny
pieknie! warkoczyk oryginalny... i piekne blond włoski!!! ja to mam 1/3 na glowie tego co ty masz... a piesio śliczny!

Agatau88- tylko na tej aukcji http://allegro.pl/clip-in-on-przedlu...201679387.html
nie pisze nic czy to włosy naturalne czy syntetyczne i czy remy cz azjatyckie czy słowiańskie.... nic nie wiadomo....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-20 o 09:30
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:33   #445
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy, rady, czegokolwiek. Wklejam swoje włosy w świetle dziennym. Powiedzcie mi teraz jakie ogólne wrazenie, bardzo widać zółć, tylko szczerze proszę, bo ja tez zawsze szczera jestem
Chodzi mi głównie o czubek głowy bo na 3 zdjeciu widac zolte pasma, ale to tak pośrodku, a to pozostałości po dawnych farbach i nic z tym nie zrobie, zreszta tego tak nie widać jak czubek.

I jesli widac to co robic: malowac Castingiem 1021 czy N&E 522?

Poradźcie to najwyzej skocze po farbe jest wygladam fatalnie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-20 o 10:23
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:29   #446
shley7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Z blondu na blond?

Słuchajcie, zastanawiam się nad zmiana mojego obecnego koloru włosów. Obecnie mam jasny blond farba Wellaton Rozświetlony Jasny Blond 10/0 (http://www.celux.pl/index.php?produc...t&prod_id=3859)

Jednak zaczał mi przeszkadzać ten kolor, przez lato się on jeszcze bardziej rozjaśnił i mysle o farbie Joanny Naturia 210 Naturalny blond (http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlo...lny-blond.html)

Ktoś testował ta farbe? Jaki odcien mi może wyjsc?

Pozdrawiam)

shley7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:33   #447
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Z blondu na blond?

wyjdzie kolor bardz zblizony do tego co jest na opakwaniu W sumie to wzytskie blondy testowałam z joanny tym bardziej
pzdrawiam
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:43   #448
shley7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Z blondu na blond?

O dzięki, to chyba zaryzukuje, boje sie katować niepotrzebnie te włosy i tak już dużo przeszły
shley7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:45   #449
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Z blondu na blond?

ewentualnie wybierz się do fryzjerki
a najlepiej to sproboj na malym kosmyku wlosow.
to zobaczysz jaki kolor wyjdzie
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:50   #450
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy, rady, czegokolwiek. Wklejam swoje włosy w świetle dziennym. Powiedzcie mi teraz jakie ogólne wrazenie, bardzo widać zółć, tylko szczerze proszę, bo ja tez zawsze szczera jestem
Chodzi mi głównie o czubek głowy bo na 3 zdjeciu widac zolte pasma, ale to tak pośrodku, a to pozostałości po dawnych farbach i nic z tym nie zrobie, zreszta tego tak nie widać jak czubek.

I jesli widac to co robic: malowac Castingiem 1021 czy N&E 522?

Poradźcie to najwyzej skocze po farbe jest wygladam fatalnie

Nudzi Ci się w domku co ?
Przesadzasz moja droga, naprawdę.. może na trzecim zdjęciu bym się przyczepiła, że trochę żółci widzę ale to też do końca nie jestem pewna czy to nie wina oświetlenia. Szampon zadziałał tak jak miał zadziałać - i jest ładnie chłodno.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.