Gdzie wesele? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 11:37   #421
izkaj6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie wesele?

Czy ktoś mógłby polecić salę (bawić się będzie ok 80 os.) w okolicy Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Mińska Mazowieckiego?

Będę bardzo wdzięczna za informację
izkaj6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 11:25   #422
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Gdzie wesele?

Jesteśmy z narzeczonym świeżo po wyborze sali weselnej. Trzeba dodać, że oboje mieszkamy pod Krakowem Obejrzeliśmy kilka sal. Przedstawię je Wam, może dzięki temu komuś będzie łatwiej

1. Dworek Skawiński - Skawina KLIK.
Piękny hotel położony niemal w centrum Skawiny, bezpośrednio przy parku (a nawet "w parku" ). Do wyboru dwie sale: bankietowa (składająca się z dwóch) oraz parkowa (pojedyncza, z antresolą, wg mnie ciekawsza). Ceny dość wysokie niestety, ale zobaczyć warto.

2. Sala weselna "Gubałówka" w Skawinie KLIK.
Ładna, przestronna, klimatyzowana. Ceny bardzo przyjazne. Byłam tam na weselu znajomych. Ta sala to może nie jest szczyt wyrafinowania, ale nie ma na co narzekać

3. Dom weselny w Krzywaczce k. Skawiny KLIK.
Połączony dziedzińcem z karczmą (na dziedzińcu klomby, ławki, stoły - miła sceneria na odpoczynek od muzyki i gwaru). Sala na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach (zwłaszcza, kiedy jest elegancko ubrana). Jest też większa, niż się wydaje. Minimum gości: 120.

4. Folwark Zalesie w Grajowie (niedaleko Wieliczki) KLIK.
Folwark leży niemal w lesie, na uboczu, wokół żadnych dróg, hałasu, szumu miasta. Do wyboru kilka sal, które po połączeniu (otwarciu ciężkich, drewnianych drzwi) tworzą jedną, ogromną (na kilkaset osób). Nowa sala Maneż - piękna, ale ogromna, dla nas za duża. Nie licząc antresoli (!) pomieści spokojnie ponad 200 osób. Myślę, że minimum to 160, co by wesele nie sprawiało wrażenia "pustego". Na szczęście Folwark oferuje też mniejsze sale Warto pojechać, zobaczyć.

5. Zajazd Koral w Przebieczanach k. Wieliczki KLIK.
Ładny wystrój, dużo miejsca (myślę, że przyjęcie na ok. 150 osób to żaden problem), pyszne jedzenie! Często jeżdżę tam z rodziną na niedzielny obiad. Polecam

6. Zajazd Celtycki - Zakrzów k. Wieliczki KLIK.
Nowy obiekt (otwarty bodajże w 2009 roku), do wyboru dwie sale (większa i mniejsza), urządzony "w drewnie" (podobnie jak Folwark Zalesie). Mnie nie urzekł (sama nie wiem czemu), ale polecam obejrzeć

7. Restauracja Szafrantu w Niepołomicach k. Wieliczki KLIK.
Niedawno otwarta. Piękna sala! Myślę, że idealna ilość osób to 80 - 110. Właściciele młodzi, bardzo przyjaźni i otwarci. Ta sala była moim mocnym faworytem. Polecam obejrzeć

8. Sala weselna "Jałowcowa Góra" w Dobczycach KLIK.
Sala wygrywa jak chodzi o położenie (na uboczu, wśród drzew) i cenę za osobę. Ale ogólne wrażenie... Mnie się tam nie podoba. Sala jest długa niczym pociąg, niezbyt szeroka. Widać, że pamięta dawne czasy. Na podłodze leży linoleum... Podziękowałam

9. Nasz wybór: sala bankietowa w hotelu Podzamcze w Dobczycach KLIK.
Hotel nowo otwarty (działa od kwietnia 2011). W centrum Dobczyc, a jednak na uboczu, niedaleko tamy. Elegancki, klasyczny wystrój. Sala bankietowa i restauracja mieszczą się na piętrze. Ta druga na czas wesela jest zamknięta dla gości z zewnątrz = pozostaje do dyspozycji gości weselnych, więc nawet w przypadku brzydkiej pogody mają gdzie wyjść, by odpocząć od gwaru i spokojnie porozmawiać Ponadto bezpośrednio z sali wyjście na balkon i na dziedziniec. Sala klimatyzowana i piękna! Nie zamierzam jej ubierać, sama w sobie zachwyca. Żywe kwiaty na stołach i parapetach (odsłoniętych) wystarczą Wielkość idealna na nasze 120 osób (mieści 150). Łazienki bardzo eleganckie, przejrzyste, czyste. Managerowie profesjonalni i bardzo mili, nigdzie nie zajęto się nami tak rzeczowo, jak tam Dużo udogodnień, otwartość na sugestie Pary Młodej. Polecam
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2011-11-01 o 08:07
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 13:41   #423
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Gdzie wesele?

Zajazd Jolanta - Czosnówka pod Białą Podlaską
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:12   #424
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Gdzie wesele?

my zarezerwowaliśmy restaurację ZALESIN w Otwocku? ktoś, zna poleca??
po kilku rozmowach z managerem, i obejrzeniu sali oraz skosztowaniu menu iii przewertowaniu tysięcy forum stwierdziliśmy że warto od talerzyka 140 zł w tym napoje bez ograniczeń (w lato to plus), możliwość wyjścia na teren zielony (dla palaczy) klima dużo okien
oby było warto
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:30   #425
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Gdzie wesele?

Restauracja ZALESIN w Otwocku!
ktoś coś może słyszał? po rozmowach z managerem i obejrzeniu dokładnie sali ja się w niej zakochałam, idealne miejsce z możliwością wyjścia na zewnątrz
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 20:44   #426
LadyCroft7777
Raczkowanie
 
Avatar LadyCroft7777
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Gdzie wesele?

Jestem ze Ślaska, i uroczystość odbędzie się w gospodzie ,,U Wrochema'' w Tarnowskich Górach. Bedzie około 70 gości więc wynegocjowałam ze cena za jedną osobe bedzie wynoscić 180zł a nie 210zl
__________________
[/COLOR][/FONT]Angelina Jolie
[/FONT][/COLOR]
LadyCroft7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:23   #427
anianowak1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Ja osobiście jestem za Hotelem Fero Express w Krakowie.
Sama tam planuje i myślę,że wszystko wypali.
Jak narazie sprawy organizacji wyglądają super,menu zaczyna się od 170zł a kończy na 250. Dwie sale , jedna duuuża na około 200 osób,druga mniejsza na bardziej kameralne wesele. Skąd wiem ? Byłam u znajomej tam na weselu i wprost sie zakochałam w jednej z sal. Nie tylkoo w tym, przede wszystkim jedzenie mają świetne, obsługa miła i uśmiechnięta,wszystko na jak najwyższym poziomie, ogólnie polecam gorącooo .
anianowak1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 13:24   #428
anianowak1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez LadyCroft7777 Pokaż wiadomość
Jestem ze Ślaska, i uroczystość odbędzie się w gospodzie ,,U Wrochema'' w Tarnowskich Górach. Bedzie około 70 gości więc wynegocjowałam ze cena za jedną osobe bedzie wynoscić 180zł a nie 210zl
jeśli chodzi o fajne miejsce to śmiało mogę polecić resraurację w hotelu Fero Express.
Sama miałam tam przyjęcie na niewielką liczbę osób i było wspaniale. Pyszne jedzenie,znakomita organizacja i obsługa.
Wszystko na najwyższym poziomie.
Z tego co się orientuję mają jeszcze wolne miejsca )
anianowak1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:51   #429
kasiaewajulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Wielkie dzięki Violett87, mam zamiar zwiedzić wszystkie sale, które opisałaś!
__________________
Ja i mój narzeczony bierzemy udział w konkursie Polubieni 2012, głosuj na nas na http://www.facebook.com/kasiaichris
kasiaewajulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:54   #430
kasiaewajulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Wielkie dzięki!! Mam zamiar zwiedzić☠wszystkie sale, które opisałaś!
__________________
Ja i mój narzeczony bierzemy udział w konkursie Polubieni 2012, głosuj na nas na http://www.facebook.com/kasiaichris
kasiaewajulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:20   #431
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez kasiaewajulia Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki Violett87, mam zamiar zwiedzić wszystkie sale, które opisałaś!
Cieszę się, że pomogłam Powodzenia!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:13   #432
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez fraurewa2207 Pokaż wiadomość
witajcie !
Czy ktoś zna takie miejsce jak dworek w Skarżycach? przymierzam się do zrobienia tam wesela w przyszłym roku, ale nim podpisze umowę szukam więcej opinii o tym miejscu. słyszałam już, że mają tam pyszne jedzenie i jest go dużo a co najwazniejsze jest tanio. jak macie jakies info o tym miejscu to piszcie. z gory dzięki
Witaj

Przypuszczam, że już masz podpisaną umowę... na co padł Twój wybór? Jeśli na to miejsce to nie powinnaś żałować! Mówię to na podstawie własnego doświadczenia, gdyż miałam tam wesele w sierpniu tego roku i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyszło świetnie! Jedzenie fantastyczne, pani Ola jak i reszta pań kucharek są po prostu fenomenalne Nie drogo a pysznie i niczego nie brakowało. Muszę również pochwalić Panią Izę, która nad wszystkim czuwała, zarywając noce, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Dekoracją sali również się zajęła, wyglądało to pięknie i sami byśmy lepiej tego nie zorganizowali, gdyż dla osób indywidualnych ceny są zupełnie inne, a i efekt pewnie byłby mizerny. Pani Iza służyła radą, brała pod uwagę wszystkie nasze sugestie odnośnie menu, z niczym nie było najmniejszego problemu Gdyby ktoś miał jakieś pytania chętnie odpowiem, pozdrawiam
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:41   #433
micela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witam,
czy zna ktoś restauracje Amfiteatr w Rogoźniku? Prosiłabym o jakieś opinie na jej temat, planuje tam zrobić swoje wesele...Prosze o pomoc
micela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 20:41   #434
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Gdzie wesele?

Hej hej, szukam sali weselnej do 250 zł/ os w okolicach Gdańska, mogą być Kaszuby. Musi pomieścić około 110 osób i mieć miejsca noclegowe w odległości do kilku km. Jeśli ktoś coś wie, to bardzo proszę o propozycje!
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:35   #435
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Gdzie wesele?

Czy miał ktoś może wesele w Radisson Blu w Gdańsku? Lub jakieś inne przyjęcie typu komunia, nawet stypa?
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:56   #436
Carmina Studio
Przyczajenie
 
Avatar Carmina Studio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele?

Byłam w środku. Meble z lat 80-tych, przynajmniej na korytarzu i w holu ;-)
Carmina Studio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:23   #437
mloda_para
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

UWAGA restauracja GRUBE RYBY!!!!!!!!!!
Pan Zbigniew Kurleto to znany krakowski kucharz i m.in.:
- były, wieloletni szef kuchni Restauracji Wierzynek,
- właściciel firmy GASTROINFO (www.kurleto.pl),
- były szef kuchni hotelu Grand,
- były ”właściciel” restauracji GRUBE RYBY,
- prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i cukierników Oddział Małopolski,
- członek Klubu Szefów Kuchni, członek kapituły Klubu Szefów Kuchni,
- wybitny specjalista w swoim fachu.
W tym roku mieliśmy okazję współpracować z Panem Kurleto w związku z organizacją przyjęcia weselnego. Mamy bardzo negatywne doświadczenia we współpracy z tym Panem, dlatego chcę przestrzec przed jakąkolwiek współpracą z Panem ZBIGNIEWEM KURLETO. Pan Kurleto pobrał zadatki od par planujących organizację przyjęcia weselnego w Grubych Rybach. W międzyczasie zmienili się właściciele restauracji, a co za tym idzie wszystkie umowy z Panem Kurleto stały się nieważne. Pobrane zadatki są wciąż w rękach Pana Kurleto, któremu bynajmniej nie spieszy się z ich zwrotem. Sprawa jest na tyle poważna i trwa już bardzo długo iż trafiła:
- na POLICJĘ – zgłoszenie o możliwości oszustwa
- do SĄDU CYWILNEGO – zwrot zadatku w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Pan Kurleto zapadł się pod ziemię, jak sam powiedział zapłaci ”kiedy będzie miał na to ochotę” . Czujemy się oszukani i bardzo chcemy przestrzec przed współpracą z Panem ZBIGNIEWEM KURLETO.
Informujemy wszystkich poszkodowanych, iż postępowanie w tej sprawie prowadzi Policja w Zabierzowie z siedzibą przy ul. Sprtowej 1. Zachęcamy do zgłoszeń by temu Panu nie uszło to na sucho.
Pozdrawiamy,
Poszkodowana Młoda Para
mloda_para jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 00:25   #438
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez mloda_para Pokaż wiadomość
UWAGA restauracja GRUBE RYBY!!!!!!!!!!
Pan Zbigniew Kurleto to znany krakowski kucharz i m.in.:
- były, wieloletni szef kuchni Restauracji Wierzynek,
- właściciel firmy GASTROINFO (www.kurleto.pl),
- były szef kuchni hotelu Grand,
- były ”właściciel” restauracji GRUBE RYBY,
- prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i cukierników Oddział Małopolski,
- członek Klubu Szefów Kuchni, członek kapituły Klubu Szefów Kuchni,
- wybitny specjalista w swoim fachu.
W tym roku mieliśmy okazję współpracować z Panem Kurleto w związku z organizacją przyjęcia weselnego. Mamy bardzo negatywne doświadczenia we współpracy z tym Panem, dlatego chcę przestrzec przed jakąkolwiek współpracą z Panem ZBIGNIEWEM KURLETO. Pan Kurleto pobrał zadatki od par planujących organizację przyjęcia weselnego w Grubych Rybach. W międzyczasie zmienili się właściciele restauracji, a co za tym idzie wszystkie umowy z Panem Kurleto stały się nieważne. Pobrane zadatki są wciąż w rękach Pana Kurleto, któremu bynajmniej nie spieszy się z ich zwrotem. Sprawa jest na tyle poważna i trwa już bardzo długo iż trafiła:
- na POLICJĘ – zgłoszenie o możliwości oszustwa
- do SĄDU CYWILNEGO – zwrot zadatku w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Pan Kurleto zapadł się pod ziemię, jak sam powiedział zapłaci ”kiedy będzie miał na to ochotę” . Czujemy się oszukani i bardzo chcemy przestrzec przed współpracą z Panem ZBIGNIEWEM KURLETO.
Informujemy wszystkich poszkodowanych, iż postępowanie w tej sprawie prowadzi Policja w Zabierzowie z siedzibą przy ul. Sprtowej 1. Zachęcamy do zgłoszeń by temu Panu nie uszło to na sucho.
Pozdrawiamy,
Poszkodowana Młoda Para
Ale w takich wypadkach gdy nowy właściciel przejmuje lokal to przejmuje równiez zobowiązania starego właściciela
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 12:27   #439
zaczarowana 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie wesele?

A czy ktos mial wesele lub byl w Paczułtowicach na polu golfowym kolo Krzeszowic?Podoba nam sie tam sala golfowa i jej otoczenie cena tez ok ale nie wiem jak z jedzeniem i cala organizacja wiec bede wdzieczna za sugestie!!
zaczarowana 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 15:37   #440
marlenakop\
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Jeśli ktoś z Was szuka pięknej Sali weselnej w dalszych okolicach Warszawy, Pruszkowa z czystym sumieniem polecam salę w Kuklówce Radziejowickiej , która mieści się w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym. Ja miałam wesele 18.06.2011 mieszkam w Warszawie i do tej miejscowości dojeżdżałam 40 km ale warto byłoJ
Teren jest prześliczny ta miejscowość to mała malownicza wieś J Wesele odbywa się w namiocie(klimatyzowany, ogrzewany) w zależności od pogodyJNamiot w środku ma bardzo niepowtarzalny klimatJ Jest zrobiony w stylu nowoczesnym ale bardzo przytulnie JObsługa, jedzenie zrobione przez kucharza jest pyszneJ Wszystkie potrawy ciepłe są podawane przez kelnerów , którzy też dbają całe wesele o porządek na stołachJ, donoszą napoje itp. Menager jest bardzo elastyczny i pomocny w wielu sprawach bardzo nam doradził J
http://www.oswkuklowka.pl/
marlenakop\ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 14:04   #441
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Gdzie wesele?

KRAKOW/WOŁOWICE
polecam nasz sale weslena w wołowicach koło krakowa. cena na 2013 to 165zl/os
w tym owoce, napoje bez ograniczen, bez ciast i %. do sali trzeba wynajac dekoratorke za 2000 zl (bardzij sie oplaca nic placic wiecej od talerzyka z dekoracja)http://karolkos.webd.pl/krzemieniec.html
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:24   #442
weseladgl
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

glogow-wesela.pl
weseladgl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:33   #443
danny20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie

Z narzeczoną jesteśmy na etapie poszukiwania sali weselnej i chciał bym was prosić o pomoc.
Wesele ma się odbyć w okolicach Warszawy dokładnie chodzi nam o rejony Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Zegrze, Kobyłka, Rembertów, Wesoła. Przyjęcie będzie robione na ok. 170 osób więc też tylko duże sale z hotelami (miejscami do spania) nas interesują.
Narazie oboje jesteśmy pod wrażeniem http://www.klubgalop.pl/intro/
przede wszystkim ze względu na duże i ładne otoczenie, ładną i dużą sale i z opinii znajomych którzy bardzo zachwalali to miejsce.
Podoba nam się też dom weselny http://www.magnacka.pl/index.html
nad Zegrzem ale nie mamy o nim żadnych większych informacji prócz obejrzanych zdjęć.
Jeżeli ktoś zna fajne sale w rejonach podanych przeze mnie wyżej to proszę o informację będziemy bardzo wdzięczni.
Troszkę od wczoraj się zmieniło i znaleźliśmy 3 inne miejsca które nas bardziej interesują niż galop i magnacka.
Pierwsze z nich które nam się najbardziej podoba ale czekamy jeszcze na informacje odnośnie kosztów to Venezia Palace w Michałowicach.
Na miejscu drugim jest Windsor Palace w Jachrance.A na trzecim Pałac Otrebusy.
Może ktoś coś napisze o tych 3 miejscach

Edytowane przez danny20
Czas edycji: 2012-05-09 o 07:30
danny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:08   #444
Lenkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie wesele?

grałam we wszystkich tych salach i polecam w tej kolejności:
1. Galop
2. Magnacka
3. Otrębusy
4. Venecia palace czyli tzw polish disnayland
Lenkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:09   #445
Lenkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie wesele?

grałam we wszystkich tych miejscach i polecam w tej kolejności:
1. Galop
2. Magnacka / Otrębusy
3. Venecia (czyli tzw Polish Disnayland)
Lenkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:11   #446
Lenkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie wesele?

a co do Windsora - za dużo tam wesel na raz... ja średnio oceniam... jedzenie plastikowe jak wszędzie, z resztą otrębusy i venecia mają ten sam "problem"
Lenkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:18   #447
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: Gdzie wesele?

ja byłam jakoś w kwietniu na weselu kuzynki w dworku Róża Poraja, to jakieś 50 kilosów od Poznania, także wielkopolankom mogę uczciwie polecić. miejsce pełne uroku, mają śliczny ogród - świetny do zdjęć w plenerze, jedzenie całkiem okej w dużych ilościach, no i przyzwoita obsługa. jakbym tylko miała tam bliżej to pewnie rozważyłabym jako weselną opcję..
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:56   #448
ciukunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciukunia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 842
GG do ciukunia
Dot.: Gdzie wesele?

Do karolinaa :
Ameliówka z zamkiem raczej nie ma nic wspólnego...
Tak mi na myśl przyszło w tym samym województwie: http://www.kurozweki.nazwa.pl/palac/...id=224&lang=pl

Edytowane przez ciukunia
Czas edycji: 2012-07-23 o 21:58
ciukunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:04   #449
tancereczka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele?

A ja na swoje wesele wybrałam salę w Starym Folwarku w Tumianach. Co prawda wesele mam zaplanowane na wrzesień tego roku , ale byłam juz wczesniej na przyjęciu tam . Ostatnio na ich stronie pojawiło się sporo nowych fotek , Ja zdecydowałam się na wystrój w kolorze fuksji i fioletu. Jak wam sie podoba ?

http://www.staryfolwark.com.pl/folwa...nid=56&page=56

Mam tylko nadzieję, ze w kwaiciarni uda im się zrobić wiązankę w podobnym stylu. Zdjęcia wkleję jak juz będzie po wszystkim...

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
tancereczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:19   #450
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Gdzie wesele?

Na małe wesela w Łodzi - FANTAZJA
Jest kilka sal, od 20 osób do chyba 140. Ta, którą wybraliśmy to 50-100 osób. Zdjęcie 1
http://www.fantazja.lodz.pl/

A pod Łodzią- Dwór Kruszów za Tuszynem -śliczny dworek. Minus- osobne sale do tańczenia i konsumpcji. Poza tym super- jedzonko, organizacja, miejsce. Zdjęcia 2 i 3
http://www.dwor-kruszow.pl/index.php
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kompleks-restauracyjno-noclegowy-fantazja,4,3915,large,10.jpg (65,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g_aktg_40_3oulrct0fz1i.jpg (26,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g_aktg_59_jw44qtovvj09.jpg (21,4 KB, 11 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 19:01:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.