Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 11:57   #421
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Andzia804 Pokaż wiadomość
jak na razie to jest jeden wielki cyrk
mam to samo ze stypendium... musze jezdzic tam i z powrotem, wypelniac przez internet i jezdzic do nich zawozic dokumenty. Nawet sobie sama nie moge uzupelnic numeru konta, a niby wszystko przez internet.. no i oczywiscie ten numer bedzie widoczny na nastepny dzien, i kolejna podroz na Ruczaj, z wypelnionym wnioskiem z numerem konta...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:11   #422
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Andzia804 Pokaż wiadomość
aaha bo wiesz to już się zaczyna robić dziwne, jedna z wizażanek Lencia91 pisała parę dni i postów wyżej że ona taką informacje otrzymała od koordynatorki!! dzwoniła i koordynatorka powiedziała że dostała Nawojkę wiedziała już o tym w piątek to nie wiem co się dzieje!!
Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
może to zalezy od wydziału/kierunku/instytutu... a może od tego czy panie koordynatorki są miłe czy im sie nie chce don't worry
Właśnie widziałam ten wpis, a na USOSie nic nie było i dlatego zadzwoniłam. Ale dowiedziałam się tylko, że (cytuję) "nie ma takiej możliwości, żeby ktoś już się dowiedział". Koordynatorka to raczej miła i pomocna kobieta (zawsze chętnie pomagała jak był problem). Może rzeczywiście to zależy od wydziału? No ale z drugiej strony przecież dla wszystkich jest ta sama komisja, która przydziela miejsca, więc raczej nie powinno być rozbieżności.
W ogóle bardzo denerwuje mnie to, że nie ma jasno wyznaczonych terminów, dajmy na to: wtedy i wtedy - ogłoszenie przyznanych akademików, wtedy i wtedy - rejestracje na przedmioty danego kierunku. Irytujące to ciągłe sprawdzanie

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
mam to samo ze stypendium... musze jezdzic tam i z powrotem, wypelniac przez internet i jezdzic do nich zawozic dokumenty. Nawet sobie sama nie moge uzupelnic numeru konta, a niby wszystko przez internet.. no i oczywiscie ten numer bedzie widoczny na nastepny dzien, i kolejna podroz na Ruczaj, z wypelnionym wnioskiem z numerem konta...
Też mnie to okropnie denerwuje. Jakbym wiedziała wcześniej to bym szybko założyła nr konta (tak żeby jeszcze zdążyć przed wpisem na studia) i byłoby z głowy. A tak to teraz też muszę zrobić sobie wycieczkę
A nie orientujesz się przypadkiem czy trzeba znowu dostarczać z wnioskiem o stypendium te zaświadczenia o dochodach i o uczącym się rodzeństwie? Czy może jednak system jakoś te informacje "przechowuje", bo były już składane z wnioskiem o akademik? Ja ze względu na brak nr konta nie mogę jeszcze wypełnić wniosku i dlatego nie mam pojęcia jak to wygląda... A o ile zaświadczenia z US mam, to z rodzeństwem już musiałabym się wybrać jeszcze raz do ich szkół.
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:16   #423
boobeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
mam to samo ze stypendium... musze jezdzic tam i z powrotem, wypelniac przez internet i jezdzic do nich zawozic dokumenty. Nawet sobie sama nie moge uzupelnic numeru konta, a niby wszystko przez internet.. no i oczywiscie ten numer bedzie widoczny na nastepny dzien, i kolejna podroz na Ruczaj, z wypelnionym wnioskiem z numerem konta...

hahaha skąd ja to znam dokładnie miałam tak samo ..masakra jakby nie można było tego konta przez internet podawać a teraz mnie czeka podróż bo z kolei żetonów nie mam ..żenada!
boobeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 12:20   #424
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość


Też mnie to okropnie denerwuje. Jakbym wiedziała wcześniej to bym szybko założyła nr konta (tak żeby jeszcze zdążyć przed wpisem na studia) i byłoby z głowy. A tak to teraz też muszę zrobić sobie wycieczkę
A nie orientujesz się przypadkiem czy trzeba znowu dostarczać z wnioskiem o stypendium te zaświadczenia o dochodach i o uczącym się rodzeństwie? Czy może jednak system jakoś te informacje "przechowuje", bo były już składane z wnioskiem o akademik? Ja ze względu na brak nr konta nie mogę jeszcze wypełnić wniosku i dlatego nie mam pojęcia jak to wygląda... A o ile zaświadczenia z US mam, to z rodzeństwem już musiałabym się wybrać jeszcze raz do ich szkół.
Wydaje mi się, że musisz drugi raz, bo inna komisja jest od stypendium a inna od akademika, tak mi sie wydaje... oni chca miec wszystko na tacy

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez boobeczka Pokaż wiadomość
hahaha skąd ja to znam dokładnie miałam tak samo ..masakra jakby nie można było tego konta przez internet podawać a teraz mnie czeka podróż bo z kolei żetonów nie mam ..żenada!
o co chodzi, jakie zetony?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 13:42   #425
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że musisz drugi raz, bo inna komisja jest od stypendium a inna od akademika, tak mi sie wydaje... oni chca miec wszystko na tacy

o co chodzi, jakie zetony?
Dziękuję za informacje
Żetony są potrzebne do rejestracji żetonowej na lektoraty. Na razie jest lista lektoratów z języków obcych. Tak pisze na USOS:

20.09.2010 8:00 - start rejestracji żetonowej na lektoraty - studia stacjonarne
Aby zapisać się na lektorat należy:
  • zalogować się do USOSweb
  • wybrać z poniższej listy grupę językową
  • z kolejnej listy wybrać przedmiot a następnie grupę, do której chcemy się zapisać
Brak żetonów należy zgłaszać w sekretariatach studenckich. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt e-mailowy z obsługą USOSweb.

UWAGA część grup lektoratowych posiada dedykacje.
Tylko osoby wpisane na program i rok studiów zgodny z dedykacją mają dostęp do tych grup.


Co do tej dedykacji to jest to po prostu lista kierunków do których kierowana jest dana grupa: np. drugi rok, ekonomia, stacjonarne I stopnia. itp.itd. Trzeba znaleźć "swoją" dedykację. Ja takowej nie znalazłam, więc wnioskuję że na 1 roku dla mojego kierunku nie ma lektoratów z języków obcych... I chyba mam rację biorąc pod uwagę co pisze w Regulaminie Jagiellońskiego Centrum Językowego (JCJ):

Studenci studiów stacjonarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego mają prawo do nauki języka obcego w trakcie drugiego i trzeciego roku studiów, jeżeli nauka języka obcego jest przewidziana w programie studiów.
W przypadku studiów II stopnia studenci mają prawo do nauki języka obcego w wymiarze 120 godzin w trakcie pierwszego roku studiów II stopnia.

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-20 o 13:51
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:10   #426
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje
Żetony są potrzebne do rejestracji żetonowej na lektoraty. Na razie jest lista lektoratów z języków obcych. Tak pisze na USOS:

20.09.2010 8:00 - start rejestracji żetonowej na lektoraty - studia stacjonarne
Aby zapisać się na lektorat należy:
  • zalogować się do USOSweb
  • wybrać z poniższej listy grupę językową
  • z kolejnej listy wybrać przedmiot a następnie grupę, do której chcemy się zapisać
Brak żetonów należy zgłaszać w sekretariatach studenckich. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt e-mailowy z obsługą USOSweb.

UWAGA część grup lektoratowych posiada dedykacje.
Tylko osoby wpisane na program i rok studiów zgodny z dedykacją mają dostęp do tych grup.


Co do tej dedykacji to jest to po prostu lista kierunków do których kierowana jest dana grupa: np. drugi rok, ekonomia, stacjonarne I stopnia. itp.itd. Trzeba znaleźć "swoją" dedykację. Ja takowej nie znalazłam, więc wnioskuję że na 1 roku dla mojego kierunku nie ma lektoratów z języków obcych... I chyba mam rację biorąc pod uwagę co pisze w Regulaminie Jagiellońskiego Centrum Językowego (JCJ):

Studenci studiów stacjonarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego mają prawo do nauki języka obcego w trakcie drugiego i trzeciego roku studiów, jeżeli nauka języka obcego jest przewidziana w programie studiów.
W przypadku studiów II stopnia studenci mają prawo do nauki języka obcego w wymiarze 120 godzin w trakcie pierwszego roku studiów II stopnia.
dzieki tez o tym czytalam,ale niewiele z tego rozumiem. tak czy siak,najwazniejsze wiem - CHYBA nie mam zadnego języka w tym roku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:16   #427
becia__15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Spytkowice
Wiadomości: 72
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Żetony są potrzebne do rejestracji żetonowej na lektoraty. Na razie jest lista lektoratów z języków obcych. [/I][/SIZE]
Żetony dodają pewnie w późniejszym terminie, bo ja też ich póki co nie mam...
becia__15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 14:18   #428
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

ja też w tym roku nie mam języka..
trochę szkoda, bo po rocznej przerwie pewnie połowę zapomnę ;x
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:31   #429
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
dzieki tez o tym czytalam,ale niewiele z tego rozumiem. tak czy siak,najwazniejsze wiem - CHYBA nie mam zadnego języka w tym roku
Nie ma za co trzeba sobie pomagać bo zginiemy w tym bałaganie żeby nie było wątpliwości to znalazłam nawet konkretny paragraf:

Studenci I roku, na mocy uchwały Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego nr 22/VI/2005 z dnia 29 czerwca 2005 nie podejmują nauki nowożytnych języków obcych.

Czyli żetonami na razie martwić się nie musimy


Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
ja też w tym roku nie mam języka..
trochę szkoda, bo po rocznej przerwie pewnie połowę zapomnę ;x
To rzeczywiście jest minus... Chyba że nie będziesz próżnować i porobisz kursy, certyfikaty przez ten rok. Egzaminy na poziomie C1 (np. CAE z ang) zwalniają z lektoratów - z tego co wyczytałam na stronie JCJ Tutaj sobie możecie poczytać dokładniej, jeśli kogoś by interesowało:
http://www.jcj.uj.edu.pl/regulaminy

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

A tak jeszcze co do decyzji dot. akademika. Przeglądałam różne fora UJ i wygląda na to, że tylko na niektórych wydziałach już wiadomo. Na innych koordynatorzy informują, że jeszcze nie ma decyzji. Część z nich mówi, że będzie w tym tygodniu, ale nie wiedzą kiedy, część podaje, że w czwartek pojawią się na USOSie. Wyobrażacie sobie to - W CZWARTEK? To chyba już lekkie przegięcie. Ja mam niski dochód na os., więc raczej dostanę, ale co z osobami, które nie są tego takie pewne. Tydzień na znalezienie mieszkania?

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-20 o 14:24
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:35   #430
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Nie ma za co trzeba sobie pomagać bo zginiemy w tym bałaganie żeby nie było wątpliwości to znalazłam nawet konkretny paragraf:

Studenci I roku, na mocy uchwały Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego nr 22/VI/2005 z dnia 29 czerwca 2005 nie podejmują nauki nowożytnych języków obcych.

Czyli żetonami na razie martwić się nie musimy




To rzeczywiście jest minus... Chyba że nie będziesz próżnować i porobisz kursy, certyfikaty przez ten rok. Egzaminy na poziomie C1 (np. CAE z ang) zwalniają z lektoratów - z tego co wyczytałam na stronie JCJ Tutaj sobie możecie poczytać dokładniej, jeśli kogoś by interesowało:
http://www.jcj.uj.edu.pl/regulaminy

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

A tak jeszcze co do decyzji dot. akademika. Przeglądałam różne fora UJ i wygląda na to, że tylko na niektórych wydziałach już wiadomo. Na innych koordynatorzy informują, że jeszcze nie ma decyzji. Część z nich mówi, że będzie w tym tygodniu, ale nie wiedzą kiedy, część podaje, że w czwartek pojawią się na USOSie. Wyobrażacie sobie to - W CZWARTEK? To chyba już lekkie przegięcie. Ja mam niski dochód na os., więc raczej dostanę, ale co z osobami, które nie są tego takie pewne. Tydzień na znalezienie mieszkania?
nie wyobrażam sobie żeby robić kurs, bo jakoś zawsze języki nie były moją mocną stroną..
hm, ciekawe czy mój wydział ma już informację o akademikach.. bo nie mogłam się dodzwonić do koordynatora.. a nie chce mi się któryś raz z rzędu próbować
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:59   #431
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie żeby robić kurs, bo jakoś zawsze języki nie były moją mocną stroną..
hm, ciekawe czy mój wydział ma już informację o akademikach.. bo nie mogłam się dodzwonić do koordynatora.. a nie chce mi się któryś raz z rzędu próbować
Ja bym próbowała do skutku ale cóż, ze mnie to już taki niecierpliwy ludź ja akurat problemów z dodzwonieniem się tam nigdy nie mam, ale co mi z tego, jak nic się nie dowiedziałam
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 16:13   #432
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
mam to samo ze stypendium... musze jezdzic tam i z powrotem, wypelniac przez internet i jezdzic do nich zawozic dokumenty. Nawet sobie sama nie moge uzupelnic numeru konta, a niby wszystko przez internet.. no i oczywiscie ten numer bedzie widoczny na nastepny dzien, i kolejna podroz na Ruczaj, z wypelnionym wnioskiem z numerem konta...
wycieczka fajna sprawa, ale soorki ale można jeździć

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam ten wpis, a na USOSie nic nie było i dlatego zadzwoniłam. Ale dowiedziałam się tylko, że (cytuję) "nie ma takiej możliwości, żeby ktoś już się dowiedział". Koordynatorka to raczej miła i pomocna kobieta (zawsze chętnie pomagała jak był problem). Może rzeczywiście to zależy od wydziału? No ale z drugiej strony przecież dla wszystkich jest ta sama komisja, która przydziela miejsca, więc raczej nie powinno być rozbieżności.
W ogóle bardzo denerwuje mnie to, że nie ma jasno wyznaczonych terminów, dajmy na to: wtedy i wtedy - ogłoszenie przyznanych akademików, wtedy i wtedy - rejestracje na przedmioty danego kierunku. Irytujące to ciągłe sprawdzan
ja właśnie przeczytałam na forum UJ że decyzję będą w czwartek
ludzie ja pytam ile można czekać to jest chorę! z takim brakiem organizacji to ja się jeszcze nie spotkałam!!
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ

Edytowane przez Andzia804
Czas edycji: 2010-09-20 o 16:15
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:14   #433
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Andzia804 Pokaż wiadomość
wycieczka fajna sprawa, ale soorki ale można jeździć
A system internetowy zamiast ułatwiać - utrudnia sprawę. No bo gdyby było normalnie to by się pojechało, wypełniło ręcznie wniosek i już. A tak? Jechać, wypełnić, czekać aż się pojawi w systemie, wypełnić, jechać...
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:19   #434
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
A system internetowy zamiast ułatwiać - utrudnia sprawę. No bo gdyby było normalnie to by się pojechało, wypełniło ręcznie wniosek i już. A tak? Jechać, wypełnić, czekać aż się pojawi w systemie, wypełnić, jechać...
ja współczuje wszystkim którzy muszą tyle jeździć tak praktycznie nie potrzebie ja załatwiłam na szczęście wszystko od razu i nie musiałam jechać nigdzie no tak to ma niby pomóc ale ja tu żadnej pomocy nie widzę
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 18:58   #435
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Ja bym próbowała do skutku ale cóż, ze mnie to już taki niecierpliwy ludź ja akurat problemów z dodzwonieniem się tam nigdy nie mam, ale co mi z tego, jak nic się nie dowiedziałam
mi nie zależy na tym na śmierć i życie, więc nawet 30 mogę się dowiedzieć. a tak się składa że w czwartek wyjeżdżam na wakacje, więc dowiem się dopiero jak wrócę...


ALE WY DZIEWCZYNY JESTEŚCIE MEGA NIECIERPLIWE!
radzę wyluzować.. UJ to na prawdę jedna z uczelni która ma to 5x lepiej ogarnięte od innych..
__________________



Edytowane przez Madziiks
Czas edycji: 2010-09-20 o 18:59
Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:19   #436
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
a tak się składa że w czwartek wyjeżdżam na wakacje, więc dowiem się dopiero jak wrócę...


udanych i super wyluzowanych wakacji Madziiks
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:27   #437
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

ale to dopiero w czwartek..
a już się nie mogę doczekać... : )
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:34   #438
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

spokojnie, nawet się nie obejrzysz a już będzie czwartek
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:36   #439
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

no, mam nadzieje że szybko zleci! <3
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 19:45   #440
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

nawet nie wiesz jak szybko
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 19:59   #441
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

obyyy!
trzeba pożegnać należycie najdłuższe wakacje życia
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:13   #442
marbru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
zaproszenia byly do lipca... a przynajmniej tak bylo w zeszlym roku nie ma po isc
W czwartek pojawiła się informacja na stronie Samorządu Studentów UJ w sprawie uczelnianej inauguracji. Myślę, że wejściówki na pewno jeszcze są. Ja chyba się wybiorę raz w życiu, bo pewnie w kolejnych latach nie będzie się chcieć


Inauguracja roku akademickiego 2010/2011
dodał Marcin Kaliński, 16.09.2010


Uroczystość otwarcia 647. roku akademickiego 2010/2011 odbędzie się w Auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w piątek 1 października o godzinie 11:00.

Wejściówki są do odbioru w Biurze Samorządu Studentów UJ (9:30 do 15:00). Ilość zaproszeń jest ograniczona!

Zgodnie z tradycją inaugurację roku akademickiego poprzedzi Msza Święta, którą odprawi JE Kardynał Stanisław Dziwisz w Kolegiacie św. Anny o godzinie 9:00.

Po Mszy Świętej z gmachu Collegium Maius wyruszy w kierunku Auditorium Maximum pochód. Wszystkich zapraszamy do uczestniczenia w pochodzie.

Na stronie internetowej vmc.uj.edu.pl będzie prowadzona transmisja z uroczystości w Auditorium Maximum.



Program inauguracji:


Gaude Mater Polonia (w wykonaniu Chóru Akademickiego UJ "Camerata Iagellonica")


Przemówienie Rektora prof. Karola Musioła


Wręczenie Nagród Rektora UJ Laur Jagielloński

o prof. Januszowi Barcie
o prof. Ryszardowi Markiewiczowi
o prof. Jackowi Pietrzykowi
o prof. Sławomirowi Kołodziejowi
o prof. Zbigniewowi Sojce


Wręczenie Nagrody im. Hugona Kołłątaja

o dr. hab. Armenowi Edigarianowi, prof. UJ


Wręczenie Nagród Pro Arte Docendi

o prof. Krzysztofowi Zamorskiemu
o prof. Krzysztofowi Krajewskiemu
o dr Beacie Kowalskiej


Immatrykulacja


Gaudeamus Igitur (w wykonaniu Chóru Akademickiego UJ "Camerata Iagellonica")


Wystąpienie przedstawiciela studentów


Wykład inauguracyjny prof. Krzysztofa Królasa - "Źródło promieniowania synchrotronowego"


Hymn Państwowy (w wykonaniu Chóru Akademickiego UJ "Camerata Iagellonica")
marbru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 08:54   #443
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
obyyy!
trzeba pożegnać należycie najdłuższe wakacje życia
oczywiscie że tak
drugi raz już nie będziesz mieć tak długich wakacji
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 11:37   #444
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Andzia804 Pokaż wiadomość
oczywiscie że tak
drugi raz już nie będziesz mieć tak długich wakacji
Ooo, niektórzy moi znajomi będą mieć wakacje jeszcze dłuższe, bo celowo sobie robią rok przerwy (i to nie po to, żeby w tym czasie pracować, o nieee...). Chociaż swoją drogą nie uważam tego za najlepszy pomysł, chociażby z tego tytułu, że kiedy my skończymy studia - im zostanie jeszcze rok. Ale, jak to mówią - co kto lubi

Dziewczyny niektórzy już mają decyzje dot. akademików na USOSie - sprawdźcie!

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-21 o 13:05
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:49   #445
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

ja mam jakieś mega problemy z Usosem od 2 dni!
i nie wiem co się dzieje...

pisze mi tak ;

Jesteś zalogowany, lecz nie masz prawa dostępu do tego serwisu USOSweb.
Nadal możesz korzystać z tych modułów, które nie wymagają logowania.

Najprawdopodobniejszą przyczyną braku uprawnień jest brak połączenia konta e-mail z kontem USOSweb.

Aby uzyskać uprawnienia należy:
  • zalogować się do USOSweb starym identyfikatorem z dodanym @usosweb.uj.edu.pl
  • wejść do zakładki Dla Pracowników -> CENTRALNE UWIERZYTELNIENIE
  • jednorazowo połączyć konto USOSweb z kontem pocztowym

Po połączeniu kont logowanie do USOSweb będzie możliwe za pomocą adresu e-mail oraz hasła do niego.


RATUJCIE!


czy któraś z Was miała już taki problem!? a buuu!
__________________



Edytowane przez Madziiks
Czas edycji: 2010-09-21 o 15:14
Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:52   #446
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Teraz mysle sobie ze rok temu trzeba bylo isć na UJ. Perspektywy mialabym inne, moze ne takie świetlane jak po AGH, ale moze nie siedzialabym teraz z maskrycznym dolem i zrozumeiniem dlaczego jak ktos skonczy AGH to juz ma takie uznanie... Mam dosc tego ze pomimo poswiecenia ogromu czasu nie moge zdac durnego egzaminu .....(( sorka, nie mialam komu sie wyzalic, totalnie nikomu pod tym wzgledem.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:54   #447
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
Aby uzyskać uprawnienia należy:
  • zalogować się do USOSweb starym identyfikatorem z dodanym @usosweb.uj.edu.pl
  • wejść do zakładki Dla Pracowników -> CENTRALNE UWIERZYTELNIENIE
  • jednorazowo połączyć konto USOSweb z kontem pocztowym
Spróbuj się zalogować używając NR_PESEL@usosweb.uj.edu.pl (musisz dopisać to co pogrubiłam, bo system domyślnie daje @uj.edu.pl)

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-21 o 15:57
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:15   #448
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Spróbuj się zalogować używając NR_PESEL@usosweb.uj.edu.pl (musisz dopisać to co pogrubiłam, bo system domyślnie daje @uj.edu.pl)
próbowałam już kilka razy, ale to samo się dzieje..
__________________


Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:30   #449
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

Cytat:
Napisane przez Madziiks Pokaż wiadomość
próbowałam już kilka razy, ale to samo się dzieje..
Jeżeli po zapoznaniu się z powyższymi sposobami nadal masz problem z zalogowaniem, przeczytaj poniższe podpowiedzi.
  • UWAGA studenci, którzy posiadają hasło z systemu ERK: należy używać hasła, które było zdefiniowane w ERK w momencie zapisu na studia, późniejsza zmiana hasła w ERK nie przenosi się do USOSweb
  • powinieneś mieć włączoną obsługę ciasteczek oraz JavaScriptu w przeglądarce.
  • obsługiwane przeglądarki to: Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera.
  • system rozróżnia duże i małe litery

Procedury aktywacji poczty UJ i łączenia kont:
  • dla studentów - pocztę można aktywować w zakładce "Dla Studentów" -> Aktywacja Poczty UJ
......................... ......................... ......................... ............
A coś z tego? Może te ciasteczka albo JavaScript?
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 16:35   #450
Madziiks
Raczkowanie
 
Avatar Madziiks
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 386
Dot.: Uniwersytet Jagielloński i inne krakowskie uczelnie - zapraszam studentki :)

nic z tego, bo wszystko posprawdzałam już...
wcześniej normalnie się logowałam i nie było problemu, dopiero od wczoraj coś jest nie tak...



po 40paru razach próby zalogowania się, udało mi się jak gdyby nigdy nic :O szok!ale decyzji jeszcze nie ma chyba to zależy od wydziału, bo niektórzy już mają :P
__________________



Edytowane przez Madziiks
Czas edycji: 2010-09-21 o 16:59
Madziiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.