Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 09:59   #421
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Myślę,że nie ma co polecac bo każdy woli coś innego Poszukaj w KWC.

A teraz jakich produktów do pilęgnacji używasz?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 15:21   #422
rypka85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje nowe miejsce na ziemi:)
Wiadomości: 3 403
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Polecam Ci podklad DERMACOL
rypka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 17:58   #423
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Spróbuj pigment-kremu Excipial.Można go kupic w aptece , jest przeznaczony do cery trądzikowej, występuje w dwóch kolorach - jasnym i ciemniejszym.Łagodnie wysusza skórę i co najważniejsze nie powoduje zaskórników.Wprawdzie nie mam trądziku , ale niestety mam co jakiś czas problem z brodą - Excipial jest niezastąpiony jako korektor , fajnie się rozprowadza i goi syfki.
A może spróbuj pudrów mineralnych?Mi świetnie podziałały na cerę .....
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2009-09-14 o 18:00
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:44   #424
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

używam vichy dermablend, mam troszke blizn na twarzy i bardzo ładnie je zakrywa, skóra nie wygląda na wysuszoną,ładnie się trzyma (używam najjjasniejszego koloru).Dość wysoka cena ale na pewno produkt wart uwagi.
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:14   #425
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Spróbuj pigment-kremu Excipial.
- Excipial jest niezastąpiony jako korektor , fajnie się rozprowadza i goi syfki.
A może spróbuj pudrów mineralnych?Mi świetnie podziałały na cerę .....

Używam LOREAL true match minerals - ale musze pod niego cos nalozyc dobrego, bo niestety wszystkie blizny widac.

a ten krem Excipal - to jak korektor czyli ze zamaskuje mi blizny i na to jeszcze podklad jakiś tak?


dziękuję za inne wypowiedzi
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 11:49   #426
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Revlon Colorstay zdecydowanie, ta wersja do tłustej skóry. Same komplementy w nim zbierałam a borykałam się z ciężkim trądzikiem.. Dziewczyny na wycieczce szkolnej nie mogły uwierzyć, co ja ukrywam pod nim.

Tylko teraz jeszcze ciepło, a on dosyć ciężki jest. Polecam tak od października i całą zimę
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:33   #427
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay zdecydowanie, ta wersja do tłustej skóry. Same komplementy w nim zbierałam a borykałam się z ciężkim trądzikiem..

Najgorzej się boję że wybiorę nieodpowiedni odcień .. widziałam są takie o pojemności 5 ml ale to pewnie ciężko kupić, słyszałam że tego kosmetyku nie kupię np w rossmanie czy naturze.. jak to się wogóle wymawia?

jak kupujecie podkład to gdzie sobie nakładacie żeby sprawdzić czy dobry odcień.. ja nakładałam na ręku ale tam jednak skóra jest innego odcieniu niż na buzi.. a bez podkładu to mi ciężko wyjść z domu żeby móc sobie np na policzek nałożyć żeby sprawdzić..
widziałam przez allegro z przesyłką za 50zł niecałe można kupić


---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

i jeszcze jedno: nie 'świeci' się buzia jak choinka na BN po nałożeniu tego podkładu?;>
nie ma efektu maski i tony tapety na buzi? ;>
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 23:20   #428
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Najgorzej się boję że wybiorę nieodpowiedni odcień .. widziałam są takie o pojemności 5 ml ale to pewnie ciężko kupić, słyszałam że tego kosmetyku nie kupię np w rossmanie czy naturze.. jak to się wogóle wymawia?

jak kupujecie podkład to gdzie sobie nakładacie żeby sprawdzić czy dobry odcień.. ja nakładałam na ręku ale tam jednak skóra jest innego odcieniu niż na buzi.. a bez podkładu to mi ciężko wyjść z domu żeby móc sobie np na policzek nałożyć żeby sprawdzić..
widziałam przez allegro z przesyłką za 50zł niecałe można kupić


---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

i jeszcze jedno: nie 'świeci' się buzia jak choinka na BN po nałożeniu tego podkładu?;>
nie ma efektu maski i tony tapety na buzi? ;>
ja zawsze używam sypkiego pudru, ale ten podkład raczej tego nie wymagał. oczywiście należy użyć kremu nawilżającego, beztłuszczowego pod. wejdź na kwc, ten podkład sam się reklamuje. a czyta się revlon kolorstej ;p kupisz w douglas'ie, galerii centrum. kolor sprawdza się na szyi. jeśli jesteś bladziochem, to z góry zakładam, że będzie to ivory lub buff, a jeśli jesteś troszkę ciemniejsza to bodajże sand beige. reszty kolorów nie znam gdyby był efekt maski i tapety nie zbierałabym komplementów
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 09:24   #429
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
kupisz w douglas'ie, galerii centrum.
ale wiesz czy ten pojemność 5ml też dostanę?


Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
kolor sprawdza się na szyi. jeśli jesteś bladziochem, to z góry zakładam, że będzie to ivory lub buff, a jeśli jesteś troszkę ciemniejsza to bodajże sand beige
to poczekam jeszcze z miesiąc aż zejdzie opalenizna, bo jestem 'bladzioch' poza wakacjami hehe
mam nadzieję że próbując na szyji nie wybiorę za jasnego dziękuję. a za ile można dostać w douglas'ie Revlon? Ty kupujesz przez internet czy w drogeriach?

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 10:34   #430
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


ale wiesz czy ten pojemność 5ml też dostanę?





Cytat:
to poczekam jeszcze z miesiąc aż zejdzie opalenizna, bo jestem 'bladzioch' poza wakacjami hehe
mam nadzieję że próbując na szyji nie wybiorę za jasnego dziękuję. a za ile można dostać w douglas'ie Revlon? Ty kupujesz przez internet czy w drogeriach?


szyi

lepiej zbyt jasny, niż za ciemny. u niektórych podkłady ciemnieją w ciągu dnia. najgorzej to wybrać za ciemny.. wejdź sobie na stronkę http://revlon.com/ProductCatalog/Pro...3&ProductID=15 - te kolory nie są takie jak w rzeczywistości ale na pewno dadzą Ci przybliżony obraz tego. ten podkład kupuję w drogerii, bo mam punkty wbijane na kartę douglas'a ;p nie pamięŧam ile kosztuje? aha, możesz go jeszcze dostać w superpharmie. ale w Internecie też bez problemu dostaniesz, tylko najpierw wybierz kolor.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 05:11   #431
griftersik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Poza dobrym podkładem (Revlon jest super) zadbaj o odpowiednią pielęgnację skóry. Świetny jest antybakteryjny 'krem na blizny i zmiany potrądzikowe' Sorai.
griftersik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 13:48   #432
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

ja bym raczej używała lekkiego kremu nawilżającego pod ten podkład.. a na noc krem na niedoskonałości.

widziałam wczoraj w superpharmie ten podkład za 58 zł .
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:23   #433
mave
Przyczajenie
 
Avatar mave
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

ja mam podobny problem i też zazwyczaj używam musu z Maybelline, który niestety nie sprawdza się jak skóra zaczyna się przesuszać, ale poza tym jest jednym z lepszych, których używałam (dla mnie). Z mojej strony mogę polecić podkład mocno kryjący z serii Mary Kay - jeśli chodzi o krycie - rewelacja, ale jest dość ciężki (w moim odczuciu), więc teraz na zimę pewnie by się sprawdził, ale na wiosenne dni może już nie do końca odpowiadać. Wadą może być cena - wg katalogu to ponad 60 zł. Podobno można kupić taniej na allegro - choć ja tego nigdy nie robiłam...
mave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:33   #434
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Ja używam revlon właśnie. Już od jakiegoś czasu. Tak jak już ktoś napisał jest w Superpharmie teraz w promocji za 59 zł. Ale żeby dobrać kolor możesz spokojnie iść do Douglasa i tam dostaniesz małe próbki do domu, sama na twarzy sprawdzisz jaki pasuje najbardziej
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-09-20 o 18:35
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:13   #435
Onka85
Raczkowanie
 
Avatar Onka85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cześć, to może ja dorzucę swoje 3 grosze jakieś 3 lata temu gdy miałam problemy z cerą próbowałam używać wspomniany Excipial, jednak jak dla mnie to się w ogole nie sprawdził. Po pierwsze ten jasny kolor dalej jest ciemny... na twarzy po jakims czasie robił się pomarańczowy. Jak już wcześniej wpomniały dziewczyny polecam Revlon Colorstay, wydatek sie opłaci, dobrze tuszuje niedoskonałości, nie tworzy efektu maski, matuje całkiem całkiem, zawsze można po kilku godzinach troche przypudrować nosek. Ewentualnie dość kryjący jest podkład z Loreala Infinible( jednak mi nie odpowiadał jakoś), widziałam też dobre recenzje co do krycia Loreala True Match, sama nie używałam także może ktoś inny Ci pomoże. Najlepiej jakbyś wybrała się do jakiejś drogerii i sprawdziła sama jaki podkład by Ci odpowiadał. Przede wszytskim wybierz dobry kolor najważniejsze zeby nie był za ciemny, lepiej kupic jaśniejszy i później troszke pudrem brązującym przyciemnić. Pozdrawiam
Onka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:03   #436
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

dziękuję dziewczyny za rady właśnie maybeline muss potrafi wysuszyć;/

spróbuję tego Revlon, mam nadzieję że będę zadowolona.. używałam ostatnio z soray'i, loreal'a, rimmela kryjących podkładów i szkoda czasu i pieniędzy;/ bo tak 'kryły' ze wszystko było widać (blizny, tradzik) a niektóre dawały potem odcień pomarańczowej albo czerwonej cery;/

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
żeby dobrać kolor możesz spokojnie iść do Douglasa i tam dostaniesz małe próbki do domu, sama na twarzy sprawdzisz jaki pasuje najbardziej
swietnie wlasnie ciekawilo mnie to czy dostane, widzialam takie o poj 5 ml w internecie,ale super ze jest w douglas'ie

griftersik spróbuję tego antybakteryjnego 'kremu na blizny i zmiany potrądzikowe' Sorai - mam nadzieję że mnie zaskoczy

Onka85 i evenstar - dziękuję za zwrócenie uwagi na odcienie :P wybrałabym pewnie za ciemny, bojąc się że w za jasnym będę jak śmierć wyglądać, ale mam nadzieję że z tymi próbkami uda mi się wybrać odpowiedni
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2009-09-21 o 20:10
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:22   #437
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za rady właśnie maybeline muss potrafi wysuszyć;/

spróbuję tego Revlon, mam nadzieję że będę zadowolona.. używałam ostatnio z soray'i, loreal'a, rimmela kryjących podkładów i szkoda czasu i pieniędzy;/ bo tak 'kryły' ze wszystko było widać (blizny, tradzik) a niektóre dawały potem odcień pomarańczowej albo czerwonej cery;/



swietnie wlasnie ciekawilo mnie to czy dostane, widzialam takie o poj 5 ml w internecie,ale super ze jest w douglas'ie

griftersik spróbuję tego antybakteryjnego 'kremu na blizny i zmiany potrądzikowe' Sorai - mam nadzieję że mnie zaskoczy

Onka85 i evenstar - dziękuję za zwrócenie uwagi na odcienie :P wybrałabym pewnie za ciemny, bojąc się że w za jasnym będę jak śmierć wyglądać, ale mam nadzieję że z tymi próbkami uda mi się wybrać odpowiedni
Widzę, że już podjęłaś decyzję co do Revlona . Też chciałam polecić . Ja używam co prawda wersji do suchej skóry, ale myślę, że jakość podobna. Próbowałam nim zrobić maskę - nie wyszło. Trzyma się nawet 24 h - czasem mam ekstremalne warunki funkcjonowania . Żeby ładnie wyrównać kolor, wklepuję go lekko w miejsca zaczerwienione lub jak korektor. Nie brudzi ubrań . Choć ma jeden minus - jest ciężki, ale zima się zbliża, więc nie będzie problemu . Kupuję na allegro - jest taniej . Mam jednego sprzedawcę, u którego zawsze robię zakupy revlonowe, pisz na PW jeśli chcesz namiar - kosztuje z przesyłką 45 zł .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 11:42   #438
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: makijaż: podkład do cery trądzikowej z bliznami?? co polecacie?

Proszę jeśli możecie mi pomóc, bo teraz nie wiem która wersja Revlon'a dla mnie:
* dla skóry suchej i normalnej
* dla skóry tłustej i mieszanej?

Nie potrafię określić jaką mam skórę.. Zdarza mi się że w zimę mi się świeci mocno, ale nie wiem czy to chodzi o podkłady..? Innym razem potrafi mi wysuszyć się, ledwo co nakładam podkład bo ciężko mi go rozprowadzić na suchej skórze, mimo jakiegoś kremu pod skórę.
Używam teraz beztłuszczowego kremu do cery trądzikowej TinTin Ziaji i on chyba słabo nawilża, albo to ja mam suchą skórę..
_________________
Znalazłam taki test:
Czy rano zauważasz, że twoja skóra się świeci?
- tak, na całej twarzy (skóra tłusta),
- tak, na czole, nosie i brodzie (skóra mieszana)
- nie (skóra sucha)

Czy w ciągu dnia masz uczucie, że makijaż rozpływa się na twarzy, warzy się?
- tak, na całej twarzy (skóra tłusta)
- tak, na czole, nosie, brodzie (skóra mieszana)....


Tylko że mi rano na tym punkcie T, ale w zimę np jak mam makijaż potrafi mi cała skóra się świecić, czasem tylko na czole, nosie i brodzie..
< zdezorientowana >

I nie wiem jaki wybrać..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2009-09-25 o 11:49
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:26   #439
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Proszę o pomoc, bo kończy mi się fluid i nie mam pojęcia, jaki sobie kupić. Mam cerę mieszaną z zaskórnikami. Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał suchych skórek, miał średnie krycie i jakiś jasno-beżowy/żółty kolor.

Używałam już:
- Dermablend Vichy w tubce - był trochę za ciężki, no i przetłuszczała się po nim strasznie skóra
- Maybelline Smooth Result - był fajny, ale najjaśniejszy kolor jest dla mnie trochę za ciemny, miał dość bogatą konsystencję przez co wzmagał przetłuszczanie skóry
- Soraya, Antybakteryjny - nic nie krył i kolory dla opalonych
- Deborah Colour Copy dla skóry suchej - jak na razie najbliższy ideałowi, piękny kolor 0, ale trochę podkreślał skórki i miałam straszne problemy z tubką, z której podkład nie chciał wyjść
- Oriflame Ujędrniający - trochę za lekki i po nim bardzo świeciła się skóra
- Max Factor - on był względny, tzn. ładnie krył i długo się utrzymywał, ale niestety wysuszał skórę
- Rimmel Lasting Finish - to mój ostatni nabytek. Jestem z niego bardzo niezadowolona, bo ma gumowatą konsystencję, przez co czuję się w nim, jak w masce.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 08:17   #440
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, bo kończy mi się fluid i nie mam pojęcia, jaki sobie kupić. Mam cerę mieszaną z zaskórnikami. Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał suchych skórek, miał średnie krycie i jakiś jasno-beżowy/żółty kolor.

Używałam już:
- Dermablend Vichy w tubce - był trochę za ciężki, no i przetłuszczała się po nim strasznie skóra
- Maybelline Smooth Result - był fajny, ale najjaśniejszy kolor jest dla mnie trochę za ciemny, miał dość bogatą konsystencję przez co wzmagał przetłuszczanie skóry
- Soraya, Antybakteryjny - nic nie krył i kolory dla opalonych
- Deborah Colour Copy dla skóry suchej - jak na razie najbliższy ideałowi, piękny kolor 0, ale trochę podkreślał skórki i miałam straszne problemy z tubką, z której podkład nie chciał wyjść
- Oriflame Ujędrniający - trochę za lekki i po nim bardzo świeciła się skóra
- Max Factor - on był względny, tzn. ładnie krył i długo się utrzymywał, ale niestety wysuszał skórę
- Rimmel Lasting Finish - to mój ostatni nabytek. Jestem z niego bardzo niezadowolona, bo ma gumowatą konsystencję, przez co czuję się w nim, jak w masce.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Polecam Ci jakiś podklad w pudrze mineralny.Ja mam maybelline mineral vanilla rose,bo jestem blada.Kryje dosyc dobrze,mam tłusta cere i po podkladach nawet matujacych swiece sie,a po nim nie.Nie podkresli suchych skorek,wystarczy dobry nawilzajacy krem.
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 20:45   #441
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
Polecam Ci jakiś podklad w pudrze mineralny.Ja mam maybelline mineral vanilla rose,bo jestem blada.Kryje dosyc dobrze,mam tłusta cere i po podkladach nawet matujacych swiece sie,a po nim nie.Nie podkresli suchych skorek,wystarczy dobry nawilzajacy krem.

Mam już podkład mineralny z Essence i on średnio mi odpowiada. A kolor vanilla rose jest różowy czy żółty?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 08:19   #442
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam już podkład mineralny z Essence i on średnio mi odpowiada. A kolor vanilla rose jest różowy czy żółty?
Raczej różowy.U mnie ladnie łaczy sie ze skora i nie ciemnieje.Napewno nie polecam astora mineralnego sypkiego,bo ma straszne kolory,takie pomaranczowe jakby sie z solarium przesadzilo.
Piszesz ze po niektorych podkladach swieci Ci sie twarz,wiec pewnie sa zbyt ciezkie,a podklady sypkie sa lzejsze.Mialam taki sam problem,gdy uzywałam podkladu twarz miałam tlusta z wyczuwalna i widoczna tłusta powłoka,a po sypkim tylkom raz po jakichs 3 godzinach uzywam bibułki matujacej i jest ok do konca dnia,a juz napewno nie ma tej tlustej warstwy.
Zamierzałam wyprobowac te Essence...Co Ci w nim nie odpowiada?
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 11:04   #443
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, bo kończy mi się fluid i nie mam pojęcia, jaki sobie kupić. Mam cerę mieszaną z zaskórnikami. Chciałabym, żeby podkład nie podkreślał suchych skórek, miał średnie krycie i jakiś jasno-beżowy/żółty kolor.

Używałam już:
- Dermablend Vichy w tubce - był trochę za ciężki, no i przetłuszczała się po nim strasznie skóra
- Maybelline Smooth Result - był fajny, ale najjaśniejszy kolor jest dla mnie trochę za ciemny, miał dość bogatą konsystencję przez co wzmagał przetłuszczanie skóry
- Soraya, Antybakteryjny - nic nie krył i kolory dla opalonych
- Deborah Colour Copy dla skóry suchej - jak na razie najbliższy ideałowi, piękny kolor 0, ale trochę podkreślał skórki i miałam straszne problemy z tubką, z której podkład nie chciał wyjść
- Oriflame Ujędrniający - trochę za lekki i po nim bardzo świeciła się skóra
- Max Factor - on był względny, tzn. ładnie krył i długo się utrzymywał, ale niestety wysuszał skórę
- Rimmel Lasting Finish - to mój ostatni nabytek. Jestem z niego bardzo niezadowolona, bo ma gumowatą konsystencję, przez co czuję się w nim, jak w masce.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Nie wiem z jakiego przedziału cenowego szukasz. Moje dwa typy to:
-Vichy aera teint jedwabisty lub matujacy w zaleznosci od tego czy potzrebujesz matu(warto zwrócic uwage na potrzeby skóry, mnie matujacy wysuszał wiec "świeciłam się" w nim bardziej niż w jedwabistym)ok. 70zł w aptece, ok 60 na allegro, w SuperPharmie jest teraz -25% na całe Vichy do środy wiec ok 50zł,
-Bourjois 10 hours sleep effect-jasne odcienie, ładnie ujednolica cere, nie wchodzi w pory, nie podkreśla suchych skórek, nierówny koloryt kryje b. ładnie, zaskórniki również, trądziku nie mam wiec nie wiem, ale podejrzewam ze będzie trzeba dodać korektor. Cena ok 50-55zł, widziałam go jakiś czas temu w rossmanie za 43-45zł(?) ale nie wiem czy ta promocja nadal trwa.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:59   #444
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam już podkład mineralny z Essence i on średnio mi odpowiada. A kolor vanilla rose jest różowy czy żółty?
zależy ile chcesz wydać na podkład, ale poleciłabym diorskin forever, mam podobny problem z cerą i najjasiejszy forever spisuje się b. fajnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 22:01   #445
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: podkład do cery naczynkowej

podepne się do pytania bo też poszukuje podkładu, który skutecznie ukryje czerwone policzki,poza nimi moja cera jest naprawde ok tylko szkoda jak sie ładnie pomaluje, a potem wystarczy ze cos mnie zdenerwuje, albo co gorsza zimą różnica temperatur i znowu rumiana jak ruska laleczka
szukam podkładu lekkiego ale kryjącego, mam zielony korektor z DAX ale moim zdaniem to pic na wode fotomontaż, nie kryje za bardzo zaczerwienień
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:15   #446
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziękuję dziewczyny za rady.

Co do ceny, to ja już stosowałam z różnych przedziałów cenowych i nie za bardzo widzę różnicę. Dlatego najchętniej kupuję ze średniej półki cenowej.

Vichy Aera teint już miałam, tylko to było jakieś 3 lata temu i to był chyba matujący. Nie byłam z niego zadowolona. bo strasznie mi się po nim świeciła cera. Miałam też problem z kolorem.

Z pudrem mineralnym Essence problem jest taki, że wszystkie kolory są dla mnie za ciemne. Ten puder daje takie świecące wykończenie, przez co skóra od razu się świeci.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 15:20   #447
sunsetia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 449
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

lancome to najlepszy podkład jaki miałam a próbowałam juz różnych
np Chanel wcale mi nie podpasował .Najważniejsze też jest by sprzedawczyni dobrała odpowiedni odcień i oczywiście do opdowiedniego rodzaju skóry .
sunsetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 18:10   #448
aneczka474
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
podkład

Jaki podkład radzicie kupić dla cery suchej lub wrażliwej?

Edytowane przez aneczka474
Czas edycji: 2009-10-10 o 18:52
aneczka474 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 15:57   #449
sinsemilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 282
Dot.: podkład

Czesc (:
Poradzcie mi prosze, bo nie wiem jaki odcien wybrac ;p
Chcę kupic Astor Mineral Match 16h [podklad w pędzelku]
ale niestety na żadnych aukcjach nie są pokazywane odcienie tylko numer ;]] a szukalam informacjio odcieniach i nic nie znalazlam ;]

Więc prosze o pomoc, moze ktoras uzywa/ła tego podkladu i moze mi poweidziec cos o tych odcieniach . jak wygldaja (:
ja zawsze uzywam odcieniu natural begine (:
sinsemilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:34   #450
triniti020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Podkład dobrze kryjący cera trądzikowa!

Witam !
To jeden z pierwszych moich watków więc przepraszam jesli sie powtórzył.
Mam cerę tłustą z trądzikiem średniego nasilenia, szukam dobrego podkładu który nie zapcha mi porów i nie pogorszy stanu cery a przy okazji będzie dobrze krył i matowił.

Proszę pomóżcie mi i powiedźcie jakie są wasze typy i co mi polecacie.
Z góry dziękuje
triniti020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.