Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 19:30   #4471
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
im urzędnik młodszy to milszy i fajniejszy Przykładem są Panie u nas w dziekanacie , są bardzo miłe i pomocne , zaś (za przeproszeniem) takie babki w wieku przedemerytalnym , starej daty- kompletna maskara.
To chyba bardziej od charakteru zależy a nie od wieku. U mnie w dziekanacie młode kobiety, pare lat starsze ode mnie, a zołzy takie, że ich znieść nie idzie. Za to czytałam kiedyś artykuł, że najmilsze i najbardziej pomocne są sprzątaczki

Edytowane przez IR1988
Czas edycji: 2010-01-09 o 19:32
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:34   #4472
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Słucham Cię
Już tam wyżej napsiałem , post był w trakcie produkcji

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
To chyba bardziej od charakteru zależy a nie od wieku. U mnie w dziekanacie młode kobiety, pare lat starsze ode mnie, a zołzy takie, że ich znieść nie idzie. Za to czytałam kiedyś artykuł, że najmilsze i najbardziej pomocne są sprzątaczki
Ale to taki stereotyp , że starsze to takie niepomocne i niemiłe. Nie wiem skąd się to wzięło , ale niestety rzadko można spotkać starszego urzędnika , który byłby przyjazny petentowi

A co do sprzątaczek to się zgadza Nigdy nie zapomnę Pani Ani z Gimanzjum
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:12   #4473
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Gosiu widziałem tylko stację i takie szeregowce obok stacji Pkp ;p ale w ogóle podobało mi się , że stacja jest wyremontowana No i ta bliskość do Wawy.
No dworzec jest ładny Ale i tak bym się do niego przyczepiła, znaczy do niektórych elementów

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
To chyba bardziej od charakteru zależy a nie od wieku. U mnie w dziekanacie młode kobiety, pare lat starsze ode mnie, a zołzy takie, że ich znieść nie idzie. Za to czytałam kiedyś artykuł, że najmilsze i najbardziej pomocne są sprzątaczki
No właśnie miałam tak z bibliotekarkami i to nie tylko w jednym miejscu Młode wredne a starsze bardzo pomocne

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Ale to taki stereotyp , że starsze to takie niepomocne i niemiłe. Nie wiem skąd się to wzięło , ale niestety rzadko można spotkać starszego urzędnika , który byłby przyjazny petentowi
Najpewniej spowodowane jest to wypaleniem zawodowym. Powinniście mieć to na socjologii
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:14   #4474
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
mam swoje takie zdanie - im urzędnik młodszy to milszy i fajniejszy Przykładem są Panie u nas w dziekanacie , są bardzo miłe i pomocne , zaś (za przeproszeniem) takie babki w wieku przedemerytalnym , starej daty- kompletna maskara. Chyba wiecie o co mi chodzi To tyle co mam do napisania na ten temat.
To u mnie na uczelni jest na odwrót. Panie po 50-siątce były bardzo miłe.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:19   #4475
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
No dworzec jest ładny Ale i tak bym się do niego przyczepiła, znaczy do niektórych elementów

Eeee tam , ważne że jest w takim stanie jakim jest Chyba wiecie , że jestem fanatykiem PKP??;>

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
To u mnie na uczelni jest na odwrót. Panie po 50-siątce były bardzo miłe.
No bo są jeszcze młode
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:24   #4476
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Ale ich młodsze koleżanki nie były miłe, przynajmniej te, które poznałam.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:32   #4477
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Eeee tam , ważne że jest w takim stanie jakim jest Chyba wiecie , że jestem fanatykiem PKP??;>
A ja za to NIENAWIDZĘ PKP!!!
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:34   #4478
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ale ich młodsze koleżanki nie były miłe, przynajmniej te, które poznałam.
Tak ja też u mnie na uczelni się z taką spotkałem . Nie dość , że przy mojej obsłudze słuchała jakiegoś metalu , to jeszcze paliła fajkę i była wręcz nieznośna Ale to pierwsza i ostatnia wizyta u niej

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
A ja za to NIENAWIDZĘ PKP!!!
Za 10 lat będzie lepiej , mówie Ci to .
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:37   #4479
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Znaczy prowadziła te szkolenia uczelnia, z programu UE Kapitał Ludzki czy coś takiego, no i w związku z tym szkolenia były darmowe i tylko dla studentów PWSZ. A że program dopiero ruszał to nikt o tym jeszcze za bardzo nie wiedział, a pomysłodawczyni/nasza wykładowczyni to tak troche nas namówiła
Te nasze szkolenia urzędowe też są unijne

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Papryka czytając Twój tekst o asertywności urzędnika i odpowiadając na niego miałem na myśli swoją asertywność . Ty mi tylko podsunęłaś asertywność właśnie wtedy , kiedy miałem wezwanie do urzędu w celu wyjaśnienia pewnej sprawy . Musiałem zostać przy własnym zdaniu , po prostu nie mogłem się dać sprowokować i udowodnić swoją rację . I mi się udało Rzecz jasna - urzędnik działa na podstawie prawa i nie może wyjść poza jego granice i też ma własne kompetencje. Ale to już swoją drogą...
Coś niedobrzy urzędnicy tam u Ciebie

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Propo , jak już mowa o urzędnikach - mam swoje takie zdanie - im urzędnik młodszy to milszy i fajniejszy Przykładem są Panie u nas w dziekanacie , są bardzo miłe i pomocne , zaś (za przeproszeniem) takie babki w wieku przedemerytalnym , starej daty- kompletna maskara. Chyba wiecie o co mi chodzi To tyle co mam do napisania na ten temat.
Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
To chyba bardziej od charakteru zależy a nie od wieku. U mnie w dziekanacie młode kobiety, pare lat starsze ode mnie, a zołzy takie, że ich znieść nie idzie. Za to czytałam kiedyś artykuł, że najmilsze i najbardziej pomocne są sprzątaczki
Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Ale to taki stereotyp , że starsze to takie niepomocne i niemiłe. Nie wiem skąd się to wzięło , ale niestety rzadko można spotkać starszego urzędnika , który byłby przyjazny petentowi
Coś w tym może być. Sama mam podobne obserwacje-do tej pory nie miałam niemiłych przejść z młodymi urzędnikami (jako petent), a ze starszymi owszem, ale wiem, że bywa różnie.
Myślę, że bycie miłym i uśmiechniętym może się po prostu znudzić, jak codziennie obsługuje się sporą ilość ludzi.

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
I to jest największy ból
Przyjdzie kontrola i to najbardziej sie urzędnikowi oberwie.
Temat rzeka. W urzędzie za biurkiem powinien każdy usiąść choć na trochę. Zobaczył by jak to jest
Ja to się nawet troszkę denerwuję, jak słyszę w domu narzekania na urzędników i komentarze, że "im to zawsze jest dobrze"

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Najpewniej spowodowane jest to wypaleniem zawodowym. Powinniście mieć to na socjologii
O to mi właśnie chodziło, tylko uciekło mi to określenie chociaż nie wiem, czy Pawil ma w ogóle socjologię, a nawet jak będzie miał, to zapewne podstawy i o takich rzeczach mogą im nie mówić
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:40
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:40   #4480
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
[/COLOR] Za 10 lat będzie lepiej , mówie Ci to .
Pomodlę się żeby do tego czasu mieć własny samochód i robić k.pę na PKP
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:47   #4481
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Wytłumaczcie mi, dlaczego tak jest, że im więcej człowiek ma czasu, tym mniej robi?
W poprzednią sobotę też prawie nic nie zrobiłam, dziś tak samo, a czas ucieka. Mam tyle do zrobienia, że nawet nie umiem wybrać, co robić najpierw, a jak już coś zaczynam, to stwierdzam, że mi nie idzie, nie mam dziś na to głowy i biorę coś innego. To też mi nie idzie, więc próbuję jeszcze coś innego i tak całe popołudnie. Skutek-nic nie zrobiłam

"Człowiek jest nie tylko istotą społeczną, ale i istotą wysoce leniwą"-powiedziała Papryka i postanowiła olać książki, które atakują ją z każdej strony i udać się na spoczynek.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:49   #4482
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Pomodlę się żeby do tego czasu mieć własny samochód i robić k.pę na PKP
też się nie mogę doczekać tej chwili , bo PKP to trochę przesadza z tymi cenami biletu. Za podróż za Wrocław w obie strony zapłaciliśmy za 3 osoby ok 300zł , ja oczywiście na zniżce , brat też. za 200zł mógłbym być tam własnym samochodem , w ciągu 7 godzin i być niezależnym od PKP

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

"Człowiek jest nie tylko istotą społeczną, ale i istotą wysoce leniwą"-powiedziała Papryka i postanowiła olać książki, które atakują ją z każdej strony i udać się na spoczynek.
Amen.
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:56   #4483
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi, dlaczego tak jest, że im więcej człowiek ma czasu, tym mniej robi?
Nie pomogę, bo mam tak samo. Oczywiście nic nie dopisałam do CV ani listu. Jedyne co dzisiaj zrobiłam to poszłam na zakupy, wyrobiłam karte rodzinke w carrefourze, i zafarbowałam włosy (z czego kolor mi nie wyszedł)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
"Człowiek jest nie tylko istotą społeczną, ale i istotą wysoce leniwą"-
Myślę, że będzie z Ciebie bardzo dobra socjolożka

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
też się nie mogę doczekać tej chwili , bo PKP to trochę przesadza z tymi cenami biletu. Za podróż za Wrocław w obie strony zapłaciliśmy za 3 osoby ok 300zł , ja oczywiście na zniżce , brat też. za 200zł mógłbym być tam własnym samochodem , w ciągu 7 godzin i być niezależnym od PKP [COLOR="Silver"]
Bilety to swoją drogą, ale opóźnienia to już jest przegięcie
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:08   #4484
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Heh ale mam sentyment w pewnym rodzaju do Pkp , gdyż w dzieciństwie dużo podróżowałem koleją

A co do samochodu - miał być samochód , plany się zmieniły. Pawil studiuje , nie pracuje i nie ma mowy o nowym nabytku (chodzi o samochód osobowy ). Chyba znowu nastała pora myśleć o samochodzie - ale dostawczym :P
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:18   #4485
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Mam nadzieję, że dożyję czasu kiedy polska kolej będzie na przyzwoitym poziomie, bo to całkiem dobry sposób podróżowania. Ale póki co bywa naprawdę kiepsko.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:37   #4486
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Heh ale mam sentyment w pewnym rodzaju do Pkp , gdyż w dzieciństwie dużo podróżowałem koleją
Ja też, ale to nie zmienia faktu, że kolej dalej jest w epoce PRL-u I zarówno jeżeli chodzi o sprawy materialne (typu tabory) i polityczne i ekonomiczne itp.

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
A co do samochodu - miał być samochód , plany się zmieniły. Pawil studiuje , nie pracuje i nie ma mowy o nowym nabytku (chodzi o samochód osobowy ). Chyba znowu nastała pora myśleć o samochodzie - ale dostawczym :P
Dlaczego dostawczym?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dożyję czasu kiedy polska kolej będzie na przyzwoitym poziomie, bo to całkiem dobry sposób podróżowania. Ale póki co bywa naprawdę kiepsko.
Ostatnio oglądałam, albo czytałam o tym że mają wprowadzić nowego przewoźnika, ceny mają być konkurencyjne, bez opóźnień i godne warunki podróżowania. Tyle, że chodzi o to, że ten przewoźnik ma być niemiecki... I teraz dylemat czy jeździć komfortowo, ale płacić obcemu czy płacić swojemu, a jeździć w warunkach jakich się jeździ ...
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:51   #4487
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Tylko na niektórych trasach nawet nowy przewoźnik nie pomoże, bo sieć trakcyjna jest w okropnym stanie.
To znaczy może ceny będą niższe, pociągi w lepszym stanie, ale dalej będzie wolno i z opóźnieniami. Gdyby w większości miejsc dało się jeździć choćby tak jak po Centralnej Magistrali Kolejowej to byłoby świetnie.
Zresztą nawet już Interregio to postęp, a różnica cenowa między Intercity a Interregio na trasie Kraków-Warszawa jest ogromna (IR jest tańsze ponad 2 razy) przy podobnym czasie podróży.

No dobra, TLK nie jest dwa razy droższe, ale i tak jest droższe (i nie jeździ już CMK?).

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2010-01-09 o 22:55
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 23:29   #4488
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Tylko na niektórych trasach nawet nowy przewoźnik nie pomoże, bo sieć trakcyjna jest w okropnym stanie.
To znaczy może ceny będą niższe, pociągi w lepszym stanie, ale dalej będzie wolno i z opóźnieniami. Gdyby w większości miejsc dało się jeździć choćby tak jak po Centralnej Magistrali Kolejowej to byłoby świetnie.
Zresztą nawet już Interregio to postęp, a różnica cenowa między Intercity a Interregio na trasie Kraków-Warszawa jest ogromna (IR jest tańsze ponad 2 razy) przy podobnym czasie podróży.
No właśnie przewoźnik miałby wejść na te trasy najbardziej opłacalne typu Wawa- Kraków. Co w ostateczności doprowadziłoby do bankructwa PKP, bo przewozlili by tylko na małych i nieopłacalnych trasach - wniosek taki, że nigdy nie wyszliby z długów i ostatecznie zbankrutowali.
Nie lubie PKP, ale mimo wszystko nie chciałabym, żeby niemcy na mnie zarabiali

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
No dobra, TLK nie jest dwa razy droższe, ale i tak jest droższe (i nie jeździ już CMK?).
No właśnie, u mnie wprowadzili zamiast Interregio te Tanie Linie Kolejowe, a one wcale nie są tanie, chyba że pod pojęciem tanie kryje się w sensie, że 50gr tańsze
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 09:55   #4489
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

TLK jest tańsze w porównaniu do innych pociągów spółki PKP Intercity i chyba o to w tej nazwie chodziło.
Pociągi (PKP) Przewozy Regionalne są z kolei tańsze niż TLK. W Twojej okolicy jeżdżą jeszcze (albo przede wszystkim?) Koleje Mazowieckie, które chyba też strasznie drogie nie są, ale się nie orientuję.
A tzn. pośpieszne chyba całkiem zostały zlikwidowane? Pogubiłam się w tym wszystkim.
Generalnie mam nadzieję, że i na dużych trasach i na małych się kiedyś poprawi.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 10:10   #4490
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Ja też, ale to nie zmienia faktu, że kolej dalej jest w epoce PRL-u I zarówno jeżeli chodzi o sprawy materialne (typu tabory) i polityczne i ekonomiczne itp.



Dlaczego dostawczym?


No bo dostawczy .

Ja zawsze mówię , że w PRL - u mieli lepiej i fajniej , no ale nie chciałbym , żeby teraz te lata wróciły , choć żałuję że nie urodziłem się w latach 70 No i z tego co mi się wydaje w PRL-u tabor był całkiem inny

A tak w ogóle wkurza mnie tytuł wątku: "Te co pała na nie nocą działa"
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...








Edytowane przez pawil18
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:13
pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:27   #4491
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle wkurza mnie tytuł wątku: "Te co pała na nie nocą działa"
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:28   #4492
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość
Heh ale mam sentyment w pewnym rodzaju do Pkp , gdyż w dzieciństwie dużo podróżowałem koleją
Czyli byłeś młody i każde opóźnienie, wydłużona podróż była dla Ciebie frajdą, bo nie miałeś pojęcia co to znaczy czas

Ja za to nienawidzę PKSu. Jeździłam tym czymś wiele lat, zimą często się spóźniały, a my musieliśmy marznąc na przystankach, w środku oczywiście też zimno i jeszcze te pare autobusów na krzyż, że jak rano wyjechałaś to wieczorem dopiero wróciłaś, a bilet jaki drogi


Aaa i jestem uwięziona w domu przez śnieg

Edytowane przez IR1988
Czas edycji: 2010-01-10 o 10:32
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:52   #4493
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Ja też nie nawidzę jazdy PKS , to mi się bardzo źle kojarzy . Szczerze to PKP jest już lepsze. i w ogóle jazda autobusem jest wygodniejsza niż busem , to i tak wybieram busa - to nic że drożej , że czasami trzeba stać , cisnąć się , ale za to jestem szybko na miejscu no i busy kursują co 10 - 15 minut a PKS?? Raz na 2 godziny?? ;>

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

IR a to czemu jesteś uwięziona?? Zasypało Cię??
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:37   #4494
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez goska87 Pokaż wiadomość
Myślę, że będzie z Ciebie bardzo dobra socjolożka
O ile przetrwam pierwszy rok
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:55   #4495
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Będziemy trzymać kciuki.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:41   #4496
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez pawil18 Pokaż wiadomość


IR a to czemu jesteś uwięziona?? Zasypało Cię??
Ehe
Cały dzień odśnieżają, a ciągle zawala na świeżo. Samochody się zawieszają na śniegu no i droga to taki tunel można powiedzieć
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:30   #4497
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Zaglądam tu i zaglądam, ale jakoś z pisaniem mi nie po drodze. Mam niestety znowu mały kryzys, ale postaram się ogarnąć jakoś, choć lekko nie jest.

W kwestii PKP niestety nie bardzo pomogę, ale z PKSami mam do czynienia codziennie od 6 lat już prawie, gdyż tą drogą dojeżdżam na studia (niestety, nie stać mnie na to, żeby codziennie jeździć samochodem nadal). Powiem tyle, dojazdy to szkoła przetrwania Ale ja to nawet lubię Mam chwilę na posłuchanie muzyki, poczytanie, czasem spotkam kogoś znajomego Jest ok

Margo gdzie Ty?

Dusiu cieszę się, że w pracy ok

Gosiu niestety, nie możemy się zobaczyć we wt, bo muszę iść na spotkanie z panią dziekan i potem do dziekanatu, więc nie wiem, ile mi na tym zejdzie. Eh, papierologia

Agta dziękuję Ci jeszcze raz bardzo

Poza tym co ... hmmm. Czy mówiłam Wam już, że kocham moje zimowe opony? Jeśli nie, to mówię Tzn. do letnich nic nie mam, ale są miękkie i sprężyste. Jak tylko przesiadam się na zimówki, jest super Czuję, jak się bosko kleją jezdni i suną. Poza tym, ostatnio jechałam w śnieżycę okropną. 14 km jechałam uwaga - 50 min., 2 razy wrzuciłam 3. Ciągle nawiewało śniegu (a jeszcze jechałam wieczorem), miałam wrażenie, że jadę po chmurze Jeszcze gorzej było wracać. Śnieg i lód i nic więcej. Pasów niet, a grudy już były takie, że czułam pod pedałami, jak mi się trzęsie wszystko. Ale co, dałyśmy z Celą radę Kilka razy nas zarzuciło na zakrętach, ale luz.

No dobrze, to na teraz tyle, bo jakoś weny nie mam

Gosia, Papryka, Pawil wątek dla Was http://www.wizaz.pl/forum/showthread...330560&page=60

Edytowane przez martini.
Czas edycji: 2010-01-10 o 22:23
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:23   #4498
pawil18
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 787
GG do pawil18
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość

Gosia, Papryka, Pawil wątek dla Was http://www.wizaz.pl/forum/showthread...330560&page=60
Nie wiem czy wkleiłaś odpowiedni link , ale jeśli to miał być ten to wymknęło nam się .... Miało być koniec tematu stereotypów... Ups..
__________________
W ten gnój nie wchodzę pardon madame...







pawil18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:40   #4499
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

melduję się.
wróciliśmy wczoraj, jechało się tylko trochę lepiej nżw piątek. na dziś znów zapowiadają, że ma tu napadać do 20 cm śniegu. dobrze, że małż ma wolne, więc jak chcę gdzieś pojechać, to namawiam go, żeby mnie woził. sama też dałabym radę, ale parkować nie bardzo jest gdzie, bo wszędzie zaspy

co nowego? z dobrych - dzidek od piątku regularnie mnie smyra i puka do mnie. to jeszcze nie silne kopniaki, ale zaznacza swoją obecność
ze złych - z Dziadkiem już chyba lepiej nie bedzie. niby jest w domu, ale do opieki nad nim potrzebne są w tej chwili dwie osoby non stop, bo jedna kobietka (czyli moja mama) sobie sama nie poradzi. w tej chwili dyżur całotygodniowy pełnią moi rodzice. w sobotę wieczorem było tak źle, że wezwali księdza, a cała rodzina (tzn. kto mógł - ja byłam we Wro), zjechała się "pożegnać". w niedzielę znów lepiej. taka huśtawka. dobrze, że mama nie jest z tym sama...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:53   #4500
goska87
Zadomowienie
 
Avatar goska87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Skce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Pan Hendryk i Jego Szczęściarze - tylko u nas TE numerki  cz.II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
TLK jest tańsze w porównaniu do innych pociągów spółki PKP Intercity i chyba o to w tej nazwie chodziło.
Pociągi (PKP) Przewozy Regionalne są z kolei tańsze niż TLK. W Twojej okolicy jeżdżą jeszcze (albo przede wszystkim?) Koleje Mazowieckie, które chyba też strasznie drogie nie są, ale się nie orientuję.
A tzn. pośpieszne chyba całkiem zostały zlikwidowane? Pogubiłam się w tym wszystkim.
Generalnie mam nadzieję, że i na dużych trasach i na małych się kiedyś poprawi.
No właśnie Koleje Mazowieckie nie jeżdżą, ie wiem czemu. Tylko TLK i IRegio

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
O ile przetrwam pierwszy rok
Na pewno dasz rade

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Gosiu niestety, nie możemy się zobaczyć we wt, bo muszę iść na spotkanie z panią dziekan i potem do dziekanatu, więc nie wiem, ile mi na tym zejdzie. Eh, papierologia
Nie ma problemu, rozumiem

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Poza tym co ... hmmm. Czy mówiłam Wam już, że kocham moje zimowe opony? Jeśli nie, to mówię Tzn. do letnich nic nie mam, ale są miękkie i sprężyste. Jak tylko przesiadam się na zimówki, jest super Czuję, jak się bosko kleją jezdni i suną. Poza tym, ostatnio jechałam w śnieżycę okropną. 14 km jechałam uwaga - 50 min., 2 razy wrzuciłam 3. Ciągle nawiewało śniegu (a jeszcze jechałam wieczorem), miałam wrażenie, że jadę po chmurze Jeszcze gorzej było wracać. Śnieg i lód i nic więcej. Pasów niet, a grudy już były takie, że czułam pod pedałami, jak mi się trzęsie wszystko. Ale co, dałyśmy z Celą radę Kilka razy nas zarzuciło na zakrętach, ale luz.
Be Cela to w ogóle terenówka jest


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
melduję się.
wróciliśmy wczoraj, jechało się tylko trochę lepiej nżw piątek. na dziś znów zapowiadają, że ma tu napadać do 20 cm śniegu. dobrze, że małż ma wolne, więc jak chcę gdzieś pojechać, to namawiam go, żeby mnie woził. sama też dałabym radę, ale parkować nie bardzo jest gdzie, bo wszędzie zaspy
Ja jeszcze nie jeździłąm w ogóle w takich warunkach

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
co nowego? z dobrych - dzidek od piątku regularnie mnie smyra i puka do mnie. to jeszcze nie silne kopniaki, ale zaznacza swoją obecność
Jeszcze nie daje mała popalić

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ze złych - z Dziadkiem już chyba lepiej nie bedzie. niby jest w domu, ale do opieki nad nim potrzebne są w tej chwili dwie osoby non stop, bo jedna kobietka (czyli moja mama) sobie sama nie poradzi. w tej chwili dyżur całotygodniowy pełnią moi rodzice. w sobotę wieczorem było tak źle, że wezwali księdza, a cała rodzina (tzn. kto mógł - ja byłam we Wro), zjechała się "pożegnać". w niedzielę znów lepiej. taka huśtawka. dobrze, że mama nie jest z tym sama...
__________________
"Hard to find how I feel, especially when your smothering me.
Hard to find how I feel, please someone help me.
Hard to find how I feel, controlling me every step of the way."


13.09.2008r. --> Jestem posiadaczką prawa jazdy
goska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.