Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 19:47   #4471
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
daj znać jak ta maska mam odżywkę i ją lubię
a na ten podkład też się czaiłam, z tego co widziałam to dużo pozytywnych opinii zbiera. Kochana jak przetestujesz to proszę daj znać jak krycie i jakie ma wykończenie na twarzy i ile to się utrzymuje jak taki dobry to też wezmę za te 15 zł, chociaż dopiero co kupiłam true matcha
A pewnie kochana, nie myślmy o tym co złe, Święta idą trzeba się zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć

mój już dostał portfel ode mnie z 3 czy 4 lata temu, kupiłam taki porządny, że dalej wygląda jak nowy
a jaką grę kupiłaś dzieciakom? Mój powiedział, że mogę mu kupić assasian coś tam,ale ta gra 250 zł, jeszcze mnie nie pogięło
a Asia jak kupujecie gry to nie wiem czy u Was też, ale u mnie w Empiku są używane gry, normalnie w pudełeczkach, żadnych super nowości tam nie ma, ale zawsze to taniej

Ja bym chyba próbowała złożyć jakoś reklamacje na stronie gruopona, zabieg nie wyglądał tak jak powinien
Ja byłam zawsze zadowolona, nawet na wakacje jechaliśmy z grupera i bałam się, a po przeczytaniu opinii chciałam zwrócić te grupery, a okazało się super
napiszcie kochani jak sytuacja wyglądała, może oddadzą pieniądze

Bunny a Ty za szampon Evy 4 zł płacisz? Dzisiaj widziałam ten z brzoskwinią w Intermarche i 8 zł ponad kosztował

to już znasz dwie ale ja to jestem hardcore, bo nawet na wakacje za granicę z niego pojechałam
a na forum o Chorwacji mi napisali, że pewnie szczury będą w pokoju o ile w ogóle hotel będzie istaniał

o to serio jesteś hardcorem
za granice chyba bym sie nie wybrala z grupona tym bardziej po moich przezyciach ostatnich :P
my to z booking.com z reguły jeżdzimy i zawsze zadowoleni jestesmy
my jakiś czas temu z Tż-tem na sylwka przeglądaliśmy oferty z grupera, grupona, citeam itd. ale nic ciekawego nie było.

Wiesz co do reklamacji to juz chyba sobie daruję - nie chce mi się denerwowac i tracić na to czas. Chociaż z drugiej str uchroniłabym innych przed tą kosmetyczką i tym całym salonem....
nigdy nie składałam reklamacji z grupona więc nie wiem nawet co i jak
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-17 o 19:56
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 19:48   #4472
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Wygładzającej dostałam próbkę to też będę testować nst. razem jak się sprawdzi to kupię jak skończę tą granatową.

Ale mam stresa za kilka dni farbowanie Excellkiem odebrałam też tą nową ACCENT w kolorze 1016 "Szampan" i też mnie kusi ale jednak Loreal to Loreal ACCENT poczeka na czarną godzinę. Zapowiada się Nam chyba zbiorowe farbowanie nie? ja jutro jadę do mamy jej położyć farbę to mi kąpiel przy okazji zrobi pod czapką nikt nie będzie kurczaka widział. Farba jakoś między 19-23 grudnia pewnie zależy kiedy mama przyjedzie już do Nas ogarniać zakupy i potrawy znajdziemy godzinkę luzu i będziemy działać. Stwierdziłam że każę jej nałożyć na ten odrost po kąpieli + na to co mi zżółkło po ost. farbowaniu a pod koniec na 10 minut przeciągnie mi na całość i tak z tym posiedzę ponoć ma 6% a ja chcę ciemniej. Zastanawiam się czy od razu na całość nie dawać?

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Spróbuj teraz może Ci przypasuje ja i Kylie zadowolone Asi jeszcze pytaj bo też pisała że kupiła. Ja się skusiłam po spróbowaniu oliwkowej takie gładkie włosy miałam że mówię no nie ma bata muszę kupić jakąś a że 5-6zł to żaden majątek. Z odrostem daj spokój unikam luster! Czapka na łeb i mimo że w autobusie czy sklepie się gotuję to twardo czapka zostaje trudno.

Czekam na efekty excellkiem
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 19:51   #4473
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mój już dostał portfel ode mnie z 3 czy 4 lata temu, kupiłam taki porządny, że dalej wygląda jak nowy
a jaką grę kupiłaś dzieciakom? Mój powiedział, że mogę mu kupić assasian coś tam,ale ta gra 250 zł, jeszcze mnie nie pogięło
a Asia jak kupujecie gry to nie wiem czy u Was też, ale u mnie w Empiku są używane gry, normalnie w pudełeczkach, żadnych super nowości tam nie ma, ale zawsze to taniej
mój Tż ma portfel jeszcze który dostał ode mnie przed ślubem i tez wygląda nieźle ,ale chciał juz nowy
kupiłam im Tekena bo chcieli a mają też inne .
u nas jest taki punkt wymiany, ale mam kawałek żeby tam dojechać, a nie chce mi się specjalnie dla jednej gry tam jechac narazie mają nowe to trochę to potrwa zanim im się znudzą
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja trzymam sie zasady- jeden kosmetyk zuzyty= jeden kupiony jesli jest bublem zostaje przerobiony na mydlo w plynie, albo odzywke po odzywce- jedna na druga lub pomieszane gdzie jedna jest pewniakiem i kupujemy nowy kosmetyk

ja mam w sumie kilka , ale sama nie wiem która jest dobra bo prawie po każdej mam takie same włosy ale żeby nakładać podwójnie to mi do głowy nieprzyszło więc już wiem jak szybciej je zużyć narazie nic nie kupuje tylko ten eliksir i wykańczam zapasy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:00   #4474
pirisand
Rozeznanie
 
Avatar pirisand
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: wygodna kanapa
Wiadomości: 630
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny !!! Kochana trafiłam na Twojego bloga i poradziłaś mi żeby na rozjaśniane włosy rozjaśniaczem nałożyć excellence 8.13 z 8 lub 9. A doradź jeszcze co na odrosty żeby nie było rudo? mam bardzo ciemne i trochę się boję, w sumie to jestem przekonana że wyjdzie rudość. Może zrobić najpierw kąpiel rozjaśniającą na same odrosty?
zdecydowałam się i jutro jadę po farbki jak nie wyjdzie to się pochlastam

doradzisz kochana?
__________________
Aparatka góra 21.02.2013 r.

Edytowane przez pirisand
Czas edycji: 2013-12-17 o 20:03
pirisand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:05   #4475
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez pirisand Pokaż wiadomość
Bunny !!! Kochana trafiłam na Twojego bloga i poradziłaś mi żeby na rozjaśniane włosy rozjaśniaczem nałożyć excellence 8.13 z 8 lub 9. A doradź jeszcze co na odrosty żeby nie było rudo? mam bardzo ciemne i trochę się boję, w sumie to jestem przekonana że wyjdzie rudość. Może zrobić najpierw kąpiel rozjaśniającą na same odrosty?
zdecydowałam się i jutro jadę po farbki jak nie wyjdzie to się pochlastam

doradzisz kochana?
to zrob kapiel a potem farby np. 8.13 ale najlepiej popielate 8.1 lub 9.1. bo po kapieli bedzie rudawo i to trzeba gasic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:35   #4476
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Byłam w Rossmanie ogladac roze Bourjois i za duzy wybornie kupiłam zadnego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:45   #4477
pirisand
Rozeznanie
 
Avatar pirisand
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: wygodna kanapa
Wiadomości: 630
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zrob kapiel a potem farby np. 8.13 ale najlepiej popielate 8.1 lub 9.1. bo po kapieli bedzie rudawo i to trzeba gasic...
hmm.. czyli odrost będzie pewnie znacznie różnił się od reszty (farbniętej 8.13 i 9)?
__________________
Aparatka góra 21.02.2013 r.
pirisand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 20:51   #4478
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

bo ten brzoskwiniowy i kokosowy z serii therapy sa drozsze- w lelku u mnie po 6-7zl, a te ziolowe- czarna rzepa, lawenda, czy rumianek sa tanie 4zl z groszami...

jestes hardkorem
a no to ja myślałam, że ich calkiem powaliło na pocieszenie kupiłam sobie kolejną butlę familijnego
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
o to serio jesteś hardcorem
za granice chyba bym sie nie wybrala z grupona tym bardziej po moich przezyciach ostatnich :P
my to z booking.com z reguły jeżdzimy i zawsze zadowoleni jestesmy
my jakiś czas temu z Tż-tem na sylwka przeglądaliśmy oferty z grupera, grupona, citeam itd. ale nic ciekawego nie było.

Wiesz co do reklamacji to juz chyba sobie daruję - nie chce mi się denerwowac i tracić na to czas. Chociaż z drugiej str uchroniłabym innych przed tą kosmetyczką i tym całym salonem....
nigdy nie składałam reklamacji z grupona więc nie wiem nawet co i jak
to były moje najlepsze wakacje ever, fakt faktem byliśmy na małej wiosce, ale dzięki temu poznaliśmy uroki Chorwacji, mogliśmy sobie jeść granaty czy figi prosto z drzew, pomidory z krzaczka plaża była przepiękna jedzenie też dobre, a hotel niczego sobie i jeszcze z widokiem na morze do najbliższego dużego miasta mieliśmy 40 km i byliśmy tam 2 razy,ale już nie było tego uroku, pełno sklepów, turystów, każdy gdzieś gonił
a taka wycieczka na 7 dni kosztowała nas 420 zł/os tyle, że dojazd własny
Nigdy nie reklamowałam,ale widziałam, że można ostatnio wstawiłam ten Clarisonic i poczytałam trochę jest nawet wątek na wizażu, okazało się, że wysyłają podróby i dziewczyny normalnie odsyłały. Nie wiem jak to jest w przypadku wykonanej usługi, ale na pewno gdzieś w regulaminie znajdziesz ja bym spróbowała, jak zwrócą kasę to chociaż na obiad sobie pójdziesz z TŻ
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mój Tż ma portfel jeszcze który dostał ode mnie przed ślubem i tez wygląda nieźle ,ale chciał juz nowy
kupiłam im Tekena bo chcieli a mają też inne .
u nas jest taki punkt wymiany, ale mam kawałek żeby tam dojechać, a nie chce mi się specjalnie dla jednej gry tam jechac narazie mają nowe to trochę to potrwa zanim im się znudzą
No właśnie ja ostatnio przyczaiłam w empiku mój teraz męczy gta V, powiedziałam mu, żeby ją sprzedał jak przejdzie, a on,że nie zostawi sobie na pamiątkę
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Byłam w Rossmanie ogladac roze Bourjois i za duzy wybornie kupiłam zadnego
no to piątka jak byłam za pierwszym razem po nie to dumałam chyba pół godziny nad półką i też żadnego nie kupiłam Agatko te róże są chyba w promocji teraz w Superpharm za 29 zł
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:58   #4479
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

U mnie nie ma super...:/
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:03   #4480
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma super...:/
A no to szkoda ja kupiłam w Rossie jak było -40%


A powiem Wam,że zamówiłam sobie bronzer W7 honolulu i boski jest taki naturalny brązik http://candypee.pinger.pl/m/7934543
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:20   #4481
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A no to szkoda ja kupiłam w Rossie jak było -40%


A powiem Wam,że zamówiłam sobie bronzer W7 honolulu i boski jest taki naturalny brązik http://candypee.pinger.pl/m/7934543
tez bym kupiła ale nie wiem jaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 21:28   #4482
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a no to ja myślałam, że ich calkiem powaliło na pocieszenie kupiłam sobie kolejną butlę familijnego

to były moje najlepsze wakacje ever, fakt faktem byliśmy na małej wiosce, ale dzięki temu poznaliśmy uroki Chorwacji, mogliśmy sobie jeść granaty czy figi prosto z drzew, pomidory z krzaczka plaża była przepiękna jedzenie też dobre, a hotel niczego sobie i jeszcze z widokiem na morze do najbliższego dużego miasta mieliśmy 40 km i byliśmy tam 2 razy,ale już nie było tego uroku, pełno sklepów, turystów, każdy gdzieś gonił
a taka wycieczka na 7 dni kosztowała nas 420 zł/os tyle, że dojazd własny
Nigdy nie reklamowałam,ale widziałam, że można ostatnio wstawiłam ten Clarisonic i poczytałam trochę jest nawet wątek na wizażu, okazało się, że wysyłają podróby i dziewczyny normalnie odsyłały. Nie wiem jak to jest w przypadku wykonanej usługi, ale na pewno gdzieś w regulaminie znajdziesz ja bym spróbowała, jak zwrócą kasę to chociaż na obiad sobie pójdziesz z TŻ

No właśnie ja ostatnio przyczaiłam w empiku mój teraz męczy gta V, powiedziałam mu, żeby ją sprzedał jak przejdzie, a on,że nie zostawi sobie na pamiątkę

no to piątka jak byłam za pierwszym razem po nie to dumałam chyba pół godziny nad półką i też żadnego nie kupiłam Agatko te róże są chyba w promocji teraz w Superpharm za 29 zł

Pamiętam jak byłaś na tych wakacjach i jak foty na fb wstawialas No to fartnęło ci sie naprawde - i to tak tanio !

ja tez bylam Chorwacja zachwycona ale niestety duzo wiecej dalismy... ale zamierzamy tam wrocic z Tż-tem.

Wiesz co moze masz racje i sprobuje zareklamowac ta usluge. Nic nie strace a moge zyskać...Tylko musze sie bardziej zagłębić w to

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
tez bym kupiła ale nie wiem jaki
ja też kupiłam burżujki jak bylo -40% w Rossie i polecam. ja mam jeden taki brzoskwiniowy jasniutki a drugi bardziej rozowy ciemniejszy numerkow na pamiec nie pamietam ale moge ci potem napisać
zalezy na jakim efekcie ci zalezy?



Dziewczyny plecy mnie szczypią całe i mam czerwone plamy chyba serio krzywde mi zrobiła tymi kwasami
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:29
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:30   #4483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

LAVIA napisz napisz proszę

a o czytałam Twój opis zabiegutyle napisze-nie brzmi fajnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:38   #4484
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny plecy mnie szczypią całe i mam czerwone plamy chyba serio krzywde mi zrobiła tymi kwasami
o masz
żebyś nie wywołała wilka z lasu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:39   #4485
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
LAVIA napisz napisz proszę

a o czytałam Twój opis zabiegutyle napisze-nie brzmi fajnie
ruszylam dupke do łazienki i sprawdziłam - mam teraz ten 35 i 95. a wczesniej jeszcze mialam ten co Kylie kiedyś link wstawiała
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:43   #4486
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ruszylam dupke do łazienki i sprawdziłam - mam teraz ten 35 i 95. a wczesniej jeszcze mialam ten co Kylie kiedyś link wstawiała
95 wlasnie mam ale się zestarzał bo lezal odłogiem ze 2 lata. I jest twardyzapisze sobie ten 35, to brzoskwinia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:55   #4487
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak byłaś na tych wakacjach i jak foty na fb wstawialas No to fartnęło ci sie naprawde - i to tak tanio !

ja tez bylam Chorwacja zachwycona ale niestety duzo wiecej dalismy... ale zamierzamy tam wrocic z Tż-tem.

Wiesz co moze masz racje i sprobuje zareklamowac ta usluge. Nic nie strace a moge zyskać...Tylko musze sie bardziej zagłębić w to


Dziewczyny plecy mnie szczypią całe i mam czerwone plamy chyba serio krzywde mi zrobiła tymi kwasami
No drugie tyle na drogę poszło i to najgorzej wspominam 24 godziny w aucie to jakaś tragedia ale było warto my też zamierzamy tam wrócić piękny kraj i codziennie na śniadanie jadłam pomidory no przepyszne one tam były
Spróbuj zareklamować jak się nie uda to trudno
ojej mam nadzieję, że krzywdy Ci nie zrobiła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:00   #4488
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No drugie tyle na drogę poszło i to najgorzej wspominam 24 godziny w aucie to jakaś tragedia ale było warto my też zamierzamy tam wrócić piękny kraj i codziennie na śniadanie jadłam pomidory no przepyszne one tam były
Spróbuj zareklamować jak się nie uda to trudno
ojej mam nadzieję, że krzywdy Ci nie zrobiła
o to coś dla mnie
dla mnie dzień bez pomidora to stracony dzień
uwielbiam pomidory i jabłka zawsze mam w domu pod dostatkiem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:02   #4489
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No drugie tyle na drogę poszło i to najgorzej wspominam 24 godziny w aucie to jakaś tragedia ale było warto my też zamierzamy tam wrócić piękny kraj i codziennie na śniadanie jadłam pomidory no przepyszne one tam były
Spróbuj zareklamować jak się nie uda to trudno
ojej mam nadzieję, że krzywdy Ci nie zrobiła
Tż też zły bo chciał mi zrobić prezent a tu taki klops....Mam nadzieje że mi przejdzie to pieczenie pleców najchętniej to jej bym jakiegoś kwasa za to wylała na twarz

No my autokarem jechalismy do Chorwacji i strasznie nam sie droga dłużyła - ale warto było. Tylko żarcie strasznie drogie było ale my w Makarskiej bylismy to pewnie dlatego....


W ogóle laski musze sie z Wami tym podzielić- kupiłam sobie moje pierwsze w życiu autko !! W końcu będę mogła sama sobie śmigać gdzie chce i kiedy chce
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 22:06   #4490
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

ale znowu naskrobałyście blondyny!!
Bunny jak zwykle nowościami kusi
Lavia napisz im odpowiednią opinię na facebook'u-pewnie mają stronę i gdzie indziej ten salon kosm. znajdziesz !!

która pisała coś o revlonie?? teraz po 40zł w ross jest!! a ja go już pokochałam super efekt mi daje, mat i kryje bosko. Skończył mi sie puder z joko i kupiłam dziś stay matte z rimmela, zobaczymy jak się spisuje bo dziewczyny chwaliły jak było -40% w ross, poleciłam dziewczynie brata i jej podpasował, zobaczymy jak mi
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:08   #4491
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
95 wlasnie mam ale się zestarzał bo lezal odłogiem ze 2 lata. I jest twardyzapisze sobie ten 35, to brzoskwinia?
tak. taki brzoskwiniowo-rozowy delikatny efekt daje na buźce
dokładnie tak jak tutaj ktoś pokazał: http://www.girlsworld.in/2012/08/12/...review-swatch/ ten odcien mi bardziej podpasował niż ten 95. 95 troche za bardzo różowy dla mnie chyba jednak
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:19   #4492
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o to coś dla mnie
dla mnie dzień bez pomidora to stracony dzień
uwielbiam pomidory i jabłka zawsze mam w domu pod dostatkiem
Asia to byś się tam odnalazła ja też uwielbiam, ale jak ostatnio kupiłam pomidory to straszne były tzn straszne, one nie miały żadnego smaku u nas wszystko sztuczne, a tam na drzewku sobie rosły, na dworze
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tż też zły bo chciał mi zrobić prezent a tu taki klops....Mam nadzieje że mi przejdzie to pieczenie pleców najchętniej to jej bym jakiegoś kwasa za to wylała na twarz

No my autokarem jechalismy do Chorwacji i strasznie nam sie droga dłużyła - ale warto było. Tylko żarcie strasznie drogie było ale my w Makarskiej bylismy to pewnie dlatego....


W ogóle laski musze sie z Wami tym podzielić- kupiłam sobie moje pierwsze w życiu autko !! W końcu będę mogła sama sobie śmigać gdzie chce i kiedy chce
Co to za kosmetyczka po pierwsze to powinna wywiad z Tobą zrobić czy nie jesteś w ciąży, jakie masz uczulenia czy jakieś choroby itp.
My jedzenie mieliśmy w cenie więc nie wiem kupowaliśmy tylko lody, które były obłędne i tak ozdobione, że nigdy nie wiedziała, które brać
fotka w załączniku
gratuluję autka jakie kupiłaś? Ja mam wspólne z TŻ i też chciałabym swoje, ale zobaczę jak wyjdzie z pracą, bo do obecnej nie miałabym jak jeździć, bo to w centrum miasta, a tam wykupienie parkingu na miesiąc to 180 zł a ja chodzę do pracy 2-3 razy w tygodniu więc nie opłaca mi się, zresztą mam blisko więc chodzę na pieszo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lody cro.jpg (153,2 KB, 51 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:40   #4493
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
tak. taki brzoskwiniowo-rozowy delikatny efekt daje na buźce
dokładnie tak jak tutaj ktoś pokazał: http://www.girlsworld.in/2012/08/12/...review-swatch/ ten odcien mi bardziej podpasował niż ten 95. 95 troche za bardzo różowy dla mnie chyba jednak
bardzo ładny ten kolorek aż sama mam chęć na niego póki co męcze jeszcze z bell
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia to byś się tam odnalazła ja też uwielbiam, ale jak ostatnio kupiłam pomidory to straszne były tzn straszne, one nie miały żadnego smaku u nas wszystko sztuczne, a tam na drzewku sobie rosły, na dworze

Co to za kosmetyczka po pierwsze to powinna wywiad z Tobą zrobić czy nie jesteś w ciąży, jakie masz uczulenia czy jakieś choroby itp.
My jedzenie mieliśmy w cenie więc nie wiem kupowaliśmy tylko lody, które były obłędne i tak ozdobione, że nigdy nie wiedziała, które brać
fotka w załączniku
gratuluję autka jakie kupiłaś? Ja mam wspólne z TŻ i też chciałabym swoje, ale zobaczę jak wyjdzie z pracą, bo do obecnej nie miałabym jak jeździć, bo to w centrum miasta, a tam wykupienie parkingu na miesiąc to 180 zł a ja chodzę do pracy 2-3 razy w tygodniu więc nie opłaca mi się, zresztą mam blisko więc chodzę na pieszo
mniam pomidorek z krzaczka pięknie pachnie i smakuje uwielbiam latem kupować szczegolnie na targu bo własnie tak pachną teraz wiadomo , że smakują jak trawa nieraz i faktycznie niektóre są obrzydliwe , ale nieraz uda mi się kupić choć w połowie tak smaczne jak latem mimo to nie umiem żyć bez pomidora to chyba mój najgorszy nałóg zaraz po jest kupowanie farb i farbowanie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 00:10   #4494
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia to byś się tam odnalazła ja też uwielbiam, ale jak ostatnio kupiłam pomidory to straszne były tzn straszne, one nie miały żadnego smaku u nas wszystko sztuczne, a tam na drzewku sobie rosły, na dworze

Co to za kosmetyczka po pierwsze to powinna wywiad z Tobą zrobić czy nie jesteś w ciąży, jakie masz uczulenia czy jakieś choroby itp.
My jedzenie mieliśmy w cenie więc nie wiem kupowaliśmy tylko lody, które były obłędne i tak ozdobione, że nigdy nie wiedziała, które brać
fotka w załączniku
gratuluję autka jakie kupiłaś? Ja mam wspólne z TŻ i też chciałabym swoje, ale zobaczę jak wyjdzie z pracą, bo do obecnej nie miałabym jak jeździć, bo to w centrum miasta, a tam wykupienie parkingu na miesiąc to 180 zł a ja chodzę do pracy 2-3 razy w tygodniu więc nie opłaca mi się, zresztą mam blisko więc chodzę na pieszo
no te lody pamietam- tez mam gdzies ich zdjecie na dysku nastepnym razem jedziemy razem do Chorwacji!!!

Kupiłam białe Seicento - na początek myśle że dobre autko, jest w bardzo dobrym jest stanie, praktycznie nic nie ma w nim do zrobienia - takie do pomykania na początek myśle że powinno byc dla mnie ok no i ja mała i dosc drobna jestem wiec duże auta to nie dla mnie...
Ja od 4lat mam prawo jazdy ale nie było mnie wcześniej stać na nie i w końcu doczekalam sie tylko te 4 lata w ogóle nie jeżdzilam autem i na pewno nie wsiąde i od razu nie pojade na miacho tylko stopniowo musze sobie wszystko poprzypominać

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bardzo ładny ten kolorek aż sama mam chęć na niego póki co męcze jeszcze z bell

mniam pomidorek z krzaczka pięknie pachnie i smakuje uwielbiam latem kupować szczegolnie na targu bo własnie tak pachną teraz wiadomo , że smakują jak trawa nieraz i faktycznie niektóre są obrzydliwe , ale nieraz uda mi się kupić choć w połowie tak smaczne jak latem mimo to nie umiem żyć bez pomidora to chyba mój najgorszy nałóg zaraz po jest kupowanie farb i farbowanie
oj tak - takie świeże letnie pomidorki sa przepyszne - ale teraz to same wodniste wszędzie ;/
ale i tak najbardziej kocham pomidorki koktajlowe !
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:07   #4495
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc

ASIA jakos się usmialam"dzień bez pomidora dzień stracony"Ale ja mam tak samo tyle ze w wakacje, wczoraj jadłam pomidora i niedobry. A miałam taka ochotę że leciałam specjalnie po jednego pomidora do sklepu

LAVIA jak dziś Twoje plecy?
A ten roz sliczny, czy on nie jest za twardy? malujesz się nim pędzelkiem z opakowania?

Gratuluje auta, seicento w miescie jest ok-male zwinne. Ja mam akurat większy samochód ale ja taki chciałam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:48   #4496
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez zdeesperowana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy da sie uratowac moje wlosy? Farbowalam alfa 11.21 na 12% i wyszlo mi rudo, blagam pomozcie bardziej w strone bunny kieruje moje wolanie, moze jeszcze cos zdzilam przed swietami, alfy juz nie dojda musi byc cos drogeryjnego. Zrobilam na 12% i Prosze dajcie nadzieje ze wyrownam to do swiat. Postaram sie dołączyć zdjęcia pierwsze po alfie a drugie po A10 miesięcu po farbowaniu.
Ja swój rudo - pomarańczowy blond zniwelowałam: Garnier Color Naturals 111
w prawdzie włosy były lekko przesuszone po niej i przez 1,5 tygodnia miałam szare włosy ale kolor ślicznie się sprał i wygląda teraz super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-naturals-111-superjasny-popielaty-blond_0_b.jpg (22,0 KB, 2 załadowań)
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:54   #4497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bardzo ładny ten kolorek aż sama mam chęć na niego póki co męcze jeszcze z bell

mniam pomidorek z krzaczka pięknie pachnie i smakuje uwielbiam latem kupować szczegolnie na targu bo własnie tak pachną teraz wiadomo , że smakują jak trawa nieraz i faktycznie niektóre są obrzydliwe , ale nieraz uda mi się kupić choć w połowie tak smaczne jak latem mimo to nie umiem żyć bez pomidora to chyba mój najgorszy nałóg zaraz po jest kupowanie farb i farbowanie

zrobiłaś mi ochotę na pomidorki teraz noo ja teraz mam fazę na mandarynki i pomarańcze
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no te lody pamietam- tez mam gdzies ich zdjecie na dysku nastepnym razem jedziemy razem do Chorwacji!!!

Kupiłam białe Seicento - na początek myśle że dobre autko, jest w bardzo dobrym jest stanie, praktycznie nic nie ma w nim do zrobienia - takie do pomykania na początek myśle że powinno byc dla mnie ok no i ja mała i dosc drobna jestem wiec duże auta to nie dla mnie...
Ja od 4lat mam prawo jazdy ale nie było mnie wcześniej stać na nie i w końcu doczekalam sie tylko te 4 lata w ogóle nie jeżdzilam autem i na pewno nie wsiąde i od razu nie pojade na miacho tylko stopniowo musze sobie wszystko poprzypominać

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------



oj tak - takie świeże letnie pomidorki sa przepyszne - ale teraz to same wodniste wszędzie ;/
ale i tak najbardziej kocham pomidorki koktajlowe !
te lody były przepyszne
Fajnie myślę, że dobrze będzie Ci się jeździło TŻ napalił się teraz na Audi A3, ale to już za duży wydatek jak na razie dla nas my mamy większe auto, tzn większe od seicento i zawsze jak jeżdżę to muszę fotel na maksa do przodu dać, bo nie dosięgam do pedałów a TŻ z kolei wysoki i jak wsiada po mnie, a ja zapomnę odsunąć to nie może do auta wsiąść mój tata z kolei ma małe sportowe autko i jak TŻ wsiadł to,żeby siedzieć prosto musiałby głowę przez szyberdach wystawić więc u mnie małe auto odpada
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:41   #4498
zdeesperowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

[QUOTE=blond bunny;44195526]ladny koszmarek
jezeli chcesz tak jasny kolor jak konce- to tylko rozjasniacz...
jezeli chcesz to wyrownac to przyciemnienie do poziomu 8, jesli chcesz np. 9 to rozjasniaczem zdekoloryzowanie tego rudego i potem farba...


Witajcie dziewczyny
Bunny dekolaryzacje daruje= wlosow mam tragiczne. A gdybym zdecydowala sie na przyciemnienie na poziom 8 to jak za to zabrac sie. Wisienka poleca Garnier Color Naturals 111 moze tym zrobic, ale wtedy tylko na odrost z malaksem czy bez?
Pozdrawiam
zdeesperowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:27   #4499
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

ASIA jakos się usmialam"dzień bez pomidora dzień stracony"Ale ja mam tak samo tyle ze w wakacje, wczoraj jadłam pomidora i niedobry. A miałam taka ochotę że leciałam specjalnie po jednego pomidora do sklepu

LAVIA jak dziś Twoje plecy?
A ten roz sliczny, czy on nie jest za twardy? malujesz się nim pędzelkiem z opakowania?

Gratuluje auta, seicento w miescie jest ok-male zwinne. Ja mam akurat większy samochód ale ja taki chciałam
dzięki
no dzisiaj plecy juz okej na szczęście ale wczoraj strasznie mnie piekły
nie jest za twardy, pędzelek z opakowania daje radę i świetnie sie nim maluje ja nakladam go doslownie odrobinkę żeby nie przesadzić
ja to kocham efekt po nim - te delikatne drobinki i ten zapach różany

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

zrobiłaś mi ochotę na pomidorki teraz noo ja teraz mam fazę na mandarynki i pomarańcze

te lody były przepyszne
Fajnie myślę, że dobrze będzie Ci się jeździło TŻ napalił się teraz na Audi A3, ale to już za duży wydatek jak na razie dla nas my mamy większe auto, tzn większe od seicento i zawsze jak jeżdżę to muszę fotel na maksa do przodu dać, bo nie dosięgam do pedałów a TŻ z kolei wysoki i jak wsiada po mnie, a ja zapomnę odsunąć to nie może do auta wsiąść mój tata z kolei ma małe sportowe autko i jak TŻ wsiadł to,żeby siedzieć prosto musiałby głowę przez szyberdach wystawić więc u mnie małe auto odpada
no my oboje z Tżtem za wysocy nie jesteśmy więc dla nas ok
najlepsze jest to że moj jest mechanikiem to nie bedzie problemu z naprawą czegokolwiek Tzn to ma być bardziej moje autko bo moj ma BMW jeszcze ale poki co bede jezdzic tylko z nim gdzies po zadupiach jakis bo sie boje wyjechac od razu na miacho do centrum wiadomo wszystko stopniowo żeby sie nie zabić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 09:48   #4500
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Kurcze, kupiłam dzisiaj w naturze tusz z maybelline, i idę teraz go wypróbować, a tam sucho. W ogóle nie nabiera tuszu na szczoteczkę. Nie da się nim pomalować rzęs w żaden sposób. Wkurzyłam się Czy to podlega reklamacji?
A ja się dziwie kupuje tusze od zawsze z rossmana-ew. z natury (nigdy nie proszę o tusz z szuflady. Biorę poprostu ostatni z pułki) i nie miałam nigdy wysuszonego tuszu jakiegoś farta mam czy jak ?

Myslę że jak pójdziesz i powiesz że kupiłas rano (okażesz paragon) to Ci zamienią na inny
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.