% ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 20:55   #4471
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Nie, to Ty chcesz okraść sklep Płacisz 150 zł i oczekujesz zwrotu 250 zł. Słyszałeś kiedyś takie sformułowanie jak "nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny"? To podstawa każdego regulaminu, w innym przypadku firmy byłyby stratne.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



No i to normalne, a nie że ktoś sobie przychodzi do sklepu i oczekuje zwrotu gotówki
Tyle, że ja uważam, że zwrot na kartę upominkową powinien obejmować całą kwotę, tzn. również wartość kart Glamour. Ale to tylko moje zdanie.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 20:55   #4472
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
No ale co w tym dziwnego? Zapłaciłeś 150 zł, a nie 250 zł Tak to każdy mógł by sobie kilka stów zarobić - daję kart, zwracają mi gotówkę? Haha, ale sobie wymyśliłeś
Tu się nie zgadzam, bo zapłacił 150 zł + bony na 100 zł i powienien dostać zwrot 150 zł i 100 zl w bonach, które albo wykorzysta na coś innego, albo w innym sklepie albo i nie, natomiast 150 zł powinno być gotówką a nie bonem, bo przecież może, ale nie musi wydawać ich na coś w tej sieciówce.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:01   #4473
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Tu się nie zgadzam, bo zapłacił 150 zł + bony na 100 zł i powienien dostać zwrot 150 zł i 100 zl w bonach, które albo wykorzysta na coś innego, albo w innym sklepie albo i nie, natomiast 150 zł powinno być gotówką a nie bonem, bo przecież może, ale nie musi wydawać ich na coś w tej sieciówce.
To, że oddadzą te 100 zł w bonach to jest tylko dobra wola sklepu/sprzedawczyni. Nie od dziś wiadomo, że bony przepadają jak się robi nieprzemyślane zakupy (np. sieciówka Douglas, Sephora). Nikt nie ma obowiązku zwracać wartości bonów/kuponów, a tym bardziej już oddawać to w gotówce. Uważam, że ludziom się w głowach poprzewracało od tych promocji i wydaje im się, że papierek z nadrukowanym 25 zł to jest to samo co pieniądz. Niestety tak nie jest, nigdy nie było i nie będzie. Miło, że wykazują dobrą wolę i zwracają w bonach sklepu (bo w końcu i tak przyjdziesz i coś u niech kupisz), ale to absolutnie nie jest ich obowiązkiem.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Tyle, że ja uważam, że zwrot na kartę upominkową powinien obejmować całą kwotę, tzn. również wartość kart Glamour. Ale to tylko moje zdanie.
Ja uważam, że powinni spokojnie oddać to 150 zł w gotówce, a 100 zł oddać jako kartę upominkową do tego konkretnego sklepu. Wtedy wilk syty i owca cała
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 21:14   #4474
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

ludziom sie myli, dlatego ze kiedys do gazety czy w czasie akcji promocyjnych dolaczana byla karta - na zasadzie karty upominkowej - naladowana np. wartosca 20zl i bylo to na paragonie odnotowane jako forma platnosci, totez oddajac towar zwracali wtedy te pieniazki na taka sama karta - z tym ze zwala sie ona karta wydawana przy zwrocie i wazna byla 2 lata. i to mozna bylo powiedziec , ze sa to Twoje 'pieniadze' ale do wydania w tym sklepie.
Natomiast to co jest np. teraz i bylo chyba w ostatnich akcjach to ZNIZKA, wiec na paragonie jej oznaczenie nie rozni sie od tego jakby kupowac rzecz z wyprzedazy bo wtedy rowniez widnieje np. 69,90 rabat 20zł wiec 49,90 do zaplaty. No i wiadomo oddajac taka rzecz nie dostajemy spowrotem tego 69,90;p a na paragonie nie ma rozroznienia czy to karta glamour czy zwykla czerwona metka wyprzedazowa.

mysle ze takie niescislosci wynikaja z tego, ze ludzie przyzwyczaili sie ze w h&m zazwyczaj przy roznych akcjach rozdawano karty naladowane na kwote 20zl, a teraz jest to jedynie jednorazowa znizka na jakas kwote a karta jest jakby symbolem tej znizki, kuponem
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:02   #4475
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Pretty One
Do 6 grudnia rabat -70% na drugą sztukę akcesoriów. Promocją objęte są torby, paski, szale, biżuteria.

Tatuum
Do 6 grudnia -15% zniżki na dowolne produkty

Aryton
-30% na kolekcję jesień-zima 2012
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:02   #4476
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Niestety mylisz się . Na odwrocie karty pisze wyraźnie : "Wartość karty to 20PLN " .
Nic tam natomiast nie pisze że : z kartą naliczany jest rabat w wysokości 20 zł. Naprawdę nie widzisz tej subtelnej różnicy ?
Nie wiem czy polityka firmy H&M jest taka by ludzie ich pozywali do sądu o kradzież ? Oddają tylko pieniądze (i to tylko na kartę zwrotu) , a co z moimi kartami po 20 zł . Oni mi ich nie dali , kupiłem je i są tyle warte ile pisze na odwrocie , bo o ich wartość zapłaciłem mniej . Skoro ich nie oddają to znaczy że mi je ukradli . Wypada wezwać patrol policji i sporządzić notatkę która przyda się w sądzie .

Ps. Proszę ! Nie piszcie już o przemyślanych zakupach , bo mamy okres świąteczny . Nie wiem jak wy , ale ja z uwagi na karty Glamour planuję większe zakupy dla całej rodziny . Nie mogę przewidzieć czy rzeczy które kupię przypadną wszystkim do gustu.
Przykładowo kupuję synowi kurtkę która kosztuje ok.400 zł . Mam nadzieję że mu się spodoba , bo jak nie to co ? Oddadzą mu 260 zł (i to na kartę zwrotów , którą może wykorzystać tylko w H&M , on pewnie wolałby gotówkę ) a ja będę w plecy 40 zł (zakup kart). Nie sądzę by to zachęcało do zakupów w tej sieci.
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:08   #4477
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Niestety mylisz się . Na odwrocie karty pisze wyraźnie : "Wartość karty to 20PLN " .
Nic tam natomiast nie pisze że : z kartą naliczany jest rabat w wysokości 20 zł. Naprawdę nie widzisz tej subtelnej różnicy ?
Nie wiem czy polityka firmy H&M jest taka by ludzie ich pozywali do sądu o kradzież ? Oddają tylko pieniądze (i to tylko na kartę zwrotu) , a co z moimi kartami po 20 zł . Oni mi ich nie dali , kupiłem je i są tyle warte ile pisze na odwrocie , bo o ich wartość zapłaciłem mniej . Skoro ich nie oddają to znaczy że mi je ukradli . Wypada wezwać patrol policji i sporządzić notatkę która przyda się w sądzie .

Ps. Proszę ! Nie piszcie już o przemyślanych zakupach , bo mamy okres świąteczny . Nie wiem jak wy , ale ja z uwagi na karty Glamour planuję większe zakupy dla całej rodziny . Nie mogę przewidzieć czy rzeczy które kupię przypadną wszystkim do gustu.
Przykładowo kupuję synowi kurtkę która kosztuje ok.400 zł . Mam nadzieję że mu się spodoba , bo jak nie to co ? Oddadzą mu 260 zł (i to na kartę zwrotów , którą może wykorzystać tylko w H&M , on pewnie wolałby gotówkę ) a ja będę w plecy 40 zł (zakup kart). Nie sądzę by to zachęcało do zakupów w tej sieci.
nie mam takiej karty wiec nie wiem co na niej pisze, natomiast wiem jak to wyglada w praktyce
widzialam jak kolezanka robila zakupy i nie wiem czy przez blad kasjerki czy tak sie robi, ale karta nie zostala przeciagnieta przez terminal tylko na paragonie jest rabat -20zl.
z drugiej strony taka sytuacja o jakiej piszesz to troche przegiecie nie uwazasz? masz karte 20zl wazna przy zakupie za 50zl, a kiedy chcialbys otrzymac zwrot na karte to wtedy takiego ograniczenia by nie bylo i waznosc karty mialaby byc 2lata ? troche za duzo tego co?
a co do pogrubionego - nie kupiles karty, ale gazete, a karta h&m jest prezentem
gdybys kupil w sklepie karte podarunkowa i nie chcialiby oddac kasy przy zakupie to by dopiero bylo dziwne a tak jest ok.
poprostu po akcjach wczesniejszych widac ze naladowane normalne karty podarunkowe nie oplacaly im sie.
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 22:09   #4478
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Niestety mylisz się . Na odwrocie karty pisze wyraźnie : "Wartość karty to 20PLN " .
Nic tam natomiast nie pisze że : z kartą naliczany jest rabat w wysokości 20 zł. Naprawdę nie widzisz tej subtelnej różnicy ?
Nie wiem czy polityka firmy H&M jest taka by ludzie ich pozywali do sądu o kradzież ? Oddają tylko pieniądze (i to tylko na kartę zwrotu) , a co z moimi kartami po 20 zł . Oni mi ich nie dali , kupiłem je i są tyle warte ile pisze na odwrocie , bo o ich wartość zapłaciłem mniej . Skoro ich nie oddają to znaczy że mi je ukradli . Wypada wezwać patrol policji i sporządzić notatkę która przyda się w sądzie .
Skoro karty są warte 20 zł to spróbuj iść zapłacić nimi w spożywczaku, bo przecież na odwrocie karty pisze wyraźnie "Wartość karty to 20PLN"
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:17   #4479
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
nie mam takiej karty wiec nie wiem co na niej pisze, natomiast wiem jak to wyglada w praktyce
widzialam jak kolezanka robila zakupy i nie wiem czy przez blad kasjerki czy tak sie robi, ale karta nie zostala przeciagnieta przez terminal tylko na paragonie jest rabat -20zl.
z drugiej strony taka sytuacja o jakiej piszesz to troche przegiecie nie uwazasz? masz karte 20zl wazna przy zakupie za 50zl, a kiedy chcialbys otrzymac zwrot na karte to wtedy takiego ograniczenia by nie bylo i waznosc karty mialaby byc 2lata ? troche za duzo tego co?
a co do pogrubionego - nie kupiles karty, ale gazete, a karta h&m jest prezentem
gdybys kupil w sklepie karte podarunkowa i nie chcialiby oddac kasy przy zakupie to by dopiero bylo dziwne a tak jest ok.
poprostu po akcjach wczesniejszych widac ze naladowane normalne karty podarunkowe nie oplacaly im sie.
Mylisz się . Kupujesz kurtkę za 400 zł płacisz gotówką 240 i kartami 160 . Powinnaś otrzymać zwrot 400 zł na kartę , a nie 240 . Te 160 zł to po nic innego jak PRZESUNIĘCIE RABATU W CZASIE bo i tak muszę wydać całość z karty w H&M .
Owszem kupiłem gazetę na której pisze PREZENT OD H&M 20 zł , po czy okazuje się że tak naprawdę nie otrzymujesz nic (bo podobno karty są puste) Rbat to rabat a prezent 20 zł to już coś konkretnego.
Ps. Przez kupno gazety staję się właścicielem karty o wartości 20 zł (a nie kuponu rabatowego o wartości 20 zł.
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:18   #4480
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Mylisz się . Kupujesz kurtkę za 400 zł płacisz gotówką 240 i kartami 160 . Powinnaś otrzymać zwrot 400 zł na kartę , a nie 240 . Te 160 zł to po nic innego jak PRZESUNIĘCIE RABATU W CZASIE bo i tak muszę wydać całość z karty w H&M .
Owszem kupiłem gazetę na której pisze PREZENT OD H&M 20 zł , po czy okazuje się że tak naprawdę nie otrzymujesz nic (bo podobno karty są puste) Rbat to rabat a prezent 20 zł to już coś konkretnego.
Ps. Przez kupno gazety staję się właścicielem karty o wartości 20 zł (a nie kuponu rabatowego o wartości 20 zł.
No to idź na tą policję, że Cię oszukali i daj znać jak było
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:22   #4481
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Skoro karty są warte 20 zł to spróbuj iść zapłacić nimi w spożywczaku, bo przecież na odwrocie karty pisze wyraźnie "Wartość karty to 20PLN"
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem . A to oznacza etap podstawówki . Na karcie pisze wyraźnie "Niniejsza karta podlega wymianie na towar w dowolnym sklepie H&M w Polsce.
W spożywczaku możesz sobie kupić za gotówkę awokado - podobno pobudza pracę mózgu (nie dotyczy blondynek )
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 22:22   #4482
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Wcale w przypadku zwrotu karta nie musi być ważna 2 lata. Mogą zastrzec, że karta ważna tylko do 24.12, jak akcja Glamour.
Poza tym na karcie jest taki zapis: "Zwroty artykułów zakupionych przy użyciu karty promocyjnej będą dokonywane tylko na tzw. kartę wydawaną przy zwrocie towaru." W praktyce zwroty są niemożliwe, gdyż wartość karty jest obcinana.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:25   #4483
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Wcale w przypadku zwrotu karta nie musi być ważna 2 lata. Mogą zastrzec, że karta ważna tylko do 24.12, jak akcja Glamour.
Poza tym na karcie jest taki zapis: "Zwroty artykułów zakupionych przy użyciu karty promocyjnej będą dokonywane tylko na tzw. kartę wydawaną przy zwrocie towaru." W praktyce zwroty są niemożliwe, gdyż wartość karty jest obcinana.
Dokładnie , masz rację
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:27   #4484
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Mylisz się . Kupujesz kurtkę za 400 zł płacisz gotówką 240 i kartami 160 . Powinnaś otrzymać zwrot 400 zł na kartę , a nie 240 . Te 160 zł to po nic innego jak PRZESUNIĘCIE RABATU W CZASIE bo i tak muszę wydać całość z karty w H&M .
Owszem kupiłem gazetę na której pisze PREZENT OD H&M 20 zł , po czy okazuje się że tak naprawdę nie otrzymujesz nic (bo podobno karty są puste) Rbat to rabat a prezent 20 zł to już coś konkretnego.
Ps. Przez kupno gazety staję się właścicielem karty o wartości 20 zł (a nie kuponu rabatowego o wartości 20 zł.
powiedzmy ze to jest logiczne, ale zobacz ze na karcie zaznaczono do kiedy obowiazuje karta wiec czemu tak bez powodu maja Ci przesuwac termin wydania o 2lata jak sobie postanowili ze chca dac prezent tylko na ten czas? daja Ci prezent czy to kupon czy karta i daja przy tym tez swoje warunki zakupu i zwrotu. maja takie prawo bo to prezent i ich dobra wola, jesli kupilbys karte w sklepie , powiedzmy prezentowa karte o wartosci 100zl i przy zakupie za 200zl chcieliby zachowac wartosc kart to byloby dziwne a tak to Ty karty nie kupiles za 20zl wiec czemu chcesz je spowrotem ?albo kupujesz w terminie w jakim podali albo nie korzystasz z karty. ludzie pewnie nakupili po 10kart i mysla ze to przejdzie tak jak kiedys, a tu psikus rabat...
eot

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Wcale w przypadku zwrotu karta nie musi być ważna 2 lata. Mogą zastrzec, że karta ważna tylko do 24.12, jak akcja Glamour.
Poza tym na karcie jest taki zapis: "Zwroty artykułów zakupionych przy użyciu karty promocyjnej będą dokonywane tylko na tzw. kartę wydawaną przy zwrocie towaru." W praktyce zwroty są niemożliwe, gdyż wartość karty jest obcinana.
sa w h&m inne karty? niz takie wazne 2lata?pytam powaznie bo to ciekawa opcja by byla

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
(...)
W spożywczaku możesz sobie kupić za gotówkę awokado - podobno pobudza pracę mózgu (nie dotyczy blondynek )
dżentelmen
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:28   #4485
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
powiedzmy ze to jest logiczne, ale zobacz ze na karcie zaznaczono do kiedy obowiazuje karta wiec czemu tak bez powodu maja Ci przesuwac termin wydania o 2lata jak sobie postanowili ze chca dac prezent tylko na ten czas? daja Ci prezent czy to kupon czy karta i daja przy tym tez swoje warunki zakupu i zwrotu. maja takie prawo bo to prezent i ich dobra wola, jesli kupilbys karte w sklepie , powiedzmy prezentowa karte o wartosci 100zl i przy zakupie za 200zl chcieliby zachowac wartosc kart to byloby dziwne a tak to Ty karty nie kupiles za 20zl wiec czemu chcesz je spowrotem ?albo kupujesz w terminie w jakim podali albo nie korzystasz z karty. ludzie pewnie nakupili po 10kart i mysla ze to przejdzie tak jak kiedys, a tu psikus rabat...
eot

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------


sa w h&m inne karty? niz takie wazne 2lata?pytam powaznie bo to ciekawa opcja by byla
Zauważ , że jeżeli nie zwracają kart i nie oddają ich wartości na kartę zwrotu , to już nie mogę ich wykorzystać . A mam na to jeszcze 3 tygodnie.
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:30   #4486
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Zauważ , że jeżeli nie zwracają kart i nie oddają ich wartości na kartę zwrotu , to już nie mogę ich wykorzystać . A mam na to jeszcze 3 tygodnie.
moze mozna poprosic o zapis na paragonie ze to karta glamour i wtedy mozliwa bylaby wymiana? nie wiem, nie chce wiedziec bo nie zamierzam sie w takie akcje bawic;]eot
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:32   #4487
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem . A to oznacza etap podstawówki . Na karcie pisze wyraźnie "Niniejsza karta podlega wymianie na towar w dowolnym sklepie H&M w Polsce.
W spożywczaku możesz sobie kupić za gotówkę awokado - podobno pobudza pracę mózgu (nie dotyczy blondynek )
Uuuu... to żeś mi dogadał... Chyba zamknę się w sobie

a propos podstawówki - jest napisane

Koleś prawda jest taka, że nie masz racji. Sklep H&M wykazuje DOBRĄ WOLĘ robiąc akcje promocyjne, dodając kupony do gazet w formie PREZENTÓW i wcale nie ma obowiązku zwracać Ci jakichkolwiek pieniędzy, bo żonie płaszczyk nie podszedł. Masz pełne prawo towar wymienić, natomiast to, że sklep umożliwia Ci jego zwrot jest również ich DOBRĄ WOLĄ. Mając pretensje, że nikt nie chce Ci oddać w gotówce 250 zł sprawia, że jesteś postrzegany jako very funny guy

Edytowane przez hiperaktywna
Czas edycji: 2012-12-02 o 22:33
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:50   #4488
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Uuuu... to żeś mi dogadał... Chyba zamknę się w sobie

a propos podstawówki - jest napisane

Koleś prawda jest taka, że nie masz racji. Sklep H&M wykazuje DOBRĄ WOLĘ robiąc akcje promocyjne, dodając kupony do gazet w formie PREZENTÓW i wcale nie ma obowiązku zwracać Ci jakichkolwiek pieniędzy, bo żonie płaszczyk nie podszedł. Masz pełne prawo towar wymienić, natomiast to, że sklep umożliwia Ci jego zwrot jest również ich DOBRĄ WOLĄ. Mając pretensje, że nikt nie chce Ci oddać w gotówce 250 zł sprawia, że jesteś postrzegany jako very funny guy
"DOBRĄ WOLĄ" nazywasz typowo marketingowe, celowe działanie koncernu, działanie nastawione w 100% na zysk oraz przychylne opinie klientów. H&M, który do gazety (tu ułatwiona dystrybucja) dodaje kartę wartości 2 dych, by tą promocją tak naprawdę ściągnąć masę klientów - docelowo czytelników w tym wypadku Glamour, dużego i uznanego magazynu. Tak więc z Twojej wypowiedzi wynika, że sklep robi nam łaskę, dołączając do popularnego miesięcznika mały upominek... koniec końców H&M i tak zarobi na tej akcji krocie mimo zniżki (gdyż te ciuchy są warte ułamek swojej ceny) + zaliczy kolejną dobrą reklamę i rozgłos.

+ A z mojej tzw 'DOBREJ WOLI' to raczej ja, jako czytelnik, odbiorca kampanii i potencjalny Klient, mogę łaskawym okiem zerknąć na ten ich bonus i przyjść do ich sklepu łaskawie wydać moje pieniądze.

Uczciwe jest oddanie całej kwoty na kartę, jak i zgodnie z regulaminem.

Kłócić i sobie ubliżać proponuję w wątku dot. h&m'u gdyż jest to wątek o innej tematyce; znów się robi h&m'owy bałagan - jak rok temu ;/

tyle w temacie.

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2012-12-02 o 22:54
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 22:53   #4489
Fiki7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Uuuu... to żeś mi dogadał... Chyba zamknę się w sobie

a propos podstawówki - jest napisane

Koleś prawda jest taka, że nie masz racji. Sklep H&M wykazuje DOBRĄ WOLĘ robiąc akcje promocyjne, dodając kupony do gazet w formie PREZENTÓW i wcale nie ma obowiązku zwracać Ci jakichkolwiek pieniędzy, bo żonie płaszczyk nie podszedł. Masz pełne prawo towar wymienić, natomiast to, że sklep umożliwia Ci jego zwrot jest również ich DOBRĄ WOLĄ. Mając pretensje, że nikt nie chce Ci oddać w gotówce 250 zł sprawia, że jesteś postrzegany jako very funny guy
Dziewczyno , prawda to jest taka że czytasz to co piszemy , a nic nie rozumiesz . Gdzie było napisane że oczekuję gotówki za karty ?? Po drugie płaszczyka nie wymieniłem bo to była ostatnia sztuka . Po trzecie otrzymałem zwrot pełnej kwoty ( wraz z rabatem ) . Moją DOBRĄ WOLĄ było to że chciałem tam zrobić zakupy (nie ukrywam że zachęcały do tego karty z glamour). Większość kobiet zarzuca facetom że nie kupują im prezentów , tylko rzucą kasę na stół i wysyłają na zakupy . Po tym co zobaczyłem , uważam że mają w 100% rację.

Ps. Według mnie nie musisz się w sobie zamykać . Już żyjesz w swoim własnym wyimaginowanym , kolorowym świecie .
Fiki7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 23:59   #4490
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

wiecie moze czy karty glamour mozna wykorzystac przy kupnie rzeczy od projektanta?
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 06:51   #4491
przemesce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

WITAM!
Coś do smyka??
poratujcie...
pozdr,
przemesce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 07:06   #4492
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Uuuu... to żeś mi dogadał... Chyba zamknę się w sobie

a propos podstawówki - jest napisane

Koleś prawda jest taka, że nie masz racji. Sklep H&M wykazuje DOBRĄ WOLĘ robiąc akcje promocyjne, dodając kupony do gazet w formie PREZENTÓW i wcale nie ma obowiązku zwracać Ci jakichkolwiek pieniędzy, bo żonie płaszczyk nie podszedł. Masz pełne prawo towar wymienić, natomiast to, że sklep umożliwia Ci jego zwrot jest również ich DOBRĄ WOLĄ. Mając pretensje, że nikt nie chce Ci oddać w gotówce 250 zł sprawia, że jesteś postrzegany jako very funny guy
Chyba trochę przesadzasz. Takie rozumowanie niektórych wizażanek wynikało z faktu, iż w ubiegłym roku w Avanti też były karty podarunkowe o wartości 20,00zł, które nie dość że się sumowały to jeszcze zwrot należności zapłaconych kartami odbywał się na kartę podarunkową. Zmiana zasad przez H&M spowodowała to całe zamieszanie i dezorientację. Nie widzę w tym nic śmiesznego.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:48   #4493
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
"DOBRĄ WOLĄ" nazywasz typowo marketingowe, celowe działanie koncernu, działanie nastawione w 100% na zysk oraz przychylne opinie klientów. H&M, który do gazety (tu ułatwiona dystrybucja) dodaje kartę wartości 2 dych, by tą promocją tak naprawdę ściągnąć masę klientów - docelowo czytelników w tym wypadku Glamour, dużego i uznanego magazynu. Tak więc z Twojej wypowiedzi wynika, że sklep robi nam łaskę, dołączając do popularnego miesięcznika mały upominek... koniec końców H&M i tak zarobi na tej akcji krocie mimo zniżki (gdyż te ciuchy są warte ułamek swojej ceny) + zaliczy kolejną dobrą reklamę i rozgłos.
Nie, błędnie zinterpretowałaś moją wypowiedź. Oczywiście, że wszystkie akcje promocyjne nastawione są na zysk, chyba nikt nie jest tak naiwny, że myśli inaczej. Natomiast dobrą wolą sklepu jest umożliwienie Ci wykorzystania Twojego kuponu ponownie. To Ty zrobiłaś nieprzemyślane zakupy/nie zastanwiłaś się co kupujesz/dałaś się porwać zakupowej gorączce. Sklep dał Ci możliwość wykorzystania kuponu, który z założenia jest jednorazowy i na tym zazwyczaj się kończy. Jeśli na przykład okazało się, że nie trafiłaś z rozmiarem również masz możliwość towar wymienić nie dopłacając do niego. Za to zwrot, który również jest dobrą wolą firmy, bo w polskim prawie firma nie ma obowiązku zwrotu przyjąć, jest już traktowany inaczej i jest to coś absolutnie normalnego. Mało która firma w jakikolwiek sposób zwróci Ci WARTOŚĆ (obojętne czy w gotówce, bonach, czy kartach) WYKORZYSTANEGO kuponu.
Nadinterpretacja z Twojej strony jest natomiast pisanie, że "z mojej wypowiedzi wynika, że sklep robi nam łaskę". Nigdy czegoś takiego nie napisałam, więc proszę, zastanów się pięć razy zanim będziesz próbowała coś interpretować

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
+ A z mojej tzw 'DOBREJ WOLI' to raczej ja, jako czytelnik, odbiorca kampanii i potencjalny Klient, mogę łaskawym okiem zerknąć na ten ich bonus i przyjść do ich sklepu łaskawie wydać moje pieniądze.
Tym mnie rozwaliłaś Dokładnie o tym własnie pisałam kilka postów wcześniej - ludziom się troszkę w głowach poprzewracało odkąd w Polsce pojawił się zwrot "konkurencyjność"

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Uczciwe jest oddanie całej kwoty na kartę, jak i zgodnie z regulaminem.
Dokładnie to napisałam... Żadne odkrycie, powinnaś zanim się wypowiesz w temacie, zapoznać się z opiniami Twoich współrozmówców. Tak jest grzecznie
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ja uważam, że powinni spokojnie oddać to 150 zł w gotówce, a 100 zł oddać jako kartę upominkową do tego konkretnego sklepu. Wtedy wilk syty i owca cała
Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Większość kobiet zarzuca facetom że nie kupują im prezentów , tylko rzucą kasę na stół i wysyłają na zakupy . Po tym co zobaczyłem , uważam że mają w 100% rację.
Jakim Ty musisz być dobrym mężem! Nie rzucasz żonie pieniędzy w twarz tylko sam, odważnie brniesz przez tłumy w sklepie, mężnie stajesz w sporze o nietrafiony płaszczyk i dumnie głosisz swoje żale na forum dla kobiet! Wszystko bym oddała za takiego mężczyznę

Cytat:
Napisane przez Fiki7 Pokaż wiadomość
Ps. Według mnie nie musisz się w sobie zamykać . Już żyjesz w swoim własnym wyimaginowanym , kolorowym świecie .
Wydaje mi się, że jedyną osobą, która nie żyje tu w realnej rzeczywistości jesteś właśnie Ty, co jasno pokazują wszystkie Twoje wypowiedzi. To Ty najchętniej układałbyś nowe regulaminy i ustawiał firmy po kątach. Więc to ja mam swój wyimaginowany kolorowy świat?

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadzasz. Takie rozumowanie niektórych wizażanek wynikało z faktu, iż w ubiegłym roku w Avanti też były karty podarunkowe o wartości 20,00zł, które nie dość że się sumowały to jeszcze zwrot należności zapłaconych kartami odbywał się na kartę podarunkową. Zmiana zasad przez H&M spowodowała to całe zamieszanie i dezorientację. Nie widzę w tym nic śmiesznego.
No tak, dobra wola sklepu. Jako, że ludzie chamsko to wykorzystywali, bo Polacy rzadko kiedy potrafią kulturalnie korzystać z promocji, sklep zmienił regulamin. Śmieszne tutaj jest to jaki bulwers to wywowało, bo ludziom się wydaje, że wszystko im się należy.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:04   #4494
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Ludzie, dajcie sobie spokoj. To watek o promocjach a nie o H&M.

Rozumiem, ze akcja Glamour-H&M wywolala duze oburzenie. Jesli ktos czuje sie niesprawiedliwie potraktowany niech przeczyta regulamin i idzie do sklepu. Jesli komus nie przeszkadza nic to niech siedzi cicho.

Szkoda byloby, aby przez czyjes zale ktos przegapil jakas promocje bo umknelo o niej info w tlumie zali i klotni.


Fajnie byloby rowniez, aby niektorzy sie hamowali (uwaga o awokado). Z prostactwem to na Kafeterie lub do TZ.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

A wracajac do tematu przypominam (pewnie jednak wszyscy pamietaja ), ze dzis Dzien Darmowej Dostawy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-03 o 09:06
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:22   #4495
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37938913]
Szkoda byloby, aby przez czyjes zale ktos przegapil jakas promocje bo umknelo o niej info w tlumie zali i klotni.

Fajnie byloby rowniez, aby niektorzy sie hamowali (uwaga o awokado). Z prostactwem to na Kafeterie lub do TZ.[/QUOTE]

Polać Jej

Zauważyłam, że z okazji DDD niektóre sklepy pięknie podniosły sobie ceny Wczoraj 11,99 zł, dzisiaj 14,99 zł
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:24   #4496
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Polać Jej

Zauważyłam, że z okazji DDD niektóre sklepy pięknie podniosły sobie ceny Wczoraj 11,99 zł, dzisiaj 14,99 zł
Niestety to buractwo, ale tak sie zdarza. Dwa lata temu, o ile dobrze pamietam, sklep kupkosmetyk.pl taki numer odstawil. Juz u nich nie kupuje.

Omijam sklepy, ktore tak robia szerokim lukiem. Jaki sklep masz na mysli?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:42   #4497
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Czy ktoś ma Glamour w wersji nierozpakowanej? Czy na okładce gazety jest napisane coś o karcie do H&M? Prosiłabym o pstryknięcie fotki, bo muszę wysłać Tż po gazetę, a nie chcę żeby się pomylił

Nadrobiłam 13 stron, ale nie znalazłam żadnej informacji na ten temat...
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:43   #4498
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37939359]Niestety to buractwo, ale tak sie zdarza. Dwa lata temu, o ile dobrze pamietam, sklep kupkosmetyk.pl taki numer odstawil. Juz u nich nie kupuje.

Omijam sklepy, ktore tak robia szerokim lukiem. Jaki sklep masz na mysli?[/QUOTE]

Na przykład http://goldenrose-styl.pl/sklep/
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:45   #4499
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Info z newslettera Venezii: Mikołajkowe okazje 3-6.12. (poniedziałek-czwartek) rabat 20% na wszystkie botki i kozaki w e-sklepie oraz we wszystkich salonach Venezia w całej Polsce oprócz outletów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma Glamour w wersji nierozpakowanej? Czy na okładce gazety jest napisane coś o karcie do H&M? Prosiłabym o pstryknięcie fotki, bo muszę wysłać Tż po gazetę, a nie chcę żeby się pomylił

Nadrobiłam 13 stron, ale nie znalazłam żadnej informacji na ten temat...
Jest informacja o karcie na takim dodatku do gazety. Zdjęcia nie mam czasu teraz zrobić. Powiedz, żeby kupił Glamour na grudzień bez kalendarza. Ja tak zrobiłam i mój Tż dał radę
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:49   #4500
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: % ZNIŻKI, RABATY, KUPONY PROMOCYJNE % - informacje o promocjach % CZĘŚĆ 3

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma Glamour w wersji nierozpakowanej? Czy na okładce gazety jest napisane coś o karcie do H&M? Prosiłabym o pstryknięcie fotki, bo muszę wysłać Tż po gazetę, a nie chcę żeby się pomylił

Nadrobiłam 13 stron, ale nie znalazłam żadnej informacji na ten temat...
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=101

wejdź na ten blog jest zdjęcie
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.