Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 18:52   #4501
zuza_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję, że 4. dzień pierwszego levelu Shreda za mną Wczoraj miałam rest day, bo musiałam niestety kuć, ale dzisiaj już sobie nie darowałam
aszin, moja droga, możemy się wspólnie wspierać i motywować, bo jesteśmy na podobnym poziomie! Ty dzień pierwszy, ja czwarty. I za miesiąc obie pochwalimy się wynikami
zuza_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:07   #4502
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez zuza_3 Pokaż wiadomość
Melduję, że 4. dzień pierwszego levelu Shreda za mną Wczoraj miałam rest day, bo musiałam niestety kuć, ale dzisiaj już sobie nie darowałam
aszin, moja droga, możemy się wspólnie wspierać i motywować, bo jesteśmy na podobnym poziomie! Ty dzień pierwszy, ja czwarty. I za miesiąc obie pochwalimy się wynikami
W takim razie powodzenia.

1d lvl1 30DS za mną, nie powiem, że było bardzo lekko, ale też nie tak ciężko, jak się spodziewałam. Najbardziej zależy mi na lekkim umięśnieniu brzucha i ujędrnieniu nóg, reszta już mniej mnie obchodzi. Oby tyko zbliżający się rok akademicki nie stanął mi na przeszkodzie.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:18   #4503
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Mam dużą prośbę do dziewczyn które posiadają obie części "Extreme shed and shred" z czasopisma Vita.
Może któraś mogłaby wymienić się na coś za te płytki (mój wątek w podpisie).Mogłabym też też pożyczyć płyty a po skończeniu programu odesłać właścicielce.Jestem uczciwą osobą,można zerknąć na mój nick na Targowisku.
Jeśli ktoś jest chętny mi pomóc zapraszam na priv.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:38   #4504
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ależ Iwona75 moja Droga, niżej podaję link (może admin/moderato mnie za to nie zje)
http://www.4shared.com/rar/ocbdzFLk/...treme_she.html

Po lewej klikasz "pobierz", potem "bezpłatne pobieranie" pod guzikiem 20 sekund, czekasz i się ściąga
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 19:58   #4505
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Ależ Iwona75 moja Droga, niżej podaję link (może admin/moderato mnie za to nie zje)
http://www.4shared.com/rar/ocbdzFLk/...treme_she.html

Po lewej klikasz "pobierz", potem "bezpłatne pobieranie" pod guzikiem 20 sekund, czekasz i się ściąga
Enna 19 kochana dziekuję za link
Tylko mi zależy bardzo żeby był polski lektor.
Robię teraz Ripped i wkurza mnie że nic nie rozumiem niestety
Shreda miałam z lektorem i robiło mi się sto razy lepiej.Jillian cały czas gada i gada ,pewnie pożyteczne rzeczy a ja angielskiego ni w ząb
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 20:59   #4506
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Oj, w takim razie przykro mi, że nie mogę pomóc Mimo wszystko powodzenia!
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 21:25   #4507
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
to jest 2 część "Extreme shed and shred" ale go jeszcze nie wypróbowałam
Oo dzięki ale po co mi tylko druga część zobaczę moze kupie

aszin, zuza_3
Dołączam do was :d wczoraj miałam swój pierwszy dzień 30DS ale dzisiaj rest bo zakwasy to miałam tak duże, że chodzenie po schodach było wyzwaniem, więc to było tak na próbe i może w sumie jutro będzie mój pierwszy dzień tak oficjalnie
Spisze wymiary, zrobię zdjęcie i do dzieła
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 07:42   #4508
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, czy któraś może mi pomóc?
Poszukuję programu Body Revolution, czy któraś może mi podesłać linka, gdzie znajdę cały program?
Co prawda znalazłam na chomiku, ale są to duże pliki więc musiałabym chyba kilka razy SMSem doładowywać transfer :/
Z góry dzięki za pomoc.
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 08:40   #4509
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

http://www.4shared.com/folder/dnvkLD...evolution.html
Proszę, te same zasady, co wyżej. A na przyszłość: ej, no, bez przesady, odrobinę wyobraźni i klikania, a nie wszystko pod nosek :/
Po prostu wpisujcie film, który Was interesuje w google i dodajecie 4shared.
Pozdrawiam
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 08:58   #4510
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dziewczyny, jestem na siebie zła, bo ostatnie dwa dni obfitowały w lenistwo, niestety
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 08:58   #4511
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
http://www.4shared.com/folder/dnvkLD...evolution.html
Proszę, te same zasady, co wyżej. A na przyszłość: ej, no, bez przesady, odrobinę wyobraźni i klikania, a nie wszystko pod nosek :/
Po prostu wpisujcie film, który Was interesuje w google i dodajecie 4shared.
Pozdrawiam
dziękuję, nie znałam tej strony
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 09:25   #4512
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja wczoraj robiłam 1d lvl1 30DS i zakwasów ZERO, a ja gdy ich nie mam, czuję jakby ćwiczenia nic nie dawały.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 12:32   #4513
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Enna 19 kochana dziekuję za link
Tylko mi zależy bardzo żeby był polski lektor.
Robię teraz Ripped i wkurza mnie że nic nie rozumiem niestety
Shreda miałam z lektorem i robiło mi się sto razy lepiej.Jillian cały czas gada i gada ,pewnie pożyteczne rzeczy a ja angielskiego ni w ząb
Czasami Vita robi takie promocje, że daje dwie gazety i dwie płyty w cenie 15,99 zł, zazwyczaj dostepne w Empikach i Kolporterach, za jakiś czas na pewno się pojawią z tymi płytami a druga opcja to napisz maila do Vity czy mogłabyś u nich zamówić tę gazety z tymi płytami. Trzecia wiadomość (niestety nie wiem na ile pewna) jest taka, że bodajże jutro albo za tydzień wychodzi październikowy numer z płytą Jillian "Wyrzeźbione ciało cz.1", napisałam maila do kogoś z Vity jak się ten trening nazywa po angielsku bo nie wiem czy już go mam czy kupować gazetę, a pani mi odpisała że ta nazwa to "Extreme Shed&shred". Nie wiem czy się nie pomyliła, bo przecież właśnie wydali płyte z tym treningiem, zapytałam ją o to, ale już mi nie odpisała. Najlepiej jak zapolujesz na nową Vitę, sprawdzisz jak wygląda okładka płyty porównasz ją z okładkami Jillian niczym się one nie różnią) i w ten sposób dowiesz się czy rzeczywiście to jest Extreme s&S
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 13:12   #4514
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

lvl1 d3 ripped za mną
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:02   #4515
zuza_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
aszin, zuza_3
Dołączam do was :d wczoraj miałam swój pierwszy dzień 30DS ale dzisiaj rest bo zakwasy to miałam tak duże, że chodzenie po schodach było wyzwaniem, więc to było tak na próbe i może w sumie jutro będzie mój pierwszy dzień tak oficjalnie
Spisze wymiary, zrobię zdjęcie i do dzieła
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
W takim razie powodzenia.
Dokładnie, powodzenia dla nas

Jak tam Wam dziewczyny idzie?
Za mną 5. dzień Shreda Zerknęłam na level drugi i.... nie chcę opuszczać pierwszego
zuza_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:07   #4516
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

2. dzień shreda za mną. O ile zakwasów nie czułam w ciągu dnia, tak podczas ćwiczeń dały się we znaki i było odrobinę ciężej niż wczoraj. Ale świetnie się czuję po tych ćwiczeniach.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:11   #4517
zuza_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja w ciągu dnia też nie mam zakwasów, jedynie czuję takie napięcie mięśni- czuję, że pracują przy chodzeniu itp. To okropnie przyjemne uczucie jest, gdybym tego nie czuła, chyba bym się zraziła i sobie odpuściła.
zuza_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:16   #4518
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

zuza_3 i aszin gratuluję podjęcia wyzwania Jillian Gdy przejdziecie do levelu 3 zatęsknicie za 2, oj tak... Coś o tym wiem, bo... SKOŃCZYŁAM DZIŚ SHREDA! <fanfary> Do tego dołożyłam 30 min na rowerku stacjonarnym i dieta dziś była bardzo restrykcyjna, musiałam nadrobić wczorajsze folgowanie z masłem orzechowym Od jutra kontynuacja Ripped, już kiedyś się z nim "bawiłam", teraz idziemy programowo Powodzenia!
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:20   #4519
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
zuza_3 i aszin gratuluję podjęcia wyzwania Jillian Gdy przejdziecie do levelu 3 zatęsknicie za 2, oj tak... Coś o tym wiem, bo... SKOŃCZYŁAM DZIŚ SHREDA! <fanfary> Do tego dołożyłam 30 min na rowerku stacjonarnym i dieta dziś była bardzo restrykcyjna, musiałam nadrobić wczorajsze folgowanie z masłem orzechowym Od jutra kontynuacja Ripped, już kiedyś się z nim "bawiłam", teraz idziemy programowo Powodzenia!
Gratuluję!! Jesteś zadowolona z efektów?
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 20:51   #4520
zuza_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
zuza_3 i aszin gratuluję podjęcia wyzwania Jillian Gdy przejdziecie do levelu 3 zatęsknicie za 2, oj tak... Coś o tym wiem, bo... SKOŃCZYŁAM DZIŚ SHREDA! <fanfary> Do tego dołożyłam 30 min na rowerku stacjonarnym i dieta dziś była bardzo restrykcyjna, musiałam nadrobić wczorajsze folgowanie z masłem orzechowym Od jutra kontynuacja Ripped, już kiedyś się z nim "bawiłam", teraz idziemy programowo Powodzenia!
To ja Tobie gratuluję ukończenia Shreda!
I dołączam do pytania aszin- jak efekty? I jak wrażenia? Serio lvl 3 jest cięższy od dwójki? Z tego co czytałam w Sieci, panuje przekonanie, że lvl 2 jest najtrudniejszy, a trójka to przy nim pikuś ;D A więc to nie do końca prawda?
zuza_3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 21:11   #4521
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziękuję Może to kwestia osobistych preferencji, ale level 2 bardziej mi przypasował. W ostatnim circuit cardio jest "nieziemskie": jumping squats, których nie trawię a potem jeszcze "lepiej" - rockstars, które "mądrze" sobie urozmaicam. Ćwiczenie opiera się na bardzo wysokim podskoku, sekundka oddechu i kolejny skok. Ja tej przerwy nie robię i robię w międzyczasie małe podskoki.
A może po prostu moje ciało odzwyczaiło się od intensywnego wysiłku? Wcześniej robiłam 2 programy równocześnie, ok. 60-pare minut na raz. Ostatnio ilość czasu zaczęła mi się radykalnie kurczyć, przez co staram się uważać bardzo na to co jem. A jak jestem na deficycie to zawsze tracę powera i ćwiczenia mogą mi się przez to wydawać cięższe.
Co do efektów: nie byłam w 100% konsekwentna z dietą. A jak nie jestem w 100% zdyscyplinowana z tym co jem i ile to efektów brak :/ Jadłam zdrowo, nie jem fast foodów, chipsów itp. Ale wkradnie się z raz-dwa w tygodniu ciacho lub masło orzechowe - moja zguba. Więc czy jestem szczuplejsza? Myślę, że troszkę tak, ale to efekt przede wszystkim diety. Z biustu zauważyłam znowu troszkę poleciało Nowy stanik pomalućku zaczyna odstawać Ogólnie: smutna prawda: 70-80 % efektów to zdrowe jedzenie i deficyt kaloryczny Ćwiczenia dodają ładnej rzeźby, troszkę rozbudowują mięśnie i dzięki temu przyspieszają metabolizm, ale to dieta jest zdecydowaną bazą. Patrząc na to, że wcześniej ćwiczyłam bardzo intensywnie - szału po shredzie nie ma. Ciało było już zbyt przyzwyczajone do intensywnego treningu, wcześniej czasem robiłam Insanity, który jest królem intensywności. Sądzę, że 30 day shred na tym etapie był już po prostu za słaby, mimo, że go odczułam. Ale satysfakcji, że skończyłam program i mogę przejść dalej nikt mi nie zabierze Myślę, że shred po prostu pomógł mi utrzymać formę, tj. ładne podwójne linie mięśni w górnej części ud, gładkie plecy, nieco mocniejsze ramiona i linie na brzuchu.
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 09:45   #4522
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
Czasami Vita robi takie promocje, że daje dwie gazety i dwie płyty w cenie 15,99 zł, zazwyczaj dostepne w Empikach i Kolporterach, za jakiś czas na pewno się pojawią z tymi płytami a druga opcja to napisz maila do Vity czy mogłabyś u nich zamówić tę gazety z tymi płytami. Trzecia wiadomość (niestety nie wiem na ile pewna) jest taka, że bodajże jutro albo za tydzień wychodzi październikowy numer z płytą Jillian "Wyrzeźbione ciało cz.1", napisałam maila do kogoś z Vity jak się ten trening nazywa po angielsku bo nie wiem czy już go mam czy kupować gazetę, a pani mi odpisała że ta nazwa to "Extreme Shed&shred". Nie wiem czy się nie pomyliła, bo przecież właśnie wydali płyte z tym treningiem, zapytałam ją o to, ale już mi nie odpisała. Najlepiej jak zapolujesz na nową Vitę, sprawdzisz jak wygląda okładka płyty porównasz ją z okładkami Jillian niczym się one nie różnią) i w ten sposób dowiesz się czy rzeczywiście to jest Extreme s&S
Dzięki za informacje,na pewno je wykorzystam.
Pojade dziś do kiosku.Wydaje mi się jednak że to będzie najnowszy trening Jillian Yoga coś tamAle nawet jeśli też go kupię.
Do Vity napiszę,może coś wskóram.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 11:33   #4523
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje,na pewno je wykorzystam.
Pojade dziś do kiosku.Wydaje mi się jednak że to będzie najnowszy trening Jillian Yoga coś tamAle nawet jeśli też go kupię.
Do Vity napiszę,może coś wskóram.
jak się czegoś dowiesz (z kiosku albo z maila) to daj znać
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 21:19   #4524
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Co dziś ćwiczycie Dziewczyny?
Ja planowałam po shredzie zrobić Ripped in 30, ale już kiedyś ćwiczyłam go wybiórczo i średnio jest dla mnie przyjemny Tak, tak, workout nie powinien być przyjemny, bo nie działa ale wolę coś bardziej dynamicznego, żebym nie zdążyła zacząć myśleć, że mnie boli I... postanowiłam spróbować z Extreme Shed & Shred - BOSKIE! Nie daje popalić co prawda, że muszę się zbierać z podłogi, ale zdążyłąm się zmachać i bardzo różne partie mięśni pracują Pewnie za długo przy nim nie zostanę, bo "stata wyga" ze mnie, żeby spowalniać progres, skoro czuję, że stać mnie na więcej, ale na jakieś 2 tygodnie wpalatając inne treningi - SUPER! Dzień 1 za mną
Co u Was!? Pozdrawiam!
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 21:47   #4525
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

hej
dziewczyny za 10 dni wracam z tej Hiszpani i jeju, czuję i widzę, że przytyłam przez te 3 miesiące jadłam takie rzeczy, jakich w Polsce w życiu bym nie zjadła-chipsy, lody, ciastka i tak możnaby wymieniać... po powrocie wracam do ćwiczeń i dawnych nawyków żywieniowych. Biegałam 2 razy, niestety ku mojemu niezadowoleniu nie daje rady biegać przez to chore kolano, potem przez 3 dni mnie bolało... i ortopeda raczej nie byłby zadowolony, gdyby się dowiedział, że biegałam, mimo jego zakazów.
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 23:02   #4526
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dalej lecę z Killerem abs codziennie po 2 levele
miałam też dzisiaj biegać ale było tak zimno a ja jeszcze nie mam długich spodni wiec sobie odpuściłam
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 23:30   #4527
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Czesc wszystkim, jutro 1szy trening z Jillian
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 08:38   #4528
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej Hej
Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Co dziś ćwiczycie Dziewczyny?
Ja planowałam po shredzie zrobić Ripped in 30, ale już kiedyś ćwiczyłam go wybiórczo i średnio jest dla mnie przyjemny Tak, tak, workout nie powinien być przyjemny, bo nie działa ale wolę coś bardziej dynamicznego, żebym nie zdążyła zacząć myśleć, że mnie boli I... postanowiłam spróbować z Extreme Shed & Shred - BOSKIE! Nie daje popalić co prawda, że muszę się zbierać z podłogi, ale zdążyłąm się zmachać i bardzo różne partie mięśni pracują Pewnie za długo przy nim nie zostanę, bo "stata wyga" ze mnie, żeby spowalniać progres, skoro czuję, że stać mnie na więcej, ale na jakieś 2 tygodnie wpalatając inne treningi - SUPER! Dzień 1 za mną
Co u Was!? Pozdrawiam!
Ja kończę własnie Ripped, jestem na 4 weeku i jestem zadowolona, bo mnie te treningi sponiewierają Nienawidzę tych cardio u Jillian
Extrem'a wypróbuję w przyszłym tygodniu po zakończeniu Ripped, już się nie mogę doczekać
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 08:48   #4529
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, jutro 1szy trening z Jillian
co zamierzasz ćwiczyć?

Ja dziś 4 dzień 30DS, myślę, że teraz będzie coraz lepiej, bo prawie nie czuję już zakwasów. Przynajmniej do lvl 2
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 09:21   #4530
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ja powinnam dostać lanie po prostu ! nadal nie zrobiłam czwartego dnia lvl2 ripped, folguję sobie strasznie z jedzeniem, masakra. ale dzisiaj obiecuję, poćwiczę!
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.