Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 19:11   #4501
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Mam. Będę się widzieć z lekarzem w przyszłym tygodniu. Ale ja się bardzo długo leczę, przeszłam mnóstwo terapii (dalej jestem). Jakoś uznali chyba, że weteran ze mnie i nic się już nie wymyśli.

Wczoraj chyba jakieś ciśnienie było nie takie, bo położyłam się spać po zakupach i obudziłam się dzisiaj rano. Ledwo.
Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę, że uda Ci się w końcu zerwać z samookaleczaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że to cholernie długa droga, ja dopiero po jakichś czterech latach przestałam mieć ochotę na sięgnięcie po coś ostrego. No i bardzo pomógł mi mój chłopak, wparcie kogoś bliskiego (nieważne czy to partner, ciotka Krysia czy dobry psycholog) daje bardzo dużo. Dobrze też znaleźć inną metodę na ujście emocji. Ja niestety do dzisiaj wszystko tłumię w sobie, nie bardzo umiem sobie ze złymi emocjami radzić.
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 20:28   #4502
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Rany Koguta trzymaj się

Lisnov, jakie masz realne szanse na wyprowadzkę ?
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 20:31   #4503
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę, że uda Ci się w końcu zerwać z samookaleczaniem. Z własnego doświadczenia wiem, że to cholernie długa droga, ja dopiero po jakichś czterech latach przestałam mieć ochotę na sięgnięcie po coś ostrego. No i bardzo pomógł mi mój chłopak, wparcie kogoś bliskiego (nieważne czy to partner, ciotka Krysia czy dobry psycholog) daje bardzo dużo. Dobrze też znaleźć inną metodę na ujście emocji. Ja niestety do dzisiaj wszystko tłumię w sobie, nie bardzo umiem sobie ze złymi emocjami radzić.
Właśnie nie mam nikogo bliskiego. Najbliżsi nie wiedzą o ranach, bo tylko mieliby pretensje i bym ich zmartwiła. Nie otrzymałabym za to żadnej pomocy, bo według nich to po prostu głupota. A faceta nijak nie mogę znaleźć, bo jestem za bardzo szurnięta i wszyscy uciekają jak się dowiadują.
Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Rany Koguta trzymaj się

Lisnov, jakie masz realne szanse na wyprowadzkę ?
Wiesz co, ja bym mogła się wyprowadzić. Jakbym się uparła. Ale mam alergię, kto zadzwoni po pogotowie jak będę miała wstrząs? Poza tym panicznie się boję w nocy. Kogo wtedy poproszę o pomoc? Najlepiej by było poznać kogoś i już z nim zamieszkać
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 20:44   #4504
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

No bo robi się błędne koło ale pewnie o tym wiesz. A wynajęcie małej kawalerki i np zaadoptowanie kota ? No dobra może od czapy pomysł ale był moment ,że bezpiecznie czułam się nocą z psem. Psa nie polecam bo w takiej rozsypce narobisz sobie z nim kłopotów ale kot ?
Koty są kochające ale nie nachalne. No sama nie wiem.
A co do wstrząsu. Może mieszkanie samo z futrzakiem nie będzie wstrząsogenne i nie będzie musiał nikt nigdzie dzwonić.
Współlokator raczej może nie tolerować takich rzeczy.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 04:10   #4505
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Zwierzęta są super na nocne lęki. Ale to oczywiście obowiązek. Lisnov wuorowadź się najpierw do wynajetego pokoju. Tak żeby inni ludzie mieszkali w mieszkaniu też. Musisz od czegoś zacząć.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 08:46   #4506
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja za niedługo się wyprowadzam i mi przykro, że moja kicia że mną nie może iść ale będę ją często odwiedzać..

Psa bym nie mogła mieć. Lubię psy i uważam, że są fajnymi towarzyszami... Ale to nie może być forma zachcianki. To jest obowiązek, tresura nie tylko samego psa ale i..siebie.
Kiedyś na pewno mieć będę, ale ja sama ze sobą sobie nie radzę, a co dopiero..

Natomiast sama wyprowadzka, to będzie dla mnie duuuuży przeskok. Będę mieszkała sama i zobaczę, jak to wpłynie na moją psychikę. Liczę na uspokojenie swojego znerwicowana

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2017-05-07 o 08:48
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 09:12   #4507
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Dlatego uwazam ,ze kot jest lepszym rozwiazaniem niz pies ale i tak musi to byc odpowiedni kot
Mam kolezanke nieleczona ddd, juz w srednim wiek, samotna i oczywiscie chciano ja uszczesliwic psem. Ale ona ma taki chaos w domu i glowie ,ze pies tez bylby "wredny" bo by jej nie wiem poduszke z nudow pogryzl.
Ale powiem Wam ,ze ostatnio ucinam takie znajomosci. Juz mam dosyc wiecznie pomagac komus kto mysli tylko o sobie, swoich problemach, wiecznych wycieczkach emocjonalnych,klotniach bo ona wie lepiej i mozesz nic nie powiedziec a ona i tak to zinterpretuje po swojemu.
Dobrze mi z ludzmi pogodnymi, otwartymi.Szczesliwa osoba potrafi poprawic humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 10:13   #4508
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja mam dziwne myśli co do tematu znajomości.

Nie lubię malkontenctwa ani fałszywej pozytywności. Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale moim zdaniem, nie istnieje permanentne szczęście.

Zdrowy człowiek musi odczuwać i smutek i radość. Jest jakąś głupia moda na "sikanie energią we wszystkie strony" albo odwrotnie, na "ból istnienia" i marne cytaty, jakie to jest życie.

I "zdrowy egoizm", który niektórzy wzięli do siebie aż tak głęboko, że mają w doopie czyjeś emocje i uczucia chwalenie sie, jaka to ja jestem "wredna zołza''. Ble.

A od toksycznych relacji należy się odciąć, to rzecz jasna dla swojego komfortu psychicznego, nie można żyć czyimś zyciem.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 11:04   #4509
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja musiałabym mieć psa - żeby dawał mi poczucie bezpieczeństwa.
I kota, żeby zjadał pająki i chronił mnie przed demonami i duchami.

Chociaż z tym pająkiej, to czytałam o dziewczynie, która mieszkała sama, znalazła pająka i się bała. Wiecie com zrobiła? Zamówiła pizzze i poprosiła dostawcę aby zabił potwora Brzydal
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 16:49   #4510
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Siedzę teraz przed kompem i myślę. Za co mnie to wszystko spotyka. Mam prace ktorą bardzo bardzo chciałam. Nie wiem czy ją utrzymam ze względu na nerwy pzrez ktore popełniłam wiele błędów. Do siedzenia na kasie w spożywczaku tylko pod groźbą smierci głodowej. Wplątałam się uczuciowo w coś co od początku nie miało racji bytu i przyczynilo się do pogorszenia mojego staniu, w tym do powrotu do leków. Wydaję pieniądze lekką ręką a przecież muszę mieć na terapię i zycie w pierwszej kolejności. Jednocześnie myślę o przygarnięciu kota lub królika. Znowu nadchodzi lato i znowu czuję się porzucona, niechciana, odepchnięta. Jestem bardzo zmęczona sobą i codziennie wieczorem myślę czy nie skoczyć z okna. Cała praca jaką wykonuję nad sobą daje za małe efekty.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 16:54   #4511
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Terapia? chodzisz?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 17:02   #4512
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Chodzę regularnie co tydzień. I modlę się po cichu aby zaczeły w koncu działać leki uspokajające.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:05   #4513
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez emmenems Pokaż wiadomość
Chodzę regularnie co tydzień. I modlę się po cichu aby zaczeły w koncu działać leki uspokajające.
Trzymam kciuki za poprawę

Dużo w tym co piszesz, widzę siebie. Mieszkalam z dała od rodziców i miałam fajna pracę, potem wróciłam do domu rodzinnego, wszystko wróciło + brak motywacji w pracy, która była moim hobby.

Mam nadzieję, że Ci się polepszy i leki zaczną działać. Potem już powoli....wyjście na prostą.

Edytowane przez AgataBm180
Czas edycji: 2017-05-07 o 18:10
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:48   #4514
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Nie wiem. Siedze w i ywyje. bo nei mam juz sily
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 18:52   #4515
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja od paru lub kilkunastu dni znowu w dolku Lęki wrocily, tym razem lek przed choroba neurologiczną. Czuje sie zle, jestem apatyczna, malomowna, pograzona w jakims smutku i zamysleniu. Nic nie sprawia mi radosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:30   #4516
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 20:45   #4517
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ech, po 1,5 miesiąca brania leków nie czuję satysfakcjonujących efektów. Stabilizacja nastroju jest, ale w dół. Nasiliły się lęki. Jeśli mam czuć tylko negatywne emocje, to wolę nie czuć nic Gdy dwa tygodnie temu powiedziałam lekarzowi o spadku nastroju, to ten chciał mi przepisać Setaloft... miałabym go brać bodaj czwarty już raz. Dostałam coś nasennego, co nie działa. Nie widzę sensu brania leków w moim przypadku.
A, i chciałam się zapisać do psychologa na terapię. Na pierwszym spotkaniu pani głównie przytakiwała mi, gdy na coś marudziłam. Drugie spotkanie miałoby się odbyć... po ponad miesiącu.
Znowu czuję lęk bez powodu, znowu nie będę chciała spać. A rano wykłady.
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 21:16   #4518
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja mam dziwne myśli co do tematu znajomości.

Nie lubię malkontenctwa ani fałszywej pozytywności. Może to zabrzmi kontrowersyjnie ale moim zdaniem, nie istnieje permanentne szczęście.

Zdrowy człowiek musi odczuwać i smutek i radość. Jest jakąś głupia moda na "sikanie energią we wszystkie strony" albo odwrotnie, na "ból istnienia" i marne cytaty, jakie to jest życie.

I "zdrowy egoizm", który niektórzy wzięli do siebie aż tak głęboko, że mają w doopie czyjeś emocje i uczucia chwalenie sie, jaka to ja jestem "wredna zołza''. Ble.

A od toksycznych relacji należy się odciąć, to rzecz jasna dla swojego komfortu psychicznego, nie można żyć czyimś zyciem.
Zgadzam się. Miałam na studiach taką dziewczynę, wiecznie uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do wszystkiego, takie rzyganie kolorową tęczą. Kiedy ktoś miał zły dzień to czuła się w obowiązku! go pocieszyć: 'uśmiechnij się, świat jest piękny, popatrz jaka piękna pogoda' i inne bzdury.
Jak mnie to wkurzało. Nie ufam takim ludziom.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-07, 22:36   #4519
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Oota leki są zazwyczaj niezbędne tylko pamiętaj ,że to są leki stabilizujące nastrój, działające na biochemiczne aspekty zaburzeń ale nie są to środki pobudzające. Radość do byś czuła po amfetaminie a i tak do pewnego momentu więc nie radzę
Mogą mieć też skutki uboczne w postaci nasilenia objawów. Leki uspokajające czasem mogą dawać taki efekt.
Chodzisz na terapię ?

A ja Wam powiem ,że chyba jednak wolę ludzi rzygających tęczą. Może koleżanka faktycznie miała takie pozytywne podejście do życia.
To trochę jak z amerykanami. NIektórzy twierdzą ,że to takie sztuczne, ten entuzjazm i "jak leci". Ale jest lepszy niż na pytanie jak leci- źle, ciągle źle, wszystko się wali, kraj się wali, wojna idzie.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-08, 00:02   #4520
201707171111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 320
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Oota leki są zazwyczaj niezbędne tylko pamiętaj ,że to są leki stabilizujące nastrój, działające na biochemiczne aspekty zaburzeń ale nie są to środki pobudzające. Radość do byś czuła po amfetaminie a i tak do pewnego momentu więc nie radzę
Mogą mieć też skutki uboczne w postaci nasilenia objawów. Leki uspokajające czasem mogą dawać taki efekt.
Ja już w sumie sama nie wiem jaki jest mój problem - czy stany depresyjne, czy niestabilny nastrój. I mój lekarz chyba też nie wie.

Cytat:
Chodzisz na terapię ?
Chciałam się zapisać, ale częstotliwość 1 wizyta na miesiąc to trochę mało... chyba nadal muszę szukać terapeuty. Tylko na NFZ trudno znaleźć dobrego specjalistę z dobrymi terminami.

Cytat:
A ja Wam powiem ,że chyba jednak wolę ludzi rzygających tęczą. Może koleżanka faktycznie miała takie pozytywne podejście do życia.
To trochę jak z amerykanami. NIektórzy twierdzą ,że to takie sztuczne, ten entuzjazm i "jak leci". Ale jest lepszy niż na pytanie jak leci- źle, ciągle źle, wszystko się wali, kraj się wali, wojna idzie.
Z jednej strony się zgadzam, choć mając towarzystwo osoby pozytywnej jestem bardziej skłonna do marudzenia, a wobec przybitej przeważnie stawiałam się w roli pocieszycielki. Ale na dłuższa metę to nie działało, po czasie nie wytrzymywałam i ochładzałam kontakt. Teraz widzę, jak moje marudzenie może na niektórych wpływać
201707171111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 08:13   #4521
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cześć dziewczyny! Można dołączyć? 27 lat, nerwica,deprecha i ogólnie.. wszystko źle. ;( Jestem z okolic Krakowa
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 14:59   #4522
nati1420
Raczkowanie
 
Avatar nati1420
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny



U mnie bardzo często tak jest. Mocno odczuwam zmiany pogodowe i ogólną aurę.

Najmocniej odczuwam moment, gdy np. Jest ładna pogoda przez tydzień i nagle taki spadek, deszcze,wiatry i zimnica. Wtedy tak samo jak Intensywnie zmienia się pogoda, tak i moje samopoczucie
Teraz mogę powiedzieć, że jak długo jest szaro za oknem, to przywykłam. Staram się jakoś funkcjonować. Praca mnie mobilizuje i angażowanie się w hobby. Niemniej tylko terapia będzie w stanie mnie utrzymać w stabilności, bo często sobie odpuszczam.
Jakie masz hobby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nati1420 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 16:05   #4523
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Agata a w jaki sposób terapia jest w stanie utrzymać Cie w "pionie". Od razu mówię , nie piszę tego czepiając się tylko jestem ciekawa. Czy jest jakaś technika ,która motywuje. Dla mnie przyjemność płynąca z ulubionych czynności jest wystarczającą motywacją choć jak nie wychodzi i pogoda jest do D to jest ciężko zebrać się na kolejny trening.
Ja obecnie walczę z takim nastawieniem- a nie wyjdzie. Nie wiem wspinam się i myślę sobie- e bez sensu i tak nie dam rady i marudzę. Dla odmiany zawsze daję radę Wiecie taka zmiana nastawienia. Czasem niektórzy mówią, że na pewno nie zdadzą ,żeby uniknąć ewentualnej porażki. Bez sensu to jest ale sama złapałam się na czymś takim ...
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 18:17   #4524
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Na NFZ właśnie trudno znaleźć dobrego terapeute

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 19:00   #4525
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Zostałam bez pracy praktycznie z dnia na dzień, obawiam się bardzo co będzie dalej, tego że cała moja praca nad sobą i osiągnięcia przepadną, że będę musiała zrezygnować z terapii i wrócić do domu.

Zaczęłam mieć już problemy ze snem, śnią mi się koszmary. Nastrój mi się szybko zmienia. Mam migreny.

Mam nadzieję, że się jakoś ułoży, ale....biorąc pod uwagę, ze nie mam sił i chęci aby szukać nowego zajęcia i nie czuję tak naprawdę, że będzie dobrze to jakoś nie wróżę sobie sukcesu.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 19:47   #4526
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez nati1420 Pokaż wiadomość
Jakie masz hobby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkic, malarstwo, pisanie powieści. Wszelkie rękodzieło i takie duperele.

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Agata a w jaki sposób terapia jest w stanie utrzymać Cie w "pionie". Od razu mówię , nie piszę tego czepiając się tylko jestem ciekawa. Czy jest jakaś technika ,która motywuje. Dla mnie przyjemność płynąca z ulubionych czynności jest wystarczającą motywacją choć jak nie wychodzi i pogoda jest do D to jest ciężko zebrać się na kolejny trening.
Ja obecnie walczę z takim nastawieniem- a nie wyjdzie. Nie wiem wspinam się i myślę sobie- e bez sensu i tak nie dam rady i marudzę. Dla odmiany zawsze daję radę Wiecie taka zmiana nastawienia. Czasem niektórzy mówią, że na pewno nie zdadzą ,żeby uniknąć ewentualnej porażki. Bez sensu to jest ale sama złapałam się na czymś takim ...

Pomaga mi zrozumienie pewnych rzeczy, które powodują, że sobie odpuszczam w wielu kwestiach. Wiele rzeczy już zawaliłam. Prokrastynacja lvl hard.

Gdyby było ze mną wszystko ok, to normalnym byłoby czerpanie przyjemności z tego, co lubię. Niestety bywały momenty, że nic mi nie sprawiało radości.

Ja nie czerpię motywacji z siebie, tylko z zewnątrz. To najgorsze, co może być. Jestem człowiekiem inspirującym się czymś, szukającym bodźców.

Mobilizacja wewnętrzna u mnie nie działa.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 20:51   #4527
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Mi dziś psychoterapeutka pokazała metody panowania nad emocjami spodobało mi się . Poza tym będzie otwierana taka jakby terapia grupowa wiec chętnie będę chodzić.

Teraz u mnie największy problem jest z relacjami między.ludzkimi. widzę grupki znajomych, rozmawiają, śmieją się. A ja zawsze na boku. Potem nie mam koleżanek, nie mam nawet z kim sprawozdan robić ;(. Mam tylko TZ
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 21:16   #4528
Alpina86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 63
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Mozesz cos napisac o tyh metodach panowania nad emocjami, ja ostatnio troche przystopowalam z czytaniem o nerwicy szukaniu itp myslalam to o nerwicy az mi sie snila po nocach jak sie przebudzalam to myslalam tez brrr. Ja chodzę na behawioralno -poznawcza bardziej praca z myslami a jak sie ma ich tyle to czasem ciezko. Ostatnio tak sie wkurzylam na meza ze zaczelam ryczec i przezywac ale pozniej okazalo ze nie potrzebnie i troche przesadzilam.
Alpina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-08, 21:54   #4529
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Na NFZ właśnie trudno znaleźć dobrego terapeute

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ehh, już mam obawu. Za niedługo czeka mnie wizyta w centrum NFZ. Moja terapeutka podobno jest bardzo spoko, więc zobaczę. Jak ja nie chcę się znowu rozczarować...

Chętnie poszła bym prywatnie, ale prowadzę jednoczenie inne kosztowne leczenie.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 19:34   #4530
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

To wszystko jest bezsensu za dużo dziś zjadlam swoich tabletek przekroczyłam dawkę byłam u doradcy zawodowego i od południa płacze pd kilku miesięcy nie miałam takiego stanu napadu depresji nie mam uczuć zero z powodu braku hobby nie znam siebie czy przez nerwice można mieć zanik pamięci? " mowy paraliż ja wszystko mam gdy Pan kazał mi wykonać zadanje nie pamiętam co on do mnie mówił myślę żeby jechać gdzieś na terapię zamknięta nie wiem już co nie mogę znaleźć pracy przez moje odchyly. Mój mężczyzna mówi że to wymówka że to żadna choroba wydaje mi się że mam Chad, nie tylko nerwice uczęszczam prywatnie nie wiem co dalej że sobą m zrobić, ktoś miał podobne doświadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 10:17:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.