Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-08, 21:16   #4531
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lena za pracę. Jeśli co do pracy nie masz wątpliwości, a szef wie jaka jest sytuacja, to może tym razem będzie dobrze.
Trzymam , żeby tamten dupek trzymał się z daleka,
a oceniać twoich decyzji nie mam prawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 21:19   #4532
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lena no i super Oby tamten dupek dostał scisku pupy... na pewno będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 21:36   #4533
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze, kciuki sa !!! Lap!


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

[QUOTE=korinka3;86343331][QUOTE=amyz;86343043]mocno trzymam!! na pewno wszystko będzie dobrze!


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co warto kupić w Rosmanie? Wiem że szampony
Lena czy ta praca związana z byłym dyrektorem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Aga61

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Aga mocno trzymam kciuki

Anulko - geny genami, ale stres robi swoje







Tak.

Wstydzę się Wam przyznać, ale ... wracam do starej pracy. Szybko zorganizowano mi etat, dobre warunki pracy (znacznie lepsze niż miałam), oczywiście to trochę potrwa, bo musi być konkurs.



Wiem co pomyślicie. Idiotka. Po tym wszystkim co pisała. Robię to na prośbę dyrektora, który nie bardzo może zareagować na "donos" byłego już pracownika. Jeśli wrócę i spotka mnie jakiekolwiek "coś" (mobbing, molestowanie itp) od tego idioty to mam natychmiast to zgłosić.



Wiem, głupie. Ale po pierwsze bardzo lubiłam tamtą pracę (zakres obowiązków). Po drugie, czuję się bezpieczna. I silna, bo w tej chwili już nic tamtemu palantowi nie zawdzięczam. No i palant wie, że coś się kroi, bo wszystko zostało zorganizowane w ciągu jednego dnia, po jednej mojej rozmowie. Albo będzie mi się pracowało dobrze, albo będzie wojna, ale tym razem jej nie przegram.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 21:40   #4534
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Lena za pracę. Jeśli co do pracy nie masz wątpliwości, a szef wie jaka jest sytuacja, to może tym razem będzie dobrze.
Trzymam , żeby tamten dupek trzymał się z daleka,
a oceniać twoich decyzji nie mam prawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Lena no i super Oby tamten dupek dostał scisku pupy... na pewno będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję , brak potępienia mojej decyzji jest dla mnie bardzo ważny.

Wczoraj poszłam wytłumaczyć dyrektorowi dlaczego nie wracam do firmy. Zrobiłam to bardzo dokładnie . I trochę dyrektora rozumiem, że nie mógł zareagować, bo najgorsze co się stało (nękanie, molestowanie) to wydarzyło się po ustaniu zatrudnienia.

Wracam na zupełnie innej pozycji - ten pan już nie jest moim "kumplem" i nic mu nie zawdzięczam. A dyrektor czeka tylko na sygnał ode mnie. I wierzę mu, bo gdyby pozwolił na dalsze trwanie takich sytuacji to byłby to i dla niego kryminał.

Co będzie - nie wiem, ale nie miałam wątpliwości, że tego chcę. I już na pewno nie doprowadzę to takich sytuacji, jakie miały miejsce. Trudny był pierwszy krok, teraz już będzie z górki (jeśli będzie to konieczne).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 05:51   #4535
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dziękuję , brak potępienia mojej decyzji jest dla mnie bardzo ważny.

Wczoraj poszłam wytłumaczyć dyrektorowi dlaczego nie wracam do firmy. Zrobiłam to bardzo dokładnie . I trochę dyrektora rozumiem, że nie mógł zareagować, bo najgorsze co się stało (nękanie, molestowanie) to wydarzyło się po ustaniu zatrudnienia.

Wracam na zupełnie innej pozycji - ten pan już nie jest moim "kumplem" i nic mu nie zawdzięczam. A dyrektor czeka tylko na sygnał ode mnie. I wierzę mu, bo gdyby pozwolił na dalsze trwanie takich sytuacji to byłby to i dla niego kryminał.

Co będzie - nie wiem, ale nie miałam wątpliwości, że tego chcę. I już na pewno nie doprowadzę to takich sytuacji, jakie miały miejsce. Trudny był pierwszy krok, teraz już będzie z górki (jeśli będzie to konieczne).
Masz moc kochana i nasze wsparcie powodzenia
To Twoje życie, my nie mamy prawie Cię potępiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 07:09   #4536
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

dzień dobry!
Lena powodzenia! oby teraz już było tylko lepiej!


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Aga za mamę

A co do seriali, to teraz się relaksuję po spacerze i odśnieżaniu. W ramach poszukiwania odmóżdżaczy trafiłam na jane the virgin.... No i nie wiem kiedy i jak, ale oglądam 4 odcinek.
Wczoraj próbowałam orphan black, ale nie dość, że mnie znudził, to jeszcze główna aktorka mnie drażni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też obejrzalam kilka odcinków serial fajny chociaż główna bohaterka jakoś mi nie podeszła wiec nie mogę się zebrać do dalszego oglądania. Za to mamuśka, babcia i tatuś aktor wymiatają




Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Co warto kupić w Rosmanie? Wiem że szampony
Lena czy ta praca związana z byłym dyrektorem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ja biorę na pewno petal freshe a reszta wyjdzie w praniu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 07:49   #4537
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

A miałam odwykować, hmmm - co lepiej brać Calvinka, Czy estee? z zapachów znam tylko One, ładne są te pozostałe?

Dobra, chyba wezmę perfumy minisy - czy któreś złotko zechciałoby mi trzasnąć z kodem zamówionko?

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2019-01-09 o 08:17
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-09, 08:23   #4538
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A miałam odwykować, hmmm - co lepiej brać Calvinka, Czy estee? z zapachów znam tylko One, ładne są te pozostałe?

Dobra, chyba wezmę perfumy minisy - czy któreś złotko zechciałoby mi trzasnąć z kodem zamówionko?
zapraszam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 08:30   #4539
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zapraszam
i poszło info
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 08:36   #4540
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

[QUOTE=amyz;86344285
też obejrzalam kilka odcinków serial fajny chociaż główna bohaterka jakoś mi nie podeszła wiec nie mogę się zebrać do dalszego oglądania. Za to mamuśka, babcia i tatuś aktor wymiatają
[/QUOTE]

Na początku też mi trochę 'zawadzała', ale już się chyba przyzwyczaiłam
Ale jej rodzinka, żona Pana Pięknego i ogólnie postacie są fajne. A, no i jeszcze lektor rodem z filmów przyrodniczych. No głupie, ale fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 08:37   #4541
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lenka, powiem Ci, że wbrew pozorom ta sytuacja może mieć jeszcze dobre zakończenie. Takie wiesz, właściwe a pan były kolega to sie nie pozbiera.


Ja zrobiłam jedno zamówienie. Mysle nad kolejnym. Aleee co tu brać? Zwłaszcza, że chciałam sobie wziąć krem originsa pod oczy który nie jest w żadnej promocji, dobrać jakaś drobnostke i mi kod nie chce wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-09, 08:38   #4542
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
i poszło info
zamówione
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 08:51   #4543
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69



O mam pytanko do osób posiadających gąbeczkę blend it - ile mniej więcej Wam te gąbeczki wytrzymują i po jakim czasie je wyrzucacie?

I jeszcze pytanko do osób co mają w domu ogrzewanie gazowe - planuję z tż teraz robić podłogi do naszej hacjendy, oboje nie możemy raczej mieć ogrzewania podłogowego i stąd pytanie - gdybam czy wybrać w domu całym panele, czy kafelki. Ja bym wolała kafelki, ale no czy nie będzie zimą od nich strasznie zimno, jeśli tego ogrzewania podłogowego by nie było? Zaznaczam też, że nie planujemy kłaść żadnych wykładzin i dywanów, bo ja alergiczka, poza tym jakoś nigdy fanami nie byliśmy.

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2019-01-09 o 09:18
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:03   #4544
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Lenka, powiem Ci, że wbrew pozorom ta sytuacja może mieć jeszcze dobre zakończenie. Takie wiesz, właściwe a pan były kolega to sie nie pozbiera.


Ja zrobiłam jedno zamówienie. Mysle nad kolejnym. Aleee co tu brać? Zwłaszcza, że chciałam sobie wziąć krem originsa pod oczy który nie jest w żadnej promocji, dobrać jakaś drobnostke i mi kod nie chce wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiesz co? chyba musi być 1 produkt na min. 130zł ... mi też nie chce wejść jak są 2.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:17   #4545
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lena powodzenia żeby wszystko dobrze się ułożyło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:24   #4546
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Wysłałam CV na stanowisko asystentki dyrektora z bardzo dobrą znajomością angielskiego, firma dwa kroki od mojego domu
Dowiedziałam się przypadkiem, dosłownie pół godziny temu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:30   #4547
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Aga - mocne

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Aga mocno trzymam kciuki
Anulko - geny genami, ale stres robi swoje



Tak.
Wstydzę się Wam przyznać, ale ... wracam do starej pracy. Szybko zorganizowano mi etat, dobre warunki pracy (znacznie lepsze niż miałam), oczywiście to trochę potrwa, bo musi być konkurs.

Wiem co pomyślicie. Idiotka. Po tym wszystkim co pisała. Robię to na prośbę dyrektora, który nie bardzo może zareagować na "donos" byłego już pracownika. Jeśli wrócę i spotka mnie jakiekolwiek "coś" (mobbing, molestowanie itp) od tego idioty to mam natychmiast to zgłosić.

Wiem, głupie. Ale po pierwsze bardzo lubiłam tamtą pracę (zakres obowiązków). Po drugie, czuję się bezpieczna. I silna, bo w tej chwili już nic tamtemu palantowi nie zawdzięczam. No i palant wie, że coś się kroi, bo wszystko zostało zorganizowane w ciągu jednego dnia, po jednej mojej rozmowie. Albo będzie mi się pracowało dobrze, albo będzie wojna, ale tym razem jej nie przegram.

Lena, nie masz się czego wstydzić. Zabezpieczyłas swoja pozycje - sytuacja z dupkiem, dostałas lepsze warunki, i mówisz, ze lubiłas ta prace. za odwage i kciuki za nowa stara prace
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:30   #4548
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wiesz co? chyba musi być 1 produkt na min. 130zł ... mi też nie chce wejść jak są 2.
Chyba nie. Bo to pierwsze zamówienie miałam na 2 produkty po 70 zł.

Oktawia, trzymamy więc kciuki. To nie przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:33   #4549
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Cansada śliczny sweterek

za sweterki

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Lenka, powiem Ci, że wbrew pozorom ta sytuacja może mieć jeszcze dobre zakończenie. Takie wiesz, właściwe a pan były kolega to sie nie pozbiera.


Ja zrobiłam jedno zamówienie. Mysle nad kolejnym. Aleee co tu brać? Zwłaszcza, że chciałam sobie wziąć krem originsa pod oczy który nie jest w żadnej promocji, dobrać jakaś drobnostke i mi kod nie chce wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena, też tak myślę.
Udanego pierwszego dnia !


Czy i mnie wspomoże któryś gold?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-09, 09:33   #4550
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wysłałam CV na stanowisko asystentki dyrektora z bardzo dobrą znajomością angielskiego, firma dwa kroki od mojego domu
Dowiedziałam się przypadkiem, dosłownie pół godziny temu
oby pensja była dyrektorska
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Chyba nie. Bo to pierwsze zamówienie miałam na 2 produkty po 70 zł.

Oktawia, trzymamy więc kciuki. To nie przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to nie wiem o co kaman...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:37   #4551
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oby pensja była dyrektorska

no to nie wiem o co kaman...
Korinko jest chyba tak jak mówisz tzn.musi być produkt za 130 albo takie same produkty w niższej cenie np. wkładam tonik clinique i resztę dobijam innymi produktami kod nie wchodzi ale jak włożę 2 takie same toniki to już kod się aktywuje.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:37   #4552
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


Lena, też tak myślę.
Udanego pierwszego dnia !


Czy i mnie wspomoże któryś gold?



pisz jak coś
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:40   #4553
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


Lena, też tak myślę.
Udanego pierwszego dnia !


Czy i mnie wspomoże któryś gold?
no ba pw
ja kminię co zamówić co fajnego zamawiasz?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:43   #4554
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wysłałam CV na stanowisko asystentki dyrektora z bardzo dobrą znajomością angielskiego, firma dwa kroki od mojego domu
Dowiedziałam się przypadkiem, dosłownie pół godziny temu

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 09:53   #4555
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Korinko jest chyba tak jak mówisz tzn.musi być produkt za 130 albo takie same produkty w niższej cenie np. wkładam tonik clinique i resztę dobijam innymi produktami kod nie wchodzi ale jak włożę 2 takie same toniki to już kod się aktywuje.
A to tak może być, bo ja zamówiłam oba identyczne kremy właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:08   #4556
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oby pensja była dyrektorska

no to nie wiem o co kaman...
No przede wszystkim

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Rano musiałam podpisać umowę, ale zagwarantowali mi, że nie będą mi robić problemów i będę mogła zrezygnować z dnia na dzień.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:27   #4557
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No przede wszystkim

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Rano musiałam podpisać umowę, ale zagwarantowali mi, że nie będą mi robić problemów i będę mogła zrezygnować z dnia na dzień.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:29   #4558
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Lena, jak tam w 1szy dzien. Kciuki. Niby syara lraca ale nowe stanowisko, nowe mozliwosci, nowe uklady. Będzie dobrze.

Oktawia, super z cv. Zobaczysz tez jak sie rynek ma w okolicy... Wiesz niektore asystentki zaeabiaja wiecej niz prezydent.... Wiec tak to...

Aga jak mama, juz po operacji? Trzymam mocno kciuki!!!

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Ja mam problem co zamowic w S. Moge tylko pielegnacje ale to z inkey bym chciala sprawdzic serum z vitC a czym dobić????
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:30   #4559
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Lena, jak tam w 1szy dzien. Kciuki. Niby syara lraca ale nowe stanowisko, nowe mozliwosci, nowe uklady. Będzie dobrze.

Oktawia, super z cv. Zobaczysz tez jak sie rynek ma w okolicy... Wiesz niektore asystentki zaeabiaja wiecej niz prezydent.... Wiec tak to...

Aga jak mama, juz po operacji? Trzymam mocno kciuki!!!

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Ja mam problem co zamowic w S. Moge tylko pielegnacje ale to z inkey bym chciala sprawdzic serum z vitC a czym dobić????
A wiesz co, teraz kierownik mój się obudził i poszedł do szefowej, może jakiś dodatek do projektów wprowadzą
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:35   #4560
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość


O mam pytanko do osób posiadających gąbeczkę blend it - ile mniej więcej Wam te gąbeczki wytrzymują i po jakim czasie je wyrzucacie?

I jeszcze pytanko do osób co mają w domu ogrzewanie gazowe - planuję z tż teraz robić podłogi do naszej hacjendy, oboje nie możemy raczej mieć ogrzewania podłogowego i stąd pytanie - gdybam czy wybrać w domu całym panele, czy kafelki. Ja bym wolała kafelki, ale no czy nie będzie zimą od nich strasznie zimno, jeśli tego ogrzewania podłogowego by nie było? Zaznaczam też, że nie planujemy kłaść żadnych wykładzin i dywanów, bo ja alergiczka, poza tym jakoś nigdy fanami nie byliśmy.
Ja używam gąbek blend it ale nie wiem ile mi wytrzymują. Kilka miesięcy napewno.
Mam w domu na podłodze płytki i podłogówkę, w jednym przejściu między pomieszczeniami nie ma podłogówki i jest mega zimno w tym miejscu jak postawisz stopy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 11:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.