2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki! - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 09:04   #4531
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka

priorytety wysłane z tż miejscowości przed południem dochodzą zazwyczaj na drugi dzień przed południem nie wiem o co biega, ale zaskakująco szybko
z mojej poczty to różnie, może kwestia godziny odbioru paczek z poczty ,

ciekawa jestem co sie stało z tą zaginioną paczką, co posłałam, może naklejka że polecony się odkleiła i babka dostała zwykłą i mi teraz ściemnia, że nic nie ma
tak dedukuję w moim stylu

Veronka, też mi sie nasze młode wydały w tym ujęciu podobne nieco
ps. bardzo lubię te skarpetki co ma Antonina na ostatnich fotkach , bardzo dobrze sie mojej Olce trzymają na nożkach

uff obniżyłam poziom w łóżeczku, bo Olutkowa zaczęła się podciągać na szczebelkach
wzięłam sie jak zwykle za oczyszczanie pokoiku z kurzu, faktycznie widzę różnicę jak często wszystko na mokro przecieram i wietrzę na mrozie, to Miki ma mniej skórnych problemów
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2012-02-10 o 09:06
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:07   #4532
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Ania,ja bylam wczoraj na rozy i na serio niezly film. Taki dosadny...warto bylo isc.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------


a sam kalkulator nie starczy? Bor strasznie lubi udawac, ze sobie cos tam liczy na nim
no wlasnie sam kalkulator nie bardzo, bo on jeszcze lubi jak sie szufladka na pieniadze otwiera, moze bilon czy banknoty wydawac i skanerem czesze wszystkie zabawki jakie ma w zasiegu reki (tak sie bawil kasa u swojej kuzynki)
Ona miala jeszcze koszyk z produktami i mial taka frajde, ze mogl mi je sprzedawac za te 5,18 ze usmiech mu z buzi nie schodzil

ooo Takusna, to zobacz wole sprawdzony produkt

Wlasnie obejrzalam sztuczne pieniadze dla mlodego. Poszukam w sklepach, bo jednak to niecale 10zl wiec srednio sie na allegro oplaca kupowac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:10   #4533
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
no wlasnie sam kalkulator nie bardzo, bo on jeszcze lubi jak sie szufladka na pieniadze otwiera, moze bilon czy banknoty wydawac i skanerem czesze wszystkie zabawki jakie ma w zasiegu reki (tak sie bawil kasa u swojej kuzynki)
Ona miala jeszcze koszyk z produktami i mial taka frajde, ze mogl mi je sprzedawac za te 5,18 ze usmiech mu z buzi nie schodzil

ooo Takusna, to zobacz wole sprawdzony produkt

Wlasnie obejrzalam sztuczne pieniadze dla mlodego. Poszukam w sklepach, bo jednak to niecale 10zl wiec srednio sie na allegro oplaca kupowac
to prawdziwy biznesmen z Piterka!! i skaner, szufladka hehehe
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:14   #4534
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Różę już widziałam, faktycznie fajny film.
Dziewczynę z tatuażem tez.

Moze pojdziemy na ten nominowany do Oskara film A.Holland? "W ciemności"
Chociaz zobaczymy jeszcze

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
to prawdziwy biznesmen z Piterka!! i skaner, szufladka hehehe
no dokładnie nie ma lekko

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

26 lutego mam z TZ rocznicę bycia razem - 10 lat z tym samym chlopem
trzeba bedzie cos pomyslec i jakos to uczcic zeby sie kolejne 10 lat dobrze ze soba zylo

__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:15   #4535
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Veronka, też mi sie nasze młode wydały w tym ujęciu podobne nieco
ps. bardzo lubię te skarpetki co ma Antonina na ostatnich fotkach , bardzo dobrze sie mojej Olce trzymają na nożkach

uff obniżyłam poziom w łóżeczku, bo Olutkowa zaczęła się podciągać na szczebelkach
wzięłam sie jak zwykle za oczyszczanie pokoiku z kurzu, faktycznie widzę różnicę jak często wszystko na mokro przecieram i wietrzę na mrozie, to Miki ma mniej skórnych problemów
Te zielone, z guma/ czy jakies inne, bo nie moge po zdjeciach dojsc do tego

No u nas obnizone lozeczko na srodek jest, ale ostatnio przyszlam po drzemce po Antosie, a tam szczebelka jednego nie ma. nie wiem jak ale juz 2 razy je wyciagnela, a tak latwo samo nie wychodzi.w ogole dziwie sie, ze to jeszcze wytrzymuje, ona caly czas w nim skacze!
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:18   #4536
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Anisia na all nie znalazłam tej kasy co ma Wiki. Moja mama kupiła w realu na Mikołaja , nawet ceny nie znam. Ale ma i kalkulator, i skaner, wagę, skaner, wydaje dzwięki i takie tam, szuflada z pieniędzmi tez jest.
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:21   #4537
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
Anisia na all nie znalazłam tej kasy co ma Wiki. Moja mama kupiła w realu na Mikołaja , nawet ceny nie znam. Ale ma i kalkulator, i skaner, wagę, skaner, wydaje dzwięki i takie tam, szuflada z pieniędzmi tez jest.
dzieki

Zobacze zatem w marketach najpierw i zorientuje sie w cenach Wprawdzie kliknięcie na Allegro jest kuszące, ale że będę w ten weekend w CH to se kuknę przy okazji
Koszyki co zakupiłam mu dzisiaj pewnie bedą dopiero w przyszlym tygodniu, wiec nie ma ciśnienia. A robie mu mały remanent w zabawkach i pozbywamy się tego co go już dawno nie interesuje, a w to miejsce beda te ktore sa obecnie na topie.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 09:24   #4538
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

ja nadzieje na większe porzadki w zabawkch Wiki mam jak sie będziemy przeprowadzac. Poki co nic nie pozwala mi wyrzucic A pokój powoli pęka w szwach
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:29   #4539
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
ja nadzieje na większe porzadki w zabawkch Wiki mam jak sie będziemy przeprowadzac. Poki co nic nie pozwala mi wyrzucic A pokój powoli pęka w szwach
to ja się tak nie mogłam pozbyć jego dużych piankowych puzzli, ktore zastepują mu w pewnej częsci pokoju dywan. Byl wrzask, ryk i pisk. Cześć udalo mi sie wyciepac na strych, a czesc zostala. Denerwują mnie te puzzle, bo moj kot upodobal sobie wyciaganie fragmentów zwlaszczka kółek z tych puzzli, które sobie kula po chałupie jak najlepszą zabawkę ja pozniej odkurzam i wylapuje te elementy Piotrkowi malujemy pokoj na lato, wiec jego naklejki na scianach sa rowniez policzone.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:29   #4540
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

moj brat wlasnie dzwonil, ze jest w gliwicach.mial tam transport, no i na trase powrotna kupuje do domu ekogroszek. na 1 worku ma ok 10zl taniej niz u nas, a chce wziac 50, wiec niezla roznica. dzwonilam zapytac od razu ile kosztuje wegiel-orzech na worki. u nas place 45zl za jeden, a wiece ile w gliwicach?? 21zl normalnie padlam, polowe taniej!
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:31   #4541
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ja pitole, ale mam zastrzał w udzie. Jakby mi ktoś w mięsien i staw laczacy miednice z noga wbil pokazna szpile... auć... jak sie tego pozbyc pieronstwa?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
moj brat wlasnie dzwonil, ze jest w gliwicach.mial tam transport, no i na trase powrotna kupuje do domu ekogroszek. na 1 worku ma ok 10zl taniej niz u nas, a chce wziac 50, wiec niezla roznica. dzwonilam zapytac od razu ile kosztuje wegiel-orzech na worki. u nas place 45zl za jeden, a wiece ile w gliwicach?? 21zl normalnie padlam, polowe taniej!
No proszę
To veronka nic tylko sie do Gliwic przeprowadzic
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 09:33   #4542
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
to ja się tak nie mogłam pozbyć jego dużych piankowych puzzli, ktore zastepują mu w pewnej częsci pokoju dywan. Byl wrzask, ryk i pisk. Cześć udalo mi sie wyciepac na strych, a czesc zostala. Denerwują mnie te puzzle, bo moj kot upodobal sobie wyciaganie fragmentów zwlaszczka kółek z tych puzzli, które sobie kula po chałupie jak najlepszą zabawkę ja pozniej odkurzam i wylapuje te elementy Piotrkowi malujemy pokoj na lato, wiec jego naklejki na scianach sa rowniez policzone.
mnie zawsze denerwowaly te male elementy. Borys bral je do buzi i gryzl pozniej kupilam takie duze 50x50cm bez zadnych elementow,ale juz strasznie zmeczone byly, wiec sie musialam ich pozbyc

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Ja pitole, ale mam zastrzał w udzie. Jakby mi ktoś w mięsien i staw laczacy miednice z noga wbil pokazna szpile... auć... jak sie tego pozbyc pieronstwa?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------


No proszę
To veronka nic tylko sie do Gliwic przeprowadzic
wlasnie to samo tz mowilam Mowilam, ze takusna szukala mieszkania i jakie niskie ceny tam sa


o taka kase chodzi?? http://allegro.pl/kasa-fiskalna-czyt...055020782.html czy sa jeszcze jakies inne dodatki?
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2012-02-10 o 09:34
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:37   #4543
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
mnie zawsze denerwowaly te male elementy. Borys bral je do buzi i gryzl pozniej kupilam takie duze 50x50cm bez zadnych elementow,ale juz strasznie zmeczone byly, wiec sie musialam ich pozbyc

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



wlasnie to samo tz mowilam Mowilam, ze takusna szukala mieszkania i jakie niskie ceny tam sa


o taka kase chodzi?? http://allegro.pl/kasa-fiskalna-czyt...055020782.html czy sa jeszcze jakies inne dodatki?
si, ale ten koszyczek strasznie malusi jest
mieszkania w gliwicach niestety juz nie takie tanie, a szkoda
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:38   #4544
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

nie mamy wysuwanego rachunku ale mamy karte kredytową i z produktów były tylko kartoniki, jakies mleko, płatki

Veronka no to pakuj sie

mieszkan w Gliwicach nie oglądałam , za daleko do pracy, ale pwnie porównywalnie z Katowicami
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....

Edytowane przez taka sobie
Czas edycji: 2012-02-10 o 09:40
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:47   #4545
Saga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Mnie się też wydaje, że to czy szybko dojdzie przesyłka do odbiorcy trochę zależy od poczty. My wysyłamy w takim malutkim urzędzie, a przesyłki dochodzą bardzo szybko, chyba wiozą je od razu do rozdzielni przesyłek, do Płaszowa. Także nie mogę złego słowa powiedzieć na pocztę, bo zawsze wszystko szybko wędruje do adresatów, nigdy nic nie zaginęło, a trochę lat już wysyłamy.

Inna sprawa to opieszałość sprzedawców Ja przeważnie wpłacam kasę przez "Płacę z Allegro" więc wiem, że kasa przychodzi im od razu. Nie rozumiem dlaczego spakowanie przesyłki niektórym zabiera nawet 3 dni. Dla mnie to bez sensu, bo w efekcie czekam na towar tydzień (minimum).

Anisia moja Paulina też ma takie zwyczajne kasy fiskalne, jedna na pewno ma funkcję kalkulatora. Pieniądze często są w zestawie z kasą. I można też samemu je "wyprodukować" z kartki papieru, Paulina robiła też monety z TŻtem - odrysowywali 5 zł na papierze, a ja potem powycinałam
Saga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:47   #4546
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
nie mamy wysuwanego rachunku ale mamy karte kredytową i z produktów były tylko kartoniki, jakies mleko, płatki

Veronka no to pakuj sie

mieszkan w Gliwicach nie oglądałam , za daleko do pracy, ale pwnie porównywalnie z Katowicami
Dla mnie czy Gliwice, czy Katowice, czy jeszcze cos innego, to bez roznicy. zawsze mialam wyobrazenie, ze to jedno i to samo. chociaz wiem, ze slazacy sa podzieleni i nie wszyscy sie lubia. ale dokladnie co i jak to nie wiem. Ciezko by mi bylo by sie chyba tam przeprowadzic,a tz to za chiny bym chyba nie namowila. on zakochany we wro. wro. moglbyt chyba zamienic tylko na chorwacje chociaz serwis moglby wszedzie otworzyc, tzn gdybysmy sie mieli gdzies kiedys przeprowadzic, to ma taki zawod,ze miejsce mu raczej nie przeszkadza w niczym. auta sie wszedzie psuja
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2012-02-10 o 09:49
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:49   #4547
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
nie mamy wysuwanego rachunku ale mamy karte kredytową i z produktów były tylko kartoniki, jakies mleko, płatki

Veronka no to pakuj sie

mieszkan w Gliwicach nie oglądałam , za daleko do pracy, ale pwnie porównywalnie z Katowicami
daleko do pracy??
opierasz noge na gaz i suniesz autostrada
ale moze faktycznie to odrobine daleko
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:57   #4548
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Ania, tu sa fajne pieniadze hehe. na pewno bardzo trwale
http://bkids.typepad.com/bookhoucraf...lay-money.html
---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
daleko do pracy??
opierasz noge na gaz i suniesz autostrada
ale moze faktycznie to odrobine daleko
no wlasnie dlatego dla mnie wszystkie miejscowosci tam, sa jakby blisko siebie. poprostu wjezdzasz na autostrade i pewnie jestes szybciej w pracy niz czasem u nas z jednego konca na drugi przez srodek miasta jadac ( mamy tylko jedna obwodnice, dopiero niedawno otwarta)
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2012-02-10 o 10:02
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:57   #4549
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Dla mnie czy Gliwice, czy Katowice, czy jeszcze cos innego, to bez roznicy. zawsze mialam wyobrazenie, ze to jedno i to samo. chociaz wiem, ze slazacy sa podzieleni i nie wszyscy sie lubia. ale dokladnie co i jak to nie wiem. Ciezko by mi bylo by sie chyba tam przeprowadzic,a tz to za chiny bym chyba nie namowila. on zakochany we wro. wro. moglbyt chyba zamienic tylko na chorwacje chociaz serwis moglby wszedzie otworzyc, tzn gdybysmy sie mieli gdzies kiedys przeprowadzic, to ma taki zawod,ze miejsce mu raczej nie przeszkadza w niczym. auta sie wszedzie psuja
eeee nie, Katowice a Gliwice to dwa rozne miasta, polozone od siebie 35km w linii prostej. Katowice sa bardziej kosmopolityczne, Gliwice zas maja wiecej parków, ogolnie sa zielone i maja ciekawa zabudowę, bo w czasach wojny nie bylo tu praktycznie zadnych zniszczen. W brzmieniu sa podobne, bo oba koncza sie na "-wice"
Ale na serio, jakbys polazila po katowicach, a pozniej po gliwicach to wychwycilabys roznice na 100%

Saga, tez mi sie wydaje ze to opieszalosc sprzedawcow wlasnie z wyslaniem przedmiotu sprawia, ze na towar sie czasem czeka jak na zbawienie.

Jesli chodzi o forse, to mojego srednio kreca takie wycinane bilony, przerabialam to juz i on nie ma cierpliwosci by sie "pierniczyc" z papierowymi krazkami. Woli juz wziac swoja swinke skarbonke upchaną grosikami z mojego slubu i tym sie bawic. Tu z kolei ja nie jestem zadowolona, bo wiadomo - forsa jest brudna

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Ania, tu sa fajne pieniadze hehe. na pewno bardzo trwale
http://www.emc-sa.pl/placowki/1151a7...80ec97/40.aspx

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------



no wlasnie dlatego dla mnie wszystkie miejscowosci tam, sa jakby blisko siebie. poprostu wjezdzasz na autostrade i pewnie jestes szybciej w pracy niz czasem u nas z jednego konca na drugi przez srodek miasta jadac ( mamy tylko jedna obwodnice, dopiero niedawno otwarta)
emmm, wkleilas mi jakis numer do placówki lekarskiej
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 10:02   #4550
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Veronka ostatnie fotki z folderu szyciowego, te różowe frotkowe skapetki
może po praniu nie wyglądają najlepiej, ale trzymają się Olce na nóżkach super

dziś krótki spacer uskutecznię słoneczko świeci, sle mróz 14 stopni
muszę kupić syrop mukolityczny Mikiemu, nic nie mam w zapasach
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:02   #4551
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
eeee nie, Katowice a Gliwice to dwa rozne miasta, polozone od siebie 35km w linii prostej. Katowice sa bardziej kosmopolityczne, Gliwice zas maja wiecej parków, ogolnie sa zielone i maja ciekawa zabudowę, bo w czasach wojny nie bylo tu praktycznie zadnych zniszczen. W brzmieniu sa podobne, bo oba koncza sie na "-wice"
Ale na serio, jakbys polazila po katowicach, a pozniej po gliwicach to wychwycilabys roznice na 100%

Saga, tez mi sie wydaje ze to opieszalosc sprzedawcow wlasnie z wyslaniem przedmiotu sprawia, ze na towar sie czasem czeka jak na zbawienie.

Jesli chodzi o forse, to mojego srednio kreca takie wycinane bilony, przerabialam to juz i on nie ma cierpliwosci by sie "pierniczyc" z papierowymi krazkami. Woli juz wziac swoja swinke skarbonke upchaną grosikami z mojego slubu i tym sie bawic. Tu z kolei ja nie jestem zadowolona, bo wiadomo - forsa jest brudna

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------


emmm, wkleilas mi jakis numer do placówki lekarskiej
sorewicz wlasnie koledze alergologa dzieciecego polecalam

poprawione http://bkids.typepad.com/bookhoucraf...lay-money.html

wiem wiem, ze na pewno jest duza roznica miedzy miastami, ale 30km dla mnie to nie ma tragedii. czasem musze po miescie pojezdzic i robie tez tyle.
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2012-02-10 o 10:05
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:17   #4552
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
sorewicz wlasnie koledze alergologa dzieciecego polecalam

poprawione http://bkids.typepad.com/bookhoucraf...lay-money.html

wiem wiem, ze na pewno jest duza roznica miedzy miastami, ale 30km dla mnie to nie ma tragedii. czasem musze po miescie pojezdzic i robie tez tyle.
dzięki, może skorzystam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:21   #4553
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Veronka ostatnie fotki z folderu szyciowego, te różowe frotkowe skapetki
może po praniu nie wyglądają najlepiej, ale trzymają się Olce na nóżkach super

dziś krótki spacer uskutecznię słoneczko świeci, sle mróz 14 stopni
muszę kupić syrop mukolityczny Mikiemu, nic nie mam w zapasach
aaaa to z paczki od znajomych po ich corce. nie wygladaja najlepiej, ale to jedne z moich ulubionych, nigdy nie spadly ani nie zsunely sie,a do tego cieple sa

probowalas kiedys hedelix? mozna go podawac nawet po 17, to jakis tanszy odpowiednik prospanu chyba. u nas niezle wykrzsztusza, ostatnio tylko jego kupuje, bo nie zalewa flegma jak mucosolvan np.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
dzięki, może skorzystam
tiaaa
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:51   #4554
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Witam
U nas nadal -12
Ja chcę już wiosnę

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
ja kiedys wyslalam cos poleconym priorytetem do krakowa, wiecie ile szlo 8 dni .....ale co innego, jak sam sprzedający nie wysle towaru na czas. czasem jest tak, że później już sie np. jakiejs rzeczy nie potrzebuje,bo byla potrzebna tylko na jakas okazje
U mnie też tak był - kominiarki potrzebowałam na weekend na wyjazd w góry, teraz to w sumie są mi nie potrzebne, bo nie wiem czy jeszcze pojedziemy na narty. A w górach i tak musiałam kupić kominiarkę dla syna ( oczywiście dużo droższą )


U nas nadal na tapecie są puzzle
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:17   #4555
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

30 to nie duzo ale nie jesli chodzi o codzienna jazdę do pracy, bo to juz sie robi 60 km dziennie razy dwa bo oboje dojezdzamy do Katowic. Tam gdzie szukam bedziemy miec jakies 13 w jedną róznica w miesiącu kolosalna

Gliwice są ładne w Katowicach jedynie park nadrabia, wiadomo zoo i te nędzne wesołe miasteczko ale ja bym nie chciała mieszkac w takiej aglomeracji, wole cos mniejszego, choc wiadomo im większe miasto to i mozliwosci większe, np jakies dodatkowe zajęcia dla dzieci. Ja sama musiałam dojezdzac spory kawałek do szkoły tanca, fajnie by było miec to na miejscu

Sląsk i tak jest fajny jesli brac pod uwagę ze tu miasto na miescie i wszystko się zazębia
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:18   #4556
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
30 to nie duzo ale nie jesli chodzi o codzienna jazdę do pracy, bo to juz sie robi 60 km dziennie razy dwa bo oboje dojezdzamy do Katowic. Tam gdzie szukam bedziemy miec jakies 13 w jedną róznica w miesiącu kolosalna

Gliwice są ładne w Katowicach jedynie park nadrabia, wiadomo zoo i te nędzne wesołe miasteczko ale ja bym nie chciała mieszkac w takiej aglomeracji, wole cos mniejszego, choc wiadomo im większe miasto to i mozliwosci większe, np jakies dodatkowe zajęcia dla dzieci. Ja sama musiałam dojezdzac spory kawałek do szkoły tanca, fajnie by było miec to na miejscu

Sląsk i tak jest fajny jesli brac pod uwagę ze tu miasto na miescie i wszystko się zazębia
a gdzie planujecie kupic Takusna?
musze obadac, czy bede miala do ciebie daleko
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:59   #4557
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

myslimy o Rudzie południowej, na granicy z Zabrzem. Nie wiem czy kojarzysz takie duze skrzyzowanie z Mac'iem. Albo w Zabrzu , Zaborzu, to dzielnica obok Rudy
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:06   #4558
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

kojarze
czesto tamtedy przejezdzalismy swego czasu
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:18   #4559
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

hejka
http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...aminie,1757669

dobre zwłaszcza to co Pani mówi na końcu "a co to się stało"
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:32   #4560
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: 2008 Lipcowo-Sierpniowe Przedszkolaki!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hejka
http://motoryzacja.interia.pl/prawo_...aminie,1757669

dobre zwłaszcza to co Pani mówi na końcu "a co to się stało"
MA SA KRA! wczoraj w tv widzialam
przeciez wszystko dobrze bylo
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.